www.edu.ro
Formular înscriere
Meniu CNEME
Contact
Ministerul Educaţiei și Cercetării
Str. Gen. Berthelot 28-30
Sector 1, 010168, Bucureşti
Tel. Centrală: 4056200;4056300
Registrul Naţional al Experţilor în Management Educaţional - Actualizat conform OMEC Nr. 3677/20.03.2020


Registrul Naţional al Experţilor în Management Educaţional

Judeţul/Municipiul: SATU MARE
Nr. Crt. Numele și prenumele Specializarea Grad didactic Unitatea unde este titular Loc de muncă Nr. OMECTS
1. ACHIM LAURA RALUCA PROFESOR PENTRU INVATAMANT PRIMAR SI PRESCOLAR Grad II GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.1 SATU MARE GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.1 SATU MARE 4849/31.07.2012
2. ACIU ADRIANA PROFEOR DE EDUCATIE FIZICA SI SPORT Grad II SCOALA GIMNAZIALA TASNAD SCOALA GIMNAZIALA TASNAD 3267/16.02.2017
3. ACS MELINDA PEDAGOGIA ÎNVĂȚĂMÂNTULUI PRIMAR ȘI PREȘCOLAR Grad I ȘCOALA PROFESIONALĂ GEORGE COȘBUC MEDIEȘU AURIT ȘCOALA PROFESIONALĂ GEORGE COȘBUC MEDIEȘU AURIT 4127/16.07.2018
4. ADAMKO ISTVAN CSABA FILOSOFIE Grad I GRUP ŞCOLAR TEOLOGIC ROMANO CATOLIC HAM JANOS GRUP ŞCOLAR TEOLOGIC ROMANO CATOLIC HAM JANOS 3845/27.04.2012
5. ALBERT JUDITH MARIA MATEMATICĂ-INFORMATICĂ Grad I GRUP ŞCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII DE MAȘINI UNIO GRUP ŞCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII DE MAȘINI UNIO 3845/27.04.2012
6. ANDERCO AIDA EVA ENGLEZĂ Grad I LICEUL TEORETIC GERMAN JOHANN ETTINGER INSPECTORATUL ŞCOLAR 3845/27.04.2012
7. ANDERCO ILEANA DANIELA ROMÂNĂ-FRANCEZĂ Grad II GRUP ŞCOLAR ICM UNIO SATU MARE ŞCOALA CU CLASELE I-VIII GRIGORE MOISIL SM 3845/27.04.2012
8. ANDRIȘAN DARIANA SVETLANA INSTALAȚII PENTRU CONSTRUCȚII Grad I COLEGIUL TEHNIC UNIO TRAIAN VUIASATU MARE COLEGIUL TEHNIC UNIO TRAIAN VUIA SATU MARE 4127/16.07.2018
9. ANITAS MARIOARA RODICA ÎNVĂŢĂTOR / INSTITUTOR / EDUCATOR / PROFESOR ÎN ÎNVĂŢĂMÂNTUL PRIMAR ŞI PREŞCOLAR Grad I ŞCOALA CU CLASELE I-VIII POMI ŞCOALA CU CLASELE I-VIII POMI 3845/27.04.2012
10. ARDELEAN ADRIAN EUGEN MATEMATICĂ-FIZICĂ / INFORMATICĂ Grad I GRUPUL ŞCOLAR IONITA G. ANDRON GRUPUL ŞCOLAR IONITA G. ANDRON 3845/27.04.2012
11. ARDELEAN DANIELA MARIA RELIGIE ORTODOXĂ-LIMBA ROMÂNĂ Grad I ȘCOALA CU CLASELE I-VIII BELTIUG ȘCOALA CU CLASELE I-VIII BELTIUG 5667/07.09.2012
12. ARDELEAN IOSIF GHEORGHE MATEMATICA-FIZICA Grad I SCOALA CU CLASELE I-VIII POIANA CODRULUI SCOALA CU CLASELE I-VIII POIANA CODRULUI 4849/31.07.2012
13. ARGYELAN FLORINA-CLAUDIA LIMBA SI LITERATURA ROMANA - LIMBA RUSA Doctorat SCOALA CU CLASELE I-VIII SANTAU SCOALA CU CLASELE I-VIII SANTAU 4849/31.07.2012
14. ARSU GABRIEL COSMIN MATEMATICĂ-INFORMATICĂ Grad I COLEGIUL NAŢIONAL IOAN SLAVICI SATU MARE CASA CORPULUI DIDACTIC SATU MARE 3845/27.04.2012
15. ASZTALOS ZSUZSANNA TUNDE PEDAGOGIE SOCIALA Grad I CENTRUL SCOLAR PENTRU EDUCATIE INCLUZIVA SATU MARE CENTRUL SCOLAR PENTRU EDUCATIE INCLUZIVA SATU MARE 3267/16.02.2017
16. ATYIM ELISABETA CHIMIE Grad I COLEGIUL NAŢIONAL KOLCSEY FERENC SATU MARE COLEGIUL NAŢIONAL KOLCSEY FERENC SATU MARE 3845/27.04.2012
17. ATYIM PAUL CHIMIE Doctorat COLEGIUL NAŢIONAL IOAN SLAVICI SATU MARE INSPECTORATUL ŞCOLAR AL JUDETULUI SATU MARE 3845/27.04.2012
18. AVĂȘAN MONICA SOFIA PEDAGOGIA ÎNVĂȚĂMÂNTULUI PRIMAR ȘI PREȘCOLAR GRAD I GRĂDINIȚA CU PROGRAM SĂPTĂMÂNAL „FLOAREA DE LOTUS” GRĂDINIȚA CU PROGRAM SĂPTĂMÂNAL „FLOAREA DE LOTUS” ODOREU 3476/01.04.2013
19. AVRAM RAMONA PAULA PEDAGOGIA ÎNVĂŢĂMÂNTULUI PRIMAR ŞI PREŞCOLAR Grad II SCOALA GIMNAZIALA VALEA VINULUI SCOALA GIMNAZIALA VALEA VINULUI 4522/07.08.2017
20. BACANCIOS ZORESCU DELIA FLORICA ÎNVĂŢĂTOR / INSTITUTOR / EDUCATOR / PROFESOR ÎN ÎNVĂŢĂMÂNTUL PRIMAR ŞI PREŞCOLAR Grad I GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 5 GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 5 3845/27.04.2012
21. BADEA VOICHITA AURORA PSIHOLOG SCOLAR Grad II SCOALA GIMNAZIALA "VIOREL SALAGEAN" BELTIUG SCOALA GIMNAZIALA "VIOREL SALAGEAN" BELTIUG 5624/06.11.2015
22. BĂINȚAN SIMONA ANA PEDAGOGIA ÎNVĂȚĂMÂNTULUI PRIMAR ȘI PREȘCOLAR GRAD II GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 5 SATU MARE GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 5 SATU MARE 3476/01.04.2013
23. BALAJ MIRELA GABRIELA PSIHOLOGIE Grad II ŞCOALA CU CLASELE I-VIII SAUCA ŞCOALA CU CLASELE I-VIII SAUCA 3845/27.04.2012
24. BALINT ELISABETA SUSANA INFORMATICĂ Grad II COLEGIUL NAŢIONAL KÖLCSEY FERENC SATU MARE COLEGIUL NAŢIONAL KÖLCSEY FERENC SATU MARE 3845/27.04.2012
25. BALOG CIPRIAN DORIN ÎNVĂŢĂTOR / INSTITUTOR / EDUCATOR / PROFESOR ÎN ÎNVĂŢĂMÂNTUL PRIMAR ŞI PREŞCOLAR / ENGLEZĂ Grad II ŞCOALA CU CLASELE I-VIII DINDESTI ŞCOALA CU CLASELE I-VIII SANTAU 3845/27.04.2012
26. BALOG CSILLA MARIA MATEMATICA Grad I SCOALA GIMNAZIALA BOTIZ SCOALA GIMNAZIALA BOTIZ 4522/07.08.2017
27. BALOG FERENC CSONGOR EDUCAȚIE FIZICĂ ȘI SPORT Grad II ȘCOALA GIMNAZIALĂ WESSELENYI HODOD ȘCOALA GIMNAZIALĂ PETRI MOR BOGDAND 3677/20.03.2020
28. BANCIU LIGIA MONICA LIMBA ŞI LITERATURA ROMÂNĂ Grad I LICEUL CU PROGRAM SPORTIV LICEUL CU PROGRAM SPORTIV 3845/27.04.2012
29. BANDI RAMONA MARIA MATEMATICA Grad I COLEGIU TEHNIC TRAIAN VUIA, COLEGIUL ECONOMIC GHEO COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA, COLEGIUL ECONOMIC GHE 4849/31.07.2012
30. BARA VALERIA LIMBA ROMANA-LIMBA ENGLEZA Grad II SCOALA GIMNAZIALA ACAS SCOALA GIMNAZIALA ACAS 5557/22.11.2013
31. BARANYAI TIBERIU FIZICĂ Grad I COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA 3845/27.04.2012
32. BĂRBÎNŢĂ NICOLETA ROMÂNĂ-LATINĂ Grad II ŞCOALA OCTAVIAN GOGA SATU MARE ŞCOALA OCTAVIAN GOGA SATU MARE 3845/27.04.2012
33. BÂRLE CRINA ELENA LIMBA ŞI LITERATURA ROMÂNĂ, LIMBA ŞI LITERATURA FR Grad I ŞCOALA CU CLASELE I-VIII DR. VASILE LUCACIU ŞCOALA CU CLASELE I-VIII DR. VASILE LUCACIU 4849/31.07.2012
34. BARNIŞCA CĂTĂLIN VASILE ISTORIE. ISTORIA ARTEI Grad II ŞCOALA CU CLASELE I-VIII AUREL HAIDUC TRIP ŞCOALA CU CLASELE I-VIII AUREL HAIDUC TRIP 4849/31.07.2012
35. BARTĂ EVA AGNETA ÎNVĂŢĂTOR / INSTITUTOR / EDUCATOR / PROFESOR ÎN ÎNVĂŢĂMÂNTUL PRIMAR ŞI PREŞCOLAR Grad I G.P.P. GULIVER SATU MARE G.P.P. GULIVER SATU MARE 3845/27.04.2012
36. BARTH MIA RODICA PROFESOR ÎNVĂŢĂMÂNT PRIMAR Grad I ŞCOALA GIMNAZIALĂ GHERŢA MICĂ ŞCOALA GIMNAZIALĂ GHERŢA MICĂ 3677/20.03.2020
37. BATEA GHEORGHE ÎNVĂŢĂTOR / INSTITUTOR / EDUCATOR / PROFESOR ÎN ÎNVĂŢĂMÂNTUL PRIMAR ŞI PREŞCOLAR Grad I ŞCOALA CU CLASELE I-VIII RATESTI ŞCOALA CU CLASELE I-VIII RATESTI 3845/27.04.2012
38. BEDNAR-NISTE CORNELIA-MONICA CHIMIE-FIZICA, INFORMATICA Grad I SCOALA CU CLASELE I - VIII DOBA SCOALA CU CLASELE I - VIII DOBA 4849/31.07.2012
39. BELENYI ANDREA EVA MAGHIARĂ-ROMÂNĂ Grad II ŞCOALA CU CLASELE I-VIII NR.1 CAREI ŞCOALA CU CLASELE I-VIII NR.1 CAREI 3845/27.04.2012
40. BELTEKI FRANCISC MUZICĂ GRAD I ȘCOALA GIMNAZIALĂ „VASILE LUCACIU” CAREI ȘCOALA GIMNAZIALĂ „VASILE LUCACIU” CAREI 3476/01.04.2013
41. BERCEA CRISTINA ROMÂNĂ-ENGLEZĂ Grad II COLEGIUL TEHNIC ELISA ZAMFIRESCU COLEGIUL TEHNIC ELISA ZAMFIRESCU 3845/27.04.2012
42. BILANICI RALUCA MARIA PEDAGOGIA INVATAMANTULUI PRIMAR SI PRESCOLAR Grad I SCOALA GIMNAZIALA „GRIGORE MOISIL” SATU MARE SCOALA GIMNAZIALA „GRIGORE MOISIL” SATU MARE 3839/11.07.2014
43. BLATNICZKI MARIA CECILIA PROFESOR PENTRU ÎNVĂȚĂMÂNT PRIMAR Grad I LICEUL DE ARTE AUREL POPP LICEUL DE ARTE AUREL POPP 3267/16.02.2017
44. BODIZS ENIKO HAJNAL PEDAGOGIA ÎNVĂŢĂMÂNTULUI PRIMAR ŞI PREŞCOLAR Grad II SCOALA GIMNAZIALA PISCOLT SCOALA GIMNAZIALA PISCOLT 4522/07.08.2017
45. BOGA FRANCISC FIZICĂ Grad I LICEUL TEOLOGIC REFORMAT SATU MARE LICEUL TEOLOGIC REFORMAT SATU MARE 3845/27.04.2012
46. BOGDAN LIDIA-TATIANA PROFESOR Grad I GRUP SCOLAR GEORGE BARITIU GRUP SCOLAR GEORGE BARITIU 4849/31.07.2012
47. BOITOR ANISOARA LIMBA SI LITERATURA ROMANA Grad II LICEUL TEHNOLOGIC PETRU CUPCEA LICEUL TEHNOLOGIC PETRU CUPCEA 5076/31.08.2016
48. BOITOR CAMELIA MARIA INVATATOR-EDUCATOARE Grad II GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT DUMBRAVA MINUNATA S GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT DUMBRAVA MINUNATA SATU MARE 4522/07.08.2017
49. BOJAN EVA EDUCAŢIE TEHNOLOGICĂ Grad I ŞCOALA CU CLASELE I-VIIIPETRI MOR ŞCOALA CU CLASELE I-VIII PETRI MORBOGDAND 3845/27.04.2012
50. BOLBA DINA EDUCAŢIE TEHNOLOGICĂ / INFORMATICĂ Grad I ŞCOALA CU CLASELE I-VIII LUCIAN BLAGA ŞCOALA CU CLASELE I-VIII CONSTANTIN BRANCOVEANU 3845/27.04.2012
51. BOLOS NATALIA MANUELA LIMBA ŞI LITERATURA ROMÂNĂ Doctorat COLEGIUL NAŢIONAL MIHAI EMINESCU SATU MARE INSPECTORATUL ŞCOLAR JUDEȚEAN SATU MARE 3845/27.04.2012
52. BONTEA MIHAELA SIMONA ÎNVĂŢĂTOR / INSTITUTOR / EDUCATOR / PROFESOR ÎN ÎNVĂŢĂMÂNTUL PRIMAR ŞI PREŞCOLAR Grad I ŞCOALA CU CL. I-VIIIMIHAI VITEAZULMOFTINU MIC ŞCOALA CU CL.I-VIIIMIHAI VITEAZULMOFTINU MIC 3845/27.04.2012
53. BORHIDAN MARIA PEDAGOGIA ÎNVĂŢĂMÂNTULUI PRIMAR ȘI PREȘCOLAR Grad II ȘCOALA GIMNAZIALĂ TIREAM ȘCOALA GIMNAZIALĂ TIREAM 4127/16.07.2018
54. BOROBEI VOICHITA EDUCATOARE Grad I GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 11 GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 11 4849/31.07.2012
55. BOROS MARIUS CRISTIAN CANTO CLASIC Grad II LICEUL DE ARTE AUREL POPP SATU MARE LICEUL DE ARTE AUREL POPP SATU MARE 4127/16.07.2018
56. BOTA ELENA VICUTA INDUSTRIALIZAREA LEMNULUI Grad II LICEUL TEHNOLOGIC PETRU CUPCEA LICEUL TEHNOLOGIC PETRU CUPCEA 3267/16.02.2017
57. BOTA NICOLETA TEOLOGIE - LITERE Grad I LIC. TEH. DE IND. ALIM. ”G.E.PLADE” SATU MARE ŞCOALA GIMNAZIALĂ TEREBEŞTI 5557/22.11.2013
58. BOZINTAN MARCELA-VICTORIA PROFESOR Grad I SCOALA GIMNAZIALA BARSAU DE SUS SCOALA GIMNAZIALA BARSAU DE SUS 3267/16.02.2017
59. BREBAN GAROFITA MANUELA PROFESOR INVATAMANT PRESCOLAR Grad I GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.11 GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.11 5557/22.11.2013
60. BRÎNDUȘE GABRIELA LIANA BIOLOGIE-CHIMIE Grad I ȘCOALA GIMNAZIALĂ CĂMÂRZANA ȘCOALA GIMNAZIALĂ CĂMÂRZANA 4522/07.08.2017
61. BRINZA DORINA MARIA INSTITUTOR-INVATAMANT PRIMAR Grad I SCOALA GIMNAZIALA GEORGE COSBUC MEDIESU AURIT SCOALA GIMNAZIALA GEORGE COSBUC MEDIESU AURIT 4522/07.08.2017
62. BRUMBOIU MARIANA SIMONA INFORMATICĂ-FIZICĂ Grad I COLEGIUL NAŢIONAL DOAMNA STANCA SATU MARE INSPECTORATUL ŞCOLAR AL JUDETULUI SATU MARE 3845/27.04.2012
63. BUD A ADRIAN AUGUSTIN MATEMATICĂ-FIZICĂ Grad I LICEUL TEORETIC NEGRESTI OAS ISJ SATU MARE 3845/27.04.2012
64. BUD D. VIOREL VASILE EDUCAŢIE FIZICĂ Grad I LICEUL TEORETIC NEGREŞTI OAŞ LICEUL TEORETIC NEGREŞTI OAŞ 5667/07.09.2012
65. BUDA ECATERINA ILDIKO MATEMATICĂ-INFORMATICĂ Grad I COLEGIUL NAŢIONAL KOLCSEY FERENC GRUP ŞCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARĂ GEORGE EMIL 3845/27.04.2012
66. BUDA MIHAI MATEMATICĂ Grad I ŞCOALA CU CLASELE I-VIII CALINESTI OAS ŞCOALA CU CLASELE I-VIII CSALINESTI OAS 3845/27.04.2012
67. BUDA VIOREL VASILE FIZICĂ Grad I COLEGIUL NAŢIONAL IOAN SLAVICI SATU MARE CAMERA DEPUTAŢILOR 3845/27.04.2012
68. BURA MARIANA ZOICA MATEMATICĂ GRAD I ȘCOALA GIMNAZIALĂ GHERȚA MICĂ ȘCOALA GIMNAZIALĂ GHERȚA MICĂ 3476/01.04.2013
69. BURIAN SIMINA LIMBA ȘI LITERATURA ROMÂNĂ-LIMBA FRANCEZĂ GRAD I ȘCOALA GIMNAZIALĂ „MIRCEA ELIADE” SATU MARE ȘCOALA GIMNAZIALĂ „MIRCEA ELIADE” SATU MARE 3476/01.04.2013
70. BUTH GIGEL MARINEL MATEMATICĂ Grad I COLEGIUL NAŢIONAL DOAMNA STANCA SATU MARE INSPECTORATUL ŞCOLAR JUDEȚEAN SATU MARE 3845/27.04.2012
71. BUTKA ILEANA PROFESOR ÎNV.PRIMAR ŞI PREŞCOLAR Grad I GRĂDINIŢA GULIVER SATU MARE GRĂDINIŢA GULIVER SATU MARE 4849/31.07.2012
72. BUZGAU RODICA CLAUDIA CONTABILITATE SI INFORMATICA DE GESTIUNE Grad I LIVADA LICEUL TEGHNOLOGIC GEORGE BARITIU LIVADA 4236/07.06.2019
73. BUZILĂ DELIA RODICA TEHNOLOGIA TRICOTURILOR ȘI CONFECȚIILOR GRAD I COLEGIUL TEHNIC „ELISA ZAMFIRESCU” SATU MARE COLEGIUL TEHNIC „ELISA ZAMFIRESCU” SATU MARE 3476/01.04.2013
