www.edu.ro
Formular înscriere
Meniu CNEME
Contact
Ministerul Educaţiei și Cercetării
Str. Gen. Berthelot 28-30
Sector 1, 010168, Bucureşti
Tel. Centrală: 4056200;4056300
Registrul Naţional al Experţilor în Management Educaţional - Actualizat conform OMEC Nr. 3677/20.03.2020


Registrul Naţional al Experţilor în Management Educaţional

Judeţul/Municipiul: MEHEDINŢI
Nr. Crt. Numele și prenumele Specializarea Grad didactic Unitatea unde este titular Loc de muncă Nr. OMECTS
1. ACHIMESCU CLUDIA BIOLOGIE-EDUCATIE TEHNOLOGICA Grad I SCOALA GIMNAZIALA BILVANESTI-JIANA SCOALA GIMNAZIALA BILVANESTI-SIROCA 4522/07.08.2017
2. ACHIMESCU VIOLETA ZAMBILA CHIMIE-FIZICA Grad I COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC STEFAN ODOBLEJA COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC STEFAN ODOBLEJA 4849/31.07.2012
3. AGAPE MARIA-GENOVEVA FILATURĂ-ȚESĂTORIE, INGINERIA CONFECŢIILOR TEXTILE Grad I PALATUL COPIILOR ȘI ELEVILOR DROBETA TURNU SEVERIN PALATUL COPIILOR ȘI ELEVILOR DROBETA TURNU SEVERIN 3845/27.04.2012
4. AGAPE MIHAI ELECTRONICĂ ŞI TELECOMUNICAŢII Grad I PALATUL COPIILOR ȘI ELEVILOR DROBETA TURNU SEVERIN PALATUL COPIILOR ȘI ELEVILOR DROBETA TURNU SEVERIN 3845/27.04.2012
5. ALBESCU CARMEN MECANICĂ Grad I COLEGIUL TEHNIC ”DOMNUL TUDOR” COLEGIUL TEHNIC ”DOMNUL TUDOR” 5624/06.11.2015
6. ALBESCU ION ÎNVĂŢĂTOR / INSTITUTOR / EDUCATOR / PROFESOR ÎN ÎNVĂŢĂMÂNTUL PRIMAR ŞI PREŞCOLAR Grad I ŞCOALACU CLASELE.I-VIII MARASESTI, BAIA DE ARAMA ŞCOALA CU CLASELE I-VIII MARASESTI 3845/27.04.2012
7. ALBESCU NADIA-FLAVIANA ROMÂNĂ-FRANCEZĂ Grad II ŞCOALA CU CLASELE. I-VIII MARASESTI LICEUL DE MUZICA ŞI ARTE PLASTICE, ALBA IULIA - DE 3845/27.04.2012
8. ALBU DOINA CLAUDIA PROFESOR INVATAMANT PRESCOLAR Grad II GRADINITA CU PROGRAM NORMAL SCOALA GIMNAZIALA BA GRADINITA CU PROGRAM NORMAL SCOALA GIMNAZIALA B 4127/16.07.2018
9. ALECSANDRU DELIA - GABI CHIMIE-BIOLOGIE Grad II ŞCOALA POSTLICEALA SANITARA ŞCOALA POSTLICEALA SANITARA 3845/27.04.2012
10. ALEXANDRU BOGDAN CEZAR EDUCATIE FIZICA SI SPORT Grad I COLEGIUL TEHNIC LORIN SALAGEAN LICEUL TEHNOLOGIC HALANGA 5557/22.11.2013
11. ALEXANDRU PLOSCEANU EDUCAŢIE FIZICĂ ŞI SPORT Grad I COLEGIUL ECONOMIC THEODOR COSTESCU, DROBETA TURNU INSPECTORATUL ŞCOLAR JUDEȚEAN MEHEDINTI, DROBETA T 3845/27.04.2012
12. AMZA CARMEN DOINA BIOLOGIE Grad I SCOALA CU CLASELE I-VIII GARLA MARE SCOALA CU CLASELE I-VIII GARLA MARE 5667/07.09.2012
13. AMZA CONSTANTA RELIGIE ORTODOXA Grad I SCOALA GIMNAZIALA ,,PETRU DUMITRIU,, ORSOVA SCOALA GIMNAZIALA ,,PETRU DUMITRIU,, ORSOVA 5557/22.11.2013
14. AMZA I MELANIA INSTITUTOR PROFESOR PSIHOLOGIE Grad I SCOALA CU CLASELE I-VIII OBIRSIA DE CAMP SCOALA CU CLASELE I-VIII OBIRSIA DE CAMP 4849/31.07.2012
15. AMZA OANA ÎNVĂȚĂTOR- EDUCATOARE Grad II GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 21 DROBETA TURN GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 21 DROBETA TURNU SEVERIN 4522/07.08.2017
16. AMZOI ELEONORA ÎNVĂŢĂTOR / INSTITUTOR / EDUCATOR / PROFESOR ÎN ÎNVĂŢĂMÂNTUL PRIMAR ŞI PREŞCOLAR Grad I ŞCOALA CU CLASELE I-VIIICONSTANTIN NEGREANU ŞCOALA CU CLASELE I-VIII CONSTANTIN NEGREANU 3845/27.04.2012
17. ANDRECA IOANA PROFESOR FILOSOFIE-ISTORIE Grad I COLEGIUL TEHNIC ”DECEBAL„ DR. TR. SEVERIN COLEGIUL TEHNIC ”DECEBAL„ DR. TR. SEVERIN 5667/07.09.2012
18. ANDREI IONICĂ MATEMATICĂ-INFORMATICĂ Doctorat LICEUL TEORETIC CUJMIR LICEUL TEORETIC CUJMIR 4849/31.07.2012
19. ANDRIŢOIU LEONTINA CODRUŢA FINANTE-BANCI Grad II LICEUL TEORETIC ŞERBAN CIOCULESCU LICEUL TEORETIC ŞERBAN CIOCULESCU 4127/16.07.2018
20. ANDRONIE MARIA DANIELA PROFESOR PENTRU INVATAMANT PRIMAR Grad II SCOALA GIMNAZIALA JIANA SCOALA GIMNAZIALA JIANA 4751/07.10.2014
21. ANESCU CRISTINA PROFESOR ÎNVĂŢĂMÂNT PRIMAR Grad I ŞCOALA GIMNAZIALĂ PETRU DUMITRIU” ORŞOVA ŞCOALA GIMNAZIALĂ ”PETRU DUMITRIU” ORŞOVA 5557/22.11.2013
22. ANGHELESCU MATEI PSIHOLOGIE Grad II C.S.E.I. CONSTANTIN PUFAN DROBETA TURNU SEVERIN C.S.E.I. CONSTANTIN PUFAN DROBETA TURNU SEVERIN 3677/20.03.2020
23. ANIŢA MIHAELA DIANA BIOLOGIE Grad I LICEUL TEHNOLOGIC HALÂNGA LICEUL TEHNOLOGIC HALÂNGA 4849/31.07.2012
24. ANUŢA POLINA PROFESOR PENTRU ÎNVĂŢĂMÂNT PRIMAR ŞI PREŞCOLAR Grad II ŞCOALA PRIMARĂ POROINA ŞCOALA PRIMARĂ POROINA 5076/31.08.2016
25. ARAPU ANA MARIA SEMIRAMIDA PROFESOR ÎNVĂŢĂMÂNT PREŞCOLAR Grad I ŞCOALA GIMNAZIALĂ ILOVĂŢ ŞCOALA GIMNAZIALĂ ILOVĂŢ 5624/06.11.2015
26. ARGETOIANU CONSTANTIN INFORMATICA Grad I GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MATEI BASARAB GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MATEI BASARAB 4849/31.07.2012
27. ARJOCA VALENTINA ISTORIE-GEOGRAFIE Grad I LICEUL TEHNOLOGIC C-TIN BRANCOVEANU LICEUL TEHNOLOGIC C-TIN BRANCOVEANU+SCOALA GIMNAZI 2544/27.03.2015
28. ASAVEI C. CONSTANŢA EDUCAŢIE FIZICĂ ŞI SPORT - HANDBAL Grad I CLUBUL SPORTIV ŞCOLAR DROBETA TR.SEVERIN CLUBUL SPORTIV ŞCOLAR DROBETA TR.SEVERIN 3845/27.04.2012
29. AVRAMOVICI LAVINIA RADINCA PROFESOR Grad I SCOALA GIMNAZIALA BALA SCOALA GIMNAZIALA BALA 4236/07.06.2019
30. BĂBEANU MARIA-FELICIA BIOLOGIE Grad II ȘC. „D-TRU CRAȘOVEANU” /ȘC. „GHE. ENESCU” ȘC. „D-TRU CRAȘOVEANU”/ ȘC. „GHE. ENESCU” 5624/06.11.2015
31. BABONIU NASTASIA SANDA ISTORIE Grad I COLEGIUL TEHNIC ”DOMNUL TUDOR” COLEGIUL TEHNIC ”DOMNUL TUDOR” 3476/01.04.2013
32. BACUI IOANA LUMINITA PROFESOR INVATAMANT PRIMAR SI PRESCOLAR Grad II SCOALA CU CLASELE I-VIII OBIRSIA DE CIMP OBIRSIA DE CIMP 4849/31.07.2012
33. BĂDĂLUŢĂ ANGHEL MATEMATICĂ Grad I ŞCOALA CU CLASELE.I-VIII NR.6 ŞCOALA CU CLASELE I-VIII NR.6 3845/27.04.2012
34. BADESCU ANDREEA-FLORENTINA PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR Grad II GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 7 GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 7 4127/16.07.2018
35. BĂDESCU OCTAV - SERGIU GEOGRAFIE - FRANCEZĂ Grad I COLEGIUL NAŢIONAL „TRAIAN„ DR.TR. SEVERIN INSPECTORATUL ŞCOLAR JUDEŢEAN MEHEDINŢI 5667/07.09.2012
36. BĂICUŞ ELIXIA ELECTROTEHNICĂ Grad I COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI AUTO COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI AUTO 3845/27.04.2012
37. BAILESTIANU NORITA ANISIA BIOLOGIE Grad I LICEUL TEORETIC DOCTOR VICTOR GOMOIU LICEUL TEORETIC DOCTOR VICTOR GOMOIU 4849/31.07.2012
38. BĂLĂCEANU DELIA RAMONA LIMBA ŞI LITERATURA ROMÂNĂ Grad I COLEGIUL NAŢIONAL ECONOMIC THEODOR COSTESCU COLEGIUL NAŢIONAL ECONOMIC THEODOR COSTESCU 5076/31.08.2016
39. BALACI ANA-MARIA LIMBA ENGLEZĂ Grad I LICEUL TEHNOLOGIC DIERNA ORȘOVA LICEUL TEHNOLOGIC DIERNA ORȘOVA 3677/20.03.2020
40. BALACI ANIȘOARA DANIELA BIOLOGIE-ȘTIINȚE AGRICOLE Grad I ȘCOALA POSTLICEALĂ SANITARĂ DROBETA TURNU SEVERIN ȘCOALA POSTLICEALĂ SANITARĂ DROBETA TURNU SEVERIN 5076/31.08.2016
41. BALASA DRAGHIA DOMNICA BIOLOGIE Grad II SCOALA GIMNAZIALA BALTA SCOALA GIMNAZIALA BALTA 3839/11.07.2014
42. BĂLĂŞOIU NINELA INFORMATICA Grad I COLEGIUL NAŢIONAL PEDAGOGIC "ŞTEFAN ODOBLEJA" COLEGIUL NAŢIONAL PEDAGOGIC "ŞTEFAN ODOBLEJA" 2544/27.03.2015
43. BĂLĂŞOIU RADU FLORIN EDUCAŢIE FIZICĂ ŞI SPORT Grad I COLEGIUL NAŢIONAL GHEOGHE ŢIŢEICA COLEGIUL NAŢIONAL GHEOGHE ŢIŢEICA 3845/27.04.2012
44. BALAȘOVICI ELEONORA NATALIA LIMBA ȘI LITERATURA ROMÂNĂ Grad I LICEUL TEORETIC DR. V. GOMOIU VÎNJU MARE LICEUL TEORETIC DR. VICTOR GOMOIU VÎNJU MARE 2544/27.03.2015
45. BALICA LILIANA LIMBA ŞI LITERATURA ROMÂNĂ-LIMBA ŞI LITERATURA FRANCEZĂ Grad I ŞCOALA GIMNAZIALĂ DUMITRU CRAŞOVEANU ŞCOALA GIMNAZIALĂ DUMITRU CRAŞOVEANU - IZVORU BÂRZII 4127/16.07.2018
46. BALICA VALERIA PROFESOR IN INVATAMNTUL PRIMAR SI PRESCOLAR Grad I GRADINITA CU P.P. NR 20 GRADINITA CU P.P.NR 20 3267/16.02.2017
47. BĂLOI F MARIANA ÎNVĂŢĂTOR / INSTITUTOR / EDUCATOR / PROFESOR ÎN ÎNVĂŢĂMÂNTUL PRIMAR ŞI PREŞCOLAR Grad I ŞCOALA CU CLASELE. I-VIII ALICE VOINESCU INSPECTORATUL ŞCOLAR JUDEŢEAN MEHEDINŢI 3845/27.04.2012
48. BĂLTEANU VIANA PROFESOR ÎNVĂȚĂMÂNT PRIMAR Grad I ȘCOALA GIMNAZIALĂ GHEORGHE ENESCU TÂMNA ȘCOALA GIMNAZIALĂ GHEORGHE ENESCU TÂMNA 3267/16.02.2017
49. BĂLU NICOLETA MATEMATICĂ Grad I COLEGIUL NAȚIONAL PEDAGOGIIC ȘT.ODOBLEJA DR.TR.SEV COLEGIUL NAȚIONAL PEDAGOGIC ȘT.ODOBLEJA 3267/16.02.2017
50. BANADUC ILIE PROFESOR SPORTURI NAUTICE KAIAC-CANOE Grad I CLUBUL SPORTIV SCOLAR ORSOVA CLUBUL SPORTIV SCOLAR ORSOVA 5624/06.11.2015
51. BĂRĂITARU AZALEEA VERONICA PSIHOLOGIE Grad I CSEI CONSTANTIN PUFAN - ŞCOALA GIMNAZIALA NR. 11 CSEI CONSTANTIN PUFAN - ŞCOALA GIMNAZIALA NR. 11 5076/31.08.2016
52. BARBULESCU ANA RALUCA LIMBA SI LITERATURA ROMANA - LIMBA ENGLEZA Grad II SCOALA GIMNAZIALA CONSTANTIN NEGREANU SCOALA GIMNAZIALA CONSTANTIN NEGREANU 3267/16.02.2017
53. BĂRBULESCU CARMEN-ELENA GEOGRAFIE Grad I COLEGIUL NAŢIONAL GHEORGHE ȚIȚEICA COLEGIUL NAŢIONAL GHEORGHE ȚIȚEICA 3845/27.04.2012
54. BAROGA MIRELA RAMONA BIOLOGIE Grad II SCOALA GIMNAZIALA SALCIA SCOALA GIMNAZIALA SALCIA 3267/16.02.2017
55. BARTOS DANA MARIANA PROFESOR Grad I SCOALA GIMNAZIALA ,,ALICE VOINESCU,, SCOALA GIMNAZIALA ,,ALICE VOINESCU,, 4751/07.10.2014
56. BECHEANU EUGENIA ALINA BIOLOGIE Grad II SCOALA GIMNAZIALA BICLES SCOALA GIMNAZIALA BICLES 3267/16.02.2017
57. BEJENARU LAVINIU DINEL INFORMATICĂ Doctorat COLEGIUL NAȚIONAL TRAIAN DROBETA TURNU SEVERIN COLEGIUL NAȚIONAL TRAIAN DROBETA TURNU SEVERIN 3677/20.03.2020
58. BEJINARU ALEXANDRA PROFESOR ÎNVĂŢĂMÂNT PREŞCOLAR Grad I GRĂDINIŢA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.19 GRĂDINIŢA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.19 5557/22.11.2013
59. BELU DANIELA PROFESOR INVATAMANT PRIMAR Grad II SCOALA CU CLASELE I-VIII PRUNISOR SCOALA CU CLASELE I-VIII PRUNISOR 5667/07.09.2012
60. BERBEC IULIANA-ANGELA INFORMATICĂ Grad I COLEGIUL TEHNOLOGIC CONSTANTIN BRÂNCOVEANU BAIA DE COLEGIUL NAȚIONAL TRAIAN DROBETA TURNU SEVERIN 3677/20.03.2020
61. BERCIU VLADAIA LIVIA ECONOMIE Grad I GRUP ŞCOLAR AGRICOL HALINGA GRUP ŞCOLAR AGRICOL HALINGA 3845/27.04.2012
62. BIBAN MIRELA MARIANA BIOLOGIE Grad I SCOALA POSTLICEALA SANITARA ”GHEORGHE TITEICA” SCOALA POSTLICEALA SANITARA ”GHEORGHE TITEICA” 5557/22.11.2013
63. BISCA DORU INFORMATICA Grad II LICEUL TEORETIC CUJMIR LICEUL TEORETIC CUJMIR 3476/01.04.2013
64. BITMALAI EUGENIA GEORGETA ÎNVĂŢĂTOR / INSTITUTOR / EDUCATOR / PROFESOR ÎN ÎNVĂŢĂMÂNTUL PRIMAR ŞI PREŞCOLAR Grad I GRĂDINIȚA CU PP NR. 3 GRĂDINIȚA CU PP NR. 3 3845/27.04.2012
65. BLAGNICEANU MINA ULIA RELIGIE ORTODOXA Grad I SCOALA GIMNAZIALA ”THEODOR COSTESCU” SCOALA GIMNAZIALA ”THEODOR COSTESCU” 5557/22.11.2013
66. BLAGOE MARIANA MADALINA MEGEMENTUL INTREPRINDERILOR Grad II LICEUL TEHNOLOGIC TUDOR VLADIMIRESCU SIMIAN LICEUL TEHNOLOGIC TUDOR VLADIMIRESCU SIMIAN 4751/07.10.2014
67. BOARIU RODICA PROFESOR Grad I ȘCOALA GIMNAZIALĂ EȘELNIȚA ȘCOALA GIMNAZIALĂ EȘELNIȚA 3267/16.02.2017
68. BOCEANU VICTORITA PROFESOR INVATAMANTUL PRESCOLAR Grad I SCOALA PRIMARA PADINA MARE GRADINITA CU PN SLASOMA 5624/06.11.2015
69. BOCÎI DANIELA ANIȘOARA FIZICĂ-CHIMIE Grad I ŞCOALA CU CLASELE I-VIII HUSNICIOARA COLEGIUL NAŢIONAL VASILE GOLDIȘ ARAD 3845/27.04.2012
70. BOETI LILIANA RAMONA LIMBA SI LITERATURA ROMANA-LIMBA SI LITERATURA SPA Grad I SCOALA GIMNAZIALA ,,REGELE MIHAI I,, SCOALA GIMNAZIALA ,,REGELE MIHAI I,, 5624/06.11.2015
71. BOGDAN IULIANA-ADELINA LIMBA ȘI LITERATURA ROMÂNĂ Grad I COLEGIUL TEHNIC DOMNUL TUDOR COLEGIUL TEHNIC DOMNUL TUDOR 5624/06.11.2015
72. BOIANGIU EMANUELA-LUIZA PROFESOR ÎNVĂȚĂMÂNT PREȘCOLAR Grad I GRĂDINIȚA CU P.P. NR.20 GRĂDINIȚA CU P.P. NR.20 5624/06.11.2015
73. BOIANGIU M.ANGELA PROFESOR INVATAMANT PRIMAR SI PRESCOLAR Grad I SCOALA CU CLASELE I-VIII GARLA MARE SCOALA CU CLASELE I-VIII GARLA MARE 4849/31.07.2012
74. BOJNEAGU IONELA PSIHOLOGIE Grad II GRĂDINIŢA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.7 GRĂDINIŢA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 7 5557/22.11.2013
75. BOLOCAN ELENA GABRIELA CHIMIE-FIZICĂ Grad I ŞCOALA CU CLASELE.I-VIII PRUNISOR ŞCOALA CU CLASELE I-VIII PRUNISOR 3845/27.04.2012
76. BONDOC GABRIELA ROXANA MATEMATICĂ Grad I COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI AUTO COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI AUTO 3845/27.04.2012
77. BORA MIHAELA PROFESOR INVATAMANT PRIMAR Grad I SCOALA GIMNAZIALA MIHAI VITEAZU SCOALA GIMNAZIALA MIHAI VITEAZU 5624/06.11.2015
78. BORCEAN GHEORGHE PROFESOR MATEMATICA, ISTORIE, GEOGRAFIE Grad I ŞCOALA GIMNAZIALĂ GRUIA PROFESOR ISTORIE 4751/07.10.2014
79. BORCEAN NICOLIŢA PROFESOR ÎNVĂŢĂMÂNT PREPRIMAR Grad I ŞCOALA GIMNAZIALĂ SEVERINEŞTI ŞCOALA GIMNAZIALĂ SEVERINEŞTI 4751/07.10.2014
80. BORUGĂ IONELA LIMBA SI LITERATURA ROMANA Grad II LICEUL TEHNOLOGIC SPECIAL DROBETA LICEUL TEHNOLOGIC SPECIAL DROBETA 3267/16.02.2017
81. BORUGĂ LILIANA BIANCA PSIHOLOGIE Grad I CENTRUL JUDEŢEAN DE RESURSE ŞI DE ASISTENŢĂ EDU ŞCOALA CU CLASELE I-VIII ALICE VOINESCU,GRĂDINIŢA NR.7 3845/27.04.2012
82. BOSNEAGU DINA MATEMATICA Grad I SCOALA GIMNAZIALA NR 6 SCOALA GIMNAZIALA NR 6 3267/16.02.2017
