www.edu.ro
Formular înscriere
Registrul Naţional al Experţilor în Management Educaţional - Actualizat la 27.03.2015


Registrul Naţional al Experţilor în Management Educaţional

Judeţul/Municipiul: BRAŞOV
Nr. Crt. Numele și prenumele Specializarea Grad didactic Unitatea unde este titular Loc de muncă Nr. OMECTS
1. 0SZTALOS IOAN EDUCATIE FIZICA SI SPORT Grad I CLUBUL SPORTIV SCOLAR BRAȘOVIA CLUBUL SPORTIV SCOLAR BRAȘOVIA 3476/01.04.2013
2. ADAM GABRIELA LIMBA GERMANA Grad I LICEUL JOHANNES HONTERUS INSPECTORATUL SCOLAR JUDETEAN BRASOV 4849/31.07.2012
3. AGACHE ADINA MIHAELA DISCIPLINE TEHNICE Grad I COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI 4849/31.07.2012
4. AGACHE DOREL ISTORIE-FILOSOFIE Grad I COLEGIUL TEHNIC MIRCEA CRISTEA BRASOV INSPECTORATUL ŞCOLAR AL JUDETULUI BRASOV 3845/27.04.2012
5. AGOSTON A ARPAD ELECTRONICĂ-ELECTROMECANICĂ Grad I ŞCOALA GENERALĂ ORMENIS ŞCOALA GENERALĂ ORMENIS 3845/27.04.2012
6. AL-DERWESH NELA-MARIANA MECANICA - INGINER MASINI-UNELTE Grad I COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BRASOV COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BRASOV 4849/31.07.2012
7. ALBĂCEANU- PAPIU CRISTINA GEORGETA TEOLOGIE ORTODOXA ASISTENTĂ SOCIALA Grad I CENTRUL SCOLAR PENTRU EDUCAȚIE INCLUZIVĂ VICTORIA CENTRUL ȘCOLAR PENTRU EDUCAȚIE INCLUZIVĂ VICTORIA 2544/27.03.2015
8. ALBU GABRIELA EDUCATOARE Grad I GRĂDINIȚA NR.4 ALBINUȚA GRĂDINIȚA NR.4 ALBINUȚA 4849/31.07.2012
9. ALBU RODICA ÎNVĂŢĂTOR / INSTITUTOR / EDUCATOR / PROFESOR ÎN ÎNVĂŢĂMÂNTUL PRIMAR ŞI PREŞCOLAR Grad I ŞCOALA GENERALĂ NR. 8 BRASOV GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 34 BRASOV 3845/27.04.2012
10. ALBU TUDORITA ROMÂNĂ-FRANCEZĂ Doctorat ŞCOALA GENERALĂ NR.11 STEFAN OCTAVIAN IOSIF BRASOV ŞCOALA GENERALĂ NR.11 STEFAN OCTAVIAN IOSIF BRASOV 3845/27.04.2012
11. ALDEA IULIANA LIMBA ŞI LITERATURA ROMÂNĂ Grad I ŞCOALA GENERALĂ NR. 2 FAGARAS ŞCOALA GENERALĂ NR. 2 FAGARAS 3845/27.04.2012
12. ALEXANDRESCU DANA - IOANA MATEMATICĂ Grad I COLEGIUL DE ŞTIINŢE GRIGORE ANTIPA BRAŞOV COLEGIUL DE ŞTIINŢE GRIGORE ANTIPA BRAŞOV 3845/27.04.2012
13. ALEXANDRESCU LUCIU FIZICA Doctorat COL. NAT. DR. I. MESOTA COL. NAT. DR. I. MESOTA 5557/22.11.2013
14. ALEXANDRU DANIELA ÎNVĂŢĂTOR / INSTITUTOR / EDUCATOR / PROFESOR ÎN ÎNVĂŢĂMÂNTUL PRIMAR ŞI PREŞCOLAR Grad I GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR.3 BRASOV GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR.3 BRASOV 3845/27.04.2012
15. ALUPOAEI RAMONA LIMBA SI LITERATURA ROMANA Doctorat COLEGIUL NATIONAL UNIREA COLEGIUL NATIONAL "UNIREA" 5557/22.11.2013
16. ANDREI CARMEN CHIMIE Grad I COLEGIUL NAȚIONAL DE INFORMATICĂ GR. MOISIL BRAȘOV COLEGIUL NAȚIONAL DE INFORMATICĂ GR. MOISIL BRAȘOV 2544/27.03.2015
17. ANGHEL ADINA CLAUDIA ISTORIE Grad I COLEGIUL EMIL RACOVIȚĂ BRAȘOV COLEGIUL EMIL RACOVIȚĂ BRAȘOV 3845/27.04.2012
18. ANTAL ANNAMARIA MAGHIARA-ENGLEZA Grad I COLEGIUL TEHNIC REMUS RADULET BRASOV COLEGIUL TEHNIC REMUS RADULET BRASOV 2544/27.03.2015
19. ANTAL MARIA LIMBA ROMÂNĂ-FRANCEZĂ Doctorat LICEUL ŞT.O.IOSIF. LICEUL ŞT.O.IOSIF 3839/11.07.2014
20. ANTONESCU OANA MARIA PSIHOLOGIE Grad I ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 19 BRAȘOV ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 19 BRAȘOV 2544/27.03.2015
21. ARANYOŞI STEFAN SILVICULTURĂ ŞI EXPLOATĂRI FORESTIERE Grad I GRUP ŞCOLAR SILVIC DR N. RUCĂREANU BRAŞOV GRUP ŞCOLAR SILVIC DR N. RUCĂREANU BRAŞOV 3845/27.04.2012
22. ARON DANA MATEMATICA Grad I PALATUL COPIILOR BRASOV SCOALA GIMNAZIALA NR. 27 "ANATOL GHERMNSCHI" BRASO 5557/22.11.2013
23. ARON MIHAELA SIMONA FIZICA Grad I GRUP SCOLAR AGRICOL AV. DR. IOAN SENCHEA SCOALA GENERALA SOARS 5667/07.09.2012
24. ASZALOS STEFAN EDUCAŢIE FIZICĂ ŞI SPORT Grad I ŞCOALA GENERALĂ HOGHIZ ŞCOALA GENERALĂ HOGHIZ 3845/27.04.2012
25. AVĂDANEI DUMITRU BIOLOGIE Grad I ŞCOALA GENERALĂ NR.2 BRAŞOV ŞCOALA GENERALĂ NR.2 BRAŞOV 4849/31.07.2012
26. AVRAM NELU EDUCAțIE FIZICĂ șI SPORT, ED.TEHNOLOGICĂ, TIC Grad I ȘCOALA GIMNAZIALĂ RECEA ȘCOALA GIMNAZIALĂ RECEA 3476/01.04.2013
27. BABA DORIN-IOAN MATEMATICĂ Grad I LICEUL ST O IOSIF RUPEA LICEUL ST. O. IOSIF RUPEA 3845/27.04.2012
28. BABEŞ MIHAELA CORINA SILVICULTURĂ ŞI EXPLOATĂRI FORESTIERE Grad I GRUP ŞCOLAR SILVIC DR.NICOLAE RUCĂREANU BRAŞOV GRUP ŞCOLAR SILVIC DR.NICOLAE RUCĂREANU BRAŞOV 3845/27.04.2012
29. BACANU CARMEN - SILVIA ÎNVĂŢĂTOR / INSTITUTOR / EDUCATOR / PROFESOR ÎN ÎNVĂŢĂMÂNTUL PRIMAR ŞI PREŞCOLAR Grad I GRĂDINIȚA NR. 13 BRASOV GRĂDINIȚA NR. 13 BRASOV 3845/27.04.2012
30. BACIU MARIA SILVIA MATEMATICĂ Grad II COLEGIUL DE AGRICULTURA ŞI INDUSTRIE ALIMENTARĂ T ŞCOALA GENERALĂ NR 5 BRASOV 3845/27.04.2012
31. BACIU MARIANA ADELUTA EDUCATIE FIZICA SI SPORT Grad I COLEGIUL TEHNIC MIRCEA CRISTEA-BRASOV COLEGIUL TEHNIC MIRCEA CRISTE, CSS DINAMO RASNOV 4751/07.10.2014
32. BĂDĂU TÜNDE-IRÉN MATEMATICĂ Grad I COLEGIUL NAŢIONAL ÁPRILY LAJOS COLEGIUL NAŢIONAL ÁPRILY LAJOS 3845/27.04.2012
33. BĂJAN MARIANA MATEMATICĂ Grad I ŞCOALA GENERALĂ NR. 27 ANATOL GHERMANSCHI ŞCOALA GENERALĂ NR.27 ANATOL GHERMANSCHI 3845/27.04.2012
34. BALAN DANUT INFORMATICĂ - TEHNOLOGII ASISTATE DE CALCULATOR Grad I COLEGIUL TEHNIC MIRCEA CRISTEA BRASOV INSPECTORATUL ŞCOLAR AL JUDETULUI BRASOV 3845/27.04.2012
35. BALANESCU MELANIA CRISTINA PROFESOR Grad I LICEUL CU PROGRAM SPORTIV LICEUL CU PROGRAM SPORTIV 4849/31.07.2012
36. BALAZS TEREZ ŞTIINŢE NATURALE ŞI AGRICOLE Grad I ŞCOALA GENERALĂ BETHLEN SAMUEL RACOS ŞCOALA GENERALĂ BETHLEN SAMUEL RACOS 3845/27.04.2012
37. BALTIN KATALIN LIMBA SI LITERATURA ROMANA SI LIMBA FRANCEZA Grad II SCOALA GENERALA NR.14 BRASOV SCOALA GENERALA NR 14 BRASOV 4849/31.07.2012
38. BANITA ELENA EDUCATIE FIZICA SI SPORT Grad I COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI 4849/31.07.2012
39. BANU DOINA ELECTROTEHNICĂ Grad I COLEGIUL TEHNIC REMUS RADULET COLEGIUL TEHNIC REMUS RADULET 3845/27.04.2012
40. BARABAS EMIKE PROFESOR MATEMATICA-FIZICA Grad I COLEGIUL NATIONAL APRILY LAJOS BRASOV COLEGIUL NATIONAL APRILY LAJOS BRASOV 4751/07.10.2014
41. BARDASUC ADELA BIOLOGIE-ED. TEHNOLOGICA Grad I SCOALA GIMNAZIALA RECEA SCOALA GIMNAZIALA RECEA 3476/01.04.2013
42. BARSAN AUREL IULIAN MATEMATICA Grad I COLEGIUL NATIONAL DR IOAN MESOTA COLEGIUL NATIONAL DR IOAN MESOTA 5557/22.11.2013
43. BASA VALERIA PROFESOR IN INVATAMANTUL PRESCOLAR Grad I GRADINITA CU PROGRAM NORMAL NR. 1 HARMAN GRADINITA CU PROGRAM NORMAL NR. 1 HARMAN 3476/01.04.2013
44. BÂTE GABRIELA PROFESOR Grad I GRĂDINIȚA PROGRAM PRELUNGIT NR.10 GRĂDINIȚA PROGRAM PRELUNGIT NR.10 BRASOV 3845/27.04.2012
45. BAZGAN MAGDALENA CAMELIA PSIHOLOGIE SOCIOLOGIE Grad II CJRAE BRASOV CJRAE BRASOV 3839/11.07.2014
46. BENCZE MIHAIL MATEMATICĂ Doctorat COLEGIUL NAŢIONAL APRILY LAJOS BRASOV COLEGIUL NAŢIONAL APRILY LAJOS 3845/27.04.2012
47. BENGA IOAN-BOGDAN ISTORIE-GEOGRAFIE Grad II ŞCOALA GENERALĂ FUNDATA.MOIECIU DE JOS, CRISTIAN ŞCOALA GENERALĂ FUNDATA 3845/27.04.2012
48. BENGA TATIANA LIMBA SI LITERATURA ROMANA Grad I LICEUL TEORETIC "GEORGE MOROIANU" LICEUL TEORETIC "GEORGE MOROIANU" 5624/06.11.2015
49. BERCAN LUCICA MIRELA SOCIOLOGIE-PSIHOLOGIE Grad I GRUP ŞCOLAR INDUSTRIAL RASNOV GRUP ŞCOLAR INDUSTRIAL RASNOV 3845/27.04.2012
50. BERTEA CAMELIA ELENA GEOGRAFIE Grad I COLEGIUL TEHNIC DOCTOR ALEXANDRU BARBAT COLEGIUL TH. DR. ALEXANDRU BARBAT / CLUBUL ELEVILOR 3845/27.04.2012
51. BESNEA CRISTINA EMANUELA INGINER PRELUCRARE LEMN / INFORMATICĂ Grad I COLEGIUL TEHNIC SIMION MEHEDINTI COLEGIUL TEHNIC SIMION MEHEDINTI 3845/27.04.2012
52. BETA ALIN STEFAN MATEMATICA Doctorat COLEGIUL DE STIINTE GRIGORE ANTIPA BRASOV INSPECTORATUL SCOLAR AL JUDETULUI BRASOV 5557/22.11.2013
53. BICA CORNELIA BIANCA PSIHOLOGIE Grad II CJRAE BRASOV-GRADINITA CU PP PRICHINDEII FAGARAS CJRAE BRASOV-GRADINITA CU PP PRICHINDEII FAGARA 5624/06.11.2015
54. BILAN FLORIN EDUCATIE FIZICA SI SPORT Grad I LICEUL TEORETIC GEORGE MOROIANU LICEUL TEORETIC GEORGE MOROIANU 4849/31.07.2012
55. BILINSCHI RUXANDRA - LAURA PROFESOR INVATAMANT PRESCOLAR Grad I GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 34 GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.34 4849/31.07.2012
56. BIRSAN ADINA PROFESOR INVATAMANT PRIMAR Grad I SCOALA GIMNAZIALA UCEA DE JOS SCOALA GIMNAZIALA UCEA DE JOS 5557/22.11.2013
57. BLEMOVICI NICOLETA MIRELA TEHNOLOGIA CONSTRUCȚIILOR DE MAȘINI Grad I COLEGIUL TEHNIC MIRCEA CRISTEA BRASOV COLEGIUL TEHNIC MIRCEA CRISTEA BRASOV 3845/27.04.2012
58. BOBOCEA DANIELA VASILICA PROFESOR ÎNVĂŢĂMANT PRESCOLAR Grad I GRĂDINIŢA CU PROGRAM PRELUNGIT ”ALBINUŢA” GRĂDINIŢA CU PROGRAM PRELUNGIT ”ALBINUŢA” 3476/01.04.2013
59. BODEAN ELENA PROFESOR INVATAMANT PRESCOLAR Grad I GRADINITA CU PROGRAM NORMAL DUMBRAVITA GRADINITA CU PROGRAM NORMAL DUMBRAVITA 3476/01.04.2013
60. BOERIU AURORA ELENA EDUCATIE FIZICA SI MANAGEMENT IN SPORT Grad II LIC TEOL ORT"SF.C-TIN BRANCOVEANU"FAGARAS SCOALA GIMNAZIALA RECEA 4751/07.10.2014
61. BOGDAN ION PROFESOR FIZICA Grad I COLEGIUL NATIONAL RADU NEGRU COLEGIUL NATIONAL RADU NEGRU 5667/07.09.2012
62. BOGHICI DUMITRU-CEZAR LIMBA SI LITERATURA ROMANA Doctorat COLEGIUL „EMIL RACOVITA” BRAȘOV COLEGIUL „EMIL RACOVITA” BRAȘOV 3476/01.04.2013
63. BOICU MARIANA ÎNVĂŢĂTOR / INSTITUTOR / EDUCATOR / PROFESOR ÎN ÎNVĂŢĂMÂNTUL PRIMAR ŞI PREŞCOLAR Grad I GRĂDINIȚA NR. 13 GRĂDINIȚA NR 13 3845/27.04.2012
64. BORCAN GHE.ANISOARA ÎNVĂŢĂTOR / INSTITUTOR / EDUCATOR / PROFESOR ÎN ÎNVĂŢĂMÂNTUL PRIMAR ŞI PREŞCOLAR Grad I GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.17 GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.23 3845/27.04.2012
65. BORDEA CONSTANTA LIMBA ENGLEZA Grad I COLEGIUL NATIONAL "ANDREI SAGUNA" COLEGIUL NATIONAL "ANDREI SAGUNA" 4751/07.10.2014
66. BRAGA VIORICA GEOGRAFIE Grad II ŞCOALA GENERALĂ JIBERT ŞCOALA GENERALĂ JIBERT 3845/27.04.2012
