oldsite.edu.ro
Formular înscriere
Rezultatele evaluării portofoliilor după contestaţii, sesiunea 2012 seria a 2-a.



Rezultatele evaluării portofoliilor depuse la concursul de selecţie a cadrelor didactice în vederea constituirii Corpului Naţional de Experţi în Management Educaţional - după contestaţii

Judeţul/Municipiul: TIMIŞ - Perioada: SESIUNEA 2012, SERIA A 2-A
Nr. Crt. Nume și prenume Județ Localitatea Loc de muncă Funcția Punctaj obținut Rezultat
1BIRIESCU TEREZIATIMIŞLUGOJGRADINITA PROGRAM PRELUNGIT NR.2PROFESOR ÎNVĂŢĂMÂNT PRIMAR ŞI PREŞCOLAR100Promovat
2MOATĂR ENIKO AGOTATIMIŞLUGOJCOLEGIUL NAŢIONAL IULIA HAŞDEU LUGOJPROFESOR100Promovat
3VOIA MIRELA-NICOLETATIMIŞTIMIŞOARACOLEGIUL NAŢIONAL BĂNĂŢEAN TIMIŞOARAPROFESOR ÎNVĂŢĂMÂNT PRIMAR100Promovat
4ARDELEAN DACIANA AURATIMIŞLUGOJSCOALA CUCLS. I -VIII EFTIMIE MURGU LUGOJDIRECTOR95Promovat
5BALOTA MONICA DANIELATIMIŞTIMIŞOARACOLEGIUL NAŢIONAL BĂNĂŢEAN TIMIŞOARADIRECTOR ADJUNCT95Promovat
6BALOTEANU NADIA LOREDANATIMIŞTIMIŞOARACJRAE TIMISPROF. CONSILIER IN CENTRE ŞI CABINETE DE ASISTENŢĂ95Promovat
7BOEŢI NATALIŢATIMIŞLUGOJCLUBUL COPIILOR LUGOJPROFESOR95Promovat
8BORLOVAN DANIELTIMIŞBILEDGRUP SCOLAR AGRICOL BILEDPROFESOR95Promovat
9DOBRIN DANIELATIMIŞLUGOJSCOALA CU CLASELE I-VIII EFTIMIE MURGU LUGOJPROFESOR95Promovat
10GRAORE IOSIF-BOGDANTIMIŞTIMIŞOARALICEUL TEORETIC J. L. CALDERONPROFESOR95Promovat
11HATEGAN MIHAELATIMIŞLUGOJSCOALA CU CLS. I-VIII NR. 6 ANISOARA ODEANUPROF. INV. PRIMAR95Promovat
12JUGARIU SIMONA VIORICATIMIŞTIMIŞOARACJRAE TIMISDIRECTOR95Promovat
13JURCA SILVIATIMIŞPECIU NOULICEUL TEORETIC PECIU NOUPROFESOR95Promovat
14LAZĂR DANIELATIMIŞTIMIŞOARAGRĂDINIȚA PROGRAM PRELUNGIT NR.3 TIMISOARADIRECTOR95Promovat
15LINGURARU ELENA STELUTATIMIŞLUGOJSCOALA DE ARTE FRUMOASE FILARET BARBUPROF. INV. PRIMAR SI PREPRIMAR95Promovat
16MOROSAN ELENATIMIŞTIMIŞOARASCOALA GIMNAZIALA NR.13 TIMISOARADIRECTOR95Promovat
17MOŢ CAMELIATIMIŞTIMIŞOARACOLEGIUL TEHNIC AZUR TIMIŞOARADIRECTOR95Promovat
18NEAMŢU MIHAI ŞTEFANTIMIŞTIMIŞOARACOLEGIUL NAŢIONAL C. D. LOGA TIMISOARAPROFESOR95Promovat