74. BUZURA BERAR NELA ÎNVĂŢĂTOR / INSTITUTOR / EDUCATOR / PROFESOR ÎN ÎNVĂŢĂMÂNTUL PRIMAR ŞI PREŞCOLAR / PSIHOLOGIE Grad I GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.3 CAREI GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.3 CAREI 3845/27.04.2012
75. CÂCĂU LEŞ CRINA VIOLETA PROFESOR EDUCAŢIE TEHNOLOGICĂ Grad I GRUP ŞCOLAR ANGHEL SALIGNY TURŢ GRUP ŞCOLAR ANGHEL SALIGNY TURŢ 4849/31.07.2012
76. CĂMĂRAS ANA-DANIELA LIMBA ŞI LITERATURA ROMÂNĂ Grad II LICEUL TEHNOLOGIC ”GEORGE BARIŢIU„ LIVADA LICEUL TEHNOLOGIC ”GEORGE BARIŢIU” LIVADA 5557/22.11.2013
77. CARAUSAN ALINA PROFESOR INVATAMANTUL PRESCOLAR SI PRIMAR Grad I GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.2 GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.2 5667/07.09.2012
78. CAVASI DELIA ÎNVĂŢĂTOR / INSTITUTOR / EDUCATOR / PROFESOR ÎN ÎNVĂŢĂMÂNTUL PRIMAR ŞI PREŞCOLAR Grad I GRĂDINIȚA CU PROGRAM PORELUNGIT DRAGA MEA SATU MAR GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT DRAGA MEA SATU MARE 3845/27.04.2012
79. CHENCIAN MIHAELA CARMEN PROFESOR Grad II SCOALA GIMNAZIALA,,AUREL HAIDUC,, -TRIP SCOALA GIMNAZIALA,, AUREL HAIDUC,, -TRIP 2544/27.03.2015
80. CHERECHES NICOLETA ANISOARA ISTORIE-FILOSOFIE Grad I COLEGIUL NAŢIONAL MIHAI EMINESCU SATU MARE COLEGIUL NAŢIONAL MIHAI EMINESCU SATU MARE 3845/27.04.2012
81. CHERECHEȘ TIMEA ÎNVĂŢĂTOR / INSTITUTOR / EDUCATOR / PROFESOR ÎN ÎNVĂŢĂMÂNTUL PRIMAR ŞI PREŞCOLAR Grad I ŞCOALA CU CLASELE I-VIII ACÂȘ ŞCOALA CU CLASELE I-VIII ACÂȘ 3845/27.04.2012
82. CHEREGI FLORINA GRISELDA PEDAGOGIA ÎNVĂȚĂMÂNTULUI PRIMAR ȘI PREȘCOLAR GRAD I ȘCOALA GIMNAZIALĂ „OCTAVIAN GOGA” SATU MARE ȘCOALA GIMNAZIALĂ „OCTAVIAN GOGA” SATU MARE 3476/01.04.2013
83. CHEREJI ADRIAN PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR Grad I SCOALA GIMNAZIALA ODOREU SCOALA GIMNAZIALA ODOREU 3267/16.02.2017
84. CHILINTAN MARIANA DORINA INGINER TEHNOLOGIA CONSTRUCŢIILOR DE MAŞINI Grad I GRUP ŞCOLAR IND. C.M. UNIO SATU MARE ŞCOALA CU CLASELE I-VIII PAULESTI 3845/27.04.2012
85. CHINDRIS CORINA ADRIANA LIMBA ŞI LITERATURA ROMÂNĂ Grad I ŞCOALA CU CLASELE I-VIII OCTAVIAN GOGA LICEUL CU PROGRAM SPORTIV 3845/27.04.2012
86. CHIRA MONICA DANIELA TEHNOLOGII Doctorat COLEGIUL TEHNIC ELISA ZAMFIRESCU COLEGIUL TEHNIC ELISA ZAMFIRESCU 2544/27.03.2015
87. CHIRA SIMONA LIMBA ŞI LITERATURA ROMÂNĂ Grad II ŞCOALA CU CLASELE I-VIII ANDRID ŞCOALA CU CLASELE I-VIII ANDRID 3845/27.04.2012
88. CHIS IOANA FLORENTINA MANAGEMENT Grad II COLEGIUL ECONOMIC GHEORGHE DRAGOS COLEGIUL ECONOMIC GHEORGHE DRAGOS 3845/27.04.2012
89. CHIȘ MONICA LILIANA PEDAGOGIA ÎNVĂȚĂMÂNTULUI PRIMAR ȘI PREȘCOLAR GRAD I ȘCOALA GIMNAZIALĂ „GEORGE COȘBUC” MEDIEȘU AURIT ȘCOALA GIMNAZIALĂ „GEORGE COȘBUC” MEDIEȘU AURIT 3476/01.04.2013
90. CIOLTEAN SORIN IOAN EDUCAȚIE FIZICĂ ȘI SPORT GRAD I ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 3 CAREI ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 3 CAREI 3476/01.04.2013
91. CIONCA GHEORGHE VALER EDUCAŢIE FIZICĂ ŞI SPORT Grad I COLEGIUL NAŢIONAL MIHAI EMINESCU COLEGIUL NAŢIONAL MIHAI EMINESCU 3845/27.04.2012
92. CIONCA MARIANA INVATATOARE-EDUCATOARE Grad II GRĂDINIŢA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 7 GRĂDINIŢA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 7 4849/31.07.2012
93. CIORBA-POP ROMEO EDUCAŢIE FIZICĂ ŞI MANAGEMENT ÎN SPORT / T.I.C. Grad I ŞCOALA CU CLASELE I-VIII BATARCI ŞCOALA CU CLASELE I-VIII BATARCI 3845/27.04.2012
94. CIOTEA ADRIANA ADELA PROFESOR INVATAMANT PRESCOLAR Grad II GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 9 GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 9 3267/16.02.2017
95. CIUL ADRIANA FLORINA ÎNVĂŢĂTOR / INSTITUTOR / EDUCATOR / PROFESOR ÎN ÎNVĂŢĂMÂNTUL PRIMAR ŞI PREŞCOLAR Grad I ŞCOALA CU CLASELE I-VIII CALINESTI OAS ŞCOALA CU CLASELE I-VIII CALINESTI OAS 3845/27.04.2012
96. CIUTAN ADINA CORNELIA PROFESOR Grad II LICEUL TEHNOLOGIC CONSTRUCTII DE MASINI UNIO LICEUL TEHNOLOGIC CONSTRUCTII DE MASINI UNIO 3839/11.07.2014
97. CODREAN A.FLORICA PROFESOR ÎNVĂȚĂMÂNTUL PREȘCOLAR Grad I GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.1 GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT 14 MAI SATU MARE 4849/31.07.2012
98. CODREAN MUGUREL VIOREL MANAGEMENTUL FIRMEI GRAD II COLEGIUL ECONOMIC „GHEORGHE DRAGOȘ” SATU MARE INSPECTORATUL ȘCOLAR JUDEȚEAN SATU MARE 3476/01.04.2013
99. COMIATI FLOARE ÎNVĂȚĂTOARE GRAD I ȘCOALA GIMNAZIALĂ „GEORGE COȘBUC” MEDIEȘU AURIT ȘCOALA GIMNAZIALĂ „GEORGE COȘBUC” MEDIEȘU AURIT 3476/01.04.2013
100. CORNEA MARE NICOLAE LIMBA ŞI LITERATURA ROMÂNĂ Grad II ŞCOALA CU CLASELE I-VIII SOCOND ŞCOALA CU CLASELE I-VIII SOCOND 3845/27.04.2012
101. CORONDAN RODICA PROFESOR ÎNVĂŢĂMÂNT PRIMAR Grad I ŞCOALA GIMNAZIALĂ LUCIAN BLAGA ŞCOALA GIMNAZIALĂ LUCIAN BLAGA 3839/11.07.2014
102. COSTIN DINA RAMONA PEDAGOGIE SOCIALĂ Grad I CENTRUL ŞCOLAR PENTRU EDUCAŢIE INCLUZIVĂ SATU MARE CENTRUL ŞCOLAR PENTRU EDUCAŢIE INCLUZIVĂ SATU MARE 3845/27.04.2012
103. COTUTIU ADINA MIRELA INVATATOARE Grad I SCOALA GIMNAZIALA VALEA VINULUI SCOALA GIMNAZIALA VALEA VINULUI 4522/07.08.2017
104. COZMA GEORGETA ILEANA LIMBA SI LITERATURA ROMANA Grad I COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU 5667/07.09.2012
105. COZMA ILDIKO MARIA MATEMATICA Grad I SCOALA CU CLASELE I-VIII OCTAVIAN GOGA SCOALA CU CLASELE I-VIII OCTAVIAN GOGA 4849/31.07.2012
106. COZMA VALERICA ÎNVĂŢĂTOR / INSTITUTOR / EDUCATOR / PROFESOR ÎN ÎNVĂŢĂMÂNTUL PRIMAR ŞI PREŞCOLAR Grad I ŞCOALA CU CLASELE. I-VIII RACSA ŞCOALA CU CLASELE I-VIII RACSA 3845/27.04.2012
107. CRISAN MIHAI PROFESOR CICLUL PRIMAR Grad I SCOALA CU CLASELE I-VIII SOCOND SCOALA CU CLASELE I-VIII SOCOND 4849/31.07.2012
108. CRISTEA SINZIANA SILVIA PSIHOLOGIE-SOCIOLOGIE Grad I ŞCOALA CU CLASELE I-VIII GRIGORE MOISIL CENTRUL JUDEŢEAN DE RESURSE ŞI ASISTENŢĂ EDUCAŢIONALĂ SATU MARE 3845/27.04.2012
109. CSAKI FRANCISC MATEMATICĂ-FIZICĂ Grad I ŞCOALA CU CLASELE I-VIII PETOFI SANDOR LIVADA ŞCOALA CU CLASELE I-VIII PETOFI SANDOR LIVADA 3845/27.04.2012
110. CSAPO ILYES ATTILA CSABA GEOGRAFIE Grad I LICEUL TEOLOGIC REFORMAT SATU MARE INSPECTORATUL ŞCOLAR JUDEȚEAN SATU MARE 3845/27.04.2012
111. CSINTALAN CSABA FERENC MARKETING Grad II COLEGIUL ECONOMIC ,,GHEORGHE DRAGOS,, SATU MARE SCOALA GIMN DR. ,,VASILE LUCACIU,, SATU MARE 5557/22.11.2013
112. CSIPKES IOSIF FIZICĂ Grad I GRUP ŞCOLAR CONSTANTIN BRANCUSI SATU MARE GRUP ŞCOLAR CONSTANTIN BRANCUSI SATU MARE 3845/27.04.2012
113. CUHA IONEL VIRGIL PROFESOR ( DISCIPLINE TEHNICE- SILVICULTURA ) Grad I LICEUL TEHNOLOGIC ,, CONSTANTIN BRÂNCUȘI,, LICEUL TEHNOLOGIC ,,CONSTANTIN BRANCUȘI,, 3839/11.07.2014
114. CULIC CAMELIA RAMONA MATEMATICA Grad I SCOALA GIMNAZIALA LUCIAN BLAGA SATU MARE SCOALA GIMNAZIALA LUCIAN BLAGA SATU MARE 5667/07.09.2012
115. CUPSA ANUCA ÎNVĂŢĂTOR / INSTITUTOR / EDUCATOR / PROFESOR ÎN ÎNVĂŢĂMÂNTUL PRIMAR ŞI PREŞCOLAR Grad I GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT 14 MAI SATU MARE GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT 14 MAI SATU MARE 3845/27.04.2012
116. CZIER ANIKO PROFESOR Grad II SCOALA GIMNAZIALA SAUCA SCOALA GIMNAZIALA SAUCA 3267/16.02.2017
117. CZIPROK ANDREI MATEMATICĂ Grad I COLEGIUL NAŢIONAL KOLCSEY FERENC COLEGIUL NAŢIONAL KOLCSEY FERENC 3845/27.04.2012
118. CZIPROK CLAUDIA DANIELA FIZICĂ - INFORMATICĂ Grad I COLEGIUL TEHNIC ELISA ZAMFIRESCU COLEGIUL TEHNIC ELISA ZAMFIRESCU 5667/07.09.2012
119. DAN MANUELA-NICOLETA LIMBA ŞI LITERATURA ROMÂNĂ Grad I COLEGIUL ECONOMIC GHEORGHE DRAGOS COLEGIUL ECONOMIC GHEORGHE DRAGOS 3845/27.04.2012
120. DANUT RODICA EDUCATOARE Grad I GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.7 GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR, 7 4849/31.07.2012
121. DĂRĂBAN CRINA FELICIA ADRIANA ISTORIE Grad I ȘCOALA CU CLASELE I-VIII ION CREANGĂ ȘCOALA CU CLASELE I-VIII ION CREANGĂ 4849/31.07.2012
122. DARABAN DORINA VIOLETA LIMBA ŞI LITERATURA ROMÂNĂ Grad I ŞCOALA CU CLASELE I-VIII DRAGUSENI ŞCOALA CU CLASELE I-VIII DRAGUSENI 3845/27.04.2012
123. DEMETER ANNAMARIA IZABELLA PEDAGOGIA ÎNVĂŢĂMÂNTULUI PRIMAR ŞI PREŞCOLAR Grad I ŞCOALA GIMNAZIALĂ ORAŞU NOU ŞCOALA GIMNAZIALĂ ORAŞU NOU 4522/07.08.2017
124. DEMETER CSABA-ATTILA INFORMATICA Grad I COLEGIUL NATIONAL KOLCSEY FERENC SATU MARE COLEGIUL NATIONAL KOLCSEY FERENC SATU MARE 5076/31.08.2016
125. DINDELEGAN CARMEN-MARIA LIMBA ȘI LITERATURA ROMÂNĂ-TEOLOGIE ORTODOXĂ GRAD I ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 3 CAREI ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 3 CAREI 3476/01.04.2013
126. DÎNGĂ ADRIANA CHIMIE Grad I GRUPUL ŞCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARĂ GEORGE EMIL GRUPUL ŞCOLAR DE INDUSTRIE ALIMENTARĂ GEORGE EMIL 3845/27.04.2012
127. DINGA LACRAMIOARA ELENA ECONOMIE Grad I COLEGIUL NAŢIONAL IOAN SLAVICI SATU MARE COLEGIUL NAŢIONAL IOAN SLAVICI SATU MARE 3845/27.04.2012
128. DOBOS CARMEN ADRIANA ÎNVĂŢĂTOR / INSTITUTOR / EDUCATOR / PROFESOR ÎN ÎNVĂŢĂMÂNTUL PRIMAR ŞI PREŞCOLAR Grad I GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.2,CAREI GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.2,CAREI 3845/27.04.2012
129. DOBOS CSABA EDUCAŢIE FIZICĂ ŞI SPORT Grad I ŞCOALA CU CLASELE I-VIII GELLERT SANDOR MICULA ŞCOALA CU CLASELE I-VIII GELLERT SANDOR MICULA 3845/27.04.2012
130. DOHAN MIRCEA EDUCAȚIE FIZICĂ ȘI SPORT GRAD II LICEUL TEOLOGIC ROMANO-CATOLIC „JOSEPHUS CALASANTI LICEUL TEOLOGIC ROMANO-CATOLIC „JOSEPHUS CALASANTIUS” CAREI 3476/01.04.2013
131. DOICAR ADINA MIHAELA PROFESOR PRESCOLAR Grad II GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.1 NEGRESTI OAS GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.1 NEGRESTI OAS 4849/31.07.2012
132. DOLHAI GYÖNGYI BIOLOGIE Grad II ŞCOALA GIMNAZIALĂ BĂLCESCU-PETŐFI SATU MARE ŞCOALA GIMNAZIALĂ BĂLCESCU-PETŐFI SATU MARE 3267/16.02.2017
133. DOMUȚ BIANCA-SUZANA CHIMIE-FIZICĂ Grad I COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU 3267/16.02.2017
134. DOMUȚA ANGELA LIMBA ȘI LITERATURA ROMÂNĂ-LIMBA ENGLEZĂ Grad I ȘCOALA GIMNAZIALĂ RĂTEȘTI ȘCOALA GIMNAZIALĂ BĂLCESCU-PETOFI, SATU MARE 3677/20.03.2020
135. DONCA FLORICA GEORGETA PROFESOR PENTRU INVATAMATUL PRIMAR Grad I SCOALA GIMNAZIALAGRIGORE MOISIL SCOALA GIMNAZIALAGRIGORE MOISIL 3839/11.07.2014
136. DOROHA GABRIELLA PROFESOR Grad II ȘCOALA GIMNAZIALĂ TURULUNG ȘCOALA GIMNAZIALĂ TURULUNG 3267/16.02.2017
137. DRAGOȘ ALINA GEORGETA ROMÂNĂ-FRANCEZĂ Doctorat COLEGIUL NAȚIONAL IOAN SLAVICI COLEGIUL NAȚIONAL IOAN SLAVICI 5624/06.11.2015
138. DRAGOS MARICA TEOLOGIE GRECO CATOLICĂ Grad I TITULAR ŞCOALA CU CLASELE I-VIII TARSOLT 3845/27.04.2012
139. DRAGOȘ RENATA TEREZIA LIMBA ȘI LITERATURA FRANCEZĂ-LIMBA ȘI LITERATURA ENGLEZĂ Grad I ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 3 CAREI ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 3 CAREI 4127/16.07.2018
140. DUDAS EMILIA MARIA PEDAGOGIA INVATAMANTULUI PRIMAR SI PRESCOLAR Grad I SCOALA GIMNAZIALA ”PETOFI SANDOR” LIVADA SCOALA GIMNAZIALA ”PETOFI SANDOR” LIVADA 5557/22.11.2013
141. DUMITRU PETRU EDUCATIE FIZICA SI SPORT - FOTBAL Grad I SCOALA CU CLASELE I-VIII GRIGORE MOISIL SATU MAR INSPECTORATUL ȘCOLAR JUDETEAN SATU MARE 5667/07.09.2012
142. DURLA-PAŞCA MIHAI CĂLIN MATEMATICĂ Grad I ŞCOALA CU CLASELE I-VIII GRIGORE MOISIL SATU MAR INSPECTORATUL ŞCOLAR AL JUDEŢULUI SATU MARE 3845/27.04.2012
143. DUŢESCU LIGIA DIANA LIMBA ŞI LITERATURA ROMÂNĂ Grad I ŞCOALA CU CLASELE I-VIII PIŞCOLT ŞCOALA CU CLASELE I-VIII PIŞCOLT 4849/31.07.2012
144. EINHOLCZ MONICA CORINA PSIHOLOGIE Grad I SCOALA GIMNAZIALA NR.1 NEGRESTI-OAS SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 3267/16.02.2017
