www.edu.ro
Formular înscriere
Registrul Naţional al Experţilor în Management Educaţional - Actualizat la 07.10.2014


Registrul Naţional al Experţilor în Management Educaţional

Judeţul/Municipiul: MUREŞ
Nr. Crt. Numele și prenumele Specializarea Grad didactic Unitatea unde este titular Loc de muncă Nr. OMECTS
1. AIRIZER LÁSZLÓ GEOGRAFIE -ISTORIE Grad I ŞCOALA GIMNAZIALĂ RÁKOSSI LAJOS ŞCOALA GIMNAZIALĂ RÁKOSSI LAJOS 3839/11.07.2014
2. ALAMA ALEXANDRU SERGIU MATEMATICA Grad I GRUPUL SCOLAR AGRICOL SIGHISOARA GRUPUL SCOLAR AGRICOL SIGHISOARA 4849/31.07.2012
3. ALBERT CSILLA TEOLOGIE REFORMATA -ASISTENTA SOCIALA Grad II SCOALA GIMNAZIALA WESSELENYI MIKLOS SCOALA GIMNAZIALA WESSELENYI MIKLOS GHINDARI 5557/22.11.2013
4. ALBERT EDITH GEOGRAFIE-ISTORIE-BIOLOGIE Grad I SCOALA GIMNAZIALA CRISTESTI SCOALA GIMNAZIALA CRISTESTI 3839/11.07.2014
5. ALBERT ZOLTAN ISTORIE GEOGRAFIE Grad I SCOALA GENERALA CU CLASELE I-VIII CRISTESTI SCOALA GENERALA CU CLASELE I-VIII CRIST 4849/31.07.2012
6. ALBERTINI ZOLTAN IULIU EDUCAŢIE FIZICĂ ŞI SPORT Grad I LICEUL TEORETIC BOLYAI FARKAS TG-MURES LICEUL TEORETIC BOLYAI FARKAS TG-MURES 3845/27.04.2012
7. ALECU MARIUS EDUCAȚIE FIZICĂ ȘI SPORT Grad II ȘCOALA GIMNAZIALĂ IBĂNEȘTI ȘCOALA GIMNAZIALĂ ȘEULIA DE MUREȘ 5557/22.11.2013
8. ANCA EMIL LUCIAN MATEMATICĂ-FIZICĂ Grad I ŞCOALA GENERALĂ ZAU DE CAMPIE ŞCOALA GENERALĂ ZAU DE CAMPIE 3845/27.04.2012
9. ANDONE ANTONINA SILVIA TEOLOGIE-LIMBA ENGLEZA Grad I GRUP SCOLAR VASILE NETEA DEDA SCOALA GENERALA CU CLASELE I-VIII BISTRA MURESULUI 5667/07.09.2012
10. ANDRECUŢ COSMINA DANIELA PSIHOLOGIE - PEDAGOGIE Grad I CJRAE MUREŞ CJRAE MUREŞ - COLEGIUL ECONOMIC "TRANSILVANIA" 4751/07.10.2014
11. ANDREICA GHEORGHE MATEMATICĂ Grad I ŞCOALA GENERALĂ NR.7 ŞCOALA GENERALĂ NR.7 3845/27.04.2012
12. ANTAL LEVENTE MIHÁLY GEOGRAFIE- ISTORIE Grad I GIMNAZIUL ALEXANDRU CEUŞIANU REGHIN, GIMNAZIUL ŞCOALA GENERALĂ GORNEŞTI 4849/31.07.2012
13. ATOMEI OLGA MATEMATICĂ Grad I GIMNAZIUL ALEXANDRU IOAN CUZA GIMNAZIUL ALEXANDRU IOAN CUZA 3845/27.04.2012
14. AVED EVA PIAN Doctorat LICEUL VOCATIONAL DE ARTA TG-MURES LICEUL VOCATIONAL DE ARTA TG-MURES 5557/22.11.2013
15. BACIU ELISABETA EDUCATOARE Grad I GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT RANDUNICA GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT RANDUNICA 4849/31.07.2012
16. BACIUT CODRUTA ROMÂNĂ-LATINĂ Grad I ŞCOALA GENERALĂ NR. 2 TIRGU-MURES ŞCOALA GENERALĂ NR. 2 TIRGU-MURES 3845/27.04.2012
17. BAIER LIESELOTTE-CHRISTA ENGLEZĂ-GERMANĂ Grad I LICEUL TEORETIC JOSEPH HALTRICH LICEUL TEORETIC JOSEPH HALTRICH 3845/27.04.2012
18. BAKAI ANDREA ROMÂNĂ-ENGLEZĂ Grad II ŞCOALA GENERALĂ SZENTIVANI MIHALY GALEȘTI ŞCOALA GENERALĂ CU CLASELE I-VIII ACĂȚARI 3845/27.04.2012
19. BAKO ALIZ TUNDE EDUCAŢIE FIZICĂ ŞI SPORT Doctorat COLEGIUL NAŢIONAL UNIREA COLEGIUL NAŢIONAL UNIREA 3839/11.07.2014
20. BALÁS ÉVA PROFESOR Grad I SCOALA GENERALA NR. 2 SCOALA GENERALA NR. 2 4849/31.07.2012
21. BALAZS-KOVACS ELISABETA EDUCATIE TEHNOLOGICA Grad I SCOALA GIMNAZIALA DEAJ SCOALA GIMNAZIALA DEAJ 5557/22.11.2013
22. BALAZS-KOVACS ZOLTAN-ATTILA EDUCATIE TEHNOLOGICA Grad I SCOALA GIMNAZIALA DEAJ SCOALA GIMNAZIALA DEAJ 5557/22.11.2013
23. BALINT EVA PSIHOLOGIE-PEDAGOGIE Grad I CJRAE MUREȘ-ȘCOALA GIMNAZIALĂ ZAHARIA BOIU CJRAE MURES 3839/11.07.2014
24. BALINT KATALIN PROFESOR Grad I GIMNAZIUL DACIA GIMNAZIUL DACIA 4849/31.07.2012
25. BÁLINT ŞTEFAN BIOLOGIE Doctorat LICEUL TEORETIC BOLYAI FARKAS LICEUL TEORETIC BOLYAI FARKAS 3845/27.04.2012
26. BALOGH IBOLYA INVATATOARE-EDUCATOARE Grad I SCOALA GIMNAZIALA ATINTIS- CECALACA SCOALA PRIMARA CECALACA 3476/01.04.2013
27. BANEA IOAN ADRIAN GEOGRAFIE Grad I ŞCOALA GENERALĂ IOAN VLADUTIU LUDUS ŞCOALA GENERALĂ IOAN VLADUTIU LUDUS 3845/27.04.2012
28. BANEA VIORICA MATEMATICĂ-FIZICĂ Grad I ŞCOALA GENERALĂ CU CLASELE I-VIII ATINTIS ŞCOALA GENERALĂ CU CLASELE I-VIII ATINTIS 3845/27.04.2012
29. BARABÁSI ZSUZSÁNNA RELIGIE / ISTORIE Grad II ŞCOALA GENERALĂ MÁTYUS ISTVÁN ŞCOALA GENERALĂ MÁTYUS ISTVÁN 3845/27.04.2012
30. BĂRBAT MARIA CHIMIE - FIZICĂ Grad I COLEGIUL TEHNIC TÂRNĂVENI COLEGIUL TEHNIC TÂRNĂVENI 5667/07.09.2012
31. BĂRDAŞ VIOREL INGINER Grad I GRUPŞC.IND. AVRAM IANCU INSPECTORATU ŞCOLAR JUDEŢEAN 3845/27.04.2012
32. BARTHA LIDIA ENIKO PEDAGOGIA ÎNVĂŢĂMÂNTULUI PRIMAR ŞI PREŞCOLAR Grad II ŞCOALA GIMNAZIALĂ ”COROISAN MARTIN” ŞCOALA GIMNAZIALĂ BOGATA 3476/01.04.2013
33. BEKE TUNDE PROFESOR Grad I LICEUL TEHNOLOGIC SFANTUL GHEORGHE LICEUL TEHNOLOGIC SFANTUL GHEORGHE 4751/07.10.2014
34. BENEDEK ZSOLT ISTORIE-GEOGRAFIE Grad I LICEUL VOCATIONAL REFORMAT LICEUL VOCATIONAL REFORMAT 3839/11.07.2014
35. BENKO AURORA ISTORIE-GEOGRAFIE / LIMBA ŞI LITERATURA ROMÂNĂ Grad I ŞCOALA GENERALĂ CLASELE I-VIII GLAJARIE ŞCOALA GENERALĂ CLASELE I-VIII GLAJARIE 3845/27.04.2012
36. BERAR ANTONIU-IOAN GEOGRAFIE-ISTORIE-INFORMATICA-BIOLOGIE Grad II SC. GENERALA IOAN VLADUTIU LUDUS SC. GENERALA IOAN VLADUTIU LUDUS 5667/07.09.2012
37. BÉRES IMOLA MATEMATICĂ-FIZICĂ Grad I ŞCOALA GENERALĂ CL. I-VIII BRÎNCOVENEŞTI ŞCOALA GENERALĂ CL. I-VIII BRÎNCOVENEŞTI 4849/31.07.2012
38. BICHIS IOANA ELVIRA PROFESOR Grad II GIMNAZIUL DE STAT TRAIAN GIMNZIUL DE STAT TRAIAN 5667/07.09.2012
39. BINDILA ADRIAN VIOREL INFORMATICĂ Grad II GRUPUL ŞCOLAR VASILE NETEA DEDA GRUPUL ŞCOLAR VASILE NETEA DEDA 3845/27.04.2012
40. BLAGA ADRIANA AGRICULTURĂ Grad I COLEGIUL AGRICOL TRAIAN SAVULESCU INSPECTORATUL ŞCOLAR JUDEȚEAN 3845/27.04.2012
41. BLAGA ANGELA INFORMATICĂ / ELECTROTEHNICĂ Grad I COLEGIUL NAŢIONAL ALEXANDRU PAPIU ILARIAN TG MURES COLEGIUL NAŢIONAL ALEXANDRU PAPIU ILARIAN TG MURES 3845/27.04.2012
42. BLĂJAN ADELA TEODORA FIZICĂ Grad I GRUPUL ŞCOLAR ELECTROMUREŞ INSPECTORATUL ŞCOLAR JUDEŢEAN MUREŞ 3845/27.04.2012
43. BLEAHU ELENA LUMINIŢA ÎNVĂŢĂTOR / INSTITUTOR / EDUCATOR / PROFESOR ÎN ÎNVĂŢĂMÂNTUL PRIMAR ŞI PREŞCOLAR Grad I ŞCOALA GENERALĂ CU CLASELE I-VIII BAHNEA ŞCOALA GENERALĂ CU CLASELE I-VIII BAHNEA 3845/27.04.2012
44. BLOJ EMIL SORIN PSIHOLOGIE Grad I CJRAE MUREŞ CJRAE MUREŞ 3839/11.07.2014
45. BOAR MARIA ADINA ROMÂNĂ - FRANCEZĂ Grad I ȘCOALA GIMNAZIALĂ ADĂMUȘ ȘCOALA GIMNAZIALĂ ADĂMUȘ 3476/01.04.2013
46. BOAR TEODORA GERMANĂ Grad I COLEGIUL NAŢIONAL UNIREA, TG.MUREŞ CASA CORPULUI DIDACTIC MUREŞ 3845/27.04.2012
47. BOARIU CAMELIA ROMANA - LATINA Grad I GIMNAZIUL FLOREA BOGDAN GIMNAZIUL FLOREA BOGDAN 4849/31.07.2012
48. BOCA MARIA EDUCATOARE Grad I GRADINITA PARADISUL COPILARIEI GRADINITA PARADISUL COPILARIEI 4849/31.07.2012
49. BOCZOG SZABOLCS-ISTVÁN TEOLOGIE DIDACTICĂ REFORMATĂ-LIMBA GERMANĂ Grad II ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”TUDOR VLADIMIRESCU” TG-MUREȘ ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”TUDOR VLADIMIRESCU” TG-MUREȘ 3476/01.04.2013
50. BOGDAN SANDA INFORMATICĂ Grad II COLEGIUL NAŢIONAL ALEXANDRU PAPIU ILARIAN COLEGIUL NAŢIONAL ALEXANDRU PAPIU ILARIAN 3845/27.04.2012
51. BOGOSEL CONSTANTIN ISTORIE-GEOGRAFIE-INFORMATICA Grad II GRUPUL SCOLAR AUREL PERSU TARGU-MURES GRUPUL SCOLAR AUREL PERSU 4849/31.07.2012
52. BOJTE ANDOR VILMOS FIZICĂ Grad I GRUP ŞCOLAR PETRU MAIOR REGHIN GRUP ŞCOLAR PETRU MAIOR REGHIN 3845/27.04.2012
53. BOLOGA TANASIE EDUCAŢIE FIZICĂ ŞI SPORT Grad I ŞCOALA GENERALĂ IOAN VLADUTIU ŞCOALA GENERALĂ IOAN VLADUTIU 3845/27.04.2012
54. BONDOR ANDRÁS ISTVÁN GEOGRAFIE Grad II SCOALA GEN. DR. NYULAS FERENC - EREMITU SCOALA GEN. DR. NYULAS FERENC - EREMITU 5667/07.09.2012
55. BONTA PATRICEA VALENTINA MATEMATICĂ Grad I ŞCOALA GENERALĂ CLASELE I-VIII IERNUT ŞCOALA GENERALĂ CLASELE I-VIII IERNUT 3845/27.04.2012
56. BORDEIANU MARIANA-MINERVA MATEMATICĂ-FIZICĂ Grad I GIM.GH.SINCAI RICIU ŞCOALA GENERALĂ CEUASU DE CIMPIE 3845/27.04.2012
57. BORGOVAN IOAN BIOLOGIE Grad I ŞCOALA GENERALĂ SANGER INSPECTORATUL ŞCOLAR JUDEȚEAN MURES 3845/27.04.2012
58. BORSAN MARIA ÎNVĂŢĂTOR / INSTITUTOR / EDUCATOR / PROFESOR ÎN ÎNVĂŢĂMÂNTUL PRIMAR ŞI PREŞCOLAR Grad I GIMNAZIUL DE STAT GH .ŞINCAI RÂCIU GIMNAZIUL LIVIU REBREANU TG. MURES 3845/27.04.2012
59. BOTEZAN CLAUDIA MARIA INFORMATICĂ Grad I GRUP ŞCOLAR INDUSTRIAL LUDUS GRUP ŞCOLAR INDUSTRIAL LUDUS 3845/27.04.2012
