oldsite.edu.ro
Formular înscriere
Registrul Naţional al Experţilor în Management Educaţional - Actualizat la 16.06.2017


Registrul Naţional al Experţilor în Management Educaţional

Judeţul/Municipiul: GORJ
Nr. Crt. Numele și prenumele Specializarea Grad didactic Unitatea unde este titular Loc de muncă Nr. OMECTS
1. ALBICI LUMINITA PROFESOR Grad I SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 MOTRU SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 MOTRU 3267/16.02.2017
2. ALEXANDRESCU GRIGORE ISTORIE Grad II ŞCOALA GENERALĂ ION GRIGOROIULELESTI ŞCOALA GENERALĂION GRIGOROIULELESTI 3845/27.04.2012
3. ALIOANEI CARMEN FIZICĂ Grad I C.N.GEORGE COSBUC COLEGIUL NAŢIONALGEORGE COSBUC 3845/27.04.2012
4. ALIONESCU CLAUDIU EDUCATIE FIZICA Grad II SCOALA GIMANZIALA ECATERINA TEODOROIU TARGU JIU SCOALA GIMNAZIALA ECATERINA TEODOROIU TARGU JIU 3267/16.02.2017
5. ANDREI D. DANIELA-IOANA CHIMIE-FIZICĂ Grad I ŞCOALA GENERALĂ CARPINIS ŞCOALA GENERALĂ CARPINIS 3845/27.04.2012
6. ANDREI ILEANA CHIMIE Grad I LICEUL TEOLOGIC ,GRUPSC ENERGETIC NR.1 LICEUL TEOLOGIC,GRUPŞCOALAENERGETIC NR 1 3845/27.04.2012
7. ANDREI ION EDUCAŢIE FIZICĂ ŞI SPORT Grad I ŞCOALA GENERALĂ CĂPRENI + ŞCOALA GENERALĂ HUREZANI INSPECTORATUL ŞCOLAR JUDEŢEAN GORJ 3845/27.04.2012
8. ANDREI M. CAMELIA PROFESOR Grad I SCOALA GIMNAZIALA ,,SF. NICOLAETG. JIU SCOALA GIMNAZIALA ,,SF. NICOLAE” TG. JIU 5557/22.11.2013
9. ANDRITA MARIA FRANCEZĂ-ROMÂNĂ Grad I ŞCOALA GENERALĂ SAULESTI ŞCOALA GENERALĂ SAULESTI 3845/27.04.2012
10. ANDRITOIU LILIANA ELECTROMECANICĂ Grad I COLEGIUL TEHNIC NR 2 TG JIU INSPECTORATUL ŞCOLAR JUDEȚEAN GORJ 3845/27.04.2012
11. ANGHEL MANUELA LIMBA ENGLEZA Grad I LICEUL TEHNOLOGIC CONSTANTIN BRANCUSI PESTISANI LICEUL TEHNOLOGIC CONSTANTIN BRANCUSI PESTISANI 5076/31.08.2016
12. ANGHELACHE DOBRESCU MARIA CHIMIE-FIZICĂ Grad I G.ŞCOALAENERGETIC NR1 TG-JIU+LICEUL DE MUZICA ŞI A G.ŞCOALAENERGETIC NR1+LICEUL DE MUZICA ŞI ARTE PLASTI 3845/27.04.2012
13. ANGHELOIU GABRIELA SILVIA CHIMIE-FIZICĂ Grad I COLEGIUL TEHNIC HENRI COANDA TARGU-JIU COLEGIUL TEHNIC HENRI COANDA 3845/27.04.2012
14. ANINIȘ MIHAELA INFORMATICĂ Grad I LICEUL TEHNOLOGIC ROȘIA DE AMARADIA ROȘIA DE AMARADIA 2544/27.03.2015
15. ANTONIE CRISTIAN-DANIEL MATEMATICĂ Grad I COLEGIUL NAȚIONAL ECATERINA TEODOROIU COLEGIUL NAȚIONAL ECATERINA TEODOROIU 3267/16.02.2017
16. ANTONIE OANA-DANIELA INFORMATICĂ Grad I COLEGIUL TEHNIC NR. 2 COLEGIUL TEHNIC NR. 2 5624/06.11.2015
17. ARCUS LIANA MARINELA BIOLOGIE / CHIMIE / TEHNOLOGIE Grad I ŞCOALA GENERALĂ DANCIULESTI ŞCOALA GENERALĂ CORNELIUS RADU RADINESTI 3845/27.04.2012
18. ARDEIU MIRCEA GEOGRAFIE / FRANCEZĂ Doctorat COLEGIUL TEHNIC MOTRU COLEGIUL TEHNIC MOTRU 3845/27.04.2012
19. ARSENIE CLAUDIA ROMÂNĂ-ENGLEZĂ Grad II ŞCOALA GENERALĂ BUMBESTI-PITIC ŞCOALA GENERALĂ BUMBESTI-PITIC 3845/27.04.2012
20. ARSENIE OLIVIU LIMBA ENGLEZA Grad II COLEGIUL TEHNIC MATASARI COLEGIUL TEHNIC MATASARI 4849/31.07.2012
21. ARSU MARIA CRISTINA LIMBA ENGLEZA Grad II SC.GIMN.NR.1 BUMBESTI-JIU,SC.GIMN.SF.NICOLAE SC.GIMN.NR.1 BUMBESTI-JIU,SC.GIMN.SF.NICOLAE 3267/16.02.2017
22. AVRAM N ION EDUCAŢIE TEHNOLOGICĂ- ED. FIZICA ŞI SPORT Grad I LIC.TEHN.TURCENI + ŞCOALA GIMNAZIALA IONEŞTI ŞCOALA GIMNAZIALA IONEŞTI 5557/22.11.2013
23. AVRĂMESCU MARIANA FIZICA-CHIMIE Grad I SCOALA GIMNAZIALĂ NEGRENI SI SCOALA GIMNAZIALA TG. SCOALA GIMNAZIALA NEGRENI 3476/01.04.2013
24. BABIUC ERMIL MATEMATICĂ Grad I ŞCOALA GENERALĂ CU CLASELE I-VIII NR. 1 MOTRU ŞCOALA GENERALĂ CU CLASELE I-VIII NR. 1 MOTRU 3845/27.04.2012
25. BACITEA GEANINA-LIVIA PROFESOR LIMBA ENGLEZA Grad I SCOALA GIMNAZIALAECATERINA TEODOROIU SCOALA GIMNAZIALAECATERINA TEODOROIU 5076/31.08.2016
26. BADEA ALIN MARIAN GEOGRAFIE Grad I LICEUL DE ARTE "C. BRĂILOIU", TG-JIU- ŞC. PLOPŞORU I.Ş.J. GORJ - LICEUL DE ARTE "C. BRĂILOIU", TG-JIU 5624/06.11.2015
27. BADEA MARIUS DUMITRU ISTORIE Doctorat COLEGIUL ECONOMIC ”VIRGIL MADGEARU” TÂRGU JIU INSPECTORATUL ŞCOLAR JUDEŢEAN GORJ 3476/01.04.2013
28. BAIU NICU EDUCAŢIE FIZICĂ ŞI SPORT Grad I CENTRUL ŞCOLAR PENTRU EDUCAŢIE INCLUZIVĂ TÂRGU JIU CENTRUL ŞCOLAR PENTRU EDUCAŢIE INCLUZIVĂ TÂRGU JIU 3845/27.04.2012
29. BĂLĂCEANU ION MATEMATICĂ Grad I ȘCOALA GIMNAZIALĂ ȚÎNȚĂRENI ȘCOALA GIMNAZIALĂ ȚÎNȚĂRENI 3267/16.02.2017
30. BĂLAN GABRIEL MATEMATICĂ Grad I ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.2 MOTRU ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.2 MOTRU 3845/27.04.2012
31. BALAN LAVINIA LUMINITA GEOGRAFIE Grad I SCOALA GENERALA NR.2 MOTRU SCOALAGENERALA NR 2 MOTRU 4849/31.07.2012
32. BALANESCU CAMELIA PROFESOR PENTRU INVATAMANT PRESCOLAR Grad I GRADINITA P.P.CONSTANTIN BRANCUSI GRADINITA P.P.CONSTANTIN BRANCUSI 4849/31.07.2012
33. BALASA MARCEL EDUCAŢIE FIZICĂ ŞI SPORT Grad I ŞCOALA GENERALĂ SCOARTĂ ŞCOALA GENERALĂ SCOARTĂ 3845/27.04.2012
34. BALCESCU ROXANA LIMBA ROMANA -LIMBA ENGLEZA Grad II SCOALA GIMNAZIALA BALCESTI SCOALA GIMNAZIALA BALCESTI 3267/16.02.2017
35. BALEANU BENON MATEMATICA Grad II COLEGIUL TEHNIC MATASARI COLEGIUL TEHNIC MATASARI 4849/31.07.2012
36. BALOSIN GEORGE FLORIN ÎNVĂŢĂTOR / INSTITUTOR / EDUCATOR / PROFESOR ÎN ÎNVĂŢĂMÂNTUL PRIMAR ŞI PREŞCOLAR / GEOGRAFIE-ED.FIZICĂ ŞI SPORT Grad I ŞCOALA GENERALĂ CAPU DEALULUI ŞCOALA GENERALĂ CAPU DEALULUI 3845/27.04.2012
37. BĂLTĂRETE-DUCA CAMELIA CHIMIE-FIZICĂ Grad II GRUPUL ŞCOLAR INDUSTRIAL TISMANA GRUPUL ŞCOLAR INDUSTRIAL TISMANA 5667/07.09.2012
38. BĂLTĂREŢU CERASELA GABRIELA INGINER Grad I COLEGIUL AUTO TRAIAN VUIA COLEGIUL AUTO TRAIAN VUIA 4849/31.07.2012
39. BĂLTĂREŢU CONSTANŢA CARMEN PROFESOR ÎNVĂŢĂMÂNT PRIMAR Grad I ŞCOALA GIMNAZIALĂ SĂULEŞTI ŞCOALA GIMNAZIALĂ SĂULEŞTI 2544/27.03.2015
40. BĂLU MARIA MĂDĂLINA ROMÂNĂ-GERMANĂ Grad II ŞCOALA GENERALĂ VICTOR POPESCU VALEA CU APĂ ŞCOALA GENERALĂ VICTOR POPESCU VALEA CU APĂ 3845/27.04.2012
41. BĂLUȚĂ DANIELA CARMEN CHIMIE INDUSTRIALĂ Grad I COLEGIUL TEHNIC NR.2 COLEGIUL TEHNIC NR.2 4849/31.07.2012
42. BALUTEANU REMUS EDUCAŢIE MUZICALĂ Grad I ŞCOALA GENERALĂ GHEORGHE TATARASCU ŞCOALA GENERALĂ GHEORGHE TATARASCU 3845/27.04.2012
43. BALUTESCU NICOLAE-OVIDIU GEOGRAFIE / FRANCEZĂ Grad I ŞCOALA GENERALĂ CONSTANTIN BRANCUSI TG. JIU ŞCOALA GENERALĂ CONSTANTIN BRANCUSI TG. JIU 3845/27.04.2012
44. BĂLUŢOIU DANIEL SORIN DREPT Grad II ŞCOALA GIMNAZIALĂ ALEXANDRU ŞTEFULESCU , TG. JIU ŞCOALA GIMNAZIALĂ ALEXANDRU ŞTEFULESCU, TG. JIU 5076/31.08.2016
45. BARASCU DUMITRU-CRISTIAN RELIGIE Grad I LICEUL TEOLOGIC TG-JIU LICEUL TEOLOGIC TG-JIU 3267/16.02.2017
46. BĂRBIERU CORNELIA-ELENA PROFESOR Grad I COLEGIUL NAŢIONAL TUDOR VLADIMIRESCU COLEGIUL NAŢIONAL TUDOR VLADIMIRESCU 3845/27.04.2012
47. BARBOI VIOLETA PROFESOR Grad I SC. GEN. CONSTANTIN SAVOIU SC. GEN. CONSTANTIN SAVOIU 4849/31.07.2012
48. BARBONIE ADRIANA INVATATOR- EDUCATOARE Grad I GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT ROVINARI GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT ROVINARI 3267/16.02.2017
49. BARBU CAMELIA PROFESOR INVATAMANTUL PRESCOLAR Grad I GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 1 MOTRU GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.1 MOTRU 3839/11.07.2014
50. BASARABĂ ELENA EDUCAŢIE FIZICĂ ŞI SPORT Grad I ŞCOALA GENERALĂ NOVACI ŞCOALA GENERALĂ NOVACI 3845/27.04.2012
51. BASARABĂ RODICA AGRICULTURĂ Grad I GRUP ŞCOLAR BÎRSEŞTI GRUP ŞCOLAR BÎRSEŞTI 3845/27.04.2012
52. BEJENARU FELICIA ÎNVĂŢĂTOR / INSTITUTOR / EDUCATOR / PROFESOR ÎN ÎNVĂŢĂMÂNTUL PRIMAR ŞI PREŞCOLAR Grad I ŞCOALA GEN. NR. 1 ŞCOALA GEN. NR. 1 3845/27.04.2012
53. BELEGA CRISTINA ELENA MANAGEMENT MARKETING ÎN AFACERI ECONOMICE Grad I COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU 3839/11.07.2014
54. BELEGA MARIN DORU PROFESOR Grad I COLEGIUL AUTO ”TRAIAN VUIA” TARGU JIU COLEGIUL AUTO ”TRAIAN VUIA” TARGU JIU 3476/01.04.2013
55. BENEGUI GHEORGHE EDUCAŢIE FIZICĂ ŞI SPORT Grad I LICEUL TEOLOGIC TARGU JIU LICEUL TEOLOGIC TARGU JIU 3845/27.04.2012
56. BENGESCU OTILIA LIMBA FRANCEZĂ Grad II COLEGIUL TEHNIC NR.2 COLEGIUL TEHNIC NR.2 5557/22.11.2013
57. BERCA IONUȚ COSMIN PROFESOR Grad II LICEUL ROȘIA JIU FARCAȘEȘTI LICEUL ROȘIA JIU 4849/31.07.2012
58. BERLESCU ADELAIDA PROFESOR Grad I ȘCOALA GIMNAZIALĂ LIHULEȘTI ȘCOALA GIMNAZIALĂ LIHULEȘTI 3267/16.02.2017
59. BERTEA EMANUELA LIMBA ŞI LITERATURA ROMÂNĂ Grad I ŞCOALA GENERALĂ NICOLAE COSTESCU-VALEA ŞCOALA GENERALĂ VALEA 3845/27.04.2012
60. BIBANU ANA PAULINA CHIMIE FIZICA Grad I SCOALA GIMNAZIALA NOVACI SCOALA GIMNAZIALA NOVACI 5076/31.08.2016
61. BIBERE CAMELIA CODRUTA ECHIPAMENTE DE CALCUL ŞI AUTOMATIZARE Doctorat COLEGIUL COMERCIAL VIRGIL MADGEARU INSPECTORATUL ŞCOLAR JUDEȚEAN GOEJ 3845/27.04.2012
62. BIBIRIGEA IOAN ROMEO GEOGRAFIE Doctorat COLEGIUL TEHNIC NR 2 COLEGIUL TEHNIC NR 2 4849/31.07.2012
63. BIRAU DANUT PROFESOR INVATAMANT PRIMAR Grad II SCOALA GEN. GEORGE USCATESCU TG-CARBUNESTI SCOALA GEN. GEORGE USCATESCU TG-CARBUNESTI 5667/07.09.2012
64. BIRAU GABRIEL MATEMATICĂ Grad I COLEGIUL NAŢIONAL TUDOR ARGHEZI,TG.CARBUNESTI,GORJ COLEGIUL NAŢIONAL TUDOR ARGHEZI,TG.CARBUNESTI,GORJ 3845/27.04.2012
65. BÎRNOIU MARIA ÎNVĂȚĂTOR/EDUCATOR Grad I ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 MOTRU ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 MOTRU 3267/16.02.2017
66. BISTREANU ELIANA VASILICA LIMBA FRANCEZA - LIMBA ROMANA Grad I COLEGIUL TEHNIC NR. 2 COLEGIUL TEHNIC NR. 2 4849/31.07.2012
67. BÎZDOACĂ ANA-MARIA PROFESOR ÎNVĂŢĂMÂNT PREŞCOLAR Grad I GRĂDINIŢA P.P. ,,MIHAI EMINESCU" GRĂDINIŢA P.P. ,,MIHAI EMINESCU" 2544/27.03.2015
68. BIZOCU CODRUTA NICOLETA CHIMIE Grad I COLEGIUL TEHNIC NR. 2 COLEGIUL TEHNIC NR. 2 TG-JIU 3845/27.04.2012
69. BOBEI ALINA GEORGIANA LIMBA SI LITERATURA ROMANA Grad I SCOALA GIMNAZIALA SCOARTA SCOALA GIMNAZIALA SCOARTA 3267/16.02.2017
70. BOBINĂ CARMEN FRANCEZĂ-RUSĂ Grad I COLEGIUL COMERCIAL VIRGIL MADGEARU TÂRGU JIU COLEGIUL COMERCIAL VIRGIL MADGEARU TÂRGU JIU 3845/27.04.2012
71. BOCEANU FELICIA LIMBA SI LITERATURA ROMANA Grad I SCOALA GIMNAZIALA GHEORGHE TATARASCU SCOALA GIMNAZIALA GHEORGHE TATARASCU 3267/16.02.2017
72. BOGDAN CONSTANTIN MATEMATICĂ Grad I COLEGIUL TEHNIC ION MINCU COLEGIUL TEHNIC ION MINCU 3845/27.04.2012
73. BOGHIAN MARCEL LIVIU ÎNVĂŢĂTOR / INSTITUTOR / EDUCATOR / PROFESOR ÎN ÎNVĂŢĂMÂNTUL PRIMAR ŞI PREŞCOLAR / ISTORIE Grad I ŞCOALA CU CLASELE I-VIII BUMBEŞTI+JIU ŞCOALA CU CLASELE I-VIII BUMBEŞTI-JIU 3845/27.04.2012
74. BOIAN DUMITRU FLAVIUS INFORMATICA Grad II COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET 4849/31.07.2012
75. BOIAN OANA MIHAELA ÎNVĂŢĂTOR / INSTITUTOR / EDUCATOR / PROFESOR ÎN ÎNVĂŢĂMÂNTUL PRIMAR ŞI PREŞCOLAR Grad I ŞCOALAGEN. CONSTANTIN SAVOIU ŞCOALA GEN. CONSTANTIN SAVOIU 3845/27.04.2012
76. BOIANGIU ELENA MATEMATICĂ Grad I ŞCOALA GIMNAZIALĂ TINTARENI ŞCOALA GENERALĂ FLORESTI 3845/27.04.2012
77. BOLBOREA MIHAELA INVATATOR-EDUCATOR Grad I GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT ROVINARI SCOALA GIMNAZIALA NR 3 ROVINARI 5076/31.08.2016
78. BOOVEANU ELENA INGINER MINE Grad I COLEGIUL TEHNIC MOTRU COLEGIUL TEHNIC MOTRU 3845/27.04.2012
79. BORCAN ADELA-ROXANA PROFESOR ÎNVĂȚĂMÂNT PRIMAR Grad II LICEUL TEHNOLOGIC ROȘIA DE AMARADIA LICEUL TEHNOLOGIC ROȘIA DE AMARADIA 2544/27.03.2015
80. BORCAN MARIA MIHAELA MATEMATICA Grad I COLEGIUL ECONOMIC ,,VIRGIL MADGEARU COLEGIUL ECONOMIC ,,VIRGIL MADGEARU 3476/01.04.2013
81. BOTANCIU ION ELECTROTEHNICĂ Grad I COLEGIUL TEHNIC NR. 2 COLEGIUL TEHNIC NR. 2 3845/27.04.2012
82. BOTANCIU OANA ROMÂNĂ-FRANCEZĂ Grad I ŞCOALA GENERALĂ NR. 1 ŞCOALA GENERALĂ NR. 1 3845/27.04.2012
83. BOULEANU ANCA MARIA PROFESOR INVATAMANT PRIMAR Grad I SCOALA GIMNAZIALA ”ALEXANDRU STEFULESCU” SCOALA GIMNAZIALA ”ALEXANDRU STEFULESCU” 5624/06.11.2015
84. BRÎNZAN LUCREŢIA IONELA ECONOMIC, ADMINISTRATIV/COMERŢ, SERVICII Grad II LICEUL TEORETIC NOVACI LICEUL TEORETIC NOVACI 3839/11.07.2014
