www.edu.ro
Formular înscriere
Rezultatele evaluării portofoliilor după contestaţii, sesiunea 2012 seria a 3-a.



Rezultatele evaluării portofoliilor depuse la concursul de selecţie a cadrelor didactice în vederea constituirii Corpului Naţional de Experţi în Management Educaţional - după contestaţii

Judeţul/Municipiul: ALBA - Perioada: SESIUNEA 2012, SERIA A 3-A
Nr. Crt. Nume și prenume Județ Localitatea Loc de muncă Funcția Punctaj obținut Rezultat
1BAN STELAALBAALBA IULIACOLEGIUL ECONOMIC DIONISIE POP MARȚIAN ALBA IULIPROFESOR100Promovat
2POPA VICTORIAALBAALBA IULIACOLEGIUL ECONOMIC DIONISIE POP MARTIANPROFESOR100Promovat
3RAŞCOVICI CLAUDIA MARIAALBACERGĂU MAREŞCOALA CU CLS. I-VIIIARONCOTRUŞ CERGAU MAREDIRECTOR100Promovat
4GHETIE ELISABETAALBAAIUDCOLEGIUL NATIONAL TITU MAIORESCU AIUDPROFESOR95Promovat
5CRISAN SEMIDIAALBAVADU MOŢILORSCOALA CU CLASELE I-VIII VADU-MOTILORDIRECTOR93Promovat
6IANCU IONUT MARIANALBACUGIRCOLEGIUL TEHNIC ION D LAZARESCUCONSILIER EDUCATIV93Promovat
7TOTH CRISTINA LIGIAALBAALBA IULIACOLEGIUL ECONOMIC DIONISIE POP MARŢIAN ALBA IULIPROFESOR92Promovat
8HUMENIUC RAMONAALBAAIUDLICEUL TEORETIC TEIUSPROFESOR INFORMATICA91Promovat
9DRAGOMIR ANAALBASEBEŞLICEUL CU PROGRAM SPORTIV SEBESPROFESOR LOGOPED90Promovat
10NICOARA CORNELIAALBABLAJGRUP SCOLAR STEFAN MANCIULEAPROFESOR90Promovat
11SANDEA DORIN-GHEORGHEALBAALBA IULIAINSPECTORATUL SCOLAR AL JUDETULUI ALBAINSPECTOR SCOLAR GENERAL90Promovat
12SZEKELY MARGARETAALBAROŞIA MONTANĂSCOALA CU CLASELE I-VIII SIMION BALINTDIRECTOR90Promovat
13HIMCINSCHI SIMONAALBAALBA IULIACOLEGIUL ECONOMIC DIONISIE POP MARTIANPROFESOR89Promovat
14TEBAN LAURA DIANAALBAVINEREASCOALA CU CLASELE I-VIII IOAN MIHUVINEREADIRECTOR89Promovat
15PAUL MONICA FLORICAALBAALBA IULIACENTRUL SCOLAR PENTRU EDUCATIE INCLUZIVADIRECTOR ADJUNCT88Promovat
16BASARABA MIHAELA IOANAALBAALBA IULIACOLEGIUL ECONOMIC DIONISIE POP MARTIAN ALBA IULIPROFESOR87Promovat
17COMAN MARINELAALBABLAJLICEUL TEHNOLOGIC STEFAN MANCIULEAPROFESOR87Promovat
18BOBAR EUGENALBASEBEŞCOLAGIUL NATIONAL LUCIAN BLAGA SEBESPROFESOR86Promovat
19CIMPEAN NICOLETAALBATEIUŞLICEUL TEORETIC TEIUSPROFESOR86Promovat
20BARBULETIU MIHAI-STEFANALBATEIUŞLICEUL TEORETIC TEIUSPROFESOR84Promovat
21MARCU SILVIAALBABLAJCSS BLAJPROFESOR83Promovat
22POP BONCEA NICULINA MARIAALBACRICĂUGRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL CRICĂUPROFESOR ÎNVĂȚĂMÂNTUL PREȘCOLAR83Promovat
23SGUBEA LUMINIŢAALBACUGIRŞCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3PROFESOR CONSILIER EDUCATIV83Promovat
24SAVU MARINELAALBAAMPOIŢASCOALA CU CLS I-VIII AMPOITAPROF. INV. PRIMAR82Promovat
25MÎNDROC-FILIMON MARIA-NICOLETAALBAALBA IULIAŞCOALA CU CLASELE I-VIII ION AGÂRBICEANUPROFESOR ÎNVĂŢĂMÂNT PRIMAR80Promovat
26POPOVICIU CORINA DANIELAALBAALBA IULIAINSPECTORATUL SCOLAR ALBAINSPECTOR DEZVOLTAREA RESURSEI UMANE SI MENTORAT80Promovat
27BOBAR OLIMPIA MARIAALBASOHODOLSCOALA CU CLS I-VIII SOHODOLDIRECTOR79Promovat