83. BOSTINA ELENA MANAGEMENT Grad I GRUP ŞCOLAR AGRICOL HALANGA GRUP ŞCOLAR AGRICOL HALANGA 3845/27.04.2012
84. BOŞTINĂ NELA - LETIŢIA CHIMIE - FIZICĂ Grad I ŞCOALA GIMNAZIALĂ ,,GHEORGHE ENESCU" ŞCOALA GIMNAZIALĂ ,,GHEORGHE ENESCU" 5624/06.11.2015
85. BOZDOG P. ILIE MATEMATICĂ Grad I ŞCOALA CU CLASELE I-VIIIMIHAI VITEAZUL ŞCOALA CU CLASELE I-VIIIMIHAI VITEAZUL 3845/27.04.2012
86. BRĂGĂU OLIMPIA ALINA PROFESOR LIMBA ȘI LITERATURA ROMÂNĂ Grad I ȘCOALA GIMNAZIALĂ HINOVA ȘCOALA GIMNAZIALĂ ȘIMIAN 5624/06.11.2015
87. BREAZA BIANCA NICOLETA PROFESOR INVATAMANT PRIMAR Grad I SCOALA GIMNAZIALA "ALICE VOINESCU" SCOALA GIMNAZIALA "ALICE VOINESCU" 2544/27.03.2015
88. BREHUI GABRIELA DISCIPLINE TEHNICE -MECANIC Grad I COLEGIUL TEHNIC ”DOMNUL TUDOR” COLEGIUL TEHNIC ”DOMNUL TUDOR” 3476/01.04.2013
89. BRESNICEANU LORENA VALENTINA LIMBA ENGLEZĂ Grad I LICEUL DE TRANSPORTURI AUTO DROBETA TURNU SEVERIN LICEUL DE TRANSPORTURI AUTO DROBETA TURNU SEVERIN 3677/20.03.2020
90. BRIHAC MARIAN PROFESOR Grad I CLUBUL SPORTIV SCOLAR DROBETA TURNU SEVERIN CLUBUL SPORTIV SCOLAR DROBETA TURNU SEVERIN 5557/22.11.2013
91. BROSCAREANU LACRAMIOARA PEDAGOGIE Grad I ŞCOALA CU CLASELE I- VIII NR.6 CASA CORPULUI DIDACTIC MEHEDINŢI 3845/27.04.2012
92. BRUCA ELENA FIZICA Grad I COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC STEFAN ODOBLEJA COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC STEFAN ODOBLEJA 4849/31.07.2012
93. BUDICA NICUSOR INVATATOR INSTITUTOR Grad II SCOALA GIMNAZIALA BALACITA SCOALA GIMNAZIALA BALACITA 5624/06.11.2015
94. BUFANU-BONICI ANGELA - CLAUDIA PSIHOLOGIE Grad I C.J.R.A.E MEHEDINȚI C.J.R.A.E MEHEDINȚI 3677/20.03.2020
95. BUGEAC ANCA CONSTRUCŢII Grad I COLEGIUL TEHNIC LORIN SĂLĂGEAN COLEGIUL TEHNIC LORIN SĂLĂGEAN 3845/27.04.2012
96. BURCU ADRIANA MATEMATICĂ Grad I LICEUL TEORETIC GH.IONESCU SISESTI LICEUL TEORETIC GH. IONESCU SISESTI 3845/27.04.2012
97. BUSE MIHAILA LIMBA ŞI LITERATURA ROMÂNĂ Grad II ŞCOALA CU CALSELE I-VIII CORCOVA ŞCOALA CU CLASELE I-VIII CORCOVA 3845/27.04.2012
98. BUSUIOC VASILE ISTORIE Grad I COLEGIUL TEHNIC DECEBAL COLEGIUL TEHNIC DECEBAL 3845/27.04.2012
99. BUTARU LAURA PEDAGOGIE / LIMBA ŞI LITERATURA ROMÂNĂ Grad I COLEGIUL NAŢIONAL PEDAGOGIC ST. ODOBLEJA COLEGIUL NAŢIONAL PEDAGOGIC ST. ODOBLEJA 3845/27.04.2012
100. BUTARU MARINELA PSIHOLOGIE Grad I ŞCOALA CU CLASELE I-VIII HUSNICIOARA ŞCOALA CU CLASELE I-VIII HUSNICIOARA 3845/27.04.2012
101. BUTUSINA MARIAN IONEL TEOLOGIE Grad I COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC ”THEODOR COSTESCU” ISJ MEHEDINȚI 3476/01.04.2013
102. BUZATU DANA MIHAELA PSIHOLOGIE Grad I CENTRUL SCOLAR PT EDUCATIE INCLUZIVACTIN PUFAN C.S.E.I.C-TIN PUFAN 4849/31.07.2012
103. BUZATU ELENA RALUCA PROFESOR PENTRU ÎNVĂȚĂMÂNT PRIMAR Grad I ȘCOALA GIMNAZIALĂ ALICE VOINESCU DROBETA TURNU SEV ȘCOALA GIMNAZIALĂ ALICE VOINESCU DROBETA TURNU SEVERIN 3677/20.03.2020
104. BUZATU GH. GIANI - VIOREL INFORMATICA Grad I LIC. TEORETIC ''TRAIAN LALESCU'' LIC. TEORETIC 'TRAIAN LALESCU' - ORSOVA 4751/07.10.2014
105. BUZATU VALENTIN CONSTANTIN PROFESOR INVATAMANT PRIMAR Grad I SCOALA GIMNAZIALA ”MIHAI VITEAZU” SCOALA GIMNAZIALA ”MIHAI VITEAZU” 5557/22.11.2013
106. CAINICEANU GHEORGHE MATEMATICA Doctorat COLEGIUL NATIONAL TRAIAN COLEGIUL NATIONAL TRAIAN 4849/31.07.2012
107. CALEA IONEL FANEL ISTORIE Grad I SCOALA CU CLASELE I-VIII ESELNITA SCOALA CU CLASELE I-VIII ESELNITA 4849/31.07.2012
108. CALEA MIRELA BIOLOGIE Grad I LICEUL TEORETIC ”TRAIAN LALESCU” ORSOVA LICEUL TORETIC ”TRAIAN LALESCU” ORSOVA 5557/22.11.2013
109. CALINESCU VIOREL PROFESOR Grad II SCOALA GIMNAZIALA PUNGHINA SCOALA GIMNAZIALA PUNGHINA 3476/01.04.2013
110. CALITOIU MIHAI EDUCATIE FIZICA SI SPORT Grad II CLUB SPORTIV SCOLAR CLUB SPORTIV SCOLAR 4127/16.07.2018
111. CALOFIR ANA PROFESOR INVATAMANT PRIMAR SI PRESCOLAR Grad II GRADINITA CU P.P. NR. 29 GRADINITA CU P.P. NR. 29 DROBETA TURNU SEVERIN 4849/31.07.2012
112. CALONFIRESCU I. ION GEORGE ISTORIE Grad I COLEGIUL NAŢIONAL PEDAGOGIC ”ŞTEFAN ODOBLEJA” COLEGIUL NAŢIONAL PEDAGOGIC ”ŞTEFAN ODOBLEJA” 3476/01.04.2013
113. CALOTA EMILIAN EDUCAŢIE FIZICĂ ŞI SPORT Grad I COLEGIUL NAŢIONAL GHEORGHE ȚIȚEICA COLEGIUL NAŢIONAL GHEORGHE ȚIȚEICA 3845/27.04.2012
114. CAPRARESCU IONELA-VIOLETA EDUCATIE FIZICA SI SPORT Grad I SCOALA CU CLASELE I- VIII CORCOVA SCOALA CU CLASELE I-VIII CORCOVA 4849/31.07.2012
115. CAPRARU DOREL PROFESOR MATEMATICA Grad I COLEGIUL NATIONAL GH.TITEICA COLEGIUL NATIONAL GH.TITEICA 4849/31.07.2012
116. CAPRARU ELENA FLORINA ROMANA-FRANCEZA Grad II SCOALA GIMNAZIALA, COMUNA VRATA SCOALA GIMNAZIALA, COMUNA VRATA 3476/01.04.2013
117. CĂRĂBA-MEIȚĂ NELA-LOREDANA FINANȚE-BĂNCI Doctorat COLEGIUL NAȚIONAL ECONOMIC THEODOR COSTESCU COLEGIUL NAȚIONAL ECONOMIC THEODOR COSTESCU 4127/16.07.2018
118. CARAPENCEA VALI FIZICĂ Grad I COLEGIUL NAŢIONAL TRAIAN COLEGIUL NAŢIONAL TRAIAN 3845/27.04.2012
119. CĂRBUNARU VALERICA DANIELA PROFESOR Doctorat COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC THEODOR COSTESCU COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC THEODOR COSTESCU 3267/16.02.2017
120. CÂRCEANU MARIA MATEMATICĂ / T.I.C. Grad I ŞCOALA CU CLASELE.I-VIII CORCOVA ŞCOALA CU CLASELE I-VIII CORCOVA 3845/27.04.2012
121. CÂRŢOI ION FIZICA Grad I LICEUL TEHNOLOGIC HALÎNGA LICEUL TEHNOLOGIC HALÎNGA 3476/01.04.2013
122. CATANA ELENA PROFESOR Grad I COLEGIUL NATIONAL ”TRAIAN” COLEGIUL NATIONAL ”TRAIAN” 3476/01.04.2013
123. CEBUC - DELUREANU MONICA ANA PROFESOR FIZICA-CHIMIE Grad I SCOALA GIMNAZIALA SALCIA SCOALA GIMNAZIALA SALCIA 2544/27.03.2015
124. CENA GHEORGHE PROFESOR TEHNOLOGIA CONSTRUCŢIILOR DE MAŞINI Grad I PALATUL COPIILOR PALATUL COPIILOR 3267/16.02.2017
125. CENUȘE DOINA PROFESOR ÎNVĂȚĂMÂNT PREȘCOLAR Grad I GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 21 GĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.21 5557/22.11.2013
126. CERCEGA ILEANA RODICA PROFESOR PENTRU ÎNVĂȚĂMÂNT PREȘCOLAR Grad I GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 19 DROBETA TURN GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 19 DROBETA TURNU SEVERIN 3677/20.03.2020
127. CERNOVICI ILEANA MATEMATICA Grad I SCOALA GIMNAZIALA REGELE MIHAI I SCOALA GIMNAZIALA REGELE MIHAI I 2544/27.03.2015
128. CHERESCU PROFIRA CARMEN EDUCATOR Grad I GRADINITA NR. 1 ORSOVA GRADINITA NR.1 ORSOVA 4849/31.07.2012
129. CHESA ROXANA PROFESOR INVATAMANT PRESCOLAR Grad I GRADINITA CU P.P. NR 20 GRADINITA CU P.P. NR 20 5624/06.11.2015
130. CHIPEȘU IONELA-MIRELA PEDAGOGIA ÎNVĂȚĂMÂNTULUI PRIMAR ȘI PREPRIMAR Grad II ȘCOALA GIMNAZIALĂ OPRIȘOR ȘCOALA GIMNAZIALĂ OPRIȘOR 5624/06.11.2015
131. CHIRCU DOINITA MARIANA ECONOMIC, ADMINISTRATIV, POŞTĂ Grad I COLEGIUL NAŢIONAL ECONOMIC THEODOR COSTESCU PARLAMENTUL ROMANIEI-CAMERA DEPUTATILOR 3845/27.04.2012
132. CHIRCU MILEVA INFORMATICA Grad II PALATUL COPIILOR PALATUL COPIILOR 4849/31.07.2012
133. CHIRCULESCU DOMNICA PROFESOR PENTRU INVATAMANT PRIMAR SI PRESCOLAR Grad I SCOALA GIMNAZIALA JIROV SCOALA GIMNAZIALA JIROV 2544/27.03.2015
134. CHIRFOT CARMEN-VICTORIŢA INFORMATICĂ-MATEMATICĂ Grad I COLEGIUL TEHNIC "DOMNUL TUDOR" COLEGIUL TEHNIC "DOMNUL TUDOR" 4751/07.10.2014
135. CHIRIAC FLORINELA PROFESOR PENTRU ÎNVĂȚĂMÂNT PRIMAR Grad I ȘCOALA GIMNAZIALĂ ȘIMIAN ȘCOALA GIMNAZIALĂ ȘIMIAN 3677/20.03.2020
136. CHIRIS GRATIELA LIMBA ŞI LITERATURA ROMÂNĂ Grad I COLEGIUL NAŢIONAL GHEORGHE ȚIȚEICA COLEGIUL NAŢIONAL GHEORGHE ȚIȚEICA 3845/27.04.2012
137. CHIRITA MARIA KINETOTERAPIE Grad I CSEI CONSTANTIN PUFAN CSEI CONSTANTIN PUFAN 3267/16.02.2017
138. CILIBIA SIMONA BIOLOGIE Grad I COLEGIUL NAȚIONAL PEDAGOGIC ȘTEFAN ODOBLEJA COLEGIUL NAȚIONAL PEDAGOGIC ȘTEFAN ODOBLEJA 3267/16.02.2017
139. CILIBIA VALENTINA MATEMATICĂ Grad I ȘCOALA GIMNAZIALĂ PRUNIȘOR ȘCOALA GIMNAZIALĂ PRUNIȘOR 5624/06.11.2015
140. CIOABĂ ȘTEFANIA-RALUCA PSIHOLOGIE Grad I C.J.R.A.E. MEHEDINȚI C.J.R.A.E.MEHEDINȚI- GRĂDINIȚA NR.3 ȘI GRĂDINIȚA N 5076/31.08.2016
141. CIOAREC GEORGETA GABRIELA LIMBA SI LIT. ROMANA-LIMBA SI LIT. LATINA Grad I LICEUL TEORETIC CUJMIR LICEUL TEORETIC CUJMIR 4522/07.08.2017
142. CIOAREC RADU VIOREL MATEMATICĂ Grad II LICEUL TEORETIC CUJMIR LICEUL TEORETIC CUJMIR 3845/27.04.2012
143. CIOBANU MARGARETA LIMBA ROMANA-LIMBA FRANCEZA Grad I LICEUL TEORETIC GHEORGHE IONESCU SISESTI LICEUL TEORETIC GHEORGHE IONESCU SISESTI 4127/16.07.2018
144. CIOBANU NICULINA PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR Grad II SCOALA GIMNAZIALA PRISTOL SCOALA GIMNAZIALA PRISTOL 3839/11.07.2014
145. CIOCAN VALENTINA VALI CHIMIE- FIZICA Grad I SC. GIMNAZIALA NR. 3 SC. GIMNAZIALA NR. 3 5624/06.11.2015
146. CIOCOI NINA TRANSPORTURI RUTIERE Grad I COLEGIUL TEHNIC TRANSPORTURI AUTO COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI AUTO 2544/27.03.2015
147. CIOCOIU LIDIA PROFESOR CHIMIE Grad I COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC STEFAN ODOBLEJA COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC STEFAN ODOBLEJA 4849/31.07.2012
148. CIOCOTEALA ALINA NICOLETA PROFESOR INVATAMANT PRIMAR Grad I SCOALA GIMNAZIALA NR 15 SCOALA GIMNAZIALA NR 15 3476/01.04.2013
149. CIOLACU LUMININITA-LILIANA PROFESOR PENTRU INVATAMANT PRIMAR Grad II SCOALA PRIMARA , POROINA MARE SCOALA PRIMARA , POROINA MARE 3267/16.02.2017
150. CIORICA ELENA PROFESOR INVATAMANT PRESCOLAR Grad I GRADINITA NR. 22 GRADINITA NR.22 4849/31.07.2012
151. CIORITA LUCIA LAVINIA ISTORIE Grad I COLEGIUL LORIN SALAGEAN DROBETA TURNU SEVERIN INSPECTORATUL ŞCOLAR JUDEȚEAN MEHEDINTI 3845/27.04.2012
152. CIRCIUMARU GEORGETA CHIMIE-FIZICA Grad I SCOALA GIMNAZIALA GOGOSU SCOALA GIMNAZIALA GOGOSU 2544/27.03.2015
153. CÎRJAN TAMARA TEH. ŞI CONTROLUL CALITĂŢII PROD. ALIMENTARE Grad I C.N.E. THEODOR COSTESCU C.N.E. THEODOR COSTESCU 3267/16.02.2017
154. CIRLIG COSTEL PROFESOR Grad II SCOALA CU CLASELE I-VIII GARLA MARE SCOALA CU CLASELE I-VIII GARLA MARE 4849/31.07.2012
155. CÎTU RODICA CAMELIA FILOSOFIE Grad I COLEGIUL NAȚIONAL PEDAGOGIC "ȘTEFAN ODOBLEJA" COLEGIUL NAȚIONAL PEDAGOGIC "ȘTEFAN ODOBLEJA" 5624/06.11.2015
156. CIUPAGEA MARIA PRO. PENTRU ÎNV. PREŞCOLAR ŞI PRIMAR Grad I GRĂDNIŢA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 29 GRĂDINIŢA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.29 4849/31.07.2012
157. COARDĂ ELENA BIOLOGIE Grad I COLEGIUL TEHNIC DOMNUL TUDOR COLEGIUL TEHNIC DOMNUL TUDOR 3845/27.04.2012
158. COCOANĂ ROSEMARIE DELIA ÎNVĂȚĂTOR Grad I ȘCOALA CU CLASELE I-VIII EȘELNIȚA ȘCOALA CU CLASELE I-VIII EȘELNIȚA 4849/31.07.2012
159. COCOARĂ VICA PROFESOR ÎNVĂȚĂMÂNTUL PRIMAR Grad I ȘCOALA GIMNAZIALĂ OBÎRȘIA CLOȘANI ȘCOALA GIMNAZIALĂ OBÎRȘIA CLOȘANI 3476/01.04.2013
160. COJOCARU CORINA JENICA PROFESOR ÎNVĂȚĂMÂNT PREȘCOLAR Grad I GRĂDINIȚA CU PP NR. 20 GRĂDINIȚA CU PP NR. 20 4127/16.07.2018
161. COJOCARU IULIANA SIMONA PROFESOR INV. PRIMAR Grad I SCOALA CU CLASELE I- VIII NR. 7 TEODOR COSTESCU SCOALA CU CLASELE I- VIII NR. 7 TEODOR COSTESCU 4849/31.07.2012
162. COLIBĂȘANU LUCIAN RELIGIE Grad I ȘCOALA GIMNAZIALĂ MALOVĂȚ / BREZNIȚA OCOL ȘCOALA GIMANZIALĂ MALOVĂȚ / BREZNIȚA OCOL 5624/06.11.2015
163. COLIBĂŞANU MONICA TEOLOGIE- LITERE(LIMBA ROMÂNĂ) Grad I ŞCOALA CU CLASELE I-VIII MALOVĂŢ ŞCOALA CU CLASELE I-VIII MALOVĂŢ 5667/07.09.2012
164. COLONELU CRISTIAN PROFESOR INVATAMANT PRESCOLAR Grad I SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.15 SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 15 4849/31.07.2012
165. COLONELU LUCIANA LIMBA SI LITERATURA ROMANA Grad I COLEGIUL TEHNIC DOMNUL TUDOR COLEGIUL TEHNIC DOMNUL TUDOR 4236/07.06.2019
166. COMAN LARISA ELENA PEDAGOGIE MUZICALA Grad II PALATUL COPIILOR PALATUL COPIILOR 3267/16.02.2017
167. CONSTANTIN MAGDALENA MATEMATICĂ Grad I ȘCOALA GIMNAZIALĂ ȘIMIAN ȘCOALA GIMNAZIALĂ ȘIMIAN 3267/16.02.2017
168. CONSTANTIN SORINEL IONICĂ FIZICĂ Grad I COLEGIUL TEHNIC DOMNUL TUDOR COLEGIUL TEHNIC DOMNUL TUDOR 3267/16.02.2017
169. CONSTANTINESCU VASILICA MATEMATICA Grad II SCOALA GIMNAZIALA CONSTANTIN RADULESCU - MOTRU SCOALA GIMNAZIALA CONSTANTIN RADULESCU - MOTRU 4236/07.06.2019
170. COPACI ELENA PEDAGOGIA ÎNVĂŢĂMÂNTULUI PRIMAR ŞI PREŞCOLAR Grad II ŞCOALA GIMNAZIALA MIHAI VITEAZU STREHAIA ŞCOALA GIMNAZIALA MIHAI VITEAZU STREHAIA 5076/31.08.2016
171. COPILU NELIA LB. SI LIT. ROMANA/LB. SI LIT. FRANCEZA Grad II COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC,,TH.COSTESCU'' COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC,,TH.COSTESCU' 5624/06.11.2015
172. CORBOVEANU MARIA LIMBA ROMÂNĂ -LIMBA ENGLEZĂ Grad I ȘCOALA GIMNAZIALĂ VÂNJULEȚ ȘCOALA GIMNAZIALĂ VÂNJULEȚ 5624/06.11.2015
173. CORNEA MARIANA PROFESOR INVATAMANT PRIMAR Grad I SCOALA GIMNAZIALA NR. 14 SCOALA GIMNAZIALA NR. 14 4751/07.10.2014
174. COSMA LAURENTIU FIZICĂ / TEHNOLOGIA INFORMAȚIEI / PROTECTIA MEDIULUI Grad I ŞCOALA CU CLASELE.I-VIII,LIVEZILE ŞCOALA CU CLASELE I-VIII LIVEZILE 3845/27.04.2012