60. BOTEZAN KINGA ERIKA ÎNVĂŢĂTOR / INSTITUTOR / EDUCATOR / PROFESOR ÎN ÎNVĂŢĂMÂNTUL PRIMAR ŞI PREŞCOLAR Grad II GRĂDINIȚA CASUTA FERMECATA GRĂDINIȚA CASUTA FERMECATA 3845/27.04.2012
61. BOTOȘ DUMITRU ISTORIE Grad I COLEGIUL NAȚIONAL „ALEXANDRU PAPIU ILARIAN” COLEGIUL NAȚIONAL „ALEXANDRU PAPIU ILARIAN” 5557/22.11.2013
62. BRAD DORINA - VICTORIA ÎNVĂŢĂTOR / INSTITUTOR / EDUCATOR / PROFESOR ÎN ÎNVĂŢĂMÂNTUL PRIMAR ŞI PREŞCOLAR Grad I ŞCOALA GENERALĂ RADU POPA ŞCOALA GENERALĂ RADU POPA 3845/27.04.2012
63. BRANEA CRISTINA MARIA BIOLOGIE Grad I COLEGIUL NAŢIONAL UNIREA COLEGIUL NAŢIONAL UNIREA 3845/27.04.2012
64. BUI SIMION-VIRGIL ISTORIE-FILOSOFIE Grad I C.N.ALEXANDRU PAPIU-ILARIAN TG-MURES C.N.ALEXANDRU PAPIU-ILARIAN TG-MURES 4849/31.07.2012
65. BUSLIG DALMA MÁRIA PROFESOR ÎN ÎNVĂȚĂMÂNT PREȘCOLAR Grad I ȘCOALA GIMNAZIALĂ ,,S.ILLYÉS LAJOS- G.P.P.NR.2 ȘCOALA GIMNAZIALĂ ,,S.ILLYÉS LAJOS- G.P.P.NR.2 5557/22.11.2013
66. BUTA GABRIELA ROMÂNĂ-ENGLEZĂ Grad I ȘCOALA GIMNAZIALĂ SFÂNTU GEORGHE ȘCOALA GIMNAZIALĂ SFÂNTU GHEORGHE 5557/22.11.2013
67. CALUGAR MELANIA PROFESOR Grad I SCOALA GIMNAZIALA ,,IOAN VLADUTIU” LUDUȘ SCOALA GIMNAZIALA ,,IOAN VLADUTIU” LUDUȘ 3476/01.04.2013
68. CALUGARU RAMON CALIN PROFESOR CLARINET Grad I LICEUL VOCATIONAL DE ARTA TG.MUREȘ LICEUL VOCATIONAL DE ARTA TG.MUREȘ 3476/01.04.2013
69. CAPUSAN CORNELIA MATEMATICĂ Grad I ŞCOALA GENERALĂ NR.1 LUDUS ŞCOALA GENERALĂ NR. 1 LUDUS 3845/27.04.2012
70. CARCOANA CRISTINA CHIMIE-FIZICA Grad I SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 LUDUS SCOALA GIMNAZIALA NR.1 LUDUS 3476/01.04.2013
71. CATANA GABRIELA LIMBA SI LITERATURA ROMANA Grad II SCOALA GIMNAZIALA BENEDEK ELEK LIVEZENI SCOALA GIMNAZIALA BENEDEK ELEK LIVEZENII 3839/11.07.2014
72. CĂTINEAN CLAUDIU-ADRIAN GEOGRAFIE-ISTORIE Grad II LICEUL TEHNOLOGIC, COMUNA BAND LICEUL TEHNOLOGIC, COMUNA BAND 3476/01.04.2013
73. CĂTINEAN IOLANDA ANA PSIHOLOGIE-PEDAGOGIE Grad I GIMNAZIUL EUROPA PALATUL COPIILOR TÂRGU MUREȘ 3845/27.04.2012
74. CERGHEDI ADRIANA PSIHOLOGIE Grad I CENTRUL JUDEŢEAN DE ASISTENŢĂ PSIHOPEDAGOGICA MURE CENTRUL JUDEŢEAN DE RESURSE ŞI ASISTENŢĂ EDUCAŢIONALĂ MUREȘ 3845/27.04.2012
75. CHIRA CRISTIANA CHIMIE-FIZICĂ Grad I COLEGIUL NAŢIONAL UNIREA CASA CORPULUI DIDACTIC MUREŞ 3845/27.04.2012
76. CHIRILA ADINA MARIA LIMBA ROMANA-LIMBA ENGLEZA Grad II GIMNAZIUL LIVIU REBREANU GIMNAZIUL LIVIU REBREANU TG.MURES 5667/07.09.2012
77. CIOATA ADRIAN VIOREL PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR Grad I SCOALA GIMNAZIALA SUSENI SCOALA GIMNAZIALA SUSENI 3839/11.07.2014
78. CIOC BIANCA MATEMATICA Grad I LICEUL TEHNOLOGIC NR. 1 SIGHISOARA LICEUL TEHNOLOGIC NR.1 SIGHISOARA 3839/11.07.2014
79. CIRILESCU SANDA ÎNVĂŢĂTOR / INSTITUTOR / EDUCATOR / PROFESOR ÎN ÎNVĂŢĂMÂNTUL PRIMAR ŞI PREŞCOLAR Grad I ŞCOALA GENERALĂ BRÎNCOVENEŞTI ŞCOALA GENERALĂ BRÂNCOVENEŞTI 3845/27.04.2012
80. CISMAŞ SILVIA MANUELA INGINER DISCIPLINE TEHNICE (TEHNOLOGIE CHIMICĂ OR) Grad I GRUPUL ŞCOLAR DE INDUSTRIE UŞOARĂ GRUPUL ŞCOLAR DE INDUSTRIE UŞOARĂ 3845/27.04.2012
81. CIUCA CLAUDIU-CORNELIU EDUCATIE FIZICA SI SPORT Grad I LICEUL TEHNOLOGIC NR.1 LUDUS LICEUL TEHNOLOGIC NR.1 LUDUS 3476/01.04.2013
82. CIUCAN DANIELA MARIA ROMÂNĂ-MAGHIARĂ Grad I GIMNAZIUL DE STAT AUREL MOSORA GIMNAZIUL DE STAT AUREL MOSORA 3845/27.04.2012
83. CIULEA ADELA-CRISTINA DISCIPLINE TEHNICE Grad I GRUPUL ŞCOLARION VLASIU GRUPUL ŞCOLAR ION VLASIU 3845/27.04.2012
84. COJOCNEAN MIHAELA PROFESOR Grad II COLEGIUL ECONOMIC TRANSILVANIA TG-MURES COLEGIUL ECONOMIC TRANSILVANIA TG-MURES 4751/07.10.2014
85. COMAN LIGIA-EUGENIA BIOLOGIE Grad I LICEUL TEORETIC JOSEPH HALTRICH LICEUL TEORETIC JOSEPH HALTRICH 3845/27.04.2012
86. COMAN VASILICA STELIANA CHIMIE-FIZICĂ / INFORMATICĂ Grad I GIMNAZIUL DE STAT AVRAM IANCU TÂRNĂVENI GIMNAZIUL DE STAT AVRAM IANCU TÂRNĂVENI 3845/27.04.2012
87. COMSA MARIA-DIANA ÎNVĂŢĂTOR / INSTITUTOR / EDUCATOR / PROFESOR ÎN ÎNVĂŢĂMÂNTUL PRIMAR ŞI PREŞCOLAR Grad I GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR.3 GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR.3 3845/27.04.2012
88. CONȚIU GHEORGHE PROFESOR Grad I ȘCOALA GIMNAZIALĂ GHEORGHE ȘINCAI ȘCOALA GIMNAZIALĂ GHEORGHE ȘINCAI 5557/22.11.2013
89. CORNEANU MARIELA-MARIANA INFORMATICĂ Grad I GRUPUL ŞCOLAR INDUSTRIAL AVRAM IANCU GRUPUL ŞCOLAR INDUSTRIAL AVRAM IANCU TÎRGU-MUREȘ 3845/27.04.2012
90. COTTA IBOLYKA EDUCATIE-PLASTICA Grad I SCOALA GENERALA CU CLASELE I-VIII GURGHIU SCOALA GENERALA CU CLASELEW I-VIII GURGHIU 4849/31.07.2012
91. COVRIG FLORINA LIANA PROFESOR INVATAMANT PRIMAR Grad I SCOALA GIMNAZIALA TRAIAN SCOALA GIMNAZIALA TRAIAN 5557/22.11.2013
92. COZMA MATEI DIANA ELENA CONTABILITATE SI INFORMATICA DE GESTIUNE/ MATEMATI Grad II COLEGIUL AGRICOL TRAIAN SAVULESCU COLEGIUL AGRICOL TRAIAN SAVULESCU 4751/07.10.2014
93. COZMA MATEI IONUT MECATRONICA Grad II LICEUL TEHNOLOGIC ELECTROMURES LICEUL TEHNOLOGIC ELECTROMURES 3839/11.07.2014
94. COZMA VICTORIA ROMÂNĂ-FRANCEZĂ Grad I GRĂDINIȚA P.P. ARLECCHINO TÎRGU-MUREȘ GRĂDINIȚA P.P. ARLECCHINO TÂRGU-MURES 3845/27.04.2012
95. CRISAN IOAN DORIN CHIMIE-FIZICA Grad I GRUP SCOLAR SAMUIL MICU SARMASU GRUP SCOLAR SAMUIL MICU SARMASU 5667/07.09.2012
96. CRISAN LEON FIZICĂ-CHIMIE Grad I ŞCOALA GENERALĂ LUNCA BRADULUI ŞCOALA GENERALĂ LUNCA BRADULUI 3845/27.04.2012
97. CRIŞAN MARIA GEOGRAFIE-ISTORIE Grad I LICEUL TEHNOLOGIC DOMOKOS KAZMER LICEUL TEHNOLOGIC DOMOKOS KAZMER 3839/11.07.2014
98. CRIŞAN MARTHA CHIMIE-FIZICĂ Grad I LICEUL TEHNOLOGIC PETRU MAIOR REGHIN LICEUL TEHNOLOGIC PETRU MAIOR REGHIN 3839/11.07.2014
99. CRIȘAN TEODOR MATEMATICĂ-INFORMATICĂ Grad I ȘCOALA GENERALĂ CU CLASELE I-VIII ȘCOALA GENERALĂ CU CLASELE I-VIII 4849/31.07.2012
100. CSIKI ANGELA PSIHOLOG SCOLAR Grad I GIMNAZIUL SFANTU GHEORGHE GIMNAZIUL SFANTU GHEORGHE 4849/31.07.2012
101. CSIKI LEVENTE UTILAJ TEHNOLOGIC TEXTIL Grad I GRUP ŞCOLAR BOCSKAI ISTVAN MIERCUREA NIRAJULUI GRUP ŞCOLAR BOCSKAI ISTVAN MIERCUREA NIRAJULUI 3845/27.04.2012
102. CSIKI ZSOLT EDUCATIE FIZICA SI SPORT Grad II LICEUL CU PROGRAM SPORTIV SZASZ ADALBERT LICEUL CU PROGAM SPORTIV SZASZ ADALBERT 4849/31.07.2012
103. CSISZAR MARIA EUGENIA INFORMATICA Grad I COLEGIUL TEHNIC TÂRNĂVENI COLEGIUL TEHNIC TÂRNĂVENI 3476/01.04.2013
104. DAN EMILIA INFORMATICĂ/ TEHNOLOGIA INFORMAŢIILOR Grad II COLEGIUL SILVIC GURGHIU COLEGIUL SILVIC GURGHIU 3839/11.07.2014
105. DAN INGRID MERCEDES MATEMATICĂ-FIZICĂ Grad I ŞCOALA GEN. CLASELE. I-VIII IBANESTI PADURE MURES ŞCOALA GEN. CLASELE I-VIII IBANESTI PADURE MURES 3845/27.04.2012
106. DANCIU ALIN FLORIN MATEMATICĂ Grad I ŞCOALA GENERALĂ CU CLASELE I-VIII SÂNCRAIU DE MURE ŞCOALA GENERALĂ CU CLASELE I-VIII SÂNCRAIU DE MURE 3845/27.04.2012
107. DANCIU CARMEN ANGELA GEOGRAFIE-ISTORIE Grad I ŞCOALA GENERALĂ CLASELE I - VIII PETELEA ŞCOALA GENERALĂ CLASELE I - VIII PETELEA 3845/27.04.2012
108. DAVID OVIDIA SILVIA ÎNVĂŢĂTOR / INSTITUTOR / EDUCATOR / PROFESOR ÎN ÎNVĂŢĂMÂNTUL PRIMAR ŞI PREŞCOLAR Grad I GRĂDINIȚA CASUTA FERMECATA LUDUS GRĂDINIȚA CASUTA FERMECATA LUDUS 3845/27.04.2012
109. DEAC MINODORA MATEMATICĂ Grad I COLEGIUL AGRICOL TRAIAN SĂVULESCU INSPECTORATUL ŞCOLAR JUDEŢEAN MUREŞ 5557/22.11.2013
110. DEAK IOAN FIZICĂ-CHIMIE Grad I ŞCOALA GENERALĂ KADAR MARTON ŞCOALA GENERALĂ KADAR MARTON 3845/27.04.2012
111. DEMETER ELISABETA IOLANDA EDUCATOARE Grad I SCOALA GIMNAZIALA IERNUT SCOALA GIMNAZIALA IERNUT 5557/22.11.2013
112. DEMETER MARIA PSIHOLOGIE-PSIHOPEDAGOGIE SPECIALĂ Grad I GRUPŞCOLAR PETRU MAIOR REGHIN,JUD.MURES GIMNAZIUL DE STAT AUGUSTIN MAIOR REGHIN 3845/27.04.2012
113. DEMETER-ERDEI ZOLTAN EDUCATIE FIZICA Grad I GIMNAZIUL LIVIU REBREANU GIMNAZIUL LIVIU REBREANU TG.MURES 5667/07.09.2012
114. DENES IOZSEF ISTORIE - INFORMATICA Grad I CLUBUL COPIILOR - REGHIN SCOALA GIMNAZIALA ALEXANDRU CEUSIANU - REGHIN 3839/11.07.2014
115. DOBRAU OTILIA DORINA PROFESOR INVATAMANTUL PRIMAR SI PRESCOLAR Grad I SCOALA GIMNAZIALA ,,IOAN VLADUTIU” LUDUS SCOALA GIMNAZIALA ,,IOAN VLADUTIU” LUDUS 3476/01.04.2013
116. DOBRAU VASILE PROFESOR Grad I SCOALA GENERALA IOAN VLADUTIU LUDUS SCOALA GENERALA TAURENI 5667/07.09.2012