85. BRINZAN NICOLETA FIZICA-CHIMIE Grad I SCOALA GIMNAZIALA NR.1 DANESTI SCOALA GIMNAZIALA NR.1 DANESTI 3839/11.07.2014
86. BUCĂLAE FLORICA PROFESOR ÎNVĂŢĂMÂNT PREŞCOLAR Grad I GRĂDINIŢA MIHAI EMINESCU GRĂDINIŢA CU P.P. NR. 10 4849/31.07.2012
87. BUCĂLAE GHEORGHE FIZICĂ-CHIMIE Grad I GRUP ŞCOLAR BÎRSEŞTI GRUP ŞCOLAR BÎRSEŞTI 3845/27.04.2012
88. BUCICA V. ELEONORA LILIANA PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR Grad I SCOALA PRIMARA DEALUL VIILOR SCOALA PRIMARA DEALUL VIILOR 5667/07.09.2012
89. BUDULAN COSMIN-GHEORGHE PROFESOR INVATAMANTUL PRIMAR Grad I SCOALA GIMNAZIALA DRAGUTESTI SCOALA GIMNAZIALA DRAGUTESTI 3476/01.04.2013
90. BUDULAN MARIA FIZICA Grad I CENTRUL SCOLAR PENTRU EDUCATIE INCLUZIVA TG-JIU CENTRUL SCOLAR PENTRU EDUCATIE INCLUZIVA TG-JIU 4849/31.07.2012
91. BUDURAN ELISABETA ROMÂNĂ-ENGLEZĂ Grad II ŞCOALA GENERALĂ NOVACI ŞCOALA GENERALĂ NOVACI 3845/27.04.2012
92. BUGĂ LILIANA CHIMIE-FIZICĂ Grad I LICEUL ROȘIA-JIU LICEUL ROȘIA-JIU 3845/27.04.2012
93. BUJU ANGELICA PROFESOR INV. PRESCOLAR SI PRIMAR Grad I GRADINIŢA CU PROGRAM PRELUNGIT BUMBEŞTI-JIU GRADINIŢA CU PROGRAM PRELUNGIT BUMBEŞTI-JIU 4849/31.07.2012
94. BURSUC RALUCA-GEORGETA PROFESOR Grad I SCOALA GIMNAZIALA ALEXANDRU STEFULESCU SCOALA GIMNAZIALA ALEXANDRU STEFULESCU 3267/16.02.2017
95. BUTOARCA ANTOANETA INGINER ELECTROMECANICĂ Grad I GRUP ŞCOLAR ENERGETIC NR.1 GRUP ŞCOLAR ENERGETIC NR.1 3845/27.04.2012
96. BUZERA MARIUS INFORMATICĂ Doctorat COLEGIUL TEHNIC GENERAL GHEORGHE MAGHERU COLEGIUL TEHNIC GENERAL GHEORGHE MAGHERU 3845/27.04.2012
97. BUZULOIU ALINA MARIA LIMBA SI LITERATURA ROMANA/LIMBA FRANCEZA Grad II SCOALA GIMNAZIALA GRIGORE GEAMANU TURCINESTI SCOALA GIMNAZIALA GRIGORE GEAMANU TURCINESTI 3267/16.02.2017
98. CĂLINOIU ELENA LUCIA LIMBA ȘI LITERATURA ROMÂNĂ Grad I LICEUL TEHNOLOGIC TURBUREA LICEUL TEHNOLOGIC TURBUREA 5076/31.08.2016
99. CALISTRATE DANIELA ANCUTA PROFESOR MATEMATICA Grad I COLEGIUL ECONOMIC ”VIRGIL MADGEARU” TARGU-JIU 3476/01.04.2013
100. CALOTESCU MIRELA PROFESOR INVATAMANT PRIMAR Grad I SCOALA GIMNAZIALA JUPINESTI SCOALA GIMNAZIALA JUPINESTI(VIERSANI NR.2) 4751/07.10.2014
101. CAMBREA ALINA HORTICULTURA Grad I GRUP SCOLAR BIRSESTI GRUP SCOLAR BIRSESTI 4849/31.07.2012
102. CAMPEANU MARIN EDUCATIE FIZICA Grad I SCOALA GENERALA TURBUREA SCOALA GENERALA TURBUREA 4849/31.07.2012
103. CANAVEA MAGDALENA-NICOLETA ÎNVĂŢĂTOR / INSTITUTOR / EDUCATOR / PROFESOR ÎN ÎNVĂŢĂMÂNTUL PRIMAR ŞI PREŞCOLAR Grad I LICEUL ROȘIA-JIU LICEUL ROȘIA-JIU 3845/27.04.2012
104. CARANDA A. GHEORGHITA PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR Grad I SCOALA PRIMARAINVATATOR NICOLAE CARANDA GLOGOV SCOALA PRIMARAINVATATORNICOLAE CARANDAGLOGOV 5667/07.09.2012
105. CĂRĂȘEL CONSTANTIN PROFESOR PENTRU ÎNVĂȚĂMÂNTUL PRIMAR Grad I ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 STEJARI ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 STEJARI 5076/31.08.2016
106. CARCALICEA ION PROFESOR Grad I SCOALA GENERALA NR.1, NEGOMIR SCOALA GENERALA NR.1, NEGOMIR 4849/31.07.2012
107. CATRINA MIRCEA-IONUT LIMBA ŞI LITERATURA ROMÂNĂ Grad II COLEGIUL AUTO TRAIAN VUIA TÂRGU-JIU COLEGIUL AUTO TRAIAN VUIA TÂRGU-JIU 3845/27.04.2012
108. CAUC DUMITRU PROFESOR ISTORIE Doctorat ȘC.GEN.VICTOR POPESCU ȘC.GEN.VALEA CU APĂ 5667/07.09.2012
109. CEALICU CAMELIA GABRIELA MATEMATICA-FIZICA Grad II SCOALA GENERALA SIMBOTIN SCOALA GENERALA SIMBOTIN 4849/31.07.2012
110. CERDAC SIMONA VALENTINA INVATATOARE Grad I SCOALA GIMNAZIALA NR.1 POLOVRAGI SCOALA GIMNAZIALA NR.1 POLOVRAGI 3267/16.02.2017
111. CERNĂIANU CAMELIA PROFESOR EDUCAŢIE FIZICĂ Grad I ŞCOALA GIMNAZIALĂ "GHEORGHE TĂTĂRĂSCU" ŞCOALA GIMNAZIALĂ "GHEORGHE TĂTĂRĂSCU" 5624/06.11.2015
112. CERNATOIU LAVINIA CRISTINA PROFESOR PENTRU INVATAMANT PRIMAR Grad I SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 DANESTI SCOALA PRIMARA VACAREA 5076/31.08.2016
113. CETINA ILEANA CHIMIE Grad I G.S.I.BAIA DE FIER G.S.I.BAIA DE FIER 3845/27.04.2012
114. CEURANU MIHAELA OLIMPIA PEDAGOGIE Grad I COLEGIUL NATIONAL ”ECATERINA TEODOROIU” TG-JIU COLEGIUL NATIONAL ”ECATERINA TEODOROIU” TG-JIU 3476/01.04.2013
115. CHEBESI MARINELA INVATATOR/EDUCATOARE Grad I GRADINITA P.P. MIHAI EMINESCU GRADINITA P.P. MIHAI EMINESCU 3839/11.07.2014
116. CHEPEA AL. SORIN-ALEXANDRU CENTRALE TERMOELECTRICE Grad I GRUPUL SCOLAR ENERGETIC NR.1 GRUPUL SCOLAR ENERGETIC NR.1 5667/07.09.2012
117. CHIŞAMERA GHEORGHE MIRON AUREL ÎNVĂŢĂTOR Grad II ŞCOALA GIMNAZIALĂ LIHULEŞTI ŞCOALA GIMNAZIALĂ LIHULEŞTI 3839/11.07.2014
118. CHITULESCU NICULINA INGINER ENERGETICIAN Grad I COLEGIUL TEHNIC MOTRU COLEGIUL TEHNIC MOTRU 3845/27.04.2012
119. CHIVULESCU ANA-LETITIA EDUCATOARE Grad I GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 8 GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.8 2544/27.03.2015
120. CÎLCIOI DANA GEOGRAFIE Grad I ȘCOALA GIMNAZIALĂ PADEȘ ȘCOALA GIMNAZIALĂ PADEȘ 3267/16.02.2017
121. CIMPEANU NICOLAE SORIN BIOLOGIE Grad II SCOALA GIMNAZIALA GODINESTI SCOALA GIMNAZIALA GODINESTI 3267/16.02.2017
122. CINCĂ MIHAELA EMILIA ÎNVĂŢATOR-EDUCATOARE Grad I GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT ROVINARI GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT ROVINARI 3267/16.02.2017
123. CINCĂ OVIDIU DAN ROMÂNĂ-FRANCEZĂ Grad I ŞCOALA GENERALĂ PLOPŞORU ŞCOALA GENERALĂ PLOPŞORU 3845/27.04.2012
124. CIOBANU CRISTIAN ISTORIE Grad I COLEGIUL NAȚIONAL SPIRU HARET COLEGIUL NAȚIONAL SPIRU HARET 3267/16.02.2017
125. CIOBANU ELENA CHIMIE Grad I LICEUL ENERGETIC LICEUL ENERGETIC 3476/01.04.2013
126. CIOBOTEA ALINA NADIA PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR Grad I COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET 5667/07.09.2012
127. CIOCIRLAN GEORGE ENGLEZĂ Grad II ŞCOALA GENERALĂ CARPINIS ŞCOALA GENERALĂ CARPINIS 3845/27.04.2012
128. CIOLACU POMPILIU SOCIOLOGIE-ETNOLOGIE Grad I PALATUL COPIILOR TARGU JIU PALATUL COPIILOR TARGU JIU 3845/27.04.2012
129. CIOLOCOI MADALINA ADINA FIZICA Grad I SCOALA GENERALA CONSTANTIN BRANCUSI SCOALA GENERALA CONSTANTIN BRANCUSI 4849/31.07.2012
130. CIOPLEA ION FIZICĂ-CHIMIE Grad I ȘC.GEN. NR.1 GEORGE USCĂTESCUTG.CĂRBUNEȘTI ŞCOALAGEN. NR.1 GEORGE USCĂTESCUTG.CĂRBUNEȘTI 3845/27.04.2012
131. CIORTAN MARINELA PROFESOR Grad I GRUP ŞCOLAR TRANSPORTURI AUTO TRAIAN VUIA TG JIU INSPECTORATUL ŞCOLAR JUDEȚEAN GORJ 3845/27.04.2012
132. CÎRLEA ELENA DISCIPLINE TEHNICE Grad I COLEGIUL MIHAI VITEAZUL COLEGIUL MIHAI VITEAZUL 3845/27.04.2012
133. CIUNGU CRISTINA ANTOANETA FINANȚE ŞI ASIGURĂRI Doctorat COLEGIUL COMERCIAL VIRGIL MADGEARU TÂRGU JIU COLEGIUL COMERCIAL VIRGIL MADGEARU TÂRGU JIU 3845/27.04.2012
134. CIUNGU PETRE MATEMATICĂ Doctorat COLEGIUL COMERCIAL VIRGIL MADGEARU TÂRGU JIU COLEGIUL COMERCIAL VIRGIL MADGEARU TÂRGU JIU 3845/27.04.2012
135. CIUREA DIANA ILEANA ARTE VIZUALE- RESTAURARE/ PEDAGOGIE Grad II SCOALA GIMNAZIALA ”ECATERINA TEODOROIU”/ SCOALA GI SCOALA GIMNAZIALA ”ECATERINA TEODOROIU”/ SCOALA GIMNAZIALA ”POMPILIU MARCEA” 3476/01.04.2013
136. CIUREA GEORGETA PROFESOR Grad I COLEGIUL TEHNIC MOTRU COLEGIUL TEHNIC MOTRU 3267/16.02.2017
137. COADA ADI MIHAELA MATEMATICA-FIZICA Grad I SCOALA GENERALA CAPU DEALULUI SCOALA GENERALA CAPU DEALULUI 5667/07.09.2012
138. COCHINA MARIA ISTORIE-FILOSOFIE Doctorat C.N.TUDOR VLADIMIRESCU , TG-JIU INSPECTORATUL ŞCOLAR JUDEȚEAN GORJ 3845/27.04.2012
139. COCOȘ ELENA PROFESOR CONSILIER ȘCOLAR Grad II CJRAE GORJ/ SCOALA POLOVRAGI-SCOALA ALIMPEȘTI CJRAE DOLJ 5076/31.08.2016
140. COICA ILEANA ROMÂNĂ-RUSĂ Grad I COLEGIUL COMERCIAL VIRGIL MADGEARU TÂRGU JIU COLEGIUL COMERCIAL VIRGIL MADGEARU TÂRGU JIU 3845/27.04.2012
141. COJOCARU M CATALIN CONSTANTIN ISTORIE Grad II LICEUL TEHNOLOGIC BIRSESTI LICEUL TEHNOLOGIC BIRSESTI 5624/06.11.2015
142. COJOCARU PETRE EDUCAŢIE FIZICĂ ŞI SPORT Grad I ŞCOALA GENERALĂ SFANTUL NICOLAE ŞCOALA GENERALĂ SFANTUL NICOLAE 3845/27.04.2012
143. COLTESCU DUMITRU MATEMATICĂ Grad I ŞCOALA GENERALĂ TARGU- LOGRESTI, GORJ ŞCOALA GENERALĂ TARGU LOGRESTI 3845/27.04.2012
144. COMĂNESCU GABRIELA ELECTROMECANICĂ Grad I COLEGIUL TEHNIC HENRI COANDĂ COLEGIUL TEHNIC HENRI COANDĂ 3845/27.04.2012
145. CONSTANTIN LOREDANA-VASILICA ED. TEHNOLOGICA Grad I SCOALA GENERALA NR. 1 BUMBESTI-JIU SCOALA GENERALA NR. 1 BUMBESTI-JIU 4849/31.07.2012
146. CONSTANTINESCU ELENA DANA LIMBA ENGLEZA Grad I COLEGIUL NATIONAL "ECATERINA TEODOROIU" COLEGIUL NATIONAL "ECATERINA TEODOROIU" 5624/06.11.2015
147. CONSTANTINESCU JULIETA GABRIELA FRANCEZĂ-ROMÂNĂ Grad I ŞCOALA GENERALĂ GODINESTI ŞCOALA GENERALĂ GODINESTI 3845/27.04.2012
148. COPACI SMARANDITA ING.MECANIC UTILAJ TEHNOLOGIC Grad I GR.SC.IND.MINIER BILTENI GR.SC.IND.MINIER BILTENI 4849/31.07.2012
149. CORBEI EMILIA BIOLOGIE Grad I SCOALA GIMNAZIALA SCOARTA/SACELU SCOALA GIMNAZIALA SCOARTA/SACELU 3267/16.02.2017
150. CORICI AMELIA SIMONA LIMBA SI LITERATURA ROMANA-LIMBA LATINA Grad I COLEGIUL NATIONAL ,,TUDOR ARGHEZI” COLEGIUL NATIONAL ,,TUDOR ARGHEZI” 3476/01.04.2013
151. CORICI PAUL-VIRGIL EDUCAŢIE FIZICĂ ŞI SPORT Grad II COLEGIUL AUTO TRAIAN VUIA TÂRGU-JIU COLEGIUL AUTO TRAIAN VUIA TÂRGU-JIU 3845/27.04.2012
152. CORLAN CORNELIA MATEMATICĂ Grad I ŞCOALA GIMN. NR. 1 VĂGIULEŞTI ŞCOALA GIMN. NR. 1 VĂGIULEŞTI 2544/27.03.2015
153. CORNESCU ALINA OANA PROFESOR ÎNVĂŢĂMÂNT PREŞCOLAR Grad I GRĂDINIŢA P.P. ,,MIHAI EMINESCU" GRĂDINIŢA P.P. ,,MIHAI EMINESCU" 2544/27.03.2015
154. CORNESCU DORU-ION MATEMATICĂ Grad I GRUPUL ŞCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI GRUPUL ŞCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI 3845/27.04.2012
155. CORNESCU MIHAIL MATEMATICĂ Grad I GRUPUL ŞCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI GRUPUL ŞCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI 3845/27.04.2012
156. CORNOIU ELENA FILOSOFIE-ISTORIE Doctorat COLEGIUL NAŢIONAL SPIRU HARET,TARGU-JIU COLEGIUL NAŢIONAL SPIRU HARET,TARGU-JIU 3845/27.04.2012
157. COROBEA ELENA LOREDANA FRANCEZĂ Grad I ŞCOALA GENERALĂ SACELU ŞCOALA GENERALĂ SACELU 3845/27.04.2012
158. COSACU CARMEN LILIANA ISTORIE-FILOSOFIE Grad I GSI ROSIA DE AMARADIA GSI ROSIA DE AMARADIA 3845/27.04.2012
159. COSACU DORINEL ÎNVĂŢĂTOR / INSTITUTOR / EDUCATOR / PROFESOR ÎN ÎNVĂŢĂMÂNTUL PRIMAR ŞI PREŞCOLAR Grad I GSI ROSIA DE AMARADIA-ŞCOALA PRIMARA RUGET RUGET (ROŞIA DE AMARADIA) GORJ 3845/27.04.2012
160. COSACU MARCELA LB. ROMÂNĂ Grad I ȘCOALA GIMNAZIALĂ DRĂGUȚEȘTI ȘCOALA GIMNAZIALĂ DRĂGUȚEȘTI 3267/16.02.2017
161. COSMA VIRGINIA CRISTINA LIMBA SI LITERATURA ROMANA Grad I COLEGIUL NATIONAL ” SPIRU HARET” TG-JIU COLEGIUL NATIONAL ” SPIRU HARET” TG-JIU 2544/27.03.2015
162. COSMULESCU CARMEN FILOSOFIE-ISTORIE Grad I COLEGIUL NAŢIONAL SPIRU HARET COLEGIUL NAŢIONAL SPIRU HARET 3845/27.04.2012
163. COTEŢ ADRIANA PROFESOR ÎNVĂŢĂMÂNT PRIMAR Grad I ŞCOALA GENERALĂ NICOLAE N. CARANDA- OLTEANU ŞCOALA GENERALĂNICOLAE N. CARANDA- OLTEANU 5667/07.09.2012
164. COTOJMAN SILVIU BOGDAN TEOLOGIE DIDACTICĂ ORTODOXĂ ȘI ASISTENȚĂ SOCIALĂ Grad II ȘCOALA GIM. NR. 1 STEJARI + ȘC. GIM. TG. LOGREȘTI ȘCOALA GIM. NR.1 STEJARI+ ȘC. GIM. TG. LOGREȘTI 5076/31.08.2016
165. COTORCEA CRISTINA IOANA ISTORIE Grad I GR SC IND BAIA DE FIER GR SC IND BAIA DE FIER 4849/31.07.2012
166. COVRIG DANIELA EDUCATOARE Grad I GRADINITA CU P.P. VIS DE COPIL GRADINITA CU P.P. VIS DE COPIL 4849/31.07.2012
167. CRACIUNESCU MIHAELA CRISTINA TEHNOLOGIA INFORMAŢIEI ŞI A COMUNICĂRII Grad I ŞCOALA GENERALĂ CIUPERCENI GORJ ŞCOALA GENERALĂ CIUPERCENI 3845/27.04.2012
168. CRETAN IOZEFINA SIMONA CHIMIE-FIZICĂ Grad I LICEUL CU PROGRAM SPORTIV LICEUL CU PROGRAM SPORTIV 3845/27.04.2012
169. CRICIOTOIU NARCIS EDUCAŢIE FIZICĂ ŞI SPORT Grad I LICEUL CU PROGRAM SPORTIV LICEUL CU PROGRAM SPORTIV 3845/27.04.2012
170. CRISTEA MIHAELA MARIANA RELIGIE Grad I ŞCOALA GENERALĂ ~POMPILIU MARCEA TG-JIU ŞCOALA GENERALĂ POMPILIU MARCEA TG-JIU 3845/27.04.2012