145. ELEK KINGA ANDREA INFORMATICĂ-FIZICĂ Grad I LICEUL REFORMAT LICEUL REFORMAT 3267/16.02.2017
146. ELEK ROBERT ISTVAN GEOGRAFIE Grad II LICEUL TEORETIC GERMAN JOHANN ETTINGER LICEUL TEORETIV GERMAN JOHANN ETTINGER 3845/27.04.2012
147. ENGSLI HELGA PROFESOR Grad I ȘCOALA GIMNAZIALĂ GHEORGHE BULGĂR SANISLĂU ȘCOALA GIMNAZIALĂ GHEORGHE BULGĂR 4751/07.10.2014
148. ERDEI ENIKŐ GEOGRAFIE Grad II ȘCOALA GIMNAZIALĂ DOROLȚ ȘCOALA GIMNAZIALĂ DOROLȚ 5624/06.11.2015
149. ERDEI LIANA ÎNVĂŢĂTOR / INSTITUTOR / EDUCATOR / PROFESOR ÎN ÎNVĂŢĂMÂNTUL PRIMAR ŞI PREŞCOLAR Grad I ŞCOALA CU CLASELE I-VIII PISCOLT ŞCOALA CU CLASELE I-VIII PISCOLT 3845/27.04.2012
150. ERDEI ZOLTÁN EDUCAŢIE TEHNOLOGICĂ / INFORMATICĂ Grad I ŞCOALA CU CLASELE I-VIII CIUMEȘTI ŞCOALA CU CLASELE I-VIII CIUMEȘTI 3845/27.04.2012
151. FARCAS OVIDIU VALENTIN TEOLOGIE ORTODOXĂ Doctorat COLEGIUL NAŢIONAL IOAN SLAVICI ISJ SATU MARE 3845/27.04.2012
152. FARCAU ADRIANA EGRETA ÎNVĂŢĂTOR / INSTITUTOR / EDUCATOR / PROFESOR ÎN ÎNVĂŢĂMÂNTUL PRIMAR ŞI PREŞCOLAR Grad I GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR 2 GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR 2 3845/27.04.2012
153. FAUR LIGIA DOINA PEDAGOGIA ÎNVĂŢĂMÂNTULUI PREȘCOLAR ȘI PRIMAR Grad I GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT 14 MAI GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT 14 MAI 3677/20.03.2020
154. FECHETE CARMEN MONICA LIMBA ȘI LITERATURA ROMÂNĂ – TEOLOGIE ORTODOXĂ GRAD I ȘCOALA GIMNAZIALĂ „BĂLCESCU-PETOFI” SATU MARE ȘCOALA GIMNAZIALĂ „BĂLCESCU-PETOFI” SATU MARE 3476/01.04.2013
155. FECSKE MANUELA OCTAVIA BIOLOGIE-CHIMIE Grad I COLEGIUL NATIONAL "DOAMNA STANCA" COLEGIUL NATIONAL "DOAMNA STANCA" 2544/27.03.2015
156. FEHER DOINA EDUCAŢIE TEHNOLOGICĂ / CONSTRUCŢII DE MAȘINI Grad I ŞCOALA CU CLASELE I-VIII ION CREANGASATU MARE ŞCOALA CU CLASELE I-VIII DR. VASILE LUCACIUSM 3845/27.04.2012
157. FERNEA FLORICA GEORGETA PSIHOLOGIE GRAD II ȘCOALA GIMNAZIALĂ CULCIU MARE ȘCOALA GIMNAZIALĂ VALEA VINULUI 3476/01.04.2013
158. FOLDEŞ NICOLETA PEDAGOGIA ÎNVĂŢĂMÂNTULUI PRIMAR ŞI PREŞCOLAR Grad I GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 1 TĂŞNAD GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 1 TĂŞNAD 4127/16.07.2018
159. FORGACS ISTVAN MATEMATICA Grad II COLEGIUL NATIONAL KOLCSEY FERENC SATU MARE COLEGIUL NATIONAL KOLCSEY FERENC SATU MARE 5076/31.08.2016
160. FRIGY SZABOLCS-ISTVÁN PEDAGOGIE Doctorat CJRAE SATU MARE CJRAE SATU MARE 3267/16.02.2017
161. FULOP ORSOLYA MARIA EDUCAŢIE FIZICĂ ŞI SPORT Grad II ŞCOALA GIMNAZIALĂ CULCIU MARE ŞCOALA GIMNAZIALĂ CULCIU MARE 2544/27.03.2015
162. GABOR ANNA MARIA CHIMIE-FIZICA Grad I SCOALA GIMNAZIALA GELLERT SANDOR MICULA SCOALA GIMNAZIALA GELLERT SANDOR MICULA 4522/07.08.2017
163. GABOR NICOLETA LAURA ENGLEZĂ-ROMÂNĂ Doctorat COLEGIUL TEHNIC ”ELISA ZAMFIRESCU” CASA CORPULUI DIDACTIC SATU MARE 5557/22.11.2013
164. GÁL ILONA-GYÖNGYI LIMBA ŞI LITERATURA MAGHIARĂ Grad I LICEUL TEOLOGIC REFORMAT INSPECTORATUL ŞCOLAR JUDEȚEAN SATU MARE 3845/27.04.2012
165. GALE NICOLETA PEDAGOGIA INVATAMANTULUI PRIMAR SI PRESCOLAR Grad II G.P.P. ”DUMBRAVA MINUNATA” G.P.P. ”DUMBRAVA MINUNATA” 5557/22.11.2013
166. GALL JUSTINA GEOGRAFIE-LIMBA ENGLEZA Grad II SCOALA GIMNAZIALA TASNAD SCOALA GIMNAZIALA TASNAD 3839/11.07.2014
167. GARDO KATALIN PROFESOR INVATAMANT PRIMAR Grad II SCOALA CU CLS.I-VIII ANDRID SCOALA CU CLS.I-VIII ANDRID 5667/07.09.2012
168. GAVRA DELIA EDUCATOARE Grad I GRADINITA CU PROGR. PREL. NR. 1 NEGRESTI-OAS GRADINITA CU PROGR. PREL. NR. 1 NEGRESTI-OAS 4849/31.07.2012
169. GAVRILAS ALINA MARIA MATEMATICĂ-FIZICĂ Grad II ŞCOALA CU CLASELE I-VIII SOCOND ŞCOALA CU CLASELE I-VIII SOCOND 3845/27.04.2012
170. GHEORGHE GHEORGHE MECANICĂ / INFORMATICĂ Grad I COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU CAREI COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU CAREI 3845/27.04.2012
171. GHERMAN DANUT GHEORGHE CHIRILA ISTORIE Grad II GRUP ŞCOLAR ANGHEL SALIGNY TURT GRUP ŞCOLAR ANGHEL SALIGNY TURT 3845/27.04.2012
172. GHERMAN DANUTA CRISTINA MARIANA ROMÂNĂ-FRANCEZĂ Grad I COLEGIUL NAŢIONAL DOAMNA STANCA SATU MARE COLEGIUL NAŢIONAL DOAMNA STANCA SATU MARE 3845/27.04.2012
173. GHERMAN FLORICA ADRIANA LIMBA ȘI LITERATURA ROMÂNĂ Grad I LICEUL TEHNOLOGIC ,, CONSTANTIN BRÂNCUȘI” LICEUL TEHNOLOGIC ,,CONSTANTIN BRÂNCUȘI” 3839/11.07.2014
174. GHERMAN MARIA VIORICA PEDAGOGIA ÎNVĂȚĂMÂNTULUI PRIMAR ȘI PREȘCOLAR GRAD I GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT TURȚ GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT TURȚ 3476/01.04.2013
175. GHERTAN LAVINIA EDUCATOARE Grad II GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.1 NEGRESTI-OAS GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 1 NEGRESTI-OAS 3267/16.02.2017
176. GHETIE CRISTIAN NICOLAIE TEOLOGIE ORTODOXA LITERE Grad II SCOALA GIMNAZIALA GHERTA MICA SCOALA GIMNAZIALA GHERTA MICA 2544/27.03.2015
177. GHIMAN LIVIU NICOLAE ISTORIE Grad I GRUP ŞCOLAR PETRU CUPCEA SUPURU DE JOS GRUP ŞCOLAR PETRU CUPCEA SUPURU DE JOS 3845/27.04.2012
178. GHIMAN SILVIA PETRUTA PROFESOR Grad II LICEUL TEHNOLOGIC "PETRU CUPCEA" SUPURU DE JOS LICEUL TEHNOLOGIC "PETRU CUPCEA" SUPURU DE JOS 5624/06.11.2015
179. GHIRASIM ALINA LAVINIA FLORENTINA ENGLEZĂ Grad I GRUP ŞCOLAR CONSTANTIN BRANCUSI GRUP ŞCOLAR CONSTANTIN BRANCUSI 3845/27.04.2012
180. GHIRASIM DELIA PROFESOR SPRIJIN Grad I CENTRUL SCOLAR PENTRU EDUCATIE INCLUZIVA CENTRUL SCOLAR PENTRU EDUCATIE INCLUZIVA 4849/31.07.2012
181. GHIRITI DOREL GHEORGHE PROFESOR EDUCAȚIE FIZICĂ ȘI SPORT Grad II ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR 1 NEGREȘTI OAȘ ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR 1 NEGREȘTI OAȘ 2544/27.03.2015
182. GHIRITI PETRU MATEMATICA Grad I SCOALA CU CLASELE I-VIII RACSA SCOALA CU CLASELE I-VIII RACSA 4849/31.07.2012
183. GHIT LEONTINA ÎNVĂŢĂTOR / INSTITUTOR / EDUCATOR / PROFESOR ÎN ÎNVĂŢĂMÂNTUL PRIMAR ŞI PREŞCOLAR Grad I GPP DUMBRAVA MINUNATA GPP DUMBRAVA MINUNATA 3845/27.04.2012
184. GINDELE EMERIC INGINER MECANIC AGRICOL Grad II GRUPUL ŞCOLAR SIMION BARNUTIU CAREI ISJ SATU MARE 3845/27.04.2012
185. GIURGE LIA ANGELA TEOLOGIE ORTODOXĂ-LITERE Grad II ŞCOALA CU CLASELE I-VIII PISCOLT ŞCOALA CU CLASELE I-VIII PISCOLT 3845/27.04.2012
186. GLAZER JANOS CSABA EDUCATIE FIZICA SI SPORT Grad I SC. GIM. POIANA CODRULUI SC. GIM POIANA CODRULUI 4522/07.08.2017
187. GLAZER VENDELIN FRANCISC ISTORIE Doctorat ȘCOALA GIMNAZIALĂ POIANA CODRULUI ȘCOALA GIMNAZIALĂ POIANA CODRULUI 4236/07.06.2019
188. GNANDT ZOLTAN ISTORIE Grad I LICEUL TEOLOGIC ROMANO CATOLIC HAM JANOS INSPECTORATUL SCOLAR SATU MARE 5624/06.11.2015
189. GODJE FLORINA-MARIANA PEDAGOGIA ÎNVĂȚĂMÂNTULUI PRIMAR ȘI PREȘCOLAR GRAD II ȘCOALA GIMNAZIALĂ DRĂGUȘENI ȘCOALA GIMNAZIALĂ DRĂGUȘENI 3476/01.04.2013
190. GOIA SIMONA OTILIA ISTORIE-GEOGRAFIE GRAD II ȘCOALA GIMNAZIALĂ VIILE SATU MARE ȘCOALA GIMNAZIALĂ VIILE SATU MARE 3476/01.04.2013
191. GOJE DORIN ADRIAN ISTORIE Grad I ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 3845/27.04.2012
192. GOLBAN DANIELA ÎNVĂŢĂTOR / INSTITUTOR / EDUCATOR / PROFESOR ÎN ÎNVĂŢĂMÂNTUL PRIMAR ŞI PREŞCOLAR Grad I GRĂDINIȚA GULIVER GRĂDINIȚA GULIVER 3845/27.04.2012
193. GOVOR DANIELA LENUŢA ISTORIE-FILOSOFIE Grad I COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI ŞI TELECOMUNICAŢII INSPECTORATUL ŞCOLAR JUDEŢEAN SATU MARE 3845/27.04.2012
194. GOZAR IOAN FIZICĂ-CHIMIE Grad I ŞCOALA CU CLASELE. I-VIII LUCIAN BLAGA ŞCOALA CU CLASELE I-VIIILUCIAN BLAGA 3845/27.04.2012
195. GOZNER MONICA-IOANA PSIHOLOGIE Grad I ŞCOALA CU CLASELE.I-VIII. NR.3 CAREI ŞCOALA CU CLASELE I-VIII.NR.3 CAREI 3845/27.04.2012
196. GOZNER ROBERT KAROLY MATEMATICĂ-INFORMATICĂ Grad I COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU CAREI ŞCOALA CU CLASELE I-VIII MIHAI VITEAZUL MOFTIN 3845/27.04.2012
197. GRAUR MARIA INGINER AUTOMATIZĂRI ŞI CALCULATOARE Grad II LICEUL TEORETIC GERMAN JOHANN ETTINGER LICEUL TEORETIC GERMAN JOHANN ETTINGER 3845/27.04.2012
198. GRECU MARIA OLGA MATEMATICĂ GRAD I ȘCOALA GIMNAZIALĂ „OCTAVIAN GOGA” SATU MARE ȘCOALA GIMNAZIALĂ „OCTAVIAN GOGA” SATU MARE 3476/01.04.2013
199. GRIGORUT SOFIA CRINA EDUCATOARE Grad II GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR 7 NEGRESTI OAS GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR 7 NEGRESTI OAS 3267/16.02.2017
200. GROZA GABRIEL IOAN TEOLOGIE ORTODOXĂ Grad I LICEUL TEOLOGIC ORTODOX N.STEINHARDT SATU MARE LICEUL TEOLOGIC ORTODOX N.STEINHARDT SATU MARE 3845/27.04.2012
201. GROZA LAURA DELIA BIOLOGIE Doctorat COLEGIUL NAŢIONAL MIHAI EMINESCU SATU MARE COLEGIUL NAŢIONAL MIHAI EMINESCU SATU MARE 3845/27.04.2012
202. GROZA LUCIAN-OVIDIU CONSTRUCŢII CIVILE, INDUSTRIALE ŞI AGRICOLE Grad I GRUPUL ŞCOLAR SIMION BĂRNUȚIU CAREI GRUPUL ŞCOLAR SIMION BĂRNUȚIU CAREI 3845/27.04.2012
203. GUT CRISTIAN MATEMATICĂ Grad I ŞCOALA GENERALĂ NR3 CAREI ,JUD. SATU MARE ŞCOALA GENERALĂ NR3 CAREI 3845/27.04.2012
204. GYÖKÖS FRANCISC GEOGRAFIE-LIMBA FRANCEZĂ Grad I ŞCOALA GIMNAZIALĂ MIRCEA ELIADE ŞCOALA GIMNAZIALĂ MIRCEA ELIADE 4849/31.07.2012
205. HABERMULLER ELEONORA TEHNOLOGIA PRELUCRĂRII PRODUSELOR AGRICOLE Grad I LICEUL TEHNOLOGIC DE IND. ALIMENTARĂ G.E.PALADE LICEUL TEHNOLOGIC DE IND. ALIMENTARĂ G.E.PALADE 5076/31.08.2016
206. HAIDU RALUCA EDUCATOARE Grad I GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.1 SATU MARE GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.1 SATU MARE 4522/07.08.2017
207. HAJER IOSIF OCTAVIAN MARKETING Grad I ŞCOALA CU CLASELE I-VIII SOLTESZ JANOS AMBUD ŞCOALA CU CLASA I-VIII SOLTESZ JANOS AMBUD 3845/27.04.2012
208. HĂLMĂGEAN TRAIAN PEDAGOGIA ÎNVĂȚĂMÂNTULUI PRIMAR ȘI PREȘCOLAR GRAD I ȘCOALA GIMNAZIALĂ SANTĂU ȘCOALA GIMNAZIALĂ SANTĂU 3476/01.04.2013
209. HANC LILIANA FIZICĂ-INFORMATICĂ Grad I ŞCOALA CU CLASELE I-VIII OCTAVIAN GOGA ŞCOALA CU CLASELE I-VIII OCTAVIAN GOGA 3845/27.04.2012
210. HANCIŞ ADRIAN EDUCAŢIE FIZICĂ ŞI SPORT Grad II ŞCOALA CU CLASELE I - VIII GHEORGHE BULGĂR SANISLĂ ŞCOALA CU CLASELE I - VIII GHEORGHE BULGĂR SANISLĂU 3845/27.04.2012
211. HARCA MARIOARA INGINERIA MEDIULUI Grad II GRUP ŞCOLAR CONSTANTIN BRÂNCUŞI GRUP ŞCOLAR CONSTANTIN BRÂNCUŞI 3845/27.04.2012
212. HAVRINCEA ADRIAN FILOSOFIE Doctorat COLEGIUL NAŢIONAL IOAN SLAVICI SATU MARE COLEGIUL NAŢIONAL IOAN SLAVICI SATU MARE 3845/27.04.2012
213. HAVRINCEA AURELIA DORINA PSIHOLOGIE Grad I COLEGIUL NAŢIONAL MIHAI EMINESCU SATU MARE CENTRUL JUDEŢEAN DE RESURSE ŞI ASISTENŢĂ EDUCAŢIONALĂ SATU MARE 3845/27.04.2012
214. HAVRINCEA LOREDANA ANDREA ÎNVĂŢĂTOR / INSTITUTOR / EDUCATOR / PROFESOR ÎN ÎNVĂŢĂMÂNTUL PRIMAR ŞI PREŞCOLAR Grad II GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT GULIVER SATU MARE GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT GULIVER SATU MARE 3845/27.04.2012
215. HEB ILDIKÓ TÜNDE INSTITUTOR INVATAMANT PRIMAR SI PRESCOLAR Grad II GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.1 GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.1 4849/31.07.2012
216. HEINRICH TAMAS EDUCATIE FIZICA Grad II SCOALA CU CLASELE I-VIII FOIENI SCOALA CU CLASELE I-VIII FOIENI 4849/31.07.2012
217. HEPCAL IULIANA ECATERINA ÎNVĂȚĂTOR Grad I ȘCOALA GIMNAZIALĂ PETOFI SANDOR ȘCOALA GIMNAZIALĂ PETOFI SANDOR 3267/16.02.2017
218. HODUȚ NATALIA MARTA LIMBA ENGLEZĂ – LIMBA ROMÂNĂ GRAD II LICEUL DE ARTE „AUREL POPP” SATU MARE LICEUL DE ARTE „AUREL POPP” SATU MARE 3476/01.04.2013
219. HORINCAR ALINA MANAGEMENT Grad II COLEGIUL ECONOMIC GHEORGHE DRAGOS SATU MARE GRUP ŞCOLAR CONSTANTIN BRANCUSI SATU MARE 3845/27.04.2012
220. HORNYÁK GABRIELA ELISABETA PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR Grad I SCOALA GIMNAZIALĂ PETOFI SANDOR GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT 2544/27.03.2015