19OSAIN CONSTANTINTIMIŞTIMIŞOARAGRUPUL SCOLAR IND. DE TRANSP.AUTO TIMIŞOARAPROFESOR95Promovat
20PANICI LUCICATIMIŞTIMIŞOARAGRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.32 TIMISOARADIRECTOR95Promovat
21PASCOTA VALERIATIMIŞTIMIŞOARAGRUP ȘCOLAR IND. DE TRANSP. AUTO TIMIŞOARAPROFESOR95Promovat
22PETRENCIUC LILIANA FLORINATIMIŞTIMIŞOARAGRADINITA PROGRAM PRELUNGIT NR.28DIRECTOR95Promovat
23PETRICA ELENATIMIŞTIMIŞOARACRAE SPERANTA TIMISOARADIRECTOR95Promovat
24RADU DIMITRIE - GHEORGHETIMIŞTIMIŞOARACJRAE TIMIȘ - CNB TIMIȘOARAPROFESOR95Promovat
25ROMAN LUCICATIMIŞTIMIŞOARASCOALA CU CLASELE I-VIII NR.26 TIMIŞOARADIRECTOR95Promovat
26SEIMEANU NICOLAE MARIANTIMIŞTIMIŞOARACOLEGIUL NATIONAL BANATEANDIRECTOR ADJUNCT95Promovat
27SIMA IOAN AURELIANTIMIŞLUGOJCOLEGIUL NAŢIONAL C. BREDICEANU LUGOJPROFESOR95Promovat
28TOMICI MIHAELA CORINATIMIŞTIMIŞOARASCOALA GIMNAZIALA NR.12DIRECTOR95Promovat
29TOMONI DUMITRU-TRAIANTIMIŞFĂGETLICEUL TEORETIC TRAIAN VUIA FĂGETDIRECTOR95Promovat
30URECHIATU VALENTINA CARMENTIMIŞTIMIŞOARAGRUP ȘC. IND. DE TRANSPORTURI AUTO TIMIŞOARAPROFESOR95Promovat
31IONESCU SORIN-GABRIELTIMIŞTIMIŞOARACOLEGIUL NAŢIONAL BĂNĂŢEAN TIMIŞOARAPROFESOR94Promovat
32ONIGA DIDINATIMIŞTIMIŞOARACOLEGIUL NAŢIONAL DE ARTĂ ION VIDU TIMIŞOARAPROFESOR94Promovat
33PÎRVA NELI MARIOARATIMIŞTIMIŞOARAGRĂDINIŢA P.P. NR.9 CARLA PELZ TIMIŞOARADIRECTOR94Promovat
34STOICA VIORICA-ALINATIMIŞTIMIŞOARACOLEGIUL TEHNIC REGELE FERDINAND I TIMIŞOARAPROFESOR94Promovat
35TOMIC LUDOVIC-IONTIMIŞRECAŞCSEI CONSTANTIN PĂUNESCU RECAŞPROFESOR PSIHOPEDAGOG94Promovat
36WOLF ELENATIMIŞTIMIŞOARALICEUL TEORETIC NIKOLAUS LENAU TIMIŞOARADIRECTOR94Promovat
37KORTNER TILORETIMIŞLUGOJSCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 2 LUGOJPROFESOR INVATAMANT PRIMAR93Promovat
38POTÎNG ALINA-ELENATIMIŞTIMIŞOARAGRĂDINIŢA PROGRAM PRELUNGIT NR.48 TIMIŞOARADIRECTOR93Promovat
39TRUTI DIANA SIMONATIMIŞTIMIŞOARALICEUL CU PROGRAM SPORTIV BANATUL TIMIŞOARAPROFESOR93Promovat
40COCIU MARIUSTIMIŞTIMIŞOARALICEUL CU PROGRAM SPORTIV BANATUL TIMIŞOARADIRECTOR92Promovat
41FRATUŢESCU DĂNUŢTIMIŞJABĂRŞCOALA CU CLASELE I-VIII BOLDUR-JABĂRPROFESOR ÎNVĂŢĂMÂNT PRIMAR92Promovat
