www.edu.ro
Formular înscriere
Meniu CNEME
Contact
Ministerul Educaţiei și Cercetării
Str. Gen. Berthelot 28-30
Sector 1, 010168, Bucureşti
Tel. Centrală: 4056200;4056300
Registrul Naţional al Experţilor în Management Educaţional - Actualizat conform OMEC Nr. 3677/20.03.2020


Registrul Naţional al Experţilor în Management Educaţional

Judeţul/Municipiul: ALBA
Nr. Crt. Numele și prenumele Specializarea Grad didactic Unitatea unde este titular Loc de muncă Nr. OMECTS
1. ADAM IONEL BIOLOGIE-EDUCATIE TEHNOLOGICA Grad I SC.CU CLS.I-VIIIIOAN DE HUNEDOARA SANTIMBRU SC.CU CLS.I-VIII, BARABANT 4849/31.07.2012
2. AFTENIE DIANA AUGUSTA LIMBA SI LITERATURA ROMANA Grad II COLEGIUL NATIONAL I M CLAIN BLAJ COLEGIUL NATIONAL I M CLAIN BLAJ 2544/27.03.2015
3. AGAVRILOAE MAURICIU TEHNOLOGIA CONSTRUCTIILOR DE MASINI Grad I COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU DOMSA ALBA IUILA COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU DOMSA ALBA IULIA 4849/31.07.2012
4. ALBU IRINA MARIA MATEMATICA Grad I SCOALA GIMNAZIALA ”NICOLAE DRAGAN” SCOALA GIMNAZIALA ”NICOLAE DRAGAN” 3476/01.04.2013
5. ALBU SIMONA MARIA PROFESOR ÎNVĂȚĂMÂNT PRIMAR Grad I ŞCOALA GIMNAZIALĂ GARBOVA ŞCOALA GIMNAZIALĂ GARBOVA 5076/31.08.2016
6. ALDEA ANA-MARIA LB. SI LIT. ROMANA-LB. SI LIT. FRANCEZA Grad I SCOALA GIMNAZIALA SONA SCOALA GIMNAZIALA SONA 5557/22.11.2013
7. ALDEA SMARANDA VICTORIA PROFESOR ÎNVĂȚĂMÂNT PRIMAR Grad I ȘCOALA GIMNAZIALĂ STREMȚ ȘCOALA GIMNAZIALĂ STREMȚ 4127/16.07.2018
8. ALEXANDRU ALINA-SIMONA LIMBA SI LITERATURA ROMÂNĂ Grad I LICEUL TEHNOLOGIC ALEXANDRU DOMȘA LICEUL TEHNOLOGIC ALEXANDRU DOMŞA ALBA IULIA 3677/20.03.2020
9. ALEXIEVICI EUGENIA PROFESOR Grad I COLEGIUL ECONOMIC DIONISIE POP MARTIAN COLEGIUL ECONOMIC DIONISIE POP MARTIAN 5667/07.09.2012
10. ALINTE GINA CAMELIA GEOGRAFIE-LIMBA ENGLEZA Grad I SCOALA GIMNAZIALA DAIA ROMANA SCOALA GIMNAZIALA DAIA ROMANA 3267/16.02.2017
11. ANCA DANIEL EMILIAN EDUCAȚIE FIZICĂ ȘI SPORT Grad I ȘCOALA GIMNAZIALĂ ȘONA ȘCOALA GIMNAZIALĂ ȘONA 3267/16.02.2017
12. ANCA ELISBETA CONSTANTA CHIMIE FIZICA Grad I GRUPUL SCOLAR H.C.C ABRUD GRUPUL SCOLARH.C.C ABRUD 4849/31.07.2012
13. ANCA IRINA MARIA PROFESOR IN INVATAMANTUL PRESCOLAR Grad II GRADINITA CU PROGRAM NORMAL MOGOȘ GRADINIȚA CU PROGRAM NORMAL MOGOȘ 4522/07.08.2017
14. ANCA MARINELA ELENA PROFESOR Grad II ŞCOALA CU CLASELE I-VIII AVRAM IANCU ABRUD ŞCOALA CU CLASELE I-VIII AVRAM IANCU ABRUD 4849/31.07.2012
15. ANCA NICOLAE DAN ISTORIE Grad I COLEGIUL ECONOMIC DIONISIE POP MARTIAN COLEGIUL ECONOMIC DIONISIE POP MARTIAN 4849/31.07.2012