175. COSTACHE DANIELA PROF.INV.PRIMAR Grad II SCOALA GIMNAZIALA ”DIMITRIE GRECESCU” SCOALA GIMNAZIALA ”DIMITRIE GRECESCU” 5557/22.11.2013
176. COSTEA VICTORIA LIMBA FRANCEZA SI LIMBA ENGLEZA Grad II COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC ”THEODOR COSTESCU” COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC ”THEODOR COSTESCU” 5557/22.11.2013
177. COTOROIANU FELICIA AURELIA FRANCEZĂ Grad I COLEGIUL PEDAGOGIC ST. ODOBLEJA-DR.TR.SEVERIN COLEGIUL NAŢIONAL PEDAGOGIC ST. ODOBLEJA 3845/27.04.2012
178. COVĂSALĂ SORIN MATEMATICĂ Grad I ȘCOALA CU CLASELE I-VIII OBÂRȘIA CLOȘANI ȘCOALA CU CLASELE I-VIII OBÂRȘIA CLOȘANI 4849/31.07.2012
179. CRĂCEA OTILIA INA LIMBA SI LITERATURA ENGLEZA Grad II ȘCOALA POSTLICEALA SANITARA/ ȘCOALA GIMNAZIALA 3 ȘCOALA POSTLICEALA SANITARA 5624/06.11.2015
180. CRĂCIUN DORIANA MIHAELA ÎNVĂŢĂTOR / INSTITUTOR / EDUCATOR / PROFESOR ÎN ÎNVĂŢĂMÂNTUL PRIMAR ŞI PREŞCOLAR Grad I GRĂDINIȚA CU P.P. NR. 3 GRĂDINIȚA CU P.P. NR. 3 3845/27.04.2012
181. CRĂCIUNESCU NICOLETA L. FRANCEZĂ-L. ROMÂNĂ Grad II ŞCOALA GIMNAZIALĂ JIANA COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI AUTO 3267/16.02.2017
182. CRAINICEANU ALINA PEDAGOGIA INVATAMANTULUI PRIMAR SI PRESCOLAR Grad I CSEI CONSTANTIN PUFAN CSEI CONSTANTIN PUFAN 4127/16.07.2018
183. CRAINICEANU CARMEN MATEMATICA Grad I SCOALA CU CLASELE I-VIII GOGOSU SCOALA CU CLASELE I-VIII GOGOSU 4849/31.07.2012
184. CREANGĂ CAMELIA-DIANA PROFESOR INVĂŢĂMÂNT PRIMAR Grad I ŞCOALA CU CLS. I-VIII DUMITRU CRAŞOVEANU ŞCOALA CU CLS. I-VIII DUMITRU CRAŞOVEANU 4849/31.07.2012
185. CRETESCU NICOLITA PROFESOR Grad I COLEGIUL NATIONAL ,,TRAIAN” COLEGIUL NATIONAL ,,TRAIAN” 5557/22.11.2013
186. CRISAN FELICIA ALEXANDRINA LIMBA SI LITERATURA ENGLEZA Grad I COLEGIUL TEHNIC DECEBAL COLEGIUL TEHNIC DECEBAL 4522/07.08.2017
187. CRISTEL ECATERINA MATEMATICĂ Grad I COLEGIUL TEHNIC DOMNUL TUDOR COLEGIUL TEHNIC DOMNUL TUDOR 3845/27.04.2012
188. CRISTESCU CORINA PROFESOR Grad I SCOALA GIMNAZIALA ”PAMFIL SEICARU” ORSOVA SCOALA GIMNAZIALA ”PAMFIL SEICARU” ORSOVA 3476/01.04.2013
189. CRISTINA MANUELA STICA PROFESOR LIMBA ROMANA - ENGLEZA Grad I GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT ”H.C. ANDERSEN” GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT ”H.C. ANDERSEN” 3476/01.04.2013
190. CROITORU ALEXANDRA FELICIA ELENA GEOGRAFIE - LIMBA SI LITERATURA ENGLEZA Grad I SCOALA GIMNAZIALA DUMITRU CRASOVEANU IZVORU BIRZII SC. GIMNAZIALA ALICE VOINESCU/CNP STEFAN ODOBLEJA 5624/06.11.2015
191. CROITORU CRISTIAN ALEXANDRU ISTORIE Grad I SCOALA GIMNAZIALĂ BALACITA SCOALA GIMNAZIALĂ BALACITA 4236/07.06.2019
192. CROITORU DELIA PROFESOR Grad II SCOALA GIMNAZIALA ”DIMITRIE GRECESCU” SCOALA GIMNAZIALA ”DIMITRIE GRECESCU” 5557/22.11.2013
193. CROITORU FLORIN VALERIU GEOGRAFIE / FRANCEZĂ Grad II GRUP ŞCOLAR AGRICOL HALINGA GRUP ŞCOLAR AGRICOL HALINGA 3845/27.04.2012
194. CROITORU MARILENA CRISTIANA PROFESOR Grad I COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC THEODOR COSTESCU COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC THEODOR COSTESCU 3267/16.02.2017
195. CROITORU NICOLETA ANDREEA INTERPRETARE MUZICALA-CANTO Grad II PALATUL COPIILOR LICEUL DE ARTE I.ST. PAULIAN 4236/07.06.2019
196. CROITORU VALENTIN ADRIAN PEDAGOGIE MUZICALĂ Grad II PALATUL COPIILOR DR.TR.SEVERIN PALATUL COPIILOR DR.TR.SEVERIN 3267/16.02.2017
197. CUCU MIHAELA LIMBA ŞI LITERATURA ROMÂNĂ Grad I LICEUL TEHNOLOGIC “MATEI BASARAB” LICEUL TEHNOLOGIC “MATEI BASARAB” 2544/27.03.2015
198. CURELEA GEORGETA PEDAGOGIA ÎNVĂȚĂMÎNTULUI PRIMAR ȘI PREȘCOLAR Grad I ȘCOALA GIMNAZIALĂ OBÂRȘIA CLOȘANI ȘCOALA GIMNAZIALĂ OBÂRȘIA CLOȘANI 3267/16.02.2017
199. CURICI VITOMIR PEDAGOGIA INVATAMANTULUI PRIMAR SI PRESCOLAR Grad I SCOALA GIMNAZIALA SVINITA SCOALA GIMNAZIALA SVINITA 3267/16.02.2017
200. CURIGUT DANIELA PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR Grad I SCOALA GIMNAZIALA VRATA SCOALA GIMNAZIALA VRATA 2544/27.03.2015
201. CUSMULESCU IONELA PROFESOR INVATAMANT PRESCOLAR Grad I SCOALA GIMNAZIALA NR. 6 SCOALA GIMNAZIALA NR. 6 4236/07.06.2019
202. CUSMULESCU RAMONA LIMBA ROMANA – LIMBA FRANCEZA Grad II SCOALA GIMNAZIALA PODENI SCOALA GIMNAZIALA PODENI 4236/07.06.2019
203. DAIANU DANIELA PROFESOR INVATAMANT PRIMAR Grad I SCOALA GIMNAZIALA DR. ALEXANDRU M. POPESCU PU SCOALA GIMNAZIALA DR. ALEXANDRU M. POPESCU PON 3267/16.02.2017
204. DAN MIOARA PROFESOR INVATAMANT PRIMAR Grad I ŞCOALA PRIMARĂ PĂDINA ŞCOALA PRIMARĂ PĂDINA 4236/07.06.2019
205. DAN TITEL INSTALAȚII PENTRU CONSTRUCȚII Grad I COLEGIUL TEHNIC LORIN SALAGEAN COLEGIUL TEHNIC LORIN SALAGEAN 3845/27.04.2012
206. DĂNCĂU CONSTANTIN LEONARD PROFESOR Grad II ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 5 ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 5 3267/16.02.2017
207. DĂNCĂU RAMONA IONELA PROFESOR Grad I ŞCOALA GIMNAZIALĂ BÎLVĂNEŞTI ŞCOALA GIMNAZIALĂ BÎLVĂNEŞTI 3267/16.02.2017
208. DANCIU DORINA FIZICĂ Grad I GRUPUL ŞCOLAR INDUSTRIAL MATEI BASARAB GRUPUL ŞCOLAR INDUSTRIAL MATEI BASARAB 3845/27.04.2012
209. DANCIULESCU GHEORGHE ÎNVĂŢĂTOR / INSTITUTOR / EDUCATOR / PROFESOR ÎN ÎNVĂŢĂMÂNTUL PRIMAR ŞI PREŞCOLAR Grad I ŞCOALA CU CLASELE I-IV VALEA BUNA ŞCOALA CU CLASELE I-VIII VOLOIAC 3845/27.04.2012
210. DANCIULESCU ROMEO ÎNVĂŢĂTOR / INSTITUTOR / EDUCATOR / PROFESOR ÎN ÎNVĂŢĂMÂNTUL PRIMAR ŞI PREŞCOLAR Grad I ŞCOALA CU CLASELE I-VIII-MIHAI VITEAZUL-STREHAIA ŞCOALA MIHAI VITEAZUL STREHAIA 3845/27.04.2012
211. DASCĂLU IONELA-CLAUDIA LIMBA ŞI LITERATURA ROMÂNĂ Grad I ŞCOALA GIMNAZIALĂ ,,GHE. ENESCU" TÎMNA ŞCOALA GIMNAZIALĂ ,,GHE. ENESCU" TÎMNA 5624/06.11.2015
212. DASCALU TUDORICA PROFESOR Grad I ŞCOALA CU CLASELE I-VIII OPRISOR ŞCOALA CU CLASELE I-VIII OPRISOR 3845/27.04.2012
213. DEAC FLORENTINA MIHAELA KINETOTERAPIE Grad I SCOALA POSTLICEALA SANITARA SCOALA POSTLICEALA SANITARA 4849/31.07.2012
214. DEAC VASILE SOCIOLOGIE Doctorat CJRAE / CJAP MEHEDINȚI CJRAE / CJAP MEHEDINȚI 3267/16.02.2017
215. DEGERATU VIRGILIUS CRISTINEL LIMBA ŞI LITERATURA ROMÂNĂ Grad II LICEUL TEORETIC ”DR. VICTOR GOMOIU” INSPECTORATUL ŞCOLAR JUDEŢEAN MEHEDINŢI 5557/22.11.2013
216. DIACONESCU ROXANDA EMILIA MATEMATICĂ-INFORMATICĂ Grad I ŞCOALA CU CLASELE. I-VIII DIMITRIE GRECESCU STRUCTURA ŞCOALA CU CLASELE I-VIII GURA VAII 3845/27.04.2012
217. DICU GEORGE PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR Grad I SCOALA GIMNAZIALA "REGELE MIHAI I" SCOALA GIMNAZIALA "REGELE MIHAI I" 5624/06.11.2015
218. DIMA DORU GEOGRAFIE Grad II SCOALA GIMNAZIALA JIANA SCOALA GIMNAZIALA JIANA 5557/22.11.2013
219. DIMA GHIORGHIŢA ÎNVĂŢĂTOR / INSTITUTOR / EDUCATOR / PROFESOR ÎN ÎNVĂŢĂMÂNTUL PRIMAR ŞI PREŞCOLAR Grad I GRĂDINIŢA CU PP NR.20 DR.TR.SEVERIN GRĂDINIŢA CU PP NR.20 DR.TR.SEVERIN 3845/27.04.2012
220. DIMA-CARAVATEANU MIHAI PROFESOR INVATAMANT PRIMAR Grad I SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 11 DROBETA-TURNU SEVE SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 11 DROBETA-TURNU SEVE 4849/31.07.2012
221. DINCA ALEXANDRA PEDAGOGIA INVATAMTULUI PRIMAR SI PRESCOLAR Grad I SCOALA GIMNAZIALA GRUIA SCOALA GIMNAZIALA GRUIA 3839/11.07.2014
222. DINCA DIANA-ELENA EDUCAȚIE FIZICĂ ȘI SPORT- HANDBAL Grad I CLUBUL SPORTIV ȘCOLAR DROBETA TURNU SEVERIN CLUBUL SPORTIV ȘCOLAR DROBETA TURNU SEVERIN 3677/20.03.2020
223. DINCULESCU MARIA DANIELA PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR Grad II SCOALA GIMNAZIALA CONSTANTIN RADULESCU MOTRU SCOALA GIMNAZIALA CONSTANTIN RADULESCU MOTRU 3267/16.02.2017
224. DIRPES IULIAN DORUT PEDAGOGIA INVATAMANTULUI PRIMAR SI PRESCOLAR Grad I SCOALA CU CLS.I-IV MAGHERU,BREZNITA OCOL,MEHEDINT SCOALA CU CLS.I-IV MAGHERU, BREZNITA OCOL, MEHEDIN 4849/31.07.2012
225. DOBRE MILICA PROFESOR Grad I SCOALA GIMNAZIALA BRANISTEA SCOALA GIMNAZIALA BRANISTEA 3476/01.04.2013
226. DOBRESCU LAURA CLAUDIA FIZICA-CHIMIE Grad I SCOALA GIMNAZIALA SOVARNA SCOALA GIMNAZIALA SOVARNA 4522/07.08.2017
227. DOBRICA ANGI GEORGIANA PROFESOR INVATAMANT PRESCOLAR Grad I GRADINITA NR.22 DR. TR. SEVERIN GRADINITA NR.22 DR. TR. SEVERIN 5667/07.09.2012
228. DOBROIU PAULA BIOLOGIE Grad I COLEGIUL NAŢIONAL PEDAGOGIC ȘT. ODOBLEJA COLEGIUL NAŢIONAL PEDAGOGIC ȘT. ODOBLEJA 3845/27.04.2012
229. DOINEA CORNELIA ÎNVĂŢĂTOR / INSTITUTOR / EDUCATOR / PROFESOR ÎN ÎNVĂŢĂMÂNTUL PRIMAR ŞI PREŞCOLAR Grad I GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 20 DROBETA TURN INSPECTORATUL ŞCOLAR JUDEȚEAN MEHEDINTI 3845/27.04.2012
230. DOLEA GIGEL PROFESOR Grad II SCOALA CU CLASELE I-VIII GROZESTI SCOALA CU CLASELE I-VIII GROZESTI 4849/31.07.2012
231. DOSCOCIL MARIA PSIHOLOGIE Grad I ŞCOALA GIMNAZIALĂ EIBENTHAL ŞCOALA GIMNAZIALĂ EIBENTHAL 5076/31.08.2016
232. DRAGA TĂTUCU MARIANA MATEMATICĂ Grad I COLEGIUL NAȚIONAL GHEORGHE ȚIȚEICA COLEGIUL NAȚIONAL GHEORGHE ȚIȚEICA 3839/11.07.2014
233. DRAGAN ANCA MIHAELA GEOGRAFIE Grad I LICEUL TEORETIC ''TRAIAN LALESCU" LICEUL TEORETIC 'TRAIAN LALESCU" 2544/27.03.2015
234. DRAGHICI AURORA PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR Grad I SCOALA GIMNAZIALA CONSTANTIN RADULESCU MOTRU SCOALA GIMNAZIALA CONSTANTIN RADULESCU MOTRU 3267/16.02.2017
235. DRAGHICI C. VALENTIN EDUCATIE FIZICA Grad I SCOALA GIMNAZIALA VOLOIAC SCOALA GIMNAZIALA VOLOIAC 3476/01.04.2013
236. DRAGHICI NICOLETA MIHAELA PROFESOR MATEMATICA Grad II SCOALA GIMNAZIALA VOLOIAC SCOALA GIMNAZIALA BROSTENI 5624/06.11.2015
237. DRAGHICIOIU GABRIELA NINETA PROFESOR INVATAMANT PRIMAR Grad I SCOALA CU CLASELE I-VIII BÂCLES SCOALA CU CLASELE I-VIII BÂCLES 4849/31.07.2012
238. DRĂGHIEA IRINA IULIANA LIMBA SI LITERATURA ROMÂNĂ/FRANCEZĂ Grad II GRUP ŞCOLAR DROBETA GRUP ŞCOLAR DROBETA 4849/31.07.2012
239. DRAGHIEA NICOLAE ISTORIE Grad I COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC 5557/22.11.2013
240. DRAGOLEA MIRELA ISTORIE-LIMBA SI LITERATURA FRANCEZA Grad II SCOALA GIMNAZIALA BURILA MARE SCOALA GIMNAZIALA BURILA MARE 4522/07.08.2017
241. DRAGOMIR CATALIN EDUCAȚIE FIZICĂ ȘI SPORT Grad II CLUBUL SPORTIV ȘCOLAR DROBETA TURNU SEVERIN CLUBUL SPORTIV ȘCOLAR DROBETA TURNU SEVERIN 3677/20.03.2020
242. DRAGOTESCU DAN TEODOR MATEMATICA Grad I LICEUL TEHNOLOGIC SPECIAL DROBETA LICEUL TEHNOLOGIC SPECIAL DROBETA 4751/07.10.2014
243. DRAGOTESCU DOINA CARMEN CHIMIE-FIZICĂ Grad I ŞCOALA CU CLASELE I-VIII ROGOVA ŞCOALA CU CLASELE I-VIII ROGOVA 3845/27.04.2012
244. DRAGU MARIANA PROFESOR Grad I COLEGIUL TEHNIC ”DECEBAL” COLEGIUL TEHNIC ”DECEBAL” 3476/01.04.2013
245. DROCAN GHEORGHIȚA ÎNVĂŢĂTOR / INSTITUTOR / EDUCATOR / PROFESOR ÎN ÎNVĂŢĂMÂNTUL PRIMAR ŞI PREŞCOLAR Grad I ŞCOALA CU CLASELE I-VIII NR.7 ŞCOALA CU CLASELE I-VIII NR.7 3845/27.04.2012
246. DRULĂ IONEL CAIUS PROFESOR EDUCAŢIE FIZICĂ ŞI SPORT Grad I ŞCOALA GIMNAZIALA NR. 15 ŞCOALA GIMNAZIALA NR. 15 5076/31.08.2016
247. DUDASU GEORGE TEOLOGIE - LITERE Grad II ŞCOALA CU CLASELE. I-VIII NR.1 DIMITRIE GRECESCU ŞCOALA CU CLASELE I-VIII NR.1 DIMITRIE GRECESCU 3845/27.04.2012
248. DULEA GABRIEL MARIAN PEDAGOGIE MUZICALĂ Grad II COLEGIUL NAȚIONAL PEDAGOGIC ,,ȘTEFAN ODOBLEJA” DR. COLEGIUL NAȚIONAL PEDAGOGIC ,,ȘTEFAN ODOBLEJA” DR. 5624/06.11.2015
249. DUMBRAVĂ SIMONA MIRELA LIMBA ŞI LITERATURA ROMÂNĂ Grad I COLEGIUL TEHNIC DIERNA ORŞOVA COLEGIUL TEHNIC DIERNA ORŞOVA 4236/07.06.2019
250. DUMITRAȘCU MARIANA-GABI LIMBA ȘI LITERATURA ROMÂNĂ Grad I COLEGIUL NAȚIONAL TRAIAN COLEGIUL NAȚIONAL TRAIAN 4236/07.06.2019
251. DUMITRESCU GABRIELA CODRUŢA LIMBA ENGLEZA Grad I COLEGIUL TEHNIC "DOMNUL TUDOR" COLEGIUL TEHNIC "DOMNUL TUDOR" 2544/27.03.2015
252. DUMITRU IACOBESCU FIZICĂ Grad I COLEGIUL NAŢIONAL TRAIAN ISJ MEHEDINTI 3845/27.04.2012
253. DUNAREANCU COSTEL PROFESOR Grad II SCOALA GIMNAZIALA DUMITRU CRASOVEANU SCOALA GIMNAZIALA DUMITRU CRASOVEANU 3267/16.02.2017
254. DUNĂRINŢU JENICA MECANICĂ Grad I GRUP ŞCOLAR AGRICOL HALÎNGA GRUP ŞCOLAR AGRICOL HALÎNGA 3845/27.04.2012
255. DUNARINTU MIHAELA BIOLOGIE-ŞTIINŢE AGRICOLE Doctorat GRUP ŞCOLAR INDUSTRIALCONSTANTIN BRINCOVEANU GRUP ŞCOLAR INDUSTRIAL CONSTANTIN BRINCOVEANU 3845/27.04.2012
256. DURALIA LUIZA - DANIELA EDUCATOARE Grad II GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 2 GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 2 2544/27.03.2015
257. DUTA OANA MIRELA LIMBA ROMANA LIMBA LATINA Grad II SCOALA CU CLASELE I-VIII BILVANESTI SCOALA CU CLASELE I-VIII BILVANESTI 5667/07.09.2012
258. ECOBICI DANIELA CONSTANTA EDUCAŢIE TEHNOLOGICĂ Grad I ŞCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 ŞCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 3845/27.04.2012
259. ENACHE SILVIA PEDAGOGIA ÎNVĂŢĂMÂNTULUI PRIMAR ŞI PREPRIMAR Grad I GRĂDINIŢA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.7 GRĂDINIŢA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 7 5557/22.11.2013
260. ENESCU ILEANA ROMÂNĂ-FRANCEZĂ Grad II ȘCOALA GIMNAZIALĂ SEVERINEȘTI ȘCOALA GIMNAZIALĂ SEVERINEȘTI 4751/07.10.2014