171. CROITORU G. CAMELIA PROFESOR INVATAMANT PRESCOLAR Grad I GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TISMANA G.S.I.TISMANA-STRUCTURA GRADINITA TISMANA 5667/07.09.2012
172. CROITORU MIRCEA ISTORIE-FILOSOFIE Grad I GRUP ŞCOLAR INDUSTRIAL TISMANA GRUP ŞCOLAR INDUSTRIAL TISMANA 3845/27.04.2012
173. CRUDU GABRIELA PROFESOR Grad I CJRAE GORJ/COLEGIUL NAŢIONAL SPIRU HARET CJRAE GORJ/COLEGIUL NAŢIONAL SPIRU HARET 3267/16.02.2017
174. CUCAILA VALENTINA PROFESOR INVATAMANT PRIMAR Grad II GRUP SCOLAR INDUSTRIAL BUSTUCHIN GRUP SCOLAR INDUSTRIAL BUSTUCHIN 4849/31.07.2012
175. CUMPANASU DELIA ADINA PEDAGOGIE Grad I ŞCOALA GENERALĂ BARBATESTI ŞCOALA GENERALĂ BARBATESTI 3845/27.04.2012
176. CUTUCA GABRIELA ÎNVĂŢĂTOR / INSTITUTOR / EDUCATOR / PROFESOR ÎN ÎNVĂŢĂMÂNTUL PRIMAR ŞI PREŞCOLAR Grad I GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGITCONSTANTIN BRANCUS GRĂDINIȚACU PROGRAM PRELUNGITCONSTANTIN BRANCUSI 3845/27.04.2012
177. DABELEA MARIA BIOLOGIE-AGRICULTURĂ Grad I GRUP ŞCOLAR BIRSESTI GRUP ŞCOLAR BIRSESTI 3845/27.04.2012
178. DADALAU DUMITRU ROMANA Grad I COLEGIUL TEHNIC MATASARI COLEGIUL TEHNIC MATASARI 4849/31.07.2012
179. DAMO DANIELA CHIMIE-FIZICĂ Grad I TG-JIU ŞCOALA GEN.POMPILIU MARCEA 3845/27.04.2012
180. DAN AURELIA VERONICA PROFESOR LIMBA ENGLEZA Grad I COLEGIUL COMERCIAL VIRGIL MADGEARU COLEGIUL COMERCIAL VIRGIL MADGEARU 4849/31.07.2012
181. DANARICU NICOLETA ALINA TEHNOLOGIA CONSTRUCȚIILOR DE MAȘINI Grad I COLEGIUL AUTO TRAIAN VUIA TÂRGU-JIU COLEGIUL AUTO TRAIAN VUIA TÂRGU-JIU 3845/27.04.2012
182. DANCIU CORNELIA CHIMIE Grad I COLEGIUL COMERCIAL VIRGIL MADGEARU INSPECTORATUL ŞCOLAR JUDEȚEAN GORJ / COLEGIUL COMERC 3845/27.04.2012
183. DANCIU RODICA INGINER Grad I COLEGIUL TEHNIC MATASARI COLEGIUL TEHNIC MATASARI 3845/27.04.2012
184. DAVITOIU V. MIHAI DOREL LIMBA ROMANA/LIMBA FRANCEZA Grad I SCOALA GENERALA CONSTANTIN BRANCUSI SCOALA GENERALA CONSTANTIN BRANCUSI 5667/07.09.2012
185. DEACONESCU CONSTANTIN CHIMIE Grad I GRUP ŞCOLAR INDUSTRIAL MINIER BILTENI GRUP ŞCOLAR INDUSTRIAL MINIER BILTENI 3845/27.04.2012
186. DEACONESCU GEORGIANA-LOREDANA ÎNVĂŢĂTOR / INSTITUTOR / EDUCATOR / PROFESOR ÎN ÎNVĂŢĂMÂNTUL PRIMAR ŞI PREŞCOLAR Grad I GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.8 GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.1 3845/27.04.2012
187. DEACONESCU MIRELA PROFESOR INVATAMANT PRIMAR-LIMBA ENGLEZA Grad I SCOALA GENERALA NR.1 STEJARI-GORJ SCOALA GENERALA NR.1 STEJARI 5667/07.09.2012
188. DEACONESCU VASILE PROFESOR SSD-EDUCATIE FIZICA Grad I SCOALA GENERALA NR.1 STEJARI-GORJ SCOALA GENERALA NR.1 STEJARI 4849/31.07.2012
189. DEACONU GHEORGHE INGINER MECANIC Grad I COLEGIUL TEHNIC HENRI COANDĂ COLEGIUL TEHNIC HENRI COANDĂ 3845/27.04.2012
190. DIACONESCU DOINA PROFESOR ÎNVĂŢĂMÂTUL PREŞCOLAR Grad I GRĂDINIŢA CU ORAR PRELUNGIT TG-CĂRBUNEŞTI GRĂDINIŢA CU ORAR PRELUNGIT TG-CĂRBUNEŞTI 4849/31.07.2012
191. DIACONESCU ELENA ADRIANA BIOCHIMIE Grad I ŞCOALA GENERALĂ ALIMPEŞTI ŞCOALA GENERALĂ ALIMPEŞTI 3845/27.04.2012
192. DIACONESCU LULU-CRISTIAN PROFESOR INVATAMANT PRIMAR Grad I SCOALA GENERALA JUPANESTI SCOALA GENERALA JUPANESTI 4849/31.07.2012
193. DIACONESCU NICOLAE PROFESOR ÎNVĂŢĂMÂNT PRIMAR Grad I ŞCOALA GENERALĂ GEORGE USCĂTESCU ŞCOALA GENERALĂ GEORGE USCĂTESCU 4849/31.07.2012
194. DIACONU ANGELA FIZICA Grad I SCOALA GENERALA 2 MOTRU SCOALA GENERALA 2 MOTRU 4849/31.07.2012
195. DIACONU I. EMIL LIMBA SI LITERATURA ROMANA - LIMBA SI LIT. RUSA Grad I LICEUL TEHNOLOGIC BUSTUCHIN LICEUL TEHNOLOGIC BUSTUCHIN 3267/16.02.2017
196. DIACONU NICOLAE MATEMATICA Grad I LICEUL DE ARTE CONSTANTIN BRĂILOIU TÂRGU-JIU LICEUL DE ARTE CONSTANTIN BRAILOIU TÂRGU-JIU 5624/06.11.2015
197. DIACONU S. IRINA LIMBA SI LITERATURA ROMANA-L. SI L. FRANCEZA Grad I LICEUL TEHNOLOGIC BUSTUCHIN LICEUL TEHNOLOGIC BUSTUCHIN 3267/16.02.2017
198. DIJMARESCU SIMONA FIZICĂ-CHIMIE Grad I GRUP ŞCOLAR BARSESTI CASA CORPULUI DIDACTIC GORJ 3845/27.04.2012
199. DIMA LUMINIȚA LIMBA ȘI LITERATURA ROMÂNĂ Doctorat COLEGIUL NAȚIONAL SPIRU HARET COLEGIUL NAȚIONAL SPIRU HARET TÂRGU-JIU 3267/16.02.2017
200. DINA VIORELA PROFESOR INVATAMANT PRESCOLAR Grad I GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT ROVINARI GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT ROVINARI 5076/31.08.2016
201. DINU ANISOARA INVATATOR Grad I SCOALA GIMNAZIALA CRUSET SCOALA PRIMARA MIEREA 3267/16.02.2017
202. DOBLEAGĂ MARIUS - OCTAVIAN PSIHOLOGIE / ÎNVĂŢĂTOR Grad I ŞCOALA GENERALĂ NR.3 CJRAE GORJ - C.AS.P. SC.GEN.NR.3 ROVINARI 5667/07.09.2012
203. DOBRE ION LIMBA ŞI LITERATURA ROMÂNĂ Grad I ŞCOALA GENERALĂ NR.1 ANDREESTI ŞCOALA GENERALĂ ANDREESTI 3845/27.04.2012
204. DOBRESCU GABRIELA MATEMATICA Grad I LICEUL TEHN. ,,CONSTANTIN BRÂNCUȘI,, PEȘTIȘANI LICEUL TEHN. ,,CONSTANTIN BRÂNCUȘI,, PEȘTIȘANI 5624/06.11.2015
205. DOBRIŢESCU-PANIU ION EDUCAŢIE TEHNOLOGICĂ Grad I ŞCOALA GENERALĂ NR.1 DĂNEŞTI ŞCOALA GENERALĂ NR.1 DĂNEŞTI 3845/27.04.2012
206. DONDERA MARIA MATEMATICĂ Grad I ŞCOALA GENERALĂ ECATERINA TEODOROIU TG JIU ŞCOALA GENERALĂ ECATERINA TEODOROIU TG JIU 3845/27.04.2012
207. DRAGAN ALEXANDRA ÎNVĂŢĂTOR / INSTITUTOR / EDUCATOR / PROFESOR ÎN ÎNVĂŢĂMÂNTUL PRIMAR ŞI PREŞCOLAR Grad I GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.1 GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.1 3845/27.04.2012
208. DRAGHIA MADALINA EUGENIA CONTABILITATE SI INFORMATICA DE GESTIUNE Grad I COLEGIUL NATIONAL GEORGE COSBUC COLEGIUL NATIONAL GEORGE COSBUC 3267/16.02.2017
209. DRAGHICI CRISTINA-FLORENTINA LIMBA SI LITERATURA ROMANA-LIMBA SI LITERATURA FRN Grad II SCOALA GIMNAZIALA ”GEORGE USCATESCU” 3476/01.04.2013
210. DRAGOMIR NICOLAE MECANICA Grad I GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ROSIA DE AMARADIA GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ROSIA DE AMARADIA 4849/31.07.2012
211. DRAGOMIR NICUȚA ISTORIE-FILOZOFIE Grad I ȘCOALA GIMNAZIALĂ SFÂNTUL NICOLAE TG-JIU ȘCOALA GIMNAZIALĂ SFÂNTUL NICOLAE TG-JIU 3267/16.02.2017
212. DRAGOTĂ TEODORA PROFESOR LIMBA ENGLEZĂ Grad I C.N. TUDOR VLADIMIRESCU C.N. TUDOR VLADIMIRESCU 2544/27.03.2015
213. DRAGULESCU ELENA LIMBA SI LITERATURA ROMANA Grad I SCOALA GIMNAZIALA NEGRENI SCOALA GIMNAZIALA NEGRENI 3267/16.02.2017
214. DRĂGULESCU MARIA PROFESOR Grad I ŞCOALA GENERALĂ ECATERINA TEODOROIU ŞCOALA GENERALĂ ECATERINA TEODOROIU 5667/07.09.2012
215. DRULĂ VALERIU MATEMATICĂ Grad I COLEGIUL NAŢIONAL GEORGE COȘBUC COLEGIUL NAŢIONAL GEORGE COȘBUC 3845/27.04.2012
216. DRUMEN LIVIA FRANCEZĂ-LATINĂ Grad I ȘC. GEN. ARCANI ŞCOALA GEN. ARCANI 3845/27.04.2012
217. DUGULEANA ILEANA PROFESOR INV. PRIMAR Grad I SCOALA GIMNAZIALA NOVACI SCOALA GIMNAZIALA NOVACI 3267/16.02.2017
218. DULIGA ILEANA ÎNVĂŢĂTOR / INSTITUTOR / EDUCATOR / PROFESOR ÎN ÎNVĂŢĂMÂNTUL PRIMAR ŞI PREŞCOLAR Grad I GRUP ŞCOALA IND. ROSIA DE AMARADIA GRUP ŞCOALA IND, ROSIA DE AMARADIA 3845/27.04.2012
219. DULUBEI VIOLETA COMERŢ Grad I COLEGIUL COMERCIAL VIRGIL MADGEARU ŞCOALA GENERALĂ CONSTANTIN SAVOIU TG-JIU 3845/27.04.2012
220. DUMITRA ADELA ROXANA GEOGRAFIE Grad I LICEUL TEHNOLOGIC BÂLTA LICEUL TEHNOLOGIC BÂLTA 5557/22.11.2013
221. DUMITRU ADELA IOANA CHIMIE-FIZICĂ Grad I ŞCOALA GEN IP VOITESTI ŞCOALA GEN IP VOITESTI 3845/27.04.2012
222. DUMITRU ILIE LAURENŢIU LIMBA ROMÂNĂ+LIMBA FRANCEZĂ Grad II COLEGIUL TUDOR ARGHEZI +ŞC. GIM.NEGRENI ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 STEJARI 5624/06.11.2015
223. DUMITRU MĂDĂLINA-LAURA ÎNVĂŢĂTOR / INSTITUTOR / EDUCATOR / PROFESOR ÎN ÎNVĂŢĂMÂNTUL PRIMAR ŞI PREŞCOLAR Grad I GRĂDINIȚA CU P. P.LUMEA COPIILOR TG-JIU GRĂDINIȚA CU P. P.LUMEA COPIILOR TG-JIU 3845/27.04.2012
224. DUMITRU VIOLETA INSTITUTORI - LIMBA FRANCEZA Grad I SCOALA GIMNAZIALA ”PROF. NICOLAE CARANDA” SCOALA GIMNAZIALA ”PROF. NICOLAE CARANDA” 3476/01.04.2013
225. DUNGĂ ARITINA CARMEN PROFESOR Grad II CJRAE GORJ/LICEUL TEOLOGIC TÂRGU-JIU CJRAE GORJ/LICEUL TEOLOGIC TÂRGU-JIU 3267/16.02.2017
226. DURBĂCEA-BOLOVAN RODICA BIOLOGIE Grad I ŞCOALA GENERALĂ SFÂNTUL NICOLAE ŞCOALA GENERALĂ SFÂNTUL NICOLAE 3845/27.04.2012
227. DUTESCU MIRELA LIDIA STIINTE ECONOMICE - MANAGEMENT Grad I COLEGIUL ECONOMIC ”VIRGIL MADGEARU” COLEGIUL ECONOMIC ”VIRGIL MADGEARU” 3839/11.07.2014
228. ELENA ION ȘTIINȚE SOCIO-UMANE Grad I PALATUL COPIILOR TARGU-JIU INSPECTORATUL ŞCOLAR JUDEŢEAN GORJ 3845/27.04.2012
229. ENACHE CONSTANTIN PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR Grad I LICEUL TEHNOLOGIC TURCENI LICEUL TEHNOLOGIC TURCENI 5076/31.08.2016
230. ENACHE MARINELA EUGENIA ISTORIE -LB.ENGLEZĂ Grad I ŞCOALA GIMNAZIALĂ CRUŞEŢ ŞCOALA GIMNAZIALĂ CRUŞEŢ 3267/16.02.2017
231. EREMIA GEORGIANA PROFESOR INVATAMANT PRIMAR Grad I SCOALA GIMNAZIALA "CONSTANTIN SAVOIU" SCOALA GIMNAZIALA "CONSTANTIN SAVOIU" 4751/07.10.2014
232. FACIU ANA-MARI TIC Grad I COLEGIUL TEHNIC ”ION MINCU” TARGU-JIU COLEGIUL TEHNIC ”ION MINCU” TARGU-JIU 3476/01.04.2013
233. FĂGAŞ ION PROFESOR Grad I ŞCOALA GENERALĂ ION GRIGOROIU ŞCOALA GENERALĂ ION GRIGOROIU LELEŞTI 5667/07.09.2012
234. FÂRŢĂ DUMITRU MAŞINI ŞI INSTALAŢII MINIERE / ELECTRONICĂ ŞI TELECOMUNICAŢII Grad I COLEGIUL GHEORGHE TATARESCU ROVINARI COLEGIUL GHEORGHE TATARESCU ROVINARI 3845/27.04.2012
235. FETANU N. LUXITA RODICA INGINER TEHNOLOGIA CONSTRUCŢIILOR DE MAŞINI Grad I ŞCOALA GENERALĂECATERINA TEODOROIU ŞCOALA GENERALĂECATERINA TEODOROIU 3845/27.04.2012
236. FIRESCU IULIANA ÎNVĂŢĂTOR / INSTITUTOR / EDUCATOR / PROFESOR ÎN ÎNVĂŢĂMÂNTUL PRIMAR ŞI PREŞCOLAR / ROMÂNĂ-ENGLEZĂ Grad I ŞCOALA GENERALĂ JUPINESTI ŞCOALA GENERALĂ JUPINESTI 3845/27.04.2012
237. FLOREA LOREDANA MARILENA BIOLOGIE Grad I COLEGIUL NAŢIONAL TUDOR ARGHEZI COLEGIUL NAŢIONAL TUDOR ARGHEZI 5076/31.08.2016
238. FLORESCU CODRUŢA IVONA PSIHOLOG. PROFESOR DE PSIHOLOGIE. Grad II PALATUL COPIILOR TG JIU PALATUL COPIILOR TG JIU 5667/07.09.2012
239. FLORESCU CONSTANTIN ROMÂNĂ-FRANCEZĂ Grad I ŞCOALA GENERALĂ DĂNCIULEŞTI INSPECTORATUL ŞCOLAR JUDEŢEAN GORJ 3845/27.04.2012
240. FLORESCU CRISTIAN LIMBA ŞI LITERATURA ROMÂNĂ Grad I ŞCOALA GENERALĂ VOIEVOD LITOVOI ŞCOALA GENERALĂ VOIEVOD LITOVOI 3845/27.04.2012
241. FLORESCU DUMITRU INGINER ELECTROENERGETIC Grad I GRUP ŞCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL ŢICLENI GRUP ŞCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL ŢICLENI 3845/27.04.2012
242. FLOROIU ALBERT IULIAN EDUCAŢIE FIZICĂ ŞI SPORT Grad II ŞCOALA GENERALĂ JUPANESTI ŞCOALA GENERALĂ JUPANESTI 3845/27.04.2012
243. FRĂȚILĂ MIHAELA BIOLOGIE Grad I ȘCOALA GIMNAZIALĂ CĂRPINIȘ ȘCOALA GIMNAZIALĂ CĂRPINIȘ 3267/16.02.2017
244. FRATILESCU MIHAELA-RAMONA LIMBA ROMANA- LIMBA ENGLEZA Grad I SCOALA GIMNAZIALA GHEORGHE TATARASCU SCOALA GIMNAZIALA GHEORGHE TATARASCU 5076/31.08.2016
245. FUIOREA DRĂGAN RODICA ȘTIINȚE ECONOMICE Grad I COLEGIUL COMERCIAL VIRGIL MADGEARU TG-JIU COLEGIUL COMERCIAL VIRGIL MADGEARU TG-JIU 4849/31.07.2012
246. FUMĂREL MARIA ÎNVĂŢĂTOR / INSTITUTOR / EDUCATOR / PROFESOR ÎN ÎNVĂŢĂMÂNTUL PRIMAR ŞI PREŞCOLAR Grad I GRĂDINIŢA CU P.P. LUMEA COPIILOR GRĂDINIŢA CU P.P. LUMEA COPIILOR 3845/27.04.2012
247. GAINA MARIA PROFESOR INVATAMANT PRIMAR Grad I SCOALA GIMNAZIALA BORASCU SCOALA GIMNAZIALA BORASCU 3839/11.07.2014
248. GANEA MARIA PROFESOR Grad I SC.GEN.CONSTANTIN BRANCUSI SC .GEN.CONSTANTIN BRANCUSI 5667/07.09.2012
249. GATEJ LOREDANA CAMELIA PROFESOR INVATAMANT PRESCOLAR Grad I GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT BUMBESTI-JIU GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT BUMBESTI-JIU 3476/01.04.2013
250. GEAGU ADELAIDA MARIA EVELINA LIMBA SI LITERATURA ROMANA Grad II LICEUL TEHNOLOGIC ROSIA-JIU LICEUL TEHNOLOGIC ROSIA-JIU 3267/16.02.2017
251. GEORGESCU AURELIAN CHIMIE-FIZICĂ / INFORMATICĂ Doctorat ŞCOALA GENERALĂ POLOVRAGI ŞCOALA GENERALĂ POLOVRAGI 3845/27.04.2012
252. GEORGESCU CORINA ROMÂNĂ-ITALIANĂ Grad I COLEGIUL TEHNIC MOTRU COLEGIUL TEHNIC MOTRU 3845/27.04.2012