221. HORVATH ANDREEA-ANAMARIA PEDAGOGIA ÎNVĂȚĂMÂNTULUI PRIMAR ȘI PREȘCOLAR GRAD II GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT „MONDIALA” SATU MAR GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT „MONDIALA” SATU MARE 3476/01.04.2013
222. HOTCA GHEORGHE VASILE PROFESOR Grad I SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 1 CERTEZE SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.1 CERTEZE 4849/31.07.2012
223. HOTCA OTILIA ISTORIE Grad II LICEUL TEORETIC NEGRESTI-OAS LICEUL TEORETIC NEGRESTI-OAS 3845/27.04.2012
224. HOTCA OVIDIU ISTORIE Grad I GRUP ŞCOLAR IONITA G. ANDRON GRUP ŞCOLAR IONITA G. ANDRON 3845/27.04.2012
225. HRENYU PETER ANTAL TEHNICIAN IN PRODUSE FINITE DIN LEMN Grad II LICEUL TEHNOLOGIC "CONSTANTIN BRANCUSI" SATU MARE PALATUL COPIILOR SATU MARE 2544/27.03.2015
226. HUDACSKO GYONGYI PSIHOLOGIE Grad I ŞCOALA CU CLASELE I-VIII VETIS ŞCOALA CU CLASELE I-VIII VETIS 3845/27.04.2012
227. HUDAK ILDIKO ETEL MATEMATICĂ Grad I ŞCOALA CU CLASELE I-VIII DR. VASILE LUCACIU ŞCOALA CU CLASELE I-VIII DR. VASILE LUCACIU 3845/27.04.2012
228. IACOBUT ALINA ADRIANA LIMBA ŞI LITERATURA ROMÂNĂ Grad II LICEUL TEORETIC CAREI LICEUL TEORETIC CAREI 3845/27.04.2012
229. IEDERAN SIMONA MARGARETA ISTORIE - JURNALISM GRAD II ȘCOALA GIMNAZIALĂ DOROLȚ ȘCOALA GIMNAZIALĂ DOROLȚ 3476/01.04.2013
230. ILEA GEORGETA MARIANA MANAGEMENT Grad II GRUP ŞCOLAR IONITA G. ANDRON GRUP ŞCOLAR IONITA G. ANDRON 3845/27.04.2012
231. IONUȚ CARMEN-IOANA LIMBA ȘI LITERATURA ROMÂNĂ Grad I ȘCOALA GIMNAZIALĂ PETOFI SANDOR LIVADA ȘCOALA GIMNAZIALĂ PETOFI SANDOR LIVADA 3267/16.02.2017
232. IȘTOC ROXANA-FLAVIA LIMBA FRANCEZĂ-LIMBA ENGLEZĂ Grad II COLEGIUL TEHNIC ”ION I.C. BRĂTIANU” COLEGIUL TEHNIC ”ION I.C. BRĂTIANU” 5557/22.11.2013
233. IUGA GEORGETA LIMBA ȘI LITERATURA ROMÂNĂ - ETNOLOGIE Grad II LICEUL TEHNOLOGIC ANGHEL SALIGNY CASA CORPULUI DIDACTIC MARAMUREȘ 3267/16.02.2017
234. IURA IOANA LIVIA LIMBA SI LITERATURA ROMANA - LIMBA ENGLEZA Grad II SCOALA CU CLASELE I-VIII OCTAVIAN GOGA SATU MARE INSPECTORATUL SCOLAR JUDETEAN SATU MARE 5667/07.09.2012
235. IZNĂVOIU CRINA RAMONA PROFESOR ÎNV. PREŞCOLAR Grad I GRĂDINIŢA GULIVER GRĂDINIŢA GULIVER 4849/31.07.2012
236. JAGER-PETER MONIKA PROFESOR DE LIMBA SI LITERATURA MAGHIARA Grad I SCOALA GIMNAZIALA "CSURY BALINT" AGRIS SCOALA GIMNAZIALA "CSURY BALINT" AGRIS 2544/27.03.2015
237. JEROMOS MONICA PROFESOR MATEMATICA Grad I SCOALA CU CLASELE I-VIII TEREBESTI SCOALA CU CLASELE I-VIII TEREBESTI 4849/31.07.2012
238. JURGE AUGUSTIN ISTORIE Grad I SCOALA CU CLASELE I-VIII SCOALA CU CLASELE I-VIII 4849/31.07.2012
239. JURGE HOREA ADRIAN MATEMATICĂ - INFORMATICĂ GRAD II COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI ȘI TELECOMUNICAȚII COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI ȘI TELECOMUNICAȚII „ION I.C. BRĂTIANU” SATU MARE 3476/01.04.2013
240. JURGE RALUCA ANAMARIA PSIHOPEDAGOGIE SPECIALA Grad II CJRAE SATU MARE COLEGIUL TEHNIC ION I.C. BRATIUANU SATU MARE 2544/27.03.2015
241. KABAI TIMEA INFORMATICĂ / TEHNOLOGIA INFORMAŢIEI Grad II COLEGIUL NAŢIONAL IOAN SLAVICI SATU MARE COLEGIUL NAŢIONAL IOAN SLAVICI SATU MARE 3845/27.04.2012
242. KALLAI CAROLINA RELIGIE REFORMATĂ Grad I ȘCOALA GIMNAZIALĂ DR. VASILE LUCACIU SATU MARE ȘCOALA GIMNAZIALĂ DR. VASILE LUCACIU SATU MARE 3267/16.02.2017
243. KALLOS ALINA PEDAGOGIA ÎNVĂŢĂMÂNTULUI PRIMAR ŞI PREŞCOLAR Grad II ȘCOALA GIMNAZIALĂ CULCIU MARE ȘCOALA GIMNAZIALĂ CULCIU MARE 4127/16.07.2018
244. KALLOS ANNA MONIKA PROFESOR Grad II SCOALA CU CLASELE I-VIII DOBRA SCOALA CU CLASELE I-VIII DOBRA 4849/31.07.2012
245. KALLOS ZOLTAN GEOGRAFIE Grad II ŞCOALA CU CLASELE I-VIII SOLTESZ JANOS ŞCOALA CU CLASELE I-VIII CARASEU 3845/27.04.2012
246. KANYA JULIA PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR SI PRESCOLAR Grad II SCOALA GIMNAZIALA ,,GEORGE COSBUC,, SCOALA GIMNAZIALA ,,GEORGE COSBU,,MEDIESU AURIT 2544/27.03.2015
247. KASZTA ANDREI FIZICĂ / C.T.P. Grad I ŞCOALA CU CL I-VIII WESSELENYI HODOD ŞCOALA CU CL. I-VIII WESSELENYI HODOD 3845/27.04.2012
248. KEREKES ANTAL-LASZLO FIZICĂ-INFORMATICĂ Grad I GRUP ŞCOLAR CONSTANTIN BRÂNCUŞI SATU MARE CASA CORPULUI DIDACTIC SATU MARE 3845/27.04.2012
249. KEREKES CLARA CHIMIE-FIZICA Grad I SCOALA GIMNAZIALA CAUAS SCOALA GIMNAZIALA CAUAS 3839/11.07.2014
250. KEREKES RODICA GEOGRAFIE / ENGLEZĂ Grad I COLEGIUL NAŢIONAL DOAMNA STANCA ŞCOALA CU CLASELE I-VIII AVRAM IANCU 3845/27.04.2012
251. KESZLER CAMELIA MIRELA PROFESOR ÎNVĂȚĂMÂNT PRIMAR Grad I ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR 1 NEGREȘTI OAȘ ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR 1 NEGREȘTI OAȘ 2544/27.03.2015
252. KISS IZABELA EDITH INGINER TEHNOLOGIA TRICOTURILOR ŞI CONFECŢIILOR Grad I COLEGIUL TEHNIC ELISA ZAMFIRESCU COLEGIUL TEHNIC ELISA ZAMFIRESCU 3845/27.04.2012
253. KISS SANDOR MATEMATICĂ Grad I ŞCOALA CU CLASELE I-VIII CĂMIN ŞCOALA CU CLASELE I-VIII CĂMIN 3845/27.04.2012
254. KNECHT ANDREA ERZSEBET PEDAGOGIA ÎNVĂȚĂMÂNTULUI PRIMAR ȘI PREȘCOLAR Grad II ȘCOALA GIMNAZIALĂ GHEORGHE BULGĂR ȘCOALA GIMNAZIALĂ GHEORGHE BULGĂR , SANISLĂU 3267/16.02.2017
255. KOCSIS ALIZ KINGA LIMBA GERMANA Grad II LICEUL ROMANO-CATOLIC "JOSEPHUS CALASANTIUS" LICEUL ROMANO-CATOLIC "JOSEPHUS CALASANTIUS" 2544/27.03.2015
256. KOCSIS GYÖNGYIKE-JULIA PEDAGOGIA ÎNVĂŢĂMÂNTULUI PRIMAR ŞI PREŞCOLAR Grad I ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 CAREI ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 CAREI 4522/07.08.2017
257. KOCZINGER EVA MATEMATICĂ Grad I GRUP ŞCOLAR TEOLOGIC ROMANO- CATOLIC HAM JANOS GRUP ŞCOLAR TEOLOGIC ROMANO- CATOLIC HAM JANOS 3845/27.04.2012
258. KOMAROMI ANCUȚA LOREDANA PEDAGOGIA ÎNVĂȚĂMÂNTULUI PRIMAR ȘI PREȘCOLAR Grad I ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 NEGREȘTI OAȘ ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 NEGREȘTI OAȘ 4522/07.08.2017
259. KORNIS AGNES MARIA GEOGRAFIE Grad I ŞCOALA CU CLASELE I-VIII TURULUNG ŞCOALA CU CLASELE I-VIII TURULUNG 3845/27.04.2012
260. KOSTYÁL MASKULIK GABRIELLA JULIÁNNA MATEMATICĂ Grad I ȘCOALA GIMNAZIALĂ DOROLȚ ȘCOALA GIMNAZIALĂ DOROLȚ 3267/16.02.2017
261. KÓTAI CSABA FIZICĂ Grad I LICEUL TEORETIC NEGREŞTI OAŞ LICEUL TEORETIC NEGREŞTI OAŞ 3845/27.04.2012
262. KOVATS EVA IREN PEDAGOGIA INVATAMANTULUI PRIMAR SI PRESCOLAR Grad I SCOALA GIMNAZIALA MIRCEA ELIADE SCOALA GIMNAZIALA MIRCEA ELIADE 3267/16.02.2017
263. LACZKA ECATERINA CHIMIE-FIZICĂ / INFORMATICĂ Grad I ŞCOALA CU CLASELE I-VIII ION CREANGA ŞCOALA CU CLASELE I-VIII BALCESCU-PETOFI 3845/27.04.2012
264. LACZKA ZOLTAN CHIMIE-FIZICĂ / INFORMATICĂ Grad I COLEGIUL TEHNIC ION I.C.BRATIANU ŞCOALA CU CLASELE I-VIII 3845/27.04.2012
265. LAPUSTE SILVIA ROMÂNĂ-RUSĂ Grad I ŞCOALA CU CLASELE I-VIII NR.10 ŞCOALA CU CLASELE I-VIII NR.10 SATU MARE 3845/27.04.2012
266. LAZAR LUCIA ANTONIETA FRANCEZĂ Grad II GRUP ŞCOLAR CONSTANTIN BRANCUSI ŞCOALA POSTLICEALA SANITARA SATU MARE 3845/27.04.2012
267. LAZIN GABRIELA IOANA ISTORIE-GEOGRAFIE Grad II ŞCOALA CU CLASELE I-VIII POIANA CODRULUI ŞCOALA CU CLASELE I-VIII POIANA CODRULUI 3845/27.04.2012
268. LECZ AURICA SOCIOPSIHOPEDAGOGIE, PEDAGOGIE SOCIALĂ Grad I CJRAE SATU MARE - LIC. TEH. PETRU CUPCEA SUPURU DE GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT ARDUD 3267/16.02.2017
269. LEITI IOANA ROMANA Grad II LICEUL TEOLOGIC ORTODOX N. STEINHARDT; LICEUL TEOLOGIC ORTODOX 4849/31.07.2012
270. LEN CSILLA-AGNES PROFESOR Grad I SCOALA GIMNAZIALA TEMPFLI JOZSEFURZICENI SCOALA GIMNAZIALA TEMPFLI JOZSEFURZICENI 3839/11.07.2014
271. LIEB ANDREA BEATRICE ÎNVĂŢĂTOR / INSTITUTOR / EDUCATOR / PROFESOR ÎN ÎNVĂŢĂMÂNTUL PRIMAR ŞI PREŞCOLAR Grad I GRUP ŞCOLAR TEOLOGIC ROMANO CATOLIC HAM JANOS GRUP ŞCOLAR TEOLIGIC ROMANO CATOLIC HAM JANOS 3845/27.04.2012
272. LOHAN ANA-VIORICA TEHNOLOGIA CONSTRUCTIILOR DE MAŞINI / INFORMATICĂ AP Grad I GRUP ŞCOLAR IONIŢĂ G. ANDRON GRUP ŞCOLAR IONIŢĂ G. ANDRON 3845/27.04.2012
273. LŐKÖS IOAN MATEMATICĂ Grad I ŞCOALA CU CLASELE I-VIII ORAŞU NOU ŞCOALA CU CLASELE I-VIII ORAŞU NOU 3845/27.04.2012
274. LOVÁSZ ELISABETA LIMBA MAGHIARĂ- LIMBA ENGLEZĂ Grad I LICEUL REFORMAT SATU MARE LICEUL REFORMAT SATU MARE 4127/16.07.2018
275. LUCACI DENES EDUCAŢIE FIZICĂ ŞI SPORT Grad II ŞCOALA CU CLASELE I-VIII PORUMBESTI ŞCOALA CU CLASELE I-VIII PORUMBESTI 3845/27.04.2012
276. LUCACIU ALEXANDRA SILVIA PROFESOR INVATAMANT PRIMAR Grad I SCOALA GIMNAZIALA GRIGORE MOISIL SCOALA GIMNAZIALA GRIGORE MOISIL 2544/27.03.2015
277. LUCUT MIHAELA CARMEN ÎNVĂŢĂTOR / INSTITUTOR / EDUCATOR / PROFESOR ÎN ÎNVĂŢĂMÂNTUL PRIMAR ŞI PREŞCOLAR Grad I GRUP SCOLA ANGHEL SALIGNY GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT TURT 3845/27.04.2012
278. LUDESCHER IOAN PROFESOR DE STIINTE NATURALE SI AGRICOLE Grad II SCOALA CU CLASELE I-VIII TEMPFLI JOZSEF URZICENI SCOALA CU CLASELE I-VIII TEMPFLI JOZSEF URZICENI 4849/31.07.2012
279. LUKACS GYONGYI ÎNVĂŢĂTOR / INSTITUTOR / EDUCATOR / PROFESOR ÎN ÎNVĂŢĂMÂNTUL PRIMAR ŞI PREŞCOLAR Grad I GRUP ŞCOLAR ARDUD GRUP ŞCOLAR ARDUD 3845/27.04.2012
280. LUNG DANIELA CRISTINA PROFESOR LIMBA ŞI LITERATURA ROMÂNĂ/ENGLEZĂ Grad I LICEUL TEHNOLOGIC DE INDUSTRIE ALIMENTARĂ LICEUL TEHNOLOGIC DE INDUSTRIE ALIMENTARĂ 2544/27.03.2015
281. LUPUTI GABRIELA DORINA CHIMIE Grad I COLEGIUL NAŢIONAL DOAMNA STANCA COLEGIUL NAŢIONAL DOAMNA STANCA 3845/27.04.2012
282. MACARIE HOREA SEBASTIAN PROFESOR Grad I LICEUL CU PROGRAM SPORTIV LICEUL CU PROGRAM SPORTIV 4751/07.10.2014
283. MACARIE SIMONA PEDAGOGIE Doctorat CJRAE CJRAE 3267/16.02.2017
284. MADARAS CARMEN ROMÂNĂ-ENGLEZĂ Grad I COLEGIUL TEHNIC DE TR. ŞI TEL. ION I.C. BRATIANU COLEGIUL TEHNIC DE TR. ŞI TEL. ION I.C. BRATIANU 3845/27.04.2012
285. MĂGUREANU MARIA CONTABILITATE ȘI INFORMATICĂ DE GESTIUNE GRAD I COLEGIUL ECONOMIC „GHEORGHE DRAGOȘ” SATU MARE COLEGIUL ECONOMIC „GHEORGHE DRAGOȘ” SATU MARE 3476/01.04.2013
286. MAIER ARNOLD ROMÂNĂ-FRANCEZĂ Doctorat ŞCOALA CU CLASELE I-VIII GHEORGHE BULGĂR ŞCOALA CU CLASELE I-VIII GH. BULGĂR SANISLĂU 3845/27.04.2012
287. MAIER ELISABETA TEODORA LIMBA SI LITERATURA ROMANA- LIMBA SI LITERATURA EN Grad II LICEUL TEHNOLOGIC TASNAD LICEUL TEHNOLOGIC TASNAD 5076/31.08.2016
288. MAIER EVA PROFESOR ÎNVĂȚĂMÂNT PRIMAR ȘI PREȘCOLAR Grad II GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 1 TĂȘNAD GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 1 TĂȘNAD 3677/20.03.2020
289. MAIER FLORIN IOAN ISTORIE-GEOGRAFIE Grad I GRUP ŞCOLAR INDUSTRIAL TASNAD GRUP ŞCOLAR INDUSTRIAL TASNAD 3845/27.04.2012
290. MALINETESCU DANIELA TEREZIA LIMBA ȘI LITERATURA ENGLEZĂ-LIMBA ȘI LITERATURA FRANCEZĂ Grad II ȘCOALA GIMNAZIALĂ CĂUAȘ ȘCOALA GIMNAZIALĂ CĂUAȘ 4127/16.07.2018
291. MAN ADRIANA DANIELA EDUCAŢIE FIZICĂ ŞI SPORT Grad II ŞCOALA CU CLASELE I-VIII CONSTANTIN BRANCOVEANU ŞCOALA CU CLASELE I-VIII VIILE SATU MARE 3845/27.04.2012
292. MAN GABRIELLA GEOGRAFIE Grad I SCOALA GIMNAZIALA BALCESCU-PETŐFI SATU MARE SCOALA GIMNAZIALA BALCESCU-PETŐFI SATU MARE 4522/07.08.2017
293. MAN SIMONA MATEMATICĂ-INFORMATICĂ Grad II LICEUL TEORETIC NEGRESTI OAS LICEUL TEORETIC NEGRESTI OAS 3845/27.04.2012
294. MANFREDI ANNAMARIA PROFESOR DE PIAN Grad I LICEUL DE ARTA AUREL POPP LICEUL DE ARTA AUREL POPP 4849/31.07.2012
295. MARCU CRISTIAN FIZICĂ Grad I COLEGIUL TEHNIC ION I.C. BRĂTIANU COLEGIUL TEHNIC ION I.C. BRĂTIANU 4849/31.07.2012
296. MARCU IOANA RAMONA PROFESOR INVATAMANT PRIMAR Grad I SCOALA GIMNAZIALA TASNAD SCOALA GIMNAZIALA TASNAD 2544/27.03.2015
297. MARCUS-RADU LILIANA PROFESOR INVATAMANT PRIMAR Grad I SCOALA CU CLS. I-VIII ION CREANGA SCOALA CU CLS. I-VIII ION CREANGA 4849/31.07.2012
298. MARINA IOANA LAURA LIMBA ȘI LITERATURA FRANCEZĂ – LIMBA ȘI LITERATURA ROMÂNĂ Doctorat LICEUL TEHNOLOGIC CONSTANTIN BRÂNCUȘI SATU MARE LICEUL TEHNOLOGIC CONSTANTIN BRÂNCUȘI SATU MARE 4236/07.06.2019