67. BRAGHEȘIU NICOLAE DISCIPLINE ECONOMICE Grad II LICEUL TEHNOLOGIC ”MALAXA” - ZĂRNEȘTI LICEUL TEHNOLOGIC ”MALAXA” - ZĂRNEȘTI 2544/27.03.2015
68. BRAN MONICA INGINER MECANIC, ECONOMIST, INFORMATICĂ APLICATĂ Grad I LICEUL TEHNOLOGIC MALAXA LICEUL TEHNOLOGIC "MALAXA" 5557/22.11.2013
69. BRASOVEANU CAMELIA GEORGETA FIZICĂ Grad I ŞCOALA GENERALĂ NR.4 FRATII POPEEA ŞCOALA GENERALĂ NR.4 FRATII POPEEA 3845/27.04.2012
70. BRAȘOVEANU ILDIKO CONSTRUCŢII CIVILE, INDUSTRIALE ŞI AGRICOLE Grad I COLEGIUL TEHNIC MIRCEA CRISTEA COLEGIUL TEHNIC MIRCEA CRISTEA 3845/27.04.2012
71. BRĂTUCU TAMARA OANA PSIHOLOGIE-PEDAGOGIE Grad I CENTRUL ŞCOLAR PENTRU EDUCAŢIE INCLUZIVĂ CENTRUL ŞCOLAR PENTRU EDUCAŢIE INCLUZIVĂ 3845/27.04.2012
72. BRENCI EMANUELA PROFESOR PENTRU INVATAMANT PRIMAR Grad I SCOALA GIMNAZIALA HARMAN SCOALA GIMNAZIALA HARMAN 3476/01.04.2013
73. BREZEAN FLOAREA EDUCAŢIE FIZICĂ ŞI SPORT Grad I ŞCOALAGEN. NR. 1 STRUCTURA A ŞCOALA GEN NR. 3 ŞCOALA GEN. NR. 3 3845/27.04.2012
74. BUCELEA ADRIANA AUTOVEHICULE RUTIERE Grad I COLEGIUL TEHNIC DR.ALEXANDRU BARBAT COLEGIUL TEHNIC DR.ALEXANDRU BARBAT 3845/27.04.2012
75. BUCELEA SIDONIA - RALUCA PROFESOR INVATAMANT PRIMAR Grad II SCOALA GIMNAZIALA NR. 2 ZARNESTI SCOALA GIMNAZIALA NR. 2 ZARNESTI 3476/01.04.2013
76. BUCSA RODICA PROFESOR INGINER Grad I COLEGIUL TEHNIC MIRCEA CRISTEA COLEGIUL TEHNIC MIRCEA CRISTEA 4849/31.07.2012
77. BUCUR ARIANA OANA INFORMATICĂ - TEHNOLOGII ASISTATE DE CALCULATOR Grad I COLEGIUL TEHNIC MIRCEA CRISTEA BRASOV INSPECTORATUL ŞCOLAR AL JUDETULUI BRASOV 3845/27.04.2012
78. BUCURENCIU DANIEL-HORATIU MATEMATICA-FIZICA Grad II LICEUL TEORETIC MIHAIL SAULESCU LICEUL TEORETIC MIHAIL SAULESCU 4849/31.07.2012
79. BUDAC ILEANA DANIELA CHIMIE Grad I ŞCOALA GENERALĂ NR. 25 BRASOV ŞCOALA GENERALĂ NR. 25 BRASOV 3845/27.04.2012
80. BUDICA ALINA LIMBA SI LITERATURA ROMANA/ENGLEZA Grad I SCOALA GIMNAZIALA NR. 14 SCOALA GIMNAZIALA NR. 14 3476/01.04.2013
81. BUKSA IOAN SORIN ISTORIE-FILOSOFIE Grad I COLEGIUL TEHNIC REMIS RADULET GRUP ŞCOLAR VICTOR JINGA 3845/27.04.2012
82. BULBUC MARIANA ȘTIINȚE SOCIO-UMANE Grad I COLEGIUL NAŢIONAL DE INFORMATICĂ GRIGORE MOISIL COLEGIUL NAŢIONAL DE INFORMATCĂGRIGORE MOISIL 3845/27.04.2012
83. BULIGA MARIA - ANCUTA ISTORIE Grad I SCOALA GIMNAZIALA NR.27 BRAȘOV SCOALA GIMNAZIALA NR.27 BRAȘOV 3476/01.04.2013
84. BUMBEA DANA MATEMATICA-FIZICA Grad II SCOALA GENERALA AUGUSTIN SCOALA GENERALA AUGUSTIN 4849/31.07.2012
85. BUNA IOLANDA MATEMATICĂ Grad I CENTRUL ŞCOLAR PENTRU EDUCAŢIE INCLUZIVĂ BRĂDEŢ CENTRUL ŞCOLAR PENTRU EDUCAŢIE INCLUZIVĂ BRĂDEŢ 3845/27.04.2012
86. BUNGHEZ MARIA LILIANA EDUCATOARE Grad II GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 14 GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.14 3476/01.04.2013
87. BURCĂ - TUTUNARU GEANINA RAMONA PROFESOR ÎNVĂŢĂMÂNT PRIMAR Grad I ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.15 BRAŞOV ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.15 BRAŞOV 3476/01.04.2013
88. BURCESCU M. SILVIA MIHAELA CHIMIE-FIZICĂ Grad I ŞCOALA DE ARTE ŞI MESERII ŞCOALA DE ARTE ŞI MESERII 3845/27.04.2012
89. BURGHEA RODICA-OLIMPIA PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR Grad I GRADINITA ”VOINICELUL” GRADINITA ”VOINICELUL” 3476/01.04.2013
90. BUTA IULIANA PROFESOR PENTRU INVATAMANT PRIMAR Grad I LICEUL TEORETIC "GEORGE MOROIANU" LICEUL TEORETIC "GEORGE MOROIANU" 4751/07.10.2014
91. BUTA MARIA-GEORGIANA PROFESOR Grad I GRADINITA NR. 17 BRAȘOV GRADINITA NR. 17 BRAȘOV 3476/01.04.2013
92. BUTNARIU NICOLETA LAVINIA INGINER, TEHNOLOGIA TRICOTURILOR ŞI CONFECŢIILOR Grad I COLEGIUL TEHNIC MARIA BAIULESCU BRAŞOV COLEGIUL TEHNIC MARIA BAIULESCU BRAŞOV 3845/27.04.2012
93. BUZEA SIMONA LIMBA ENGLEZA Grad I SCOALA GIMNAZIALA NR. 27 A. GHERMANSCHI BRASOV SCOALA GIMNAZIALA NR. 27 A. GHERMANSCHI BRASOV 5557/22.11.2013
94. BUZULESCU DANA FIZICA Grad I COLEGIUL NAŢIONAL "UNIREA" BRAŞOV COLEGIUL NAŢIONAL "UNIREA" BRAŞOV 4751/07.10.2014
95. CAMPEAN IOANA-DELIA ENGLEZĂ-FRANCEZĂ Grad I LICEUL TEORETIC I.C.DRAGUSANU LICEUL TEORETIC I.C.DRAGUSANU 3845/27.04.2012
96. CANU MARINELA PROFESOR MATEMATICA Grad I COLEGIUL NATIONAL ”ANDREI SAGUNA” COLEGIUL NATIONAL ”ANDREI SAGUNA” 3476/01.04.2013
97. CARP MARIA CHIMIE-FIZICĂ Grad I ŞCOALA GENERALĂ NR. 5 ŞCOALA GENARALA NR. 5 3845/27.04.2012
98. CAȚARON ADRIANA IONELA MATEMATICĂ Grad I LICEUL ANDREI MURESANU BRASOV LICEUL ANDREI MURESANU BRASOV 3845/27.04.2012
99. CATOIU VIORICA GABRIELA PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR Grad I SCOALA GIMNAZIALA NR. 19 BRASOV SCOALA GIMNAZIALA NR. 19 BRASOV 4751/07.10.2014
100. CEAUŞU LIVIU EDUCAŢIE FIZICĂ Grad I LICEUL CU PROGRAM SPORTIV LICEUL CU PROGRAM SPORTIV 3476/01.04.2013
101. CHEŢE MARIA OANA BIOLOGIE Grad II ŞCOALA GENERALĂ NR.3 RASNOV ŞCOALA GENERALĂ NR.3 3845/27.04.2012
102. CHIMA MIHAELA ROXANA ENGLEZĂ Grad I COLEGIUL NAŢIONAL RADU NEGRU FAGARAS COLEGIUL NAŢIONAL RADU NEGRU FAGARAS 3845/27.04.2012
103. CHIRILOIU GEORGETA TEOLOGIE ORTODOXĂ Grad I ŞCOALA GEN. NR. 2 FAGARAS ŞCOALA GEN. NR. 2 FAGARAS 3845/27.04.2012
104. CHIVAREAN DELIA PROFESOR Grad I CJRAE/LICEUL "ANDREI MURESANU" INSPECTORATUL SCOLAR JUDETEAN BRASOV 5624/06.11.2015
105. CHIVAREAN RADU GEOGRAFIE - LIMBA GERMANA Grad I SCOALA GENERALA GHIMBAV SCOALA GENERALA GHIMBAV 4849/31.07.2012
106. CIAUS LILIANA BIOLOGIE Grad I LICEUL ”ANDREI MUREȘANU” LICEUL ”ANDREI MUREȘANU” 3476/01.04.2013
107. CIMPEAN ANGELA CAMELIA ÎNVĂŢĂTOR / INSTITUTOR / EDUCATOR / PROFESOR ÎN ÎNVĂŢĂMÂNTUL PRIMAR ŞI PREŞCOLAR Grad I ŞCOALA GENERALĂ HARMAN ŞCOALA GENERALĂ HARMAN 3845/27.04.2012
108. CIMPOIA CARMEN ÎNVĂŢĂTOR / INSTITUTOR / EDUCATOR / PROFESOR ÎN ÎNVĂŢĂMÂNTUL PRIMAR ŞI PREŞCOLAR Grad I GRĂDINIȚA PROGRAM NORMAL NR.3A GRĂDINIȚA PROGRAM NORMAL NR.3A 3845/27.04.2012
109. CIOACA ELENA DANIELA PSIHOPEDAGOGIE Grad II GRĂDINIȚA P.P. NR.33 BRASOV GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.1 BRASOV 3845/27.04.2012
110. CIOBANU MIHAELA MATEMATICĂ Grad I COLEGIUL NAŢIONAL UNIREA COLEGIUL NAŢIONAL UNIREA 3845/27.04.2012
111. CIOC NICULAE CHIMIE Grad I LICEUL TEORETIC ANDREI MURESANU BRASOV LICEUL TEORETIC ANDREI MURESANU BRASOV 3845/27.04.2012
112. CIOCA GHEORGHE EDUCAŢIE FIZICĂ ŞI SPORT Grad I PALATUL COPIILOR BRASOV PALATUL COPIILOR BRASOV 3845/27.04.2012
113. CIOCAN ELENA MATEMATICĂ Grad I ŞCOALA GENERALĂ NR. 30 BRASOV ŞCOALA GENERALĂ NR.30 BRASOV 3845/27.04.2012
114. CIOCAN LEONTINA ISTORIE-FILOSOFIE Grad I GRUP ŞCOLAR INDUSTRIAL RASNOV GRUP ŞCOLAR INDUSTRIAL RASNOV 3845/27.04.2012
115. CIOCEANU SILVIANA ELENA FIZICĂ Grad I COLEGIUL NAŢIONAL UNIREA BRASOV INSPECTORATUL ŞCOLAR AL JUDETULUI BRASOV 3845/27.04.2012
116. CIORBA MARIANA ISTORIE Grad I ŞCOALA GENERALĂ NR. 9 NICOLAE ORGHIDAN ŞCOALA GENERALĂ NR. 9 NICOLAE ORGHIDAN 3845/27.04.2012
117. CIRSTOLOVEAN ADRIANA MATEMATICĂ Grad I ŞCOALA GENERALĂ NR.3 CODLEA ŞCOALA GENERALĂ NR.3 CODLEA 3845/27.04.2012
118. CIUPALA CATALIN MIHAI MATEMATICĂ Doctorat COLEGIUL NAŢIONAL ANDREI SAGUNA BRASOV COLEGIUL NAŢIONAL ANDREI SAGUNA BRASOV 3845/27.04.2012
119. CIUPALA GABRIEL-VIRGIL MATEMATICA-INFORMATICA Grad I COLEGIUL NATIONAL ANDREI SAGUNA” BRASOV COLEGIUL NATIONAL "ANDREI SAGUNA" BRASOV 5557/22.11.2013
120. CLINCIU ALINA-LAURA LIMBA SI LITERATURA ROMANA-LIMBA SI LITERATURA FRA Grad I COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA" GR. MOISIL" COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "GR. MOISIL" 5624/06.11.2015
121. CLINCIU SIMONA SANDA MATEMATICA Grad I LICEUL TEORETIC MITROPOLIT I METIANU LICEUL TEHNOL SCOALA GIMNAZIALA NR.3 POMPILIU DAN ZARNESTI 5624/06.11.2015
122. COCALEA RODICA DOINITA MATEMATICĂ Grad I ŞCOALA GENERALĂ NR 15 BRASOV ŞCOALA GENERALĂ NR 15 BRASOV 3845/27.04.2012
123. CODARCEA-MUNTEANU LAVINIA MATEMATICA Grad I COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC "ANDREI BARSEANU" COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC ANDREI BARSEANU BRASOV 2544/27.03.2015
124. COJANU VERONICA EUGENIA FIZICĂ-CHIMIE Grad I LICEUL SEXTIL PUSCARIU BRAN LICEUL SEXTIL PUSCARIU BRAN 3845/27.04.2012
125. COLȚEA ANIȘOARA PROFESOR DE GEOGRAFIE Grad II SCOALA GIMNAZIALA VULCAN SI SC.GIM. HOLBAV SCOALA GIMNAZIALA VULCAN 5624/06.11.2015
126. COMANICIU SIMONA ÎNVĂŢĂTOR / INSTITUTOR / EDUCATOR / PROFESOR ÎN ÎNVĂŢĂMÂNTUL PRIMAR ŞI PREŞCOLAR Grad I ŞCOALAGEN.CLASELE.I-VIII SAMBATA DE SUS ŞCOALA GEN. SAMABATA DE SUS 3845/27.04.2012
127. COMANITA MIRELA ISTORIE Grad I SCOALA GIMANAZIALA ZIZIN SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 SACELE 5624/06.11.2015
128. COMICI MIRELA DENISA LIMBA ENGLEZA Grad II LIC TEOL ORT SF CTIN BRANCOVEANU LIC TEOL ORT SF CTIN BRANCOVEANU 5624/06.11.2015
129. COMICI VALERIU MARIUS INGINER MECANIC Grad I COLEGIUL AUREL VIJOLI FAGARAS SCOALA GIMNAZIALA SINCA VECHE 5557/22.11.2013
130. CONSTANTIN DOINA CHIMIE SI FIZICA Grad I COLEGIUL DE STIINTE ”GRIGORE ANTIPA” BRAȘOV COLEGIUL DE STIINTE ”GRIGORE ANTIPA” BRAȘOV 3476/01.04.2013
131. CONSTANTIN MARILENA INGINERIE CHIMICĂ Grad I COLEGIUL TEHNIC DR. ALEXANDRU BARBAT, VICTORIA COLEGIUL TEHNIC DR.ALEXANDRU BARBAT,VICTORIA 3845/27.04.2012
132. CONSTANTINESCU LUMINITA SOCIOLOGIE-PSIHOLOGIE Grad I CJRAE BRASOV ŞCOALA GENERALĂ NR. 25 BRASOV 3845/27.04.2012
133. CORAIU MARIA ÎNVĂŢĂTOR / INSTITUTOR / EDUCATOR / PROFESOR ÎN ÎNVĂŢĂMÂNTUL PRIMAR ŞI PREŞCOLAR Grad I ŞCOALA GENERALĂ NR 3 ZARNESTI ŞCOALA GENERALĂ NR 3 ZARNESTI 3845/27.04.2012
134. CORBOS ADRIANA GABRIELA MECANICĂ AGRICOLĂ / I.T.A.C. Grad I GRUP ŞCOLAR INDUSTRIAL RASNOV GRUP ŞCOLAR INDUSTRIAL RASNOV 3845/27.04.2012
135. CORNATEANU DRAGOS IOAN EDUCATIE FIZICA SI SPORT Grad II SCOALA GIMNAZIALA CINCU SCOALA GIMNAZIALA CINCU 5624/06.11.2015
136. CORNEA MIHAELA PROFESOR INVATAMANT PRIMAR Grad I SCOALA GIMNAZIALA NR. 30 BRASOV SCOALA GIMNAZIALA NR. 30 BRASOV 5624/06.11.2015