253. GHEBAN ADRIANA VIORELA FRANCEZA-ROMANA Grad II COLEGIUL TEHNIC ”ION MINCU” TARGU-JIU COLEGIUL TEHNIC ”ION MINCU” TARGU-JIU 3476/01.04.2013
254. GHEORGHE AURELIA FIZICĂ Grad I COLEGIUL NAŢIONAL GEORGE COȘBUC COLEGIUL NAŢIONAL GEORGE COȘBUC 3845/27.04.2012
255. GHEORGHESCU MARGARETA EDUCATOARE Grad I GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.1 GRADINITA CU PROGTAM PRELUNGIT NR.1 4849/31.07.2012
256. GHEORGHITA-SCHIPOR LAURA-MARIA LB ROMANA-LB ENGLEZA Grad II SCOALA GENERALA NR. 3 ROVINARI SCOALA GENERALA NR. 3 ROVINARI 4849/31.07.2012
257. GHIBU ANGELA MARIANA MATEMATICĂ-FIZICĂ Grad I CENTRUL ŞCOLAR PENTRU EDUCAŢIE INCLUZIVĂ CENTRUL ŞCOLAR PENTRU EDUCAŢIE INCLUZIVĂ 3845/27.04.2012
258. GHIMPĂU GHEORGHE EDUCAȚIE FIZICĂ ȘI SPORT Grad I ȘCOALA GIMNAZIALĂ ION POPESCU BĂRBĂTEȘTI ȘCOALA GIMNAZIALĂ ION POPESCU BĂRBĂTEȘTI 5624/06.11.2015
259. GHIȚAN ELENA MATEMATICĂ - INFORMATICĂ Grad I SCOALA GIMNAZIALA MUȘETEȘTI SCOALA GIMNAZIALA MUȘETEȘTI 3839/11.07.2014
260. GÎLCÂ CRISTIAN EDUCAȚIE FIZICĂ ȘI SPORT Grad II LICEUL TEHNOLOGIC ROȘIA DE AMARADIA LICEUL TEHNOLOGIC ROȘIA DE AMARADIA 2544/27.03.2015
261. GÎLCESCU MARIA-ROCSELANA LIMBA șI LITERATURA ROMÂNĂ/LIMBA șI LITERATURA ENG Grad I COLEGIUL TEHNIC MOTRU COLEGIUL TEHNIC MOTRU 4849/31.07.2012
262. GIORGI DANIEL CHIMIE-FIZICĂ / EDUCAŢIE TEHNOLOGICĂ Grad I GRUP.ŞCOLAR INDUSTIAL BALTA-RUNCU G.S.I.BALTA-RUNCU 3845/27.04.2012
263. GIORGI ISABELA TURISM Grad I COLEGIUL ECONOMIC ,,VIRGIL MADGEARU” DIN TÂRGU-JIU COLEGIUL ECONOMIC ,,VIRGIL MADGEARU” 5624/06.11.2015
264. GIORGI VICTORIA MATEMATICĂ Grad I ŞCOALA GENERALĂ SFANTUL NICOLAE ŞCOALA GENERALĂ SFANTUL NICOLAE 3845/27.04.2012
265. GIRDU CONSTANTIN CRISTINEL FIZICĂ-INFORMATICĂ Grad I COLEGIUL AUTO TRAIAN VUIA, TG-JIU INSPECTORATUL ŞCOLAR JUDEȚEAN GORJ 3845/27.04.2012
266. GIURCA AYSE MARIANA INGINER MECANIC Grad I COLEGIUL TEHNIC MOTRU COLEGIUL TEHNIC MOTRU 3476/01.04.2013
267. GIURGESCU IULIAN PROFESOR INVATAMANT PRIMAR Grad I SCOALA GENERALA SLIVILESTI- STRUCTURA STRAMTU SCOALA GENERALA SLIVILESTI 3476/01.04.2013
268. GLAJE NICOLE MATEMATICA Grad I SCOALA GENERALA NR.1 POLOVRAGI SCOALA GENERALA NR.1 POLOVRAGI 5667/07.09.2012
269. GLODES CATALIN FIZICA-CHIMIE Grad I SCOALA GENERALA NR.1 STEJARI SCOALA GENERALA NR.1 STEJARI 3476/01.04.2013
270. GOAGĂ LILIANA GEOGRAFIE Grad I COLEGIUL MIHAI VITEAZUL BUMBEŞTI-JIU COLEGIUL MIHAI VITEAZUL BUMBEŞTI-JIU 4849/31.07.2012
271. GODEANU CLAUDIA DIANA PROFESOR ÎNVĂŢĂMÂNT PRIMAR Grad I ŞCOALA GIMNAZIALĂ CRUŞEŢ ŞCOALA GIMNAZIALĂ CRUŞEŢ 5076/31.08.2016
272. GODEANU MARIA IRINA LIMBA FRANCEZA - LIMBA ROMANA Grad I SCOALA GENERALA CRUSET SCOALA GENERALA CRUSET 4849/31.07.2012
273. GOGA ELENA INFORMATICĂ Grad I COLEGIUL NAŢIONAL TUDOR VLADIMIRESCU, TG-JIU, GORJ COLEGIUL NAŢIONAL TUDOR VLADIMIRESCU 3845/27.04.2012
274. GOLEA DORINA BIOLOGIE Grad I COLEGIUL NAŢIONAL SPIRU HARET TG.JIU INSPECTORATUL ŞCOLAR JUDEŢEAN GORJ 3845/27.04.2012
275. GOLUMBEANU LUMINITA CHIMIE-BIOLOGIE Grad II COLEGIUL MIHAI VITEAZUL COLEGIUL MIHAI VITEAZUL 4849/31.07.2012
276. GORUN ADRIAN EDUCAŢIE FIZICĂ ŞI SPORT Grad I LICEUL CU PROGRAM SPORTIV LICEUL CU PROGRAM SPORTIV 3845/27.04.2012
277. GORUN ELENA-GABRIELA MATEMATICĂ Grad I ŞCOALA HOREA CLUJ-NAPOCA CASA CORPULUI DIDACTIC GORJ 3845/27.04.2012
278. GORUN GHEORGHE ISTORIE-DREPT Doctorat COLEGIUL NAŢIONAL SPIRU HARET COLEGIUL NAŢIONAL SPIRU HARET 3845/27.04.2012
279. GORUN MIRELA PROFESOR PE ÎNVĂȚĂMÂNTUL PRIMAR Grad I ȘCOALA GENERALĂ NICOLAE N CARANDA GLOGOVA ȘCOALA PRIMARĂ OLTEANU - GLOGOVA 5667/07.09.2012
280. GRASU I. IULICA PROF. INV. PRESCOLAR Grad I GRADINITA CU PP NR. 1-MOTRU GRADINITA CU PP.NR. 1 -MOTRU 4849/31.07.2012
281. GRECULESCU AURA CAMELIA ELECTROMECANICA Grad I LICEUL TEHNOLOGIC TURCENI LICEUL TEHNOLOGIC TURCENI 3839/11.07.2014
282. GRIDAN LAURENTIU EDUCATIE PLASTICA/EDUCATIE VIZUALA Grad II SC. GIM. "SF.NICOLAE"/SC.GIM."GH.TATARASCU" SC. GIM. "SF.NICOLAE"/SC.GIM."GH.TATARASCU" 5624/06.11.2015
283. GRIDAN MARIA INGINER MECANIC Grad I COLGIUL GHEORGHE TATARESCU COLEGIUL GHEORGHE TATARESCU 3845/27.04.2012
284. GRIDAN VASILE FIZICĂ, MANAGEMENTUL ASIGURĂRII CALITĂȚII Grad I PALATUL COPIILOR TÂRGU JIU, GORJ PALATUL COPIILOR TÂRGU JIU, GORJ 4849/31.07.2012
285. GRIVEI GEORGETA LIMBA SI LITERATURA ROMANA Grad I SCOALA GENERALA CONSTANTIN SAVOIU SCOALA GENERALA CONSTANTIN SAVOIU 4849/31.07.2012
286. GROSANU LIVIU ISTORIE Grad II ŞCOALA GENERALĂ PRIGORIA ŞCOALA GENERALĂ PRIGORIA 3845/27.04.2012
287. GROZA IULIA MATEMATICA, INFORMATICA Grad I PALATUL COPIILOR PALATUL COPIILOR 5624/06.11.2015
288. GROZA SIMONA MARIA MATEMATICĂ-FIZICĂ Grad I COLEGIUL AUTO TRAIAN VUIA TÂRGU-JIU COLEGIUL AUTO TRAIAN VUIA TÂRGU-JIU 3845/27.04.2012
289. GRUESCU ANDA-JANINA PROFESOR INVATAMANT PRESCOLAR Grad I GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR 8 GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 8 5667/07.09.2012
290. GURAN-LUPULESCU ILEANA CARMEN LIMBASI LITERATURA ENGLEZA Grad I LICEUL DE MUZICA SI ARTE PLASTICE C. BRAILOIU LICEUL DE MUZICA SI ARTE PLASTICE C. BRAILOIU 4849/31.07.2012
291. GUTA LAURENTIU PETRE EDUCATIE FIZICA SI SPORT Grad I SCOALA GIMNAZIALA CONSTANTIN SAVOIU SCOALA GIMNAZIALA CONSTANTIN SAVOIU 3267/16.02.2017
292. GUTU TIBERIU DISCIPLINE TEHNICE / T.C.M. Grad I GRUP ŞCOLAR INDUSTRIAL BAIA DE FIER GRUP ŞCOLAR INDUSTRIAL BAIA DE FIER 3845/27.04.2012
293. HĂINARU H. LEONTIN-HARALAMBIE ELECTROMECANICĂ Grad II COLEGIUL TEHNIC HENRI COANDĂ COLEGIUL TEHNIC HENRI COANDĂ 4849/31.07.2012
294. HODOIU ELENA - PAULA PROFESOR ÎNVĂȚĂMÂNT PRIMAR Grad I ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 ALBENI ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 ALBENI 3267/16.02.2017
295. HOLOM VASILE ELECTRONICĂ ŞI TELECOMUNICAŢII Grad I GRUPUL ŞCOLAR ENERGETIC NR.1 GRUPUL ŞCOLAR ENERGETIC NR.1 3845/27.04.2012
296. HORTOPAN DORU AURELIAN MATEMATICĂ Grad I ŞCOALA GENERALĂ PLOPŞORU ŞCOALA GENERALĂ TURCINEŞTI+ŞCOALA GENERALĂ SÂMBOTI 4849/31.07.2012
297. HORTOPAN GRIGORE MATEMATICĂ Grad I ŞCOALA GENERALĂ GRIGORE GEAMANU ŞCOALA GENERALĂ GRIGORE GEAMANU 3845/27.04.2012
298. HUREZANU NICOLIŢA GEOGRAFIE - LIMBĂ ŞI LITERATURĂ ENGLEZĂ Grad II ŞCOALA GIMNAZIALĂ CĂPRENI ŞCOALA GIMNAZIALĂ CĂPRENI 3476/01.04.2013
299. HUSARIU MONICA EDUCATOARE Grad II GRĂDINIȚA ”ROZA VENERINI” TG. JIU GRĂDINIȚA ”ROZA VENERINI” PILDEȘTI 4751/07.10.2014
300. IBINCEANU GH. LUCIA ÎNVĂŢĂTOR / INSTITUTOR / EDUCATOR / PROFESOR ÎN ÎNVĂŢĂMÂNTUL PRIMAR ŞI PREŞCOLAR Grad I GRĂDINIȚA CU PP NR. 1(GRĂDINIȚA NR. 7) GRĂDINIȚA CU PP NR. 1 (STRUCT. GRĂDINIȚA NR.7) 3845/27.04.2012
301. ILIESCU GEORGETA PROFESOR Grad I LICEUL TEHNOLOGIC TURCENI LICEUL TEHNOLOGIC TURCENI 4751/07.10.2014
302. ILIESCU LILIANA MARINELA MECANICA, ELECTRONICA, INFORMATICA Grad I GSIM CONSTANTIN BRANCUSI PESTISANI GSIM CONSTANTIN BRANCUSI PESTISANI 4849/31.07.2012
303. ILIESCU VASILE MATEMATICĂ Grad I COLEGIUL TEHNIC MATASARI COLEGIUL TEHNIC MATASARI 3845/27.04.2012
304. ILINCA ION BIOLOGIE Grad I ŞCOALA GENERALĂ SAMARINEȘTI ŞCOALA GENERALĂ SAMARINEȘTI 3845/27.04.2012
305. IONESCU COSMIN MECANICA Grad II LICEUL ENERGETIC TÂRGU JIU LICEUL ENERGETIC TÂRGU JIU 2544/27.03.2015
306. IONESCU GHEORGHE CRISTIAN ÎNVĂŢĂTOR / INSTITUTOR / EDUCATOR / PROFESOR ÎN ÎNVĂŢĂMÂNTUL PRIMAR ŞI PREŞCOLAR Grad I GRUPUL ŞCOLAR INDUSTRIAL STOINA GRUPUL ŞCOLAR INDUSTRIAL STOINA 3845/27.04.2012
307. IONESCU HAIDĂU ANA DARIA PROFESOR Grad I COLEGIUL NAŢIONAL TUDOR VLADIMIRESCU COLEGIUL NAŢIONAL TUDOR VLADIMIRESCU 4849/31.07.2012
308. IONESCU ILARIE-GHEORGHE MATEMATICĂ Grad I GRUPUL ŞCOLAR INDUSTRIAL STOINA GRUPUL ŞCOLAR INDUSTRIAL STOINA 3845/27.04.2012
309. IONESCU IRINA MIHAELA LIMBA ROMÂNĂ-LIMBA FRANCEZĂ Grad II GRUPUL ȘCOLAR INDUSTRIAL STOINA GRUPUL ȘCOLAR INDUSTRIAL STOINA 4849/31.07.2012
310. IONESCU MIHAELA LIMBA ŞI LITERATURA ROMÂNĂ Grad I GRUPUL ŞCOLAR INDUSTRIAL STOINA GRUPUL ŞCOLAR INDUSTRIAL STOINA 3845/27.04.2012
311. IONESCU SINA EDUCATOARE Grad I GRADINITA CU P.N. NR.15 TG-JIU (STRUCTURA) GRADINITA CU P.N. NR. 15 TG-JIU (STRUCTURA) 4849/31.07.2012
312. IONIŢĂ-NICULESCU MIHAELA ISTORIE-FILOSOFIE Grad I COLEGIUL COMERCIAL VIRGIL MADGEARU TÂRGU JIU COLEGIUL COMERCIAL VIRGIL MADGEARU TÂRGU JIU 3845/27.04.2012
313. IOVANOV VALERIA VICTORIA TEHNOLOGIA CONSTRUCTIILOR DE MASINI Doctorat COLEGIUL TEHNIC NR.2 TG - JIU COLEGIUL TEHNIC NR.2 TG - JIU 4849/31.07.2012
314. IŞFAN ION MATEMATICĂ Grad I LICEUL ROŞIA-JIU LICEUL ROŞIA-JIU 3845/27.04.2012
315. ISTRATE ELENA MATEMATICĂ Grad I ŞCOALA GENERALĂ NR.1 TICLENI ŞCOALA GENERALĂ NR.1 TICLENI 3845/27.04.2012
316. ISTRATE MIHAI INFORMATICĂ Grad II GRUPUL ŞCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL TICLENI GRUPUL ŞCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL TICLENI 3845/27.04.2012
317. ISUF PANTELIMON EDUCAŢIE FIZICĂ ŞI SPORT Grad I ŞCOALA GENERALĂ DRAGUTESTI ŞCOALA GENERALĂ DRAGUTESTI 3845/27.04.2012
318. IUGA CORNELIA EDUCAŢIE TEHNOLOGICĂ Grad I GRUP ŞCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI G.S.I.E. TURCENI 3845/27.04.2012
319. IVAN EMIL-IURI INGINER CENTRALE TERMOELECTRICE Grad I LICEUL ENERGETIC TG-JIU LICEUL ENERGETIC TG-JIU 2544/27.03.2015
320. IVANCU IONELA MARIA INVATATOR- EDUCATOARE Grad I GRUP SCOLAR INDUSTRIAL STOINA GRUP SCOLAR INDUSTRIAL STOINA 4849/31.07.2012
321. IVANOIU MARIA MAGDALENA ROMÂNĂ-ENGLEZĂ Grad II GRUP ŞCOLAR INDUSTRIAL MINIER BILTENI GRUP ŞCOLAR INDUSTRIAL MINIER BILTENI 3845/27.04.2012
322. JILĂVEANU ANDREEA PROFESOR Grad I COLEGIUL COMERCIAL VIRGIL MADGEARU COLEGIUL COMERCIAL VIRGIL MADGEARU 4849/31.07.2012
323. JUREBIE MARIA AUGUSTINA PROFESOR ÎNVĂŢĂMÂNT PREŞCOLAR Grad I GRĂDINIŢA P.P. ,,MIHAI EMINESCU" GRĂDINIŢA P.P. ,,MIHAI EMINESCU" 2544/27.03.2015
324. LĂCĂTUȘU EMIL PEDAGOGIE MUZICALĂ Grad I LICEUL DE ARTE CONSTANTIN BRĂILOIU TG-JIU LICEUL DE ARTE CONSTANTIN BRĂILOIU TG-JIU 5624/06.11.2015
325. LACATUSU ION CATALIN MATEMATICĂ-INFORMATICĂ Grad II ŞCOALA GENERALĂ CARPINIS ŞCOALA GENERALĂ CARPINIS 3845/27.04.2012
326. LĂCĂTUȘU RAMONA NICOLETA PEDAGOGIE MUZICALĂ Grad I LICEUL DE ARTE CONSTANTIN BRĂILOIU TG-JIU LICEUL DE ARTE CONSTANTIN BRĂILOIU TG-JIU 5624/06.11.2015
327. LAMBRACHE MARIA FIZICĂ Grad I LICEUL TEOLOGIC SFANTUL NICODIM LICEUL TEOLOGIC SFANTUL NICODIM 4849/31.07.2012
328. LAPADAT MARIUS MATEMATICA-FIZICA Grad II SCOALA GIMNAZIALA SAMARINESTI SCOALA GIMNAZIALA SAMARINESTI 3267/16.02.2017
329. LAPADAT NICOLAIE EDUCATIE FIZICA SI SPORT Grad I SCOALA GENERALA BENGESTI CIOCADIA SCOALA GENERALA BENGESTI CIOCADIA 4849/31.07.2012
330. LĂSCĂTEU NICOLAE EDUCAȚIE FIZICĂ ȘI SPORT Grad II ȘCOALA GENERALĂ DRĂGUȚEȘTI ȘCOALA GENERALĂ DRĂGUȚEȘTI 4849/31.07.2012
331. LASCU RENATE SIMONA MECANICA Grad II LICEUL TEHNOLOGIC BUSTUCHIN LICEUL TEHNOLOGIC BUSTUCHIN 5624/06.11.2015
332. LASTOVIEŢCHI ILEANA ÎNVĂŢĂTOR / INSTITUTOR / EDUCATOR / PROFESOR ÎN ÎNVĂŢĂMÂNTUL PRIMAR ŞI PREŞCOLAR Grad I GRĂDINIŢA P.P. MIHAI EMINESCU GRĂDINIŢA P.P. MIHAI EMINESCU 3845/27.04.2012
333. LEAHU-MORIE DANIELA CLAUDIA MATEMATICA Grad I SCOALA GIMNAZIALA GHE.TATARASCU SCOALA GIMNAZIALA GHE.TATARASCU 5624/06.11.2015
334. LEPADUS GABRIELA PROFESOR INV. PRESCOLAR Grad I GRADINITA PP VIS DE COPIL GRADINITA PP VIS DE COPIL 5667/07.09.2012
335. LIXANDRU CONSTANTIN LUCIAN EDUCAŢIE FIZICĂ ŞI SPORT - VOLEI Grad I CNTV CSS TG-JIU 3845/27.04.2012
336. LOGASCU CONSTANTIN INGINER MINE Grad I GR.SC.IND.MIN.C.BRANCUSIPESTISANI GR.SC.IND.MIN.C.BRANCUSIPESTISANI 5667/07.09.2012
337. LOGOFETESCU ELENA LIMBA SI LITERATURA ROMANA Grad I GRUP SCOLAR INDUSTRIAL BALTA GRUP SCOLAR INDUSTRIAL BALTA 4849/31.07.2012
338. LUBEN AURELIA FIZICĂ Grad I COLEGIUL MIHAI VITEAZUL BUMBESTI-JIU COLEGIUL MIHAI VITEAZUL BUMBESTI-JIU 3845/27.04.2012
339. LUNGAN CRISTINA ILEANA MATEMATICA Grad I SCOALA GIMNAZIALA GH.TATARASCU SCOALA GIMNAZIALA GH.TATARASCU 3267/16.02.2017