261. EPURAN OLIMPIA TEHNOLOGIA CONSTRUCTIILOR DE MASINI Grad I LICEUL TEHNOLOGIC ”MATEI BASARAB” LICEUL TEHNOLOGIC ”MATEI BASARAB” 5557/22.11.2013
262. EPURE GHEORGHIŢA PROFESOR ÎNVĂŢĂMÂNT PRIMAR ŞI PREŞCOLAR Grad I GRĂDINIŢA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.2 GRĂDINIŢA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 2 4849/31.07.2012
263. EREMEI MILUCA MATEMATICĂ Grad I ŞCOALA CU CLASELE I-VIII VRATA COM VRATA, JUDETUL MEHEDINTI 3845/27.04.2012
264. FĂINIȘI IULIA MIHAELA PROFESOR PENTRU ÎNVĂȚĂMÂNT PREȘCOLAR Grad II GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 19 DROBETA TURN GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 19 DROBETA TURNU SEVERIN 3677/20.03.2020
265. FARAGO ALEXANDRU PROFESOR Grad I LICEUL TEORETIC TRAIAN LALESCU LICEUL TEORETIC TRAIAN LALESCU 4849/31.07.2012
266. FARAGO GABRIELA AFRODITA PROFESOR Grad I SCOALA CU CLASELE I-VIII PETRU DUMITRIU SCOALA CU CLASELE I-VIII PETRU DUMITRIU 4849/31.07.2012
267. FICKL MARIA PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR Grad I SCOALA CU CLASELE I-VIII ESELNITA SCOALA CU CLASELE I-VIII ESELNITA 5667/07.09.2012
268. FILIP ELIZA CARMEN FINANTE CONTABILITATE Grad I COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC THEODOR COSTESCU COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC THEODOR COSTESCU 3839/11.07.2014
269. FIRI IULIANA-ANELIS PROFESOR Grad I COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE TITEICA COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE TITEICA 3839/11.07.2014
270. FIRULESCU GHERGHINA LUMINIȚA PEDAGOGIE MUZICALĂ Grad II ȘC. GIMN. ”PETRU DUMITRIU” +ȘC. GIMN. ”PAMFIL ȘEIC ȘC. GIMN. ”PETRU DUMITRIU” + ȘC. GIMN. ”PAMFIL ȘEICARU” 5557/22.11.2013
271. FLOREA MIHAELA-CAMELIA INFORMATICĂ Grad I COLEGIUL TEHNIC DOMNUL TUDOR COLEGIUL TEHNIC DOMNUL TUDOR 3845/27.04.2012
272. FLORESCU DANIEL CONSTANTIN PROFESOR INVATAMANT PRIMAR Grad I SCOALA GIMNAZIALA "CONSTANTIN TRUSCA" SCOALA GIMNAZIALA "CONSTANTIN TRUSCA" 2544/27.03.2015
273. FOREA VICTOR EDUCAŢIE FIZICĂ ŞI SPORT Grad I COLEGIUL NAŢIONAL ECONOMIC THEODOR COSTESCU COLEGIUL NAŢIONAL ECONOMIC THEODOR COSTESCU 3845/27.04.2012
274. FOTA DIANA-MARIA LIMBA ENGLEZĂ Grad I COLEGIUL NAȚIONAL TRAIAN DROBETA TURNU SEVERIN COLEGIUL NAȚIONAL TRAIAN DROBETA TURNU SEVERIN 3677/20.03.2020
275. FULGA MIHAELA ÎNVĂŢĂTOR / INSTITUTOR / EDUCATOR / PROFESOR ÎN ÎNVĂŢĂMÂNTUL PRIMAR ŞI PREŞCOLAR Doctorat GRĂDINIȚA PN NR.7 GRĂDINIȚA PN NR.7, DROBETA TURNU SEVERIN 3845/27.04.2012
276. GALBENU RĂZVAN VIOREL EDUCAȚIE FIZICĂ ȘI SPORT Grad I COLEGIUL TEHNIC DECEBAL COLEGIUL TEHNIC DECEBAL 4522/07.08.2017
277. GANTOLEA LIVIU DANUT EDUCATIE FIZICA SI SPORT Grad I SCOALA PROFESIONALA CORLATEL SCOALA PROFESIONALA CORLATEL 4522/07.08.2017
278. GANTOLEA NARCISA MIRABELA LIMBA ROMANA-LIMBA FRANCEZA Grad I SCOALA PROFESIONALA CORLATEL SCOALA PROFESIONALA CORLATEL 4522/07.08.2017
279. GAVRILĂ MARIA FLORENTINA PROFESOR Grad I GRĂDINIŢA CU P.P.NR.22 GRĂDINIŢA CU P.P.NR.22 5624/06.11.2015
280. GHEALDÎR GINA GABRIELA LIMBA ȘI LITERATURA ROMÂNĂ Grad II ȘCOALA GIMNAZIALĂ BĂLĂCIȚA ȘCOALA GIMNAZIALĂ BĂLĂCIȚA 5624/06.11.2015
281. GHEBAUR VASILE LB. SI LIT. ROMANA-LB. SI LIT. FRANCEZA Grad I SCOALA CU CLS I-VIII C.RADULESCU-MOTRU SCOALA CU CLS. I-VIII C.RADULESCU-MOTRU 4849/31.07.2012
282. GHENCIU MARIANA ÎNVĂŢĂTOR / INSTITUTOR / EDUCATOR / PROFESOR ÎN ÎNVĂŢĂMÂNTUL PRIMAR ŞI PREŞCOLAR Grad I GRĂDINIŢA NR. 2 GRĂDINIŢA NR. 2 3845/27.04.2012
283. GHEORGHESCU MIHAELA -PAULA CHIMIE-FIZICĂ Grad I ŞCOALA CU CLASELE I-VIII ISVERNA ŞCOALA CU CLASELE I-VIII ISVERNA 3845/27.04.2012
284. GHILERDEA ELENA PROFESOR MATEMATICA Grad I SCOALA GIMNAZIALA NR.3 SCOALA GIMNAZIALA NR.3, DROBETA TURNU SEVERIN 3476/01.04.2013
285. GHIMES DANIELA EMILIA PROFESOR LOGOPED Grad I CJRAE MEHEDINTI/ SCOALA CU CLS. I-VIII NR 14 CJRAE MEHEDINTI 4849/31.07.2012
286. GHIOCEL FLORIN INFORMATICĂ Grad I COLEGIUL NAŢIONAL TRAIAN INSPECTORATUL ŞCOLAR AL JUDETULUI MEHEDINTI 3845/27.04.2012
287. GHIOCEL GEORGETA INFORMATICA Grad II LICEUL DE ARTA ”I. ST. PAULIAN” LICEUL DE ARTA ”I. ST. PAULIAN” 3476/01.04.2013
288. GHITOAICA ALEXANDRU DUMITRU EDUCATIE FIZICA SI SPORT Grad I CLUBUL SPORTIV SCOLAR ORSOVA CLUBUL SPORTIV SCOLAR ORSOVA 4522/07.08.2017
289. GHITU ELENA SIMONA MATEMATICA Grad I LICEUL TEORETIC GHEORGHE IONESCU SISESTI LICEUL TEORETIC GHEORGHE IONESCU SISESTI 4127/16.07.2018
290. GIMOIU IULIANA PROFESOR Grad I COLEGIUL NAȚIONAL TRAIAN COLEGIUL NAȚIONAL TRAIAN 5076/31.08.2016
291. GÎNGU NICU CRISTIAN INSTITUTORI LB FRANCEZA Grad II ŞCOALA GIMNAZIALA CIREŞU SCOALA GIMNAZIALA CIRESU 2544/27.03.2015
292. GIORGI GRIGORE ISTORIE-FRANCEZĂ Grad I ŞCOALA CU CLASELE I-VIII DUMITRU CRAŞOVEANU ŞCOALA CU CLASELE I-VIII DUMITRU CRAŞOVEANU 3845/27.04.2012
293. GÎRBOVAN OTILIA PROFESOR ÎNVĂȚĂMÂNT PREȘCOLAR Grad I GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.20 GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 20 5624/06.11.2015
294. GIUICĂ ADRIANA BIOLOGIE Grad I COLEGIUL NAȚIONAL GHEORGHE ȚIȚEICA DROBETA TURNU S COLEGIUL NAȚIONAL GHEORGHE ȚIȚEICA DROBETA TURNU SEVERIN 3677/20.03.2020
295. GIURGI PAUL GEOGRAFIE Grad I COLEGIUL NAŢIONAL GH. TITEICA COLEGIUL NAŢIONAL GH. TITEICA 3845/27.04.2012
296. GLAVAN MARIANA PROFESOR Grad II SCOALA GIMNAZIALA VANATORI SCOALA GIMNAZIALA VANATORI 3476/01.04.2013
297. GOGÎLTAN CONSTANTIN PROFESOR PENTRU ÎNVĂȚĂMÂNTUL PRIMAR Grad I ȘCOALA GIMNAZIALĂ ,,REGELE MIHAI I” DROBETA TURNU SEVERIN 5624/06.11.2015
298. GOGOAȘE ALIN-DUMITRU PROFESOR LIMBA ȘI LITERATURA ROMÂNĂ Grad I ȘCOALA GIMNAZIALĂ STÎNGĂCEAUA ȘCOALA GIMNAZIALĂ STÎNGĂCEAUA 3476/01.04.2013
299. GOLICI NICOLETA PROFESOR INVATAMANT PRIMAR Grad II SCOALA GIMNAZIALA BURILA MARE SCOALA GIMNAZIALA BURILA MARE 4522/07.08.2017
300. GONCIULEA SABINA INGINER MECANIC Grad I GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL MATEI BASARAB GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL MATEI BASARAB 4849/31.07.2012
301. GRECEA CONSTANTIN-EMIL MATEMATICĂ Grad I ŞCOALA GIMNAZIALĂ DEVESEL ŞCOALA GIMNAZIALĂ DEVESEL 3476/01.04.2013
302. GRECU ADELA MATEMATICA Grad I COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC ST.ODOBLEJA COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC ST.OBOBLEJA 3267/16.02.2017
303. GRECU LILIANA TEHNOLOGIA SUBSTANȚELOR ORGANICE/ CHIMIE Grad I COLEGIUL TEHNIC DECEBAL COLEGIUL ECONOMIC VIILOR 4236/07.06.2019
304. GRECU MARILENA VIOLETA GEOGRAFIE Grad I PALATUL COPIILOR DROBETA TURNU SEVERIN PALATUL COPIILOR DROBETA TURNU SEVERIN 3677/20.03.2020
305. GRECU VASILE MATEMATICA Grad I COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC ”THEODOR COSTESCU” COLEGIUL NATIONAL ”TRAIAN” 3476/01.04.2013
306. GRECU VIORICA MATEMATICA Grad I SCOALA CU CLASELE I-VIII PETRE SERGESCU SCOALA CU CLASELE I-VIII PETRE SERGESCU 4849/31.07.2012
307. GUINĂ CLAUDIA- GABRIELA CHIMIE-FIZICĂ Grad I ŞCOALA CU CLASELE I- VIII NR. 2 ALICE VOINESCU ŞCOALA CU CLASELE I- VIII NR. 5 DROBETA TURNU SEVERIN 3845/27.04.2012
308. GUȚĂ CAMELIA CHIMIE Grad I LICEUL TEHNOLOGIC ,,MATEI BASARAB LICEUL TEHNOLOGIC ,,MATEI BASARAB 5076/31.08.2016
309. HAIDET MARIAN MATEMATICA Grad I SCOALA GIMNAZIALA BALACITA SCOALA GIMNAZIALA BALACITA 2544/27.03.2015
310. HARCAU CRISTIAN FLORIN BIOLOGIE Grad I COLEGIUL NAŢIONAL TRAIAN COLEGIUL NAŢIONAL TRAIAN 3845/27.04.2012
311. HARCAU DANIEL EDUCATIE FIZICA SI SPORT Grad II SCOALA GIMNAZIALA BURILA MARE SCOALA GIMNAZIALA BURILA MARE 4522/07.08.2017
312. HARCĂU LUMINIŢA ELENA LB. ROMANĂ - LB ENGLEZĂ Grad I ŞCOALA GIMNAZIALA ALICE VOINESCU ŞCOALA GIMNAZIALA ALICE VOINESCU 5076/31.08.2016
313. HOTĂRANU LENUȚA DANIELA ENERGETICĂ Grad I COLEGIUL TEHNIC DOMNUL TUDOR COLEGIUL TEHNIC DOMNUL TUDOR 5624/06.11.2015
314. HUSARCIUC JULIETA LIMBA ENGLEZA Grad II LICEUL TEHNOLOGIC ”TUDOR VLADIMIRESCU” LICEUL TEHNOLOGIC ”TUDOR VLADIMIRESCU” 3476/01.04.2013
315. IACOB IULIAN PROFESOR Grad II SCOALA GIMNAZIALA SALCIA SCOALA GIMNAZIALA SALCIA 4127/16.07.2018
316. IACOB MARIA CLAUDIA ISTORIE-LIMBA ENGLEZA Grad I COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC STEFAN ODOBLEJA DROBET COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC STEFAN ODOBLEJA DROBET 4751/07.10.2014
317. IACOB SIMONA LILIANA LB ROMANA / LB FRANCEZA Grad II SCOALA CU CLASELE I-VIII SALCIA SCOALA CU CLASELE I-VIII SALCIA 5667/07.09.2012
318. IAGĂRU-TUDOR ELENA MANAGEMENTUL INTREPRINDERII Grad II COLEGIUL NAŢIONAL ECONOMIC "THEODOR COSTESCU" COLEGIUL NAŢIONAL ECONOMIC "THEODOR COSTESCU" 4751/07.10.2014
319. IANCU DELIA FINANTE -CONTABILITATE Grad II COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC ”TH. COSTESCU” INSPECTORATUL SCOLAR JUDETEAN MEHEDINTI 5557/22.11.2013
320. IANCULOVICI LENUTA PROFESOR Grad I SCOALA GIMNAZIALA PETRU DUMITRIU ORSOVA SCOALA GIMNAZIALA PETRU DUMITRIU ORSOVA 4751/07.10.2014
321. IANCULOVICI ZORAN EDUCATIE FIZICA SI SPORT Grad I SCOALA GIMNAZIALA ESELNITA SCOALA GIMNAZIALA ESELNITA 3267/16.02.2017
322. ILICI SILCA INFORMATICĂ Grad I LICEUL TEORETIC DR. VICTOR GOMOIU LICEUL TEORETIC DR. VICTOR GOMOIU 3845/27.04.2012
323. ILIESCU CLAUDIA VENERA PROFESOR INVATAMANT PRESCOLAR Grad II GRADINITA CU P.P.NR.21 GRADINITA CU P.P.NR.21 5624/06.11.2015
324. ILIESCU SORINELA SICA TEOLOGIE ORTODOXĂ Grad I ŞCOALA CU CLASELE I-VIII NR 6 ŞCOALA CU CLASELE I-VIII NR 6 DR. TR. SEVERIN 3845/27.04.2012
325. IONEL EUGENIA-MARIA LIMBA SI LITERATURA ROMANA Grad I LICEUL TEHNOLOGIC HALINGA LICEUL TEHNOLOGIC HALINGA 3267/16.02.2017
326. IONEL GABRIEL-ADRIAN LIMBA SI LITERATURA ROMANA Grad I SCOALA GIMNAZIALA ALICE VOINESCU SCOALA GIMNAZIALA ALICE VOINESCU 3267/16.02.2017
327. IONIŢOIU MARIOARA DANIELA ÎNVĂŢĂTOR Grad I ŞCOALA CU CLS. I - VIII VÂNJU MARE ŞCOALA CU CLS. I-VIII VÂNJU MARE 4849/31.07.2012
328. IORDACHE ANIŞOARA PROFESOR ÎNVĂȚĂMÂNT PRIMAR Grad I ȘCOALA GIMNAZIALĂ PREDA BUZESCUVLADAIA ȘCOALA GIMNAZIALA PREDA BUZESCU VLADAIA 5076/31.08.2016
329. IORDACHE CLAUDIU FIZICĂ Grad I COLEGIUL NAȚIONAL TRAIAN DROBETA TURNU SEVERIN COLEGIUL NAȚIONAL TRAIAN DROBETA TURNU SEVERIN 3677/20.03.2020
330. IORDAICHE MARIANA-MIRELA PROFESOR Grad I ŞCOALA CU CLS. I-VIII DUMITRU CRAŞOVEANU ŞCOALA CU CLS. I-VIII DUMITRU CRAŞOVEANU 4849/31.07.2012
331. IORDAICHE NICU PROFESOR INVATAMANT PRIMAR Grad I SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 5 SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 5 DROBETA TURNU SEVER 4849/31.07.2012
332. IORGA MIHAELA CARMEN FIZICA Grad I LICEUL TEORETIC SERBAN CIOCULESCU LICEUL TEORETIC SERBAN CIOCULESCU 4849/31.07.2012
333. IOSU AURORA PROFESOR Grad I ŞCOALA GIMNAZIALA FLORESTI, MEHEDINTI ŞCOALA GIMNAZIALA FLORESTI, MEHEDINTI 5076/31.08.2016
334. IOSU ELEONORA PROFESOR ISTORIE-RELIGIE Grad I SCOALA GIMNAZIALA FLORESTI SCOALA GIMNAZIALA FLORESTI 3476/01.04.2013
335. IOSUB AURICA CHIMIE-FIZICA Grad I COLEGIUL TEHNIC ”DOMNUL TUDOR” COLEGIUL TEHNIC ”DOMNUL TUDOR” 3476/01.04.2013
336. IOVAN SANDA CHIMIE-FIZICĂ Grad I ŞCOALA CU CLASELE. I-VIII MALOVĂŢ ŞCOALA CU CLASELE I-VIII MALOVĂŢ 3845/27.04.2012
337. IOVESCU PETRU PSIHOPEDAGOGIE SPECIALĂ Grad I CENTRUL JUDEŢEAN DE RESURSE ŞI ASISTENŢĂ EDUCAŢION CENTRUL JUDEŢEAN DE RESURSE ŞI ASISTENŢĂ EDUCAŢIONALĂ MEHEDINȚI / C.N.PEDAGOGIC STEFAN ODOBLEJA DR.TR. SEVER 3845/27.04.2012
338. IRIMIA FLORIN MATEMATICA - INFORMATICA Grad II SCOALA GIMNAZIALA OBÂRSIA DE CÂMP SCOALA GIMNAZIALA OBÂRSIA DE CÂMP 5624/06.11.2015
339. ISAC SORINEL CONSTANTIN EDUCATIE FIZICA Grad I LICEUL TEORETIC ''TRAIAN LALESCU" LICEUL TEORETIC 'TRAIAN LALESCU" 2544/27.03.2015
340. ISPAS DANIEL MIHAI EDUCATIE FIZICA SI SPORT Grad I ŞCOALA GIMNAZIALĂ ,,REGELE MIHAI I" ŞCOALA GIMNAZIALĂ ,,REGELE MIHAI I" 5624/06.11.2015
341. ISPAS DANIELA ISTORIE/LIMBA ENGLEZĂ Grad I ȘCOALA GIMNAZIALĂ REGELE MIHAI I DROBETA TURNU SEV ȘCOALA GIMNAZIALĂ REGELE MIHAI I DROBETA TURNU SEVERIN 3677/20.03.2020
342. ISTODOR LILIANA ISTORIE-EDUCAȚIE CIVICĂ Grad II ŞCOALA CU CLASELE. I-VIII PATULELE ŞCOALA CU CLASELE I-VIII PATULELE, MEHEDINTI 3845/27.04.2012
343. IVĂNEL DĂNUȚ CONSTANTIN PROFESOR PENTRU ÎNVĂȚĂMÂNT PRIMAR Grad II ȘCOALA GIMNAZIALĂ ȘOVARNA ȘCOALA GIMNAZIALĂ ȘOVARNA 3677/20.03.2020
344. IVANUS NICOLETA CAMELIA PROFESOR Grad I GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.22 GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.22 4849/31.07.2012
345. JENARU ELENA DANIELA LIMBA SI LITERATURA ROMANA/LIMBA SI LITERATURA FRANCEZA Doctorat COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC „THEODOR COSTESCU„ DR. INSPECTORATUL SCOLAR JUDETEAN MEHEDINTI 5667/07.09.2012
346. JOZSA VIOLETA INFORMATICĂ Grad I COLEGIUL TEHNIC DOMNUL TUDOR DR.TR. SEVERIN INSPECTORATUL ŞCOLAR JUDEȚEAN MEHEDINTI 3845/27.04.2012
347. KEMENSKI FLORICA CONTABILITATE Grad I COLEGIUL NAŢIONAL ECONOMIC THEODOR COSTESCU DR.T COLEGIUL NAŢIONAL ECONOMICTHEODOR COSTESCUDR.TUR 3845/27.04.2012