137. COROIU MARCEL MATEMATICĂ Grad I COLEGIUL NICOLAE TITULESCU COLEGIUL NICOLAE TITULESCU 3845/27.04.2012
138. COSMA MARIUS ION EDUCATIE FIZICA SI SPORT Grad I TARLUNGENI CLUB SPORTIV SCOLAR DINAMO RASNOV 3476/01.04.2013
139. COSTEA GABRIELA FLORINA INGINER MECANIC Grad I COLEGIUL TEHNIC MIRCEA CRISTEA COLEGIUL TEHNIC MIRCEA CRISTEA 3845/27.04.2012
140. COŞULEŢ MARIANA PROFESOR Grad II ŞCOALA GENERALĂ HOLBAV ŞCOALA GENERALĂ HOLBAV 4849/31.07.2012
141. COTEANU MARIA PROFESOR PENTRU INVATAMANT PRIMAR Grad I SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 SACELE SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 SACELE 3476/01.04.2013
142. COTLEANU VIOREL IOSIF BIOLOGIE Grad I COLEGIUL TEHNIC MIRCEA CRISTEA INSPECTORATUL ŞCOLAR AL JUDETULUI BRASOV 3845/27.04.2012
143. CREITARIU ELENA PROFESOR INVATAMANT PRESCOLAR Grad I GRADINITA DE COPII CU PP NR.33 BRASOV GRADINITA DE COPII CU PP NR.33 BRASOV 4849/31.07.2012
144. CRETOI EUGENIA ÎNVĂŢĂTOR / INSTITUTOR / EDUCATOR / PROFESOR ÎN ÎNVĂŢĂMÂNTUL PRIMAR ŞI PREŞCOLAR Grad I ŞCOALA GENERALĂ NR.5 BRASOV ŞCOALA GENERALĂ NR.5 BRASOV 3845/27.04.2012
145. CRISTEA CONSTANTIN EDUCAŢIE FIZICĂ ŞI SPORT Grad I ŞCOALA GENERALĂ NR.1 ŞCOALA GENERALĂ NR.15 BRAŞOV 3845/27.04.2012
146. CRISTEA COSMIN FLORIAN ELECTROTEHNICĂ Grad I COLEGIUL TEHNIC REMUS RADULET BRASOV COLEGIUL TEHNIC REMUS RADULET BRASOV 3845/27.04.2012
147. CUIBAR GABRIELA PROFESOR CHIMIE-FIZICĂ Grad I ŞCOALA GENERALĂ TELIU ŞCOALA GENERALĂ TELIU 4849/31.07.2012
148. CUSTURA STEFANIA MARIA LIMBA SI LITERATURA ROMANA-LIMBA SI LIT.GERMANA Doctorat COLEGIUL TEHNIC MARIA BAIULESCU BRASOV COLEGIUL TEHNIC "MARIA BAIULESCU" BRASOV 5557/22.11.2013
149. DAN FLORINA EDUCATOR-INVATATOR Grad II GRADINITA CU P. P. NR 26 "JUNIOR", BRASOV GRADINITA CU P.P. NR 26 "JUNIOR", BRASOV 5624/06.11.2015
150. DAN MIHAELA PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR SI PRESCOLAR Grad I SCOALA GIMNAZIALA NR 2 CODLEA SCOALA GIMNAZIALA NR 2 CODLEA 5557/22.11.2013
151. DANIEL PETRULE EDUCAŢIE FIZICĂ ŞI SPORT Grad I ŞCOALA GENERALĂ ŞCOALA GENERALĂ 3845/27.04.2012
152. DARAU LIGIA MATEMATICA Grad I COLEGIUL TEHNIC ”DR. A. BARBAT” COLEGIUL TEHNIC ”DR. A. BARBAT” 3476/01.04.2013
153. DAVID ALIN LAURENTIU ELECTROTEHNICA GENERALA Grad I COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI 3476/01.04.2013
154. DECEANU RALUCA ELENA LIMBA ENGLEZA Grad I SCOALA GENERALA NR.2 SCOALA GENERALA NR. 2 FAGARAS 4849/31.07.2012
155. DELEANU TEODORA FLORINA INGINER MECANIC-AR Grad I COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI BRAȘOV COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI BRAȘOV 3476/01.04.2013
156. DELIU GABRIELA FIZICĂ Grad I COLEGIUL EMIL RACOVIȚĂ BRAȘOV COLEGIUL EMIL RACOVIȚĂ BRAȘOV 3845/27.04.2012
157. DEZSI MARIOARA VIORICA CHIMIE Grad I LICEUL TEORETIC ”I.C.DRAGUSANU” LICEUL TEORETIC ”I.C.DRAGUSANU” 3476/01.04.2013
158. DIACONU DANIELA FIZICA SPECIALIZAREA 2 ITAC Grad I GRUP SCOLAR INDUSTRIAL RASNOV GRUP SCOLAR INDUSTRIAL RASNOV 4849/31.07.2012
159. DIACONU VASILICA BIOLOGIE Grad I COLEGIUL NAŢIONAL DR.I.MESOTA INSPECTORATUL ŞCOLAR AL JUDETULUI BRASOV 3845/27.04.2012
160. DIMA SORIN EDUCAŢIE TEHNOLOGICĂ Grad I ŞCOALA GENERALĂ UCEA DE JOS ŞCOALA GENERALĂ UCEA DE JOS 3845/27.04.2012
161. DINU CRISTINA DORINA LB. FRANCEZA-LB. ENGLEZA Grad I SCOALA GIMNAZIALA NR.5 BRASOV SCOALA GIMNAZIALA NR. 5 BRASOV 4751/07.10.2014
162. DINU MIHAELA LIMBA SI LITERATURA ROMANA/LIMBA SI LIT. FRANCEZA Grad I COLEGIUL TEHNIC MIRCEA CRISTEA COLEGIUL TEHNIC MIRCEA CRISTEA BRASOV 2544/27.03.2015
163. DOBREA MARCEL TEOLOGIE ORTODOXĂ ȘI EDUCAȚIE MUZICALĂ Grad I COLEGIUL NAȚIONAL DOAMNA STANCA LICEUL TEOLOGIC ORTODOX SF. C-TIN BRÂNCOVEANU 2544/27.03.2015
164. DOBRESCU LIVIA PSIHOLOG, INSTITUTOR LIMBA ENGLEZA Grad I SCOALA GIMNAZIALA NR. 11 "ST.O.IOSIF" SCOALA GIMNAZIALA NR. 11 "ST.O.IOSIF" 4751/07.10.2014
165. DOBRU CORNELIA AUTOMATIZĂRI ŞI CALCULATOARE Grad I COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI 3845/27.04.2012
166. DODA MARIUS ADRIAN EDUCATIE FIZICA SI SPORT Grad II SCOALA GIMNAZIALA VULCAN SCOALA GIMNAZIALA VULCAN 5624/06.11.2015
167. DRACEA MARIA DACIANA EDUCATIE FIZICA SI SPORT Grad II SCOALA GIMNAZIALA CRIZBAV SCOALA GIMNAZIALA CRIZBAV 3476/01.04.2013
168. DRAGAN CARMEN SILVIA MATEMATICĂ Grad I COLEGIUL NICOLAE TITULESCU COLEGIUL NICOLAE TITULESCU 3845/27.04.2012
169. DRAGASON DORINA EDUCATOARE Grad I GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.24 BRASOV GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.24 BRASOV 5667/07.09.2012
170. DRĂGHICI DORINA FILOSOFIE-ISTORIE Grad I COLEGIUL NAŢIONAL ANDREI ŞAGUNA BRAŞOV INSPECTORATUL ŞCOLAR JUDEŢEAN BRAŞOV 3845/27.04.2012
171. DRAGNEA ION ISTORIE Grad I COLEGIUL TEHNIC MIRCEA CRISTEA BRASOV SCOALA GENERALA NR 13 BRASOV 4849/31.07.2012
172. DRAGOIU CORINA VIORICA ISTORIE Grad II COLEGIUL NAŢIONAL DOAMNA STANCA COLEGIUL NAŢIONAL DOAMNA STANCA 3845/27.04.2012
173. DRĂGOIU LAURA ELENA FIZICĂ-CHIMIE Grad II COLEGIUL AUREL VIJOLI FĂGĂRAȘ COL. AUREL VIJOLI FĂGARAȘ ȘC. GIM. SÂMBĂTA DE SUS 4751/07.10.2014
174. DRAGOȘ CRISTINA VERONICA PROFESOR ÎNV. PRIMAR Grad I ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 19 BRAȘOV ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 19 BRAȘOV 3476/01.04.2013
175. DRAGU MIHAELA LIMBA ŞI LITERATURA ROMÂNĂ Grad I ŞCOALA GEN. NR. 9 BRASOV ŞCOALA GEN. NR. 9 BRASOV 3845/27.04.2012
176. DRAGUSANU EMESE ÎNVĂŢĂTOR / INSTITUTOR / EDUCATOR / PROFESOR ÎN ÎNVĂŢĂMÂNTUL PRIMAR ŞI PREŞCOLAR Grad I GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.29 GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.29 3845/27.04.2012
177. DRAJNEANU DOINA CHIMIE-FIZICĂ Grad I COLEGIUL NAŢIONAL RADU NEGRU COLEGIUL NAŢIONAL RADU NEGRU 3845/27.04.2012
178. DRINOVAN MARIA INGINER ZOOTEHNIST Grad I C.A.I.A. ŢARA BÂRSEI C.A.I.A. ŢARA BÂRSEI PREJMER 3845/27.04.2012
179. DUDULEAN CRISTIAN - ARISTIDE INGINER MECANIC TEHNOLOGIA CONSTR. DE MAŞINI Grad I LICEUL TEHNOLOGIC RÂŞNOV LICEUL TEHNOLOGIC RÂŞNOV 3476/01.04.2013
180. DUMITRU ADRIANA PROFESOR ÎNVĂŢĂMÂNT PREŞCOLAR Grad I GRĂDINIŢA NR. 33 BRAŞOV GRĂDINIŢA NR. 33 BRAŞOV 4849/31.07.2012
181. DUMITRU ELENA PROFESOR INVATAMANT PRESCOLAR SI PRIMAR Grad I GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR 5 GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR 5 4849/31.07.2012
182. DUTA TRAIAN MATEMATICĂ Grad I GRUPŞCOALAAGRICOLAV.DR.IOAN SENCHEA+C.N.R.NEGRU GRUP ŞCOLAR AGRICOL AV,DR,IOAN SENCHEA 3845/27.04.2012
183. DUTCA FLORENTINA PROFESOR DE FIZICA Grad I COLEGIUL TEHNIC MARIA BAIULESCU COLEGIUL TEHNIC MARIA BAIULESCU 4849/31.07.2012
184. ENACHE CLAUDIA CORNELIA ALIMENTAȚIE ȘI TURISM / ALIMENTAȚIE PUBLICĂ Grad I COLEGIUL NAȚIONAL ECONOMIC ”ANDREI BÂRSEANU” COLEGIUL NAȚIONAL ECONOMIC ”ANDREI BÂRSEANU” 2544/27.03.2015
185. ENACHE LENUTA ÎNVĂŢĂTOR / INSTITUTOR / EDUCATOR / PROFESOR ÎN ÎNVĂŢĂMÂNTUL PRIMAR ŞI PREŞCOLAR Grad I GRĂDINIȚA NR.17 PP BRASOV GRĂDINIȚA NR.17 PP BRASOV 3845/27.04.2012
186. ENACHE MARIA CAMELIA FIZICĂ-CHIMIE Grad I ŞCOALA GENERALĂ CRISTIAN ŞCOALA GENERALĂ CRISTIAN 3845/27.04.2012
187. ENE ANCA IOANA PROFESOR Grad I LICEUL DE MUZICA T. CIORTEA BRASOV LICEUL DE MUZICA T. CIORTEA BRASOV 4849/31.07.2012
188. ENESCU MIHAELA HORTICULTURĂ Grad II CLUBUL COPIILOR CODLEA CLUBUL COPIILOR CODLEA 5624/06.11.2015
189. ERCUS CAMELIA DORINA GEOGRAFIE Grad I LICEULANDREI MURESANU BRASOV LICEULANDREI MURESANUBRASOV 3845/27.04.2012
190. ERCUŞ FLORIN PROFESOR Grad I ŞCOALA GENERALĂ GHIMBAV ŞCOALA GENERALĂ GHIMBAV 4849/31.07.2012
191. FARKAS ANNA LILI MATEMATICĂ Grad I COLEGIUL NAŢIONAL APRILY LAJOS BRASOV PARLAMENTUL ROMANIEI 3845/27.04.2012
192. FARKAS IRMA MARKETING Grad I COLEGIUL NATIONAL APRILY LAJOS COLEGIUL NATIONAL APRILY LAJOS 4849/31.07.2012
193. FELEGEAN ELENA DANIELA INGINER Grad I COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA 3845/27.04.2012
194. FILIP MELANIA INGINER TEHNOLOGIA CONSTRUCŢIILOR DE MAŞINI Doctorat COLEGIUL TEHNIC MIRCEA CRISTEA COLEGIUL TEHNIC MIRCEA CRISTEA BRASOV 3845/27.04.2012
195. FIRASTRAU NICULINA PSIHOLOGIE Grad I GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR 2 RASNOV GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR 2 RASNOV 4849/31.07.2012
196. FLOREA SILVIA RODICA ÎNVĂŢĂTOR / INSTITUTOR / EDUCATOR / PROFESOR ÎN ÎNVĂŢĂMÂNTUL PRIMAR ŞI PREŞCOLAR Grad I GRĂDINIȚA NR 7 URSULETUL MARTINICA GRĂDINIȚA NR 7 URSULETUL MARTINICA 3845/27.04.2012
197. FLORESCU CARMEN PSIHOLOGIE-PEDAGOGIE Grad II C.J.R.A.E. BRAȘOV CENTRUL JUDEŢEAN DE RESURSE ŞI ASISTENŢĂ EDUCAŢIONALĂ BRAȘOV 3845/27.04.2012
198. FLORESCU DANIELA-MIHAELA ÎNVĂŢĂTOR / INSTITUTOR / EDUCATOR / PROFESOR ÎN ÎNVĂŢĂMÂNTUL PRIMAR ŞI PREŞCOLAR Grad I GRĂDINIŢA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 11 GRĂDINIŢA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 11 3845/27.04.2012
199. FLORESCU IOANA LIMBA SI LITERATURA ROMANA Grad II SCOALA GIMNAZIALA MOIECIU DE JOS SCOALA GIMNAZIALA MOIECIU DE JOS 5557/22.11.2013
200. FOICA FLAVIUS MIHAI MEDICINĂ VETERINARĂ Doctorat COLEGIUL A.I.A. ŢARA BÂRSEI COLEGIUL A.I.A. ŢARA BÂRSEI 3476/01.04.2013
201. FRANGU MARIA FIZICĂ Grad I COLEGIUL EMIL RACOVIȚĂ BRAȘOV COLEGIUL EMIL RACOVIȚĂ BRAȘOV 3845/27.04.2012
202. FRANGULEA-PASTOR AIDA-CRISTINA ÎNVĂŢĂTOR / INSTITUTOR / EDUCATOR / PROFESOR ÎN ÎNVĂŢĂMÂNTUL PRIMAR ŞI PREŞCOLAR Grad II GRĂDINIŢA NR. 9 GRĂDINIŢA NR. 9 BRAŞOV 3845/27.04.2012
203. FREUND-BRENCIU GABRIELA-NICOLETA MATEMATICA Grad I COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC ANDREI BARSEANU COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC "ANDREI BARSEANU" 5557/22.11.2013