42NACOV NATALIATIMIŞTIMIŞOARACJRAE - CJAP TIMISCOORDONATOR CJAP TIMIS92Promovat
43PANTEA TAMARATIMIŞTIMIŞOARAGRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.32 TIMISOARAEDUCATOARE92Promovat
44CRUNŢEANU ONDINA LICUŢATIMIŞTIMIŞOARACJRAE TIMIŞ - ŞCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 19 AVRAPROFESOR CONSILIER91Promovat
45DOBINDA LENUTA ANATIMIŞFĂGETGRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT FAGETDIRECTOR91Promovat
46GAIŢĂ ADRIANA MARGARETATIMIŞTIMIŞOARAGRUP SCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARĂ TIMIŞOARAPROFESOR91Promovat
47JINARU IONTIMIŞDETAGRUP ȘCOLAR SFÂNTUL NICOLAE DETAPROFESOR91Promovat
48KUHN SIGRID-ANATIMIŞPERIAMLICEUL TEORETIC PERIAMDIRECTOR ADJUNCT91Promovat
49LUICAN IONTIMIŞTIMIŞOARALICEUL TEORETIC W.SHAKESPEARE TIMIŞOARADIRECTOR ADJUNCT91Promovat
50ORAVIŢAN SANDATIMIŞTIMIŞOARAŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.16 TAKE IONESCU TIMIŞOARAPROFESOR91Promovat
51PINTEA DORINATIMIŞTIMIŞOARALICEUL UCECOM SPIRU HARET TIMISOARADIRECTOR91Promovat
52SUCIU HORAŢIUTIMIŞLUGOJCOLEGIUL NAŢIONAL IULIA HASDEU LUGOJDIRECTOR ADJUNCT91Promovat
53CIRCU CAMELIATIMIŞTIMIŞOARAŞCOALA CU CLS. I-VIII NR 19 A. IANCU TIMIŞOARADIRECTOR ADJUNCT90Promovat
54TRETA P. PETRIȘOR - DORINTIMIŞCIACOVALICEUL ALEXANDRU MOCIONI CIACOVADIRECTOR90Promovat
55VELCOTĂ PAVELTIMIŞTIMIŞOARALICEUL CU PROGRAM SPORTIV BANATUL TIMIȘOARAPROFESOR90Promovat
56POP SILVIATIMIŞLUGOJCOLEGIUL TEHNIC VALERIU BRANIŞTE LUGOJPROFESOR89Promovat
57INDRIEŞ LIVIANA-MIRELATIMIŞTIMIŞOARALICEUL PARTICULAR HENRI COANDĂ TIMIŞOARAPROFESOR88Promovat
58KIŞ MARINELA LENUŢATIMIŞTIMIŞOARACOLEGIUL TEHNIC ION MINCU TIMIŞOARAPROFESOR88Promovat
59KORTYE CLAUDIA MAGDALENATIMIŞTIMIŞOARASC.CU CLS.I-VIII.27, COLEGIUL ANA ASLANPROFESOR88Promovat
60MARINESCU RODICA LUMINITATIMIŞTIMIŞOARAECO-SCOALA GIMNAZIALA NR.16 TAKE IONESCUPROFESOR88Promovat
61MICLAU MARIATIMIŞCOMLOŞU MARESCOALA CU CLS.I-VIII COMLOSU MAREDIRECTOR88Promovat
62TURCU EMILIATIMIŞTIMIŞOARAGRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 44 TIMISOARADIRECTOR87Promovat