340. LUNGU ANA-MARIA PROFESOR INVATAMANT PRIMAR Grad I SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 ROVINARI SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 ROVINARI 3267/16.02.2017
341. LUPULESCU DANUT ISTORIE Grad II COLEGIUL MIHAI VITEAZUL COLEGIUL MIHAI VITEAZUL BUMBESTI-JIU 3845/27.04.2012
342. LUPULESCU DOREL TEHNOLOGIA CONSTRUCȚIILOR DE MAȘINI Grad I COLEGIULMIHAI VITEAZUL COLEGIUL MIHAI VITEAZUL 3845/27.04.2012
343. LUPULET ION MATEMATICĂ Grad I COLEGIUL TEHNIC MATASARI COLEGIUL TEHNIC MATASARI 3845/27.04.2012
344. LUPULET MARINELA DENISA MATEMATICĂ Grad II COLEGIUL NAŢIONAL TUDOR ARGHEZI COLEGIUL NAŢIONAL TUDOR ARGHEZI 3845/27.04.2012
345. LUTA ADRIAN CRISTIAN CONSILIERE PSIHOPEDAGOGICĂ Grad I COLEGIUL NAŢIONAL GEORGE COSBUC COLEGIUL NAŢIONAL GEORGE COSBUC 3845/27.04.2012
346. LUȚĂ ANTONIE ADRIAN GEOGRAFIE Grad II COLEGIUL TEHNIC MĂTĂSARI COLEGIUL TEHNIC MĂTĂSARI 3845/27.04.2012
347. MĂCIUCĂ SIMONA-ANTOANELA CHIMIE-FIZICĂ Doctorat COLEGIUL AUTO ,,T. VUIA” TG-JIU COLEGIUL AUTO ,,T. VUIA” TG-JIU 3476/01.04.2013
348. MĂLĂESCU GHEORGHE DAN MEDICINĂ GENERALĂ Grad I ȘCOALA POSTLICEALĂ SANITARĂ OMENIA ȘCOALA POSTLICEALĂ SANITARĂ OMENIA 5624/06.11.2015
349. MANCIU STEFAN FIZICĂ-INFORMATICĂ / ELECTRONICĂ-TELECOMUNICAȚII Grad I COLEGIUL TEHNIC MOTRU COLEGIUL TEHNIC MOTRU 3845/27.04.2012
350. MANOLACHE FLORINA AURORA LIMBA SI LITERATURA ROMANA- LIMBA SI LITERATURA FR Grad I LICEUL TEHNOLOGIC TURCENI LICEUL TEHNOLOGIC TURCENI 5557/22.11.2013
351. MANOLACHE MIHAI EDUCATIE FIZICA SI SPORT Grad I LICEUL TEHNOLOGIC TURCENI LICEUL TEHNOLOGIC TURCENI 5557/22.11.2013
352. MANTA RAVECA CHIMIE Grad I COLEGIUL NATIONAL ECATERINA TEODOROIU TG-JIU COLEGIUL NATIONAL ECATERINA TEODOROIU TG-JIU 4849/31.07.2012
353. MARGAU LUMINITA INSTITUTOR Grad I GRADINITA NR 21 GRADINITA NR 21 4849/31.07.2012
354. MARGINEANU VICTORIA LIMBA SI LITERATURA ROMANA-LB, SI LIT.ENGLEZA Grad I SCOALA GENERALA SAULESTI SCOALA GENERALA SAULESTI 4849/31.07.2012
355. MARGULESCU CONSTANTIN GEOGRAFIE Grad I GRUP ŞCOLAR INDUSTRIAL MINIER BILTENI GRUP ŞCOLAR INDUSTRIAL MINIER BILTENI 3845/27.04.2012
356. MARICA DOINA ROMÂNĂ-ENGLEZĂ Grad II ŞCOALA GENERALĂ CEAURU ISJ GORJ 3845/27.04.2012
357. MARINCA DANIELA MARIA BIOLOGIE-CHIMIE Grad II ŞCOALA GENERALĂ BORĂSCU ŞCOALA GENERALĂ BORĂSCU 3845/27.04.2012
358. MARINESCU CARMEN- MONICA EDUCATOARE Grad I GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 1 GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 1 3476/01.04.2013
359. MAZILU ALINA VICTORIA PROFESOR INVATAMANT PRIMAR Grad I SCOALA GIMNAZIALA ”ALEXANDRU STEFULESCU” TG-JIU SCOALA GIMNAZIALA ”ALEXANDRU STEFULESCU” TG-JIU 5624/06.11.2015
360. MERCIOIU IRINA ELENA PROFESOR Grad I COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET 3267/16.02.2017
361. MERGEA MIOARA CHIMIE FIZICA Grad I SCOALA GENERALA NR.2 MOTRU SCOALA GENERALA NR. 2 MOTRU 4849/31.07.2012
362. MERGEA NICOLAIE FIZICĂ Grad I COLEGIUL NAŢIONAL TUDOR VLADIMIRESCU TG JIU COLEGIUL NAŢIONAL TUDOR VLADIMIRESCU TG JIU 3845/27.04.2012
363. MERGEA TEODOR ISTORIE-FILOZOFIE Grad I COLEGIUL TEHNIC NR.2 TG-JIU COLEGIUL TEHNIC NR.2 TG-JIU 4849/31.07.2012
364. MERISOR ADELA PETRUTA LIMBA SI LITERATURA ROMANA Grad II SCOALA GIMNAZIALA NR.1 URDARI SCOALA GIMNAZIALA NR.1 URDARI 3267/16.02.2017
365. MESESAN TEODOR ELECTRONICA SI TELECOMUNICATII Grad I PALATUL COPIILOR TG JIU, FILIALA NOVACI PALATUL COPIILOR TG JIU FILIALA NOVACI 3476/01.04.2013
366. MIHAI MELANIA LIMBA SI LITERATURA FRANCEZA - LIMBA SI LIT ROMANA Grad I LICEUL DE MUZICA SI ARTE PLASTICE CTIN BRAILOIU LICEUL DE MUZICA SI ARTE PLASTICE CTIN BRAILOIU 5667/07.09.2012
367. MIHAI NATALIA PSIHOLOGIE Grad I ŞCOALA GENERALĂ SF. NICOLAE TARGU JIU CENTRUL JUDEŢEAN DE RESURSE ŞI ASISTENŢĂ EDUCAŢIONALĂ GORJ 3845/27.04.2012
368. MIHAILA L. ELENA INVATATOR-EDUCATOARE Grad I SCOALA GENERALA TINTARENI SC.GENERALA FLORESTI-TINTARENI 5667/07.09.2012
369. MIHĂILĂ MARINELA PROFESOR Grad I ŞCOALA GIMNAZIALĂ ”CONSTANTIN SĂVOIU” ŞCOALA GIMNAZIALĂ ”CONSTANTIN SĂVOIU” 5557/22.11.2013
370. MIJA ION ISTORIE Grad I SCOALA GENERALA LIHULESTI BERLESTI SCOALA GENERALA LIHULESTI BERLESTI 5667/07.09.2012
371. MIJA IONUT-VIOREL ISTORIE Grad I SC. GIMN. TG LOGRESTI, SC. GIMN.NEGRENI SC. GIMN. TG.LOGRESTI, SC. GIMN. NEGRENI 3839/11.07.2014
372. MINCHICI GHERGHINA MATEMATICĂ Grad I ŞCOALA GENERALĂ HUREZANI ŞCOALA GENERALĂ HUREZANI 3845/27.04.2012
373. MÎNDRULEANU SIMONA - IONELA EDUCATOARE Grad I GRĂDINIŢA CU PROGRAM PRELUNGIT LUMEA COPIILOR GRĂDINIŢA CU PROGRAM PRELUNGIT LUMEA COPIILOR 3267/16.02.2017
374. MITELEA ILEANA PROFESOR LOGOPED Grad I CJRAE GORJ CABINETUL INTERSCOLAR LICEUL TEOLOGIC 4849/31.07.2012
375. MITESCU GHEORGHE MATEMATICĂ Grad I LICEUL TEORETIC NOVACI INSPECTORATUL ŞCOLAR JUDEȚEAN GORJ 3845/27.04.2012
376. MITREA GHEORGHE PROFESOR Grad I LICEUL TEHNOLOGIC TURCENI LICEUL TEHNOLOGIC TURCENI 3839/11.07.2014
377. MOCIOI DANIEL ROMÂNĂ-LATINĂ Grad II COLEGIUL TEHNIC HENRI COANDĂ TG-JIU COLEGIUL TEHNIC HENRI COANDĂ TG-JIU 3845/27.04.2012
378. MODROIU ALIN-GABRIEL MATEMATICĂ Grad I GRUP ŞCOLAR ENERGETIC NR 1 TG JIU GRUP ŞCOLAR ENERGETIC NR 1 TG JIU 3845/27.04.2012
379. MODROIU GABRIELA MATEMATICA Grad I GRUPUL SCOLAR ENERGETIC NR.1 TG-JIU GRUPUL SCOLAR ENERGETIC NR.1 TG-JIU 4849/31.07.2012
380. MOGOSAN VERGINA LIMBA ROMANA-LIMBA ENGLEZA Grad II SCOALA GIMNAZIALA ,,PROF NICOLAE CARANDA” SCOALA GIMNAZIALA ,,PROF NICOLAE CARANDA” 3476/01.04.2013
381. MORMA MARIA JANINA PROFESOR Grad II SCOALA GIMNAZIALA MUSETESTI SCOALA GIMNAZIALA MUSETESTI 3267/16.02.2017
382. MREJERU MARCELA ISTORIE Doctorat COLEGIUL TEHNIC HENRI COANDA COLEGIUL TEHNIC HENRI COANDA 3845/27.04.2012
383. MUJA TEODORA MECANICĂ Grad I COLEGIUL AUTO TRAIAN VUIA TÂRGU-JIU COLEGIUL AUTO TRAIAN VUIA TÂRGU-JIU 3845/27.04.2012
384. MUNTEANU IONUȚ VALENTIN EDUCAŢIE FIZICĂ ŞI SPORT Grad I ŞCOALA GENERALĂ NR.1 BUMBEȘTI-JIU ŞCOALA GENERALĂ NR.1 BUMBEȘTI-JIU 3845/27.04.2012
385. MUNTEANU MIHAELA ROXANA EDUCAŢIE FIZICĂ ŞI SPORT Grad I COLEGIUL MIHAI VITEAZUL BUMBEŞTI-JIU COLEGIUL MIHAI VITEAZUL BUMBEŞTI-JIU 3845/27.04.2012
386. MURĂRIȚA DANIEL FILOSOFIE-SOCIOLOGIE Grad I LICEUL ENERGETIC TÂRGU JIU LICEUL ENERGETIC, CN SPIRU HARET 3267/16.02.2017
387. MUSTAȚĂ ANA-DANIELA PROFESOR DE LIMBA ŞI LITERATURA ROMÂNĂ Grad I COLEGIUL NAȚIONAL GEORGE COŞBUC COLEGIUL NAȚIONAL GEORGE COŞBUC 3267/16.02.2017
388. MUSTĂŢEA DOINA ISTORIE Grad I COLEGIUL TEHNIC NR.2TÂRGU-JIU COLEGIUL TEHNIC NR.2TÂRGU-JIU 5667/07.09.2012
389. MUTULETE CONSTANTIN CLAUDIU MATEMATICĂ-FIZICĂ Grad II GRUPUL ŞCOLAR INDUSTRIAL ROSIA DE AMARADIA GRUPUL ŞCOLAR INDUSTRIAL ROSIA DE AMARADIA 3845/27.04.2012
390. NĂGĂRA C. MARIANA MATEMATICĂ Grad I ŞC. GEN ECATERINA TEODOROIU ŞCOALA GEN ECATERINA TEODOROIU 3845/27.04.2012
391. NĂGĂRA N. NICOLAE MATEMATICĂ Grad I GRUPŞC.ENERGETIC NR1 GRUPŞCOALAENERGETIC NR1 3845/27.04.2012
392. NANU PETRE ECONOMIA INDUSTRIEI, CONSTRUCTIILOR ŞI TRANSPORT. Grad I COLEGIUL COMERCIAL VIRGIL MADGEARU TÂRGU JIU COLEGIUL COMERCIAL VIRGIL MADGEARU TÂRGU JIU 3845/27.04.2012
393. NĂNUȚ IULIA CARMEN ROMÂNĂ-ENGLEZĂ Grad II COLEGIUL TEHNIC ION MINCU COLEGIUL TEHNIC ION MINCU TG-JIU 3845/27.04.2012
394. NEAMTU CORINA MIHAELA PROFESOR PENTRU INVATAMANT PRIMAR Grad I SCOALA GENERALA ECATERINA TEODOROIU SCOALA GENERALA ECATERINA TEODOROIU 5667/07.09.2012
395. NEAMŢU GHEORGHE PROFESOR Grad I COLEGIUL MIHAI VITEAZUL BUMBEŞTI JIU COLEGIUL MIHAI VITEAZUL BUMBEŞTI JIU 4849/31.07.2012
396. NEAMŢU VALERIA MAŞINI ŞI INSTALAŢII MINIERE Grad I GRUP ŞCOLAR INDUSTRIAL TISMANA GRUP ŞCOLAR INDUSTRIAL TISMANA 3845/27.04.2012
397. NECSULEA ANGELICA ISTORIE-GEOGRAFIE Grad I ŞCOALA GENERALĂ COROBAI ŞCOALA GENERALĂ COROBAI 3845/27.04.2012
398. NECSULEA COSMIN MARIAN BIOLOGIE Grad I ŞCOALA GENERALĂ COROBAI ŞCOALA GENERALĂ COROBAI 3845/27.04.2012
399. NEGREA CONSTANTINA ȘTIINȚE SOCIO-UMANE Grad I COLEGIUL NAŢIONALGEORGE COSBUCMOTRU COLEGIUL NAŢIONALGEORGE COSBUC 3845/27.04.2012
400. NEGREA CRISTINA EDUCATOARE Grad II GRADINIȚA CU P. P. ”CONSTANTIN BRÂNCUȘI” GRĂDINIȚA CU P. P. ”CONSTANTIN BRÂNCUȘI” 5624/06.11.2015
401. NEGREA GABRIELA ROMANA -FRANCEZA Grad I SCOALA GENERALA NR2 MOTRU SCOALA GENERALA NR 2 MOTRU 4849/31.07.2012
402. NEGREA NICOLAE ISTORIE Grad I COLEGIUL NAŢIONAL GEORGE COSBUC COLGIUL NAŢIONALGEORGE COSBUCMOTRU 3845/27.04.2012
403. NEGRICIOIU MARIANA PROFESOR Grad I SCOALA GIMNAZIALA ALIMPESTI SCOALA GIMNAZIALA ALIMPESTI 3267/16.02.2017
404. NEGRU ELENA INFORMATICA Grad I LICEUL ENERGETIC TARGU JIU LICEUL ENERGETIC TG-JIU/ CNET TG-JIU 3267/16.02.2017
405. NEGULEASA CARMEN BIOLOGIE Grad I COLEGIUL NATIONAL ECATERINA TEODOROIU COLEGIUL NATIONAL ECATERINA TEODOROIU 4849/31.07.2012
406. NICHIFOR DORINA ISTORIE-FILOSOFIE Doctorat ŞCOALA GENERALĂ ALEXANDRU STEFULESCU TG JIU SOALA GENERALĂ ALEXANDRU STEFULESCU TG-JIU 3845/27.04.2012
407. NICHIFOR GHEORGHE ISTORIE-FILOSOFIE Doctorat COLEGIUL NAŢIONAL ECATERINA TEODOROIU TG-JIU COLEGIUL ECATERINA TEODOROIU TG-JIU 3845/27.04.2012
408. NICULESCU MARIANA-LUMINITA PROFESOR INVATAMANT PRIMAR Grad I SCOALA GIMNAZIALA "GHEORGHE TATARASCU" SCOALA GIMNAZIALA "GHEORGHE TATARASCU" 5624/06.11.2015
409. NICULESCU STEFAN INGINER MECANIC Grad II LICEUL TEHNOLOGIC ROSIA DE AMARADIA LICEUL TEHNOLOGIC ROSIA DE AMARADIA 3476/01.04.2013
410. NISTORAN ELENA PROFESOR Grad I CLUBUL COPIILOR MOTRU CLUBUL COPIILOR MOTRU 5667/07.09.2012
411. NITESCU IRINA PROFESOR Grad I SCOALA GENERALA CARPINIS SCOALA GENERALA CARPINIS 4849/31.07.2012
412. NODEA GHEORGHE EUGEN INFORMATICĂ Grad I COLEGIUL NAŢIONAL TUDOR VLADIMIRESCU, TG-JIU COLEGIUL NAŢIONAL TUDOR VLADIMIRESCU, TG-JIU 3845/27.04.2012
413. NOVAC AURORA VICTORIA LIMBA ŞI LITERATURA ROMÂNĂ Grad II COLEGIUL NAŢIONAL ”TUDOR ARGHEZI” COLEGIUL NAŢIONAL ”TUDOR ARGHEZI” 3476/01.04.2013
414. OANA IONEL ENERGETICĂ Grad I GRUP ŞCOLAR ENERGETIC NR. 1 TG-JIU GRUP ŞCOLAR ENERGETIC NR. 1 TG-JIU 3845/27.04.2012
415. OCHETAN LORIANA ROMANA / ENGLEZA Grad I CEVM SI LIC.TEHN. BIRSESTI SC.GIMN.AL. STEFULESCU 3267/16.02.2017
416. OCHIANA IONICA LIMBA ŞI LITERATURA ROMÂNĂ Grad I ŞCOALA GEN. NR. 1 MOTRU ŞCOALA GEN. NR.1 MOTRU 3845/27.04.2012
417. OCHIANA NECULAI MATEMATICA Grad II SC GEN NR 1 MOTRU SC GEN NR1 MOTRU 4849/31.07.2012
418. OLARU VALENTIN INFORMATICĂ Grad I COLEGIUL NAŢIONAL ECATERINA TEODOROIU COLEGIUL NAŢIONAL ECATERINA TEODOROIU 3845/27.04.2012
419. OPREA MARIELA RODICA TRICOTAJE- CONFECŢII TEXTILE Grad I COLEGIUL AUTO TRAIAN VUIA TÂRGU-JIU COLEGIUL AUTO TRAIAN VUIA TÂRGU-JIU 3845/27.04.2012
420. OPRIȘ NICOLAE EDUCAŢIE FIZICĂ ŞI SPORT Grad I ŞCOALA GENERALĂ SAULESTI ŞCOALA GENERALĂ SAULESTI 3845/27.04.2012
421. OPROIU LUMINIŢA ŞTIINŢE JURIDICE Grad I LICEUL CU PROGRAM SPORTIV TG.-JIU LICEUL CU PROGRAM SPORTIV TG.-JIU 4849/31.07.2012
422. ORZAN ION COSMIN GEOGRAFIE Grad II GRUP ŞCOLAR INDUSTRIAL BAIA DE FIER GRUP ŞCOLAR INDUSTRIAL BAIA DE FIER 3845/27.04.2012
423. PADUREANU LUCIA MATEMATICĂ Grad I GRUP ŞCOLAR BIRSESTI GRUP ŞCOLAR BIRSESTI 3845/27.04.2012
424. PANĂ ANA PROFESOR PENTRU ÎNVĂȚĂMÂNTUL PRIMAR Grad I ȘCOALA GIMNAZIALĂ CRUȘEȚ ȘCOALA GIMNAZIALĂ CRUȘEȚ 5624/06.11.2015
425. PANĂ IOAN MATEMATICĂ Grad I GRUPUL ŞCOLAR INDUSTRIAL BUSTUCHIN GRUPUL ŞCOLAR INDUSTRIAL BUSTUCHIN 3845/27.04.2012
426. PANDIA DANIELA-ARIANA ISTORIE-FILOSOFIE Grad I COLEGIUL NAŢIONAL TUDOR ARGHEZI COLEGIUL NAŢIONAL TUDOR ARGHEZI 3845/27.04.2012
427. PANDURU CORINA LIMBA SI LITERATURA ROMANA Doctorat SC. GEN. CONSTANTIN SAVOIU SC. GEN. CONSTANTIN SAVOIU 4849/31.07.2012
428. PANDURU ION DANIEL EDUCAŢIE FIZICĂ ŞI SPORT Grad I GRUPUL ŞCOLAR INDUSTRIAL BAIA DE FIER GRUPUL ŞCOLAR INDUSTRIAL BAIA DE FIER 3845/27.04.2012
429. PANOIU LAURENTIU VASILE PEDAGOGIE MUZICALA Grad I PALATUL COPIILOR TARGU JIU PALATUL COPIILOR TARGU JIU 5076/31.08.2016
430. PARALESCU SEBASTIAN JUSTIN MATEMATICĂ Grad I COLEGIUL NAŢIONAL ECATERINA TEODOROIU TARGU JIU INSPECTORATUL ŞCOLAR JUDEȚEAN GORJ 3845/27.04.2012