204. FULGOS RODICA MATEMATICĂ Grad I LICEUL ST. OCTAVIAN IOSIF RUPEA LICEUL ST. OCTAVIAN IOSIF RUPEA 3845/27.04.2012
205. GABOR IUDIT MATEMATICA - FIZICA Grad I SCOALA GENERALA TELIU SCOALA GENERALA TELIU 4849/31.07.2012
206. GABOR KINGA LIMBA SI LITERATURA ROMANA - LIMBA GERMANA Grad II LICEUL TEORETIC GEORGE MOROIANU LICEUL TEORETIC GEORGE MOROIANU 5624/06.11.2015
207. GAL MANUELA PEDAGOGIA INVATAMANTULUI PRIMAR SI PRESCOLAR Grad II GRADINITA CU PROGRAM NORMAL NR.3 SACELE GRADINITA CU PROGRAM NORMAL NR.3 SACELE 3839/11.07.2014
208. GALL STENUTA-TITA FIZICĂ-CHIMIE Grad I ŞCOALA GENERALĂ NR 5 BRASOV ŞCOALA GENERALĂ NR. 5 BRASOV 3845/27.04.2012
209. GANEA DELIA ANA MARIA ECOLOGIA SI PROTECTIA MEDIULUI Grad II SCOALA GIMNAZIALA ”OVID DENSUSIANU” FAGARAS SCOALA GIMNAZIALA SERCAIA 3476/01.04.2013
210. GASZPOR ESTY ADRIANA PROFESOR Grad I ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.13 ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR 13 5557/22.11.2013
211. GAVRILĂ MARIANA-LETIŢIA ISTORIE-FILOSOFIE Grad I COLEGIUL NAŢIONAL ANDREI ŞAGUNA INSPECTORATUL ŞCOLAR AL JUDEŢULUI BRAŞOV 3845/27.04.2012
212. GEORGESCU CARMEN FIZICĂ Grad I ŞCOALA GENERALĂ NR.25 ŞCOALA GENERALĂ NR.25 3845/27.04.2012
213. GHEORGHE COSTINA MIHAELA INDUSTRIALIZAREA LEMNULUI Grad I LICEUL TEHNOLOGIC SILVIC ”DR NICOLAE RUCAREANU” BR LICEUL TEHNOLOGIC SILVIC ”DR NICOLAE RUCAREANU” BRAȘOV 3476/01.04.2013
214. GHEORGHE IONEL EDUCATIE FIZICA Grad II SCOALA GENERALA NR. 1 BRASOV SCOALA GENERALA NR. 1 BRASOV 4849/31.07.2012
215. GHEORGHE MIHAELA LIMBA SI LITERATURA ROMANA/LIMBA SI LITERATURA FRA Grad I LICEUL TEHNOLOGIC MALAXA LICEUL TEHNOLOGIC MALAXA 5557/22.11.2013
216. GHEORGHISOR RODICA MATEMATICĂ-INFORMATICĂ Grad I COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA ŞCOALA GENERALĂ NR. 25 BRASOV 3845/27.04.2012
217. GHEORGHIU LILIANA PROFESOR INVATAMANT PRESCOLAR Grad I GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.21 BRASOV GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.21 BRASOV 5624/06.11.2015
218. GHERGHE IULIANA PROFESOR Grad I SCOALA GIMNAZIALA NR.3GHEORGHE LAZARBRASOV SCOALA GIMNAZIALA NR.3"GHEORGHE LAZAR" BRASOV 5557/22.11.2013
219. GHIZDAVU SIMONA MATEMATICĂ Grad I COLEGIUL NAŢIONAL DOAMNA STANCA FAGARAS COLEGIUL NAŢIONAL DOAMNA STANCA FAGARAS 3845/27.04.2012
220. GÎRBACEA I. MARIA-CAMELIA EDUCAŢIE TEHNOLOGICĂ Grad I ŞCOALA GEN. MOIECIU DE JOS ŞI LICEUL SEXTIL PUSCAR ŞCOALA GEN. MOIECIU DE JOS, ŞCOALA GEN. NR.19 BRASOV 3845/27.04.2012
221. GÎRBACEA MARIA MATEMATICĂ Grad I GRUP ŞCOLAR INDUSTRIAL ZĂRNEŞTI GRUP ŞCOLAR INDUSTRIAL ZĂRNEŞTI 3845/27.04.2012
222. GLOGOJANU CIPRIAN LIVIU GEOGRAFIE Grad I LICEUL TEORETIC ”MITROPOLIT IOAN METIANU ZARNESTI” LICEUL TEORETIC ”MITROPOLIT IOAN METIANU” ZARNESTI 3476/01.04.2013
223. GOIAN LUCIA PROFESOR Grad I SCOALA GENERALA SERCAIA SCOALA GENERALA SERCAIA 5667/07.09.2012
224. GOICEA GABRIELA ROMANA-FRANCEZA Grad I LICEUL TEORETIC GEORGE MOROIANU LICEUL TEORETIC GEORGE MOROIANU 3839/11.07.2014
225. GOICEA VIOLETA DELIA EDUCATOARE Grad II GRADINITA NR.7 BRAȘOV GRADINITA NR.7 BRAȘOV 3476/01.04.2013
226. GORAN CONSTANTIN MATEMATICĂ Grad I COLEGIUL TEHNIC MIRCEA CRISTEA BRASOV ŞCOALA GENERALĂ NR. 14 BRASOV 3845/27.04.2012
227. GRAMA IOAN PEDAGOGIA INVATAMANTULUI PRIMAR SI PRESCOLAR Grad I SCOALA PRIMARA BECLEAN SCOALA PRIMARA BECLEAN 5667/07.09.2012
228. GRAMA MARIANA PEDAGOGIA ÎNVĂȚĂMÂNTULUI PRIMAR ȘI PREȘCOLAR Grad II GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.1 CODLEA GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.1 CODLEA 2544/27.03.2015
229. GRECU CLAUDIA MARIANA MECANICĂ Grad I ŞCOALA DE ARTE ŞI MESERII CODLEA ŞCOALA DE ARTE ŞI MESERII CODLEA 3845/27.04.2012
230. GRECU G. MARIA AMALIA PROFESOR INVATAMANT PRESCOLAR Grad II GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.6 BRAȘOV GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 6 BRAȘOV 3476/01.04.2013
231. GRUBER RUCSANDRA CONSTANTA ISTORIE-ENGLEZĂ Grad I ŞCOALA GENERALĂ SANPETRU, JUD. BRASOV ŞCOALA GENERALĂ SANPETRU, JUD. BRASOV 3845/27.04.2012
232. HARANGUS FLORENTINA ADINA LIMBA SI LITERATURA ROMANA -LIMBA SI LITERATURA FR Grad I SCOALA GIMNAZIALA NR. 3 CODLEA, SCOALA GIMNAZIALA SCOALA GIMNAZIALA NR. 15 BRAȘOV, SCOALA GIMNAZIALA NR. 3 CODLEA 3476/01.04.2013
233. HAŢEGAN ROXANA IULIANA PROFESOR ÎN ÎNVĂŢĂMÂNTUL PREŞCOLAR Grad II GRĂDINIŢA CU PROGRAM SĂPTĂMÂNAL NR.18 ”DUMBRAVA MI GĂDINIŢA CU PROGRAM SĂPTĂMÂNAL NR.18 ”DUMBRAVA MINUNATA” 3476/01.04.2013
234. HEJJA MARGIT MARIA PROFESOR DISCIPLINE TEHNICE Grad I COLEGIUL TEHNIC ”REMUS RADULET” COLEGIUL TEHNIC ”REMUS RADULET” 3476/01.04.2013
235. HETREA DUMITRU-FLORIN MECANICĂ Grad I LICEU STEFAN OCTAVIAN IOSIF LICEUL STEFAN OCTAVIAN IOSIF 3845/27.04.2012
236. HORNEȚ CONSTANTIN FIZICĂ Grad I COLEGIUL NICOLAE TITULESCU COLEGIUL NICOLAE TITULESCU 3845/27.04.2012
237. HUDIŢĂ DANIELA INGINER T.C.M. - T.I.C. Grad I COLEGIUL TEHNIC "TRANSILVANIA" BRAŞOV COLEGIUL TEHNIC "TRANSILVANIA" BRAŞOV 4751/07.10.2014
238. HURGHIS GABRIELA CASANDRA FRANCEZĂ-ROMÂNĂ Grad I COLEGIUL NAŢIONAL UNIREA,BRASOV COLEGIUL NAŢIONAL UNIREA, BRASOV 3845/27.04.2012
239. IACOB ELENA LAURA PROFESOR Grad II SCOALA GENERALA SERCAIA SCOALA GENERALA SERCAIA 5667/07.09.2012
240. IACOB MIRELA MATEMATICĂ-INFORMATICĂ Grad I COLEGIUL NICOLAE TITULESCU BRAŞOV COLEGIUL NICOLAE TITULESCU BRA 3845/27.04.2012
241. IANCAU RALUCA-NICOLETA LIMBA SI LITERATURA ROMANA Grad II SCOALA GENERALA NR. 6 IACOB MURESIANU BRASOV SCOALA GENERALA NR. 6 IACOB MURESIANU BRASOV 5667/07.09.2012
242. IARU MIHAELA GEOGRAFIE Grad II LICEUL TEORETIC CODLEA LICEUL TEORETIC CODLEA 3845/27.04.2012
243. IFTINCHI ANETA CHIMIE Grad I ŞCOALA GENERALĂ NR. 8 ŞCOALA GENERALĂ NR. 8 BRASOV 3845/27.04.2012
244. ILIESCU CORNELIA TEHNOLOGIA INFORMAŢIEI ŞI A COMUNICĂRII Grad I COLEGIUL NAŢIONAL UNIREA BRASOV INSPECTORTUL ŞCOLAR JUDEȚEAN BRASOV 3845/27.04.2012
245. ILINA MARIA ISTORIE-FILOSOFIE Grad I CLUBUL ELEVILOR FAGARAS CLUBUL ELEVILOR FAGARAS 5667/07.09.2012
246. INCZE RODICA SOCIOLOGIE-PSIHOLOGIE Grad II ŞCOALA GENERALĂ NR.31 BRASOV ŞCOALA GENERALĂ NR. 31 BRASOV 3845/27.04.2012
247. IONASCU RALUCA ALEXANDRA ROMÂNĂ-FRANCEZĂ Grad I ŞCOALA 6 ŞI COLEGIUL EMIL RACOVITA ŞCOALA GENERALĂ VAMA BUZAULUI 3845/27.04.2012
248. IONESCU MARIANA LIMBA ŞI LITERATURA ROMÂNĂ Grad I COLEGIUL NAŢIONALANDREI SAGUNA BRASOV COLEGIUL NAŢIONALANDREI SAGUNA BRASOV 3845/27.04.2012
249. IORDACHE DANA PSIHOLOGIE-PEDAGOGIE Grad I COLEGIUL NAŢIONAL UNIREA CENTRUL JUDEŢEAN DE RESURSE ŞI ASISTENŢĂ EDUCAŢIONALĂ BRAȘOV 3845/27.04.2012
250. IROD MIHAELA MEDINA PROFESOR INVATAMANT PRIMAR Grad I SCOALA GIMNAZIALA NR 2 CODLEA SCOALA GIMNAZIALA NR 2 CODLEA 3476/01.04.2013
251. ITIGAN CATALINA TEHNOLOGIA PRELUCRARII PRODUSELOR AGRICOLE Grad I COLEGIUL TEHNIC 'SIMION MEHEDINTI' CODLEA COLEGIUL TEHNIC "SIMION MEHEDINTI" CODLEA 5624/06.11.2015
252. ITTU GHEORGHE EUGEN EDUCAŢIE FIZICĂ ŞI SPORT Grad I ŞCOALA GENERALĂ NR.1 POIANA MARULUI ŞCOALA GENERALĂ NR.1 POIANA MARULUI 3845/27.04.2012
253. IVAN GABRIELA PROFESOR INVATAMANT PRIMAR Grad I LICEUL TEORETIC ”GEORGE MOROIANU” SACELE LICEUL TEORETIC ”GEORGE MOROIANU” SACELE 3476/01.04.2013
254. IVASCU RAMONA MIHAELA EDUCATIE FIZICA SI SPORT Grad II LICEUL TEORETIC IOAN PASCU CODLEA LICEUL TEORETIC IOAN PASCU CODLEA 5624/06.11.2015
255. JARCAU LILIANA PROFESOR INVATAMANT PRIMAR Grad II SCOALA GIMNAZIALA BOD SCOALA GIMNAZIALA BOD 3476/01.04.2013
256. JIPA DORINEL MATEMATICĂ Grad I ŞCOALA GENERALĂ NR.4 FRATII POPEEA ŞCOALA GENERALĂ NR.4 FRATII POPEEA 3845/27.04.2012
257. JOSU SANDICA CHIMIE Grad I COLEGIUL NICOLAE TITULESCU COLEGIUL NICOLAE TITULESCU 3845/27.04.2012
258. JUDELE M. OLGA MICHAELA LIMBA ŞI LITERATURA ROMÂNĂ Grad I GRUPŞCOALAAGRUPAV.DR. IOAN SENCHEA GRUPŞCOALAAGRUPAV.DR.IOAN SENCHEA 3845/27.04.2012
259. KICSI ILDIKO ÎNVĂŢĂTOR / INSTITUTOR / EDUCATOR / PROFESOR ÎN ÎNVĂŢĂMÂNTUL PRIMAR ŞI PREŞCOLAR Grad II GRĂDINIȚA CU PP NR.1 GRĂDINIȚA CU PP NR.36 3845/27.04.2012
260. KONCZ MAGDALENA EDUCAŢIE FIZICĂ ŞI SPORT Grad I LICEUL ANDREI MUREŞANU LICEUL ANDREI MUREŞANU 3845/27.04.2012
261. LAPADAT N. GABRIELA LILIANA CHIMIE-FIZICĂ Grad I LICEUL TEORETIC ION CODRU DRAGUSANU LICEUL TEORETIC ION CODRU DRAGUSANU 3845/27.04.2012
262. LAUTAR MIHAELA CRISTINA PROFESOR Grad II PALATUL COPIILOR BRAȘOV PALATUL COPIILOR BRAȘOV 3476/01.04.2013
263. LAZAR ILDIKO PROFESOR Grad I SCOALA GIMNAZIALA APACZAI CSERE JANOS SCOALA GIMNAZIALA APACZAI CSERE JANOS 3839/11.07.2014
264. LAZAR MARIA EDUCATOARE Grad I GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR 7 BRAȘOV GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR 7 BRAȘOV 3476/01.04.2013
265. LAZAR MIOARA ELENA PROF. INV. PRIMAR Grad I SC. GIMNAZIALA NR. 1, SACELE SC. GIMNAZIALA NR. 1, SACELE 3839/11.07.2014
266. LEABU CORNEA IULIANA FLORENTINA TEOLOGIE-LITERE (LIMBA SI LITERATURA ROMANA) Grad II SCOALA GIMNAZIALA VOILA SCOALA GIMNAZIALA VOILA 5557/22.11.2013
267. LEAHU NELA-VERONICA PROFESOR DE DREPT/CULTURA CIVICA Grad I GIMNAZIALA NR. 11 ST.O.IOSIF SI SCOALA GIMNZIAL SCOALA GIMNAZIALA NR. 11 SI SCOALA GIMNAZIALA NR. 5557/22.11.2013
268. LELUȚIU CRISTINA INGINER MECANIC Grad I COLEGIUL TEHNIC MARIA BAIULESCU COLEGIUL TEHNIC MARIA BAIULESCU BRAȘOV 4849/31.07.2012
269. LERU CAMELIA CULTURĂ CIVICĂ Grad I ŞCOALA GENERALĂ NR. 9 NICOLAE ORGHIDAN, BRASOV ŞCOALA GENERALĂ NR. 9 NICOLAE ORGHIDAN, BRASOV 3845/27.04.2012
270. LESENCIUC SIMONA ÎNVĂŢĂTOR / INSTITUTOR / EDUCATOR / PROFESOR ÎN ÎNVĂŢĂMÂNTUL PRIMAR ŞI PREŞCOLAR Grad I GRĂDINIȚA NR.29 BRASOV GRĂDINIȚA NR.29 BRASOV 3845/27.04.2012
271. LEȚ NADIA PROFESOR ÎN ÎNVĂȚĂMÂNTUL PREȘCOLAR Grad I GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.33 GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.33 3476/01.04.2013