63MICLEA MARIATIMIŞLUGOJŞCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 3 LUGOJPROFESOR ÎNVĂŢĂMÂNT PRIMAR86Promovat
64ORIAN ELENATIMIŞTIMIŞOARAGRĂDINIŢA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.32 TIMIŞOARAEDUCATOARE86Promovat
65OTIMAN ASTRID-BRITTATIMIŞTIMIŞOARALICEUL TEORETIC NIKOLAUS LENAU TIMIŞOARADIRECTOR ADJUNCT86Promovat
66SIMERIA ANCATIMIŞTIMIŞOARACOLEGIUL NAŢIONAL BĂNĂŢEAN TIMIŞOARAINVATATOR86Promovat
67BUZATU DANIELA LILIANATIMIŞTIMIŞOARAŞCOALA CU CLS. I-VIII NR. 7 SFÂNTA MARIA TIMIŞOARAPROFESOR85Promovat
68DRĂGAN DANIELTIMIŞPARŢAŞCOALA CU CLASELE I-VIII PARŢADIRECTOR85Promovat
69ORZA OLGA -ELENATIMIŞBILEDGRUP SCOLAR BILEDPROFESOR85Promovat
70STĂNCUNĂ GEORGETIMIŞTIMIŞOARAŞCOALA CU CLS.I- VIII NR.25 TIMIŞOARAPROFESOR85Promovat
71ILIEŞ VASILETIMIŞTIMIŞOARAŞCOALA CU CLS.I-VIII NR.19 AVRAM IANCU TIMIŞOARAPROFESOR84Promovat
72MAGU MARIA MIRELATIMIŞLUGOJŞCOALA CU CLASELE I-VIII NR.2 LUGOJPROFESOR ÎNVĂŢĂMÂNT PRIMAR84Promovat
73PAȘCA DANA CONSTANTINATIMIŞŞANDRAȘCOALA CU CLASELE I - VIII ȘANDRADIRECTOR84Promovat
74POP-COMAN CRISTINATIMIŞLUGOJSCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 2 LUGOJPROFESOR84Promovat
75SLATINA MARIATIMIŞTIMIŞOARALICEUL TEORETIC IRIS TIMIŞOARAPROFESOR PSIHOPEDAGOG84Promovat
76BERGHIN MIRELA SIMONATIMIŞLUGOJCLUBUL COPIILOR LUGOJDIRECTOR83Promovat
77JUDEA CARMEN-ALINATIMIŞTIMIŞOARAGRADINIȚA P.P. NR.9 CARLA PELZ TIMIŞOARAPROFESOR PENTRU INVĂŢĂMÂNTUL PREŞCOLAR83Promovat
78ONESCU DANIELATIMIŞŞANDRASCOALA CU CLASELE I-VIII SANDRAPROFESOR83Promovat
79BRATU-BORÂTU PETRUTIMIŞTIMIŞOARACOLEGIUL NAŢIONAL C.D.LOGA TIMIŞOARADIRECTOR ADJUNCT82Promovat
80SIRBU SORINA ANATIMIŞTIMIŞOARASCOALA GIMNAZIALA NR.13DIRECTOR ADJUNCT82Promovat
81CRIŞAN RAMONATIMIŞREMETEA MAREŞCOALA CU CLASELE I-VIII REMETEA MAREPROFESOR ÎNVĂŢĂMÂNT PRIMAR81Promovat
82DEACONESCU SORINA GIANINATIMIŞTIMIŞOARAGRADINITA PROGRAM PRELUNGIT NR. 23 TIMIŞOARAPROFESOR ÎNV. PREŞCOLAR80Promovat
83GALAMBOŞ LENUŢATIMIŞDETAGRUP ȘCOLAR SFÂNTU NICOLAE DETADIRECTOR ADJUNCT80Promovat
84GALEA PETRUTIMIŞJAMU MARESCOALA CU CLASELE I-VIII JAMU MAREPROFESOR80Promovat