28LUDOSAN SANDAALBASEBEŞSC. CU CLS. I-VIII M.KOGALNICEANU SEBES+PETRESTIPROFESOR TITULAR78Promovat
29NISTOR IOANALBABLAJGRUP SCOLAR TIMOTEI CIPARIUPROFESOR78Promovat
30ANDREI MARIAALBABLAJSC.CU CLS.I-VIII TOMA COCISIUPROFESOR77Promovat
31CRIŞAN DANIELAALBALUPŞAŞCOALA CU CLASELE I-VIII DR. PETRU ŞPAN LUPŞADIRECTOR77Promovat
32FLOREA CONSTANTIN - ADRIANALBAALBA IULIACENTRUL SCOLAR PENTRU EDUCATIE INCLUZIVA ALBA IULIDIRECTOR76Promovat
33LUP MARIAALBATEIUŞLICEUL TEORETIC TEIUŞPROFESOR76Promovat
34MUNTEAN MARIUS DAVIDALBASEBEŞCOLEGIUL NATIONAL LUCIAN BLAGA SEBESPROFESOR DE INFORMATICA76Promovat
35SCHIAU SORIN DUMITRUALBAALBA IULIACOLEGIUL NATIONAL HOREA CLOSCA SI CRISANCONSILIER EDUCATIV76Promovat
36STOIAN MIHAELAALBANOŞLACSCOALA CU CLASELE I-VIII NOSLACPROFESOR76Promovat
37BIRSAN ANCA-NICOLETAALBACENADESCOALA CU CLASELE I-VIII ION AGARBICEANU CENADEPROFESOR INVATAMANT PRIMAR75Promovat
38ALEXIEVICI EUGENIAALBAALBA IULIACOLEGIUL ECONOMIC DIONISIE POP MARTIANPROFESOR74Promovat
39POPA AURICAALBAALBA IULIACOLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU DOMSAPROFESOR, MEMBRU CEAC72Promovat
40URIȚESCU DANAALBAALBA IULIACOLEGIUL TEHNIC APULUM ALBA IULIAPROFESOR72Promovat
41BÎTE MARINALBAARIEŞENIGRUP ŞCOLAR DE TURISM ARIEŞENIPROFESOR71Promovat
42DRĂGAN A ILEANAALBAALBA IULIAȘCOALA CU CLASELE I-VIII MIHAI EMINESCUPROFESOR ÎNVĂȚĂMÂNT PRIMAR71Promovat
43IRIMIE NICOLETAALBARĂDEŞTILICEUL TEHNOLOGIC AGRICOL AL. BORZA CIUMBRUDPROFESOR PENTRU ÎNVĂŢĂMÂNT PRIMAR71Promovat
44ION NICUALBACUGIRCOLEGIUL TEHNIC ION D. LĂZĂRESCU CUGIRPROFESOR70Promovat
45LATIU IOANALBABLAJGRUP SCOLAR TIMOTEI CIPARIU-BLAJPROFESOR70Promovat
46SANTIMBREAN ANCA STELUTAALBASEBEŞCOLEGIUL NATIONAL LUCIAN BLAGA SEBESPROFESOR70Promovat
47BLAGA CORNELIAALBACENADESCOALA CU CLS I-VIII CENADEPROFESOR0Nepromovat
48BLAGA GHEORGHE ILIEALBACENADESCOLA CLS I-VII CENADEPROFESOR INV PRIMAR0Nepromovat
49BRICIU ROVINALBAPOIANA VADULUISCOALA CU CLASELE I-VIII POIANA VADULUIPROFESOR0Nepromovat
50CAPALNA DANIELA SANDAALBAALBA IULIACOLEGIUL TEHNIC AIUDPROFESOR0Nepromovat
51CIOFLICA MIRELAALBAABRUDGRUP SCOLAR HCC ABRUDMEMBRU IN CONSILIUL DE ADMINISTRATIE0Nepromovat
52COCONU GABRIELA NINAALBAŞIBOTSCOALA CU CLASELE I-VIII IOSIF SARBU SIBOTDIRECTOR0Nepromovat
53DARAMUS GHEORGHEALBAPETREŞTISCOALA CU CLASELE I-VIII PETRESTIDIRECTOR0Nepromovat
54IANC MIRELAALBAALBA IULIAŞCOALA CU CLASELE I-VIII AVRAM IANCUDIRECTOR ADJUNCT0Nepromovat
55MIHAI RODICA ROXANAALBACUGIRȘCOALA CU CLASELE I-VIII IOSIF PERVAIN DIRECTOR0Nepromovat
56OLTEAN CORINA ADRIANAALBAALBA IULIASCOALA CU CLASELE I-VIII MIHAI EMINESCUPROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR0Nepromovat
57TOLOMEIU VADAN VIOLETA-IULIANAALBACÂMPENILICEUL HOREA CLOSCA SI CRISAN ABRUDPROFESOR0Nepromovat
58VASILE MIREL-SEPTIMIUALBAZLATNAGRUP ŞCOLAR CORNELIU MEDREADIRECTOR ADJUNCT0Nepromovat
Total portofolii evaluate în județul/municipiul ALBA 58
Preşedintele comisiei,