117. DOBREAN LUMINITA PROFESOR Grad II CLUBUL COPIILOR CLUBUL COPIILOR 3839/11.07.2014
118. DOGAR ANCUŢA PROFESOR Grad I ŞCOALA GIMNAZIALĂ POGĂCEAUA ŞCOALA GIMNAZIALĂ POGĂCEAUA 3476/01.04.2013
119. DRĂGAN ELENA AURICA PROFESOR Grad I LICEUL CU PROGRAM SPORTIV SZASZ ADALBERT LICEUL CU PROGRAM SPORTIV ZSAZS ADALBERT 5557/22.11.2013
120. DRĂGAN GHEORGHE PROFESOR Grad I ŞCOALA GIMNAZIALĂ ”VICTOR JINGA” SIGHIȘOARA ŞCOALA GIMNAZIALĂ ”VICTOR JINGA” SIGHIȘOARA 3476/01.04.2013
121. DUMA SIMONA SANDA TEHNOLOGIA TRICOTURILOR ȘI CONFECȚIILOR Grad I GRUP ŞCOLAR INDUSTRIAL AVRAM IANCU TG. MUREȘ GRUP ŞCOLAR INDUSTRIAL AVRAM IANCU TG. MUREȘ 3845/27.04.2012
122. DUMITRU MARIA-BIANCA PROF. INVATAMANT PRIMAR Grad II SCOALA GIMNAZIALA NADES SCOALA GIMNAZIALA NADES 4751/07.10.2014
123. DUMITRU MARINELA LIMBA ŞI LITERATURA ROMÂNĂ Grad II GRUPUL ŞCOLAR SFANTUL GHEORGHE SANGEORGIU DE PAD GRUPUL ŞCOLAR SFANTUL GHEORGHE SANGEORGIU DE PAD 3845/27.04.2012
124. DURIGU SILVIA ÎNVĂŢĂTOR / INSTITUTOR / EDUCATOR / PROFESOR ÎN ÎNVĂŢĂMÂNTUL PRIMAR ŞI PREŞCOLAR Grad I GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR 6 GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR 6 3845/27.04.2012
125. ENYEDI MIHAI EDUCAŢIE FIZICĂ ŞI SPORT Grad I ŞCOALA GENERALĂ CL. I- VIII NR. 1 LUDUS ŞCOALA GENERALĂ NR. 1 LUDUS 3845/27.04.2012
126. EPURE CRISTINA MONICA MATEMATICĂ Grad I GRUPUL ŞCOLAR GH. MARINESCU GRUP ŞCOALA GH. MARINESCU 3845/27.04.2012
127. EVI SAVETA PROFESOR Grad I GIMNAZIUL DACIA GIMNAZIUL DACIA 4849/31.07.2012
128. FABIAN ELENA ROMÂNĂ-FRANCEZĂ Grad II ŞCOALA GIMNAZIALĂ GLĂJĂRIE SCOALA GIMNAZIALĂ GLĂJĂRIE 3839/11.07.2014
129. FANCSALI FERENC MATEMATICĂ-FIZICĂ Grad I ŞCOALA GENERALĂ MIERCUREA NIRAJULUI ŞCOALA GENERALĂ MIERCUREA NIRAJULUI 3845/27.04.2012
130. FARCAŞ MARIA TEHNOLOGIA ŞI CONTROLUL CALITĂŢII PRODUSELOR ALIME Grad I LICEUL TEHNOLOGIC,, IOAN BOJOR" REGHIN LICEUL TEHNOLOGIC ,,IOAN BOJOR" REGHIN 3476/01.04.2013
131. FARCAȘ MARIA RODICA ÎNVĂŢĂTOR / INSTITUTOR / EDUCATOR / PROFESOR ÎN ÎNVĂŢĂMÂNTUL PRIMAR ŞI PREŞCOLAR Grad I GRĂDINIȚA PARADISUL COPILĂRIEI TÎRGU MUREȘ GRĂDINIȚA PARADISUL COPILĂRIEI TÎRGU MUREȘ 3845/27.04.2012
132. FECHETE GEORGIANA - AMALIA PSIHOLOGIE-PSIHOPEDAGOGIE SPECIALĂ Grad I GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT ARLECCHINO GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT ARLECCHINO 3845/27.04.2012
133. FEIER CHEHAICIUC ANAMARIA PROFESOR INVATAMANT PRIMAR Grad I SCOALA GENERALA CLS I-VIII MIHESU DE CIMPIE SCOALA GENERALA CLS I-VIII MIHESU DE CIMPIE 4849/31.07.2012
134. FEJÉR MAGDALENA INFORMATICĂ Grad I LICEUL TEORETIC BOLYAI FARKAS LICEUL TEORETIC BOLYAI FARKAS 3845/27.04.2012
135. FEJES RÉKA FINANŢE-CONTABILITATE / PED.ÎNV. PRIMAR ŞI PREŞCOLAR Grad I GRUP ŞCOLAR ELECTROMUREŞ TG.MUREŞ INSPECTORATUL ŞCOLAR JUDEŢEAN MUREŞ 3845/27.04.2012
136. FERENCZI LEVENTE IGINER MECANICA, PROFESOR MATEMATICA, PROFESOR INF Grad II LICEUL TEHNOLOGIC ”GHEORGHE SINCAI” TIRGU-MUREȘ LICEUL TEHNOLOGIC ”GHEORGHE SINCAI” TIRGU-MUREȘ 3476/01.04.2013
137. FERENCZI MARGIT GYONGYI GEOGRAFIE Grad I GRUP ŞCOLAR GHEORGHE SINCAI TARGU MURES INSPECTORATUL ŞCOLAR JUDEȚEAN MURES 3845/27.04.2012
138. FERENȚI ANGELA PROFESOR ÎNVĂȚĂMÂNTUL PRIMAR ȘI PREPRIMAR Grad I GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT ”ALBINUȚA” TG-MUREȘ GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT ” ALBINUȚA” TG-MUREȘ 3476/01.04.2013
139. FILIMON MARIA - NATALIA PSIHOLOGIE Grad I CENTRUL ŞCOLAR LOGOPEDIC - GRADINIŢA ALBINUŢA INSPECTORATUL ŞCOLAR JUDEŢEAN MUREŞ 3845/27.04.2012
140. FILIP ELENA EDUCATOARE Grad I GRĂDINIŢA CU P. P. DUMBRAVA MINUNATĂ GRĂDINIŢA CU P. P. DUMBRAVA MINUNATĂ 4849/31.07.2012
141. FILIP IOANA ÎNVĂŢĂTOR / INSTITUTOR / EDUCATOR / PROFESOR ÎN ÎNVĂŢĂMÂNTUL PRIMAR ŞI PREŞCOLAR Grad I GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 19 GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 19 3845/27.04.2012
142. FIŢ LILIANA MONICA CHIMIE-FIZICĂ Grad I ŞCOALA GIMNAZIALĂ IBĂNEŞTI ŞCOALA GIMNAZIALĂ HODAC 3839/11.07.2014
143. FLEŞERU ROMANA ANDREEA LIMBA SI LITERATURA ROMANA Grad II SCOALA GIMN. ION CHINEZU, SANTANA DE MURES SCOALA GIMN. ION CHINEZU, SANTANA DE MURES 5557/22.11.2013
144. FODOR ALEXANDRU-IOSIF ÎNVĂŢĂTOR / INSTITUTOR / EDUCATOR / PROFESOR ÎN ÎNVĂŢĂMÂNTUL PRIMAR ŞI PREŞCOLAR Grad I GIMNAZIUL DE STAT TRAIAN TÂRNĂVENI GIMNAZIUL DE STAT TRAIAN TÂRNĂVENI 3845/27.04.2012
145. FODOR DANIELA LIMBA ŞI LITERATURA ROMÂNĂ-LIMBA ŞI LIT. RUSĂ Grad I ŞCOALA GIMNAZIALĂ ,,AVRAM IANCU TÂRNĂVENI ŞCOALA GIMNAZIALĂ AVRAM IANCU TÂRNĂVENI 3839/11.07.2014
146. FODOR GYÖNGYI MAGHIARA-ITALIANA Grad I COLEGIUL NATIONAL ,,MIRCEA ELIADE COLEGIUL NATIONAL ,,MIRCEA ELIADE 3839/11.07.2014
147. FODOR LUCIA ÎNVĂŢĂTOR / INSTITUTOR / EDUCATOR / PROFESOR ÎN ÎNVĂŢĂMÂNTUL PRIMAR ŞI PREŞCOLAR Grad I GRĂDINIŢA PR.PREL. NR.12,TÂRGU-MUREŞ GRĂDINIŢA PR.PREL.NR.12 TÂRGU-MUREŞ 3845/27.04.2012
148. FORSEA GHEORGHE EDUCATIE FIZICA Grad I CLUBUL SPORTIV SCOLAR SIGHISOARA CLUBUL SPORTIV SCOLAR SIGHSOARA 3476/01.04.2013
149. FRENŢ LAURA ROMÂNĂ-FRANCEZĂ Grad I GIMNAZIUL SFÂNTU GHEORGHE GIMNAZIUL SFÂNTU GHEORGHE 3845/27.04.2012
150. FRITSCH RENATE-MARIETA PROFESOR ÎNVĂŢĂMÂNT PRIMAR Grad I ŞCOALA GENERALĂ ŞAEŞ ŞCOALA GENERALĂ ŞAEŞ 4849/31.07.2012
151. FÜLÖP BÎRSAN EUGENIA EMILIA INGINER AGRONOM Grad I CLUBUL COPIILOR SIGHIŞOARA CLUBUL COPIILOR 4849/31.07.2012
152. FULOP JOZSEF GEOGRAFIE-ISTORIE Grad I ŞCOALA GENERALĂ FANTANELE ŞCOALA GENERALĂ FANTANELE 3845/27.04.2012
153. FULOP REZSO PROFESOR SSD Grad I SCOALA GENERALA THOLDAGI MIHALY CORUNCA SCOALA GENERALA THOLDALAGI MIHALY CORUNCA 4849/31.07.2012
154. GÁBOR JUDITH MATEMATICA Grad I ŞCOALA GIMNAZIALĂ GEORGE COŞBUC ŞCOALA GIMNAZIALĂ GEORGE COŞBUC 5557/22.11.2013
155. GABOR LAURA PROFESOR Grad I GRĂDINIȚA LUMEA COPIILOR GRĂDINIȚA LUMEA COPIILOR 3845/27.04.2012
156. GAGYI ERZSEBET-ILDIKO PROFESOR ÎN ÎNVĂŢĂMÂNTUL PRIMAR ŞI PREŞCOLAR Grad I ŞCOALA GIMNAZIALĂ SĂRĂŢENI ŞCOALA GIMNAZIALĂ SĂRĂŢENI 3839/11.07.2014
157. GĂINAR IRINA ÎNVĂŢĂTOR / INSTITUTOR / EDUCATOR / PROFESOR ÎN ÎNVĂŢĂMÂNTUL PRIMAR ŞI PREŞCOLAR Grad I GRĂDINIŢA LUMEA COPIILOR GRĂDINIŢA LUMEA COPIILOR 3845/27.04.2012
158. GANTA SUZANA - MARIA TEHNOLOGIA SUBSTANŢELOR ANORGANICE Grad I GRUPUL ŞCOLAR EMIL DANDEA GRUPUL ŞCOLAR ELECTROMURES 3845/27.04.2012
159. GÁSPÁR ILDIKÓ PROFESOR IN INVATAMANT PRIMAR Grad I ŞCOALA GIMNAZIALĂ ŞCOALA GIMNAZIALĂ ,,SZENTIVANI MIHALY" GĂLEŞTI 3476/01.04.2013
160. GĂUREAN DIANA TEOLOGIE ORTODOXĂ- LIMBA ENGLEZĂ Grad II ȘCOALA GIMNAZIALĂ CRĂIEȘTI ȘCOALA GIMNAZIALĂ CRĂIEȘTI 3476/01.04.2013
161. GAVRILA TUDOR PROFESOR GEOGRAFIE Grad I SCOALA GENERALA RADU POPA SCOALA GENARALA RADU POPA 4849/31.07.2012
162. GAZSI ŞTEFAN EDUARD ADMINISTRAŢIE PUBLICĂ Grad II COLEGIUL ECONOMIC TRANSILVANIA INSPECTORATUL ŞCOLAR JUDEŢEAN MUREŞ 5557/22.11.2013
163. GHEȚIU RADU MIHAIL MATEMATICĂ Grad I COLEGIUL TEHNIC TÂRNĂVENI COLEGIUL TEHNIC TÂRNĂVENI 3845/27.04.2012
164. GHIDIU MIHĂILĂ MATEMATICĂ Grad I GRUPUL ŞCOLAR VASILE NETEA DEDA GRUPUL ŞCOLAR VASILE NETEA DEDA 3845/27.04.2012
165. GHIRA SANDA JULIANA PROFESOR ÎNVAŢĂMÂNT PRIMAR Grad I ŞCOALA GIMNAZIALĂ AVRAM IANCU ŞCOALA GIMNAZIALĂ AVRAM IANCU 5557/22.11.2013
166. GINTA FLORICA MATEMATICĂ Grad I GIMNAZIUL LIVIU REBREANU GIMNAZIUL LIVIU REBREANU 3845/27.04.2012
167. GÎNTA VASILE-IOAN MATEMATICĂ Grad I GIMNAZIUL LIVIU REBREANU INSPECTORATUL ŞCOLAR JUDEȚEAN MURES 3845/27.04.2012
168. GLASU SANDA RODICA FIZICĂ-MATEMATICĂ Grad I ŞCOALA GIMNAZIALĂ SANGER ŞCOALA GIMNAZIALĂ SANGER 3845/27.04.2012
169. GOIA ROZALIA EDUCATOARE Grad I GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT DUMBRAVA MINUNATA GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT DUMBRAVA MINUNATA 4849/31.07.2012
170. GREC CLAUDIA-DOINA PSIHOPEDAGOGIE SPECIALĂ Grad I CENTRUL ŞCOLAR PENTRU EDUCAŢIE INCLUZIVĂ NR.1 CENTRUL ŞCOLAR PENTRU EDUCAŢIE INCLUZIVĂ NR.1 3845/27.04.2012
171. GROS MARIA RAMONA ÎNVĂŢĂTORI-EDUCATORI Grad I GRĂDINIŢA PP RAZĂ DE SOARE TÂRGU- MUREŞ GRĂDINIŢA PP RAZĂ DE SOARE TÂRGU- MUREŞ 5557/22.11.2013
172. GROŞAN LUCICA BIOLOGIE Grad I GRUP ŞCOLAR GH.MARINESCU GRUP ŞCOLAR GH.MARINESCU 3845/27.04.2012