272. LEUCA ANA PROFESOR Grad I GRĂDINIȚA CU PP NR. 8 PRICHINDEII GRĂDINIȚA CU PP NR. 8 PRICHINDEII 3845/27.04.2012
273. LEURZEANU MARILENA PROFESOR INVATAMANT PRIMAR Grad I SCOALA GIMNAZIALA NR.6 "IACOB MURESIANU" SCOALA PRIMARA PREMS 5624/06.11.2015
274. LIPAN MARIA - IOANA PROFESOR INGINER Grad I LICEUL TEHNOLOGIC MALAXA LICEUL TEHNOLOGIC " MALAXA" 5557/22.11.2013
275. LOGHIN IOANA PSIHOLOGIE Grad II CJRAE BRASOV - SCOALA GIMNAZIALA NR. 30 CJRAE BRASOV - SCOALA GIMNAZIALA NR. 30 BRASOV 2544/27.03.2015
276. LUCUȚ DANA LIMBA ȘI LITERATURA ROMÂNĂ/LIMBA FRANCEZĂ Grad I LICEUL TEORETIC MITROPOLIT IOAN MEȚIANU LICEUL TEORETIC MITROPOLIT IOAN MEȚIANU 5624/06.11.2015
277. LUJERDEAN IULIANA LIMBA SI LITERATURA ROMANA Grad I LICEUL TEOLOGIC ORTODOX SF. CONSTANTIN BRANCOVE SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 10 SIBIU 4849/31.07.2012
278. LUNGU DANIELA PROFESOR INVATAMANT PRESCOLAR Grad I GRADINITA NR.23 GRADINITA NR.19, BRASOV 4849/31.07.2012
279. LUNGU MARIUS CRISTINEL FIZICA Grad I GRUP SCOLAR INDUSTRIAL RASNOV GRUP SCOLAR INDUSTRIAL RASNOV 5667/07.09.2012
280. LUPU DORIN PROFESOR Grad I COLEGIUL NATIONAL DOAMNA STANCA COLEGIUL NATIONAL DOAMNA STANCA 5667/07.09.2012
281. MACARIA ELENA INGINER MAȘINI UNELTE Grad I COLEGIUL AUREL VIJOLI COLEGIUL AUREL VIJOLI 3845/27.04.2012
282. MĂCIUCĂ IONELA DANIELA PROFESOR ÎNVĂȚĂMÂNT PRIMAR Grad I ȘCOALA GENERALĂ NR.14 ȘCOALA GENERALĂ NR.14 4849/31.07.2012
283. MACOVEI CARMEN-MIHAELA FIZICĂ-CHIMIE / INFORMATICĂ Grad I ŞCOALA GENERALĂ NR. 13 ŞCOALA GENERALĂ NR. 13 3845/27.04.2012
284. MACOVEI VASILE FIZICĂ-INFORMATICĂ Grad I COLEGIUL NAŢIONAL ECONOMIC ANDREI BARSEANU COLEGIUL NAŢIONAL ECONOMIC ANDREI BARSEANU 3845/27.04.2012
285. MAGIRESCU ADRIANA-AXENIA PROFESOR INVATAMANT PRIMAR Grad I COLEGIUL TEHNIC -CSEI VICTOR COLEGIUL TEHNIC-CSEI VICTORIA 4751/07.10.2014
286. MAKAI EMESE-MARTĂ ÎNVĂŢĂTOR / INSTITUTOR / EDUCATOR / PROFESOR ÎN ÎNVĂŢĂMÂNTUL PRIMAR ŞI PREŞCOLAR Grad I ŞCOALA GENERALĂ NR. 2 DIACONU CORESI ŞCOALA GENERALĂ NR. 2 DIACONU CORESI 3845/27.04.2012
287. MAN DOREL ISTORIE Grad I COLEGIUL NICOLAE TITULESCU COLEGIUL NICOLAE TITULESCU 4849/31.07.2012
288. MĂNDUC ALINA MARIA ENGLEZĂ-ROMÂNĂ Grad II COLEGIUL NAŢIONAL RADU NEGRU FĂGĂRAŞ COLEGIUL NAŢIONAL RADU NEGRU FĂGĂRAŞ 3845/27.04.2012
289. MANEA DELIA PROFESOR PENTRU INVATAMANT PRESCOLAR Grad I GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 8 BRAȘOV GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.8 BRAȘOV 3476/01.04.2013
290. MARCU MARIA GRATIELA SOCIOLOGIE Grad I CJRAE BRASOV CJRAE BRASOV 4849/31.07.2012
291. MARCU MARIANA INGINER AERONAVE Grad I COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA 3845/27.04.2012
292. MARES MONICA ECONOMIA COMERŢULUI, TURISMULUI ŞI SERVICIILOR / ÎNVĂŢĂTOR Grad I ŞCOALA GENERALĂ NR.19 BRAŞOV ŞCOALA GENERALĂ NR.19 BRAŞOV 3845/27.04.2012
293. MARIA RACU LIMBA SI LITERATURA ROMANA Doctorat LICEUL TEORETIC "I C DRAGUSANU" LICEUL TEORETIC "I C DRAGUSANU" VICTORIA 2544/27.03.2015
294. MARIN CARMEN GRETA EDUCATOARE Grad I GRADINITA DE COPII CU PP. NR. 33 BRASOV GRADINITA DE COPII CU PP. NR. 33 BRASOV 4849/31.07.2012
295. MARINA ADELA PROFESOR PENTRU INVATAMANT PRIMAR Grad I SCOALA GENERALA NR. 6 SCOALA GENERALA NR. 6 5667/07.09.2012
296. MARINCA MARIA EDUCATOARE SI PROFESOR EDUCATIE MUZICALA Grad I GRADINITA NR.7 FAGARAS COLEGIUL NATIONAL RADU NEGRU FAGARAS 4849/31.07.2012
297. MARINESCU ANGELA LUCRETIA EDUCATOARE Grad I GRADINITA ”VOINICELUL” GRADINITA ”VOINICELUL” 3476/01.04.2013
298. MARINESCU GABRIELA-MARIANA PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR Grad I SCOALA GIMNAZIALA SANPETRU SCOALA GIMNAZIALA SANPETRU 3476/01.04.2013
299. MARINESCU VIRGINIA MATEMATICĂ-INFORMATICĂ / I.T.A.C. Grad I COLEGIUL TEHNIC MIRCEA CRISTEA COLEGIUL TEHNIC MIRCEA CRISTEA 3845/27.04.2012
300. MASCA IOANA MONICA MATEMATICA Doctorat COLEGIUL NICOLAE TITULESCU BRASOV COLEGIUL NICOLAE TITULESCU 5557/22.11.2013
301. MASTAN TITU FIZICĂ Grad I COLEGIUL NAŢIONAL DE INFORMATICĂ GRIGORE MOISIL BR COLEGIUL NAŢIONAL DE INFORMATICĂ GRIGORE MOISIL BRAŞOV 3845/27.04.2012
302. MATEI ALEXANDRA MATEMATICĂ Grad I C.A.I.A. ŢARA BÂRSEI C.A.I.A. ŢARA BÂRSEI PREJMER 3845/27.04.2012
303. MATESAN ILDIKO - EVA PROFESOR INVATAMANT PRIMAR Grad I SCOALA GIMNAZIALA BOD SCOALA GIMNAZIALA BOD 2544/27.03.2015
304. MELCU CORNELIA ÎNVĂŢĂTOR / INSTITUTOR / EDUCATOR / PROFESOR ÎN ÎNVĂŢĂMÂNTUL PRIMAR ŞI PREŞCOLAR Grad I ŞCOALA GENERALĂ NR. 9 NICOLAE ORGHIDAN, BRASOV, ŞCOALA GENERALĂ NR. 9 NICOLAE ORGHIDAN, BRASOV 3845/27.04.2012
305. MERINDE ELISABETA CHIMIE-FIZICĂ Grad I ŞCOALA GENERALĂ NR.13 BRASOV LICEUL TEORETIC CODLEA 3845/27.04.2012
306. MERISANU EMILIA IOLANDA PROFESOR [PENTRU INVATAMANT PRESCOLAR SI PRIMAR Grad II GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR 2, BRASOV GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR 2, BRASOV 4849/31.07.2012
307. MESAROSIU SIMONA-AMALIA PSIHOLOGIE-PEDAGOGIE Grad I SC. GIMNAZIALA NR. 13 INSPECTORATUL SCOLAR JUDETEAN BRAȘOV 3476/01.04.2013
308. MICU ELENA ISTORIE-FILOSOFIE Grad I COLEGIUL NAŢIONAL RADU NEGRU FAGARAS COLEGIUL NAŢIONAL RADU NEGRU FAGARAS 3845/27.04.2012
309. MICU GHEORGHE EDUCATIE FIZICA SI SPORT Grad I SCOALA GENERALAUNGRA-SCOALA GENERALA HOMOROD SCOALA GENERALA UNGRA 4849/31.07.2012
310. MICU RALUCA PROFESOR I GEOGRAFIE Grad I SCOALA GIMNAZIALA NR. 13 SCOALA GIMNAZIALA NR. 13 BRASOV 5557/22.11.2013
311. MIHAI IUDIT ANDREEA PSIHOSOCIOLOGIE Grad I LICEUL ANDREI MURESANU BRASOV LICEUL ANDREI MURESANU BRASOV 3845/27.04.2012
312. MIHAILA DOINA GERMANĂ Grad I ŞCOALA GENERALĂ NR.2 RASNOV ŞCOALA GENERALĂ NR.2 RASNOV 3845/27.04.2012
313. MILEA RODICA MELANIA SOCIOLOGIE-PSIHOLOGIE Grad II ŞCOALA DE ARTE ŞI MESERII CODLEA ŞCOALA DE ARTE ŞI MESERII CODLEA 3845/27.04.2012
314. MIRCEA PARPALEA FIZICĂ Grad I COLEGIUL NAŢIONAL ANDREI ŞAGUNA BRAŞOV INSPECTORATUL ŞCOLAR JUDEŢEAN BRAŞOV 3845/27.04.2012
315. MIRCEA SORIN MIRCEA GEOGRAFIE Grad I ŞCOALA GENERALĂ PREJMER ŞCOALA GENERALĂ PREJMER 3845/27.04.2012
316. MITARCA DANIA-ELENA PROFESOR Grad I SCOALA GENERALA NR.1 SCOALA GENERALA NR.1 4849/31.07.2012
317. MITREA CARMEN SILVIA BIOLOGIE Grad II COLEGIUL TARA BARSEI PREJMER CASA CORPULUI DIDACTIC BRASOV 5557/22.11.2013
318. MOGOȘ REMUS MIRON TEOLOGIE ORTODOXĂ PASTORALĂ Grad I COLEGIUL NAŢIONAL RADU NEGRU FĂGĂRAȘ COLEGIUL NAŢIONAL RADU NEGRU FĂGĂRAȘ 3845/27.04.2012
319. MOISEANU ALINA PROFESOR INVATAMANT PRIMAR Grad I SCOALA GENERALA BOD SCOALA GENERALA BOD 5667/07.09.2012
320. MOLDOVAN ADINA FRANCEZĂ-TEOLOGIE ORTODOXĂ Grad II ŞCOALA GENERALĂ SAMBATA DE SUS ŞCOALA GENERALĂ SAMBATA DE SUS 3845/27.04.2012
321. MOLDOVAN CORINA LIMBA SI LITERATURA ROMANA-RELIGIE Grad I SCOALA GIMNAZIALA OVID DENSUSIANU SCOALA GIMNAZIALA OVID DENSUSIANU 3839/11.07.2014
322. MOLDOVAN COSMIN LIVIU ISTORIE Grad I SCOALA GIMNAZIALA SOARS SCOALA GIMNAZIALA SOARS 2544/27.03.2015
323. MOLDOVAN CRISTINA ELISABETA GEOGRAFIE Doctorat COLEGIUL EMIL RACOVITA COLEGIUL EMIL RACOVITA 5557/22.11.2013
324. MOLDOVANU LOREDANA INVATATOR-EDUCATOR Grad II GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT EDUCATOARE 4751/07.10.2014
325. MOLNAR CSABA INDUSTRIALIZAREA LEMNULUI Grad I COLEGIUL NAŢIONAL APRILY LAJOS BRASOV INSPECTORATUL ŞCOLAR AL JUDETULUI BRASOV 3845/27.04.2012
326. MOLNAR GHEORGHE CLAUDIU ISTORIE Grad I ŞCOALA GENERALĂ NR. 2 FĂGĂRAŞ ŞCOALA GENERALĂ NR. 2 FAGARAŞ 4849/31.07.2012
327. MORARU ALINA ELENA CHIMIE-FIZICĂ Grad II ŞCOALA GENERALĂ MAIERUS ŞCOALA GENERALĂ MAIERUS 3845/27.04.2012
328. MORARU EMIL PROFESOR ÎNVĂȚĂMÂNT PRIMAR Grad I ȘCOALA GIMNAZIALĂ „APACZAI CSERE JANOS” APAȚA ȘCOALA GIMNAZIALĂ „APACZAI CSERE JANOS” APAȚA 3476/01.04.2013
329. MORARU FLORIN MASINI UNELTE Grad I GRUP SCOLAR VICTOR JINGA SCOALA GENERALA NR.5 SACELE 4849/31.07.2012
330. MORLOVA M. MATEI PROFESOR ISTORIE- GEOGRAFIE Grad I LICEUL TEORETIC I.C.DRAGUSANU VICTORIA LICEUL TEORETIC I.C.DRAGUSANU VICTORIA 4849/31.07.2012
331. MOTOIU SERGIU - GHEORGHE EDUCATIE FIZICA SI SPORT Grad II SCOALA GIMNAZIALA NR. 2 ZARNESTI SCOALA GIMNAZIALA NR. 2 ZARNESTI 3476/01.04.2013
332. MUCHA LUMINITA AURA ISTORIE-FILOSOFIE Grad I ŞCOALA GENERALĂ NR.12 BRASOV ŞCOALA GENERALĂ NR.12 BRASOV 3845/27.04.2012
333. MULLER MONICA BIANCA PROFESOR INV. PRESCOLAR SI PRIMAR Grad II GRADINITA CU PN NR. 35 BRASOV GRADINITA CU PN. NR. 35 BRASOV 4849/31.07.2012
334. MUNTEAN PETRONELA MARCELA LIMBA GERMANS Grad I LICEUL TEHNOLOGIC LICEUL TEHNOLOGIC 3839/11.07.2014
335. MUNTEAN VIORICA - SIMONA ÎNVĂŢĂTOR / INSTITUTOR / EDUCATOR / PROFESOR ÎN ÎNVĂŢĂMÂNTUL PRIMAR ŞI PREŞCOLAR Grad I ŞCOALA GENERALĂ SÂNPETRU ŞCOALA GENERALĂ SÂNPETRU 3845/27.04.2012
336. MUNTEANU ANIŞOARA ARTE PLASTICE Grad II ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.19 ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 19 3476/01.04.2013
337. MUNTEANU GHEORGHE ISTORIE Grad I LICEUL TEORETIC GEORGE MOROIANU LICEUL TEORETIC GEORGE MOROIANU 3845/27.04.2012
338. MUNTEANU LILIANA EDUCATOARE Grad II GRĂDINIŢA CU PROGRAM SĂPTĂMÂNAL NR 18 BRAŞOV GRĂDINIŢA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 1 BRAŞOV 3476/01.04.2013
339. MUNTEANU V. NICOLAE LIMBA ȘI LITERATURA ROMÂNĂ Grad I LICEUL TEORETIC ”GEORGE MOROIANU” LICEUL TEORETIC ”GEORGE MOROIANU” 5557/22.11.2013
340. NANAU ELENA MATEMATICĂ-INFORMATICĂ Grad I ŞCOALA GENERALĂ SINCA NOUA ŞCOALA GENERALĂ SINCA NOUA 3845/27.04.2012
341. NANAU GHEORGHE MATEMATICĂ-INFORMATICĂ Grad I ŞCOALA GENERALĂ SINCA NOUA ŞCOALA GENERALĂ SINCA NOUA 3845/27.04.2012
342. NANES MIHAIL ISTORIE Grad I LICEUL TEORETIC ION CODRU DRAGUSANU VICTORIA ŞCOALA GENERALĂ HARSENI 3845/27.04.2012
343. NEACSU DIANA PROFESOR LIMBA ENGLEZA Grad I LICEUL TEORETIC CODLEA LICEUL TEORETIC CODLEA 3839/11.07.2014
344. NEAGU LUCIAN STEFAN EDUCATIE FIZICA SI SPORT Grad I CSS DINAMO RASNOV CSS DINAMO RASNOV 4751/07.10.2014