348. LĂPĂDAT PETRUŢA MATEMATICĂ Grad I ŞCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 7 TEODOR COSTESCU ŞCOALA CU CLASELE I-VIII NR.7 TEODOR COSTESCU 3845/27.04.2012
349. LETINCA VERGICĂ FIZICĂ Grad I GRUPŞC. TUDOR VLADIMIRESCU ŞIMIAN GRUPŞCOALA TUDOR VLADIMIRESCU ŞIMIAN 3845/27.04.2012
350. LICAN N. CARMEN ALINA EDUCATOARE Grad I GRADINITA NR. 21 GRADINITA NR. 21 3476/01.04.2013
351. LILIAC MARIA CRISTINA DOINA MATEMATICĂ/INFORMATICĂ Grad I PALATUL COPIILOR PALATUL COPIILOR 5624/06.11.2015
352. LUCA ELENA LILIANA PROFESOR PENTRU ÎNVĂȚĂMÂNT PREȘCOLAR Grad I GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 19 DROBETA TURN GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 19 DROBETA TURNU SEVERIN 3677/20.03.2020
353. LUGOJ EUGEN FIZICĂ-CHIMIE Grad I COLEGIUL NAŢIONAL TRAIAN DROBETA TURNU SEVERIN COLEGIUL NAŢIONAL TRAIAN 3845/27.04.2012
354. LUNGU ION MATEMATICĂ Grad I LICEUL TEHNOLOGIC TUDOR VLADIMIRESCU LICEUL TEHNOLOGIC TUDOR VLADIMIRESCU 3845/27.04.2012
355. LUNGU MIHAELA CHIMIE - FIZICA Grad I SCOALA GIMNAZIALA NR. 3 SCOALA GIMNAZIALA NR.3 3476/01.04.2013
356. LUNGU RODICA ÎNVĂŢĂTOR / INSTITUTOR / EDUCATOR / PROFESOR ÎN ÎNVĂŢĂMÂNTUL PRIMAR ŞI PREŞCOLAR Grad I GRĂDINIŢA P P NR. 7 GRĂDINIŢA P P NR. 7 3845/27.04.2012
357. LUPU GHEORGHE ADRIAN MATEMATICĂ Doctorat COLEGIUL DECEBAL DROBETA   TURNU SEVERIN COLEGIUL DECEBAL DROBETA TURNU SEVERIN 3845/27.04.2012
358. MAGNEA ADRIAN EDUCATIE FIZICA SI SPORT Grad I COLEGIUL TEHNIC DL.TUDOR COLEGIUL TEHNIC DL.TUDOR 3267/16.02.2017
359. MAICAN FLORICA MECANICA Grad I COLEGIUL TEHNIC ”DOMNUL TUDOR” DR.TR.SEVERIN COLEGIUL TEHNIC ”DOMNUL TUDOR” DR.TR.SEVERIN 5557/22.11.2013
360. MAIMUȚ ROXANA IONELA PROFESOR INVĂȚĂMÂNT PREȘCOLAR Grad I ȘCOALA GIMNAZIALĂ DR.ALEXANDRU M.POPESCUPONOAR SCOALA GIMNAZIALĂ DR. ALEXANDRU M.POPESCUPONOA 3267/16.02.2017
361. MALIS CRISTIAN MIHAI SPORTURI NAUTICE-CANOTAJ Grad I CLUBUL SPORTIV ȘCOLAR ORȘOVA CLUBUL SPORTIV ȘCOLAR ORȘOVA 3677/20.03.2020
362. MAMUT ION MATEMATICĂ Grad I ȘCOALA CU CLS. I-VIII JIDOȘTIȚA ȘCOALA CU CLS. I-VIII JIDOȘTIȚA 4849/31.07.2012
363. MANAFU FLORENTINA ISTORIE-LIMBA SPANIOLĂ Grad I COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC ST. ODOBLEJA COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC -COL.NAT.GH.TITEICA 5076/31.08.2016
364. MANOLEA MIHAELA GEOGRAFIE Grad I COLEGIUL TEHNIC DOMNUL TUDOR COLEGIUL TEHNIC DOMNUL TUDOR 3845/27.04.2012
365. MANU IONICA PROFESOR Grad I SCOALA GIMNAZIALA NR.3 SCOALA GIMNAZIALA NR.3 3839/11.07.2014
366. MARGINEANU TANTI ISABELA ISTORIE Grad II LICEUL TEHNOLOGIC MATEI BASARAB STREHAIA LICEUL TEHNOLOGIC MATEI BASARAB STREHAIA 3267/16.02.2017
367. MARICHESCU FLORINA DANIELA PROFESOR PENTRU ÎNVĂŢĂMÂNT PRIMAR Grad I ŞCOALA GIMNAZIALA ,,MIHAI VITEAZU ŞCOALA GIMNAZIALA ,,MIHAI VITEAZU 5076/31.08.2016
368. MARIN ADRIAN AUGUSTIN ISTORIE - EDUCATIE FIZICA SI SPORT Grad I SCOALA GIMNAZIALA GOGOSU SCOALA GIMNAZIALA GOGOSU 4751/07.10.2014
369. MARIN DANIELA SIMONA PIPP Grad I SCOALA GIMNAZIALA FLORESTI SCOALA GIMNAZIALA FLORESTI 4236/07.06.2019
370. MARIN IONELA RAMONA LIMBA ROMÂNĂ Grad I ȘCOALA GIMNAZIALĂ BREZNIȚA OCOL ȘCOALA GIMNAZIALĂ BREZNIȚA OCOL 4236/07.06.2019
371. MARIN RADU CHIMIE,FIZICA Grad I LICEUL TEORETICGHEORGHE IONESCU SISESTI LICEUL TEORETICGHEORGHE IONESCU SISESTI 3267/16.02.2017
372. MARINESCU ALIN VIRGIL PROFESOR ÎNVĂŢĂMÂNT PRIMAR Grad I ŞCOALA GIMNAZIALA MIHAI VITEAZU STREHAIA ŞCOALA GIMNAZIALA MIHAI VITEAZU STREHAIA 5076/31.08.2016
373. MARINESCU FELIX FACULTATEA DE GEOGRAFIE Grad I SCOALA GIMNAZIALA DUMBRAVA SCOALA GIMNAZIALA DUMBRAVA 5557/22.11.2013
374. MARINESCU LIVIA MINE Grad I COLEGIUL TEHNIC „DOMNUL TUDOR„ DR. TR. SEVERIN COLEGIUL TEHNIC „DOMNUL TUDOR„ DR. TR. SEVERIN 5667/07.09.2012
375. MARIȘ MARINELA MATEMATICĂ Grad I COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI AUTO COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI AUTO 4849/31.07.2012
376. MARTINESCU ELENA ÎNVĂŢĂTOR / INSTITUTOR / EDUCATOR / PROFESOR ÎN ÎNVĂŢĂMÂNTUL PRIMAR ŞI PREŞCOLAR Grad I ŞCOALA CU CLASELE I-VIII PONOARELE ŞCOALA CU CLASELE I-VIII PONOARELE 3845/27.04.2012
377. MATEESCU ANTONICĂ ISTORIE-FILOSOFIE Grad I COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC THEODOR COSTESCU COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC THEODOR COSTESCU 4849/31.07.2012
378. MATEESCU AURELIA PROFESOR ÎNVĂŢĂMÂNT PRIMAR Grad I ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.6 ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.6 2544/27.03.2015
379. MATEESCU ION AUTOVEHICULE RUTIERE Grad I COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI AUTO COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI AUTO 3845/27.04.2012
380. MATEI ELENA-IULIANA PROFESOR PENTRU ÎNVĂȚĂMÂNT PREȘCOLAR Grad II ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 6 DROBETA TURNU SEVERIN ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 6 DROBETA TURNU SEVERIN 3677/20.03.2020
381. MÂŢU CAMELIA INGINER MECANIC - UTILAJUL ŞI TEHNOLOGIA SUDĂRII Grad I COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI AUTO COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI AUTO 2544/27.03.2015
382. MATYUS P.PAL FIZICĂ Grad I COLEGIUL TEHNIC LORIN SALAGEAN ISJ MEHEDINTI 3845/27.04.2012
383. MEDRAGONIU CRISTIANA PROFESOR Grad I ȘCOALA CU CLASELE I-VIII NR.9 C-TIN NEGREANU ȘCOALA CU CLASELE I-VIII NR.9 C-TIN NEGREANU 4849/31.07.2012
384. MELEANCĂ EMILIA FELY ÎNVĂȚĂMÂNT PRIMAR Grad I ȘCOALA CU CLASELE I - VIII ROGOVA ȘCOALA CU CLASELE I - VIII ROGOVA 5667/07.09.2012
385. MERGEA-CĂPĂȚÎNĂ RODICA PEDAGOGIA ÎNVĂȚĂMÂNTULUI PRIMAR ȘI PREȘCOLAR Grad I ȘCOALA GIMNAZIALĂ BROȘTENI ȘCOALA GIMNAZIALĂ LUPȘA DE JOS 3677/20.03.2020
386. MICLĂU MARIA MECANICĂ AGRICOLĂ Grad I GRUPUL ŞCOLAR TUDOR VLADIMIRESCU GRUPUL ŞCOLAR TUDOR VLADIMIRESCU 3845/27.04.2012
387. MIHAELA ȘTEFAN LIMBA ȘI LITERATURA ENGLEZĂ Grad I COLEGIUL NAȚIONAL GHEORGHE ȚIȚEICA COLEGIUL NAȚIONAL GHEORGHE ȚIȚEICA 3839/11.07.2014
388. MIHAILESCU CARMEN UTILAJUL ŞI TEHNOLOGIA SUDĂRII Grad I COLEGIUL TEHNIC DOMNUL TUDOR COLEGIUL TEHNIC DOMNUL TUDOR 3845/27.04.2012
389. MIHALACHE CRISTINA - LILIANA PROFESOR PENTRU ÎNVĂȚĂMÂNT PRIMAR ȘI PREȘCOLAR Grad II ȘCOALA GIMNAZIALĂ VRATA ȘCOALA GIMNAZIALĂ VRATA 4236/07.06.2019
390. MIHUŢESCU EMILIA LIMBA ŞI LITERATURA ROMÂNĂ Grad I ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 14 ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 14 3845/27.04.2012
391. MIJA SILVIA PEDAGOGIA ÎNVĂȚĂMÂNTULUI PRIMAR Grad I ȘCOALA GIMNAZIALĂ OBÂRȘIA CLOȘANI ȘCOALA GIMNAZIALĂ OBÂRȘIA -CLOȘANI 3267/16.02.2017
392. MIJACHE JANINA IULIANA PROFESOR Grad II GRĂDINIŢA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 2 GRĂDINIŢA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 2 4849/31.07.2012
393. MIJACHE MIHĂIŢĂ-MARIAN MATEMATICĂ Grad I COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI AUTO COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI AUTO 3845/27.04.2012
394. MIMIŞ FLORENTINA TEHNOLOGIA PRODUSELOR ALIMENTARE Grad I GRUPUL ŞCOLAR TUDOR VLADIMIRESCU GRUPUL ŞCOLAR TUDOR VLADIMIRESCU 3845/27.04.2012
395. MÎNDRECI LENUȚA LIMBA ȘI LITERATURA ROMÂNĂ Grad I COLEGIUL TEHNIC DOMNUL TUDOR COLEGIUL TEHNIC DOMNUL TUDOR 3267/16.02.2017
396. MIRCEA CERASELA MATEMATICA Grad I SCOLA CU CLASELE I-VIII COMANDA GRUP SCOLAR TUDOR VLADIMIRESCU SIMIAN 4849/31.07.2012
397. MIRICA PUFAN EMIL FIZICĂ Grad I COLEGIUL TEHNIC DECEBAL INSPECTORATUL ŞCOLAR JUDEȚEAN MEHEDINTI 3845/27.04.2012
398. MITRACHE OFELIA-LIANA ISTORIE Grad I ŞCOALA GIMNAZIALĂ "ALICE VOINESCU ŞCOALA GIMNAZIALĂ "ALICE VOINESCU" 4751/07.10.2014
399. MITUCĂ PAUL PRELUCRAREA LEMNULUI Grad I COLEGIUL TEHNIC DECEBAL COLEGIUL TEHNIC DECEBAL 4522/07.08.2017
400. MITUCĂ VIOLETA ATENA PROFESOR PENTRU ÎNVĂȚĂMÂNT PRIMAR Grad I ȘCOALA GIMNAZIALĂ ȘIMIAN ȘCOALA GIMNAZIALĂ ȘIMIAN 3677/20.03.2020
401. MIU MIHAELA-ZENOVIA PROFESOR Grad I SCOALA GIMNAZIALA SIMIAN SCOALA PRIMARA ERGHEVITA 3476/01.04.2013
402. MLADIN SILVIA MONICA LIMBA FRANCEZĂ-LIMBA ENGLEZĂ Grad I ȘCOALA GIMNAZIALĂ THEODOR COSTESCU ȘCOALA GIMNAZIALĂ THEODOR COSTESCU 3267/16.02.2017
403. MOCANU IONELA EVELINA BIOLOGIE Grad I ŞCOALA GIMNAZIALĂ PETRE SERGESCU ŞCOALA GIMNAZIALĂ PETRE SERGESCU 3267/16.02.2017
404. MOCLEA ADRIANA MATEMATICĂ Grad I ŞCOALA CU CLASELE I-VII NR.11 ŞCOALA CU CLASELE I-VIII NR.11 3845/27.04.2012
405. MOCOFAN SIMONA ANDREEA PROFESOR ÎNVĂȚĂMÂNT PREȘCOLAR Grad I GRĂDINIȚA CU P.P. NR. 20 GRĂDINIȚA CU P.P. NR. 20 4236/07.06.2019
406. MODREA MIHAELA PROFESOR INVATAMANT PREPRIMAR Grad I GRADINITA CU P.P. NR. 20 GRADINITA CU P.P. NR.20 5624/06.11.2015
407. MOLDOVAN MIHAELA MATEMATICĂ Grad II ŞCOALA CU CLASELE I VIII GROZESTI ŞCOALA 79 ACADEMICIAN NICOLAE TEODORESCU 3845/27.04.2012
408. MORARU GABRIELA MIRELA GEOGRAFIE Grad I COLEGIUL NAŢIONAL TRAIAN ISJ MEHEDINTI 3845/27.04.2012
409. MOROSANU COSTACHE MARIANA PROFESOR INVATAMANT PREȘCOLAR Grad I SCOALA GIMNAZIALA DIMITRIE GRECESCU PROFESOR INV PRESCOLAR 4236/07.06.2019
410. MUNTEANU ȘTEFANIADA-CLAUDIA PROFESOR Grad I COLEGIUL NAŢIONAL TRAIAN COLEGIUL NAŢIONAL TRAIAN 3845/27.04.2012
411. MUSAT SIMONA MARILENA PROFESOR Grad I ȘCOALĂ GIMNAZIALA PETRU DUMITRIU ȘCOALĂ GIMNAZIALĂ PETRU DUMITRIU 5624/06.11.2015
412. MUȘATCORNELIA-ALINA LIMBA ȘI LITERATURA FRANCEZĂ- ITALIANĂ Grad I COLEGIUL NAȚIONAL PEDAGOGIC ȘTEFAN ODOBLEJA COLEGIUL NAȚIONAL PEDAGOGIC ȘTEFAN ODOBLEJA 4236/07.06.2019
413. NANUTI ADRIANA FRANCEZĂ Grad I COLEGIUL NAŢIONAL GHEORGHE ȚIȚEICA COLEGIUL NAŢIONAL GHEORGHE ȚIȚEICA 3845/27.04.2012
414. NANUTI CLAUDIA MATEMATICĂ Grad I COLEGIUL NAŢIONAL ECONOMIC THEODOR COSTESCU DR.T COLEGIUL NAŢIONAL ECONOMICTHEODOR COSTESCUDR.TUR 3845/27.04.2012
415. NANUTI DAN MATEMATICĂ Grad I COLEGIUL NATUINAL TRAIAN ISJ MEHEDINTI 3845/27.04.2012
416. NASARIMBA ANDRITA AIDA PROFESOR INVATAMANT PRESCOLAR Grad I GRADINITA CU P.P NR.29 GRADINITA CU P.P NR.29 4849/31.07.2012
417. NAUM PETRONELA EMILIA EDUCAȚIE FIZICA ȘI SPORT Grad II CLUBUL SPORTIV ȘCOLAR DROBETA TURNU SEVERIN CLUBUL SPORTIV ȘCOLAR DROBETA TURNU SEVERIN 3267/16.02.2017
418. NEAGOE NICOLIŢA PEDAGOGIA ÎNVĂŢĂMÂNTULUI PRIMAR ŞI PREŞCOLAR Grad I GRĂDINIŢA PP NR 3 DROBETA TURNU SEVERIN GRĂDINIŢA PP NR 3 DROBETA TURNU SEVERIN 5624/06.11.2015
419. NEAGOE-DRĂGHIA MIHAELA CHIMIE Grad I ŞC. GIM. "REGELE MIHAI I" + "CONSTANTIN NEGREANU" ŞC. GIM. "REGELE MIHAI I" + "CONSTANTIN NEGREANU" 2544/27.03.2015
420. NEAGU ELEONORA-LIDIA BIOLOGIE Grad I SCOALA CU CLASELE I-VIII „ALICE VOINESCU„ DR. TR. SCOALA CU CLASELE I-VIII „ALICE VOINESCU„ DR. TR. SEVERIN 5667/07.09.2012
421. NEAMŢU DUMITRU STIINTE NATURALE SI AGRICOLE Grad I ŞCOALA GIMNAZIALA PRISTOL ŞCOALA GIMNAZIALA PRISTOL 3476/01.04.2013
422. NEAMTU IULIA STIINTE NATURALE SI AGRICOLE Grad I SCOALA CU CLASELE I-VIII GRUIA SCOALA CU CLASELE I-VIII GRUIA 4849/31.07.2012
423. NECŞOIU SIMONA PROFESOR RELIGIE Grad I ŞCOALA GIMNAZIALĂ ”CONSTANTIN NEGREANU” ŞCOALA GIMNAZIALĂ ”CONSTANTIN NEGREANU” 5557/22.11.2013
424. NEDEIANU DANUT GEORGE PROFESOR Grad I COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE TITEICA COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE TITEICA 5624/06.11.2015
425. NEF MARIOARA EDUCAŢIE FIZICĂ ŞI SPORT Grad I PALATUL COPIILOR PALATUL COPIILOR 3845/27.04.2012
426. NEF SANDU DANIEL EDUCATIE FIZICA SI SPORT Grad II PALATUL COPIILOR PALATUL COPIILOR 2544/27.03.2015
427. NEGOESCU MARIA ALEXANDRA ROMÂNĂ-FRANCEZĂ Grad I ŞCOALA CU CLASELE I-VIII PATULELE ŞCOALA CU CLASELE I-VIII PATULELE 3845/27.04.2012
428. NEICUSI MINODORA MATEMATICĂ Grad I ŞCOALA CU CLASELE I-VIII BROSTENI ŞCOALA CU CLASELE I-VIII BROSTENI 3845/27.04.2012
429. NESIU ELENA LIMBA SI LITERATURA ROMANA SI LIMBA SI LITERATURA Grad II SCOALA CU CLASELE I-VIII SIMIAN SCOALA CU CLASELE I-VIII SIMIAN 5667/07.09.2012
430. NICA GHEORGHE LIVIU GEOGRAFIE Grad I ȘCOALA GIMNAZIALĂ ALICE VOINESCU DROBETA TURNU ȘCOALA GIMNAZIALĂ ALICE VOINESCU DROBETA TURNU 3267/16.02.2017
431. NICOLAE DANIELA LILIANA INFORMATICĂ Grad I COLEGIUL TEHNIC DOMNUL TUDOR COLEGIUL TEHNIC DOMNUL TUDOR 3845/27.04.2012
432. NICOLAE VERONICA SIMONA ÎNVĂŢĂTOR / INSTITUTOR / EDUCATOR / PROFESOR ÎN ÎNVĂŢĂMÂNTUL PRIMAR ŞI PREŞCOLAR Grad I GRĂDINIȚA NR 20 INSPECTORATUL ŞCOLAR JUDEȚEAN MEHEDINTI 3845/27.04.2012
433. NICOLAESCU AURELIA MIHAELA LIMBA ENGLEZĂ Grad I COLEGIUL NAŢIONAL PEDAGOGIC ŞTEFAN ODOBLEJA COLEGIUL NAŢIONAL PEDAGOGIC ŞTEFAN ODOBLEJA 5076/31.08.2016
434. NICOLESCU ISABELA FIZICĂ Grad I ŞCOALA CU CLASELE I- VIII NR.6 ŞCOALA CU CLASELE I- VIII NR.6 3845/27.04.2012
435. NICOLICI NADINA CARMEN LIMBA ENGLEZA Grad I COLEGIUL TEHNIC LORIN SALAGEAN COLEGIUL TEHNIC LORIN SALAGEAN 4236/07.06.2019
436. NICOLICIOIU ANA PROFESOR ÎNVĂŢĂMÂNT PREŞCOLAR Grad I GRĂDINIŢA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.19 GRĂDINIŢA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.19 5557/22.11.2013