299. MARINA DIANA VERONICA PSIHOLOGIE Grad I GRĂDINIŢA CU PROGRAM PRELUNGIT GULIVER SATU MARE GRĂDINIŢA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.1 SATU MARE 3845/27.04.2012
300. MARITA DANIELA SIMONA MECANICĂ Grad I COLEGIUL TEHNIC ION I. C. BRATIANU COLEGIUL TEHNIC ION I. C. BRATIANU 3845/27.04.2012
301. MARKIS DANIELA MATEMATICA Grad I LICEUL TEHNOLOGIC "PETRU CUPCEA" SUPURU DE JOS LICEUL TEHNOLOGIC "PETRU CUPCEA" SUPURU DE JOS 2544/27.03.2015
302. MĂRNEANU MARIA BIOLOGIE Grad I ŞCOALA CU CLASELE I-VIIIVASILE LUCACIU LUCĂCENI ŞCOALA CU CLASELE I-VIIIVASILE LUCACIULUCĂCENI 3845/27.04.2012
303. MARTON NOEMI TUNDE PEDAGOGIA ÎNVĂȚĂMÂNTULUI PRIMAR ȘI PREȘCOLAR Grad I LICEUL TEHNOLOGIC ARDUD LICEUL TEHNOLOGIC ARDUD 5624/06.11.2015
304. MARUSCA ANNA-MARIA CHIMIE-FIZICĂ Grad I COLEGIUL NAŢIONALDOAMNA STANCA COLEGIUL NAŢIONALDOAMNA STANCA 3845/27.04.2012
305. MASKULIK LEVENTE MIHALY RELIGIE ROMANCO CATOLICA - ISTORIE Grad II SCOALA GIMNAZIALA PETOFI SANDOR LIVADA SCOALA GIMNAZIALA PETOFI SANDOR LIVADA 3267/16.02.2017
306. MASTAN GHEORGHE EDUCAȚIE FIZICĂ ȘI SPORT Grad II CLUBUL COPIILOR CAREI CLUBUL COPIILOR CAREI 4127/16.07.2018
307. MATYAS MARIA LUMINITA MATEMATICA-INFORMATICA Grad I LICEUL TEORETIC LICEUL TEORETIC NEGRESTI-OAS 4751/07.10.2014
308. MEKKER ERIKA POFESOR INVATAMANT PRIMAR Grad II SCOALA GIMNAZIALA ODOREU SCOALA GIMNAZIALA ODOREU 2544/27.03.2015
309. MENESI BEATA ÎNVĂȚĂTORI; ISTORIE Grad I ȘCOALA GIMNAZIALĂ „MIHAI VITEAZUL” MOFTINU MIC ȘCOALA GIMNAZIALĂ "MIHAI VITEAZUL" MOFTINU MIC 5624/06.11.2015
310. MERESCA GABRIELA ANGELICA FINANTE-BANCI Grad II COLEGIUL NATIONAL,,GHEORGHE DRAGOS" SATU MARE SCOALA GIMNAZIALA POIANA CODRULUI 5624/06.11.2015
311. MESZAROS LAURENŢIU ROMÂNĂ-MAGHIARĂ Grad I ŞCOALA CU CLASELE I-VIIIPETRI MOR ŞCOALA CU CLASELE I-VIII PETRI MORBOGDAND 3845/27.04.2012
312. MIC MARILENA PROFESOR ÎNVĂŢĂMÂNT PRIMAR Grad I ŞC. CU CLS. I-VIII AVRAM IANCU ŞC. CU CLS. I-VIII AVRAM IANCU 5667/07.09.2012
313. MIC-OPREA DANIELA PROFESOR Grad I SCOALA GIMNAZIALA BALCESCU-PETOFI SCOALA GIMNAZIALA BALCESCU-PETOFI 3267/16.02.2017
314. MICLAUS JUDIT PSIHOLOGIE Grad I ŞCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 10 ŞCOALA CU CLASELE I-VIII DOROLT 3845/27.04.2012
315. MICLAUS MIHAI GHEORGHE CHIMIE-FIZICA Grad I LICEUL TEHNOLOGIC IONITA G. ANDRON LICEUL TEHNOLOGIC IONITA G. ANDRON 3267/16.02.2017
316. MICLĂUS NICU SEVER PEDAGOGIE MUZICALĂ Grad I PALATUL COPIILOR INSPECTORATUL ŞCOLAR JUDEȚEAN SATU MARE 3845/27.04.2012
317. MICLE GEORGE ALIN GEOGRAFIE Grad I COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI ŞI TELECOMUNICATII COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI ŞI TELECOMUNICATII 3845/27.04.2012
318. MICOVSCHI EMILIA MARIA ÎNVĂŢĂTOR / INSTITUTOR / EDUCATOR / PROFESOR ÎN ÎNVĂŢĂMÂNTUL PRIMAR ŞI PREŞCOLAR Grad I ŞCOALA CU CLASELE I-VIII NR 3 CAREI ŞCOALA CU CLASELE I-VIII NR 3 CAREI 3845/27.04.2012
319. MICOVSCHI MARIN ADRIAN FIZICĂ Grad I COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU CAREI COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU CAREI 3845/27.04.2012
320. MIHAI ADELA PEDAGOGIA ÎNVĂŢĂMÂNTULUI PRIMAR ȘI PREȘCOLAR Grad I ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 10 SATU MARE ȘCOALA GIMNAZIALĂNR. 10 SATU MARE 4127/16.07.2018
321. MIHALCA GABRIELA LENUTA ÎNVĂŢĂTOR / INSTITUTOR / EDUCATOR / PROFESOR ÎN ÎNVĂŢĂMÂNTUL PRIMAR ŞI PREŞCOLAR Grad II GPP DUMBRAVA MINUNATA SATU MARE GPP DUMBRAVA MINUNATA 3845/27.04.2012
322. MIHALCA IOANA FLORICA EDUCATOARE Grad I GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT 14 MAI SATU MARE GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT 14 MAI SATU MARE 4522/07.08.2017
323. MIHALCA TÜNDE PEDAGOGIA ÎNVĂȚĂMÂNTULUI PRIMAR ȘI PREȘCOLAR Grad I ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 10 SATU MARE ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.10 SATU MARE 4236/07.06.2019
324. MIHALI NICOLETA MIHAELA PROFESOR CONSILIER Grad I GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT MONDIALA SCOALA CU CLS I VIII GRIGORE MOISIL 4849/31.07.2012
325. MISCA BIANCA MARIA ÎNVĂŢĂTOR / INSTITUTOR / EDUCATOR / PROFESOR ÎN ÎNVĂŢĂMÂNTUL PRIMAR ŞI PREŞCOLAR Grad I ŞCOALA CU CLASELE I-VIII GRIGORE MOISIL SATU MARE ŞCOALA CU CLASELE I-VIII GRIGORE MOISIL SATU MARE 3845/27.04.2012
326. MOALE DANIELA MIRELA INFORMATICĂ GRAD I LICEUL TEHNOLOGIC DE INDUSTRIE ALIMENTARĂ „GEORGE INSPECTORATUL ȘCOLAR JUDEȚEAN SATU MARE 3476/01.04.2013
327. MOCAN NICOLETA FLORICA PROFESOR Grad II ȘCOALA GIMNAZIALĂ „VASILE LUCACIU” ȘCOALA GIMNAZIALĂ „VASILE LUCACIU” 4751/07.10.2014
328. MOCANU ALINA LOREDANA GEOGRAFIE Grad I ŞCOALA CU CLASELE I-VIII VASILE LUCACIU CAREI ŞCOALA CU CLASELE I-VIII VASILE LUCACIU CAREI 3845/27.04.2012
329. MOHR MARIUS STEFAN ISTORIE-GEOGRAFIE Grad I GRUP SCOLAR TEOLOGIC J.CALASANTIUS CAREI SCOALA CU CLASELE I-VIII PETRESTI 4849/31.07.2012
330. MOIS DANIELA LIMBA SI LITERATURA ROMANA - ETNOLOGIE Grad II COLEGIUL TEHNIC ELISA ZAMFIRESCU COLEGIUL TEHNIC ELISA ZAMFIRESCU 5667/07.09.2012
331. MOISE RODICA FLORINA GIANINA FIZICA Grad I LICEUL TEORETIC GERMAN JOHANN ETTINGER LICEUL TEORETIC GERMAN JOHANN ETTINGER 4849/31.07.2012
332. MOLDOVAN GHEORGHE MARIUS MATEMATICĂ Grad I ŞC. CU CLASELE. I-VIII GEORGE COŞBUC MEDIEŞU AURIT ŞCOALACU CLASELE I-VIII GEORGE COŞBUC MEDIEŞU AURIT 3845/27.04.2012
333. MOLDOVAN IULIANA MATEMATICĂ-FIZICĂ / INFORMATICĂ Grad I ŞCOALA GIMNAZIALĂ AVRAM IANCU ŞCOALA GIMNAZIALĂ AVRAM IANCU 3845/27.04.2012
334. MOLDOVAN IULIANA ÎNVĂŢĂTOR / INSTITUTOR / EDUCATOR / PROFESOR ÎN ÎNVĂŢĂMÂNTUL PRIMAR ŞI PREŞCOLAR Grad I ŞCOALA CU CLASELE. I-VIII GEORGE COSBUC MEDIESU AU ŞCOALACU CLASELE I-VIII GEORGE COSBUC MEDIESU AURIT 3845/27.04.2012
335. MOLDOVAN LUCICA FILATURĂ- ȚESĂTORIE Grad II PALATUL COPIILOR SATU MARE PALATUL COPIILOR SATU MARE 4849/31.07.2012
336. MOLDOVAN NICOLAE-DOREL FIZICĂ-INFORMATICĂ Grad I GRUPŞCOALASIMION BARNUTIU CAREI GRUPŞCOALASIMION BARNUTIU CAREI 3845/27.04.2012
337. MOLDOVAN RAMONA BIOLOGIE Grad I COLEGIUL TEHNICIULIU MANIUCAREI GRUPUL ŞCOLARSIMION BARNUTIUCAREI 3845/27.04.2012
338. MOLDOVAN STELIANA FIRUTA PEDAGOGIA INVATAMANTULUI PRIMAR SI PRESCOLAR Grad I SC.CU CLS.I-VIII,PETRESTI SC.CU CLS.I-VIII,PETRESTI 4849/31.07.2012
339. MOLNAR EVA INVATATOR/PROF.RELIGIE Grad I SCOALA GIMNAZIALA BERVENI SOALA GIMNAZIALA BERVENI 2544/27.03.2015
340. MONDICI CLAUDIU IOSIF MATEMATICĂ-FIZICĂ Grad I ŞCOALA CU CLASELE I-VIII MIRCEA ELIADE SATU MARE INSPECTORATUL ŞCOLAR AL JUDEŢULUI SATU MARE 3845/27.04.2012
341. MONDICI IONELA-ANCUTA PEDAGOGIA ÎNVĂŢĂMÂNTULUI PRIMAR ȘI PREȘCOLAR Grad I ȘCOALA GIMNAZIALĂ GRIGORE MOISIL SATU MARE ȘCOALA GIMNAZIALĂ GRIGORE MOISIL SATU MARE 3677/20.03.2020
342. MOȘ CORNELIA NICOLETA MAISTRU INSTRUCTOR NURSING Grad II ȘCOALA TEHNICĂ POSTLICEALĂ HENRI COANDĂ ȘCOALA TEHNICĂ POSTLICEALĂ HENRI COANDĂ 5076/31.08.2016
343. MUNCEAN GYONGYVER KATALIN CHIMIE-FIZICĂ Grad I ŞCOALA CU CLASELE I-VIII OAR ŞCOALA CU CLASELE I-VIII OAR 3845/27.04.2012
344. MUNTAN ANTON ÎNVĂŢĂTOR / INSTITUTOR / EDUCATOR / PROFESOR ÎN ÎNVĂŢĂMÂNTUL PRIMAR ŞI PREŞCOLAR Grad I ŞCOALA CU CLASELE I-VIII VIILE SATU MARE ŞCOALA CU CLASELE I-VIII VIILE SATU MARE 3845/27.04.2012
345. MUNTAN ENIKO PROFESOR BIOLOGIE Grad I SCOALA CU CLASELE I-VIII VIILE SATU MARE SCOALA CU CLASELE I-VIII VIILE SATU MARE 4849/31.07.2012
346. MUNTEAN D. VALERICA DOINA MATEMATICĂ; INFORMATICĂ; ECONOMIE Doctorat ACADEMIA COMERCIALĂ ACADEMIA COMERCIALĂ 5667/07.09.2012
347. MUNTEANU GHEORGHE GEOGRAFIE / RUSĂ Grad I GRUP ŞCOLAR CONSTANTIN BRÂNCUȘI - SATU MARE ŞCOALA CU CLASELE I-VIII BĂLCESCU-PETOFI 3845/27.04.2012
348. MURESAN ANGELICA TEHNOLOGII TEXTILE Grad I COLEGIUL TEHNIC ELISA ZAMFIRESCU COLEGIUL TEHNIC ELISA ZAMFIRESCU 5624/06.11.2015
349. MUREȘAN LIGIA ALINA FLORICA LIMBA ȘI LITERATURA ROMÂNĂ GRAD II ȘCOALA GIMNAZIALĂ BELTIUG ȘCOALA GIMNAZIALĂ RĂTEȘTI 3476/01.04.2013
350. MURESAN MONICA PROFESOR Grad I ŞCOALA CU CLASELE I-VIII VIILE SATU MARE ŞCOALA CU CLASELE I-VII VIILE SATU MARE 3845/27.04.2012
351. NADAS FRANCISC MIRCEA MATEMATICA Grad I GRUPUL SCOLAR SIMION BARNUTIU GRUPUL SCOLAR SIMION BARNUTIU 4849/31.07.2012
352. NAGHI DANIELA ANA LIGIA ROMÂNĂ-RUSĂ Grad II ŞCOALA CU CLASELE I-VIII HALMEU ŞCOALA CU CLASELE I-VIII HALMEU 3845/27.04.2012
353. NAGHI RAMONA TEHNOLOGIA PRODUSELOR ALIMENTARE Grad I LICEUL TEHNOLOGIC DE IND. ALIMENTARĂ G.E.PALADE SM LICEUL TEHNOLOGIC DE IND.ALIMENTARĂ G.E.PALADE SM 5076/31.08.2016
354. NAGY TUNDE MARIA GEOGRAFIE - ISTORIE Grad I SC. GIMNAZIALA ION CREANGA SATU MARE SC. GIMNAZIALA ION CREANGA SATU MARE 2544/27.03.2015
355. NAN GHEORGHE MATEMATICA-FIZICA Grad I SCOALA GIMNAZIALA CAUAS SCOALA GIMNAZIALA CAUAS 4751/07.10.2014
356. NASTAI RODICA MARIANA ZOOTEHNIE Grad I GRUP ŞCOLAR GEORGE BARITIU LIVADA GRUP ŞCOLAR GEORGE BARITIU LIVADA 3845/27.04.2012
357. NASTOR CECILIA CLAUDIA EDUCATIE FIZICA SI SPORT Grad I COLEGIUL NATIONAL "IOAN SLAVICI" SATU MARE COLEGIUL NATIONAL "IOAN SLAVICI" SATU MARE 2544/27.03.2015
358. NEAGU VALERIU EDUCAŢIE FIZICĂ ŞI SPORT Grad I COLEGIUL TEHNIC ION I. C. BRATIANU COLEGIUL TEHNIC ION I. C. BRATIANU 3845/27.04.2012
359. NEGRU CRISTINA PROFESOR INVATAMANT PRESCOLAR SI PRIMAR Grad II GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT "GULIVER" GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT " GULIVER" 5624/06.11.2015
360. NEICHI SERGIU COSMIN PROFESOR EDUCATIE FIZICA SI MANAGEMENT SPORTIV Grad II SCOALA GIMN.DR.V.LUCACIU SATU MARE SCOALA GIMN.DR.V.LUCACIU SATU MARE 3267/16.02.2017
361. NEMET STELIAN MARIAN ISTORIE Grad I LICEUL TEHNOLOGIC "ANGHEL SALIGNY" TURT LICEUL TEHNOLOGIC "ANGHEL SALIGNY" TURT 2544/27.03.2015
362. NEMETI IANOS CSONGOR GEOGRAFIA Grad II SCOALA GIMNAZIALA WESSELENYI HODOD SCOALA GIMNAZIALA WESSELENYI 2544/27.03.2015
363. NEŞTE SANDA ZOIA INFORMATICĂ Grad I COLEGIUL NAŢIONAL IOAN SLAVICI CASA CORPULUI DIDACTIC SATU MARE 3845/27.04.2012
364. NICA PETRU DISCIPLINE TEHNICE / MECANICĂ / T.C.M. / T.I.C. Grad I COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU CAREI COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU CAREI 3845/27.04.2012
365. NICHITA-SULYOK IULIANA Grad I LICEUL DE ARTE AUREL POPP LICEUL DE ARTE AUREL POPP 3267/16.02.2017
366. NICHITUT NICOLAE TEOLOGIE GRECO-CATOLICA-ISTORIE Grad II SCOALA GIMNAZIALA GHERTA MICA SCOALA GIMNAZIALA GHERTA MICA 5557/22.11.2013
367. NISTOR DANIELA FLOARE PROFESOR INVATAMANT PRESCOLAR Grad II SCOALA GIMNAZIALA VALEA VINULUI GPN ROSIORI 4751/07.10.2014
368. NUNA MIHAELA INGINERIA MEDIULUI, ECON. COMERT. TURISM. SI SERV. Grad II COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU CAREI COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU CAREI 5076/31.08.2016
369. NUSZER ELEONORA NOEMI ÎNVĂŢĂTOR / INSTITUTOR / EDUCATOR / PROFESOR ÎN ÎNVĂŢĂMÂNTUL PRIMAR ŞI PREŞCOLAR Grad I GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.6 SATU MARE GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.6 SATU MARE 3845/27.04.2012
370. OANCEA TIBERIUS CONSTANTIN EDUCATIE FIZICA SI SPORT Grad II SCOALA GIMNAZIALA ORASU NOU SCOALA GIMNAZIALA ORASU NOU 5557/22.11.2013
371. OBSITOS OCTAVIAN MIHAI ISTORIE-GEOGRAFIE Grad I GRUP ŞCOLAR IONITA G.ANDRON ŞCOALA CU CLASELE I-VIII NR.1 NEGRASTI-OAS 3845/27.04.2012
372. OLARI DELIA ANGELA MATEMATICĂ-FIZICĂ / PSIHOLOGIE Grad I ŞCOALA CU CLASELE I-VIII VASILE LUCACIU ŞCOALA CU CLASELE I-VIII VASILE LUCACIU APA 3845/27.04.2012
373. OLARIU ALIN CODRIN EDUCAŢIE FIZICĂ ŞI SPORT Grad II ŞCOALA CU CLASELE I-VIII MIRCEA ELIADE SATU MARE ŞCOALA CU CLASELE I-VIII BELTIUG 3845/27.04.2012
374. OLARIU ELENA MATEMATICA Grad I SCOALA GIMNAZIALA NR. 3 SCOALA GIMNAZIALA NR. 3 3267/16.02.2017