173. GROZAV-MARCU GABRIEL-CORNEL ISTORIE Grad I GRUP ŞCOLAR GHEORGHE MARINESCU INSPECTORATUL ŞCOLAR JUDEŢEAN MUREŞ 3845/27.04.2012
174. GRUITA DOREL FELICIAN MATEMATICA Grad I SCOALA GIMNAZIALA TRAIAN SCOALA GIMNAZIALA TRAIAN 3839/11.07.2014
175. GYARMATI FERENC PROFESOR Grad I CLUBUL SPORTIV SCOLAR CLUBUL SPORTIV SCOLAR TARGU MURES 4849/31.07.2012
176. GYORFI ANDREI FIZICA - CUNOSTINTE TEHNICE Grad II SCOALA GIMNAZIALA NEAUA + SCOALA GIMNAZIALA MAGHER SCOALA GIMNAZIALA NEAUA 5557/22.11.2013
177. GYORFY EVA ÎNVĂŢĂTOR / INSTITUTOR / EDUCATOR / PROFESOR ÎN ÎNVĂŢĂMÂNTUL PRIMAR ŞI PREŞCOLAR Grad I GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT STEFANIA GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT STEFANIA 3845/27.04.2012
178. GYÖRGY ENIKŐ PROFESOR INGINER Grad I GRUP ŞCOLAR GH. ŞINCAI TG: MURES GRUP ŞCOLAR GH. ŞINCAI TG: MURES 4849/31.07.2012
179. GYORGY-NAGY KINGA-LENKE PROFESOR PRIMAR Grad I SCOALA GIMNAZIALA CEUASU DE CIMPIE SCOALA GIMNAZIALA CEUASU DE CIMPIE 3839/11.07.2014
180. HAGAU ANTOANETA ADELA LIMBA ŞI LITERATURA ROMÂNĂ Grad I ŞCOALA GENERALĂ IOAN VLADUTIU ŞCOALA GENERALĂ IOAN VLADUTIU 3845/27.04.2012
181. HAIDU ZOLTAN ISTORIE Grad I LICEUL TEORETIC BOLYAI FARKAS LICEUL TEORETIC BOLYAI FARKAS 5557/22.11.2013
182. HALLER KATALIN PROFESOR ÎNV.PREŞCOLAR ŞI PRIMAR Grad I GRĂDINIŢA P.P.NR.12. IŞJ MUREŞ 3476/01.04.2013
183. HANG ANA BIOLOGIE Grad I SCOALA GIMNAZIALA "DOSA DANIEL" VALEA IZVOARELOR SCOALA GIMNAZIALA "DOSA DANIEL" VALEA IZVOARELOR 4751/07.10.2014
184. HARAI-SZABO TIBOR EDUCATIE TEHNOLOGICA Grad I LICEUL TEHNOLOGIC LICEUL TEHNOLOGIC BAND 3476/01.04.2013
185. HARSAN ILIE MATEMATICĂ Grad I ŞCOALA GENERALĂ CLASELE.I-VIII IDECIU DE JOS ŞCOALA GENERALĂ CLASELE I-VIII IDECIU DE JOS 3845/27.04.2012
186. HAŞ TODERUŢ NICOLETA LILIANA LIMBA ŞI LITERATURA ROMÂNĂ Grad I ŞCOALA GIMNAZIALA NR. 3 TÂRNĂVENI ŞCOALA GIMNAZIALA NR. 3 TÂRNĂVENI 3476/01.04.2013
187. HOJDA P. LUCIANA MARIA ÎNVĂŢĂTOR / INSTITUTOR / EDUCATOR / PROFESOR ÎN ÎNVĂŢĂMÂNTUL PRIMAR ŞI PREŞCOLAR Grad I GRĂDINIȚA PP MANPEL GRĂDINIȚA PP MANPEL 3845/27.04.2012
188. HORVÁTH GABRIELA MARIA CHIMIE Grad I LICEUL TEORETIC BOLYAI FARKAS LICEUL TEORETIC BOLYAI FARKAS 3845/27.04.2012
189. HURDUCACIU PETRU ÎNVĂŢĂTOR / INSTITUTOR / EDUCATOR / PROFESOR ÎN ÎNVĂŢĂMÂNTUL PRIMAR ŞI PREŞCOLAR Grad I GIMNAZIUL FLOREA BOGDAN GIMNAZIUL FLOREA BOGDAN 3845/27.04.2012
190. HURGHIȘ CARMEN MONICA PROFESOR ÎNVĂȚĂMÂNT PRIMAR ȘI PREPRIMAR Grad I ȘCOALA GIMNAZIALĂ APOLD ȘCOALA GIMNAZIALĂ ȘAEȘ-APOLD 3476/01.04.2013
191. IACOB ELENA MATEMATICĂ Grad I ŞCOALA GENERALĂ CU CLASELE I-VIII HODAC ŞCOALA GENERALĂ CU CLASELE I-VIII HODAC 3845/27.04.2012
192. IGNAT MARIANA ÎNVĂŢĂTOR / INSTITUTOR / EDUCATOR / PROFESOR ÎN ÎNVĂŢĂMÂNTUL PRIMAR ŞI PREŞCOLAR Grad I GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.10 GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.10 3845/27.04.2012
193. IGNAT VIRGIL-TARFIN PROFESOR Grad I ŞCOALA GENERALĂ NR.2 ŞCOALA GENERALĂ NR.2 3845/27.04.2012
194. ILIESCU GABRIELA ALEXANDRINA LIMBA SI LITERATURA ROMANA Grad I LICEUL PEDAGOGICMIHAI EMINESCU LICEUL PEDAGOGIC MIHAI EMINESCU 5667/07.09.2012
195. ILIOASA DANIELA ANA PROFESOR CONSILIER ŞCOLAR Grad I CJRAE MUREŞ CJRAE MUREŞ 3476/01.04.2013
196. ILLES ILDIKO INGINER / INFORMATICĂ Grad I COLEGIUL ECONOMIC TRANSILVANIA - TÎRGU MUREŞ INSPECTORATUL ŞCOLAR JUDEŢEAN MUREŞ 3845/27.04.2012
197. INCZE JENO INGINER Grad I GRUP SCOLAR AGRICOL DUMBRAVIOARA GRUP SCOLAR AGRICOL DUMBRAVIOARA 5667/07.09.2012
198. ÎNSURĂȚELU MIHAELA LIMBA ROMÂNĂ-LIMBA FRANCEZĂ Grad I ȘCOALA GIMNAZIALĂ ” EUROPA” TG-MUREȘ ȘCOALA GIMNAZIALĂ ” EUROPA” TG-MUREȘ 3476/01.04.2013
199. IONESCU FELICIA STELA ROMÂNĂ-FRANCEZĂ Grad I GRUPŞC GH. MARINESCU TG. MURES INSPECTORATUL ŞCOLAR JUDEŢEAN MUREŞ 3845/27.04.2012
200. IOSIF DORINA TEHNOLOGIA TRICOTURILOR ȘI CONFECȚIILOR Grad I GRUPUL ŞCOLAR DE INDUSTRIE USOARA GRUPUL ŞCOLAR DE INDUSTRIE USOARA 3845/27.04.2012
201. IRIMIE-MATEI CAMELIA PROFESOR ÎNVĂȚĂMÂNT PRIMAR ȘI PREȘCOLAR Grad I GIMNAZIUL ALEXANDRU IOAN CUZA GIMNAZIUL ALEXANDRU IOAN CUZA 4849/31.07.2012
202. ISTRATE MIHAELA CHIMIE- FIZICĂ Grad II ŞCOALA GIMNAZIALĂ TUDOR VLADIMIRESCU ŞCOALA GIMNAZIALĂ AVRAM IANCU TÂRNĂVENI 5557/22.11.2013
203. ISZLAI TUNDE ANDREA MATEMATICA-FIZICA Grad I LICEUL TEORETIC ,,BOCSKAI ISTVAN MIERCUREA NIRAJU SCOLALA GIMNAZIALA MAGHERANI 5557/22.11.2013
204. IUGA MIHAI MATEMATICA Grad I ȘCOALA GIMNAZIALĂ CUCI ȘCOALA GIMNAZIALĂ CUCI 5557/22.11.2013
205. IUŞAN MARIA CĂLINA PSIHOLOGIE-PSIHOPEDAGOGIE SPECIALĂ Grad II CJRAE MUREŞ CJRAE MUREŞ 3839/11.07.2014
206. JAKAB BARNA-ROBERT EDUCAŢIE FIZICĂ ŞI SPORT Grad I LICEUL TEORETIC BOLYAI FARKAS LICEUL TEORETIC BOLYAI FARKAS 5557/22.11.2013
207. JAKAB IRMA-TÜNDE INFORMATICĂ Grad I LICEUL TEORETIC BOLYAI FARKAS LICEUL TEORETIC BOLYAI FARKAS 5557/22.11.2013
208. JOZSA GABRIELLA MATEMATICĂ Grad I ŞCOALA GENERALĂ CU CLASELE I-VIII ACĂȚARI ŞCOALA GENERALĂ CU CLASELE I-VIII ACĂȚARI 3845/27.04.2012
209. KACSO ZSUZSANNA TUNDE PROFESOR IN UNVATAMANTUL PRIMAR SI PRESCOLAR Grad I SCOALA GIMNAZIALA "DR. NYULAS FERENC" SCOALA GIMNAZIALA' DR. NYULAS FERENC' 4751/07.10.2014
210. KALI GABRIELLA ÎNVĂŢĂTOR / INSTITUTOR / EDUCATOR / PROFESOR ÎN ÎNVĂŢĂMÂNTUL PRIMAR ŞI PREŞCOLAR Grad I ŞCOALA GENERALĂ ERNEI ŞCOALA GENERALĂ ERNEI 3845/27.04.2012
211. KEDEI PÁL-ELŐD TEOLOGIE ROMANO - CATOLICĂ - ISTORIE Grad I ŞCOALA GIMNAZIALĂ "DOSA DANIEL" ŞCOALA GIMNAZIALĂ "DOSA DANIEL" 4751/07.10.2014
212. KEDVES TEREZ PROFESOR ÎNVĂȚĂMÂNT PRIMAR Grad I ȘCOALA GIMNAZIALĂ ION CHINEZU ȘCOALA GIMNAZIALA ION CHINEZU 4751/07.10.2014
213. KERESZTES JUDITH PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR SI PRESCOLAR Grad I SCOALA GIMNAZIALA BOGATA SCOALA GIMNAZIALA BOGATA 3476/01.04.2013
214. KICSI ELEMER FIZICĂ-CHIMIE Grad I ŞCOALA GEN CU CLASELE I-VIII MIERCUREA NIRAJULUI ŞCOALA GEN CU CLASELE I-VIII MIERCUREA NIRAJULUI 3845/27.04.2012
215. KINCSES EVA LIMBA SI LITERATURA MAGHIARA -LIMBA SI LITERATURA Grad II SCOALA GIMNAZIALA WESSELENYI MIKLOS GHINDARI SCOALA GIMNAZIALA WESSELENYI MIKLOS GHINDARI 5557/22.11.2013
216. KISS TUNDE PROFESOR Grad II LICEUL TEORETIC BOLYAI FARKAS INSPECTORATUL SCOLAR JUDETEAN MURES 4849/31.07.2012
217. KOLOZSVARI-GRASU IULIA LIMBA ȘI LITERATURA ROMÂNĂ- LIMBA ENGLEZĂ Grad I ȘCOALA GIMNAZIALĂ TELEKI DOMOKOS GORNEȘTI ȘCOALA GIMNAZIALĂ TELEKI DOMOKOS GOR 3839/11.07.2014
218. KÖRTESI SÁNDOR GÁBOR GEOGRAFIE-GERMANA Grad II SCOALA GIMNAZIALA NR.7 SCOALA GIMNAZIALA NR.7 4751/07.10.2014
219. KOSA ROZALIA ROMANA-ENGLEZA Grad I LICEUL TEHNOLOGIC ,,AVRAM IANCU,,TG. MURES LICEUL TEHNOLOGIC ,,AVRAM IANCU,, 4751/07.10.2014
220. KOVÁCS  ROZÁLIA BIOLOGIE Grad I ŞCOALA GENERALĂ   S.ILLYÉS LAJOSSOVATA ŞCOALA GENERALĂ   S.ILLYÉS LAJOS SOVATA 3845/27.04.2012
221. KOVACS FERENC PROFESOR INVATAMANT PRIMAR Grad II SCOALA GIMNAZIALA MARCULENI SCOALA GIMNAZIALA MARCULENI 5557/22.11.2013
222. KOVACS ZOLTAN ROMÂNĂ-ENGLEZĂ Grad I ŞCOALA GENERALĂ FÂNTÂNELE ŞCOALA GENERALĂ FÂNTÂNELE 3845/27.04.2012
223. KOZAK MARIA LIMBA SI LITERATURA ROMANA Doctorat COLEGIUL NATIONAL UNIREA COLEGIUL NATIONAL UNIREA 4849/31.07.2012
224. KUPÁN EDITH CHIMIE-FIZICĂ Grad II GIMNAZIUL NICOLAE BĂLCESCU GIMNAZIUL NICOLAE BĂLCESCU 3845/27.04.2012
225. LAIU MARILENA CHIMIE-FIZICĂ Grad I GIMNAZIUL DE STAT MIRON NEAGU GIMNAZIUL DE STAT MIRON NEAGU 3845/27.04.2012
226. LASLO MARIA ISTORIE-FILOSOFIE Grad I GIMNAZIUL GEORGE COŞBUC GIMNAZIUL GEORGE COŞBUC 3845/27.04.2012
227. LASLO SIMION ISTORIE-FILOSOFIE Grad I COLEGIUL ECONOMIC TRANSILVANIA COLEGIUL ECONOMIC TRANSILVANIA 3845/27.04.2012
228. LASZLO IMOLA MATEMATICA-INFORMATICA Grad I COLEGIUL NATIONAL MIRCEA ELIADE COLEGIUL NATIONAL MIRCEA ELIADE 3839/11.07.2014
229. LETA ARON ANDRAS MECANICĂ / EDUCAŢIE TEHNOLOGICĂ Grad I GRUP ŞCOLAR SFANTUL GHEORGHE SANGEORGIU DE PADUR GRUP ŞCOLAR SFANTUL GHEORGHE SANGEORGIU DE PADUR 3845/27.04.2012
230. LIRCA IOANA MATEMATICĂ-INFORMATICĂ Grad I ŞCOALA GENERALĂ CU CLASELE I - VIII, RASTOLITA ŞCOALA GENERALĂ CU CLASELE I - VIII, RASTOLITA 3845/27.04.2012