345. NEAMTU LETITIA CORNELIA MATEMATICĂ-INFORMATICĂ Grad I ŞCOALA GENERALĂ NR.6 IACOB MURESIANUBRASOV ŞCOALA GENERALĂ NR.6 IACOB MURESIANUBRASOV 3845/27.04.2012
346. NECULA GABRIELA PSIHOPEDAGOGIE Grad I GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 24 BRASOV INSPECTORATUL ŞCOLAR AL JUDETULUI BRASOV 3845/27.04.2012
347. NEDELCU DANIELA PROFESOR Grad I COLEGIUL TEHNIC MARIA BAIULESCU COLEGIUL TEHNIC MARIA BAIULESCU 4849/31.07.2012
348. NEGOT MIHAELA ADRIANA PROFESOR Grad I CENTRUL SCOLAR PENTRU EDUCATIE INCLUZIVA CENTRUL SCOLAR PENTRU EDUCATIE INCLUZIVA 4751/07.10.2014
349. NEGREA ANGELICA MARIA PROFESOR ÎNVĂŢĂMÂNTUL PRIMAR Grad I ŞCOALA GIMNAZIALĂ OVID DENSUSIANU ŞCOALA GIMNAZIALĂ "OVID DENSUSIANU" 5557/22.11.2013
350. NEGRI CORINA PROFESOR INVATAMANT PRIMAR Grad I SCOALA GIMNAZIALA NR. 15 BRASOV SCOALA GIMNAZIALA NR. 15 BRASOV 3839/11.07.2014
351. NEGRILA ION EDUCAŢIE MUZICALĂ Grad I ŞCOALA GENERALĂ NR. 2 FAGARAS ŞCOALA GENERALĂ NR. 2 FAGARAS 3845/27.04.2012
352. NEMA MARIA INGINER TEHNOLOGIA CONSTRUCŢIILOR DE MAŞINI Grad I COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BRASOV COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BRASOV 3845/27.04.2012
353. NICHIFOR DRAGUSEL GEORGETA PROFESOR ITINERANT Grad I CENTRUL SC. EDUC. INCLUZIVA DE RECUP. HIPOACUZICI CENTRUL SC. EDUC. INCLUZIVA DE RECUP. HIPOACUZICI 4849/31.07.2012
354. NICODIN MIHAELA CARMEN FIZICĂ-CHIMIE / INFORMATICĂ Grad I ŞCOALA GENERALĂ NR. 2 DIACONU CORESI ŞCOALA GENERALĂ NR. 2 DIACONU CORESI 3845/27.04.2012
355. NISTOR IOAN FIZICA Grad I COLEGIUL NATIONAL ”DR.IOAN MESOTA” BRAȘOV COLEGIUL NATIONAL ”DR.IOAN MESOTA” BRAȘOV 3476/01.04.2013
356. NITU CRISTINA CHIMIE Grad I COLEGIUL EMIL RACOVITA SI SC. GEN. NR. 11 BRASOV COLEGIUL EMIL RACOVITA SI SC. GEN. NR.11 BRASOV 4849/31.07.2012
357. NOAGHIU CRISTINA PROFESOR ÎNVĂŢĂMÂNT PRIMAR Grad I ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 15 ŞCOALA GIMNAZIALA NR. 15 3476/01.04.2013
358. OANĂ I. VIORICA ELECTROTEHNICĂ Grad I COLEGIUL TEHNIC MIRCEA CRISTEA COLEGIUL TEHNIC MIRCEA CRISTEA BRAȘOV 3845/27.04.2012
359. OANCEA VIOREL VICTOR ROMÂNĂ-FRANCEZĂ Grad I ŞCOALA GENERALĂ HARMAN ŞCOALA GENERALĂ HARMAN 3845/27.04.2012
360. OLARIU SORINA VALERIA MECANICĂ FINĂ Grad I COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BRASOV INSPECTORATUL ŞCOLAR AL JUDETULUI BRASOV 3845/27.04.2012
361. OLTEAN IOAN EDUCATIE FIZICA SI SPORT Grad I SCOALA GIMNAZIALA DUMBRAVITA SCOALA GIMNAZIALA DUMBRAVITA 3476/01.04.2013
362. OLTEAN LIGIA ADELA PEDAGOGIE INVATAMANT PRESCOLAR PRIMAR Grad I SCOALA GIMNAZIALA NR. 2 ZARNESTI SCOALA GIMNAZIALA NR. 2 ZARNESTI 3476/01.04.2013
363. OLTEANU NICOLAE MARIUS DISCIPLINE TEHNICE Grad II ŞCOALA GENERALĂ CRISTIAN ŞCOALA GENERALĂ CRISTIAN 3845/27.04.2012
364. OPREA DELIA MANAGEMENT FINANCIAR-CONTABIL Grad I COLEGIUL ȚARA BÂRSEI COLEGIUL ȚARA BÂRSEI PREJMER,JUD. BRASOV 3845/27.04.2012
365. OPREA NICOLETA PROFESOR Grad II ŞCOALA GIMNAZIALĂ VULCAN ŞCOALA GIMNAZIALĂ VULCAN 3476/01.04.2013
366. OPREAN CORNEL MATEMATICA Grad II SCOALA GIMNAZIALA VOILA SCOALA GIMNAZIALA VOILA 4751/07.10.2014
367. OPRIȘ DUMITRU EDUCAȚIE FIZICĂ ȘI SPORT Grad I COLEGIUL NAȚIONAL ”DOAMNA STANCA” CLUBUL SPORTIV ȘCOLAR FĂGĂRAȘ 3476/01.04.2013
368. OPRIS MIHAI DAN FIZICĂ Grad I ŞCOALA GENERALĂ HOGHIZ ŞCOALA GENERALĂ HOGHIZ 3845/27.04.2012
369. ORATIE RAMONA PROFESOR INVATAMANT PRIMAR SI PRESCOLAR Grad II SCOALA GIMNAZIALA NR. 2 ZARNESTI SCOALA GIMNAZIALA NR. 2 ZARNESTI 3476/01.04.2013
370. ORBAN GABOR PSIHOLOGIE Grad I CENTRUL ŞCOLAR PENTRU EDUCAŢIE INCLUZIVĂ BRAŞOV CENTRUL ŞCOLAR PENTRU EDUCAŢIE INCLUZIVĂ BRAŞOV 2544/27.03.2015
371. ORZAN ADRIANA MIHAELA PROFESOR LIMBA ROMANA Grad I SCOALA GIMNAZIALA NR.1 POIANA MARULUI SCOALA GIMNAZIALA NR.1 POIANA MARULUI 3476/01.04.2013
372. PAGU GEORGETA SANDA ROMANA Grad I SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 ”GHEORGHE CRACIUN” SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 ”GHEORGHE CRACIUN” 3476/01.04.2013
373. PAISE LIANA SANDA INGINER MASINI UNELTE Doctorat SCOALA GIMNAZIALANR.2 DIACONU CORESI BRASOV SCOALA GIMNAZIALANR.2 DIACONU CORESI BRASOV 4751/07.10.2014
374. PALER (DOBREA) MARIANA PROFESOR PENTRU ÎNVĂŢĂMÂNT PRIMAR Grad I ŞCOALA GIMNAZIALĂ "OVID DENSUŞIANU" FĂGĂRAŞ ŞCOALA GIMNAZIALĂ "OVID DENSUŞIANU" FĂGĂRAŞ 5624/06.11.2015
375. PALER AUREL INGINER MECANICĂ AGRICOLĂ Doctorat GRUP ŞCOLAR AGRICOL AV. DR. IOAN SENCHEA FAGARAS GRUP ŞCOLAR AGRICOL AV. DR. IOAN SENCHEA FAGARAS 3845/27.04.2012
376. PĂLTĂNEA I. MIHAIELA-DANIELA MATEMATICĂ Grad I COLEGIUL TEHNIC MIRCEA CRISTEA COLEGIUL TEHNIC MIRCEA CRISTEA BRAŞOV 3845/27.04.2012
377. PAMP ADRIANA LIVIA PROFESOR Grad I COLEGIUL AUREL VIJOLI FĂGĂRAŞ COLEGIUL AUREL VIJOLI FĂGĂRAŞ 4849/31.07.2012
378. PANDREA ADRIANA CHIMIE Grad I LICEUL TEHNOLOGIC SILVIC ”DR.N.RUCAREANU” LICEUL TEHNOLOGIC SILVIC ”DR.N.RUCAREANU” 3476/01.04.2013
379. PANDREA DAN CHIMIE Grad I COLEGIUL NAŢIONAL RADU NEGRU COLEGIUL NAŢIONAL RADU NEGRU FAGARAS 3845/27.04.2012
380. PANDREA MARCELA ANGELICA CHIMIE-FIZICĂ Grad I GRUP ŞCOLAR AV. DR. I. SENCHEA FAGARAS GRUP ŞCOLAR AV. DR. I. SENCHEA FAGARAS 3845/27.04.2012
381. PANTEA CRINA ELENA MATEMATICĂ-FIZICĂ Grad I ŞCOALA GENERALĂ SANPETRU ŞCOALA GENERALĂ SANPETRU 3845/27.04.2012
382. PAPP ILONKA MATEMATICA Grad II LICEUL TEORETIC ”GEORGE MOROIANU” SĂCELE LICEUL TEORETIC ”GEORGE MOROIANU” SĂCELE 3476/01.04.2013
383. PARASCHIV LAURENŢIU PROFESOR EDUCAŢIE FIZICĂ ŞI SPORT Grad II ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 25 BRASOV ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 25 BRAŞOV 5624/06.11.2015
384. PARVU ELENA MARCELA INGINER Grad I COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA 4849/31.07.2012
385. PASCARU MARIA MADALINA PROFESOR INVATAMANT PRIMAR Grad II SCOALA GIMNAZIALA NR.1 SACELE SCOALA GIMNAZIALA NR.1 SACELE 4751/07.10.2014
386. PAUNESCU ANEMONA ELENA PROFESOR INVATAMANT PRIMAR SI PRESCOLAR Grad I GRADINITA NR. 5 GRADINITA NR. 5 3476/01.04.2013
387. PELEI DELIA-IOANA PROFESOR DOCUMENTARIST Grad II SCOALA GIMNAZIALA CATA SCOALA GIMNAZIALA CATA 4751/07.10.2014
388. PELIN GHEORGHE EDUCATIE FIZICA Grad I CLUBUL SPORTIV SCOLAR ”BRAȘOVIA” BRAȘOV CLUBUL SPORTIV SCOLAR ”DINAMO” RASNOV 3476/01.04.2013
389. PEPINE CARMEN MARIOARA FIZICĂ Grad I LICEUL TEORETIC ZARNESTI LICEUL TEORETIC ZARNESTI 3845/27.04.2012
390. PETCU CLAUDIA ANITA MARKETING Grad I COLEGIUL NAŢIONAL ECONOMIC ANDREI BARSEANU COLEGIUL NAŢIONAL ECONOMIC ANDREI BARSEANU 3845/27.04.2012
391. PETER MARCELA PSIHOLOGIE-PEDAGOGIE Grad I ŞCOALA GEN NR 9 NICOLAE ORGHIDAN GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.22 3845/27.04.2012
392. PETKI PÁL FILOSOFIE-ISTORIE Grad I COLEGIUL NAŢIONAL ÁPRILY LAJOS COLEGIUL NAŢIONAL ÁPRILY LAJOS 3845/27.04.2012
393. PETRE IOANA MĂDĂLINA PROFESOR Grad I LICEUL ANDREI MUREȘANU LICEUL ANDREI MUREȘANU 5624/06.11.2015
394. PETRISOR ELENA PROFESOR Grad I SCOALA GIMNAZIALA UCEA DE JOS SCOALA GIMNAZIALA UCEA DE JOS 5557/22.11.2013
395. PETRULE EMILIA PEDAGOGIE Grad I CENTRUL SCOLAR PENTRU EDUCATIE INCLUZIVA ŞI RECUPE CENTRUL SCOLAR PENTRU EDUCATIE INCLUZIVA ŞI RECUPERARE HIPOACUZICI BRAȘOV 3476/01.04.2013
396. PETRUT DOINA ELENA ÎNVĂŢĂTOR / INSTITUTOR / EDUCATOR / PROFESOR ÎN ÎNVĂŢĂMÂNTUL PRIMAR ŞI PREŞCOLAR Grad I GRĂDINIȚA CU P. N. NR.3 CODLEA GRĂDINIȚA CU P.N.NR.3 CODLEA 3845/27.04.2012
397. PICU RARES LAURENTIU GEOGRAFIE Grad II COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI BRAȘOV COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI BRAȘOV 3476/01.04.2013
398. PINTEA MIHAELA PROFESOR CONSILIER SCOLAR Grad I SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 SCOALA GIMNAZIALA NR.1 3476/01.04.2013
399. PISTEA IOANA TINELA ÎNVĂŢĂTOR / INSTITUTOR / EDUCATOR / PROFESOR ÎN ÎNVĂŢĂMÂNTUL PRIMAR ŞI PREŞCOLAR Grad I GRĂDINIȚA CU P.P. NR. 13 GRĂDINIȚA CU P.P. NR. 26 3845/27.04.2012
400. PIVARIU MARIA FELICIA PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR Grad I SCOALA GENERALA NR 2 RASNOV SCOALA GENERALA NR 2 RASNOV 4849/31.07.2012
401. PLAIASU ADRIANA MATEMATICĂ Grad I ŞCOALA GENERALĂ NR.31 BRASOV ŞCOALA GENERALĂ NR.31 BRASOV 3845/27.04.2012
402. PLATON MARILENA MATEMATICĂ Grad I ŞCOALAGEN. NR. 9 NICOLAE ORGHIDAN ŞCOALAGEN. NR. 9 NICOLAE ORGHIDAN 3845/27.04.2012
403. POLEXA OCTAVIAN-FLORIN FIZICĂ Grad I COLEGIUL NAŢIONAL DR.I.MESOTA COLEGIUL NAŢIONAL DR.I.MESOTA 3845/27.04.2012
404. POP DORINA PROFESOR Grad I SCOALA GIMNAZIALA NR.3 SCOALA GIMNAZIALA NR.3 3839/11.07.2014
405. POPA CAMELIA LIMBA ROMANA-LIMBA FRANCEZA Grad II SCOALA GIMNAZIALA NR 5 SCOALA GIMNAZIALA NR 5 3839/11.07.2014
406. POPA CORINA-MARIA CHIMIE-FIZICĂ Grad I COLEGIUL NAŢIONAL DOAMNA STANCA FAGARAS COLEGIUL NAŢIONAL DOAMNA STANCA FAGARAS 3845/27.04.2012
407. POPA DANIELA ENGLEZĂ Grad I LICEUL TEORETIC I.C.DRAGUSANU LICEUL TEORETIC I.C.DRAGUSANU 3845/27.04.2012
408. POPA ELENA RELIGIE Grad I ŞCOALA GENERALĂ NR.27ANATOL GHERMANSCHI BRAŞOV ISJ BRAŞOV 3845/27.04.2012
409. POPA IOAN ISTORIE Grad I SCOALA GENERALA NR.19 BRASOV SCOALA GENERALA NR.19 BRASOV 4849/31.07.2012
410. POPA MARIOARA COMERŢ Grad I COLEGIUL NAŢIONAL ECONOMIC ANDREI BARSEANUBRASOV LICEUL DE ARTE PLASTICEHANS MATTIS TEUTSCHBRASOV 3845/27.04.2012
411. POPA MIHAELA DREPT Grad I ŞCOALA GENERALĂ NR 6 BRASOV CASA CORPULUI DIDACTIC BRAŞOV 3845/27.04.2012
412. POPA MILENA DANIELA INFORMATICA Grad I COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA GRIGORE MOISIL COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA GRIGORE MOISIL 5667/07.09.2012
413. POPA VIORICA-ELENA ROMANA-FRANCEZA Grad I SCOALA GIMNAZIALA NR.1 SCOALA GIMNAZIALA NR.1, SACELE 5557/22.11.2013