375. OLARIU KINGA BIOLOGIE Grad II ŞCOALA CU CLASELE. I-VIII MIHAI VITEAZUL MOFTINU M ŞCOALA CU CLASELE I- VIII MIHAI VITEAZUL MOFTINU MIC 3845/27.04.2012
376. OLARIU ROMANTA TEODORA BIOLOGIE Grad I ŞCOALA CU CLASELE I-VIII ŞCOALA CU CLASELE I-VIII PISCOLT 3845/27.04.2012
377. OLEA TRAIANA MIORITA EDUCAŢIE TEHNOLOGICĂ / INFORMATICĂ Grad I ŞCOALA CU CLASELE I-VIII VASILE LUCACIU ŞCOALA CU CLASELE I-VIII VASILE LUCACIU 3845/27.04.2012
378. OLTEAN LIDIA GENOVEVA INFORMATICĂ Grad I GRUP ŞCOLAR CONSTRUCTII DE MAȘINI UNIO SATU MARE COLEGIUL TEHNIC ELISA ZAMFIRESCU SATU MARE 3845/27.04.2012
379. ONCIU CAMELIA GABRIELA ÎNVĂŢĂTOR / INSTITUTOR / EDUCATOR / PROFESOR ÎN ÎNVĂŢĂMÂNTUL PRIMAR ŞI PREŞCOLAR Grad I LICEUL TEORETIC GERMAN JOHANN ETTINGER LICEUL TEORETIC GERMAN JOHANN ETTING 3845/27.04.2012
380. ONEA VASILE MARCIAN RELIGIE ORTODOXA Doctorat COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU INSPECTORATUL SCOLAR SATU MARE 5624/06.11.2015
381. ONET CONSTANTIN IOAN MATEMATICĂ-INFORMATICĂ Grad I PALATUL COPIILOR SATU MARE PALATUL COPIILOR SATU MARE 3845/27.04.2012
382. OPREA DORINA -FLORIŢA TEHNOLOGIA CONSTRUCȚIILOR DE MAȘINI Grad I COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU CAREI COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU CAREI 3845/27.04.2012
383. OPREA-SUTA VICTOR FIZICA - INFORMATICA Grad I COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU CAREI COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU CAREI 4849/31.07.2012
384. OPROIU COSTINEL BOGDAN PROFESOR DOCUMENTARIST Doctorat LIVADA LIVADA 4236/07.06.2019
385. ORASTEANU LAURA ADRIANA PROFESOR ÎNVATAMANT PRIMAR Grad I SCOALA GIMNAZIALA GRIGORE MOISIL SCOALA GIMNAZIALA GRIGORE MOISIL 3267/16.02.2017
386. OROS OVIDIU BOGDAN GEOGRAFIE Grad I SCOALA GIMNAZIALA BATARCI SCOALA GIMNAZIALA BATARCI 4751/07.10.2014
387. OROSZ ZITA PROFESOR ÎNVĂȚĂMÂNT PRIMAR ȘI PREȘCOLAR Grad I ȘCOALA GIMNAZIALĂ GELLERT SANDOR MICULA ȘCOALA GIMNAZIALĂ GELLERT SANDOR MICULA 3677/20.03.2020
388. ORȘAN GABRIELA OTILIA PROFESOR ÎNVĂȚĂMÂNT PREȘCOLAR Grad II GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 1 NEGREȘTI-OAȘ GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 1 NEGREȘTI-OAȘ 3677/20.03.2020
389. OSAN ADELA LUMINITA PROFESOR Grad I SCOALA GIMNAZIALĂ ”CONSTANTIN BRANCOVEANU” SCOALA GIMNAZIALĂ ”CONSTANTIN BRANCOVEANU” 5557/22.11.2013
390. OȘAN MONICA MARICICA PEDAGOGIA ÎNVĂȚĂMÂNTULUI PRIMAR ȘI PREȘCOLAR Grad I ȘCOALA GIMNAZIALĂ BÂRSĂU DE SUS G.P.N. BÂRSĂU DE SUS 3267/16.02.2017
391. PĂCURAR A. CLAUDIA MARIA TEOLOGIE / ASISTENȚĂ SOCIALĂ Grad II GRUP ŞCOLAR TEHNOLOGIC TARNA MARE GRUP ŞCOLAR TEHNOLOGIC TARNA MARE 3845/27.04.2012
392. PACURAR SIMONA-MARIA BIOLOGIE - CHIMIE Grad I COLEGIUL NATIONAL IOAN SLAVICI SATU MARE COLEGIUL NATIONAL IOAN SLAVICI SATU MARE 3839/11.07.2014
393. PĂCURARIU IONEL DUMITRU EDUCAŢIE FIZICĂ ŞI SPORT Grad I LICEUL CU PROGRAM SPORTIV LICEUL CU PROGRAM SPORTIV 3845/27.04.2012
394. PAL STELA MIORIȚA INSTITUTORI- ÎNVĂȚĂMÂNT PRIMAR GRAD I ȘCOALA GIMNAZIALĂ „MIRCEA ELIADE” SATU MARE ȘCOALA GIMNAZIALĂ „MIRCEA ELIADE” SATU MARE 3476/01.04.2013
395. PAP ERIKA - NÓRA LB. ȘI LIT. ROMÂNĂ - LB. ȘI LIT. MAGHIARĂ Grad II ȘCOALA GIMNAZIALĂ HALMEU ȘCOALA GIMNAZIALĂ HALMEU 3267/16.02.2017
396. PAŞCA ANGELA PSIHOLOGIE Grad I GRĂDINITA CU PROGRAM PRELUNGIT DRAGA MEA SATU MA INSPECTORATUL ŞCOLAR AL JUDEŢULUI SATU MARE 3845/27.04.2012
397. PATAKI ENIKŐ MAGHIARĂ-ENGLEZĂ Grad I COLEGIUL NAŢIONAL KÖLCSEY FERENC COLEGIUL NAŢIONAL KÖLCSEY FERENC 3845/27.04.2012
398. PATAKI ZOLTAN EDUCAŢIE FIZICĂ ŞI SPORT Grad I ŞCOALA CU CLASELE L-VLLL NR.10 ŞCOALA CU CLASELE L-VLLL NR. 10 SATU MARE 3845/27.04.2012
399. PATRAȘ HAJNALKA MATEMATICĂ Grad I LICEUL TEHNOLOGIC GEORGE BARIȚIU LIVADA LICEUL TEHNOLOGIC GEORGE BARIȚIU LIVADA 3267/16.02.2017
400. PĂTRAȘCA CLAUDIU-FLAVIU ISTORIE-GEOGRAFIE GRAD II ȘCOALA GIMNAZIALĂ ANDRID ȘCOALA GIMNAZIALĂ ANDRID 3476/01.04.2013
401. PĂUȘAN DORINA MELANIA EDUCATOARE Grad II GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 7 NEGREȘTI OAȘ GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 7 NEGREȘTI OAȘ 4236/07.06.2019
402. PELESKEI ANA PROFESOR INVATAMANT PRIMAR Grad I LICEUL TEHNOLOGIC PETRU CUPCEA GIOROCUTA 3267/16.02.2017
403. PERSE VERONICA CHIMIE-FIZICĂ Grad I ŞCOALA CU CLASELE I-VIII SANTAU ŞCOALA CU CLASELE I-VIII SANTAU 3845/27.04.2012
404. PETCAŞ ADRIANA LIMBA ŞI LITERATURA ROMÂNĂ Grad II ŞCOALA GIMNAZIALĂ VALEA VINULUI ŞCOALA GIMNAZIALĂ VALEA VINULUI 2544/27.03.2015
405. PETREAN CAMELIA MARIA ÎNVĂŢĂTOR / INSTITUTOR / EDUCATOR / PROFESOR ÎN ÎNVĂŢĂMÂNTUL PRIMAR ŞI PREŞCOLAR Grad I ŞCOALA CU CLASELE I-VIII NR.10 SATU MARE ŞCOALA CU LCASELE I-VIII NR.10 SATU MARE 3845/27.04.2012
406. PETROVAI BOGDAN ALEXANDRU LIMBA ȘI LITERATURA ROMÂNĂ - LIMBA ȘI LITERATURA FRANCEZĂ Doctorat LICEUL TEOLOGIC ORTODOX NICOLAE STEINHARDT LICEUL TEOLOGIC ORTODOX NICOLAE STEINHARDT 3677/20.03.2020
407. PETROVAI DIANA LIMBA ȘI LITERATURA ROMÂNĂ - LIMBA ȘI LITERATURA FRANCEZĂ Doctorat LICEUL REFORMAT SATU MARE LICEUL REFORMAT SATU MARE 3677/20.03.2020
408. PINTEA VALER CHIMIE-FIZICA Grad I SCOALA GIMNAZIALA HOMORODU DE MIJLOC SCOALA GIMNAZIALA HOMORODU DE MIJLOC 4751/07.10.2014
409. PIŞCORAN NĂSTACA ROMÂNĂ-FRANCEZĂ Grad II COLEGIUL ECONOMIC GHEORGHE DRAGOŞ SATU MARE INSPECTORATUL ŞCOLAR AL JUDEŢULUI SATU MARE 3845/27.04.2012
410. PITIG NICOLETA GEOGRAFIE Grad I COLEGIUL NAŢIONAL IOAN SLAVICI SATU MARE SATU MARE 3845/27.04.2012
411. POLACSEK ANNAMÁRIA LIMBA SI LITERATURA ENGLEZA Grad II COLEGIUL NATIONAL KÖLCSEY FERENC COLEGIUL NATIONAL KÖLCSEY FERENC 2544/27.03.2015
412. POMIAN GABRIELA INSTITUTOR Grad I GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 11 GPP NR.11 SATU MARE 4849/31.07.2012
413. POP ALEXANDRINA LIGIA INFORMATICĂ / MECANICĂ Grad I COLEGIUL TEHNIC ELISA ZAMFIRESCU SATU MARE COLEGIUL TEHNIC ELISA ZAMFIRESCU SATU MARE 3845/27.04.2012
414. POP ALIN VASILE ISTORIE Grad I SCOALA CU CLS. I-VIII CULCIU MARE SCOALA CU CLASELE I-VIII VALEA VINULUI 5667/07.09.2012
415. POP AURELIA TEHNOLOGIA CONSTRUCTIILOR DE MASINI Grad I GRUP SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII DE MASINI UNIO GRUP SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII DE MASINI UNIO 4849/31.07.2012
416. POP CAMELIA IRINA EDUCAŢIE FIZICĂ ŞI SPORT Grad II GRUP ŞCOLAR ARDUD GRUP ŞCOLAR ARDUD 3845/27.04.2012
417. POP CRISTIAN ILIE GEOGRAFIE Grad I COLEGIUL ECONOMIC GHEORGHE DRAGOS COLEGIUL ECONOMIC GHEORGHE DRAGOS 3845/27.04.2012
418. POP CRISTIAN RADU MATEMATICA FIZICA/INFORMATICA APLICATA SI PROGRAMA Grad II LICEUL DE ARTE AUREL POPP SATU MARE LICEUL DE ARTE AUREL POPP SATU MARE 5624/06.11.2015
419. POP DELIA MARIA LIMBA SI LITERATURA ROMANA-TEOLOGIE DIDACTICA Grad II SCOALA GIMNAZIALA CERTEZE SCOALA GIMNAZIALA CERTEZE 5624/06.11.2015
420. POP ERZSEBET ÎNVĂŢĂTOR / INSTITUTOR / EDUCATOR / PROFESOR ÎN ÎNVĂŢĂMÂNTUL PRIMAR ŞI PREŞCOLAR Grad I GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.9 GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 9 3845/27.04.2012
421. POP IOAN FIZICĂ Grad I COLEGIUL NAŢIONAL MIHAI EMINESCU SATU MARE COLEGIUL NAŢIONAL MIHAI EMINESCU SATU MARE 3845/27.04.2012
422. POP IOAN-MARIUS MATEMATICĂ-FIZICĂ Grad II LICEUL TEORETIC GERMAN JOHANN ETTINGER LICEUL TEORETIC GERMAN JOHANN ETTINGER 3845/27.04.2012
423. POP IONELA MATEMATICĂ Grad I ŞCOALA CU CLASELE I-VIII CULCIU MARE ŞCOALA CU CLASELE I-VIII CULCIU MARE 3845/27.04.2012
424. POP MARGARETA STELA PROFESOR PT. INVATAMANTUL PRIMAR SI PRESCOLAR Grad I SCOALA GIMNAZIALA "ION CREANGA" SCOALA GIMNAZIALA "ION CREANGA" 2544/27.03.2015
425. POP MARIA MATEMATICĂ Grad I GRUP ŞCOLAR GEORGE BARITIU GRUP ŞCOLAR GEORGE BARITIU 3845/27.04.2012
426. POP MARIOARA ANGELICA PROFESOR INVATAMANT PRIMAR SI PRESCOLAR Grad I GRADINITA P.P. NR.9 GRADINITA P.P.NR.7,NEGRESTI-OAS 3267/16.02.2017
427. POP MIRELA LUDOVICA RELIGIE ORTODOXĂ GRAD I ȘCOALA GIMNAZIALĂ „ION CREANGĂ” SATU MARE ȘCOALA GIMNAZIALĂ „ION CREANGĂ” SATU MARE 3476/01.04.2013
428. POP MONICA PROFESOR ÎNV. PREŞCOLAR Grad I GPP 14 MAI GPP 14 MAI 4849/31.07.2012
429. POP OLIVIA LIMBA SI LITERATURA ROMANA - ENGLEZA Grad II COLEGIUL TEHNIC "ELISA ZAMFIRESCU" COLEGIUL ECONOMIC "GHEORGHE DRAGOS" 2544/27.03.2015
430. POP RODICA PROFESOR DE LIMBA SI LITERATURA ROMANA Grad I LICEUL TEORETIC CAREI LICEUL TEORETIC CAREI 5557/22.11.2013
431. POP STEFAN DAN ELECTROTEHNICA Grad II LICEUL TEHNOLOGIC IONITA G. ANDRON NEGRESTI OAS LICEUL TEHNOLOGIC IONITA G. ANDRON NEGRESTI OAS 3267/16.02.2017
432. POPA ALINA MIRELA PROFESOR-INGINER INDUSTRIE ALIMENTARA Grad I LICEUL TEHNOLOGIC INDUSTRIE ALIMENTARA"G. PALADE" LICEUL TEHNOLOGIC INDUSTRIE ALIMENTARA"G. PALADE" 2544/27.03.2015
433. POPA DOINA FLORINA MATEMATICA Grad I LICEUL TEHNOLOGIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA GEORGE E LICEUL TEHNOLOGIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA GEORGE EMIL PALADE SATU MARE 4522/07.08.2017
434. POPA MARIANA INFORMATICĂ Grad I COLEGIUL NAŢIONAL DOAMNA STANCA COLEGIUL NAŢIONAL DOAMNA STANCA 3845/27.04.2012
435. POPA VASILE INFORMATICĂ Grad II COLEGIUL ECONOMIC GHEORGHE DRAGOŞ SATU MARE COLEGIUL ECONOMIUC GHEORGHE DRAGOŞ SATU MARE 3845/27.04.2012
436. POPA-BOTA MARIA GEOGRAFIE Grad I GRUP ŞCOLAR TEHNOLOGIC TARNA MARE GRUP ŞCOLAR TEHNOLOGIC TARNA MARE 3845/27.04.2012
437. POPDAN GHEORGHE IOSIF LICENTIAT IN EDUCATIE FIZICA Doctorat COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU SATU MARE COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU SATU MARE 4849/31.07.2012
438. POPESCU D IOAN ISTORIE Grad I GRUP ŞCOLAR GEORGE BARITIU GRUP ŞCOLAR GEORGE BARITIU 3845/27.04.2012
439. POPESCU I MONICA FILOSOFIE-ISTORIE Grad I GRUP ŞCOLAR GEORGE BARITIU GRUP ŞCOLAR GEORGE BARITIU 3845/27.04.2012
440. POPESCU MARIA LIDIA PEDAGOGIA ÎNVĂȚĂMÂNTULUI PRIMAR ȘI PREȘCOLAR Grad I GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 1 NEGREȘTI OAȘ GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 1 NEGREȘTI OAȘ 4127/16.07.2018
441. POPESCU VLAICU FIZICĂ-INFORMATICĂ APLICATĂ ŞI PROGRAMARE Grad I COLEGIUL NAŢIONAL DOAMNA STANCA COLEGIUL NAŢIONAL DOAMNA STANCA 3845/27.04.2012
442. POR CONSTANTIN NICOLAE EDUCATIE FIZICA SI SPORT Grad II SCOALA GIMNAZIALA POMI SCOALA GIMNAZIALA POMI 3267/16.02.2017
443. POR MIHAELA SIMONA PROFESOR Grad II SCOALA GIMNAZIALA GEORGE COSBUC SCOALA GIMNAZIALA GEORGE COSBUC 3267/16.02.2017
444. PORUMBACEAN ANTONELLA PEDAGOGIE Grad I COLEGIUL NAŢIONAL IOAN SLAVICI SATU MARE COLEGIUL NAŢIONAL IOAN SLAVICI SATU MARE 3845/27.04.2012
445. POTRA ANCA LUMINITA ISTORIE-GEOGRAFIE Grad II ŞCOALA CU CLASELE I-VIII DOBA ŞCOALA CU CLASELE I-VIII DOBA 3845/27.04.2012
446. PRECUP MIRELA MARIA PROFESOR DE BIOLOGIE Doctorat SCOALA GIMNAZIALA "AVRAM IANCU" SCOALA GIMNAZIALA "AVRAM IANCU" 4751/07.10.2014
447. PRECUP SORIN DUMITRU TEOLOGIE ORTODOXĂ Grad II COLEGIUL NAŢIONAL DOAMNA STANCA COLEGIUL NAŢIONAL DOAMNA STANCA 3845/27.04.2012
448. PRIBILEAN MARIANA AGRICULTURĂ GRAD I LICEUL TEHNOLOGIC „GEORGE BARIȚIU” LIVADA LICEUL TEHNOLOGIC „GEORGE BARIȚIU” LIVADA 3476/01.04.2013
449. PRUNILA ANCA IOANA TEOLOGIE ORTODOXA - LIMBA SI LITERATURA ROMANA Grad II SCOALA GIMNAZIALA CULCIU MARE SCOALA GIMNAZIALA CULCIU MARE 3267/16.02.2017
450. PUSCAS MARTA STIINTE NATURALE SI AGRICOLE Grad I SCOALA CU CLASELEI-VIII SACASENI SCOALA CU CLASELE I-VIII SACASENI 4849/31.07.2012
451. PUSKAS ANETA PEDAGOGIA ÎNVĂȚĂMÂNTULUI PRIMAR SI PREȘCOLAR Grad I ȘCOALA GIMNAZIALĂ PĂULEȘTI ȘCOALA GIMNAZIALĂ PĂULEȘTI 4236/07.06.2019
452. RACOLTA LUCIA SOCIOLOGIE-PSIHOLOGIE Grad I CENTRUL ŞCOLAR PENTRU EDUCAŢIE INCLUZIVĂ CENTRUL ŞCOLAR PENTRU EDUCAŢIE INCLUZIVĂ SATU MARE 4849/31.07.2012