16. ANDREI LIVIU OREST GEOGRAFIE / EDUCAŢIE TEHNOLOGICĂ Grad I ŞCOALACU CLASELE.I-VIIII.M.MOLDOVAN / P.P.AARONBL ŞCOALA CU CLASELE I-VIII I.M.MOLDOVAN BLAJ 3845/27.04.2012
17. ANDREI MARIA MATEMATICA Grad I SC.CU CLS.I-VIII TOMA COCISIU SC.CU CLS.I-VIII TOMA COCISIU 5667/07.09.2012
18. ANDRES CRISTINA PEDAGOGIA INVATAMANTULUI PRIMAR SI PRESCOLAR Grad I SCOALA GIMNAZIALA ”DR.PETRU SPAN” LUPSA SCOALA PRIMARA VALEA LUPSII 3476/01.04.2013
19. ANDRO DANA LIMBA ŞI LITERATURA ROMÂNĂ Grad I ŞCOALA CU CLASELE I-VIII AVRAM IANCU ŞCOALA CU CLASELE I-VIII AVRAM IANCU ALBA IULIA 3845/27.04.2012
20. ANDRON NICOLAE ISTORIE-FILOSOFIE Grad I SC.GIMNAZIALA I. AGARBICEANU SC. GIMNAZIALA I. AGARBICEANU ALBA IULIA 3839/11.07.2014
21. ANDRONESCU ELVIRA RODICA FRANCEZĂ-ROMÂNĂ Grad I COLEGIUL NAŢIONAL HOREA CLOSCA ŞI CRISAN ALBA IULI COLEGIUL NAŢIONAL HOREA CLOSCA ŞI CRISAN ALBA IULIA 3845/27.04.2012
22. APOLZAN ALINA IOANA GEOGRAFIE Grad I ŞCOALA CU CLASELE I-VIII IULIU MANIU ŞCOALA CU CLASELE I-VIII IULIU MANIU 3845/27.04.2012
23. APOLZAN NICOLAE COSMIN GEOGRAFIE Grad I COLEGIUL ECONOMIC DIONISIE POP MARTIAN ALBA IULIA COLEGIUL ECONOMIC DIONISIE POP MARTIAN ALBA IULIA 4849/31.07.2012
24. ARABOAEI MARCEL GEOGRAFIE Grad I COLEGIUL NATIONAL HOREA CLOSCA SI CRISAN COLEGIUL NATIONAL HOREA CLOSCA SI CRISAN 3267/16.02.2017
25. ARSU STEFANIA NARCISA TEOLOGIE ORTODOXA - LITERE (LB. SI LIT. ROMANA) Grad I SCOALA GIMNAZIALA ȘPRING ȘCOALA GIMNAZIALĂ ȘPRING 4522/07.08.2017
26. AVRAM VICTORIA MARIA EDUCAȚIE FIZICĂ ȘI MANAGEMENT ÎN SPORT Grad I ȘCOALA GIMNAZIALĂ SINGIDAVA CUGIR ȘCOALA GIMNAZIALĂ SINGIDAVA CUGIR 3267/16.02.2017
27. BACIU ILEANA DORINA PSIHOLOGIE Grad I SCOALA GIMNAZIALA LUCIAN BLAGA OCNA MURES SCOALA GIMNAZIALA LUCIAN BLAGA OCNA MURES 3267/16.02.2017
28. BACIU IOAN EDUCAŢIE FIZICĂ ŞI SPORT Grad I ŞCOALA CU CLASELE I-VIII LUCIAN BLAGA OCNA MURES ŞCOALA CU CLASELE I-VIII LUCIAN BLAGA OCNA MURES 3845/27.04.2012
29. BADAU GEORGETA FRANCEZĂ Grad I COLEGIUL NAŢIONALHOREA, CLOSCA ŞI CRISAN ISJ ALBA 3845/27.04.2012
30. BADEA CAROL-IOAN PROFESOR Grad I LICEUL TEHNOLOGIC ”TIMOTEI CIPARIU” LICEUL TEHNOLOGIC ”TIMOTEI CIPARIU” 3476/01.04.2013
31. BADESCU LACRIMA-JOHANNA LIMBA SI LITERATURA ROMANA Doctorat SCOALA GIMNAZIALA PETRESTI SCOALA GIMNAZIALA PETRESTI 4751/07.10.2014
32. BADILA ZORINA MATEMATICA FIZICA Grad I SC. GIMN. M.KOGALNICEANU SEBES SC. GIMN. M. KOGALNICEANU 3839/11.07.2014
33. BADU ISTINA BIOLOGIE Grad I ŞCOALA CU CLASELE I -VIII LUCIAN BLAGA ŞCOALA CU CLASELE I VIII LUCIAN BLAGA 3845/27.04.2012
34. BĂLAN CORINA PROFESOR Grad I LICEUL CU PROGRAM SPORTIV LICEUL CU PROGRAM SPORTIV 4849/31.07.2012