431. PASĂRE   DUMITRU MUZICĂ Grad II LICEUL DE MUZICĂ ŞI ARTE PLASTICE C-TIN BRĂILOIUI LICEUL DE MUZICĂ ŞI ARTE PLASTICE C-TIN BRĂILOIUI 3845/27.04.2012
432. PASARE ION MATEMATICĂ Grad I GRUPUL ŞCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI GRUPUL ŞCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI 3845/27.04.2012
433. PASARE LAURA DREPT Grad II SCOALA GENERALA NR. 1 SCOALA GENERALA NR. 1 5667/07.09.2012
434. PASARESCU ANGELA LIMBA SI LITERATURA ROMANA Grad I SCOALA GENERALA COROBAI, DRAGOTESTI SCOALA GENERALA COROBAI 4849/31.07.2012
435. PĂSĂRIN MARIA ÎNVĂŢĂTOR / INSTITUTOR / EDUCATOR / PROFESOR ÎN ÎNVĂŢĂMÂNTUL PRIMAR ŞI PREŞCOLAR Grad I GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT ROVINARI GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT ROVINARI 3845/27.04.2012
436. PĂSĂTOIU NADIA MIRELA ISTORIE GEOGRAFIE, T.I.C Grad I ŞCOALA GENERALĂ NR. 1 MUŞETEŞTI ŞCOALA GENERALĂ NR. 1 MUŞETEŞTI 4849/31.07.2012
437. PAŞCANIUC N. CLAUDIA INFORMATICĂ Grad I COLEGIUL NAŢIONAL GEORGE COŞBUC COLEGIUL NAŢIONAL GEORGE COŞBUC 3845/27.04.2012
438. PASEK IONELA-MARIA LIMBA ENGLEZA Grad I SCOALA GENERALACONSTANTIN SAVOIU SCOALA GENERALACONSTANTIN SAVOIU 5667/07.09.2012
439. PĂTRĂŞCOIU ANA-MARIA CHIMIE-FIZICA Grad I GRUP ŞCOLAR INDUSTRIAL BUSTUCHIN SCOALA GENERALĂ CONSTANTIN SĂVOIU 4849/31.07.2012
440. PATRASCOIU EMIL MATEMATICĂ Grad I COLEGIUL NAŢIONAL ECATERINA TEODOROIU INSPECTORATUL ŞCOLAR JUDEȚEAN GORJ 3845/27.04.2012
441. PATRASCOIU ROZICA SEVASTITA CARMEN ROMÂNĂ-ENGLEZĂ Grad II ŞCOALA GENERALĂ POMPILIU MARCEA TG-JIU ŞCOALA GENERALĂ POMPILIU MARCEA TG-JIU 3845/27.04.2012
442. PĂTRĂŞCOIU SIMONA INGINERIE CHIMICĂ Grad I COLEGIUL TEHNIC GENERAL GHEORGHE MAGHERU COLEGIUL TEHNIC GENERAL GHEORGHE MAGHERU 3845/27.04.2012
443. PATRASCU CODRUTA TEODORA TEHNOLOGIA CONSTRUCȚIILOR DE MAȘINI Grad I COLEGIUL AUTO TRAIAN VUIA TÂRGU-JIU COLEGIUL AUTO TRAIAN VUIA TÂRGU-JIU 3845/27.04.2012
444. PATRASCU NICOLETA-MARIANA PROFESOR- LB. FRANCEZA Grad II SCOALA GENERALA TURBUREA SCOALA GENERALA TURBUREA 4849/31.07.2012
445. PATRUICA ANAMARIA NINA ÎNVĂŢĂTOR / INSTITUTOR / EDUCATOR / PROFESOR ÎN ÎNVĂŢĂMÂNTUL PRIMAR ŞI PREŞCOLAR / DREPT Grad I ŞCOALA GENERALĂ ALEXANDRU STEFULESCU ŞCOALA GENERALĂ ALEXANDRU STEFULESCU 3845/27.04.2012
446. PATRULESCU CORINA ELENA ROMÂNĂ-ENGLEZĂ Grad II COLEGIUL GHEORGHE TATARESCU ROVINARI COLEGIUL GHEORGHE TATARESCU ROVINARI 3845/27.04.2012
447. PĂTRUȚ FELICIA MAȘINI HIDRAULICE ȘI PNEUMATICE Grad I COLEGIUL TEHNIC NR. 2 COLEGIUL TEHNIC NR. 2 5624/06.11.2015
448. PĂUNA RODICA LIMBA ŞI LITERATURA ROMÂNĂ Grad I COLEGIUL NAŢIONAL GEORGE COȘBUC COLEGIUL NAŢIONAL GEORGE COȘBUC 3845/27.04.2012
449. PĂUNESCU ANGHEL-NICOLAE TEOLOGIE ORTODOXĂ Grad I COLEGIUL NAŢIONAL SPIRU HARET TÂRGU-JIU COLEGIUL NAŢIONAL SPIRU HARET TÂRGU-JIU 3845/27.04.2012
450. PĂUNESCU FELICIA RELIGIE Grad I COLEGIUL NAŢIONAL SPIRU HARET TÂRGU-JIU COLEGIUL NAŢIONAL SPIRU HARET TÂRGU-JIU 3845/27.04.2012
451. PAVEL ION EDUCAŢIE FIZICĂ ŞI SPORT Grad I G.S.I.M. C. BRANCUŞIPESTIŞANI G.S.I.M. C. BRANCUŞIPESTIŞANI 3845/27.04.2012
452. PAVEL MARIETA LIMBA FRANCEZA Grad I COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET 4849/31.07.2012
453. PECINGINĂ VASILE PEDAGOGIA ARTELOR PLASTICE ŞI DECORATIVE Grad II ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 2544/27.03.2015
454. PEPTAN ANCA MARIA MATEMATICA Grad I COLEGIUL TEHNIC NR.2 TG-JIU COLEGIUL TEHNIC NR.2 TG-JIU 5667/07.09.2012
455. PEPTAN SIMONA ADRIANA ISTORIE FILOSOFIE Grad I COLEGIUL NATIONAL ECATERINA TEODOROIU COLEGIUL NATIONAL ECATERINA TEODOROIU 4849/31.07.2012
456. PERESCU CLAUDIU ION EDUCAŢIE FIZICĂ ŞI SPORT Grad II GRUPUL ŞCOLAR INDUSTRIAL BUSTUCHIN GRUPUL ŞCOLAR INDUSTRIAL BUSTUCHIN 3845/27.04.2012
457. PETCU SPERANTA CHIMIE- FIZICA Grad I SC.GEN. ALEXANDRU STEFULESCU SC.GEN. ALEXANDRU STEFULESCU 4849/31.07.2012
458. PETRACHE ILONA EDUCAŢIE TEHNOLOGICĂ Grad I ŞCOALA GENERLA ANINOASA, GORJ ŞCOALA GENERALĂ ANINOASA 3845/27.04.2012
459. PETROI ALEXANDRU FIZICĂ-MATEMATICĂ-INFORMATICĂ Grad I ŞCOALA GENERALĂ ANINOASA ŞCOALA GENERALĂ ANINOASA, JUD. GORJ 3845/27.04.2012
460. PETRONIU MARIA-CLAUDIA LIMBA FRANCEZA Grad I LICEUL CU PROGRAM SPORTIV LICEUL CU PROGRAM SPORTIV TÂRGU-JIU 5624/06.11.2015
461. PICU I. RODICA MATEMATICĂ Grad I ŞCOALA GENERALĂ POMPILIU MARCEA ŞCOALA GENERALĂ POMPILIU MARCEA 3845/27.04.2012
462. PÎRVULESCU ALINA PROF. INV. PRESCOLAR Grad I GRĂDINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 1 (STRUCTURA NR GRĂDINIŢA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.1 (STRUCTURA NR.4) 3476/01.04.2013
463. PIRVULESCU EDUARD - NELU MATEMATICĂ Grad I ŞCOALA GENERALĂ NR 1 MOTRU ŞCOALA GENERALĂ NR 1 MOTRU 3845/27.04.2012
464. PIRVULESCU LIDIA-EMILIA ÎNVĂŢĂTOR / INSTITUTOR / EDUCATOR / PROFESOR ÎN ÎNVĂŢĂMÂNTUL PRIMAR ŞI PREŞCOLAR Grad I ŞCOALA GENERALĂ VOIEVOD LITOVOI ŞCOALA GENERALĂ VOIEVOD LITOVOI 3845/27.04.2012
465. PÎRVULESCU M. CLAUDIA PROFESOR PENTRU ÎNVĂȚĂMÂNTUL PRIMAR Grad I ȘCOALA GIMNAZIALĂ CRUȘEȚ ȘCOALA GIMNAZIALĂ CRUȘEȚ 3267/16.02.2017
466. PÎRVULESCU MARINELA PEDAGOGIE / LIMBA ŞI LITERATURA ROMÂNĂ Grad II COLEGIUL NAŢIONAL ECATERINA TEODOROIU GRUPUL ŞCOLAR ENERGETIC NR.1, TG-JIU 3845/27.04.2012
467. PIRVULESCU MIHAELA BIOLOGIE Grad I COLEGIUL NAŢIONAL TUDOR VLADIMIRESCU TG JIU COLEGIUL NAŢIONAL TUDOR VLADIMIRESCU TG JIU 3845/27.04.2012
468. PISCANU CAMELIA ROMÂNĂ-LATINĂ Grad I COLEGIUL MIHAI VITEAZUL COLEGIUL MIHAI VITEAZUL 3845/27.04.2012
469. PLESA MADALINA ADRIANA BIOLOGIE Grad I COLEGIUL TEHNIC MOTRU COLEGIUL TEHNIC MOTRU 3267/16.02.2017
470. POP PARASCHIVA MATEMATICĂ Grad I ŞCOALA GENERALĂ NR3 ROVINARI ŞCOALA GENERALĂ NR.3 ROVINARI 3845/27.04.2012
471. POPA CLAUDIA LUMINITA RELIGIE/ LIMBA SI LITERATURA ROMANA Grad II COLEGIUL MIHAI VITEAZUL BUMBESTI- JIU COLEGIUL MIHAI VITEAZUL BUMBESTI- JIU 5076/31.08.2016
472. POPA DANIEL LIMBA SI LITERATURA ROMANA Grad II ȘCOALA GENERALĂ ECATERINA TEODOROIU ȘCOALA GENERALĂ ECATERINA TEODOROIU 4849/31.07.2012
473. POPA ELENA MATEMATICĂ Grad I GRUPUL ŞCOLAR INDUSTRIAL BAIA DE FIER GRUPUL ŞCOLAR INDUSTRIAL BAIA DE FIER 3845/27.04.2012
474. POPA ELEONORA BIOLOGIE - EDUCAȚIE TEHNOLOGICĂ Grad I ȘC. GIMNAZIALĂ CRUȘEȚ - ȘC. GIMNAZIALĂ HUREZANI ȘC. GIMNAZIALĂ CRUȘEȚ - ȘC. GIMNAZIALĂ HUREZANI 5624/06.11.2015
475. POPA VLADIMIR PROFESOR Grad I CLUBUL ȘCOLAR SPORTIV TÂRGU JIU CLUBUL ȘCOLAR SPORTIV TÂRGU JIU 3267/16.02.2017
476. POPESCU ADRIAN CONSTANTIN MATEMATICĂ Grad I ŞCOALA GENERALĂ SFANTUL NICOLAE ŞCOALA GENERALĂ SFANTUL NICOLAE 3845/27.04.2012
477. POPESCU ALINA-DIANA LB. SI LIT. ROMANA - LB. SI LIT. ENGLEZA Grad II PALATUL COPIILOR PALATUL COPIILOR 3267/16.02.2017
478. POPESCU ANCA-MANUELA INFORMATICĂ Grad II LICEUL ENERGETIC LICEUL ENERGETIC TÂRGU JIU 2544/27.03.2015
479. POPESCU AUREL ISTORIE-FILOSOFIE Grad I COLEGIUL NAŢIONAL TUDOR VLADIMIRESCU ŞCOALA GIMNAZIALĂ AL.STEFULESCU 3845/27.04.2012
480. POPESCU CAMBREA VERONICA ÎNVĂŢĂTOR / INSTITUTOR / EDUCATOR / PROFESOR ÎN ÎNVĂŢĂMÂNTUL PRIMAR ŞI PREŞCOLAR Grad I ŞCOALA GENERALĂ NR. 1 GEORGE USCATESCU ŞCOALA GENERALĂ NR. 1 GEORGE USCATESCU 3845/27.04.2012
481. POPESCU CORNELIA LIMBA FRANCEZĂ/LIMBA RUSĂ Grad I ȘCOALA GIMNAZIALĂ GHEORGHE TĂTĂRĂSCU ȘCOALA GIMNAZIALĂ GHEORGHE TĂTĂRĂSCU 5076/31.08.2016
482. POPESCU DACIA BIOLOGIE Grad I ŞCOALA GENERALĂ ALEXANDRU STEFULESCU ŞCOALA GENERALĂ ALEXANDRU STEFULESCU 3845/27.04.2012
483. POPESCU DAN ELECTROTEHNICĂ Doctorat COLEGIUL TEHNIC ”ION MINCU” COLEGIUL TEHNIC ”ION MINCU” 3476/01.04.2013
484. POPESCU DANIELA PROFESOR ÎNVĂȚĂMÂNT PRIMAR Grad I ȘCOALA GIMNAZIALĂ TG-LOGREȘTI ȘCOALA GIMNAZIALĂ TG-LOGREȘTI 5624/06.11.2015
485. POPESCU DANIELA EDUCATOARE Grad I GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.8 TG-JIU GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.8 TG-JIU 2544/27.03.2015
486. POPESCU DORINA FILOSOFIE-ISTORIE Grad I COLEGIUL NAŢIONAL ECATERINA TEODOROIU COLEGIUL TEHNIC ION MINCU 3845/27.04.2012
487. POPESCU ELENA ELECTROMECANICA, T.I.C., ELECTRONICA SI AUTOMATIZA Grad I GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL BUSTUCHIN GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL BUSTUCHIN 4849/31.07.2012
488. POPESCU ELENA-MIRABELA LIMBA SI LITERATURA ROMANA Grad II COLEGIUL GHEORGHE TATARESCU COLEGIUL GHEORGHE TATARESCU 5624/06.11.2015
489. POPESCU ELEONORA CAMELIA PEDAGOGIE MUZICALA Grad II COLEGIUL NATIONAL ”TUDOR VLADIMIRESCU” COLEGIUL NATIONAL ”TUDOR VLADIMIRESCU” 3476/01.04.2013
490. POPESCU GABRIEL VICTOR PEDAGOGIE MUZICALĂ Grad II ŞCOALA GENERALĂ ECATERINA TEODOROIU ŞCOALA GENERA ECATERINA TEODOROIU 3845/27.04.2012
491. POPESCU GEORGETA LIMBA SI LITERATURA ROMÂNĂ/LIMBA ȘI LITERATURA FRA Grad I COLEGIUL NATIONAL ”SPIRU HARET” TG JIU INSPECTORATUL SCOLAR JUDETEAN GORJ 3476/01.04.2013
492. POPESCU ILEANA CHIMIE-FIZICĂ Doctorat ŞCOALA GENERALĂ CONSTANTIN SAVOIU ŞCOALA GENERALĂ CONSTANTIN SAVOIU 3845/27.04.2012
493. POPESCU IOANA ELISABETA PROFESOR Grad I ŞCOALA GIMNAZIALĂ SCOARŢA ŞCOALA GIMNAZIALĂ SCOARŢA 3267/16.02.2017
494. POPESCU ION LIMBA ŞI LITERATURA ROMÂNĂ Grad I ŞCOALA GENERALĂ GHEORGHE TATARASCU TG-JIU ŞCOALA GENERALĂ GHEORGHE TATARASCU TG-JIU 3845/27.04.2012
495. POPESCU IONEL COSMIN MATEMATICA Grad I LICEUL TEHNOLOGIC G-RAL C-TIN SANDRU BALTA LICEUL TEHNOLOGIC G-RAL C-TIN SANDRU BALTA 5624/06.11.2015
496. POPESCU IONUT PEDAGOGIE MUZICALĂ Grad I PALATUL COPIILOR TG-JIU PALATUL COPIILOR TG-JIU 3845/27.04.2012
497. POPESCU LUMINITA MILI ENGLEZĂ Grad I COLEGIUL NAŢIONAL TUDOR VLADIMIRESCU INSPECTORATUL ŞCOLAR JUDEȚEAN GORJ 3845/27.04.2012
498. POPESCU MANUELA ILEANA ÎNVĂŢĂTOR / INSTITUTOR / EDUCATOR / PROFESOR ÎN ÎNVĂŢĂMÂNTUL PRIMAR ŞI PREŞCOLAR Grad I ŞCOALA GENERALĂ CONSTANTIN SAVOIU ŞCOALA GENERALĂ CONSTANTIN SAVOIU TARGU JIU 3845/27.04.2012
499. POPESCU MARIA EDUCATOARE Grad I ŞCOALA GIMNAZIALĂ NOVACI ȘCOALA GIMNAZIALĂ NOVACI 3267/16.02.2017
500. POPESCU MARIA-MARIANA MATEMATICĂ Grad I ŞCOALA GENERALĂ CÎLNIC, GORJ ŞCOALA GENERALĂ CÎLNIC, GORJ 3845/27.04.2012
501. POPESCU MELANIA EDUCAŢIE FIZICĂ ŞI SPORT Grad II ŞCOALA GENERALĂ SLIVILESTI ŞCOALA GENERALĂ SLIVILESTI 3845/27.04.2012
502. POPESCU MELANIA MARIA STIINTE ECONOMICE-FINANTE SI ASIGURARI Grad I COLEGIUL COMERCIAL VIRGIL MADGEARU TG-JIU COLEGIUL COMERCIAL VIRGIL MADGEARUTG-JIU 4849/31.07.2012
503. POPESCU MIHAELA MINELA ȘTIINȚE ECONOMICE Grad I COLEGIUL COMERCIAL VIRGIL MADGEARU TÂRGU JIU COLEGIUL COMERCIAL VIRGIL MADGEARU TÂRGU JIU 3845/27.04.2012
504. POPESCU NICUSOR VIOREL RELIGIE ORTODOXA Doctorat LICEUL TEHNOLOGIC BUSTUCHIN LICEUL TEOLOGIC TG-JIU 3267/16.02.2017
505. POPESCU SIMONA ILEANA ÎNVĂŢĂTOR / INSTITUTOR / EDUCATOR / PROFESOR ÎN ÎNVĂŢĂMÂNTUL PRIMAR ŞI PREŞCOLAR Grad I ŞCOALA GENERALĂ CONSTANTIN SAVOIU ŞCOALA GENERALĂ CONSTANTIN SAVOIU 3845/27.04.2012
506. POPESCU TEODORA RAMONA BIOLOGIE Grad I LICEUL DE MUZICA SI ARTE PLASTICE C. BRAILOIU LICEUL DE MUZICA SI ARTE PLASTICE C. BRAILOIU 4849/31.07.2012
507. POPESCU VIOLETA SANDA MINE / ELECTRONICĂ TELECOMUNICAŢII Grad I COLEGIUL NAŢIONAL GHEORGHE TATARESCU ROVINARI COLEGIUL NAŢIONAL GHEORGHE TATARESCU ROVINARI 3845/27.04.2012
508. POPESCU VIOREL CHIMIE-FIZICA Grad II SCOALA GIMNAZIALA BUMBESTI-PITIC SCOALA GIMNAZIALA BUMBESTI-PITIC 3267/16.02.2017
509. POPICA IULIANA PROFESOR LIMBA ROMÂNĂ Grad II ŞCOALA GENERALĂ CĂRPINIŞ ŞCOALA GENERALĂ CĂRPINIŞ 5667/07.09.2012
510. POPICA VICTORIA MADALINA RUSĂ-ROMÂNĂ Grad I LICEUL TEORETIC NOVACI LICEUL TEORETIC NOVACI 3845/27.04.2012
511. POPOVICI LAURENTIU DANIEL TEOLOGIE ORTODOXĂ / ISTORIE Grad I ŞCOALAGEN. GHG. TATARASCU CASA CORPULUI DIDACTIC GORJ 3845/27.04.2012
512. PORA CONSTANTIN EDUCAŢIE FIZICĂ ŞI SPORT Grad I ŞCOALA GENERALĂ PADES ŞCOALA GENERALĂ PADES 3845/27.04.2012