437. NICOLICIOIU MIHAELA FIZICĂ Grad I GRUP ŞCOLAR AGRICOL HALINGA GRUP ŞCOLAR AGRICOL HALINGA 3845/27.04.2012
438. NISTOR ANIȘOARA VALERIA FIZICĂ - CHIMIE Grad I LICEUL TEORETICȘERBAN CIOCULESCU LICEUL TEORETIC ȘERBAN CIOCULESCU 4236/07.06.2019
439. NISTOR DANA FELICIA MATEMATICĂ-FIZICĂ Grad II ŞCOALA CU CLASELE I-VIII DIMITRIE GRECESCU PROFESOR 3845/27.04.2012
440. NITISOR ADRIAN EDUCAŢIE FIZICĂ ŞI SPORT Grad I ŞCOALA CU CLASELE I - VIII ALICE VOINESCU ŞCOALA CU CLASELE I - VIII ALICE VOINESCU 3845/27.04.2012
441. NITOI LEONTINA FIZICĂ Grad I COLEGIUL TEHNIC LORIN SALAGEAN DROBETA TURNU SEV COLEGIUL TEHNIC LORIN SALAGEAN DR.TR.SEVERIN 3845/27.04.2012
442. NITOIU ANGELA ADRIANA MATEMATICA Grad I COLEGIUL TEHNIC DECEBAL COLEGIUL TEHNIC DECEBAL 4849/31.07.2012
443. NOIMAIER CONSTANTIN TELU EDUCAȚIE FIZICA Grad II ȘCOALA GIMNAZIALĂ ȘIMIAN ȘCOALA GIMNAZIALĂ ȘIMIAN 4236/07.06.2019
444. ODOR ECATERINA BIOLOGIE-CHIMIE Grad I SCOALA GIMNAZIALA OBIRSIA DE CIMP BRANISTEA SCOALA GIMNAZIALA OBIRSIA DE CIMP BRANISTEA 4236/07.06.2019
445. OICHEA MARIA EDUCATOARE Grad I GRĂDINIȚA NR.22 GRĂDINIȚA NR.22 4849/31.07.2012
446. OLARIU ALINA IULIANA PEDAGOGIA ÎNVĂȚĂMÂNTULUI PRIMAR ȘI PREȘCOLAR Grad I ȘCOALA GIMNAZIALĂ CERNEȚI ȘCOALA PRIMARĂ DUDAȘU 4236/07.06.2019
447. OLTEANU COSTEL DISCIPLINE TEHNICE Grad I COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI AUTO-DR.TR.SEVERIN COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI AUTO 3845/27.04.2012
448. OLTEANU MĂDĂLINA LOREDANA INFORMATICĂ-FIZICĂ / PSIHOLOGIE Grad I COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI AUTO-DR.TR.SEVERIN COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI AUTO 3845/27.04.2012
449. OPRESCU GHEORGHE ISTORIE Grad I LICEUL TEHNOLOGIC CONSTANTIN BRANCOVEANU LICEUL TEORETIC TRAIAN LALESCU, ORSOVA 2544/27.03.2015
450. OPRIȚA-MÂNDRUȚ ALINA-MIHAELA PROFESOR PENTRU ÎNVĂțĂMÂNTUL PREșCOLAR Grad I GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.19 GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 19 3267/16.02.2017
451. OPROIU MIHAELA ISTORIE Doctorat COLEGIUL NAȚIONAL TRAIAN COLEGIUL NAȚIONAL TRAIAN 4236/07.06.2019
452. OTESCU LAVINIA-FLORENTINA PROFESOR Grad I SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.7 TEODOR COSTESCU SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.7 TEODOR COSTESCU 4849/31.07.2012
453. PACIOGA ELIDA - VASILICA LIMBA șI LITERATURA ROMÂNĂ Grad I ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 3 ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 3 3267/16.02.2017
454. PACURARU ELISABETA DANIELA PROFESOR INVATAMANTUL PRIMAR Grad I SCOALA GIMNAZIALA ESELNITA SCOALA GIMNAZIALA ESELNITA 3267/16.02.2017
455. PALCU FLOAREA PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR Grad I SCOALA CU CLASELE I-VIII GROZESTI SCOALA CU CLASELE I-VIII GROZESTI 5667/07.09.2012
456. PALCU LETITIA IONELA GEOGRAFIE-LIMBA ENGLEZA Grad I SCOALA GIMNAZIALA CONSTANTIN NEGREANU SCOALA GIMNAZIALA CONSTANTIN NEGREANU 3267/16.02.2017
457. PALOŞ CLAUDIA-DANIELA PROFESOR ÎNVĂŢĂMÂNT PREŞCOLAR Grad I GRĂDINIŢA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.19 GRĂDINIŢA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.19 5557/22.11.2013
458. PANĂ MARIA EDITH PSIHOLOGIE Grad I C.J.R.A.E. MEHEDINŢI C.J.R.A.E.MEHEDINŢI 5076/31.08.2016
459. PANDIA MARINELA PROFESOR -INVATAMANT PRIMAR SI PREPRIMAR Grad I SCOALA CU CLASELE I-IV SMADOVITA GRADINITA DE COPII CORZU 5667/07.09.2012
460. PANGU TANȚA MANAGEMENTUL FIRMEI Grad I COLEGIUL NAȚIONAL ECONOMIC THEODOR COSTESCU COLEGIUL NAȚIONAL ECONOMIC THEODOR COSTESCU 4127/16.07.2018
461. PANTEA CONSTANŢA STELIANA BIOLOGIE Grad II ŞC.CU CLS I-VIII PAMFIL ŞEICARU ŞI PETRU DUMITRIU ŞC. CU CLS I-VIII PAMFIL ŞEICARU ŞI PETRU DUMITRIU 4849/31.07.2012
462. PANTELIMON LILIANA BIOLOGIE Grad I LICEUL TEHNOLOGIC SPECIAL DROBETA LICEUL TEHNOLOGIC SPECIAL DROBETA 5624/06.11.2015
463. PAPAVĂ DAN OVIDIU INFORMATICĂ Grad I COLEGIUL TEHNIC DIERNA COLEGIUL TEHNIC DIERNA 3845/27.04.2012
464. PAPAVĂ EUGENIU FIZICĂ-CHIMIE Grad I COLEGIUL TEHNIC DOMNUL TUDOR COLEGIUL TEHNIC DOMNUL TUDOR 4849/31.07.2012
465. PAPAVA GABI INFORMATICA Grad I LICEUL TEORETIC ”TRAIAN LALAESCU” LICEUL TEORETIC ”TRAIAN LALAESCU” 3476/01.04.2013
466. PAPUC F. VIORICA LIMBA SI LITERATURA ROMANA/LIMBA SI LITERATURA FRANCEZA Grad II LICEUL TEORETIC DOCTOR VICTOR GOMOIU VÎNJU MARE LICEUL TEORETIC DOCTOR VICTOR GOMOIU VÎNJU MARE 4522/07.08.2017
467. PAPUC GETA PROFESOR PENTRU ÎNVĂŢĂMÂNTUL PRIMAR ŞI PREPRIMAR Grad I ŞCOALA GIMNAZIALĂ ,,GHEORGHE ENESCU" TÎMNA ŞCOALA GIMNAZIALĂ ,,GHEORGHE ENESCU" TÎMNA 5624/06.11.2015
468. PARASCHIVU ALINA ELENA INVATATOR-EDUCATOARE Grad II SCOALA GIMNAZIALA CAZANESTI SCOALA GIMNAZIALA CAZANESTI 3267/16.02.2017
469. PARASCHIVU AURORA PROFESOR Grad I SCOALA CU CLASELE I-VIII BURILA MARE SCOALA CU CLASELE I-VIII BURILA MARE 4849/31.07.2012
470. PÂRJAN GHEORGHE PROFESOR ÎNVĂŢĂMÂNTUL PRIMAR Grad I ŞCOALA GIMNAZIALĂ "PETRU DUMITRIU" ŞCOALA GIMNAZIALĂ "PETRU DUMITRIU" ORŞOVA 4751/07.10.2014
471. PARTENIE ADELINA GEOGRAFIE Grad I COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC "STEFAN ODOBLEJA" COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC "STEFAN ODOBLEJA" 2544/27.03.2015
472. PARTENIE SERGIU NICOLAE PEDAGOGIE MUZICALĂ Grad I ŞCOALA GIMNAZIALĂ ALICE VOINESCU ŞCOALA GIMNAZIALĂ THEODOR COSTESCU 3267/16.02.2017
473. PARVANESCU ELENA PROFESOR Grad I SCOALA CU CLASELE I - VIII NR. 3 D.I.TOTIR SCOALA CU CALSELE I - VIII NR. 3 D.I.TOTIR 4849/31.07.2012
474. PĂSĂRICĂ N ION INGINERIE ECONOMICĂ Grad I GRUPUL ŞCOLAR DROBETA GRUPUL ŞCOLAR DROBETA 4849/31.07.2012
475. PASAT DANIEL MARIUS MATEMATICĂ Grad I ŞCOALA CU CLASELE I-VIII BALA ŞCOALA CU CLASELE I-VIII BALA 4849/31.07.2012
476. PĂTĂŞANU LUCIA LIMBA ŞI LITERATURA ROMÂNĂ/LIMBA ŞI LITERATURA ENG Grad I CLUBUL COPIILOR ORŞOVA PALATU L COPIILOR DR. TR. SEVERIN-FILIALA ORŞOVA 4849/31.07.2012
477. PATASANU PETRE FIZICA Grad I COLEGIUL TEHNIC DIERNA ORSOVA COLEGIUL TEHNIC DIERNA ORSOVA 4849/31.07.2012
478. PATRICHI MIHAI EDUCATIE FIZICA SI SPORT Grad I SCOALA CU CLASELE I-VIII PETRE SERGESCU SCOALA CU CLASELE I-VIII PETRE SERGESCU 4849/31.07.2012
479. PATRUS MARCELA LIMBA SI LITERATUTRA ROMANA Grad II SCOALA GIMNAZIALA "PREDA BUZESCU" VLADAIA SCOALA GIMNAZIALA "PREDA BUZESCU" VLADAIA 2544/27.03.2015
480. PĂTRUȚ ANIȘOARA RAMONA LIMBA ȘI LITERATURA ROMÂNĂ Grad II ȘCOALA GIMNAZIALĂ EȘELNIȚA ȘCOALA GIMNAZIALĂ EȘELNIȚA 3267/16.02.2017
481. PAULESCU DARAVOINA CONSTANTIN GEOGRAFIE Grad II SC. GIM. PODENI, CIRESU, PONOARELE SC. GIM. PODENI, CIRESU, PONOARELE 4236/07.06.2019
482. PAULESCU IONELA BIOLOGIE- ȘTIINȚE AGRICOLE Grad I ȘCOALA GIMNAZIALĂ CĂZĂNEȘTI ȘCOALA GIMNAZIALĂ CĂZĂNEȘTI 3677/20.03.2020
483. PĂUNESCU FELICIA GEOGRAFIE Grad I COLEGIUL TEHNIC LORIN SĂLĂGEAN COLEGIUL TEHNIC LORIN SĂLĂGEAN 3845/27.04.2012
484. PĂUNESCU GABRIELA INFORMATICĂ, FIZICĂ, CHIMIE Grad II ȘCOALA GIMNAZIALĂ PETRU DUMITRIU ȘCOALA GIMNAZIALĂ PETRU DUMITRIU 5076/31.08.2016
485. PAUNESCU LILIANA LIMBA SI LITERATURA ROMANA-LIMBA SPANIOLA Doctorat COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC ,,STEFAN ODOBLEJA" COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC ,,STEFAN ODOBLEJA" 2544/27.03.2015
486. PAUNESCU MADALINA GEOGRAFIE, INFORMATICA Grad I SCOALA GIMNAZIALA SIMIAN SCOALA GIMNAZIALA SIMIAN 3476/01.04.2013
487. PĂUNESCU SORIN GABRIEL TEHNOLOGIA INFORMAŢIEI ŞI A COMUNICĂRII Grad I COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI AUTO COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI AUTO 3845/27.04.2012
488. PEGULESCU ANCA-MARIANA FRANCEZĂ-ENGLEZĂ Doctorat COLEGIUL NAŢIONAL TRAIAN MINISTERUL EDUCAȚIEI, CERCETĂRII, TINERETULUI ȘI SPORTULUI 3845/27.04.2012
489. PELE ELENA PROFESOR IN INVATAMANTUL PRESCOLAR Grad I GRADINITA P.P. NR.22 GRADINITA P.P. NR.22,DROBETA TURNU SEVERIN 3839/11.07.2014
490. PELE TRĂILOIU VIRGINIA LIMBA SI LITERATURA ROMÂNĂ Grad I LICEUL TEORETIC TRAIAN LALESCU ORȘOVA LICEUL TEORETIC TRAIAN LALESCU ORȘOVA 3677/20.03.2020
491. PENA DORINA PROFESOR Grad I ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 14 ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 14 5076/31.08.2016
492. PEPTENATU MIHAELA PROFESOR ELECTROTEHNICA Grad I PALATUL COPIILOR DR. TR. SEVERIN PALATUL COPIILOR DR.TR.SEVERIN FILIALA STREHAIA 4849/31.07.2012
493. PETCU CRISTIAN AUREL LIMBA ŞI LITERATURA ROMÂNĂ-FRANCEZĂ Grad I ŞCOALA GIMNAZIALĂ DÎRVARI ŞCOALA GIMNAZIALĂ DÎRVARI 5557/22.11.2013
494. PETCU GABRIELA PROFESOR INVATAMANT PRIMAR Grad I SCOALA GIMNAZIALA BROSTENI SCOALA GIMNAZIALA BROSTENI 4522/07.08.2017
495. PETEREA DOINA CHIMIE-FIZICA-INFORMATICA Grad I SCOALA GIMNAZIALA CERNETI SCOALA GIMNAZIALA CERNETI 3267/16.02.2017
496. PETRESCU GABRIELA PROFESOR Grad I C.S.E.I. CONSTANTIN PUFAN C.S.E.I. CONSTANTIN PUFAN 3267/16.02.2017
497. PETRESCU GICA ÎNVĂŢĂTOR / INSTITUTOR / EDUCATOR / PROFESOR ÎN ÎNVĂŢĂMÂNTUL PRIMAR ŞI PREŞCOLAR Grad I GRĂDINIȚA PP NR 19 DROBETA TURNU SEVERIN GRĂDINIȚA CU PP NR 19 3845/27.04.2012
498. PETRESCU LUCRETIA EDUCATOR Grad I SCOALA CU CLASELE I- VIII NR. 7  „TEODOR COSTESCU„ SCOALA CU CLASELE I- VIII NR. 7  „TEODOR COSTESCU„ DR. TR. SEVERIN 5667/07.09.2012
499. PETRESCU MAGELONA NICOLIŢA LIMBA ŞI LITERATURA ROMÂNĂ Grad I COLEGIUL NAŢIONAL GHEORGHE ŢIŢEICA DROBETA TURNU S COLEGIUL NAŢIONAL GHEORGHE ŢIŢEICA DROBETA TURNU SEVERIN 3677/20.03.2020
500. PETRIU GABRIELA INVATAMANT PRIMAR Grad I SCOALA GIMNAZIALA NR. 14 SCOALA GIMNAZIALA NR. 14 4751/07.10.2014
501. PICIORGROS DUMITRU FLORIN EDUCAȚIE FIZICĂ ȘI SPORT Grad II ȘCOALA GIMNAZIALĂ PETRE SERGESCU DROBETA TURNU SEV ȘCOALA GIMNAZIALĂ PETRE SERGESCU DROBETA TURNU SEVERIN 3677/20.03.2020
502. PINTEA-ENEA MIRELA BIOLOGIE-STIINTE AGRICOLE Doctorat COLEGIUL TEHNIC ”LORIN SALAGEAN” INSPECTORATUL SCOLAR JUDETEAN 3476/01.04.2013
503. PIPELCA STANCIU SOCIOLOGIE-PSIHOLOGIE Grad I C.S.E.I. CONSTANTIN PUFAN C.S.E.I. CONSTANTIN PUFAN 4849/31.07.2012
504. PÎRVU CRISTIANA FIZICĂ-CHIMIE Grad I LICEUL TEORETIC CUJMIR LICEUL TEORETIC CUJMIR 3476/01.04.2013
505. PÎRVULESCU MIHAELA VALENTINA EMILIA INFORMATICĂ DISTRIBUITĂ Grad I COLEGIUL TEHNIC DOMNUL TUDOR COLEGIUL TEHNIC DOMNUL TUDOR 3845/27.04.2012
506. PIRVUT CLAUDIA TRICOTAJE CONFECTII TEXTILE Grad II LICEUL TEHNOLOGIC SPECIAL DROBETA LICEUL TEHNOLOGIC SPECIAL DROBETA 3476/01.04.2013
507. PIT-RADA IONEL-VASILE INFORMATICĂ Grad I COLEGIUL NAŢIONAL TRAIAN COLEGIUL NAŢIONAL TRAIAN 3845/27.04.2012
508. PIT-RADA MARICA MATEMATICĂ Grad I ŞCOALA CU CLASELE I-VIII NR.5 ŞCOALA CU CLASELE I-VIII NR.5 3845/27.04.2012
509. PÎTPEA MĂDICA FIZICĂ Grad I COLEGIUL TEHNIC „DOMNUL TUDOR” COLEGIUL TEHNIC „DOMNUL TUDOR” 2544/27.03.2015
510. PIUITU DUMITRU-VIOREL FILOSOFIE Doctorat COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC THEODOR COSTESCU INSPECTORATUL SCOLAR JUDETEAN MEHEDINTI 3839/11.07.2014
511. PLAVET CLAUDIA PROFESOR Grad II C.S.E.I CONSTANTIN PUFAN DROBETA TURNU SEVERIN C.S.E.I CONSTANTIN PUFAN DROBETA TURNU SEVERIN 3267/16.02.2017
512. PLENICEANU TANIA TEHNOLOGIA ȘI CHIMIA PRODUSELOR ALIMENTARE Grad I COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC THEODOR COSTESCU COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC THEODOR COSTESCU 3267/16.02.2017
513. PLENICIANU DANA MARIANA FIZICA Grad I SCOALA ”PETRU DUMITRIU” SCOALA ”PETRU DUMITRIU” 3476/01.04.2013
514. PLOSCARU NICOLETA LIMBA FRANCEZA Grad I LICEUL TEHNOLOGIC "CONSTANTIN BRANCOVEANU" LICEUL TEHNOLOGIC "CONSTANTIN BRANCOVEANU" 4751/07.10.2014
515. POENARU CLAUDIA LIMBA FRANCEZA Grad I LICEUL TEORETIC CUJMIR LICEUL TEORETIC CUJMIR 4127/16.07.2018
516. PONEA MONICA IULIANA ECONOMIA COMERTULUI, TURISMULUI SI SERVICIILOR Grad I COLEGIUL TEHNIC DIERNA ORSOVA COLEGIUL TEHNIC DIERNA ORSOVA 4849/31.07.2012
517. POP VERONICA MATEMATICĂ Grad I ŞCOALA CU CLASELE I-VIII SEVERINESTI ŞCOALA CU CLASELE I-VIII SEVERINESTI 3845/27.04.2012
518. POPA ELIZA MANUELA PROFESOR Grad I SCOALA GIMNAZIALA SCOALA GIMNAZIALA, LIVEZILE 3267/16.02.2017
519. POPA LOREDANA PROFESOR ÎNVĂȚĂMÂNT PREȘCOLAR Grad I GRĂDINIȚA NR. 29 GRĂDINIȚA NR.29 4849/31.07.2012
520. POPA LUCICA INSTITUTOR INVATAMANT PRIMAR Grad I SCOALA GIMNAZIALA BALACITA SCOALA GIMNAZIALA BALACITA 3267/16.02.2017
521. POPESCU DIANA GEOGRAFIE Grad II LICEUL TEORETIC CUJMIR LICEUL TEORETIC CUJMIR 4127/16.07.2018
522. POPESCU DOINA ÎNVĂŢĂTOR / INSTITUTOR / EDUCATOR / PROFESOR ÎN ÎNVĂŢĂMÂNTUL PRIMAR ŞI PREŞCOLAR Grad I GRADINIŢA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.3 GRADINIŢA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 3 3845/27.04.2012
523. POPESCU ELENA PROFESOR INVATAMANT PRIMAR Grad I SCOALA GIMNAZIALA FLORESTI SCOALA GIMNAZIALA FLORESTI 3267/16.02.2017
524. POPESCU LEONTINA GEOGRAFIE Grad I SCOALA CU CLS. I-VIII NR.6 SCOALA CU CLS. I-VIII NR.6 4849/31.07.2012