414. POPARADU DELIA-NICOLETA TEOLOGIE ORTODOXĂ-LITERE Grad I COLEGIUL AUREL VIJOLI FAGARAS, BRASOV COLEGIUL NAT. RADU NEGRU FAGARAS, BRASOV 3845/27.04.2012
415. POPEANGA ELISABETHA ALEXANDRA FIZICĂ Grad I LICEUL DE MUZICA TUDOR CIORTEA BRASOV CT M. BAIULESCU +LICEUL DE MUZICA T.CIORTEA BRASOV 3845/27.04.2012
416. POPESCU MARIA ÎNVĂŢĂTOR / INSTITUTOR / EDUCATOR / PROFESOR ÎN ÎNVĂŢĂMÂNTUL PRIMAR ŞI PREŞCOLAR Grad I GRĂDINIȚA NR. 25 BRASOV GRĂDINIȚA NR. 25 BRASOV 3845/27.04.2012
417. POPESCU RADU AURELIAN MATEMATICA-FIZICA Grad II LICEUL TEORETIC MIHAIL SAULESCU LICEUL TEORETIC MIHAIL SAULESCU PREDEAL 5667/07.09.2012
418. POPESCU ROXANA STELUŢA PROFESOR ÎNVĂŢĂMÂNT PREŞCOLAR Grad I GRĂDINIŢA NR. 33 BRAŞOV GRĂDINIŢA NR. 33 BRAŞOV 4849/31.07.2012
419. POPOIU MIHAELA MARIANA LIMBA ŞI LITERATURA ROMÂNĂ Grad II SC GEN TARLUNGENI ŞCOALAGEN TARLUNGENI 3845/27.04.2012
420. POPOVICI GABRIELA PROFESOR ÎNV. PRIMAR Grad I ȘCOALA GENERALĂ NR. 11 ȘT. O.IOSIF ȘCOALA GENERALĂ NR. 11 ȘT. O. IOSIF BRAȘOV 4849/31.07.2012
421. POPOVICIU DORINA MARIA MATEMATICA Grad I SCOALA GENERALA NR 2 SI SCOALA GENERALA NR 14 SCOALA GENERALA NR 2 SI SCOALA GENERALA NR 14 4849/31.07.2012
422. POSTOLACHE CAMELIA GABRIELA MATEMATICA Grad I COL. NAT. RADU NEGRU COL NAT RADU NEGRU 4849/31.07.2012
423. POSTOLACHE NICOLAE GEOGRAFIE / FRANCEZĂ Grad I COLEGIUL NAŢIONAL RADU NEGRU COLEGIUL NAŢIONAL DOAMNA STANCA 3845/27.04.2012
424. POTOPEA MARIANA INGINER Grad I COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BRASOV COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BRASOV 3845/27.04.2012
425. POTOSCHI IONELA ÎNVĂŢĂTOR / INSTITUTOR / EDUCATOR / PROFESOR ÎN ÎNVĂŢĂMÂNTUL PRIMAR ŞI PREŞCOLAR Grad I ŞCOALA GENERALĂ MAIERUS ŞCOALA GENERALĂ MAIERUS 3845/27.04.2012
426. PREDA ANISOARA PSIHOLOGIE-PEDAGOGIE Grad II GRADINITA CU PP NR.33 GRADINITA CU PP NR.33 3839/11.07.2014
427. PRUNDARIU OTILIA CRISTINA ÎNVĂŢĂTOR / INSTITUTOR / EDUCATOR / PROFESOR ÎN ÎNVĂŢĂMÂNTUL PRIMAR ŞI PREŞCOLAR Grad I ŞCOALA GENERALĂ NR. 9 NICOLAE ORGHIDAN, BRASOV ŞCOALA GENERALĂ NR. 9 NICOLAE ORGHIDAN, BRASOV 3845/27.04.2012
428. PUCHEANU BOGDAN GHEORGHE MATEMATICĂ Grad I LICEUL SEXTIL PUSCARIU BRAN LICEUL SEXTIL PUSCARIU BRAN 3845/27.04.2012
429. PUIA MARIA PSIHOLOGIE Grad I CENTRUL JUDETEAN DE RESURSE SI ASISTENTA EDUCATION CENTRUL JUDETEAN DE RESURSE SI ASISTENTA EDUCATIONALA BRAȘOV 3476/01.04.2013
430. RADOI GABRIELA LUCIA INGINERIE CHIMICĂ Grad I COLEGIUL AUREL VIJOLI FAGARAS ŞCOALA GENERALĂ MANDRA 3845/27.04.2012
431. RADU MANUELA RAMONA PROFESOR INVATAMANTUL PRESCOLAR Grad I GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 28 BRAȘOV GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 28 BRAȘOV 3476/01.04.2013
432. RADU MARIANA MATEMATICA-INFORMATICA Grad I SCOALA GIMNAZIALA GHIMBAV SCOALA GIMNAZIALA GHIMBAV 5624/06.11.2015
433. RADUCANU VIOREL GEOGRAFIE Grad I COLEGIUL NATIONAL DR. ”IOAN MASOTA” BRAȘOV COLEGIUL NATIONAL DR. ”IOAN MASOTA” BRAȘOV 3476/01.04.2013
434. RATAN (MIHAILA) SIMONA-ELENA ÎNVĂŢĂTOR / INSTITUTOR / EDUCATOR / PROFESOR ÎN ÎNVĂŢĂMÂNTUL PRIMAR ŞI PREŞCOLAR Grad I LICEUL TEORETIC CODLEA LICEUL TEORETIC CODLEA 3845/27.04.2012
435. RAU EMOKE PROFESOR BIOLOGIE Grad I SCOALA GIMNAZIALA NR.15 BRAȘOV SCOALA GIMNAZIALA NR.15 BRAȘOV 3476/01.04.2013
436. REKKERT RUDOLF ISTORIE Grad I SCOALA GIMNAZIALA NR.2 CODLEA SCOALA GIMNAZIALA NR.2 CODLEA 4751/07.10.2014
437. RIGO CSABA BELA MATEMATICĂ Grad I LICEUL ST.O.IOSIF RUPEA LICEUL ST.O.IOSIF RUPEA 3845/27.04.2012
438. ROHATIN GABRIELA-CAMELIA MATEMATICA Grad I SCOALA GIMNAZIALA NR.1 BRAȘOV SCOALA GIMNAZIALA NR.1 BRAȘOV 3476/01.04.2013
439. ROINITA MARIANA FIZICĂ-CHIMIE Grad I ŞCOALA GENERALĂ NR.2 ŞCOALA GENERALĂ NR.2 CODLEA 3845/27.04.2012
440. ROŞALĂ CAMELIA PROFESOR Grad I ŞCOALA GENERALĂ CRIHALMA ŞCOALA GENERALĂ CRIHALMA 5667/07.09.2012
441. RUSEN ANA MARIA EDUCATOR INVATATOR Grad II GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.26 JUNIOR GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.26 JUNIOR 5624/06.11.2015
442. RUSULET CORA MARIANA LIMBA SI LITERATURA GERMANA Grad I SCOALA GIMNAZIALA HALCHIU SCOALA GIMNAZIALA HALCHIU 2544/27.03.2015
443. SABAU VIVIANA GEOGRAFIE Grad I C.N.ECONOMICANDREI BARSEANU C.N.ECONOMICANDREI BARSEANU 4849/31.07.2012
444. SAMSON ADRIANA PROFESOR DE CHIMIE Grad I COLEGIUL TEHNIC MARIA BAIULESCU COLEGIUL TEHNIC MARIA BAIULESCU 4849/31.07.2012
445. ŞANDOR CIPRIAN-GABRIEL GEOGRAFIE Doctorat COLEGIUL NAŢIONAL ANDREI ŞAGUNA COLEGIUL NAŢIONAL "ANDREI ŞAGUNA" 5557/22.11.2013
446. ŞANDOR MIHAELA ADELA ECOLOGIE Grad I COLEGIUL DE ŞTIINŢE GRIGORE ANTIPA COLEGIUL DE ŞTIINŢE "GRIGORE ANTIPA" 5557/22.11.2013
447. ŞANDRU A GHEORGHE MATEMATICĂ-FIZICĂ Grad I ŞCOALA GENERALĂ VIŞTEA DE JOS ŞCOALA GENERALĂ VIŞTEA DE JOS 3845/27.04.2012
448. ŞANDRU LUCIANA LIMBA ŞI LITERATURA ROMÂNĂ Grad I LICEUL TEHNOLOGIC DR. IOAN ŞENCHEA LICEUL TEHNOLOGIC DR. IOAN ŞENCHEA 4751/07.10.2014
449. SANSEBES EUGEN FIZICĂ Grad I CNI GRIGORE MOISIL BRAŞOV CNI GRIGORE MOISIL BRAŞOV 3845/27.04.2012
450. SARAMET RUXANDRA CHIMIE Grad I COLEGIUL NAŢIONAL ANDREI SAGUNA BRASOV COLEGIUL NAŢIONAL ANDREI SAGUNA BRASOV 3845/27.04.2012
451. SASU EUGENIA FRANCEZĂ-ROMÂNĂ Grad I ŞCOALA GENERALĂ NR.1 / COLEGIUL NAŢIONAL RADU NEGR ŞCOALA GENERALĂ NR.1 / COLEGIUL NAŢIONAL RADU NEGRU 3845/27.04.2012
452. SAVA DANA EDUCATIE TEHNOLOGICA Grad I SCOALA GIMNAZIALA NR 3 ”POMPILIU DAN” SCOALA GIMNAZIALA NR 3 ”POMPILIU DAN” 3476/01.04.2013
453. SAVIN NECULAI PROFESOR DE LIMBĂ ŞI LITERATURĂ ROMÂNĂ Doctorat COLEGIUL NAŢIONAL ”UNIREA” BRAŞOV COLEGIUL NAŢIONAL ”UNIREA” BRAŞOV 3476/01.04.2013
454. SAVU CLAUDIA MIHAELA PROFESOR Grad I SCOALA GENERALA NR. 19 BRASOV SCOALA GENERALA NR. 19 BRASOV 4849/31.07.2012
455. SCHILLER MONICA DORINA PSIHOLOGIE-PEDAGOGIE Grad II C.J.R.A.E. - COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA ”GRI 3476/01.04.2013
456. SCHIOP DAN SILVIU ISTORIE-ANTROPOLOGIE Grad II LICEUL TEOLOGIC ORTODOX SF. CONSTANTIN BRANCOVEANU LICEUL TEOLOGIC ORTODOX SF.CONSTANTIN BRANCOVEANUG 3845/27.04.2012
457. SECHELI ELENA PROFESOR INVATAMANT PRIMAR Grad I SCOALA GIMNAZIALA NR.11 ”STEFAN OCTAVIAN IOSIF” SCOALA GIMNAZIALA NR.11 ”STEFAN OCTAVIAN IOSIF” 3476/01.04.2013
458. ŞERBAN DANIELA CHIMIE - FIZICA Grad I SCOALA GIMNAZIALA VOILA SCOALA GIMNAZIALA VOILA 3839/11.07.2014
459. ŞERBAN MAGDALENA GEOGRAFIE Grad I COLEGIUL DE ŞTIINŢE ”GRIGORE ANTIPA” BRAŞOV COLEGIUL DE ŞTIINŢE ”GRIGORE ANTIPA” BRAŞOV 3476/01.04.2013
460. SERBAN MARCEL MIHAI EDUCATIE FIZICA SI SPORT Grad I COLEGIUL AUREL VIJOLI COLEGIUL AUREL VIJOLI FAGARAS 2544/27.03.2015
461. SERBANUT LILIANA-ANGELA EDUCAŢIE MUZICALĂ Grad I ŞCOALA GENERALĂ NR. 11 ST.O.IOSIF LICEUL DE MUZICA TUDOR CIORTEA 3845/27.04.2012
462. SIBECHI VIORICA UTILAJ TEHNOLOGIC CHIMIC / INFORMATICĂ Grad I COLEGIUL TEHNIC SIMION MEHEDINTI COLEGIUL TEHNIC SIMION MEHEDINTI 3845/27.04.2012
463. SIMA GEORGETA BIOLOGIE Grad I COLEGIUL EMIL RACOVIŢĂ BRAŞOV COLEGIUL EMIL RACOVIŢĂ BRAŞOV 4849/31.07.2012
464. SIMIGIU AURORA SOCIOLOGIE-PSIHOLOGIE Grad II COLEGIUL NAŢIONAL ECONOMIC BRAȘOV CENTRUL JUDEŢEAN DE RESURSE ŞI ASISTENŢĂ EDUCAŢIONALĂ- COLEGIUL NAŢIONALECONOMIC BRAȘOV 3845/27.04.2012
465. SIMION CONSTANTINA ROMÂNĂ-FRANCEZĂ Grad I ŞCOALA GENERALĂ NR 31 BRASOV ŞCOALA GENERALĂ NR 31 BRASOV 3845/27.04.2012
466. SIMION TUDOREL ISTORIE Grad I COLEGIUL TEHNIC ”TRANSILVANIA” BRAȘOV SCOALA GIMNAZIALA ”BETHLEN SAMUEL RACOS” BRAȘOV 3476/01.04.2013
467. SMADU GABRIELA MARIA EDUCATOARE Grad I GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.1 GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.1 3476/01.04.2013
468. SODOLESCU CONSTANTIN GEOGRAFIE Grad I SCOALA GENERALA CINCU SCOALA GENERALA CINCU 4849/31.07.2012
469. SPÎNU ELENA - SIMONA FIZICĂ Grad I COLEGIUL DE ȘTIINȚE GRIGORE ANTIPA BRAȘOV COLEGIUL DE ȘTIINȚE GRIGORE ANTIPA BRAȘOV 3845/27.04.2012
470. SPIRIDON ELENA PROFESOR INVATAMINT PRIMAR Grad I SCOALA GIMNAZIALA SINCA VECHE SCOALA GIMNAZIALA SINCA VECHE 5557/22.11.2013
471. SPIRIDON LILIANA DANIELA INFORMATICĂ Grad II COLEGIUL AUREL VIJOLI COLEGIUL AUREL VIJOLI 3845/27.04.2012
472. STANCU PETRICA EDUCATIE FIZICA SI SPORT Grad II LICEUL CU PROGRAM SPORTIV-BRASOV C .S .S .BRASOVIA-BRASOV 4849/31.07.2012
473. STĂNESCU ANGELA ROMÂNĂ - FRANCEZĂ Grad II SCOALA GENERALĂ HĂLCHIU SCOALA GENERALĂ HĂLCHIU 4849/31.07.2012
474. STANICA TUNDE-MARIA PROFESOR Grad I LICEUL TEHNOLOGIC SILVIC ,,DR. NICOLAE RUCAREANU LICEUL TEHNOLOGIC SILVIC ,,DR. NICOLAE RUCAREANU 3839/11.07.2014
475. STARETU CAMELIA MARIANA MARKETING Grad I COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC ANDREI BARSEANU COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC ANDREI BARSEANU 4751/07.10.2014
476. STEFANESCU DANIELA-SONIA FRANCEZĂ-ENGLEZĂ Grad I ŞCOALA GENERALĂ NR. 27 ANATOL GHERMANSCHI ŞCOALA GENERALĂ NR. 27 ANATOL GHERMANSCHI BRASOV 3845/27.04.2012
477. STINGU MIHAELA EDUCATIE TEHNOLOGICA Grad I SCOALA GIMNAZIALA NR 5 SCOALA GIMNAZIALA NR 5 SACELE 2544/27.03.2015
478. STIUCA NICOLETA-ANGELICA LIMBA ŞI LITERATURA ROMÂNĂ Grad I COLEGIUL NICOLAE TITULESCU BRASOV COLEGIUL NICOLAE TITULESCU BRASOV 3845/27.04.2012
479. STOIAN DANIELA EUGENIA GEOGRAFIE-FRANCEZA Grad I SCOALA GIMNAZIALA NR.3 GH.LAZAR SCOALA GIMNAZIALA NR.3 GH.LAZAR 5557/22.11.2013
480. STOIAN NICOLAE GEOGRAFIE / FRANCEZĂ Grad I COLEGIUL NAŢIONAL ECONOMIC ANDREI BÂRSEANUBRAȘOV COLEGIUL NAŢIONAL ECONOMIC ANDREI BÂRSEANUBRAȘOV 3845/27.04.2012
481. STOICA ELENA MATEMATICĂ Grad I ŞCOALA GENERALĂ SINCA VECHE ŞCOALA GENERALĂ SINCA VECHE 3845/27.04.2012
482. STOICA IOAN MATEMATICĂ-FIZICĂ Grad I ŞCOALA GENERALĂ COMANA DE JOS ŞCOALA GENERALĂ COMANA DE JOS 3845/27.04.2012
483. STOICA MARIANA MATEMATICA Grad II COLEGIUL TEHNIC SIMION MEHEDINTI SCOALA GENERALA NR.14 4849/31.07.2012