85IMBRI GABRIELA-TATIANATIMIŞTIMIŞOARACOLEGIUL NATIONAL ANA ASLAN TIMISOARADIRECTOR ADJUNCT80Promovat
86MUȚULESCU MIRCEA SORINTIMIŞVARIAŞȘCOALA CU CLASELE I-VIII VARIAȘDIRECTOR80Promovat
87RASCA ROMULUSTIMIŞTIMIŞOARACLUBUL SPORTIV SCOLAR BEGADIRECTOR80Promovat
88TURCULEŢU DUMITRU IOANTIMIŞMORAVIŢAŞCOALA CU CLS.I-VIII MORAVIŢADIRECTOR80Promovat
89IVAN ELENATIMIŞTIMIŞOARAGRĂDINIŢA PP NR 30 TIMIŞOARADIRECTOR79Promovat
90ANDRAŞ ADRIANATIMIŞLUGOJGRUP ŞCOLAR AUREL VLAICU LUGOJPROFESOR78Promovat
91BARBU LIVIUSTIMIŞPIETROASASCOALA CU CLASELE I-VIII PIETROASADIRECTOR78Promovat
92GHELEŞIAN MIHAELA SILVIATIMIŞLUGOJCOLEGIUL TEHNIC VALERIU BRANIŞTE LUGOJPROFESOR78Promovat
93METZ SIMONA CRISTIANATIMIŞFĂGETLICECUL TEORETIC TRAIAN VUIA FĂGETPROFESOR INVATAMANT PRIMAR78Promovat
94PEIA CRISTIAN DUMITRU NICOLAETIMIŞTIMIŞOARACOLEGIUL TEHNIC REGELE FERDIAND IPROFESOR GEOGRAFIE78Promovat
95SPALATELU MARIANA FLORINATIMIŞTIMIŞOARACOLEGIUL ECONOMIC F.S.NITTI TIMISOARAPROFESOR78Promovat
96BARBU -ŢIGRIŞ NICOLETATIMIŞLUGOJGRUP ŞCOLAR AUREL VLAICU LUGOJPROFESOR77Promovat
97CIAN DELIATIMIŞBECICHERECU MICSCOALA CU CLASELE I - VIII DIMITRIE TICHINDEALDIRECTOR77Promovat
98CIUCURE LOREDANA ELENATIMIŞLUGOJŞCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 LUGOJPROFESOR PENRU INVATAMANTUL PRIMAR77Promovat
99JURCHIŢA MARINELATIMIŞBANLOCSCOALA CU CLASELE I-VIII ANGHEL SALIGNY BANLOCPROFESOR ÎNVĂŢĂMÂNT PRIMAR77Promovat
100PETRICA IOANTIMIŞSĂCĂLAZŞCOALA CU CLASELE I-VIII SĂCĂLAZDIRECTOR77Promovat
101VLAD PATRICIATIMIŞTIMIŞOARACOLEGIUL NAȚIONAL DE ARTĂ ION VIDUPROFESOR77Promovat
102BĂCILĂ DAN AURELTIMIŞTIMIŞOARACOLEGIUL NAŢIONAL DE ARTĂ ION VIDU TIMIŞOARAPROFESOR76Promovat
103NEMEŞ ADRIAN IOANTIMIŞTIMIŞOARACOLEGIUL NAŢIONAL CONSTANTIN DIACONOVICI LOGAPROFESOR76Promovat
104STAN MARIUS NICOLAETIMIŞLUGOJSCOALA CU CLASELE I-VIII EFTIMIE MURGU LUGOJPROFESOR76Promovat
105BODEA NORICATIMIŞLUGOJSCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 LUGOJPROFESOR INVATAMANTUL PRIMAR75Promovat
106BONTESCU RADU-MARINTIMIŞGĂTAIALICEUL TEORETIC GĂTAIADIRECTOR ADJUNCT75Promovat