453. RAKOSI RÉKA-RENÁTA PEDAGOGIA ÎNVĂȚĂMÂNTULUI PRIMAR SI PREȘCOLAR Grad I ȘCOALA GIMNAZIALĂ BEM JÓZSEF CĂRĂȘEU INSPECTORATUL ȘCOLAR JUDEȚEAN SATU MARE 4236/07.06.2019
454. RATIU I. IOANA DANIELA FILOSOFIE- ANTROPOLOGIE Grad I COLEGIUL TEHNIC ”ELISA ZAMFIRESCU” SATU MARE COLEGIUL TEHNIC ”ELISA ZAMFIRESCU” SATU MARE 5557/22.11.2013
455. RAȚIU MONICA SIMONA LIMBA ENGLEZĂ GRAD II GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT „DRAGA MEA” SATU MA GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT „DRAGA MEA” SATU MARE 3476/01.04.2013
456. RECASAN ADELA ELENA PSIHOLOGIE Grad I GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT GULIVER ŞCOALA CU CLASELE I-VIII CRAIDOROLT 3845/27.04.2012
457. REHMAN GABRIELA NICOLETA LIMBA ENGLEZĂ Grad II GRUP ŞCOLAR ARDUD GRUP ŞCOLAR ARDUD 4849/31.07.2012
458. REIZ MARIA MATEMATICĂ Grad I LICEUL TEORETIC GERMAN JOHANN ETTINGER LICEUL TEORETIC GERMAN JOHANN ETTINGER 3845/27.04.2012
459. ROATIŞ MARIETA ADRIANA ÎNVĂŢĂTOR / INSTITUTOR / EDUCATOR / PROFESOR ÎN ÎNVĂŢĂMÂNTUL PRIMAR ŞI PREŞCOLAR Grad I ŞCOALA CU CLASELE. I-VIII CULCIU MARE, STRUCTURA L ŞCOALA CU CLASELE I-VIII CULCIU MARE, STRUCTURA LIPĂU 3845/27.04.2012
460. ROATIS RODICA DELIA PROFESOR INVATAMANT PRIMAR Grad I SCOALA GIMNAZIALA MIRCEA ELIADE SCOALA GIMNAZIALA MIRCEA ELIADE 4849/31.07.2012
461. ROGOJAN DANIELA IRINA EDUCAȚIE FIZICĂ ȘI SPORT Grad I COLEGIUL NAȚIONAL IOAN SLAVICI SATU MARE COLEGIUL NAȚIONAL IOAN SLAVICI SATU MARE 5076/31.08.2016
462. ROMAN FLORICA ÎNVĂŢĂTOR / INSTITUTOR / EDUCATOR / PROFESOR ÎN ÎNVĂŢĂMÂNTUL PRIMAR ŞI PREŞCOLAR Grad I GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.33 GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.33 3845/27.04.2012
463. ROMAN LENUTA LIVIA INGINER CONSTRUCTII CIVILE INDUSTRIALE SI AGRICOLE Grad I COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA 4849/31.07.2012
464. ROMAN MARIANA INGINER TEHNOLOGIA CONSTRUCŢIILOR DE MAŞINI Grad I C.T.ION I.C. BRATIANU SATU MARE INSPECTORATUL ŞCOLAR JUDEȚEAN SATU MARE 3845/27.04.2012
465. ROMAN MELINDA PEDAGOGIA ÎNVĂȚĂMÂNTULUI PRIMAR ȘI PREȘCOLAR Grad I ȘCOALA GIMNAZIALĂ MIRCEA ELIADE SATU MARE ȘCOALA GIMNAZIALĂ MIRCEA ELIADE SATU MARE 4127/16.07.2018
466. ROMAN NICOLETA GEORGETA PROFESOR Grad I SCOALA GIMNAZIALA GHERTA-MICA SCOALA GIMNAZIALA GHERTA-MICA 4751/07.10.2014
467. ROMAN RADU MIRCEA IONEL FIZICA Grad I COLEGIUL TEHNIC T.T. ”ION I.C. BRATIANU” COLEGIUL TEHNIC T.T. ”ION I.C.BRATIANU” 5557/22.11.2013
468. ROMAN RAMONA TEOLOGIE-LITERE GRAD II ȘCOALA GIMNAZIALĂ BOTIZ ȘCOALA GIMNAZIALĂ BOTIZ 3476/01.04.2013
469. ROSU GEORGETA LIMBA SI LITERATURA ROMANA Grad I LICEUL TEHNOLOGIC IONITA G. ANDRON NEGRESTI-OAS LICEUL TEHNOLOGIC IONITA G. ANDRON NEGRESTI-OAS 3267/16.02.2017
470. ROTARU LIVIU-DĂNUȚ FIZICĂ ȘI INFORMATICĂ Grad I COLEGIUL NAȚIONAL MIHAI EMINESCU COLEGIUL NAȚIONAL MIHAI EMINESCU 2544/27.03.2015
471. RUFF SOFIA MATEMATICĂ Grad I GRUP ŞCOLAR INDUSTRIAL TĂŞNAD GRUP ŞCOLAR INDUSTRIAL TĂŞNAD 3845/27.04.2012
472. RUSU ANCA NATALIA LIMBA SI LITERATURA ROMANA Grad II SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 3 5667/07.09.2012
473. RUSU LAVINIU-ALIN-GEORGE ISTORIE-GEOGRAFIE Grad II GRUP ŞCOLAR CONSTANTIN BRÂNCUŞI SATU MARE GRUP ŞCOLAR CONSTANTIN BRÂNCUŞI SATU MARE 3845/27.04.2012
474. RUSU MARIUS ANDREI MATEMATICĂ-FIZICĂ, INFORMATICĂ Grad II COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU CAREI COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU CAREI 4849/31.07.2012
475. RUSZ DELIA CORINA ÎNVĂŢĂTOR / INSTITUTOR / EDUCATOR / PROFESOR ÎN ÎNVĂŢĂMÂNTUL PRIMAR ŞI PREŞCOLAR Grad I ŞCOALA CU CLASELE I-VIII GEORGE COŞBUC ŞCOALA CU CLASELE I-VIII GEORGE COŞBUC 3845/27.04.2012
476. SABAU SVEGLER MIHAI GHEORGHE EDUCATIE FIZICA Grad I LICEUL CU PROGRAM SPORTIV SATU MARE LICEUL CU PROGRAM SPORTIV SATU MARE 2544/27.03.2015
477. SABO MARCEL GELU MUZICA - FLAUT Doctorat LICEUL DE ARTA AUREL POPP LICEUL DE ARTA AUREL POPP 5667/07.09.2012
478. SABOU DANIELA MARIANA PSIHOLOGIE Grad I ŞCOALA CU CLASELE I-VIII TASNAD ŞCOALA CU CLASELE I-VIII TASNAD 3845/27.04.2012
479. SABOU EVA IOANA LIMBA ŞI LITERATURA ROMÂNĂ Grad I ŞCOALA CU CLASELE I-VIII GRIGORE MOISIL SATU MA INSPECTORATUL ŞCOLAR AL JUDETULUI SATU MARE 3845/27.04.2012
480. SABOU FLORICA IULIANA EDUCATOARE Grad I GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT ”VOINICELUL” GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT ”VOINICELUL” 5557/22.11.2013
481. SABOU ILIE ÎNVĂŢĂTOR / INSTITUTOR / EDUCATOR / PROFESOR ÎN ÎNVĂŢĂMÂNTUL PRIMAR ŞI PREŞCOLAR Grad II ŞCOALA CU CLASELE I-VIII DRĂGUȘENI ŞCOALA CU CLASELE I-VIII DRĂGUȘENI 3845/27.04.2012
482. SABOU RITA LAURA MATEMATICĂ-INFORMATICĂ Grad II COLEGIUL TEHNIC DE TR. ŞI TEL. ION I.C.BRATIANU COLEGIUL TEHNIC DE TR. ŞI TEL. ION I.C.BRATIANU 3845/27.04.2012
483. ŞAITOŞ MARIA RODICA ÎNVĂŢĂTOR / INSTITUTOR / EDUCATOR / PROFESOR ÎN ÎNVĂŢĂMÂNTUL PRIMAR ŞI PREŞCOLAR Grad II ŞCOALA CU CLASELE I-VIII GH. BULGĂR SANISLĂU G.P.N SANISLĂU 3845/27.04.2012
484. SĂLĂGEAN MARIANA GETA CHIMIE-FIZICĂ Grad I ŞCOALA CU CLASELE. I-VIII MIRCEA ELIADE SATU MARE ŞCOALA CU CLASELE I-VIII MIRCEA ELIADE SATU MARE 3845/27.04.2012
485. SALAGEAN SIMONA FINANȚE ŞI ASIGURĂRI Grad II COLEGIUL ECONOMIC GH.DRAGOS ISJ SATU MARE 3845/27.04.2012
486. SALAJAN - STEF SIMINA FLORICA BIOLOGIE CHIMIE Grad II SCOALA GIMNAZIALA VALEA VINULUI SCOALA GIMNAZIALA VALEA VINULUI 5557/22.11.2013
487. SĂLĂJAN ANDREA LIMBA ȘI LITERATURA ROMÂNĂ - ENGLEZĂ Grad I ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 NEGREȘTI - OAȘ ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 NEGREȘTI - OAȘ 4522/07.08.2017
488. SALAJAN LENUTA PEDAGOGIE SOCIALA Grad I SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.1 CAREI SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.1 CAREI 4849/31.07.2012
489. SALAJAN MARIANA RODICA PEDAGOGIE SOCIALA Grad I CENTRUL SCOLAR PENTRU EDUCATIE INCLUZIVA SATU MARE CENTRUL SCOLAR PENTRU EDUCATIE INCLUZIVA SATU MARE 4849/31.07.2012
490. SANISLAI DANIEL NICUSOR GEOGRAFIE. CARTOGRAFIE Doctorat SCOALA GIMNAZIALA POIANA CODRULUI - POMI SCOALA GIMNAZIALA POIANA CODRULUI - POMI, UVVG 5076/31.08.2016
491. SARCA LIVIA LUCIA PEDAGOGIA ÎNVĂȚĂMÂNTULUI PRIMAR ȘI PREȘCOLAR GRAD I ȘCOALA GIMNAZIALĂ ODOREU ȘCOALA GIMNAZIALĂ ODOREU 3476/01.04.2013
492. SAROSI TIBERIU EDUCAŢIE TEHNOLOGICĂ Grad II SCOAL CU CLASELE I-VIII TURULUNG ŞCOALA CU CLASELE I-VIII TURULUNG 3845/27.04.2012
493. SASARAN MARIANA BIOLOGIE Grad I GRUP ŞCOLAR CONSTANTIN BRANCUSI SATU MARE INSPECTORATUL ŞCOLAR JUDEȚEAN SATU MARE 3845/27.04.2012
494. SATMARI CATALINA MARIA LIMBA ŞI LITERATURA ROMÂNĂ Grad I ŞCOALA CU CLASELE. I-VIII AVRAM IANCU, SATU MARE ŞCOALA CU CLASELE I-VIII PETOFI SANDOR LIVADA 3845/27.04.2012
495. SAVA IZABELA MARIANA FIZICĂ Grad I GRUP ŞCOLAR INDUSTRIE ALIMENTARĂ GEORGE EMIL PALA GRUP ŞCOLAR INDUSTRIE ALIMENTARĂ GEORGE EMIL PALA 3845/27.04.2012
496. SAVEANU OLTEA MUZICĂ SPECIALIZATĂ Grad I LICEUL DE ARTĂ AUREL POPP SATU MARE INSPECTORATUL ŞCOLAR JUDEȚEAN SATU MARE 3845/27.04.2012
497. SAVU CRISTINA SORINA LIMBA ȘI LITERATURA ROMÂNĂ Grad I ȘCOALA GIMNAZIALĂ BÂRSĂU DE SUS ȘCOALA GIMNAZIALĂ BÂRSĂU DE SUS 3267/16.02.2017
498. SECAN SIMONA ALINA PEDAGOGIA ÎNVĂȚĂMÂNTULUI PRIMAR ȘI PREȘCOLAR Grad I ȘCOALA GIMNAZIALĂ CONSTANTIN BRANCOVEANUSATU MARE ȘCOALA GIMNAZIALĂ CONSTANTIN BRANCOVEANUSATU MARE 4127/16.07.2018
499. SEFER MARCELA PEDAGOGIA ÎNVĂȚĂMÂNTULUI PRIMAR ȘI PREȘCOLAR Grad I SCOALA GIMNAZIALA GEORGE COSBUC MEDIESU AURIT SCOALA GIMNAZIALA GEORGE COSBUC MEDIESU AURIT 4522/07.08.2017
500. ŞEPEŢAN IOAN ISTORIE-FILOSOFIE Grad I COLEGIUL NAŢIONAL IOAN SLAVICI SATU MARE ŞCOALA CU CLASELE I - VIII LUCIAN BLAGA SM 3845/27.04.2012
501. SEUCAN SOFIA MONICA MATEMATICĂ Grad I ŞCOALA CU CLASELE I - VIII BOTIZ ŞCOALA CU CLASELE I - VIII ODOREU 3845/27.04.2012
502. SEUCEA RAMONA ANCA ROMÂNĂ-LATINĂ Grad II ŞCOALA CU CLASELE I-VIII CONSTANTIN BRANCOVEANU COALA CU CLASELE I-VIII CONSTANTIN BRANCOVEANU 3845/27.04.2012
503. SFIRA ELENA FLORICA PROFESOR Grad I SCOALA CU CLS.I-VIII NR.1 SCOALA CU CLS.I-VIII NR. 1 4849/31.07.2012
504. SILAGHI FLOREAN EDUCAȚIE TEHNOLOGICĂ GRAD I LICEUL TEHNOLOGIC CONSTRUCȚII DE MAȘINI „UNIO” SAT ȘCOALA GIMNAZIALĂ SOCOND 3476/01.04.2013
505. SILAGHI ILEANA ÎNVĂŢĂTOR / INSTITUTOR / EDUCATOR / PROFESOR ÎN ÎNVĂŢĂMÂNTUL PRIMAR ŞI PREŞCOLAR Grad I GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR.2 TASNAD GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.1 TASNAD 3845/27.04.2012
506. SILAGHI RAMONA SIMINA PSIHOLOGIE Grad I GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 11 GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 11 5557/22.11.2013
507. SILVASAN GABRIELA MIOARA CHIMIE-FIZICĂ Grad I PALATUL COPIILOR SATU MARE PALATUL COPIILOR SATU MARE 3845/27.04.2012
508. ŞIMON ANGELICA VIORICA ROMÂNĂ-ENGLEZĂ Grad I ŞCOALA CU CLASELE.I-VIIIGRIGORE MOISILSATU MARE ŞCOALA CU CLASELE I-VIIIGRIGORE MOISILSATU MARE 3845/27.04.2012
509. ȘIMON DANIELA LIANA ECOLOGIE ŞI PROTECŢIA MEDIULUI Grad II GRUP ŞCOLAR CONSTANTIN BRÂNCUŞI GRUP ŞCOLAR CONSTANTIN BRÂNCUŞI 3845/27.04.2012
510. SIMON FERENCZ PROFESOR Grad II LICEUL TEHNOLOGIC PETŐFI SÁNDOR LAZURI LICEUL TEHNOLOGIC PETŐFI SÁNDOR LAZURI 3267/16.02.2017
511. SIMON HENRIETTA PROFESOR PENTRU ÎNVĂŢĂMÂNT PRIMAR Grad II ŞCOALA GIMNAZIALĂ PORUMBEŞTI ŞCOALA GIMNAZIALĂ PORUMBEŞTI 2544/27.03.2015
512. ȘIPOȘ MARIANA DANIELA ISTORIE-GEOGRAFIE Grad I ȘCOALA GIMNAZIALĂ SOCOND ȘCOALA GIMNAZIALĂ SOCOND 4236/07.06.2019
513. ȘIPOȘ ZSOFIA PROFESOR PENTRU ÎNVĂȚĂMÂNT PRIMAR Grad I ȘCOALA GIMNAZIALĂ TĂȘNAD ȘCOALA GIMNAZIALĂ TĂȘNAD 2544/27.03.2015
514. SLATIAN FAUSTINA DANIELA ELECTRONICĂ Grad I COLEGIUL TEHNIC ION I.C. BRATIANU COLEGIUL TEHNIC ION I.C. BRATIANU 3845/27.04.2012
515. SOBIUS MARIANA MONICA EDUCAŢIE FIZICĂ ŞI SPORT Grad I GRUP ŞCOLAR TEHNOLOGIC TARNA MARE PRIMĂRIA COMUNEI TARNA MARE 3845/27.04.2012
516. SOIMOSAN CALIN EDUCAŢIE FIZICĂ ŞI SPORT Grad II GRUP ŞCOLAR ARDUD GRUP ŞCOLAR ARDUD 3845/27.04.2012
517. SOLSCHI VIOREL FIZICĂ Grad I COLEGIUL NAŢIONAL MIHAI EMINESCU COLEGIUL NAŢIONAL MIHAI EMINESCU 4849/31.07.2012
518. SOOS VIOREL IOAN INGINERIE ȘI MANAGEMENT ÎN ALIMENTAȚIE PUBLICĂ ȘI AGROTURISM GRAD I LICEUL TEHNOLOGIC DE INDUSTRIE ALIMENTARĂ „GEORGE LICEUL TEHNOLOGIC DE INDUSTRIE ALIMENTARĂ „GEORGE EMIL PALADE” SATU MARE 3476/01.04.2013
519. SPETH MARIA ISTORIE - JURNALISM GRAD II ȘCOALA GIMNAZIALĂ ACÂȘ ȘCOALA GIMNAZIALĂ ACÂȘ 3476/01.04.2013
520. STAN SERGIU IONUT EDUCATIE FIZICA SI MANAGEMENT IN SPORT Grad II SCOALA GIMNAZIALA ,,AUREL HAIDUCTRIP SCOALA GIMNAZIALA ,,AUREL HAIDUCTRIP 3839/11.07.2014
521. STANA BOGDAN LUCIAN ISTORIE-ISTORIA ARTEI Grad II LICEUL TEORETIC GERMAN JOHANN ETTINGER SATU MAR INSPECTORATUL ŞCOLAR JUDEȚEAN SATU MARE 3845/27.04.2012
522. STETCU MARIA LIMBA ŞI LITERATURA ROMÂNĂ Grad I ŞCOALA CU CLASELE. I-VIII GELLERT SANDOR COM. MICULA-ŞCOALA CU CLASELE I-VIIIGELLERT SANDOR 3845/27.04.2012
523. ŞTIOP RAMONA RODICA LIMBA ŞI LITERATURA ROMÂNĂ Grad I ŞCOALA GIMNAZIALĂ BĂLCESCU PETŐFI ŞCOALA GIMNAZIALĂ BĂLCESCU PETŐFI 3267/16.02.2017
524. STIRBU ION EREMIA PROFESOR - INGINER Grad I SCOALA GIMNAZIALA"GEORGE COSBUC" MEDIESU AURIT SCOALA GIMNAZIALA"GEORGE COSBUC" 5624/06.11.2015
525. SUBA ILEANA MATEMATICA Grad I COLEGIUL ECONOMIC ”GHEORGHE DRAGOȘ” COLEGIUL ECONOMIC ”GHEORGHE DRAGOȘ” 2544/27.03.2015
526. SUCIU FLORICA IULIANA ROMÂNĂ-FRANCEZĂ Grad I COLEGIUL NAŢIONAL IOAN SLAVICI SATU MARE COLEGIUL NAŢIONAL IOAN SLAVICI SATU MARE 3845/27.04.2012
527. SUHÓ ZOLTÁN PEDAGOGIA ÎNVĂŢĂMÂNTULUI PRIMAR ŞI PREŞCOLAR Grad II ŞCOALA CU CLASELE I-VIII DOBRA ŞCOALA CU CLASELE I-VIII DOBRA 4849/31.07.2012