484. STROIE ANCA MARIA LIMBA ROMANA LIMBA GERMANA Grad I COLEGIUL TEHNIC "MIRCEA CRISTEA" COLEGIUL TEHNIC "MIRCEA CRISTEA" BRASOV 2544/27.03.2015
485. SUCACIU MELANIA ELENA PROFESOR Grad I LICEUL TEHNOLOGIC AV. DR. I. ȘENCHEA FĂGĂRAȘ ȘCOALA GIMNAZIALĂ "I. C. DRĂGUȘANU" DRĂGUȘ 5557/22.11.2013
486. SUCIU GABRIELA MATEMATICĂ Grad I LICEUL TEORETIC PETRU RARES FELDIOARA LICEUL TEORETIC PETRU RARES FELDIOARA 3845/27.04.2012
487. SZABO MARIA MAGDOLNA ROMÂNĂ-MAGHIARĂ Grad I COLEGIUL NAŢIONAL APRILY LAJOS BRASOV INSPECTORATUL ŞCOLAR AL JUDETULUI BRASOV 3845/27.04.2012
488. SZABÓ ZOLTÁN MATEMATICĂ Grad II ȘCOALA GIMNAZIALĂ BUDILA ȘCOALA GIMNAZIALĂ BUDILA 4751/07.10.2014
489. SZEKELY ILDIKO PROFESOR ÎN ÎNVĂȚĂMÂNTUL PREȘCOLAR Grad I GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.33 GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.33 3476/01.04.2013
490. SZÉKELY MELINDA ÎNVĂŢĂTOR / INSTITUTOR / EDUCATOR / PROFESOR ÎN ÎNVĂŢĂMÂNTUL PRIMAR ŞI PREŞCOLAR / PSIHOLOGIE Grad I ŞCOALA GENERALĂ TARLUNGENI ŞCOALA GENERALĂ TARLUNGENI 3845/27.04.2012
491. TALABĂ IOANA SIMONA MECANICĂ FINĂ / INFORMATICĂ Grad I COLEGIUL TEHNIC MARIA BAIULESCU COLEGIUL TEHNIC MARIA BAIULESCU 3845/27.04.2012
492. TANASE IONUT ISTORIE Grad I LICEUL TEORETIC GEORGE MOROIANU LICEUL TEORETIC GEORGE MOROIANU 5624/06.11.2015
493. TANASESCU CARMEN FRLICIA FIZICĂ Grad I COLEGIUL NAŢIONAL ANDREI SAGUNA COLEGIUL NAŢIONAL ANDREI SAGUNA 3845/27.04.2012
494. TARU MIHAELA RELIGIE ORTODOXA Grad II SCOALA GIMNAZIALA NR 5 SACELE SCOALA GIMNAZIALA NR 5 SACELE 3476/01.04.2013
495. TATA ANGELA PSIHOLOGIE Grad I CSEI BRASOV CSEI BRASOV 3845/27.04.2012
496. TATA DANIEL PSIHOLOGIE Grad I CENTRUL JUDEŢEAN DE RESURSE ŞI ASISTENŢĂ EDUCAŢION CENTRUL JUDEŢEAN DE RESURSE ŞI ASISTENŢĂ EDUCAŢIONALĂ BRAȘOV 3845/27.04.2012
497. TATARU MARIANA BIOLOGIE Grad I LICEUL TEORETIC ”I.C.DRAGUSANU” LICEUL TEORETIC ”I.C.DRAGUSANU” 3476/01.04.2013
498. TATOMIR EMANUEL GEOGRAFIE, TURISM Doctorat ŞCOALA GENERALĂ VOILA ŞCOALA GENERALĂ VOILA ŞI ŞCOALA GENERALĂ SÂMBĂTA D 5667/07.09.2012
499. TATU EMILIA PROFESOR INVATAMANT PRESCOLAR Grad I GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.3 FAGARAS GRADINITA CU PROGRAM NORMAL NR.1 FAGARAS 4849/31.07.2012
500. TELETIN VALENTINA PROFESOR Grad I COLEGIUL NATIONAL ”RADU NEGRU” COLEGIUL NATIONAL ”RADU NEGRU” 3476/01.04.2013
501. TERCIU COSTEL EDUCATIE FIZICA SI SPORT Grad I PALATUL COPIILOR BRAȘOV PALATUL COPIILOR BRAȘOV 3476/01.04.2013
502. ȚIFREA VASILE ISTORIE-DREPT Grad I COLEGIUL NAŢIONAL RADU NEGRU COLEGIUL AUREL VIJOLI 3845/27.04.2012
503. TILEA PEPI GEOGRAFIE Grad I SCOALA GENERALA NR.1 ZARNESTI SCOALA GENERALA NR.1 ZARNESTI 4849/31.07.2012
504. TINCU FELICIA IONELA ISTORIE GEOGRAFIE Grad I LIC TEOL ORT SF CTIN BRANCOVEANU LIC TEOL ORT SF CTIN BRANCOVEANU 5624/06.11.2015
505. ȚION ALEXANDRU LIMBA ŞI LITERATURA ROMÂNĂ Grad I ŞCOALA GENERALĂ NR. 13 ŞCOALA GENERALĂ NR.13 3845/27.04.2012
506. TISCA NICOLAE LEONTE MATEMATICĂ Grad I ŞCOALA GENERALĂ MOIECIU DE JOS ŞCOALA GENERALĂ MOIECIU DE JOS 3845/27.04.2012
507. TISMANAR PAULA PROFESOR INVATAMANT PRESCOLAR Grad II GRADINITA CU PROGRAM NORMAL VULCAN GRADINITA CU PROGRAM NORMAL VULCAN 3476/01.04.2013
508. TISULESCU P. POMPILIA GEOGRAFIE Grad I SCOALA GIMNAZIALA NR. 30 SCOALA GIMNAZIALA NR. 30 3839/11.07.2014
509. ȚIȚEIU RAMONA - DANIELA TEHNOLOGIA CONSTRUCȚIILOR DE MAȘINI Grad I COLEGIUL TEHNIC MIRCEA CRISTEA COLEGIUL TEHNIC MIRCEA CRISTEA 4849/31.07.2012
510. TOACA TATIANA ILEANA PEDAGOGIA INVATAMANTULUI PRIMAR SI PRESCOLAR Grad I SCOALA GIMNAZIALA CRIZBAV SCOALA GIMNAZIALA LISA 5557/22.11.2013
511. TOACŞE ADRIANA INGINER MECANIC, ECONOMIST, INFORMATICĂ APLICATĂ Grad I LICEUL TEHNOLOGIC MALAXA LICEUL TEHNOLOGIC "MALAXA" 5557/22.11.2013
512. TODERICĂ GEORGETA ÎNVĂȚĂTORI - EDUCATOARE Grad I GRĂDINIȚA CU P.P NR. 21 BRAȘOV GRĂDINIȚA CU P.P NR. 21 BRAȘOV 5624/06.11.2015
513. TODERICĂ SANDA-MIHAELA ROMÂNĂ-LATINĂ Grad I ŞCOALA GNERALĂ NR. 2 DIACONU CORESI ŞCOALA GENERALĂ NR.2 DIACONU CORESI 3845/27.04.2012
514. ȚOGOE CLAUDIA MIHAELA PROFESOR ÎNVÂȚÂMÂNT PRIMAR ȘI PREȘCOLAR Grad II GRÂDINIȚA CU P.P.FURNICUȚA NR.3 ZÂRNEȘTI GRĂDINIȚA P.P.FURNICUȚA NR.3 ZĂRNEȘTI 5624/06.11.2015
515. TOMOS ISTVÁN MATEMATICĂ Grad II SCOALA GIMNAZIALĂ ORMENIȘ ȘCOALA GIMNAZIALĂ ORMENIȘ 5557/22.11.2013
516. TOMUŢA ANGELA PROFESOR INVATAMANT PRIMAR Grad I SCOALA GENERALA BOD SCOALA GENERALA BOD 5667/07.09.2012
517. TRIFAN MARIA EDUCATIE TEHNOLOGICA Grad I LICEUL”PETRU RARES” LICEUL ”PETRU RAREȘ” 4751/07.10.2014
518. TRÎMBIŢAŞ VALERIA PETRONELA PROFESOR PENTRU ÎNVĂŢĂMÂNTUL PREŞCOLAR Grad I GRĂDINIŢA CU PP NR 3 IEPURAŞUL FĂGĂRAŞ GRĂDINIŢA CU PP NR 3 IEPURAŞUL FĂGĂRAŞ 4849/31.07.2012
519. TRIPȘA OVIDIU-FLORIN FIZICĂ Grad I COLEGIUL NAŢIONAL DR. IOAN MEȘOTĂ COLEGIUL NAŢIONAL DR. IOAN MEȘOTĂ 3845/27.04.2012
520. ŢUCANU Z , DANIELA CORNELIA ELECTROTEHNICĂ Grad I COLEGIUL TEHNIC MIRCEA CRISTEA BRAŞOV INSPECTORATUL ŞCOLAR AL JUDEŢULUI BRAŞOV 3845/27.04.2012
521. TUDOR MARIANA BIOLOGIE Grad I SCOALA GIMNAZIALA NR. 19 BRAȘOV SCOALA GIMNAZIALA NR. 19 BRAȘOV 3476/01.04.2013
522. TUGLIA ALINA GEOGRAFIE Grad II ŞCOALA GENERALĂ NR.5 ŞCOALA GENERALĂ NR. SACELE 3845/27.04.2012
523. URDEA GHEORGHE INGINER MECANIC TEHNOLOGIA CONSTRUCȚIILOR DE MAȘINI Grad I COLEGIUL TEHNIC DR.ALEXANDRU BARBAT VICTORIA COLEGIUL TEHNIC DR.ALEXANDRU BARBAT VICTORIA 3845/27.04.2012
524. URDUZAN ANCA - OANA PSIHOLOGIE - PEDAGOGIE Grad II COLEGIUL TEHNIC ”TRANSILVANIA” COLEGIUL TEHNIC ”TRANSILVANIA” 3476/01.04.2013
525. URDUZAN SEVER-VICTOR MATEMATICA, TIC Grad I SCOALA GIMNAZIALA VULCAN SCOALA GIMNAZIALA VULCAN 3476/01.04.2013
526. URS N. STEFAN EDUCAŢIE FIZICĂ ŞI SPORT Grad I ŞCOALA GENERALĂ NR. 30 BRASOV ŞCOALA GENERALĂ NR.30 BRASOV 3845/27.04.2012
527. URSU NECULAI ISTORIE Grad I SCOALA GENERALA NR.1 SCOALA GENERALA NR. 1 4849/31.07.2012
528. URSU SAMOILA ECATERINA MIOARA FIZICĂ-CHIMIE Grad I ŞCOALA GENERALĂ NR. 5 SACELE - BRASOV ŞCOALA GENERALĂ NR. 5 SACELE - BRASOV 3845/27.04.2012
529. VAKULOVSKI CARMINA-DANIELA DREPT Grad II LICEUL ANDREI MUREȘANU BRAȘOV LICEUL ANDREI MUREȘANU BRAȘOV 3845/27.04.2012
530. VARZARU MARIANA CAMELIA PROFESOR INVATAMANT PRIMAR Grad I SCOALA GIMNAZIALA NR. 25 BRAȘOV SCOALA GIMNAZIALA NR. 25 BRAȘOV 3476/01.04.2013
531. VASILACHE MARIAN EDUCATIE FIZICA SI SPORT Grad I CLUB SPORTIV SCOLAR DINAMO BRASOV CLUB SPORTIV SCOLAR DINAMO BRASOV 4849/31.07.2012
532. VASILE ADRIANA OLIVIA PSIHOLOGIE Grad II SC.GIMNAZIALA NR.27 ”A.GHERMANSCHI” BRAȘOV CJRAE BRAȘOV 3476/01.04.2013
533. VASILIU GEORGETA-EUGENIA MATEMATICĂ-FIZICĂ Grad I ŞCOALA GENERALĂ NR.11 STEFAN OCTAVIAN IOSIF BRASOV ŞCOALA GENERALĂ NR.11 STEFAN OCTAVIAN IOSIF BRASOV 3845/27.04.2012
534. VASILIU MARIANA PROFESOR CHIMIE-FIZICA Grad II SCOALA GIMNAZIALA SINCA VECHE SCOALA GIMNAZIALA SINCA VECHE 5557/22.11.2013
535. VERES MELINDA FIZICA-CHIMIE Grad I SCOALA GIMNAZIALA RUPEA-LICEUL ST.O.IOSIF RUPEA SCOALA GIMNAZIALA RUPEA 2544/27.03.2015
536. VETISAN DAN IOAN EDUCAŢIE FIZICĂ ŞI SPORT Grad I ŞCOALA GENERALĂ NR. 6 IACOB MURESIANU BRASOV INSPECTORATUL ŞCOLAR JUDEȚEAN BRASOV 3845/27.04.2012
537. VETISAN IOANA-CRISTINA LIMBA FRANCEZA Grad I C.N.ANDREI SAGUNA C.N.ANDREI SAGUNA 4849/31.07.2012
538. VIJOLI VICTOR MATEMATICĂ Grad I LICEUL CU PROGRAM SPORTIV LICEUL CU PROGRAM SPORTIV 3845/27.04.2012
539. VINTILA ANA-NASTASIA EDUCATOARE /PROFESOR INVATAMANT PRESCOLAR Grad II GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT ”LUMEA COPIILOR” GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT ”LUMEA COPIILOR” 3476/01.04.2013
540. VISINESCU MADALINA DANUTA PROFESOR CONSILIER SCOLAR Grad I SCOALA GIMNAZIALA NR. 15 SCOALA GIMNAZIALA NR. 15 3839/11.07.2014
541. VLADAU ANA -MARIA LIMBA ENGLEZA Grad II LICEUL DE MUZICA TUDOR CIORTEA BRASOV INSPECTORATUL SCOLAR JUDETEAN BRASOV 4849/31.07.2012
542. VLASIE CRISTINA - MARIA PEDAGOGIA ÎNVĂŢĂMÂNTULUI PRIMAR ŞI PREŞCOLAR Grad I GRĂDINIŢA CU PROGRAM NORMAL NR.2 CODLEA GRĂDINIŢA CU PROGRAM NORMAL NR.2 CODLEA 2544/27.03.2015
543. VOINEA CLAUDIU ISTORIE Grad I COLEGIUL TEHNIC MARIA BAIULESCU BRAȘOV COLEGIUL TEHNIC MARIA BAIULESCU BRAȘOV 3845/27.04.2012
544. WAGNER HELMUTH-JURGEN BIOLOGIE Grad I LICEUL TEORETICJOHANNES HONTERUS LICEUL TEORETICJOHANNES HONTERUS 3845/27.04.2012
545. WUSINCZKY DELIA ILEANA INGINER MECANIC Doctorat COLEGIUL TEHNIC MIRCEA CRISTEA BRAȘOV COLEGIUL TEHNIC MIRCEA CRISTEA 3845/27.04.2012
546. ZAHARIA PAULA LILIANA PROFESOR ÎNVĂȚĂMÂNT PRIMAR Grad I ȘCOALA GIMNAZIALĂ ȘINCA VECHE ȘCOALA GIMNAZIALĂ ȘINCA VECHE 5557/22.11.2013
547. ZAHARIE LAVINIA FIZICĂ Grad I VENEŢIA DE JOS (PĂRĂU) VENEŢIA DE JOS 4849/31.07.2012
548. ZAMFIR ANCA-GEORGETA MATEMATICA Grad I LICEUL ANDREI MURESANU LICEUL ANDREI MURESANU 4849/31.07.2012
549. ZAMFIR FANUTA MECANICA Grad I COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA 4849/31.07.2012
550. ZOBEA NICOLAE ELECTROTEHNICA GENERALA Grad I COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI BRASOV COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI BRASOV 4849/31.07.2012
551. ZORCA NICOLETA MANUELA CHIMIE - FIZICĂ Doctorat COLEGIUL NAȚIONAL DE INFORMATICĂ „GRIGORE MOISIL” COLEGIUL NAȚIONAL DE INFORMATICĂ „GRIGORE MOISIL” 3476/01.04.2013
552. ZOTESCU IULIANA MATEMATICĂ Grad I ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.3 ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.3 3845/27.04.2012
553. ZSIGMOND TUNDE GEOGRAFIE / FRANCEZĂ Grad II ŞCOALA GENERALĂ NR. 27 ANATOL GHERMANSCHI ŞCOALA GENERALĂ NR.8 3845/27.04.2012
554. ZUBAŞCU-ANDREICA FLORICA MATEMATICĂ Grad I COLEGIUL EMIL RACOVIȚĂ BRAȘOV COLEGIUL EMIL RACOVIȚĂ BRAȘOV 3845/27.04.2012
555. ZUGRAVU MIHAELA PSIHOLOGIE Grad I LICEUL ANDREI MURESANU BRASOV INSPECTORATUL ŞCOLAR AL JUDETULUI BRASOV 3845/27.04.2012
Total experţi în județul/municipiul BRAŞOV 555