231. LOBONȚ DORIN CRISTIAN MATEMATICĂ Grad I GRUPUL ŞCOLAR GHEORGHE MARINESCU TÎRGU-MUREȘ GRUPUL ŞCOLAR GHEORGHE MARINESCU TÎRGU-MUREȘ 3845/27.04.2012
232. LUCA CLAUDIA CORNELIA PROFESOR INV. PRESCOLAR Grad I GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.3 GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.3 5557/22.11.2013
233. LUCA IULIA ELISABETA FRANCEZĂ-ROMÂNĂ-ENGLEZĂ Grad I GRUP ŞCOLAR GHEORGHE SINCAI GRUP ŞCOLAR GHEORGHE SINCAI 3845/27.04.2012
234. LUP ANA FIZICA SI BIOLOGIE Grad I SCOALA GIMNAZIALA ATINTIS SCOALA GIMNAZIALA ATINTIS 3476/01.04.2013
235. LUPESCU ALEXANDRINA PROFESOR BIOLOGIE-MANAGEMENT Grad I LICEUL TEHNOLOGIC ” IOAN BOJOR” REGHIN LICEUL TEHNOLOGIC ” IOAN BOJOR” REGHIN 3476/01.04.2013
236. LUPU ANGELA PROFESOR CICLUL PRIMAR Grad I SCOALA GENERALA RADU POPA SCOALA GENERALA RADU POPA 5667/07.09.2012
237. MACARIE IOAN ZOOTEHNIE Grad I COLEGIUL AGRICOL TRAIAN SĂVULESCU INSPECTORATUL ŞCOLAR JUDEŢEAN 3845/27.04.2012
238. MACAVEI LUMINIŢA DANIELA MATEMATICĂ Grad I ŞCOALA GIMNAZIALĂ ROMULUS GUGA ŞCOALA GIMNAZIALĂ ROMULUS GUGA 3839/11.07.2014
239. MADARASZ HALMACIU LILIANA SIMONA CHIMIE-FIZICĂ Grad I ŞCOALA GENERALĂ NR. 3 TARNAVENI ŞCOALA GENERALĂ NR. 3 TARNAVENI 3845/27.04.2012
240. MADARASZ-HALMACIU ALEXANDRU FIZICĂ-CHIMIE / INFORMATICĂ Grad I GIMNAZIUL TRAIAN GIMNAZIUL TRAIAN 3845/27.04.2012
241. MAGYARI GABRIELLA CHIMIE-FIZICA Grad I GRUP SCOLAR INDUSTRIAL AVRAM IANCU TG. MURES GRUP SCOLAR INDUSTRIAL AVRAM IANCU TG. MURES 4849/31.07.2012
242. MAIER I. MIRCEA FIZICA Grad I LICEUL TEORETIC ”JOSEPH HALTRICH” SIGHIȘOARA LICEUL TEORETIC ”JOSEPH HALTRICH” SIGHIȘOARA 3476/01.04.2013
243. MAIOR ANGELA INGINER CONFECȚII TEXTILE Grad I GRUP ŞCOLAR DE INDUSTRIE USOARA GRUP ŞCOLAR DE INDUSTRIE USOARA 3845/27.04.2012
244. MALANCRAVEAN OVIDIU - DUMITRU FIZICA Grad I GRUPUL SCOLAR DE INDUSTRIE USOARA GRUPUL SCOLAR DE INDUSTRIE USOARA 4849/31.07.2012
245. MAN TATIANA EDUCAŢIE TEHNOLOGICĂ Grad I GIMNAZIUL DE STAT MIHAI VITEAZUL GIMNAZIUL DE STAT MIHAI VITEAZUL 3845/27.04.2012
246. MAN TEODORA-CRISTINA PROFESOR ROMANA-ENGLEZA Grad II SCOALA GIMNAZIALA-SANPAUL SCOALA GIMNAZIALA ”VASILE POP”-GREBENISU DE CAMPIE 3476/01.04.2013
247. MARC CARMEN-IOANA PROFESOR PENTRU ÎNVĂȚĂMÂNTUL PRIMAR Grad I ȘCOALA GIMNAZIALĂ CRISTEȘTI ȘCOALA GIMNAZIALĂ CRISTEȘTI 5557/22.11.2013
248. MARC ERZSEBET PEDAGOGIA INVATAMANTULUI PRIMAR SI PRESCOLAR Grad I SCOALA GIMNAZIALA KISS GERGELY PASARENI SCOALA GIMNAZIALA KISS GERGELY PASARENI 5557/22.11.2013
249. MARCU IOAN-VALER EDUCATIE FIZICA SI SPORT Grad I LICEUL TEHNOLOGIC VASILE NETEA DEDA LICEUL TEHNOLOGIC VASILE NETEA DEDA 5557/22.11.2013
250. MARE ANGELA CHIMIE-FIZICA Grad I GIMNAZIUL EUROPA GIMNAZIUL EUROPA 4849/31.07.2012
251. MARGINEAN ANA PROF. INVATAMANT PRESCOLAR Grad I GRADINITA CU P.N. BAND GRADINITA CU P.N. BAND 4849/31.07.2012
252. MĂRGINEAN SANDA LIMBA ŞI LITERATURA ROMÂNĂ- LIMBA ENGLEZĂ Grad II LICEUL TEHNOLOGIC AUREL PERSU LICEUL TEHNOLOGIC AUREL PERSU 5557/22.11.2013
253. MARIAN ALEXANDRA RALUCA LIMBA SI LITERATURA ROMANA Grad I COLEGIUL NATIONAL AL. PAPIU ILARIAN INSPECTORATUL SCOLAR JUDETEAN MURES 5667/07.09.2012
254. MARIAN LUCICA INVATATORI-EDUCATOARE Grad I SCOALA GIMNAZIALA,, VICTOR JINGA" SCOALA GIMNAZIALA,, VICTOR JINGA" SIGHISOARA 4751/07.10.2014
255. MARIN MARINELA PROFESOR INVATAMANT PRESCOLAR Grad I SCOALA GIMNAZIALA COM . IDECIU DE JOS GRADINITA CU PROGRAM NORMAL IDECIU DE SUS 4751/07.10.2014
256. MATACHE DANIELA PROFESOR Grad I LICEUL VOCATIONAL ” MIHAI EMINESCU” TG-MUREȘ LICEUL VOCATIONAL ” MIHAI EMINESCU” TG-MUREȘ 3476/01.04.2013
257. MATE CATALINA VIORICA PROFESOR INVATAMANT PRIMAR SI PRESCOLAR Grad I SCOALA GIMNAZIALA PAPIU ILARIAN SCOALA GIMNAZIALA PAPIU ILARIAN 3839/11.07.2014
258. MATEFI ISTVAN MATEMATICA Grad I LICEUL TEORETIC LICEUL TEORETIC 3476/01.04.2013
259. MATEI DUMITRU FIZICĂ-CHIMIE Grad I COLEGIUL AGRICOL TRAIAN SAVULESCU TG-MURES INSPECTORATUL ŞCOLAR JUDEȚEAN MURES 3845/27.04.2012
260. MATEI MARCELA CHIMIE - FIZICA Grad I SCOALA GIMNAZIALA ,,IULIU GRAMA SCOALA GIMNAZIALA ,,IULIU GRAMA CHIHERU DE JOS 5557/22.11.2013
261. MATEI RALUCA EDUCATOARE Grad I GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT LICURICI TG. MURES GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT LICURICI TG. MURES 5667/07.09.2012
262. MĂTIEȘ LUCIA ALINA MATEMATICĂ-INFORMATICĂ Grad II LICEUL TEHNOLOGIC LICEUL TEHNOLOGIC 3476/01.04.2013
263. MÁTYÁS EMŐKE-ÉVA PROFESOR ÎNV. PRIMAR Grad I GIMNAZIUL GEORGE COȘBUC TG. MUREȘ MINISTERUL EDUCAȚIEI NAȚIONALE 3839/11.07.2014
264. MEDREA ALEXANDRINA CHIMIE-FIZICĂ Grad I ŞCOALA GIMNAZIALĂ ” ION DACIAN” SASCHIZ ŞCOALA GIMNAZIALĂ ” ION DACIAN” SASCHIZ 3476/01.04.2013
265. MEDREA FELICIAN OLIMPIU AUTOVEHICULE RUTIERE Grad II COLEGIUL TEHNIC TARNAVENI COLEGIUL TEHNIC TARNAVENI 3476/01.04.2013
266. MINDRU MARCEL INGINER SILVIC Grad II COLEGIUL SILVIC GURGHIU COLEGIUL SILVIC GURGHIU 3845/27.04.2012
267. MIRCEA OVIDIU-ARTIMON FIZICĂ Grad I GRUPUL ŞCOLAR VASILE NETEA GRUPUL ŞCOLAR VASILE NETEA 3845/27.04.2012
268. MIROSANU GHEORGHE-VIRGIL EDUCATIE FIZICA SI SPORT Grad I LICEUL TEHNOLOGIC ELECTROMURES LICEUL TEHNOLOGIC ELECTROMURES 5557/22.11.2013
269. MIT ELENA CHIMIE-FIZICA Grad I SCOALA GIMNAZIALA,,FOGARASI SAMUEL SCOALA GIMNAZIALA,,FOGARASI SAMUEL 5557/22.11.2013
270. MOCAN (MOLDOVAN) OLIVIA MARCELA PROFESOR INVATAMANT PRIMAR Grad II SCOALA GIMNAZIALA ATINTIS SCOALA GIMNAZIALA ATINTIS 4751/07.10.2014
271. MOGA ANIŞOARA PSIHOLOGIE Grad I CENTRUL ŞCOLAR PENTRU EDUCAŢIE INCLUZIVĂ NR. 1 CENTRUL ŞCOLAR PENTRU EDUCAŢIE INCLUZIVĂ NR. 1 TG 3845/27.04.2012
272. MOISE GEORGE FIZICĂ Grad II LICEUL TEORETIC ”SAMUIL MICU” SARMAŞU LICEUL TEORETIC ”SAMUIL MICU” SARMAŞU 3476/01.04.2013
273. MOLDOVAN ANCA DANIELA ÎNVĂŢĂTOR / INSTITUTOR / EDUCATOR / PROFESOR ÎN ÎNVĂŢĂMÂNTUL PRIMAR ŞI PREŞCOLAR Grad I GIMNAZIUL DE STAT ZAHARIA BOIU GIMNAZIUL DE STAT ZAHARIA BOIU SIGHISOARA 3845/27.04.2012
274. MOLDOVAN ANGELICA CAMELIA LIANA PSIHOLOGIE-PSIHOPEDAGOGIE SPECIALĂ Grad I GRUPUL ŞCOLAR ELECTROMUREŞ INSPECTORATUL ŞCOLAR JUDEŢEAN MUREŞ 3845/27.04.2012
275. MOLDOVAN ELISABETA ANDA PEDAGOGIE MUZICALĂ Grad I ŞCOALA GIMNAZIALĂ ZAHARIA BOIU ŞCOALA GIMNAZIALĂ ZAHARIA BOIU 5557/22.11.2013
276. MOLDOVAN HORATIU OCTAVIAN EDUCATIE FIZICA SI SPORT Grad II SCOALA GIMNAZIALA IERNUT SCOALA GIMNAZIALA IERNUT 5557/22.11.2013
277. MOLDOVAN IOAN LIMBA SI LITERATURA ROMANA - ISTORIE Grad I SCOALA GENERALA SOLOVASTRU SCOALA GENERALA SOLOVASTRU 4849/31.07.2012
278. MOLDOVAN IOAN GHEORGHE MATEMATICA - INFORMATICA Grad I SCOALA GENERALA CU CLASELE I-VIII GURGHIU SCOALA GENERALA CU CLASELE I-VIII GURGHIU 4849/31.07.2012
279. MOLDOVAN LUCREȚIA PEDAGOGIA ÎNVĂȚĂMÂNTULUI PRIMAR ȘI PREȘCOLAR Grad I GIMNAZIUL ALEXANDRU IOAN CUZA GIMNAZIUL ALEXANDRU IOAN CUZA 5667/07.09.2012
280. MOLDOVAN NELU FIZICĂ Grad I GRUPUL ŞCOLAR GHEORGHE MARINESCU TG.-MURES GRUPUL ŞCOLAR GH. MARINESCU TG. MURES 3845/27.04.2012
281. MOLDOVAN VASILE PRELUCRĂRI METALURGICE / INFORMATICĂ Grad I GRUPUL ŞCOLAR TRAIAN VUIA GRUPUL ŞCOLAR TRAIAN VUIA 3845/27.04.2012
282. MOLDOVAN VASILICA CAMELIA PROFESOR INVATAMANT PRIMAR Grad I SCOALA GIMNAZIALA SARDU NIRAJULUI SCOALA GIMNAZIALA SARDU NIRAJULUI 3839/11.07.2014
283. MOLDOVAN VIOLETA ÎNVĂŢĂTOR / INSTITUTOR / EDUCATOR / PROFESOR ÎN ÎNVĂŢĂMÂNTUL PRIMAR ŞI PREŞCOLAR Grad I GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.5 REGHIN GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.5 REGHIN 3845/27.04.2012
284. MOLDOVEANU ALINA IULIANA PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR Grad I GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.2 REGHIN GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.2 REGHIN 3476/01.04.2013
285. MOLNAR ESZTER MATEMATICA Grad I SCOALA GIMNAZIALA BOGATA SCOALA GIMNAZIALA BOGATA 3476/01.04.2013
286. MOLNAR ZOLTÁN PROFESOR Grad I LICEUL TEORETIC LICEUL TEORETIC 3476/01.04.2013
287. MOŢ MONICA PROFESOR Grad II GRUP ŞCOLAR DE INDUSTRIE UŞOARĂ GRUP ŞCOLAR DE INDUSTRIE UŞOARĂ 3845/27.04.2012
288. MOZES SANDOR PEDAGOGIE / LIMBA ŞI LITERATURA MAGHIARĂ Grad II ŞCOALA GENERALĂ GLODENI ŞCOALA GENERALĂ GLODENI 3845/27.04.2012