528. SUPURAN GABRIELA IOANA PROFESOR INVATAMANT PRESCOLAR Grad I GRADINITA P.P. NR. 9 GRADINITA P.P. NR. 9 3267/16.02.2017
529. SUPURAN ORHIDEA MARIANA ÎNVĂŢĂTOR / INSTITUTOR / EDUCATOR / PROFESOR ÎN ÎNVĂŢĂMÂNTUL PRIMAR ŞI PREŞCOLAR Grad I GPP DUMBRAVA MINUNATA GPP DUMBRAVA MINUNATA SATU MARE 3845/27.04.2012
530. SUTA DOINA ÎNVĂŢĂTOR / INSTITUTOR / EDUCATOR / PROFESOR ÎN ÎNVĂŢĂMÂNTUL PRIMAR ŞI PREŞCOLAR Grad I GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR 7 GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR 7 3845/27.04.2012
531. SVEDA EVA GABRIELA PEDAGOGIA ÎNVĂȚĂMÂNTULUI PRIMAR ȘI PREȘCOLAR Grad I ȘCOALA GIMNAZIALĂ BĂLCESCU-PETŐFI SATU MARE ȘCOALA GIMNAZIALĂ BĂLCESCU-PETŐFI SATU MARE 4127/16.07.2018
532. SVEGLER ALBERT INGINER MECANIC AGRICOL Grad II GRUPUL ŞCOLAR SIMION BĂRNUȚIU CAREI GRUPUL ŞCOLAR SIMION BĂRNUȚIU CAREI 3845/27.04.2012
533. SZABO IOLANDA CHIMIE-FIZICĂ Grad I ŞCOALA CU CLASELE I-VIII MIRCEA ELIADE SATU MARE ŞCOALA CU CLASELE I-VIII MIRCEA ELIADE SATU MARE 3845/27.04.2012
534. SZABO LEVENTE TAMAS EDUCAŢIE FIZICĂ ŞI SPORT Grad I ŞCOALA CU CLASELE I-VIII ION CREANGA ŞCOALA CU CLASELE I-VIII ION CREANGA 3845/27.04.2012
535. SZAKÁCSI MARIA-OTELIA MATEMATICĂ-FIZICĂ Grad I GRUP ŞCOLAR PETOFI SANDOR LAZURI GRUP ŞCOLAR PETOFI SANDOR LAZURI 3845/27.04.2012
536. SZALONTAI EVA CHIMIE-FIZICĂ GRAD I ȘCOALA GIMNAZIALĂ „GHEORGHE BULGĂR” SANISLĂU ȘCOALA GIMNAZIALĂ „GHEORGHE BULGĂR” SANISLĂU 3476/01.04.2013
537. SZASZ ENDRE CAROL ISTORIE-GEOGRAFIE Grad I SCOALA CU CLASELE I-VIII PIR SCOALA CU CLASELE I-VIII PIR 4849/31.07.2012
538. SZASZ PIROSKA FIZICĂ Grad I ŞCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 10 INSPECTORATUL ŞCOLAR AL JUDETULUI SATU MARE 3845/27.04.2012
539. SZAUFTMAN FERENC ATTILA EDUCAŢIE FIZICĂ ŞI SPORT Grad I ŞCOALA GIMNAZIALĂ BALCESCU PETOFI SATU MARE ŞCOALA GIMNAZIALĂ ION CREANGA 3845/27.04.2012
540. SZEJKE OTTILIA ÎNVĂŢĂTOR / INSTITUTOR / EDUCATOR / PROFESOR ÎN ÎNVĂŢĂMÂNTUL PRIMAR ŞI PREŞCOLAR Grad I ŞCOALA CU CLASELE I-VIII BALCESCU PETOFI INSPECTORATUL ŞCOLAR JUDEȚEAN SATU MARE 3845/27.04.2012
541. SZÉNÁS BARNABÁS MATEMATICĂ-FIZICĂ Grad I ȘCOALA GIMNAZIALĂ OAR ȘCOALA GIMNAZIALĂ OAR 2544/27.03.2015
542. SZEREMI ANDREA PSIHOLOGIE Grad I ŞCOALA CU CLASELE I-VIII MIHAI VITEAZULMOFTIN MOFTINU MIC 3845/27.04.2012
543. SZIGETHY ENIKO ESZTER MATEMATICĂ Grad I ŞCOALA CU CLASELE I-VIII CSURY BALINT ŞCOALA CU CLASELE I-VIII CSURY BALINT 3845/27.04.2012
544. SZILAGYI EVA GABRIELA MAGHIARA-FRANCEZA Grad I LICEUL TEOLOGIC REFORMAT LICEUL TEOLOGIC REFORMAT 5667/07.09.2012
545. SZILAGYI NOEMI SOCIO-PSIHOPEDAGOGIE Grad II GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 2 SATU MARE GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 2 SATU MARE 3845/27.04.2012
546. SZILAGYI RENATA PROFESOR INVATAMANT PRIMAR SI PRESCOLAR Grad I GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.9, SATU MARE SCOALA GIMNAZIALA CSURY BALINT, AGRIS 3267/16.02.2017
547. SZILAGYI-CZUMBIL IUDIT ANNA FIZICA Grad I COLEGIUL NATIONAL KOLCSEY FERENC SATU MARE COLEGIUL NATIONAL KOLCSEY FERENC SATU MARE 5076/31.08.2016
548. SZOLOSI ENIKO ISTORIE-GEOGRAFIE Grad I SCOALA GIMNAZIALA PETOFI SANDOR LIVADA SCOALA GIMNAZIALA PETOFI SANDOR LIVADA 5076/31.08.2016
549. SZOLOSI RAYMOND AUREL ISTORIE-GEOGRAFIE Grad I GRUP ŞCOLAR GEORGE BARIŢIU LIVADA - JUD. SM GRUP ŞCOLAR GEORGE BARIŢIU LIVADA 3845/27.04.2012
550. TĂMAȘ FILOMELA MONICA ESTETICĂ ȘI ÎNGRIJIREA CORPULUI OMENESC Grad I COLEGIUL TEHNIC ELISA ZAMFIRESCU COLEGIUL TEHNIC ELISA ZAMFIRESCU 5076/31.08.2016
551. TAMAS FLORICA IULIANA ÎNVĂŢĂTOR / INSTITUTOR / EDUCATOR / PROFESOR ÎN ÎNVĂŢĂMÂNTUL PRIMAR ŞI PREŞCOLAR Grad I ŞCOALA CU CLASELE I-VIII PAULESTI ŞCOALA CU CLASELE I-VIII PAULESTI 3845/27.04.2012
552. TAMAS RAMONA VERONICA ÎNVĂŢĂTOR / INSTITUTOR / EDUCATOR / PROFESOR ÎN ÎNVĂŢĂMÂNTUL PRIMAR ŞI PREŞCOLAR Grad I GRĂDINIȚA CU PROGRAM SAPTAMANAL FLOAREA DE LOTUS O GRĂDINIȚA CU PROGRAM SAPTAMANAL FLOAREA DE LOTUS O 3845/27.04.2012
553. TAMIIAN TRAIAN MATEMATICA Grad I LICEUL TEORETIC CAREI LICEUL TEORETIC CAREI 4849/31.07.2012
554. TARCZA MARIA ILDICO MECANICĂ FINĂ Grad I COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA 3845/27.04.2012
555. TĂRŢAN RODICA MARIA PRELUCRAREA LEMNULUI Grad I GRUP ŞCOLAR CONSTANTIN BRÂNCUŞI GRUP ŞCOLAR CONSTANTIN BRÂNCUŞI 3845/27.04.2012
556. TĂRŢAN VIOREL MATEMATICĂ Grad I GRUP ŞCOLAR CONSTANTIN BRÂNCUŞI GRUP ŞCOLAR CONSTANTIN BRÂNCUŞI 3845/27.04.2012
557. TASCAU ARLETA-GABRIELA PROFESOR LIMBA ENGLEZA Grad I SCOALA GIMNAZIALA ION CREANGA SCOALA GIMNAZIALA ION CREANGA 3267/16.02.2017
558. TATAR RODICA MARIANA LIMBA ŞI LITERATURA ROMÂNĂ Grad II ŞCOALA CU CLASELE I-VIII HOMORODU DE MIJLOC ŞCOALA CU CLASELE I-VIII HOMORODU DE MIJLOC 3845/27.04.2012
559. TĂTAR VERONICA DANIELA ISTORIE GRAD II ȘCOALA GIMNAZIALĂ HOMORODU DE MIJLOC ȘCOALA GIMNAZIALĂ HOMORODU DE MIJLOC 3476/01.04.2013
560. TEGHER GINA CECILIA INFORMATICĂ APLICATĂ ȘI PROGRAMARE Grad I LICEUL TEHNOLOGIC "GEORGE BARIȚIU" LIVADA COLEGIUL TEHNIC "ION I.C. BRĂTIANU" SATU MARE 2544/27.03.2015
561. TERHES MIRCEA GHEORGHE MECANICA AGRICOLA Grad I LICEUL TEHNOLOGIC SIMION BARNUTIU CAREI LICEUL TEHNOLOGIC SIMION BARNUTIU CAREI 2544/27.03.2015
562. TIMANOTI-CHIRA NASTAFA ÎNVĂŢĂTOR / INSTITUTOR / EDUCATOR / PROFESOR ÎN ÎNVĂŢĂMÂNTUL PRIMAR ŞI PREŞCOLAR Grad I ŞCOALA CU CLASELE. I-VIII DRAGUSENI,JUD.SATU-MARE ŞCOALA CU CLASELE I-VIII DRAGUSENI 3845/27.04.2012
563. TINCA ALINA ADRIANA PROF ESOR PENTRU INVATAMANTUL RIMAR Grad II SCOALA GIMNAZIALA TEREBESTI SCOALA GIMNAZIALA TEREBESTI 5624/06.11.2015
564. TINGHILI LAURA GEORGETA PROFERSOR ÎNVĂȚĂMÂNT PRIMAR Grad I ȘCOALA GIMNAZIALĂ TASNAD ȘCOALA GIMNAZIALĂ TASNAD 3677/20.03.2020
565. ŢIPROC ILDICO PSIHOLOGIE Grad I ŞCOALA CU CLASELE I-VIII ŞCOALA CU CLASELE I-VIII VAMA 3845/27.04.2012
566. TIRLE MARIANA EDUCAŢIE TEHNOLOGICĂ Grad I ŞCOALA CU CLASELE I-VIII SOCOND ŞCOALA CU CLASELE I-VIII SOCOND 3845/27.04.2012
567. TIUTION MARIANA DANIELA PSIHOLOGIE Grad I GRUP SCOLAR ANGHEL SALIGNY TURT GRUP SCOLAR ANGHEL SALIGNY TURT 4849/31.07.2012
568. TOMA FELICIA LIMBA ROMÂNĂ Grad I LICEUL TEHNOLOGIC DE INDUSTRIE ALIMENTARĂ „G.E.P LICEUL TEHNOLOGIC DE INDUSTRIE ALIMENTARĂ „G.E.P 3267/16.02.2017
569. TÖRÖK TAMÁS ÎNVĂŢĂTOR / INSTITUTOR / EDUCATOR / PROFESOR ÎN ÎNVĂŢĂMÂNTUL PRIMAR ŞI PREŞCOLAR / ISTORIE-GEOGRAFIE Grad II ŞCOALA CU CLASELE I-VIII CĂMIN ŞCOALA CU CLASELE I-VIII CĂMIN 3845/27.04.2012
570. TORZSA IOAN DEPANATOR RADIO-TV Grad II CLUBUL COPIILOR ŞI ELEVILOR CAREI CLUBUL COPIILOR ŞI ELEVILOR CAREI 3845/27.04.2012
571. TÓTH ENIKŐ INSTITUTOR- SOCIOPSIHOLOGIE, INVATAMANT PRIMAR Grad II SCOALA GIMNAZIALA "VASILE LUCACIU" CAREI SCOALA GIMNAZIALA "VASILE LUCACIU" CAREI 2544/27.03.2015
572. TOTH MARIA CORNELIA ÎNVĂŢĂTOR / INSTITUTOR / EDUCATOR / PROFESOR ÎN ÎNVĂŢĂMÂNTUL PRIMAR ŞI PREŞCOLAR Grad I GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT VOINICELUL GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT VOINICELUL 3845/27.04.2012
573. TOUT GABRIELA STEFANIA PROFESOR INVATAMANT PRIMAR Grad I SCOALA GIMNAZIALA GRIGORE MOISIL SCOALA GIMNAZIALA GRIGORE MOISIL 3267/16.02.2017
574. TULBURE CALIN - IOAN FILOSOFIE Grad I GRUPUL ŞCOLAR IONITA G. ANDRON ŞCOALA CU CLASELE I - VIII VAMA 3845/27.04.2012
575. TUROCZI ANGELA ÎNVĂŢĂTOR / INSTITUTOR / EDUCATOR / PROFESOR ÎN ÎNVĂŢĂMÂNTUL PRIMAR ŞI PREŞCOLAR Grad I GRĂDINIȚA CU P.P. NR.1 CAREI GRĂDINIȚA CU P.P. NR.1 CAREI 3845/27.04.2012
576. UGLAI ANCA ÎNVĂŢĂTOR / INSTITUTOR / EDUCATOR / PROFESOR ÎN ÎNVĂŢĂMÂNTUL PRIMAR ŞI PREŞCOLAR Grad I ŞCOALA MIRCEA ELIADE ŞCOALA MIRCEA ELIADE 3845/27.04.2012
577. URS GABRIELA FLORICA ELECTROTEHNICĂ Grad I GRUP ŞCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII DE MAȘINI UNIO GRUP ŞCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII DE MAȘINI UNIO 3845/27.04.2012
578. VARGA SIDONIA IULIA PSIHOLOGIE Grad II ŞCOALA CU CLASELE I-VIII NR.1 CAREI ŞCOALA CU CLASELE I-VIII NR.1 CAREI 3845/27.04.2012
579. VARIU LUMINIȚA ELENA RELIGIE ORTODOXĂ GRAD I ȘCOALA GIMNAZIALĂ „OCTAVIAN GOGA” SATU MARE ȘCOALA GIMNAZIALĂ „OCTAVIAN GOGA” SATU MARE 3476/01.04.2013
580. VASIL CRISTIAN ADMINISTRATIE PUBLICĂ Grad II LICEUL TEHNOLOGIC ARDUD LICEUL TEHNOLOGIC ARDUD 5624/06.11.2015
581. VASILE BOGDANA EDUCAŢIE FIZICĂ ŞI SPORT Grad I COLEGIUL ECONOMICGHEORGHE DRAGOS COLEGIUL ECONOMICGHEORGHE DRAGOS 3845/27.04.2012
582. VASS MARIA-TEREZIA LIMBA ȘI LITERATURA ROMÂNĂ-LIMBA MAGHIARĂ GRAD I LICEUL TEOLOGIC REFORMAT SATU MARE LICEUL TEOLOGIC REFORMAT SATU MARE 3476/01.04.2013
583. VĂSUŢ ANAMARIA CRISTINA PROFESOR Grad I ŞCOALA GIMNAZIALĂ GEORGE COŞBUC ŞCOALA GIMNAZIALĂ GEORGE COŞBUC 3267/16.02.2017
584. VERESS ADELA PROFESOR INVATAMANT PRIMAR SI PRESCOLAR Grad I GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NUMARUL 33 GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NUMARUL 33 3267/16.02.2017
585. VIDA MARIA RODICA PEDAGOGIA INVATAMANTULUI PRIMAR SI PRESCOLAR Grad II SCOALA GIMNAZIALA TEREBESTI GRADINITA CU PROGRAM NORMAL PISCARI 5557/22.11.2013
586. VIMAN IOAN-VASILE ISTORIE Doctorat ŞCOALA CU CLASELEI-VIII LUCIAN BLAGA SATU MARE ŞCOALACU CLASELEI-VIIILUCIAN BLAGA SATU MARE 3845/27.04.2012
587. VINCZE ANDREI ISTORIE Grad I ŞCOALA CU CLASELE.I-VIIIFENYI ISTVAN CĂPLENI+ŞCOAL ŞCOALA CU CLASELE I-VIII FENYI ISTVAN CĂPLENI 3845/27.04.2012
588. VITUI ANGELA MARGARETA ÎNVĂŢĂTOR / INSTITUTOR / EDUCATOR / PROFESOR ÎN ÎNVĂŢĂMÂNTUL PRIMAR ŞI PREŞCOLAR Grad I GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT MONDIALA GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT MONDIALA 3845/27.04.2012
589. VLAD CRISTIAN ISTORIE-LIMBA SI LITERATURA ENGLEZA Grad II SCOALA GIMNAZIALA BOTIZ SCOALA GIMNAZIALA BOTIZ 4522/07.08.2017
590. VOICU CONSTANTIN MATEMATICA Doctorat SCOALA CU CLASELE I-VIII GRIGORE MOISILSATU MARE SCOALA CU CLASELE I-VIII GRIGORE MOISILSATU MARE 4849/31.07.2012
591. VOLCOVINSCHI TAMARA ROMÂNĂ-RUSĂ Grad I ŞCOALA CU CLASELE I-VIII ION CREANGĂ ŞCOALA CU CLASELE I-VIII ION CREANGĂ 3845/27.04.2012
592. VOLOSIN SILVIA ÎNVĂŢĂTOR / INSTITUTOR / EDUCATOR / PROFESOR ÎN ÎNVĂŢĂMÂNTUL PRIMAR ŞI PREŞCOLAR Grad II GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 2 GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 24 3845/27.04.2012
593. VONETHE VASILICA CARMEN MATEMATICĂ Grad I LICEUL TEOLOGIC ORTODOX NICOLAE STEINHARDT LICEUL TEOLOGIC ORTODOX NICOLAE STEINHARDT 3845/27.04.2012
594. VRAJA CORNELIA BIOLOGIE-CHIMIE / INGINERIA MEDIULUI Grad I GRUPUL ŞCOLAR IONIȚĂ G. ANDRON GRUPUL ŞCOLAR IONIȚĂ G. ANDRON 3845/27.04.2012
595. VULCAN MARIA CRISTINA ISTORIE-GEOGRAFIE GRAD II ȘCOALA GIMNAZIALĂ TEREBEȘTI ȘCOALA GIMNAZIALĂ RÎU SADULUI (SIBIU) 3476/01.04.2013
596. ZAB TIMEA PROFESOR INVATAMANT PRESCOLAR Grad II G.P.P. GULIVER SATU MARE G.P.P. GULIVER 4849/31.07.2012
597. ZAKARIÁS IRINGÓ PEDAGOGIA ÎNVĂȚĂMÂNTULUI PRIMAR ȘI PREȘCOLAR Grad I ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 3 CAREI ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 3 CAREI 4127/16.07.2018
598. ZANCU STEFAN ISTORIE-GEOGRAFIE Grad I ŞCOALA CU CLASELE I-VIII PISCOLT ŞCOALA CU CLASELE I-VIII PISCOLT 3845/27.04.2012
599. ZBONA MARIA ANA ÎNVĂŢĂTOR / INSTITUTOR / EDUCATOR / PROFESOR ÎN ÎNVĂŢĂMÂNTUL PRIMAR ŞI PREŞCOLAR Grad I ŞCOALA CU CLASELE I VIII TARSOLT ŞCOALA CU CLASELE I VIII TARSOLT 3845/27.04.2012
600. ZIMA MIHAI FELICIAN GEOGRAFIE Grad II ȘCOALA GIMNAZIALĂ OCTAVIAN GOGA SATU MARE ȘCOALA GIMNAZIALĂ OCTAVIAN GOGA SATU MARE 4127/16.07.2018
601. ZIMAN DOREL GEORGE PROFESOR Grad I LICEUL CU PROGRAM SPORTIV LICEUL CU PROGRAM SPORTIV 5667/07.09.2012
602. ZSIDO SANDOR FIZICĂ Grad I LICEUL TEORETIC CAREI LICEUL TEORETIC CAREI 3845/27.04.2012
Total experţi în județul/municipiul SATU MARE 602