513. PREOTEASA CARMEN-FLORINA PROFESOR Grad I COLEGIUL NATIONAL ECATERINA TEODOROIU COLEGIUL NATIONAL ECATERINA TEODOROIU 4849/31.07.2012
514. PRIESCU NICOLETA PROFESOR INVATAMANT PRESCOLAR Grad I GRADINITA SOMANESTI GRADINITA SOMANESTI 2544/27.03.2015
515. PRUNESCU ROMEO MATEMATICĂ Grad I ŞCOALA GENERALĂ NR. 1 ŞCOALA GENERALĂ NR. 1 3845/27.04.2012
516. PUCULETE ARETIA ROMÂNĂ-FRANCEZĂ Grad II ŞCOALA GENERALĂ NR.1 URDARI ŞCOALA GENERALĂ NR.1 URDARI 3845/27.04.2012
517. PURCEL D AURELIA- VALERICA INVATATOR-EDUCATOR Grad I GRADINITA COLEGIUL TEHNIC MATASARI GRADINITA COLEGIUL TEHNIC MATASARI 4849/31.07.2012
518. PURCEL GH LUCIAN INGINERIE ELECTRICA Doctorat COLEGIUL TEHNIC MATASARI COLEGIUL TEHNIC MATASARI 4849/31.07.2012
519. PURDESCU CLAUDIU MIHAIL ISTORIE Grad II COLEGIUL TEHNIC MATASARI COLEGIUL TEHNIC MATASARI 3845/27.04.2012
520. PUŞCAŞ CLAUDIA PROFESOR LIMBA ŞI LITERATURA ROMÂNĂ Grad II ŞCOALA GENERALĂ NR.1 ŢICLENI ŞCOALA GENERALĂ NR.1 ŢICLENI 4849/31.07.2012
521. RADA LOREDANA-LAVINIA INVATATOR-EDUCATOARE Grad I SCOALA GIMNAZIALA BALCESTI SCOALA GENERALA NR1 BENGESTI 3267/16.02.2017
522. RADOI ADRIANA-CRISTINA INVATATOR-EDUCATOARE Grad I GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.1 GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.1 4849/31.07.2012
523. RADOI CARMEN-ELENA ENGLEZĂ-FRANCEZĂ Grad I ŞCOALA GENERALĂ NOVACI ŞCOALA GENERALĂ NOVACI 3845/27.04.2012
524. RADU MANUELA BIOLOGIE Grad I COLEGIUL NAŢIONAL TUDOR VLADIMIRESCU COLEGIUL NAŢIONAL TUDOR VLADIMIRESCU 3845/27.04.2012
525. RADUCA MAGDALENA PEDAGOGIA INVATAMANTULUI PRIMAR SI PRESCOLAR Grad I SCOALA GIMNAZIALA NOVACI GRADINITA NOVACI 5624/06.11.2015
526. RĂDULEA-ZAMFIRESCU BOGDAN EDUCAŢIE FIZICĂ ŞI SPORT Grad I COLEGIUL NAŢIONAL TUDOR VLADIMIRESCU, TG-JIU, GORJ COLEGIUL NAŢIONAL TUDOR VLADIMIRESCU 3845/27.04.2012
527. RAICA ALINA MIHAELA LIMBA ROMÂNĂ-LIMBA ENGLEZĂ Grad I ŞCOLA GIMNAZIALĂ ,,GHEORGHE TĂTĂRĂSCU''TG-JIU ŞCOALA GIMNAZIALĂ,,GHEORGHE TĂTĂRĂSCU' TG-JIU 5624/06.11.2015
528. RAICA CRISTINEL- MANOLE RELIGIE ORTODOXA Grad I SCOALA GIMNAZIALA GHEORGHE TATARASCU SCOALA GIMNAZIALA GHEORGHE TATARASCU 5076/31.08.2016
529. RAICEA ELENA-GABRIELA FIZICA Grad II GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ROSIA DE AMARADIA, GORJ GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ROSIA DE AMARADIA, GORJ 4849/31.07.2012
530. RAICU CARMEN LIMBA SI LITERATURA ENGLEZA Grad II LICEUL TEHNOLOGIC BILTENI LICEUL TEHNOLOGIC BILTENI 5624/06.11.2015
531. RAICU DANIELA CHIMIE-FIZICĂ Grad I ŞCOALA GENERALĂ NICOLAE N.CARANDA GLOGOVA ŞCOALA GENERALĂ NICOLAE N.CARANDA GLOGOVA 3845/27.04.2012
532. RAMESCU ILEANA PROFESOR INVATAMANT PRESCOLAR Grad I GRADINITA CU P.P.NR.1(STRUCTURA 4),MOTRU GRADINITA CU P.P.NR.1(STRUCTURA 4),MOTRU 4849/31.07.2012
533. RĂSCOL GABRIEL ADRIAN EDUCAŢIE FIZICĂ ŞI SPORT Grad I LICEUL CU PROGRAM SPORTIV TG.-JIU LICEUL CU PROGRAM SPORTIV TG.-JIU 4849/31.07.2012
534. RAT FLORIN ADRIAN GEOGRAFIE Grad I SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 SCOALA GIMNAZIALA SAMARINESTI 3267/16.02.2017
535. RAT JANA DANIELA ISTORIE Grad I SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 MOTRU 3267/16.02.2017
536. RAUT ION PROFESOR Grad I LICEUL TEHNOLOGIC TISMANA LICEUL TEHNOLOGIC TISMANA 3476/01.04.2013
537. REBEDEA ANA ZORELA MECANICĂ / INFORMATICĂ Grad I COLEGIUL TEHNIC ION MINCU COLEGIUL TEHNIC ION MINCU 3845/27.04.2012
538. REVNIC CORINA PROFESOR ÎNVĂŢĂMÂNT PRIMAR Grad I ŞCOALA GIMNAZIALĂ SĂULEŞTI ŞCOALA GIMNAZIALĂ SĂULEŞTI 2544/27.03.2015
539. RICHITER ADRIANA STIINȚE ECONOMICE Doctorat COLEGIUL COMERCIAL VIRGIL MADGEARU COLEGIUL COMERCIAL VIRGIL MADGEARU 4849/31.07.2012
540. RÎMESCU DUMITRU AUTOMATIZĂRI Grad I COLEGIUL TEHNIC MOTRU COLEGIUL TEHNIC MOTRU 2544/27.03.2015
541. ROATĂ ELENA LIMBA ŞI LITERATURA ROMÂNĂ Doctorat COLEGIUL NAŢIONAL TUDOR VLADIMIRESCU COLEGIUL NAŢIONAL TUDOR VLADIMIRESCU 3845/27.04.2012
542. ROŞCA SIMONA-ANGELA LIMBA ENGLEZĂ Grad I ŞCOALA GENERALĂ POCRUIA ŞCOALA GIMNAZIALĂ ”ALEXANDRU ŞTEFULESCU” 5557/22.11.2013
543. ROSULESCU CECILIA CHIMIE-FIZICĂ / BIOLOGIE / INFORMATICĂ Grad I ŞCOALA GENERALĂ GRIGORE GEAMANU TURCINESTI ŞCOALA GENERALĂ GRIGORE GEAMANU TURCINESTI 3845/27.04.2012
544. ROVENTA- MICU ILEANA- LIVIA EDUCAŢIE FIZICĂ ŞI SPORT Grad I ŞCOALA GENERALĂ CONSTANTIN SAVOIU ŞCOALA GENERALĂ CONSTANTIN SAVOIU 3845/27.04.2012
545. RUJOIU SILVIA BENONIA PSIHOLOGIE Grad I C.J.R.A.E. GORJ CABINETUL INTERȘCOLAR COLEGIUL GHEORGHE TĂTĂRESCU 4751/07.10.2014
546. RUNCEANU MIHAELA ANA INFORMATICĂ-MATEMATICĂ Grad I COLEGIUL NAŢIONAL ECATERINA TEODOROIU COLEGIUL NAŢIONAL ECATERINA TEODOROIU 3845/27.04.2012
547. RUȘEȚ ADELA LELIA MECANICĂ/INFORMATICĂ Grad I COLEGIUL TEHNIC MOTRU COLEGIUL TEHNIC MOTRU 5076/31.08.2016
548. RUȘEȚ NICOLAE MATEMATICĂ Grad I COLEGIUL TEHNIC MOTRU COLEGIUL TEHNIC MOTRU 3845/27.04.2012
549. RUSU AFRONIA GABRIELA EDUCATOARE Grad I GRĂDINIŢA CU P.P.NR.8 GRĂDINIŢA CU P.P. NR.8 TG-JIU 2544/27.03.2015
550. RUSU MARIA CONSTANȚA BIOLOGIE Grad I COLEGIUL TEHNIC ”HENRI COANDA” TG-JIU , LICEUL TEH COLEGIUL TEHNIC ”HENRI COANDA” TG-JIU , COLEGIUL AUT 3476/01.04.2013
551. SĂCARIN ELENA CORNELIA MATEMATICĂ Grad I ŞCOLALA GENERALĂ ALEXANDRU ŞTEFULESCU ŞCOLALA GENERALĂ ALEXANDRU ŞTEFULESCU 4849/31.07.2012
552. SACEANU ION MATEMATICĂ-FIZICĂ / INFORMATICĂ Grad I COLEGIUL TEHNIC MATASARI COLEGIUL TEHNIC MATASARI 3845/27.04.2012
553. SĂCEANU OTILIA- ELENA ÎNVĂŢĂTOR / INSTITUTOR / EDUCATOR / PROFESOR ÎN ÎNVĂŢĂMÂNTUL PRIMAR ŞI PREŞCOLAR Grad I COLEGIUL TEHNIC MĂTĂSARI, GORJ COLEGIUL TEHNIC MĂTĂSARI, GORJ 3845/27.04.2012
554. SĂNĂTESCU MARIA FIZICĂ Grad I COLEGIUL TEHNIC MOTRU COLEGIUL TEHNIC MOTRU 3845/27.04.2012
555. SANDA ION MATEMATICĂ Grad I ŞCOALA GENERALĂ NR 2 MOTRU ŞCOALA GENERALĂ NR 2 MOTRU 3845/27.04.2012
556. SANDU LAURENTIU GEOGRAFIE Grad I GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER CONSTANTIN BRANCUSI GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER CONSTANTIN BRANCUSI 5667/07.09.2012
557. SANDU LUMINITA BIOLOGIE-CHIMIE / EDUCAŢIE TEHNOLOGICĂ Grad I GRUPSC IND ROSIA DE AMARADIA, SC GEN NEGRENI CASA CORPULUI DIDACTIC GORJ 3845/27.04.2012
558. SAVU AURELIA CARMEN MUZICĂ SPECIALIZATĂ Grad I LICEUL DE MUZICA ŞI ARTE PLASTICE LICEUL DE MUZICA ŞI ARTE PLASTICE 3845/27.04.2012
559. SAVULEA ION EDUCAŢIE FIZICĂ ŞI SPORT Grad I LICEUL CU PROGRAM SPORTIV ŞCOALA GENERALĂ VOIEVOD LITOVOI 3845/27.04.2012
560. ȘCHEAU DANIELA PROFESOR Grad I CJRAE GORJ CJRAE GORJ 3267/16.02.2017
561. SCHINTEE CARMEN PROFESOR ÎNVĂȚĂMÂNT PRIMAR Grad I ȘCOALA GIMNAZIALĂ CONSTANTIN BRÂNCUȘI, TÂRGU JIU ȘCOALA GIMNAZIALĂ CONSTANTIN BRÂNCUȘI, TÂRGU JIU 3267/16.02.2017
562. SCHINTEE GHEORGHE-GIGI ISTORIE Grad I ŞCOALA GENERALĂ NR. 1 TELESTI ŞCOALA GENERALĂ NR. 1 TELESTI 3845/27.04.2012
563. SCOREI IONUȚ - MARIUS PROFESOR Grad I LICEUL DE ARTE "CONSTANTIN BRĂILOIU" LICEUL DE ARTE "CONSTANTIN BRĂILOIU" 5624/06.11.2015
564. SCRADEANU NEONILA ENISER ROMÂNĂ-ENGLEZĂ Grad I ŞCOALA GENERALĂ POMPILIU MARCEA TG-JIU ŞCOALA GENERALĂ POMPILIU MARCEA TG-JIU 3845/27.04.2012
565. SCURTU CONSTANTIN PROFESOR MATEMATICA Grad II SCOALA GENERALA NUMARUL 1 NEGOMIR SCOALA GENERALA NUMARUL 1 NEGOMIR 4849/31.07.2012
566. SCURTU ELENA FIZICĂ-CHIMIE Grad I ŞCOALAGEN.IONESTI+GSIE TURCENI ŞCOALA GENERALĂ IONESTI 3845/27.04.2012
567. ȘEARPE ILIUȚĂ ROMÂNĂ-ENGLEZĂ Grad II ŞCOALA GENERALĂ PRIGORIA ŞCOALA GENERALĂ PRIGORIA 3845/27.04.2012
568. ȘENDROIU FLORIN LUCIAN MATEMATICĂ Grad I ȘC. GEN. NR.1 GEORGE USCĂTESCU TG.CĂRBUNEȘTI ŞCOALA GEN. NR.1 GEORGE USCĂTESCU TG.CĂRBUNEȘTI 3845/27.04.2012
569. SEVASTRU DANIELA ÎNVĂŢĂTOR / INSTITUTOR / EDUCATOR / PROFESOR ÎN ÎNVĂŢĂMÂNTUL PRIMAR ŞI PREŞCOLAR Grad I GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.8, TG-JIU GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.8 3845/27.04.2012
570. SGONDEA SIMONA GABRIELA PROFESOR LB. ROMANA-LB. ENGLEZA Grad I CENTRUL SCOLAR PENTRU EDUCATIE INCLUZIVA TG-JIU CENTRUL SCOLAR PENTRU EDUCATIE INCLUZIVA TG-JIU 4849/31.07.2012
571. SICHITIU AURA MARIA LIMBA ŞI LITERATURA ROMÂNĂ Grad II ŞCOALA GIMNAZIALĂ "ION GRIGOROIU" LELEŞTI ŞCOALA GIMNAZIALĂ "ION GRIGOROIU" LELEŞTI 2544/27.03.2015
572. SICHITIU CECILIA ÎNVĂŢĂTORI-EDUCATORI Grad I GRĂDINIŢA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 1 TG-JIU GRĂDINIŢA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 1 TG-JIU 5076/31.08.2016
573. SICHITIU MARGARETA LIMBA SI LITERATURA ROMANA Grad I COLEGIUL TEHNIC MOTRU COLEGIUL TEHNIC MOTRU 3267/16.02.2017
574. SICHITIU VASILE LIMBA SI LITERATURA ROMANA - LB. SI LIT. ITALIANA Doctorat ȘCOALA POMPILIU MARCEA TÂRGU JIU ȘCOALA POMPILIU MARCEA TÂRGU 4849/31.07.2012
575. SLIVILESCU AURORA PROFESOR INVATAMANT PRESCOLAR Grad I GRADINITA CU P.P.NR.8 TG-JIU GRADINITA CU P.P.NR.8 TG-JIU 4849/31.07.2012
576. SMEU MIHAELA EDUCATOARE Grad I GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 8 TG-JIU GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 8 TG-JIU 2544/27.03.2015
577. ŞOFEI CARMEN ELENA ELECTROMECANICĂ Grad I COLEGIUL TEHNIC NR.2 COLEGIUL TEHNIC NR.2 4849/31.07.2012
578. ŞOMÎCU CORNEL ISTORIE Grad I ŞCPALA GENERALĂ CEAURU ŞCOALA GENERALĂ CEAURU 3845/27.04.2012
579. SPILCA CRISTINA SIMONA TEOLOGIE ORTODOXĂ-LITERE Grad I ŞCOALA GENERALĂ GEORGE USCATESCU,TG.CARBUNES ISJ GORJ 3845/27.04.2012
580. SPÎNU DANIELA MARIANA FIZICĂ Grad I ŞCOALA GENERALĂ ŢÎNŢĂRENI ŢÎNŢĂRENI(FLOREŞTI)GORJ 4849/31.07.2012
581. SPÎNU MARIA GEOGRAFIE-LIMBA FRANCEZĂ Grad II ŞC. GIM.NR.3, COLEGIUL GHEORGHE TĂTĂRESCU ROVINARI ŞC. GIM.NR.3, COLEGIUL GHEORGHE TĂTĂRESCU ROVINARI 5076/31.08.2016
582. SPIRIDON VASILE IRINEL LIMBA ROMANA-LIMBA ENGLEZA Grad II LICEUL TEHNOLOGIC BUSTUCHIN LICEUL TEHNOLOGIC BUSTUCHIN 5076/31.08.2016
583. SPITA CRISTINA MATEMATICĂ Grad I ŞCOALA GENERALĂ NR. 2 MOTRU ŞCOALA GENERALĂ NR. 2 MOTRU 3845/27.04.2012
584. STAICU MARIAN MATEMATICĂ-INFORMATICĂ Grad I LICEUL TEORETIC NOVACI INSPECTORATUL ŞCOLAR JUDEȚEAN GORJ 3845/27.04.2012
585. STANCIU GABRIELA MINODORA CHIMIE-FIZICĂ Grad I COLEGIUL AUTO TRAIAN VUIA TÂRGU-JIU - ŞCOALAGEN.E. COLEGIUL AUTO TRAIAN VUIA TÂRGU-JIU 3845/27.04.2012
586. STĂNCIULESCU NEOFIT CĂTĂLIN RELIGIE Grad II ȘCOALA GIMNAZIALĂ ,,VOIEVOD LITOVOI'' TG-JIU INSPECTORATUL ȘCOLAR JUDEȚEAN GORJ 5624/06.11.2015
587. STĂNILOIU ADRIANA - ELIDA ÎNVĂŢĂTOR / INSTITUTOR / EDUCATOR / PROFESOR ÎN ÎNVĂŢĂMÂNTUL PRIMAR ŞI PREŞCOLAR Grad I COLEGIUL TEHNIC MĂTĂSARI COLEGIUL TEHNIC MĂTĂSARI 3845/27.04.2012
588. ŞTEFAN MARCELA MATEMATICĂ - FIZICĂ Grad I ŞCOALA GIMNAZIALĂ CRUŞEŢ ŞCOALA GIMNAZIALĂ CRUŞEŢ 5076/31.08.2016
589. ȘTEFĂNESCU EUGENIA-LILIANA PEDAGOGIE MUZICALĂ Grad II LICEUL DE MUZICĂ ȘI ARTE PLASTICE C-TIN BRĂILOIU LICEUL DE MUZICĂ ȘI ARTE PLASTICE C-TIN BRĂILOIU 4849/31.07.2012
590. STEFANESCU MIHAELA GRETUTA LIMBA SI LITERATURA ROMANA Doctorat COLEGIUL NATIONAL ”SPIRU HARET” TG-JIU COLEGIUL NATIONAL ”SPIRU HARET” TG-JIU 3476/01.04.2013
591. STÎNGĂ LELIA VIORICA ÎNVĂŢĂTOR / INSTITUTOR / EDUCATOR / PROFESOR ÎN ÎNVĂŢĂMÂNTUL PRIMAR ŞI PREŞCOLAR Grad I ŞCOALA GENERALĂ ALEXANDRU ŞTEFULESCU ŞCOALA GENERALĂ ALEXANDRU ŞTEFULESCU 3845/27.04.2012
592. STOENOIU FLORENTINA ROMANA-FRANCEZA Grad I SCOALA GIMNAZIALA CIUPERCENI SCOALA GIMNAZIALA CIUPERCENI 2544/27.03.2015
593. STOIAN LOREDANA-GABRIELA LIMBA FRANCEZA Grad I COLEGIUL NATIONAL "TUDOR VLADIMIRESCU" COLEGIUL NATIONAL "TUDOR VLADIMIRESCU" 4751/07.10.2014
594. STOICHESCU IRINA-VETA ÎNVĂŢĂTOR / INSTITUTOR / EDUCATOR / PROFESOR ÎN ÎNVĂŢĂMÂNTUL PRIMAR ŞI PREŞCOLAR Grad I COLEGIUL TEHNIC MATASARI COLEGIUL TEHNIC MATASARI 3845/27.04.2012
595. STOICHIȚOIU MIRCEA MATEMATICĂ Grad I ŞCOALA GENERALĂ CONSTANTIN SĂVOIU ŞCOALA GENERALĂ CONSTANTIN SĂVOIU 3845/27.04.2012
596. STOICOIU SIMONA MATEMATICĂ Grad I ŞCOALA GENERALĂ CONSTANTIN SAVOIU TG-JIU ŞCOALA GENERALĂ CONSTANTIN SAVOIU TG-JIU 3845/27.04.2012