525. POPESCU LEPADAT-MARIAN GEOGRAFIE Doctorat COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC THEODOR COSTESCU COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC THEODOR COSTESCU 4849/31.07.2012
526. POPESCU MARIA PROFESOR Grad I SCOALA CU CLASELE I-VIII DEVESEL SCOALA CU CLASELE I-VIII DEVESEL 4849/31.07.2012
527. POPESCU MARIETA -DELIA LIMBA ŞI LITERATURA ROMÂNĂ Grad I GRUPUL ŞCOLAR INDUSTRIAL MATEI BASARAB GRUPUL ŞCOLAR INDUSTRIAL MATEI BASARAB STREHAIA 3845/27.04.2012
528. POPESCU SIMONA ROMANA-FRANCEZA Grad I SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 9 CONSTANTIN NEGREANU SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 9 CONSTANTIN NEGRANU 4849/31.07.2012
529. POPII FLORENTINA CAMELIA PROFESOR ÎNVĂȚĂMÂNT PREȘCOLAR Grad I GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.3 GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.3 5076/31.08.2016
530. PRAJEA SUZY- MANUELA MATEMATICA Doctorat COLEGIUL NATIONAL ”TRAIAN” COLEGIUL NATIONAL ”TRAIAN” 3476/01.04.2013
531. PREDA DIANA OLTIȚA LIMBA ȘI LITERATURA ROMÂNĂ-LIMBA FRANCEZĂ Grad I ȘCOALA GIMNAZIALĂ BREZNIȚA-OCOL ȘCOALA GIMNAZIALĂ BREZNIȚA-OCOL 5076/31.08.2016
532. PRESNEANU VASILE DORU PROFESOR Grad I COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC ”ST. ODOBLEJA” COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC ”ST. ODOBLEJA” 5557/22.11.2013
533. PRICNA ANGELA PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR Grad II SCOALA GIMNAZIALA CONSTANTIN RADULESCU MOTRU SCOALA GIMNAZIALA CONSTANTIN RADULESCU MOTRU 3267/16.02.2017
534. PRICODAN CRISTINCA-GEORGETA PROFESOR ÎNVĂŢĂMÂNT PREŞCOLAR Grad I GRĂDINIŢA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.19 GRĂDINIŢA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.19 5557/22.11.2013
535. PRISTOLEANU IULIANA DANIELA PROFESOR INVATAMANT PRIMAR Grad I SCOALA GIMNAZIALA JIANA VECHE SCOALA GIMNAZIALA JIANA VECHE 3267/16.02.2017
536. PRUNĂ NICOLAE ISTORIE Doctorat COLEGIUL NAȚIONAL ,,TRAIAN” COLEGIUL NAȚIONAL ,,TRAIAN” 2544/27.03.2015
537. PRUNDEANU DUMITRU GEOGRAFIE Grad I ȘCOALA GIMNAZIALĂ BALA SCOALA GIMNAZIALĂ BALA 3267/16.02.2017
538. PRUNDEANU MARIA ANTONELA PROFESOR Grad II COLEGIUL NAȚIONAL ECONOMIC THEODOR COSTESCU COLEGIUL NAȚIONAL ECONOMIC THEODOR COSTESCU 3267/16.02.2017
539. PUIU LUMINIŢA ZOIA TEOLOGIE DIDACTICĂ Grad I ŞCOALA ALICE VOINESCU ŞCOALA ALICE VOINESCU 4849/31.07.2012
540. PUPĂZĂ MARIA MATEMATICĂ-FIZICĂ Grad I ŞCOALA CU CLASELE I-VIII BRANIŞTEA ŞCOALA CU CLASELE I-VIII BRANIŞTEA 3845/27.04.2012
541. PUPĂZĂ VASILICA INFORMATICĂ Grad I GRUP ŞCOLAR AGRICOL HALINGA GRUP ŞCOLAR AGRICOL HALINGA 3845/27.04.2012
542. PUȘCU AURORA IULIANA EDUCAȚIE TEHNOLOGICĂ Grad I ȘC.GIMN.PRUNIȘOR/LIVEZILE/PETRU DUMITRIU/NR. 5 ȘC.GIMN.PRUNIȘOR/LIVEZILE/PETRU DUMITRIU/NR. 5 4236/07.06.2019
543. RĂBONȚU CARMEN CIBERNETICĂ ȘI PLANIFICARE ECONOMICĂ Grad I COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC THEODOR COSTESCU COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC THEODOR COSTESCU 4849/31.07.2012
544. RĂCEANU VISTIANA PROFESOR Grad I SCOALA GIMNAZIALA VOLOIAC SCOALA GIMNAZIALA VOLOIAC 3267/16.02.2017
545. RADA MARIAN CHIMIE / MATEMATICĂ Grad II ŞCOALA CU CLASELE I-VIII BICLES ŞCOALA CU CLASELE I-VIII BICLES 3845/27.04.2012
546. RADOSLAV ILEANA CARMEN ÎNVĂŢĂTOR / INSTITUTOR / EDUCATOR / PROFESOR ÎN ÎNVĂŢĂMÂNTUL PRIMAR ŞI PREŞCOLAR Grad I GRĂDINIŢA P P NR. 20 GRĂDINIŢA P P NR. 20 3845/27.04.2012
547. RADU RODICA MARIA LIMBA ROMANA-LIMBA FRANCEZA Grad II SCOALA GIMNAZIALA ESELNITA SCOALA GIMNAZIALA ESELNITA 3476/01.04.2013
548. RĂDUCAN DAN-FLORENTIN CHIMIE-FIZICĂ Grad I COLEGIUL TEHNIC DECEBAL COLEGIUL TEHNIC DECEBAL 4522/07.08.2017
549. RĂDUCAN DANIELA LIMBA ROMÂNĂ-LIMBA FRANCEZĂ Grad I ȘCOALA GIMNAZIALĂ THEODOR COSTESCU ȘCOALA GIMNAZIALĂ THEODOR COSTESCU 3267/16.02.2017
550. RĂDUCAN EMILIA ȘTEFANIA MATEMATICĂ Grad I COLEGIUL TEHNIC DECEBAL COLEGIUL TEHNIC DECEBAL 3839/11.07.2014
551. RĂDUCAN ILEANA LIMBA ROMÂNĂ Grad II ŞCOALA GIMNAZIALĂ ,,CONSTANTIN TRUŞCĂ" PĂTULELE ŞCOALA GIMNAZIALĂ ,,CONSTANTIN TRUŞCĂ" PĂTULELE 2544/27.03.2015
552. RAICU ALIN INVĂŢĂTOR DE SPRIJIN Grad II CSEI CONSTANTIN PUFAN CSEI CONSTANTIN PUFAN 5076/31.08.2016
553. RAICU I. DANIELA LIMBA SI LITERATURA ROMANA Grad II PALATUL COPIILOR DR. TR. SEVERIN PALATUL COPIILOR DR. TR. SEVERIN 5624/06.11.2015
554. RAPCEA ALIN PROFESOR EDUCATIE FIZICA SI SPORT Grad II SCOALA GIMNAZIALA DIMITRIE GRECESCU SCOALA GIMNAZIALA DIMITRIE GRECESCU 5624/06.11.2015
555. RASCU MIHAELA OFELIA GEOGRAFIE Grad I ŞCOALA CU CLASELE I-VIII PAMFIL SEICARU ŞCOALA CU CLASELE I-VIII PAMFIL SEICARU 3845/27.04.2012
556. RAȚĂ IONELA GABRIELA GEOGRAFIE Grad I SCOALA GIMNAZIALA CERNETI SCOALA GIMNAZIALA CERNETI 3267/16.02.2017
557. RĂVEANU MIREL FĂNEL EDUCAȚIE FIZICĂ ȘI SPORT Grad II ȘCOALA GIMNAZIALĂ PREDA BUZESCU VLĂDAIA ȘCOALA GIMNAZIALĂ PREDA BUZESCU VLĂDAIA 4522/07.08.2017
558. RAVEANU SILVIA DANIELA ÎNVĂŢĂTOR / INSTITUTOR / EDUCATOR / PROFESOR ÎN ÎNVĂŢĂMÂNTUL PRIMAR ŞI PREŞCOLAR Grad I ŞCOALA CU CLASELE I-VIII CORLATEL ŞCOALA CU CLASELE I-VIII CORLATEL 3845/27.04.2012
559. REZEANU DOREL GEOGRAFIE- LIMBA FRANCEZA Grad I SCOALA GIMNAZIALA JIROV SCOALA GIMNAZIALA JIROV 3476/01.04.2013
560. RIDICHIE FLORIN EDUCAŢIE FIZICĂ ŞI SPORT Grad I LICEUL TEORETIC CUJMIR LICEUL TEORETIC CUJMIR 5076/31.08.2016
561. RIDICHIE MIRELA IULIANA BIOLOGIE Grad I LICEUL TEORETIC CUJMIR LICEUL TEORETIC CUJMIR 4127/16.07.2018
562. RIMNICIANU ELENA MATEMATICA-FIZICA Grad I SCOALA CU CLASELE I-VIII VANATORI SCOALA CU CLASELE I-VIII DIMITRIE GRECESCU 4849/31.07.2012
563. ROATEȘ ALIN GABRIEL LIMBA ROMÂNĂ-LIMBA ENGLEZĂ Grad II ȘCOALA GIMNAZIALĂ JIANA ȘCOALA GIMNAZIALĂ JIANA 5076/31.08.2016
564. ROATEŞ MIŞU PSIHOPEDAGOGIE Grad I CABINET CONS.PSIHOPED COLEGIUL NAŢIONALTRAIAN CENTRUL JUDEȚEAN DE RESURSE ŞI ASISTENŢĂ EDUCAŢIONALĂ MEHEDINȚI 3845/27.04.2012
565. ROAUA GABRIEL CRISTIAN GEOGRAFIE-ISTORIE Grad II SCOALA GIMNAZIALA OPRISOR SCOALA GIMNAZIALA OPRISOR 5624/06.11.2015
566. ROIBĂNESCU MARIANA PROFESOR Grad I ȘCOALA GIMNAZIALĂ VÎNJULEȚ ȘCOALA GIMNAZIALĂ VÎNJULEȚ 3839/11.07.2014
567. ROMAN ANA PROFESOR ÎNVĂŢĂMÂNT PRIMAR Grad I ŞCOALA CU CLASELE I-VIII NR.11 DROBETA TR. SEVERIN ŞCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 11 4849/31.07.2012
568. ROMAN CLAUDIA EMANUELA FIZICA/ INFORMATICA Grad I GRUP SCOLAR DROBETA GRUP SCOLAR DROBETA 4849/31.07.2012
569. ROMAN MIHAELA-EUGENIA INFORMATICA Grad I COLEGIUL NATIONAL "GH. TITEICA" COLEGIUL NATIONAL "GH. TITEICA" 2544/27.03.2015
570. ROMAN MIRELA- LILIANA PEDAGOGIA ÎNVĂȚĂMÂNTULUI PRIMAR ȘI PREȘCOLAR Grad I ȘCOALA GIMNAZIALĂ, ILOVIȚA ȘCOALA GIMNAZIALĂ, ILOVIȚA 3839/11.07.2014
571. ROMEO AUGUSTIN POPA PROFESOR DE ISTORIE Doctorat ŞCOALA GIMNAZIALĂ "REGELE MIHAI I" ŞCOALA GIMNAZIALĂ "REGELE MIHAI 2544/27.03.2015
572. ROSCA GHEORGHITA ISTORIE Grad I SCOALA GIMNAZIALA NR.6 SCOALA GIMNAZIALA NR.6 3267/16.02.2017
573. ROSIU VALENTINA ALINA MATEMATICA Grad II SCOALA GIMNAZIALA DUMBRAVA DE JOS SCOALA GIMNAZIALA FILIASI 3267/16.02.2017
574. RUGINĂ NICOLAE FIZICĂ Grad I ŞCOALA CU CLASELE I-VIII VÎNJU MARE ŞCOALA CU CLASELE I-VIII VÎNJU MARE 3845/27.04.2012
575. RUSU MIRELA LIMBA FRANCEZĂ-LIMBA ROMÂNĂ Grad I COLEGIUL TEHNIC DECEBAL COLEGIUL TEHNIC DECEBAL 4127/16.07.2018
576. SĂCEANU ELIZA MARIA PROFESOR ÎNVĂȚĂMÂNT PREȘCOLAR Grad I GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.3 GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.3 5076/31.08.2016
577. SAFTOIU CONSTANTA DANIELA RELIGIE Grad I ŞCOALA CU CLASELE I-VIII ALICE VOINESCU INSPECTORATUL ŞCOLAR JUDEȚEAN MEHEDINTI 3845/27.04.2012
578. SAFTOIU GHEORGHE MATEMATICĂ Grad I ŞCOALA CU CLASELE I-VIII NR 15 ŞCOALA CU CLASELE I-VIII NR.15 3845/27.04.2012
579. SĂFTOIU MARIOARA PSIHOLOGIE Grad I ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 6 ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 6 3476/01.04.2013
580. SALAPA IZABELA BIANCA PROFESOR INVATAMANT PRESCOLAR Grad II SCOALA GIMNAZIALA DIMITRIE GRECESCU SCOALA GIMNAZIALA DIMITRIE GRECESCU 3267/16.02.2017
581. SAMAN LILIANA CLAUDIA EDUCATIE FIZICA SI SPORT Grad I CLUBUL SPORTIV SCOLAR CLUBUL SPORTIV SCOLAR 4127/16.07.2018
582. SAUER OLIMPIA-MARILENA FILOSOFIE Grad I COLEGIUL NATIONAL TRAIAN COLEGIUL NATIONAL TRAIAN 3267/16.02.2017
583. SBRENTA SIMONA-MIHAELA ROMÂNĂ-FRANCEZĂ Grad II COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI AUTO CASA CORPULUI DIDACTIC MEHEDINŢI 3845/27.04.2012
584. SECU CRISTINA ROXANA LIMBA SI LITERATURA ROMANA Grad I LICEUL TEORETIC SERBAN CIOCULESCU COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC STEFAN ODOBLEJA 3267/16.02.2017
585. SEMEN ILEANA SONIA INGINER ELECTROMECANIC - ROBOTI INDUSTRIALI Grad I COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI AUTO COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI AUTO 4849/31.07.2012
586. SEMEN VALENTIN ALEXANDRU MATEMATICA Grad I LICEUL TEHNOLOGIC TUDOR VLADIMIRESCU LICEUL TEHNOLOGIC TUDOR VLADIMIRESCU 3267/16.02.2017
587. SERBAN MIOARA ROMANA-FRANCEZA Grad II GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL CONSTANTIN BRANCOVEANU GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRANCOVEANU 4849/31.07.2012
588. ŞERBAN NICOLAE ISTORIE Grad II COLEGIUL TEHNIC DECEBAL COLEGIUL TEHNIC DECEBAL 4849/31.07.2012
589. ŞERBĂNESCU ILEANA MATEMATICĂ - FIZICĂ Grad II ŞCOALA GIMNAZIALĂ DR. ALEXANDRU M. POPESCU ŞCOALA GIMNAZIALĂ DR. ALEXANDRU M. POPESCU 4236/07.06.2019
590. SERDAN SIMONA GABRIELA LIMBA SI LITERATURA ROMÂNĂ Grad I ȘCOALA GIMNAZIALĂ ALICE VOINESCU DROBETA TURNU SEV ȘCOALA GIMNAZIALĂ ALICE VOINESCU DROBETA TURNU SEVERIN 3677/20.03.2020
591. ȘERMER AURELIA PROFESOR-ÎNVĂțĂMÂNT PREPRIMAR Grad I GRĂDINIțA CU P.P. NR. 15 GRĂDINIțA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 15 4849/31.07.2012
592. SFETCU DANIELA ELIDA PROF.INV.PRIMAR Grad I SCOALA GIMNAZIALA CAZANESTI SCOALA GIMMNAZIALA CAZANESTI 4522/07.08.2017
593. SIMA FLORINEL EDUCAŢIE FIZICĂ ŞI SPORT Grad I ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 14 ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 14 3845/27.04.2012
594. SIMA JAN GEOGRAFIE Grad I SCOALA GIMNAZIALA PODENI SCOALA GIMNAZIALA PODENI 3267/16.02.2017
595. SIMCEA ALINA PROFESOR Grad I SCOALA GIMNAZIALA NR.14 SCOALA GIMNAZIALA NR.14 4751/07.10.2014
596. SIMCEA CARMEN PSIHOPEDAGOGIE SPECIALA Grad II C.S.E.I. CONSTANTIN PUFAN C.S.E.I. CONSTANTIN PUFAN 4236/07.06.2019
597. ŞIPOŞ CORNELIA VIORICA FIZICĂ Grad I ŞCOALA GIMNAZIALĂ ”TH. COSTESCU” ŞCOALA GIMNAZIALĂ ”TH. COSTESCU” 3476/01.04.2013
598. SIRBU CRETU FLORIN MARIAN EDUCAŢIE FIZICĂ ŞI SPORT Grad I LICEUL TEORETIC DR VICTOR GOMOIU VÂNJU MARE LICEUL TEORETIC DR VICTOR GOMOIU VÂNJU MARE 3845/27.04.2012
599. SIRBU MONICA MIHAELA FIZICA-CHIMIE Grad II SCOALA GIMNAZIALA BALACITA SCOALA GIMNAZIALA BALACITA 2544/27.03.2015
600. SIRBU OLIVIA FIZICĂ Grad I ŞCOALA CU CLASELE I-VIII ALICE VOINESCU ŞCOALA CU CLASELE I-VIII ALICE VOINESCU 3845/27.04.2012
601. SÎRBULESCU PAUL DĂNUŢ PSIHOLOGIE SOCIOLOGIE Grad I CSEI ”CONSTANTIN PUFAN” CSEI ”CONSTANTIN PUFAN” 5557/22.11.2013
602. SÎRBULESCU VERGIL MATEMATICA Grad I SCOALA CU CLASELE I - VIII ROGOVA SCOALA CU CLASELE I - VIII ROGOVA 4849/31.07.2012
603. SIRBULESCU VIORICA MATEMATICĂ Grad I ŞCOALA CU CLASELE I - VIII VANJULET ŞCOALA CU CLASELE I - VIII VANJULET 3845/27.04.2012
604. SLIVILESCU MARIA INGINER ELECTRIC Grad I COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI AUTO COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI AUTO 3845/27.04.2012
605. SOAVA GEORGE LIMBA ROMANA-LIMBA ENGLEZA Grad I SCOALA GIMNAZIALA HINOVA SCOALA GIMNAZIALA HINOVA 2544/27.03.2015
606. SOCOLESCU SILVIA LIMBA GERMANA Grad I COLEGIUL NATIONAL TRAIAN COLEGIUL NATIONAL TRAIAN 4236/07.06.2019
607. ŞODOLESCU CAMELIA LIMBA ENGLEZĂ Grad I ŞCOALA GIMNAZIALĂ "ALICE VOINESCU ŞCOALA GIMNAZIALĂ "ALICE VOINESCU" 4751/07.10.2014
608. SPIRIDON LAURA ADELA GEORGIANA PSIHOLOGIE Grad I C.S.E.I. CONSTANTIN PUFAN C.S.E.I. CONSTANTIN PUFAN 5076/31.08.2016
609. SPIRIDON MIRELA IONELIA PROFESOR INVATAMANT PRIMAR Grad I SCOALA GIMNAZIALA SALCIA SCOALA GIMNAZIALA SALCIA 3267/16.02.2017
610. STAMATESCU MIHAI VICTOR PROFESOR Grad I LICEUL TEORETIC TRAIAN LALESCU SCOALA GIMNAZIALA ALETHEEA BUCURESTI 4127/16.07.2018
611. STANCHESCU STELIANA-DANIELA PEDAGOGIA INVATAMANTULUI PRIMAR SI PRESCOLAR Grad II SCOALA GIMNAZIALA PODENI SCOALA GIMNAZIALA PODENI 5557/22.11.2013
612. STĂNCIOIU-BALACI VASILICA PROFESOR ÎNVĂȚĂMÂNT PRIMAR Grad I ȘCOALA GIMNAZIALĂ „THEODOR COSTESCU ȘCOALA GIMNAZIALĂ „THEODOR COSTESCU 3267/16.02.2017
613. STANCIU MIHAELA FIZICA Grad I SCOALA GIMNAZIALA ROGOVA SCOALA GIMNAZIALA ROGOVA 3267/16.02.2017
614. ȘTEFAN ALEXANDRA LIMBA ȘI LITERATURA ROMÂNĂ Grad II GRĂDINIȚA CU P.P. NR. 20 GRĂDINIȚA CU P.P. NR. 20 3267/16.02.2017