107CÂRSTOIU OANA NICOLETATIMIŞTIMIŞOARAGRADINIŢA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 21 TIMIŞOARAPROFESOR PENTRU INVATAMANT PRIMAR SI PRESCOLAR75Promovat
108SCHNEIDER MARIUSTIMIŞLIEBLINGŞCOALA CU CLASELE I-VIII LIEBLINGDIRECTOR75Promovat
109CRĂCIUN HARIETA SIMONATIMIŞTIMIŞOARALICEUL TEORETIC IRIS TIMIŞOARAPROFESOR PSIHOPEDAGOG I74Promovat
110FOGAS CAMELIA-CARMENTIMIŞVOITEGSCOALA GENERALA VOITEGPROFESOR74Promovat
111NARIŢA GINATIMIŞLENAUHEIMŞCOALA CU CLASELE I-VIII LENAUHEIMPROFESOR74Promovat
112ROSENBLUM CALIN IOSELTIMIŞTIMIŞOARALICEUL CU PROGRAM SPORTIV BANATULDIRECTOR ADJUNCT72Promovat
113CERNESCU MARIA ELENATIMIŞSÂNPETRU MAREŞCOALA CU CLASELE I-VIII SÂNPETRU MAREPROFESOR71Promovat
114CHERCIOV CARINATIMIŞTIMIŞOARALICEUL TEORETIC IRIS TIMIŞOARAPROFESOR PSIHOPEDAGOG71Promovat
115DOGARU ANATIMIŞLENAUHEIMŞCOALA CU CLS. I-VIII LENAUHEIMDIRECTOR71Promovat
116GRUI VASILETIMIŞLOVRINGRUP SCOLAR LOVRINPROFESOR71Promovat
117HOGEA NICOLAE COSMINTIMIŞTIMIŞOARACOLEGIUL TEHNIC DE VESTDIRECTOR ADJUNCT71Promovat
118MARGINEANŢU CLAUDIATIMIŞBANLOCSCOALA CU CLASELE I-VIII ANGHEL SALIGNY BANLOCPROFESOR71Promovat
119TOŢA CORNELIA RAMONATIMIŞBANLOCSCOALA CU CLASELE I-VIII ANGHEL SALIGNY BANLOCPROFESOR ÎNVĂŢĂMÂNT PRIMAR71Promovat
120CRIŞAN ADINA LAVINIATIMIŞLUGOJŞCOALA DE ARTE FRUMOASE FILARET BARBU LUGOJPROFESOR ÎNVĂŢĂMÂNT PRIMAR70Promovat
121JARCOV CRISTINA VETURIATIMIŞTIMIŞOARAGRUPUL SCOLAR AGRICOL IULIAN DRACEA TIMISOARAPROFESOR70Promovat
122PĂCURARI ELVIRA DANIELATIMIŞTIMIŞOARALICEUL TEORETIC IRIS TIMIŞOARAPROFESOR EDUCATOR70Promovat
123ŞTEFAN B. MARIANA LUCICATIMIŞTIMIŞOARASC CU CLASELE I-VIII NR. 19 A. IANCU TIMISOARAPROFESOR65Nepromovat
124FILIP FLORINTIMIŞTIMIŞOARAL.P.S BANATUL TIMISOARAPROFESOR63Nepromovat
125VEGA STELIAN POMPILIUTIMIŞLUGOJGRUP SCOLAR AUREL VLAICU LUGOJPROFESOR63Nepromovat
126DURLĂ ADRIANTIMIŞTIMIŞOARACLUBUL SPORTIV SCOLAR NR. 1 TIMIŞOARADIRECTOR55Nepromovat
127POPESCU OCTAVIAN TUDORTIMIŞTIMIŞOARACOLEGIUL ECONOMIC F.S.NITTIPROFESOR49Nepromovat
128RĂDOI SIMONA LOREDANATIMIŞDETAGRUP ŞCOLAR SF. NICOLAE DETAPROFESOR ÎNVĂŢĂMÂNTUL PRIMAR49Nepromovat
Total portofolii evaluate în județul/municipiul TIMIŞ 128
Preşedintele comisiei,