289. MUNTEAN IOAN CHIMIE Grad I SCOALA GIMNAZIALA ICLANDU MARE SCOALA GIMNAZIALA ICLANDU MARE 5557/22.11.2013
290. MUNTEAN MIHAELA MATEMATICĂ-FIZICĂ Grad I ŞCOALA GENERALĂ BENEDEK ELEK LIVEZENI ŞCOALA GENERALĂ BENEDEK ELEK LIVEZENI 3845/27.04.2012
291. MUREŞAN LAVINIA MIRELA CHIMIE / FIZICĂ / INFORMATICĂ Grad I COLEGIUL NAŢIONAL AL.PAPIU ILARIAN INSPECTORATUL ŞCOLAR JUDEŢEAN MUREŞ 3845/27.04.2012
292. MURESAN MARIA ROMÂNĂ-ENGLEZĂ Grad I GIMNAZIUL DE STAT CORNEL REGMAN GIMNAZIUL DE STAT CORNEL REGMAN 3845/27.04.2012
293. MUSUNOI DANIELA CHIMIE Grad I ŞCOALA GENERALĂ RADU POPA, GRUP ŞCOLAR AGRICOL ŞCOALA GENERALĂ RADU POPA, GRUP ŞCOLAR AGRICOL 3845/27.04.2012
294. NAGY ENIKO ROMANA ENGLEZA Grad II SCOALA GENERALA CLS I-VIII BRINCOVENESTI SCOALA GENERALA BRINCOVENESTI 4849/31.07.2012
295. NAGY ERIKA ÎNVĂŢĂTOR / INSTITUTOR / EDUCATOR / PROFESOR ÎN ÎNVĂŢĂMÂNTUL PRIMAR ŞI PREŞCOLAR Grad I ŞCOALA GENERALĂ CLASELE I-VIII VOIVODENI ŞCOALA GENERALĂ CLASELE I-VIII VOIVODENI 3845/27.04.2012
296. NAGY ESZTER GIZELLA PROFESOR Grad I ȘCOALA GIMNAZIALĂ MIERCUREA NIRAJULUI ȘCOALA GIMNAZIALĂ MIERCUREA NIRAJULUI 3476/01.04.2013
297. NAGY ILDIKO PSIHOLOGIE Grad I CENTRUL ŞCOLAR PENTRU EDUCAŢIE INCLUZIVĂ NR. 1 CENTRUL ŞCOLAR PENTRU EDUCAŢIE INCLUZIVĂ NR. 1 3845/27.04.2012
298. NAGY IRINA ÎNVĂȚĂTOARE Grad I SCOALA GIMNAZIALA BATOȘ SCOALA GIMNAZIALA BATOȘ 3476/01.04.2013
299. NAGY SANDOR MATEMATICA Grad I SCOALA GENERALA BENEDEK ELEK LIVEZENI SCOALA GENERALA BENEDEK ELEK LIVEZENI 4849/31.07.2012
300. NAGY-KORODI LADISLAU MATEMATICĂ-FIZICĂ Grad I GIMNAZIUL DE STAT AUREL MOSORA GIMNAZIUL DE STAT AUREL MOSORA 3845/27.04.2012
301. NAICU ILONA GABRIELLA MECANICĂ Grad I GRUPUL ŞCOLAR AGRICOL DUMBRAVIOARA GRUPUL ŞCOLAR AGRICOL DUMBRAVIOARA 3845/27.04.2012
302. NASAUDEAN IRINA PROFESOR INVATAMANT PRIMAR Grad I GIMNAZIUL ,,TUDOR VLADIMIRESCU", TG. MURES GIMNAZIUL ,,TUDOR VLADIMIRESCU" 4751/07.10.2014
303. NATEA CARMEN LIMBA SI LITERATURA ROMANA Grad I SCOALA GIMNAZIALA „ EUROPA” TG-MUREȘ SCOALA GIMNAZIALA ” EUROPA” TG-MUREȘ 3476/01.04.2013
304. NĂZNEAN ANDREEA ROMANA PROFESOR Grad I COLEGIUL NAŢIONAL ” UNIREA” TG-MUREȘ COLEGIUL NAŢIONAL 3476/01.04.2013
305. NEAG VIOREL MATEMATICĂ Grad I ŞCOALA GENERALĂ BĂLĂUȘERI ŞCOALA GENERALĂ BĂLĂUȘERI-SENEREUȘ 3845/27.04.2012
306. NEMES ANDREA INGINER CONSTRUCTII CIVILE INDUSTRIALE SI AGRICOLE Grad I LICEUL TEHNOLOGIC"CONSTANTIN BRANCUSI" LICEUL TEHNOLOGIC"CONSTANTIN BRANCUSI" 4751/07.10.2014
307. NEMEȘ TRAIAN SORIN ÎNVĂȚĂTOR Grad I ȘCOALA GIMNAZIALĂ ȘĂULIA ȘCOALA GIMNAZIALĂ ȘĂULIA 3476/01.04.2013
308. NEMESSÁNYI ANNAMÁRIA MATEMATICĂ Grad I LICEUL TEHNOLOGIC CONSTANTIN BRÂNCUŞI TG MUREŞ LICEUL TEHNOLOGIC CONSTANTIN BRÂNCUŞI TG MUREŞ 5557/22.11.2013
309. NICOARĂ ROXANA - CLAUDIA ÎNVĂŢĂTOR / INSTITUTOR / EDUCATOR / PROFESOR ÎN ÎNVĂŢĂMÂNTUL PRIMAR ŞI PREŞCOLAR Grad I GRĂDINIŢA ALBINUŢA - TÎRGU MUREŞ GRĂDINIŢA ALBINUŢA 3845/27.04.2012
310. NISTE DANIELA ELENA PROFESOR INVATAMANT PRIMAR Grad I ŞCOALA GIMNAZIALĂ SELEUŞ-DANEŞ ŞCOALA GIMNAZIALĂ SELEUŞ-DANEŞ 5557/22.11.2013
311. NIŢĂ FĂNICĂ ISTORIE-ARHEOLOGIE Doctorat ŞCOALA GIMNAZIALĂ ,,NICOLAE BĂLCESCU INSPECTORATUL ŞCOLAR JUDEŢEAN MUREŞ 5557/22.11.2013
312. NITULESCU DIANA-ANCA LIMBA SI LITERATURA ROMANA Doctorat COLEGIUL NATIONAL UNIREA INSPECTORATUL SCOLAR JUDETEAN MURES 4751/07.10.2014
313. NOAGHIU-CAZAC DANIELA MIRELA MAŞINI UNELTE Grad I GRUPUL ŞCOLAR AGRICOL GRUPUL ŞCOLAR AGRICOL 3845/27.04.2012
314. OLTEAN CLAUDIA MIHAELA MATEMATICA - INFORMATICA Grad II SCOALA GMNAZIALA RAKOSSI LAJOS SCOALA GMNAZIALA RAKOSSI LAJOS 3839/11.07.2014
315. OLTEAN-PETER ANNA CHIMIE-FIZICA Grad II SCOALA GIMNAZIALA BENEDEK ELEK LIVEZENI SCOALA GIMNAZIALA BENEDEK ELEK LIVEZENII 3839/11.07.2014
316. OLTYAN CSABA- ATTILA ISTORIE Grad I GRUP ŞCOLAR BOCSKAI ISTVAN GRUP ŞCOLAR BOCSKAI ISTVAN 3845/27.04.2012
317. OPREA ADRIANA PSIHOLOGIE-PEDAGOGIE Grad I CENTRUL ŞCOLAR DE EDUCAŢIE INCLUZIVĂ NR.3, SAM CENTRUL ŞCOLAR DE EDUCAŢIE INCLUZIVĂ NR.3, SAM 3845/27.04.2012
318. OPREA MIHAELA ELENA GEOGRAFIE Grad I GRUPUL ŞCOLAR INDUSTRIAL LUDUŞ GRUPUL ŞCOLAR INDUSTRIAL LUDUŞ 3845/27.04.2012
319. OPROIESCU PETRU FLORIN TCM Grad I GRUPUL SCOLAR AUREL PERSU - TARGU MURES GRUPUL SCOLAR AUREL PERSU - TARGU MURES 4849/31.07.2012
320. ORDOG ZOLTAN JOZSEF MATEMATICA FIZICA Grad I SCOALA GIMNAZIALA FLOREA BOGDAN REGHIN SCOALA GIMNAZIALA FLOREA BOGDAN REGHIN 5557/22.11.2013
321. OREIAN ALINA RODICA PROFESOR INVATAMANT PRIMAR Grad I SCOALA GIMNAZIALA ” MIHAI VITEAZUL” TG-MUREȘ SCOALA GIMNAZIALA ” MIHAI VITEAZUL” TG-MUREȘ 3476/01.04.2013
322. OROSAN DUMITRU PSIHOLOGIE-PEDAGOGIE Doctorat ŞCOALA GENERALĂ NR.2 TG. MUREŞ ISJ MUREŞ 3845/27.04.2012
323. PACURAR VIOREL MATEMATICĂ Grad I COLEGIUL TEHNIC TARNAVENI COLEGIUL TEHNIC TARNAVENI 3845/27.04.2012
324. PACURARIU LILIANA PROFESOR Grad I GIMNAZIUL FRIEDRICH SCHILLER GIMNAZIUL FRIEDRICH SCHILLER 4849/31.07.2012
325. PANTEA MARIA PROFESOR INVATAMANTUL PRIMAR SI PRESCOLAR Grad I SCOALA GIMNAZIALA CHETANI SCOALA GIMNAZIALA CHETANI 3476/01.04.2013
326. PARASCHIVA ALINA CRISTINA PROFESOR ÎNVĂȚĂMÂNT PRIMAR Grad I ȘCOALA GENERALĂ IOAN VLĂDUȚIU ȘCOALA GENERALĂ IOAN VLĂDUȚIU LUDUȘ 4849/31.07.2012
327. PĂŞCAN SABIN GAVRIL ROMÂNĂ-FRANCEZĂ Grad I GIMNAZIUL TUDOR VLADIMIRESCU - TÎRGU MUREŞ INSPECTORATUL ŞCOLAR JUDEŢEAN MUREŞ 3845/27.04.2012
328. PASCANU MIHAELA ELENA INVATATOR Grad I LICEUL TEHNOLOGIC ,,VASILE NETEA,, DEDA SCOLA GIMNAZIALA BISTRA MUREȘULUI 3476/01.04.2013
329. PATAKI LADISLAU BIOLOGIE Grad I GIMN. DE STAT TRAIAN , LIC.ANDREI BARSEANU T-VENI ŞCOALAGEN.FOGARASI SAMUEL GANESTI 3845/27.04.2012
330. PĂTRU VASILE SORIN EDUCAȚIE FIZICĂ Grad I ȘCOALA GIMNAZIALĂ EUROPA TÂRGU MUREȘ INSPECTORATUL ȘCOLAR JUDEȚEAN MUREȘ 3839/11.07.2014
331. PENCIUC SIMONA MIHAELA PROFESOR LIMBA SI LITERATURA ROMANA Grad I COLEGIUL ECONOMIC TRANSILVANIA COLEGIUL ECONOMIC TRANSILVANIA 4849/31.07.2012
332. PESCARI TATIANA -ANA PSIHOLOGIE-PSIHOPEDAGOGIE SPECIALĂ Grad I CENTRUL JUDEȚEAN DE ASISTENTA PSIHOPEDAGOGICA MURE CENTRUL ŞCOLAR PENTRU EDUCAŢIE INCLUZIVĂ NR.2 3845/27.04.2012
333. PESCARUS TEODOR MATEMATICĂ Grad I GRUP ŞCOLAR LUCIAN BLAGA REGHIN GRUP ŞCOLAR LUCIAN BLAGA REGHIN 3845/27.04.2012
334. PETAC CARMEN PSIHOLOGIE Grad I GRĂDINIŢA CU PROG. PREL. NR. 1 LUDUŞ GRĂDINIŢA CU PROG. PREL. NR.1 LUDUŞ 3845/27.04.2012
335. PETERFY ERIKA CHIMIE-FIZICĂ Grad I GIMNAZIUL LIVIU REBREANU, TG-MURES GIMNAZIUL LIVIU REBREANU, TG-MURES 3845/27.04.2012
336. PETREA IOAN MATEMATICĂ Grad I ŞCOALA GENERALĂ CLASELE I-VIII IBANESTI ŞCOALA GENERALĂ CLASELE I-VIII IBANESTI 3845/27.04.2012
337. PETRUT MARIA MARIANA ÎNVĂŢĂTOR / INSTITUTOR / EDUCATOR / PROFESOR ÎN ÎNVĂŢĂMÂNTUL PRIMAR ŞI PREŞCOLAR Grad I GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR.3 REGHIN GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR.3 REGHIN 3845/27.04.2012
338. PINTEA CARMEN-LUCIA CHIMIE-FIZICĂ / SOCIOLOGIE-PSIHOLOGIE Grad I GIMNAZIUL DE STAT MIRON NEAGU+GIMNAZIUL DE STAT GIMNAZIUL DE STAT 3845/27.04.2012
339. PINTICAN NICOLETA MARIA MECANICĂ AGRICOLĂ Grad I LICEUL TEHNOLOGIC IOAN BOJOR LICEUL TEHNOLOGIC IOAN BOJOR 5557/22.11.2013
340. PÎRLEA ANA-MARIA MATEMATICĂ-INFORMATICĂ Grad I GRUPUL ŞCOLAR IERNUT GRUPUL ŞCOLAR IERNUT 3845/27.04.2012
341. PLATON ELENA MELANIA PROFESOR ÎNVĂŢĂMÂNT PRIMAR Grad I LICEUL TEHNOLOGIC PETRU MAIOR REGHIN LICEUL TEHNOLOGIC PETRU MAIOR REGHIN 3839/11.07.2014
342. POGACEAN RUCSANA ÎNVĂŢĂTOR / INSTITUTOR / EDUCATOR / PROFESOR ÎN ÎNVĂŢĂMÂNTUL PRIMAR ŞI PREŞCOLAR Grad I GIMNAZIUL LIVIU REBREANU TG. MURES GIMNAZIUL LIVIU REBREANU TG. MURES 3845/27.04.2012
343. POP ANGELA ÎNVĂŢĂTOR / INSTITUTOR / EDUCATOR / PROFESOR ÎN ÎNVĂŢĂMÂNTUL PRIMAR ŞI PREŞCOLAR Grad I GRUP ŞCOLAR VASILE NETEA ŞCOALA GENERALĂ CL. I-VIII, BISTRA MURESULUI 3845/27.04.2012
344. POP CĂLIN-VASILE INGINER SILVIC Grad II COLEGIUL SILVIC GURGHIU COLEGIUL SILVIC GURGHIU 3845/27.04.2012
345. POP CARMEN VALENTINA MATEMATICĂ Grad I COLEGIUL NAŢIONAL ALEXANDRU PAPIU ILARIAN COLEGIUL NAŢIONAL „ALEXANDRU PAPIU ILARIAN” 3845/27.04.2012