597. STRINU DANIEL PROFESOR MATEMATICA Grad I SCOALA GIMNAZIALA CONSTANTIN BRANCUSI+LPS SCOALA GIMNAZIALA CONSTANTIN BRANCUSI+LPS 3267/16.02.2017
598. STRINU MIHAELA CRISTINA PROFESOR INVATAMANT PRIMAR Grad I SCOALA GIMNAZIALA CONSTANTIN BRANCUSI SCOALA GIMNAZIALA CONSTANTIN BRANCUSI 3267/16.02.2017
599. STROE ANGELA LIMBA ROMÂNĂ Grad I SCOALA GIMNAZIALA ”CONSTANTIN SĂVOIU”, TG-JIU SCOALA GIMNAZIALĂ ”CONSTANTIN SĂVOIU”, TG-JIU 3476/01.04.2013
600. STROIE MARIUS DANIEL MATEMATICĂ Grad I ŞCOALA GENERALĂ JUPANESTI COLEGIUL COMERCIAL VIRGIL MADGEARU TÂRGU JIU 3845/27.04.2012
601. STROIE MIRELA MARIANA GEOGRAFIE Grad I ȘCOALA GIMNAZIALĂ ,,CONSTANTIN SĂVOIU,, ȘCOALA GIMNAZIALĂ ,,CONSTANTIN SĂVOIU,, 3476/01.04.2013
602. STROIE RODICA-MIHAELA PROFESOR INVATAMANT PRESCOLAR Grad I GRADINITA P.N. NR.15 GRADINITA NR.15 TG-JIU 4849/31.07.2012
603. SUCIU MONICA UTILAJ TEHNOLOGIC CHIMIC / TIC Grad I COLEGIUL TEHNIC NR. 2 TÎRGU JIU CASA CORPULUI DIDACTIC GORJ 3845/27.04.2012
604. SULEA VASILE ALIN EDUCAŢIE FIZICĂ ŞI SPORT Grad II LICEUL ENERGETIC TÂRGU-JIU LICEUL ENERGETIC TÂRGU-JIU 2544/27.03.2015
605. SURDILĂ MARIA CRISTINA PROFESOR LIMBA ROMÂNĂ Grad I LICEUL TEHNOLOGIC CONSTANTIN BRÂNCUŞI PEŞTIŞANI LICEUL TEHNOLOGIC CONSTANTIN BRÂNCUŞI PEŞTIŞANI 5076/31.08.2016
606. TALAU M ALINA MARIA IVATATOR-EDUCATOARE Grad I SC. GEN. PLOPSORU PLOPSORU 5667/07.09.2012
607. TĂMÎŞI MIRELA MARIA ROMÂNĂ-ENGLEZĂ Grad I LICEUL CU PROGRAM SPORTIV LICEUL CU PROGRAM SPORTIV TÂRGU JIU 3845/27.04.2012
608. TANASESCU ORTENZIA MATEMATICA Grad I SCOALA GENERALA ALEXANDRU STEFULESCU SCOALA GENERALA ALEXANDRU STEFULESCU 4849/31.07.2012
609. TĂNASIE CONSTANTIN ISTORIE Grad II ȘC.GIM.NR.1TÂRGU CĂRBUNEȘTI ȘC.GIM.NR.1TÂRGU CĂRBUNEȘTI 3267/16.02.2017
610. TAPURIN ADRIANA PSIHOPEDAGOGIE SPECIALĂ / ASISTENŢĂ SOCIALĂ Grad I CENTRUL ŞCOLAR PENTRU EDUCAŢIE INCLUZIVĂ TÂRGU JIU CENTRUL ŞCOLAR PENTRU EDUCAŢIE INCLUZIVĂ TÂRGU JIU 3845/27.04.2012
611. TAȘCĂU DORIN-DAN MATEMATICĂ Doctorat COLEGIUL NAŢIONAL TUDOR VLADIMIRESCU, TG-JIU, GORJ COLEGIUL NAŢIONAL TUDOR VLADIMIRESCU 3845/27.04.2012
612. TĂTARU ION INFORMATICĂ Grad II COLEGIUL TEHNIC ”HENRI COANDĂ” COLEGIUL TEHNIC ”HENRI COANDĂ” 2544/27.03.2015
613. TĂTARU MIHAELA PROFESOR Grad I COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET TG JIU COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET TG JIU 5624/06.11.2015
614. TATOMIR-GÎRDU CRISTINA MARIA BIOLOGIE-AGRICULTURA Grad I COLEGIUL NAȚIONAL ECATERINA TEODOROIU,TG-JIU COLEGIUL NAȚIONAL ECATERINA TEODOROIU, TG-JIU 4849/31.07.2012
615. TAURU CRISTINA MECANICĂ-MAŞINI UNELTE Grad I COLEGIUL TEHNIC HENRI COANDĂ COLEGIUL TEHNIC HENRI COANDĂ 3845/27.04.2012
616. TEODORESCU CONSTANTA ÎNVĂŢĂTOR / INSTITUTOR / EDUCATOR / PROFESOR ÎN ÎNVĂŢĂMÂNTUL PRIMAR ŞI PREŞCOLAR Grad I GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT VIS DE COPIL GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT VIS DE COPIL 3845/27.04.2012
617. TEOTEOI ADRIANA MECANICĂ-UTILAJ TEHNOLOGIC Grad I COLEGIUL AUTO TRAIAN VUIA TÂRGU-JIU COLEGIUL AUTO TRAIAN VUIA TÂRGU-JIU 3845/27.04.2012
618. TETILEANU NADIA-IONELA PROFESOR ÎNVĂȚĂMÂNT PREȘCOLAR Grad I ȘCOALA GENERALĂ NR.1 BUMBEȘTI-JIU ȘCOALA GENERALĂ NR.1 BUMBEȘTI-JIU 4849/31.07.2012
619. TIGVEANU LEONTIN CORNELIU EDUCAŢIE FIZICĂ ŞI SPORT Grad I LICEUL CU PROGRAM SPORTIV LICEUL CU PROGRAM SPORTIV 3845/27.04.2012
620. TÎLVESCU VALENTIN EDUCAŢIE FIZICĂ ŞI SPORT Grad I LICEUL CU PROGRAM SPORTIV TG.-JIU LICEUL CU PROGRAM SPORTIV TG.-JIU 4849/31.07.2012
621. TIRUI MIHAIL ROMÂNĂ-FRANCEZĂ Grad I ŞCOALA GENERALĂ NEGRENI ŞCOALA GENERALĂ NEGRENI 3845/27.04.2012
622. TITA ILONA PROFESOR LIMBA SI LITERATURA ROMANA Grad I LICEUL TEHNOLOGIC ROSIA DE AMARADIA LICEUL TEHNOLOGIC ROSIA DE AMARADIA 2544/27.03.2015
623. TITEL VASILE INFORMATICĂ Grad I LICEUL TEHNOLOGIC BÎRSEȘTI LICEUL TEHNOLOGIC BÎRSEȘTI 2544/27.03.2015
624. TOARNA GABRIELA- MARIA PROFESOR INVATAMANTUL PRESCOLAR Grad II SCOALA GIMNAZIALA CARPINIS SCOALA GIMNAZIALĂ CARPINIS 3267/16.02.2017
625. TODEA P.IOAN EDUCAŢIE FIZICĂ ŞI SPORT - HANDBAL Doctorat LICEUL CU PROGRAM SPORTIV TG-JIU INSPECTORATUL ŞCOLAR JUDEȚEAN GORJ 3845/27.04.2012
626. TODEA SORIN-MATEI MATEMATICĂ Grad I ŞCOALA GENERALĂ CONSTANTIN BRANCUSI TG. JIU ŞCOALA GENERALĂ CONSTANTIN BRANCUSI TG. JIU 3845/27.04.2012
627. ŢOGOI MARIANA PROFESOR LIMBA ŞI LITERATURA ROMÂNĂ Grad I ŞCOALA GIMNAZIALĂ PADEŞ ŞCOALA GIMNAZIALĂ PADEŞ 3267/16.02.2017
628. TOMA CORNEL OCTAVIAN FIZICĂ Grad I COLEGIUL AUTO TRAIAN VUIA INSPECTORATUL ŞCOLAR JUDEȚEAN GORJ 3845/27.04.2012
629. TOMULESCU DUMITRU PROFESOR Grad I COLEGIUL NATIONAL "ECATERINA TEODOROIU" COLEGIUL NATIONAL "ECATERINA TEODOROIU" TG-JIU 5624/06.11.2015
630. TOMULESCU VASILICA INFORMATICA Grad I COLEGIUL NATIONAL ECATERINA TEODOROIU TG-JIU COLEGIUL NATIONAL ECATERINA TEODOROIU TG-JIU 4849/31.07.2012
631. TOROP DELIA VALERICA ÎNVĂȚĂTOR-EDUCATOR Grad I ȘCOALA GIMNAZIALĂ "ALEXANDRU ȘTEFULESCU" ȘCOALA GIMNAZIALĂ "ALEXANDRU ȘTEFULESCU" 5624/06.11.2015
632. ŢUCĂ VERONICA PROFESOR ÎNV. PRIMAR Grad I ŞCOALA GENERALĂ CONSTANTIN SĂVOIU ŞCOALA GENERALĂ CONSTANTIN SĂVOIU 5667/07.09.2012
633. TUDORACHE IONESCU ADELA NICOLETA ENGLEZA-ROMANA Grad I COLEGIUL NATIONAL ”SPIRU HARET” COLEGIUL NATIONAL ”SPIRU HARET” 3476/01.04.2013
634. ȚUHAȘU ANTONELA ADRIANA LIMBA ENGLEZĂ Grad I ȘCOALA GIMNAZIALĂ PADEȘ ȘCOALA GIMNAZIALĂ PADEȘ 3267/16.02.2017
635. TULPAN CLAUDIA-OFELIA PROFESOR CONSILIER SCOLAR (PSIHOLOGIE) Grad I CJRAE GORJ CJRAE GORJ 3839/11.07.2014
636. TURBĂCEANU DANA SIMONA LIMBA ROMÂNĂ - LIMBA ENGLEZĂ Grad I GRUP ȘCOLAR INDUSTRIAL BAIA DE FIER GRUP ȘCOLAR INDUSTRIAL BAIA DE FIER 4849/31.07.2012
637. TURTOI NICOLAE EDUCAŢIE FIZICĂ ŞI SPORT Grad I GSI BILTA GSI BILTA 3845/27.04.2012
638. TUTUNARU C MARIANA AUTOMATICA Grad I COLEGIUL TEHNIC MOTRU COLEGIUL TEHNIC MOTRU 4849/31.07.2012
639. UDRESCU ARISTIDE LIVIU MATEMATICĂ Grad II COLEGIUL AUTO TRAIAN VUIA TÂRGU-JIU COLEGIUL AUTO TRAIAN VUIA TÂRGU-JIU 3845/27.04.2012
640. UDRESCU IOHANA CRISTINA MATEMATICĂ Grad II LICEUL TEOLOGIC + ŞCOALA VOIEVOD LITOVOI LICEUL TEOLOGIC + ŞCOALA VOIEVOD LITOVOI 3845/27.04.2012
641. UDROIU VASILE ISTORIE Grad I GRUP ŞCOLAR ENERGETIC NR.1 TÂRGU JIU GRUP ŞCOLAR ENERGETIC NR.1 TÂRGU JIU 3845/27.04.2012
642. UNGUREANU OLIMPIA LIMBA FRANCEZA Grad I SCOALA GENERALA NR. 1 BUMBESTI-JIU SCOALA GENERALA NR. 1 BUMBESTI-JIU 4849/31.07.2012
643. UNGUREANU VASILE INGINER MECANIC Grad I COLEGIUL TEHNIC HENRI COANDĂ COLEGIUL TEHNIC HENRI COANDĂ 3845/27.04.2012
644. URITU MARINELA ROMANA-FRANCEZA Grad II SCOALA GIMNAZIALA IONESTI SCOALA GIMNAZIALA IONESTI 4751/07.10.2014
645. URSU GABRIELA ANICA ELECTROENERGETICA Grad II COLEGIUL TEHNIC NR.2 COLEGIUL TEHNIC NR.2 4849/31.07.2012
646. URSU LILIANA-MIHAELA LIMBA ENGLEZA Grad II COLEGIUL NATIONAL TUDOR ARGHEZI COLEGIUL NATIONAL TUDOR ARGHEZI 4849/31.07.2012
647. URSULESCU DANIELA EDUCATIE TEHNOLOGICA Grad I LICEUL TEHNOLOGIC TURBUREA LICEUL TEHNOLOGIC TURBUREA 2544/27.03.2015
648. VACARU FLORENTINA MATEMATICĂ Grad I CENTRUL ŞCOLAR PENTRU EDUCAŢIE INCLUZIVĂ CENTRUL ŞCOLAR PENTRU EDUCAŢIE INCLUZIVĂ 3845/27.04.2012
649. VADUVA IONELA PROFESOR INVATAMANT PRESCOLAR Grad II GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR 8 TG-JIU GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR 8 TG-JIU 5667/07.09.2012
650. VĂDUVA LARISA ELENA EDUCATOARE Grad II GRĂDINIŢA LUMEA COPIILOR GRĂDINIŢA LUMEA COPIILOR 4849/31.07.2012
651. VADUVA VIORELIA CHIMIE-FIZICA Grad I LICEUL TEHNOLOGIC BILTENI SCOALA GIMNAZIALA NR.1PE 3476/01.04.2013
652. VAGAUNA ANCA-LIDIA EDUCATOARE Grad II GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.1 TG-JIU GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.1 TG-JIU 5667/07.09.2012
653. VALEAN MARIANA CRISTINA MATEMATICĂ Grad I ŞCOALA GENERALĂMAZILU VIPIE GHEORGHE ŞCOALA GENERALĂMAZILU VIPIE GHEORGHE 3845/27.04.2012
654. VASILE GEORGETA PROFESOR INVATAMANT PRIMAR Grad I SC.GEN. MAZILU VIPIE GHEORGHEVALEA MANASTIRII - SCOALA PRIMARA DEALUL-VIILOR 4849/31.07.2012
655. VASILE-POPESCU ION-SORIN GEOGRAFIE / TEHNOLOGIA INFORMATIEI / EDUCAŢIE FIZICĂ Grad I ŞCOALA GENERALĂ NR.1 ALBENI ŞCOALA GENERALĂ NR.1 ALBENI 3845/27.04.2012
656. VASIOIU ION ISTORIE Grad I COLEGIUL NATIONAL TUDOR VLADIMIRESCU COLEGIUL NATIONAL TUDOR VLADIMIRESCU 4849/31.07.2012
657. VATAU ROXANA MARIA LIMBA ENGLEZA-LIMBA FRANCEZA Grad II COLEGIUL GHEORGHE TATARESCU ROVINARI COLEGIUL GHEORGHE TATARESCU ROVINARI 5624/06.11.2015
658. VELTAN ELENA ȘTIINȚE SOCIO-UMANE Grad I COLEGIUL NAŢIONAL TUDOR VLADIMIRESCU, TG-JIU COLEGIUL NAŢIONAL TUDOR VLADIMIRESCU, TG-JIU 3845/27.04.2012
659. VIJULAN PETRE LAURENTIU EDUCATIE FIZICA SI SPORT Grad II SCOALA GENERALA NR.1 ANINOASA SCOALA GENERALA NR.1 ANDREESTI 5667/07.09.2012
660. VÎLCEANU AURELIA TEHNOLOGIA TRICOTURILOR ȘI CONFECȚIILOR Grad I COLEGIUL TEHNIC NR.2 COLEGIUL TEHNIC NR.2 3845/27.04.2012
661. VILCEANU DANIELA ILEANA ENGLEZĂ-ITALIANĂ Grad II COLEGIUL NAŢIONAL TUDOR VLADIMIRESCU COLEGIUL NAŢIONAL TUDOR VLADIMIRESCU 3845/27.04.2012
662. VILCEANU VALERIA BIOLOGIE Grad I ŞCOALA GENERALĂ GHEORGHE TATARASCU ŞCOALA GENERALĂ GHEORGHE TATARASCU 3845/27.04.2012
663. VÎNTURIȘ ELENA-COSMINA MATEMATICĂ Grad II PALATUL COPIILOR TG-JIU, CLUBUL COPIILOR MOTRU PALATUL COPIILOR TG-JIU, CLUBUL COPIILOR MOTRU 3267/16.02.2017
664. VITOREANU DANIELA VIOLETA PSIHOLOGIE Grad I C.J.R.A.E. - GORJ C.J.R.A.E. / C.L.I. MOTRU 2544/27.03.2015
665. VLĂDOIU NATALIA ADELA PSIHOLOGIE ȘI ȘTIINȚELE EDUCAȚIEI Grad II CENTRUL ȘCOLAR PENTRU EDUCAȚIE INCLUZIVĂ TG-JIU CENTRUL ȘCOLAR PENTRU EDUCAȚIE INCLUZIVĂ TG-JIU 4849/31.07.2012
666. VLADU ANA NICOLETA PROFESOR ÎNVĂȚĂMÂNT PRIMAR Grad I ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 3 ROVINARI ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 3 ROVINARI 5624/06.11.2015
667. VLADU OCTAVIAN MATEMATICĂ-INFORMATICĂ Grad I GRUP ŞCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI GRUP ŞCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI 3845/27.04.2012
668. VOCHIŢA VIOLETA PROFESOR ÎNVĂŢĂMÂNT PREŞCOLAR Grad I ŞCOALA GIMNAZIALĂ SCOARŢA ŞCOALA GIMNAZIALĂ SCOARŢA 3267/16.02.2017
669. VODISLAV MARIA PROFESOR LB. ROMANA Grad I SCOALA GENERALA NR. 1 ROVINARI SCOALA GENERALA NR. 1 ROVINARI 5667/07.09.2012
670. VOINEA OANA ALINA TEHNOLOGIA PRELUCRĂRII PRODUSELOR AGRICOLE Grad II COLEGIUL COMERCIAL VIRGIL MADGEARU COLEGIUL COMERCIAL VIRGIL MADGEARU 4849/31.07.2012
671. VUC ADELA LAVINIA LIMBA ȘI LIT. ROMÂNĂ / LIMBA ȘI LIT. FRANCEZĂ Grad II LICEUL TEHNOLOGIC BÎLTENI LICEUL TEHNOLOGIC BÎLTENI 2544/27.03.2015
672. VULPE CARMEN RODICA INDUSTRIE ALIMENTARĂ Grad II COLEGIUL TEHNIC GENERAL GHEORGHE MAGHERU COLEGIUL TEHNIC GENERAL GHEORGHE MAGHERU 5076/31.08.2016
673. VULPE DANIELA PROFESOR INVATAMANT PRIMAR Grad I SCOALA GENERALA CONSTANTIN BRANCUSI SCOALA GENERALA CONSTANTIN BRANCUSI 4849/31.07.2012
674. VULPE VERONICA MATEMATICA Grad I SCOALA GENERALA CRUSET SCOALA GEN. CRUSET 4849/31.07.2012
675. ZAHARIA VASILE PROFESOR DE GEOGRAFIE-LB.FRANCEZĂ Grad I COLEGIUL NAŢIONAL TUDOR VLADIMIRESCU COLEGIUL NAŢIONAL TUDOR VLADIMIRESCU 5667/07.09.2012
676. ZAICU RODICA ÎNVĂŢĂTOR / INSTITUTOR / EDUCATOR / PROFESOR ÎN ÎNVĂŢĂMÂNTUL PRIMAR ŞI PREŞCOLAR Grad I COLEGIUL NAŢIONAL GEORGE COȘBUC MOTRU COLEGIUL NAŢIONAL GEORGE COSBUC MOTRU 3845/27.04.2012
677. ZAMFIR LIVIA EDUCAŢIE FIZICĂ ŞI SPORT Grad I ŞCOALA GENERALĂ ECATERINA TEODOROIU ŞCOALA GENERALĂ ECATERINA TEODOROIU 3845/27.04.2012
678. ZAVOIANU NICOLAE ÎNVĂŢĂTOR / INSTITUTOR / EDUCATOR / PROFESOR ÎN ÎNVĂŢĂMÂNTUL PRIMAR ŞI PREŞCOLAR Grad I ŞCOALA GENERALĂ POLOVRAGI ŞCOALA GENERALĂ POLOVRAGI 3845/27.04.2012
679. ZGOVANCU MARIUS ION EDUCATIA FIZICA SI SPORT Grad I GRUPUL SCOLAR ENERGETIC NR 1 TARGU JIU GRUPUL SCOLAR ENERGETIC NR 1 TARGU JIU 4849/31.07.2012
Total experţi în județul/municipiul GORJ 679