615. STOCHINA ELENA PEDAGOGIA INVATAMANTULUI PRIMAR SI PRESCOLAR Grad I SCOALA GIMNAZIALA VANJU MARE SCOALA GIMNAZIALA VANJU MARE 3476/01.04.2013
616. STOICA ALINA PROFESOR INVATAMANT PRIMAR Grad I SCOALA GIMNAZIALA, CORCOVA SCOALA GIMNAZIALA, CORCOVA 2544/27.03.2015
617. STOICHINA ION INGINER DIPLOMAT Grad I ŞCOALA GIMNAZIALĂ D. GRECESCU + ŞCOALA NR. 6 ŞCOALA GIMNAZIALĂ D. GRECESCU 3845/27.04.2012
618. STOINEL MIRELA RALUCA CHIMIE Grad I LICEUL TEORETIC TRAIAN LALESCU ORŞOVA LICEUL TEORETIC TRAIAN LALESCU ORŞOVA 3845/27.04.2012
619. STRETCU DANIEL MATEMATICĂ Doctorat COLEGIUL NAŢIONAL GHEORGHE ȚIȚEICA COLEGIUL NAŢIONAL GHEORGHE ȚIȚEICA 3845/27.04.2012
620. STRETCU SIMONA FIZICĂ-INFORMATICĂ Grad I COLEGIUL NAŢIONAL GHEORGHE ȚIȚEICA COLEGIUL NAŢIONAL GHEORGHE ȚIȚEICA 3845/27.04.2012
621. STROESCU MARIANA ELIZA PROFESOR ÎNVĂȚĂMÂNT PRIMAR Grad I ȘCOALA GIMNAZIALĂ DEVESEL ȘCOALA GIMNAZIALĂ DEVESEL 3267/16.02.2017
622. SUBTIRE MARIA CRISTINA LIMBA SI LITERATURA ROMANA Grad I SCOALA GIMNAZIALA PAMFIL SEICARU SCOALA GIMNAZIALA PAMFIL SEICARU ORSOVA 4236/07.06.2019
623. ȘUITARIU DANIELA MIHAELA PROFESOR CONSILIER ȘCOLAR Grad II C.J.R.A.E. MEHEDINTI C.J.R.A.E. MEHEDINTI 5076/31.08.2016
624. SUITARIU VALERIU GEOGRAFIE-TIC Grad I ȘCOALA GIMNAZIALĂ FLOREȘTI ȘCOALA GIMNAZIALĂ FLOREȘTI 5076/31.08.2016
625. ȘULȚ CRISTINA LIMBA ȘI LITERATURA ROMÂNĂ Doctorat COLEGIUL NAȚIONAL PEDAGOGIC ȘTEFAN ODOBLEJA COLEGIUL NAȚIONAL PEDAGOGIC ȘTEFAN ODOBLEJA 2544/27.03.2015
626. ȘURLĂU FLORIN DANIEL EDUCAȚIE FIZICĂ ȘI SPORT Grad I ȘCOALA GIMNAZIALĂ MIHAI VITEAZU STREHAIA ȘCOALA GIMNAZIALĂ MIHAI VITEAZU STREHAIA 3267/16.02.2017
627. ȘUȚĂ ADRIANA CHIMIE-FIZICĂ Grad I COL. TEH. LORIN SĂLĂGEAN+ȘC.CU CLS.I-VIII NR.6 COL. TEH. LORIN SĂLĂGEAN+ȘC.CU CLS.I-VIII NR.6 4849/31.07.2012
628. ŞUŢĂ GEORGETA INSTITUTOR Grad II ŞCOALA CU CLASELE I-VIIIPREDA BIZESCU ŞC. CU CLS.I-VIIIPREDA BUZESCU, GRĂD. ALMĂJEL 4849/31.07.2012
629. ȘUȚĂ MARIAN MATEMATICĂ Grad I COLEGIUL TEHNIC LORIN SĂLĂGEAN DROBETA TURNU SE CASA CORPULUI DIDACTIC MEHEDINŢI 3845/27.04.2012
630. SZILAGYI TEODORA INGINER CONSTRUCȚII HIDROTEHNICE Grad I COLEGIUL TEHNIC LORIN SALAGEAN INSPECTORATUL ŞCOLAR JUDEȚEAN MEHEDINTI 3845/27.04.2012
631. TĂCULESCU GHEORGHIŢA PROFESOR ÎNVĂŢĂMÂNT PRIMAR Grad I ŞCOALA GIMNAZIALĂ ŞIMIAN ŞCOALA GIMNAZIALĂ ŞIMIAN 2544/27.03.2015
632. TALOI GABRIEL-COSMIN GEOGRAFIE-GEOECOLOGIE Grad I SCOALA GIMNAZIALA NR. 3 DROBETA TURNU SEVERIN SCOALA GIMNAZIALA NR. 3 DROBETA TURNU SEVERIN 4522/07.08.2017
633. TĂMÎȘ ELISABETA LIMBA ȘI LITERATURA ROMÂNĂ Grad I COLEGIUL NAȚIONAL „TRAIAN” COLEGIUL NAȚIONAL „TRAIAN” 5624/06.11.2015
634. TATOMIR SIMONA INGINER MECANIC Grad I GRUP ŞCOLAR INDUSTRIAL CONSTANTIN BRANCOVEANU,B GRUPŞCOALAIND.CONSTANTIN BRANCOVEANU,BAIA DE ARAMA 3845/27.04.2012
635. TEIŞ D. ALINA PROFESOR ÎNVĂŢĂMÂNT PRIMAR Grad I COLEGIUL NAŢIONAL PEDAGOGIC ”ŞTEFAN ODOBLEJA” COLEGIUL NAŢIONAL PEDAGOGIC ”ŞTEFAN ODOBLEJA” 3476/01.04.2013
636. TELEGUTA RODICA ROMÂNĂ-ENGLEZĂ Grad I ŞCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 3 INSPECTORATUL ŞCOLAR JUDEȚEAN MEHEDINTI 3845/27.04.2012
637. TEODORESCU MIHAELA LAVINIA LIMBA ENGLEZA Grad I SCOALA GIMNAZIALAPETRE SERGESCU SCOALA GIMNAZIALA PETRE SERGESCU 4127/16.07.2018
638. TESILA PETRE MECANICĂ Grad I COLEGIUL TEHNIC LORIN SALAGEAN DR.TR.SEVERIN COLEGIUL TEHNIC LORIN SALAGEAN DR.TR.SEVERIN 3845/27.04.2012
639. ȚIGĂNELE IULIAN NICUȘOR ISTORIE Grad I LICEUL TEHNOLOGIC MATEI BASARAB STREHAIA LICEUL TEHNOLOGIC MATEI BASARAB STREHAIA 3677/20.03.2020
640. TINTARU POPESCU ELENA PEDAGOGIE Grad I ŞCOALA CU CLASELE I-VIII NR.7 TEODOR COSTESCU DR ŞCOALA CU CLASELE I-VIII NR.7 TEODOR COSTESCUDR. 3845/27.04.2012
641. TITĂ RODICA ROMÂNĂ - FRANCEZĂ Grad I ŞCOALA CU CLASELE I-VIII PETRU DUMITRIU ŞCOALA CU CLASELE I-VIII PETRU DUMITRIU 4849/31.07.2012
642. TOMESCU MIHAI VALERIU LIMBA ENGLEZĂ Grad II ȘCOALA GIMNAZIALĂ BREZNIȚA OCOL ȘCOALA GIMNAZIALĂ BREZNIȚA OCOL 4236/07.06.2019
643. TOMOESCU ION ALIN INFORMATICĂ Grad II COLEGIUL NAŢIONAL PEDAGOGIC STEFAN ODOBLEJA COLEGIUL NAŢIONAL PEDAGOGIC STEFAN ODOBLEJA 3845/27.04.2012
644. TOPORAN RAMONA LOREDANA BIOLOGIE-ȘTIINȚE AGRICOLE Grad I LICEUL TEHNOLOGIC HALÎNGA LICEUL TEHNOLOGIC HALÎNGA 4236/07.06.2019
645. TRAIANOVICI ALEXANDRU PROFESOR PENTRU ÎNVĂŢĂMÂNT PRIMAR Grad II SCOALA GIMNAZIALA SEVERINESTI SCOALA GIMNAZIALA SEVERINESTI 5076/31.08.2016
646. TRANCOTA DANIELA FIZICĂ Grad I LICEUL TEORETIC DOCTOR VICTOR GOMOIU LICEUL TEORETIC DOCTOR VICTOR GOMOIU 5076/31.08.2016
647. TROE PAULA PROF.INV.PRIMAR Grad I SCOALA GIMNAZIALA CAZANESTI SCOALA GIMNAZIALA CAZANESTI 4522/07.08.2017
648. TROTEA IONELIA LIMBA FRANCEZA Grad II SCOALA GIMNAZIALA DÂRVARI COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE TITEICA 4751/07.10.2014
649. TRUSCA JEAN VIRGILIUS MATEMATICA Grad I SCOALA CU CLASELE I-VIII SCOALA CU CLASELE I-VIII 4849/31.07.2012
650. TRUSCA LOREDANA PROFESOR Grad I SCOALA GIMNAZIALA NR.3+SCOALA GIMNAZIALA C-TIN N SCOALA GIMNAZIALA NR.3 + SCOALA GIMNAZIALA C-TIN 4236/07.06.2019
651. TUCULANU ROXANA STEFANIA INGINER MECANIC Grad I COLEGIUL TEHNIC DECEBAL DROBETA TURNU SEVERIN COLEGIUL TEHNIC DECEBAL DROBETA TURNU SEVERIN 3845/27.04.2012
652. TUDOR ADELINA MIHAELA PROFESOR PENTRU ÎNVĂȚĂMÂNT ȘCOLAR ȘI PREȘCOLAR Grad I GRADINITA CU P.P. NR. 22 GRADINITA CU P.P. NR. 22 4236/07.06.2019
653. TUDOR D. MARILENA ILEANA EDUCATIE FIZICA SI SPORT Grad I SOALA GIMNAZIALĂ NR. 6 ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.6 3267/16.02.2017
654. TUDOR DORA ROMÂNĂ-FRANCEZĂ Grad I ŞCOALA CU CLASELE I-VIIICONSTANTIN NEGREANU ŞCOALA CU CLASELE I-VIII CONSTANTIN NEGREANU 3845/27.04.2012
655. TUDOR NICOLAE PROFESOR ÎNVĂȚĂMÂNT PRIMAR Grad II ȘCOALA GIMNAZIALĂ,,DUMITRU CRAȘOVEANU” IZVORU-BÎRZ ȘCOALA GIMNAZIALĂ,, DUMITRU CRAȘOVEANU”IZVORU-BÎRZ 4751/07.10.2014
656. TUDOSIE DANIELA ISTORIE Doctorat PALATUL COPIILOR COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC STEFAN ODOBLEJA 4236/07.06.2019
657. TUDOSIE MARCEL DORU PROFESOR PENTRU INVATAMANT PRIMAR Grad I SCOALA GIMNAZIALA CAZANESTI SCOALA GIMNAZIALA CAZANESTI 4127/16.07.2018
658. TUDUR DANIELA PROFESOR INVATAMANT PRIMAR Grad I SCOALA GIMNAZIALA "PETRU DUMITRIU" ORSOVA SCOALA GIMNAZIALA PETRU DUMITRIU ORSOVA 4751/07.10.2014
659. TUFIŞ GHEORGHIŢA PROFESOR PENTRU ÎNVĂŢĂMÂNTUL PRIMAR Grad I COLEGIUL NAŢIONAL PEDAGOGIC ŞTEFAN ODOBLEJA COLEGIUL NAŢIONAL PEDAGOGIC ŞTEFAN ODOBLEJA 3267/16.02.2017
660. TUFIS ION DREPT Grad I COLEGIUL NAŢIONAL ECONOMIC THEODOR COSTESCU INSPECTORATUL ŞCOLAR JUDEȚEAN MEHEDINTI 3845/27.04.2012
661. ŢUINEAC MIHAELA BIOLOGIE Grad I COLEGIUL NAŢIONAL GHEORGHE ŢIŢEICA COLEGIUL NAŢIONAL GHEORGHE ŢIŢEICA 4849/31.07.2012
662. TULIGĂ-GHIŢĂ MARCELA LIMBA ROMANĂ Grad I LICEUL TEHNOLOGIC SPECIAL DROBETA LICEUL TEHNOLOGIC SPECIAL DROBETA 5624/06.11.2015
663. TUREA MONICA ROMANA-ENGLEZA Grad II LICEUL DE ARTA I. ST. PAULIAN LICEUL DE ARTA I. ST. PAULIAN 4849/31.07.2012
664. TUȚĂ TAMARA ELENA LIMBA ȘI LITERATURA ROMÂNĂ - LIMBA FRANCEZĂ Grad I ȘCOALA GIMNAZIALĂ GOGOȘU ȘCOALA GIMNAZIALĂ GOGOȘU 3267/16.02.2017
665. TUTUNARU MARIA MIHAELA PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR Grad I GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 20 GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR 20 5624/06.11.2015
666. TUTUNARU OANA IULIA LIMBA SI LITERATURA ROMANA-LIMBA SI LITERATURA ENGLEZA Grad I SCOALA GIMNAZIALA MIHAI VITEAZU STREHAIA SCOALA GIMNAZIALA MIHAI VITEAZU STREHAIA 4522/07.08.2017
667. UDREA ANA - NICOLETA INSTITUTOR - LIMBA ENGLEZĂ Grad II ȘCOALA GIMNAZIALĂ JIROV ȘCOALA GIMNAZIALĂ BREZNIȚA-MOTRU 5624/06.11.2015
668. UDRISTE MICHAELA ELISABETA GRATIELA LIMBA SI LITERATURA ENGLEZA - LIMBA SI LIT.GERMANA Grad I COLEGIUL NATIONAL „TRAIAN„ DR. TR. SEVERIN INSPECTORATUL SCOLAR JUDETEAN MEHEDINTI 5667/07.09.2012
669. UNCHESIU MIRCEA CORNEL ROBOȚI INDUSTRIALI Grad I COLEGIUL TEHNIC DOMNUL TUDOR GRUPUL ŞCOLAR DROBETA 3845/27.04.2012
670. UNGUREANU CRISTINA DANIELA PROFESOR INVATAMANT PRESCOLAR Grad I GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.3 GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.3 DROBETA TURNU 3267/16.02.2017
671. UNGUREANU GABRIELA PROFESOR Grad I COLEGIUL TEHNIC LORIN SALAGEAN COLEGIUL TEHNIC LORIN SALAGEAN 4849/31.07.2012
672. UNGUREANU LIDIA PROFESOR PENTRU ÎNVĂȚĂMÂNT PRIMAR Grad I ȘCOALA GIMNAZIALĂ ȘIMIAN ȘCOALA GIMNAZIALĂ ȘIMIAN 3677/20.03.2020
673. UNGUREANU MARIA ÎNVĂŢĂTOR / INSTITUTOR / EDUCATOR / PROFESOR ÎN ÎNVĂŢĂMÂNTUL PRIMAR ŞI PREŞCOLAR Grad I LICEUL DE ARTĂ I.ST.PAULIAN LICEUL DE ARTĂ I. ST. PAULIAN 3845/27.04.2012
674. UNGUREANU OCTAVIAN MIHAI MATEMATICĂ Grad I COLEGIUL NAŢIONAL GH. TITEICA COLEGIUL NAŢIONAL GH. TITEICA 3845/27.04.2012
675. URSU ZOEA EDUCATOARE Grad I GRADINITA PP NR. 21 GRADINITA PP NR. 21 4849/31.07.2012
676. UŞURELU IONELA LUMINIŢA PROFESOR Grad II LICEUL TEORETIC GHEORGHE IONESCU ŞIŞEŞTI ŞCOALA GIMNAZIALĂ VOLOIAC 5076/31.08.2016
677. VĂCARU ADRIANA LIMBA ENGLEZĂ Grad I COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI AUTO COLEGIUL NAŢIONAL GHEORGHE ŢIŢEICA 5076/31.08.2016
678. VĂLEANU ANIȘOARA PEDAGOGIE MUZICALĂ Grad II PALATUL COPIILOR PALATUL COPIILOR 5624/06.11.2015
679. VALON IZABELA ALINA PROESOR INVATAMANTUL PRIMAR Grad I SCOALA GIMNAZIALA PETRE SERGESCU SCOALA GIMNAZIALA PETRE SERGESCU 5624/06.11.2015
680. VAMVORE FLORICA PROFESOR Grad I GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.22 DR. TR. SEVER GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.22 DR. TR. SEVERIN 5667/07.09.2012
681. VASILCAN TIBERIU STEFAN PROFESOR MATEMATICA Grad I SCOALA GIMNAZIALA ”PAMFIL SEICARU” SI ”PETRU DUMIT SCOALA GIMNAZIALA ”PAMFIL SEICARU” SI ”PETRU DUMITRIU” 5557/22.11.2013
682. VASILESCU LILIANA PROTECŢIA MEDIULUI Grad I GRUP ŞCOLAR AGRICOL HALANGA GRUP ŞCOLAR AGRICOL HALANGA 3845/27.04.2012
683. VASILUTA MINEL NARCIS PROFESOR INVATAMANT PRIMAR Grad II SCOALA CU CLASELE I-VIII BÂCLES SCOALA CU CLASELE I-VIII BÂCLES 4849/31.07.2012
684. VESELU COSMIN GABRIEL EDUCAŢIE FIZICĂ ŞI SPORT Grad I ŞCOALA CU CLASELE I-VIII SIMIAN ŞCOALA CU CLASELE I-VIII SIMIAN 3845/27.04.2012
685. VESELU MEDANA LORENA PEDAGOGIE Grad I ŞCOALA CU CLASELE I-VIII ALICE VOINESCU INSPECTORATUL ŞCOLAR JUDEȚEAN MEHEDINTI 3845/27.04.2012
686. VÎLCEANU VASILE CRISTIAN EDUCAȚIE FIZICĂ ȘI SPORT Grad I COLEGIUL NAȚIONAL PEDAGOGIC ȘTEFAN ODOBLEJA COLEGIUL NAȚIONAL PEDAGOGIC ȘTEFAN ODOBLEJA 3267/16.02.2017
687. VISAN EMILIA INFORMATICĂ Grad I GRUPUL ŞCOLAR TUDR VLADIMIRESCU GRUPUL ŞCOLAR TUDOR VLADIMIRESCU 3845/27.04.2012
688. VISAN STELIANA PROFESOR INVATAMANT PRESCOLAR Grad II GRADINITA CU PP NR.22 GRADINITA CU PP NR.22 5624/06.11.2015
689. VITEL SIMONA LUMINITA INSTITUTOR-LIMBA ENGLEZA Grad II SCOALA GIMNAZIALA CIRESU SCOALA GIMNAZIALA ILOVITA 5624/06.11.2015
690. VLAD MARILENA FLORIANA LIMBA ȘI LITERATURA ROMÂNĂ Grad I ȘCOALA GIMNAZIALĂ FLOREȘTI ȘCOALA GIMNAZIALĂ FLOREȘTI 3677/20.03.2020
691. VLADU CORNELIA LIMBA ŞI LITERATURA ROMÂNĂ Grad I ŞCOALA CU CLASELE. I-VIII NR.6 ŞCOALA CU CLASELE I-VIII NR.6 3845/27.04.2012
692. VLADU E. ALEXANDRA ÎNVĂŢĂTOR / INSTITUTOR / EDUCATOR / PROFESOR ÎN ÎNVĂŢĂMÂNTUL PRIMAR ŞI PREŞCOLAR Grad I GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR.7 GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR.7 3845/27.04.2012
693. VLADU MIHAELA PROFESOR PENTRU ÎNVĂȚĂMÂNT PREȘCOLAR Grad II GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 20 DROBETA TURN GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 20 DROBETA TURNU SEVERIN 3677/20.03.2020
694. VLAICU GINA-SUZANA MATEMATICA Grad I SCOALA GIMNAZIALA PREDA BUZESCU VLADAIA SCOALA GIMNAZIALA PREDA BUZESCU VLADAIA 4522/07.08.2017
695. VRAJITORU OXANA PROFESOR PENTRU ÎNVĂȚĂMÂNT PRIMAR Grad I ȘCOALA GIMNAZIALĂ PETRE SERGESCU DROBETA TURNU SEV ȘCOALA GIMNAZIALĂ PETRE SERGESCU DROBETA TURNU SEVERIN 3677/20.03.2020
696. WATZLAWEK FLORENTINA FIZICĂ Grad I COLEGIUL NAŢIONAL PEDAGOGIC STEFAN ODOBLEJA COLEGIUL TEHNIC DECEBAL 3845/27.04.2012
697. ZABET BENIAMIN EDUCAȚIE FIZICĂ ȘI SPORT/KAIAC-CANOE Doctorat LICEUL TEORETIC TRAIAN LALESCU ORȘOVA LICEUL TEORETIC TRAIAN LALESCU ORȘOVA 4522/07.08.2017
698. ZAGARA ANA GABRIELA PROFESOR INFORMATICĂ Grad I COLEGIUL NAȚIONAL TRAIAN COLEGIUL NAȚIONAL TRAIAN 3839/11.07.2014
699. ZIDARU CAMELIA PROFESOR INVATAMANT PRESCOLAR Grad I GRADINITA CU PP NR 19 GRADINITA CU PP NR 19 5624/06.11.2015
700. ZINCA ELENA EDUCATIE TEHNOLOGICA Grad I COLEGIUL NATIONAL ”TRAIAN” COLEGIUL NATIONAL TRAIAN / SCOALA GIMNAZIALA 3476/01.04.2013
701. ZOICAN ION GEOGRAFIE Grad II COLEGIUL TEHNIC DECEBAL COLEGIUL TEHNIC DECEBAL 2544/27.03.2015
702. ZOICAN MIHAELA GEOGRAFIE Grad II COLEGIUL TEHNIC DECEBAL COLEGIUL TEHNIC DECEBAL 4236/07.06.2019
Total experţi în județul/municipiul MEHEDINŢI 702