346. POP DORA CASINA PROFESOR INVATAMANT PRESCOLAR Grad II GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT CODRISOR GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT CODRISOR 4849/31.07.2012
347. POP FLORIN GEOGRAFIE Grad I COLEGIUL NAȚIONAL UNIREA COLEGIUL NAȚIONAL UNIREA TG.MUREȘ 5667/07.09.2012
348. POP IOAN FIZICĂ Grad I GRUPUL ŞCOLAR INDUSTRIAL LUDUS GRUPUL ŞCOLAR INDUSTRIAL LUDUS 3845/27.04.2012
349. POP LAURA VALERIA AGRICULTURĂ / INFORMATICĂ Grad I COLEGIUL AGRICOL TRAIAN SAVULESCU TÂRGU- MURES COLEGIUL ECONOMIC TRANSILVANIA TÂRGU MUREŞ 3845/27.04.2012
350. POP LUCIA PEDAGOGIA ÎNVĂŢĂMÂNTULUI PRIMAR ŞI PREŞCOLAR Grad I GRĂDINIŢA CU P.P. ”ARLECCHINO” TÎRGU MUREŞ GRĂDINIŢA CU P.P. ”ARLECCHINO” TÎRGU-MUREȘ 3476/01.04.2013
351. POPA ILEANA PROFESOR Grad I ȘCOALA GIMNAZIALĂ BĂGACIU ȘCOALA GIMNAZIALĂ BĂGACIU 3476/01.04.2013
352. POPA IOAN CORNEL MATEMATICA-INFORMATICA Grad II SCOALA GIMNAZIALA ” MIHAI VITEAZUL” TG-MUREȘ SCOALA GIMNAZIALA ” MIHAI VITEAZUL” TG-MUREȘ 3476/01.04.2013
353. POPESCU TEODORA LIANA PROFESOR PSIHOLOG Grad II CENTRUL SCOLAR PENTRU EDUCATIE INCLUZIVA NR. 2 CENTRUL SCOLAR PENTRU EDUCATIE INCLUZIVA NR. 2 3476/01.04.2013
354. POPOVICI MARIUS IOAN LIMBA FRANCEZA Grad II SCOALA GIMNAZIALA FARAGAU SCOALA GIMNAZIALA FARAGAU 4751/07.10.2014
355. PORKOLAB ANNAMARIA PSIHOLOGIE Grad I CENTRUL JUDEŢEAN DE RESURSE ŞI ASISTENŢĂ EDUCAŢION CENTRUL JUDEŢEAN DE RESURSE ŞI ASISTENŢĂ EDUCAŢIONALĂ MUREȘ - GRUP ŞCOLAR ION VLASIU 3845/27.04.2012
356. PRESECAN GHEORGHE FIZICĂ-CHIMIE Grad I GRUP ŞCOLAR GHEORGHE ŞINCAI GRUP ŞCOLAR GHEORGHE ŞINCAI 3845/27.04.2012
357. PRIHOI VASILE MATEMATICĂ-INFORMATICĂ Grad I GRUPUL ŞCOLAR IERNUT GRUPUL ŞCOLAR IERNUT 3845/27.04.2012
358. PROZAN MIRCEA DUMITRU ISTORIE-FILOSOFIE Grad I LICEUL PEDAGOGIC MIHAI EMINESCU TÂRGU MUREŞ LICEUL PEDAGOGIC MIHAI EMINESCU TÂRGU MUREŞ 4849/31.07.2012
359. PUI ADINA ROZE PROFESOR Grad I GRUPUL SCOLAR ELECTROMURES GRUPUL SCOLAR ELECTROMURES 5667/07.09.2012
360. PURENCIU MIHAELA PIPP Grad I SCOALA GENERALA CU CLASELE I-VIII APOLD SCOALA GENERALA CU CLASELE I-VIII APOLD 4849/31.07.2012
361. PUSCASU MARIA CAMELIA ÎNVĂŢĂTOR / INSTITUTOR / EDUCATOR / PROFESOR ÎN ÎNVĂŢĂMÂNTUL PRIMAR ŞI PREŞCOLAR Grad I GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR 6 GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR 6 3845/27.04.2012
362. RAD -TURC VERONICA-ADELA INSTITUTORI Grad I SCOALA GENERALA VASILE POP SCOALA GENERALA VASILE POP 4849/31.07.2012
363. RAD P. IOAN MATEMATICA Grad I GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL LUDUS GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL LUDUS 4849/31.07.2012
364. RADULY DANIEL FRANCEZĂ Grad II COLEGIUL AGRICOL TRAIAN SĂVULESCU INSPECTORATUL ŞCOLAR JUTEȚEAN MUREȘ 3845/27.04.2012
365. RAILEANU MINODORA PROFESOR INVATAMANT PRIMAR Grad I SCOALA GIMNAZIALA ,,CORNEL REGMAN'' SCOALA GIMNAZIALA,,CORNEL REGMAN' DANES 4751/07.10.2014
366. RATA NADIA DINUCA PSIHOLOGIE PEDAGOGIE Doctorat CJRAE - LICEUL VOCATIONAL ”MIHAI EMINESCU” INSPECTORATUL SCOLAR JUDETEAN MUREȘ 3476/01.04.2013
367. RAUCA ANTOANETA MARIA DISCIPLINE TEHNICE Grad I GRUP ŞCOLAR GHERGHE ŞINCAI GRUP ŞCOLAR GHEORGHE ŞINCAI 3845/27.04.2012
368. RIZESCU MIHAELA ÎNVĂŢĂTOR / INSTITUTOR / EDUCATOR / PROFESOR ÎN ÎNVĂŢĂMÂNTUL PRIMAR ŞI PREŞCOLAR Grad I GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.16 GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.16 3845/27.04.2012
369. ROMAN MELANIA-ELENA PROFESOR ÎNVĂȚĂMÂNT PRIMAR Grad I ȘCOALA GIMNAZIALĂ BĂGACIU ȘCOALA GIMNAZIALĂ BĂGACIU 3476/01.04.2013
370. ROSCA ADRIANA CRINA PROFESOR PT. ÎNV. PRIMAR ŞI PREŞCOLAR Grad II GRĂDINIŢA PR.PREL. NR.12TÂRGU-MUREŞ GRĂDINIŢA PR.PREL.NR.12 TÂRGU-MUREŞ 5667/07.09.2012
371. RUCOI GHEORGHIŢĂ ADRIAN EDUCAŢIE FIZICĂ ŞI SPORT Grad I GRUP ŞC. IND. AVRAM IANCU ISJ MUREŞ 3845/27.04.2012
372. RUS GYORGY GEOGRAFIE-ISTORIE Grad I SCOALA GIMNAZIALA "SERAFIM DUICU" SCOALA GIMNAZIALA "SERAFIM DUICU" 4751/07.10.2014
373. RUSU AURA-CRISTINA ÎNVĂŢĂTORI - EDUCATORI Grad II GRĂDINIŢA CU PROGRAM PRELUNGIT DUMBRAVA MINUNATĂ GRĂDINIŢA CU PROGRAM PRELUNGIT DUMBRAVA 4849/31.07.2012
374. RUSU JOZSEF CHIMIE-FIZICA Grad I GRUPUL SCOLAR DE INDUSTRIE USOARA GRUPUL SCOLAR DE INDUSTRIE USOARA 4849/31.07.2012
375. RUSU RODICA MARIA PROFESOR PEDAGOGIE Grad I GIMN. ROMULUS GUGA GIMN. ROMULUS GUGA 4849/31.07.2012
376. RUSU VIORICA ÎNVĂŢĂTOR / INSTITUTOR / EDUCATOR / PROFESOR ÎN ÎNVĂŢĂMÂNTUL PRIMAR ŞI PREŞCOLAR Grad I GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.4 REGHIN GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.4 REGHIN 3845/27.04.2012
377. SABAU STEFAN-CAROL MATEMATICĂ Grad I CENTRUL ŞCOLAR DE EDUCAŢIE INCLUZIVĂ NR.3, SAM CENTRUL ŞCOLAR DE EDUCAŢIE INCLUZIVĂ NR.3, SAM 3845/27.04.2012
378. SĂLCUDEAN DANIELA ÎNVĂŢĂTOR / INSTITUTOR / EDUCATOR / PROFESOR ÎN ÎNVĂŢĂMÂNTUL PRIMAR ŞI PREŞCOLAR Grad I GRĂDINIŢA CU PROGRAM NORMAL IERNUT GRĂDINIŢA CU PROGRAM NORMAL IERNUT 3845/27.04.2012
379. SAMARTINEAN CRISTINA MATEMATICA Grad I SCOALA GIMNAZIALA TRAIAN TARNAVENI SCOALA GIMNAZIALA TRAIAN TARNAVENI 5557/22.11.2013
380. ŞAMŞUDEAN MONICA GEOGRAFIE-ISTORIE , BIOLOGIE Grad II ŞCOALA GENERALĂ CU CLASELE I-VIII ŞINCAI ŞCOALA GENERALĂ CU CLASELE I-VIII ŞINCAI 4849/31.07.2012
381. SANDRU GABRIELA LIMBA ENGLEZA Grad II SCOALA GIMNAZIALA TUDOR VLADIMIRESCU SCOALA GIMNAZIALA TUDOR VLADIMIRESCU 5557/22.11.2013
382. SĂRMĂŞAN DORINA ÎNVĂŢĂTOR / INSTITUTOR / EDUCATOR / PROFESOR ÎN ÎNVĂŢĂMÂNTUL PRIMAR ŞI PREŞCOLAR Grad I GRĂDINIŢA PR.PREL.NR.12 ,TÂRGU-MUREŞ GRĂDINIŢA PR.PREL.NR.12,TÂRGU-MUREŞ 3845/27.04.2012
383. SAV I.SORINA ÎNVĂŢĂTOR / INSTITUTOR / EDUCATOR / PROFESOR ÎN ÎNVĂŢĂMÂNTUL PRIMAR ŞI PREŞCOLAR Grad I GRĂDINIȚA CU PROGRUPPRELUNGIT NR.1 GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.1 3845/27.04.2012
384. SAVA ELENA LELIOARA BIOLOGIE-CHIMIE Grad II SCOALA GIMNAZIALA AUGUSTIN MAIOR REGHIN SCOALA GIMNAZIALA IDECIU DE JOS 3839/11.07.2014
385. SECASAN GYONGYI AGNES EDUCAŢIE TEHNOLOGICĂ Grad I GIMNAZIUL DE STAT VICTOR JINGA GIMNAZIUL DE STAT VICTOR JINGA 3845/27.04.2012
386. ŞEIOAN IOAN EDUCAŢIE FIZICĂ ŞI SPORT Grad I ŞCOALA CU CLASELE I-VIII DĂNILĂ STUPAR RUŞII MUNŢI ŞCOALA CU CLASELE I-VIII DĂNILĂ STUPAR RUŞII MUNŢI 4849/31.07.2012
387. SELYEM ZOLTAN - ELOD LIMBA SI LITERATURA ROMANA - LIMBA SILITERATURA FR Grad II LICEUL TEHNOLOGIC ELECTROMURES LICEUL TEHNOLOGIC ELECTROMURES 5557/22.11.2013
388. SERBAN IONELA MARIA PROF. INV. PRESCOLAR Grad I GRĂDINIȚA CU P.P.NR.2 REGHIN GRĂDINIȚA CU P.P.NR.2 REGHIN 3476/01.04.2013
389. SERBAN STEFAN IOAN MATEMATICĂ Grad I GRUP ŞCOLAR PETRU MAIOR REGHIN GRUP ŞCOLAR PETRU MAIOR REGHIN 3845/27.04.2012
390. SILAGHI MELINDA TEHNOLOGIA SUBSTANȚELOR ORGANICE Grad I GRUP ŞCOLAR LUCIAN BLAGA GRUP ŞCOLAR LUCIAN BLAGA REGHIN 3845/27.04.2012
391. SILVĂŞAN PETRONELA GEOGRAFIE - ISTORIE Grad II ŞCOALA GIMNAZIALĂ ALEXANDRU IOAN CUZA ŞCOALA GIMNAZIALĂ ALEXANDRU IOAN CUZA 3839/11.07.2014
392. SOCOL IOAN PROFESOR Grad I CENTRUL SCOLAR DE ED. INCLUZIVA NR.3,SAM REGHIN CENTRUL SCOLAR DE ED. INCLUZIVA NR.3,SAM REGHIN 3476/01.04.2013
393. SOCOL VIOREL INGINER MECANICĂ AGRICOLĂ Grad I COLEGIUL AGRICOL TRAIAN SAVULESCU TIRGU-MURES INSPECTORATUL ŞCOLAR JUDEȚEAN MURES 3845/27.04.2012
394. SOMESAN CRISTINA-LIGIA FIZICĂ Grad I COLEGIUL NAŢIONAL ALEXANDRU PAPIU ILARIAN COLEGIUL NAŢIONAL ALEXANDRU PAPIU ILARIAN 3845/27.04.2012
395. SOMESAN STEFAN MATEMATICA Grad I COLEGIUL NATIONAL AL. PAPIU ILARIAN COLEGIUL NATIONAL AL. PAPIU ILARIAN 4849/31.07.2012
396. STAN OTILIA GHEORGHINA MATEMATICĂ Grad I GIMNAZIUL DE STAT TUDOR VLADIMIRESCU GIMNAZIUL DE STAT ”TUDOR VLADIMIRESCU” TÂRGU MUREȘ 3845/27.04.2012
397. STANESCU AURORA MANUELA ROMÂNĂ-FRANCEZĂ Grad I COLEGIUL NAŢIONAL UNIREA INSPECTORATUL ŞCOLAR JUDEȚEAN MURES 3845/27.04.2012
398. STAVILA LUCIA ZAMFIRA PEDAGOGIE Grad I SCOALA GENERALA PETRU MAIOR - CAPUSUL DE CAMPIE SCOALA GENERALA PETRU MAIOR - CAPUSUL DE CAMPIE 4849/31.07.2012
399. ŞTEF ANA PROFESOR ÎNVĂŢĂMÂNT PRIMAR Grad I GIMNAZIUL DE STAT AUREL MOSORA SIGHIŞOARA GIMNAZIUL DE STAT AUREL MOSORA SIGHIŞOARA 4849/31.07.2012
400. STEF IOAN PROFESOR CONSILIER SCOLAR Grad I CENTRUL JUD. DE RES.SI ASISTENTA EDUC.TG-MUREȘ CENTRUL JUD. DE RES.SI ASISTENTA EDUC.TG-MUREȘ 3476/01.04.2013
401. STETCO GAVRILA INDUSTRIALIZAREA LEMNULUI Grad II GRUPUL ŞCOLARVASILE NETEADEDA GRUPUL ŞCOLARVASILE NETEADEDA 3845/27.04.2012
402. STETCO MARIA INDUSTRIALIZAREA LEMNULUI Grad I GRUP ŞCOLAR VASILE NETEA INSPECTORATUL ŞCOLAR JUDEȚEAN 3845/27.04.2012
403. STINGU ADRIANA NICOLETA MATEMATICĂ Grad I GIMNAZIUL DE STAT MIRON NEAGU GIMNAZIUL DE STAT MIRON NEAGU 3845/27.04.2012
404. STOICA DIANA SABINA INTERPRETARE MUZICALA - VIOARA Grad II GIMNAZIUL DE STAT AUGUSTIN MAIOR INSPECTORATUL SCOLAR JUDETEAN MURES 5667/07.09.2012
405. STRUGURAȘ-FAZAKAS ILDIKÓ ÎNVĂŢĂTOR / INSTITUTOR / EDUCATOR / PROFESOR ÎN ÎNVĂŢĂMÂNTUL PRIMAR ŞI PREŞCOLAR Grad I ŞCOALA GENERALĂ NR. 7-TG.-MUREȘ ŞCOALA GENERALĂ NR. 7-TG.-MUREȘ 3845/27.04.2012
406. SUCEAVA MARIA CAROLINA PROFESOR PT.INV.PRIMAR SI PRESCOLAR Grad I SCOALA GIMNAZIALA GURGHIU GRADINITA CU PROGRAM NORMAL GURGHIU 5557/22.11.2013
407. SUCIU CLAUDIA ADELA PROFESOR INVATAMANT PRIMAR SI PRESCOLAR Grad I SCOALA GIMNAZIALA AVRAM IANCU SCOALA GIMNAZIALA AVRAM IANCU 3839/11.07.2014
408. SUCIU IOAN FIZICĂ Grad I LICEUL TEORETIC ANDREI BARSEANU LICEUL TEORETIC ANDREI BARSEANU 3845/27.04.2012
409. SUCIU LAURA BIOLOGIE Grad I LICEUL TEORETIC ANDREI BARSEANU LICEUL TEORETIC ANDREI BARSEANU 3845/27.04.2012
410. SUCIU LIA ENGLEZĂ-FRANCEZĂ Grad I COLEGIUL NAŢIONAL MIRCEA ELIADE COLEGIUL NAŢIONAL MIRCEA ELIADE 3845/27.04.2012
411. SUCIU SORIN NICOLAE MATEMATICĂ Grad II ŞCOALA GENERALĂ BOIU -ALBESTI ŞCOALA GENERALĂ ALBESTI 3845/27.04.2012
412. SZABO TUNDE ILONA MATEMATICA -INFORMATICA Grad I GIMNAZIUL TRAIAN SCOALA GIMNAZIALA OGRA 3476/01.04.2013
413. SZABÓ ZOLTÁN INFORMATICĂ Grad I LICEUL TEHNOLOGIC ”PETRU MAIOR” REGHIN LICEUL TEHNOLOGIC ”PETRU MAIOR” REGHIN 3476/01.04.2013
414. SZÁSZ ÁGOTA - JUDIT FIZICĂ Grad I LICEUL TEORETIC BOLYAI FARKAS LICEUL TEORETIC BOLYAI FARKAS 4849/31.07.2012
415. SZASZ FERENC FIZICĂ Grad I GRUP ŞCOLAR GHEORGHE SINCAI GRUP ŞCOLAR GHEORGHE SINCAI 3845/27.04.2012
416. SZÁSZ JUDITH PROFESOR INVATAMANT PRIMAR Grad I SCOALA GIMNAZIALA MIHAI VITEAZUL SCOALA GIMNAZIALA MIHAI VITEAZUL 3839/11.07.2014
417. SZASZ TEREZ PROFESOR INVATAMANT PRIMAR Grad I SCOALA GIMNAZIALA GLAJARIE SCOALA GIMNAZIALA GLAJARIE 3839/11.07.2014
418. SZÉKELY EMESE MAGHIARĂ-ENGLEZĂ Grad I LIC. TEORETIC BOLYAI FARKAS LICEUL TEOLOGIC REFORMAT 3845/27.04.2012
419. SZEKELY ENDRE MATEMATICĂ-FIZICĂ Grad II LICEUL TEHNOLOGIC DUMBRĂVIOARA ȘCOALA GIMNAZIALĂ ERNEI 4751/07.10.2014
420. SZEKELY ZOLTAN LEVENTE MATEMATICA Grad I LICEUL TEHNOLOGIC NR. 1 LUDUS LICEUL TEHNOLOGIC NR. 1 LUDUS 3476/01.04.2013
421. SZEKELY-VARGA MARIA MELINDA ISTORIE Grad I ȘCOALA GIMNAZIALĂ ADĂMUȘ ȘCOALA GIMNAZIALĂ ADĂMUȘ 4751/07.10.2014
422. SZEPESSY IBOLYA TERÉZ EDUCAŢIE FIZICĂ Grad I ŞCOALA GENERALĂ CLS. I-VIII PERIŞ ŞCOALA GENERALĂ CLS. I-VIII PERIŞ 4849/31.07.2012
423. SZILAGYI ANDRAS FIZICĂ-INFORMATICĂ Grad I LICEUL VOCAŢIONAL ”MIHAI EMINESCU” TÂRGU MUREŞ LICEUL VOCAŢIONAL ”MIHAI EMINESCU” TÂRGU MUREŞ 3476/01.04.2013
424. TAMAS MARIANA MATEMATICĂ-FIZICĂ / INFORMATICĂ Grad I GIMNAZIUL DE STAT ZAHARIA BOIU SIGHISOARA GIMNAZIUL DE STAT ZAHARIA BOIU SIGHISOARA 3845/27.04.2012
425. TAMÁSI ZSOLT-JÓZSEF TEOLOGIE ROM.CAT - ISTORIE Doctorat ȘCOALA GENERALĂ NR. 7 ȘCOALA GENERALĂ NR. 7 4849/31.07.2012
426. ŢIBREA ADRIANA INGINER CONSTRUCTOR - C.C.I.A. Grad I GRUPUL ŞCOLAR CONSTANTIN BRANCUŞI TÂRGU MUREŞ GRUPUL ŞCOLAR CONSTANTIN BRANCUŞI TÂRGU MUREŞ 3845/27.04.2012
427. TIGU CIRESICA PROFESOR EDUCATIE TEHNOLOGICA Grad I SCOALA GENERALA CU CLASELE I-VIII NR.4 SCOALA GENERALA CU CLASELE I-VIII NR.4 4849/31.07.2012
428. TIMUS JAN LIMBA ROMANA- LIMBA ENGLEZA Grad I SCOALA GIMNAZIALA ALEXANDRU CEUSIANU SCOALA GIMNAZIALA ALEXANDRU CEUSIANU 5557/22.11.2013
429. TIRNAVEANU CLAUDIA FINANTE-BANCI-CONTABILITATE Grad II LICEUL TEHNOLOGIC LICEUL TEHNOLOGIC 3476/01.04.2013
430. TITTES - GHERMAN MIHAELA TEHNOLOGIA CONSTRUCȚIILOR DE MAȘINI Grad I GRUPUL ŞCOLAR DE INDUSTRIE UŞOARĂ GRUPUL ŞCOLAR DE INDUSTRIE UŞOARĂ 3845/27.04.2012
431. TODORAN NICOLETA CERASELA MATEMATICĂ-INFORMATICĂ Grad I GIMNAZIUL NICOLAE BĂLCESCU TG.MUREŞ GIMNAZIUL NICOLAE BĂLCESCU TÂRGU MUREŞ 3845/27.04.2012
432. TONCEAN ANCA IULIA PROFESOR PENTRU ÎNVĂȚĂMÂNTUL PREȘCOLAR Grad II SCOALA GENERALĂ CU CLASELE I-VIII GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.2 REGHIN 4849/31.07.2012
433. TOTH DOMOKOS MAGHIARĂ-ENGLEZĂ Grad I GRUP ŞCOLAR SFANTUL GHEORGHE SANG. DE PADURE GRUP ŞCOLAR SFANTUL GHEORGHE SG. DE PADURE 3845/27.04.2012
434. TOTH IMOLA ERZSÉBET PEDAGOGIA ÎNVĂŢĂMÂNTULUI PRIMAR ŞI PREŞCOLAR Grad I ŞCOALA GIMNAZIALĂ ALEXANDRU IOAN CUZA ŞCOALA GIMNAZIALĂ ALEXANDRU IOAN CU 3839/11.07.2014
435. TOTH MARGARETA FILOSOFIE-ISTORIE Grad I CENTRUL ŞCOLAR PENTRU EDUCAŢIE INCLUZIVĂ NR. 2 CENTRUL ŞCOLAR PENTRU EDUCAŢIE INCLUZIVĂ NR.2 3845/27.04.2012
436. TOTH TIVADAR MATEMATICA-FIZICA Grad I COLEGIUL NATIONAL MIRCEA ELIADE COLEGIUL NATIONAL MIRCEA ELIADE 4849/31.07.2012
437. TRIFAN IRINA MIHAELA ÎNVĂŢĂTOR / INSTITUTOR / EDUCATOR / PROFESOR ÎN ÎNVĂŢĂMÂNTUL PRIMAR ŞI PREŞCOLAR Grad I GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 15 GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.15 3845/27.04.2012
438. TRUFAN JOZSEF GEOGRAFIE-ISTORIE Grad I ŞCOALA GENERALĂ MIERCUREA NIRAJULUI ŞCOALA GENERALĂ MIERCUREA NIRAJULUI 4849/31.07.2012
439. TRUȚA SILVIA MATEMATICA - FIZICA Grad I ȘCOALA GENERALĂ CLS I-VIII STÂNCENI ȘCOALA GENERALĂ CLS I-VIII STÂNCENI 4849/31.07.2012
440. TURCU SIMONA ELENA PEDAGOGIE MUZICALĂ Grad II ŞCOALA GIMNAZIALĂ IERNUT INSPECTORATUL ŞCOLAR JUDEŢEAN MUREŞ 3476/01.04.2013
441. UIFĂLEAN ELENA-MARIOARA EDUCATOARE Grad I GRĂDINITA CU PROGRAM NORMAL NR.3 GRĂDINIŢA CU PROGRAM NORMAL NR.3 4849/31.07.2012
442. UNGVARI EMESE LIMBA ROMANA- LIMBA GERMANA Grad II SCOALA GIMNAZIALA ALEXANDRU CEUSIANU SCOALA GIMNAZIALA ALEXANDRU CEUSIANU 5557/22.11.2013
443. UŞTEA FIRA EDUCATOARE Grad I GRĂDINIŢA CU PROGRAM PRELUNGIT RÂNDUNICA GRĂDINIŢA CU PROGRAM PRELUNGIT RÂNDUNICA 4849/31.07.2012
444. VAJDA JÓZSEF-ATTILA PROFESOR IN INVATAMANT PRIMAR SI PRESCOLAR Grad I SCOALA GENERALA CU CLASELE I-VIII BALAUSERI SCOALA GENERALA CU CLASELE I-VIII BALAUSERI 4849/31.07.2012
445. VAJDA SZABOLCS ISTVAN ISTORIE Grad II ŞCOALA GIMNAZIALĂ ALUNIŞ ŞCOALA GIMNAZIALĂ ALUNIŞ 5557/22.11.2013
446. VARGA NAGY ANA PROFESOR Grad I ŞCOALA GIMNAZIALĂ FRIEDRICH SCHILLER ŞCOALA GIMNAZIALĂ FRIEDRICH SCHILLER 3839/11.07.2014
447. VASIU TATIANA-MANUELA PSIHOLOGIE Grad I SCOALA GENERALA FOGARASI SAMUEL SCOALA GENERALA FOGARASI SAMUEL 4849/31.07.2012
448. VASS FERENCZ MATEMATICĂ Grad I GRUP ŞCOLAR DOMOKOS KAZMER SOVATA GRUP ŞCOLAR DOMOKOS KAZMER SOVATA 3845/27.04.2012
449. VERESS EVA AUTOMATIZARI SI INFORMATICA Grad I LICEUL TEHNOLOGIC ELECTROMURES LICEUL TEHNOLOGIC ELECTROMURES 5557/22.11.2013
450. VIDRĂSAN IRINA PROFESOR Grad I GIMNAZIUL SERAFIM DUICUTG.MURES GIMNAZIUL SERAFIM DUICUTG.MURES 4849/31.07.2012
451. VINCZE CSILLA PROFESOR INVATAMANT PRESCOLAR Grad I SC. GIMNAZIALA "LIVIU REBREANU" SC. GIMNAZIALA "LIVIU REBREANU" GRADINITA RANDUNI 4751/07.10.2014
452. VITA CSABA-ATTILA EDUCAȚIE FIZICĂ ȘI SPORT Grad I ȘCOALA GIMNAZIALĂ ,,ALEXANDRU IOAN CUZA” ȘCOALA GIMNAZIALĂ ,,ALEXANDRU IOAN CUZA” 4751/07.10.2014
453. VLASA MARIA ÎNVĂŢĂTOR Grad I LICEUL TEHNOLOGIC ,,VASILE NETEA" DEDA LICEUL TEHNOLOGIC ,,VASILE NETEA DEDA 5557/22.11.2013
454. VOICU I. DUMITRU GEOGRAFIE Doctorat COLEGIUL ECONOMIC TRANSILVANIA TG.MUREŞ COLEGIUL ECONOMIC TRANSILVANIA TG.MUREŞ 4849/31.07.2012
455. VULC CORNEL CRISTIAN GEOGRAFIE Grad I GRUPUL ŞCOLAR GHEORGHE MARINESCU GRUPUL ŞCOLAR GHEORGHE MARINESCU 3845/27.04.2012
456. ZAHARIA EUGEN - DUMITRU CHIMIE Grad I GRUP ŞCOLAR DE INDUSTRIE USOARA GRUP ŞCOLAR DE INDUSTRIE USOARA 3845/27.04.2012
457. ZAHARIA SILVIA ÎNVĂŢĂTOR / INSTITUTOR / EDUCATOR / PROFESOR ÎN ÎNVĂŢĂMÂNTUL PRIMAR ŞI PREŞCOLAR Grad I ŞCOALA GENERALĂ RADU POPA ŞCOALA GENERALĂ RADU POPA 3845/27.04.2012
Total experţi în județul/municipiul MUREŞ 457