35. BĂLĂNEANU MONICA EDUCATOARE Grad I GRĂDINIŢA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.12 ALBA IULIA GRĂDINIŢA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.12 ALBA IULIA 2544/27.03.2015
36. BĂLĂU MIRELA PROFESOR ÎNVĂŢĂMÂNT PRIMAR Grad I ŞCOALA GIMNAZIALĂ ,,TOMA COCIŞIU” BLAJ ŞCOALA GIMNAZIALĂ ,,TOMA COCIŞIU” BLAJ 3476/01.04.2013
37. BALEA COSMINA VIOLETA PROFESOR ÎNVĂȚĂMÂNT PREȘCOLAR Grad I ȘCOALA GIMNAZIALĂ NICODIM GANEA BISTRA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NICODIM GANEA BISTRA 3677/20.03.2020
38. BALEA ELENA ISTORIE-GEOGRAFIE Grad I ŞCOALA CU CLASELE I-VIII NICODIM GANEA BISTRA ŞCOALA CU CLASELE I-VIII NICODIM GANEA BISTRA 3845/27.04.2012
39. BALEA LIVIA-VALENTINA ÎNVĂȚĂTOR-EDUCATOR Grad II ȘCOALA GIMNAZIALĂ AVRAM IANCU ABRUD ȘCOALA GIMNAZIALĂ AVRAM IANCU ABRUD 2544/27.03.2015
40. BALICA CLAUDIA CORINA PSIHOLOGIE / PEDAGOGIE SOCIALĂ Grad I C.J.R.A.E. LIC.TEH.AGR."A.BORZA"CIUMBRUD/ŞC.GIM."O.HULEA"AIUD 5624/06.11.2015
41. BALU NICOLAE DAN EDUCAŢIE FIZICĂ ŞI SPORT Grad I COLEGIUL NAŢIONAL INOCHENTIE MICU CLAIN COLEGIUL NAŢIONAL INOCHENTIE MICU CLAIN 3845/27.04.2012
42. BALU RODICA PSIHOLOGIE Doctorat COLEGIUL NATIONAL I. M. CLAIN COLEGIUL NATIONAL I. M. CLAIN 4849/31.07.2012
43. BAN STELA CHIMIE - FIZICA, TIC Grad I COLEGIUL ECONOMIC DIONISIE POP MARȚIAN ALBA IULIA COLEGIUL ECONOMIC DIONISIE POP MARȚIAN ALBA IULIA 5667/07.09.2012
44. BANCA ANCA RONITA MATEMATICA INFORMATICA Grad II SCOALA GIMNAZIALA SIMION BALINT ROSIA MONTANA SCOALA GIMNAZIALA SIMION BALINT ROSIA MONTANA 2544/27.03.2015
45. BANCIU MIRELA DELIA ÎNVĂŢĂTOR / INSTITUTOR / EDUCATOR / PROFESOR ÎN ÎNVĂŢĂMÂNTUL PRIMAR ŞI PREŞCOLAR Grad I ŞCOALA CU CLASELE I-VIII OVIDIU HULEA ŞCOALA CU CLASELE I-VIII OVIDIU HULEA AIUD 3845/27.04.2012
46. BĂRBAT AURICA ÎNVĂŢĂTOR / INSTITUTOR / EDUCATOR / PROFESOR ÎN ÎNVĂŢĂMÂNTUL PRIMAR ŞI PREŞCOLAR Grad I GRĂDINITA CU PROGRAM PRELUNGIT SCUFITA   ROSIE GRĂDINITA CU PROGRAM PRELUNGIT ALBA IULIA 3845/27.04.2012
47. BARBU ADRIANA VALENTINA LIMBA ȘI LITERATURA ROMÂNĂ Grad I COLEGIUL NAȚIONAL AVRAM IANCU COLEGIUL NAȚIONAL AVRAM IANCU CÂMPENI 3677/20.03.2020
48. BARBU IOAN DANIEL ISTORIE- GEOGRAFIE Grad II LICEUL TEHNOLOGIC OCNA-MUREȘ COLEGIUL ECONOMIC "DIONISIE POP MARŢIAN" 5624/06.11.2015
49. BARBU NICOLAE MECANICA Grad II LICEUL DR. LAZAR CHIRILA BAIA DE ARIES LICEUL DR. LAZAR CHIRILA BAIA DE ARIES 5076/31.08.2016
50. BARBU NICOLAE HORIA BIOLOGIE Grad I COLEGIUL NAȚIONAL AVRAM IANCU COLEGIUL NAȚIONAL AVRAM IANCU CÂMPENI 3677/20.03.2020
51. BĂRBULEŢ VASILE EDUCAŢIE FIZICĂ ŞI SPORT Grad I ŞCOALA GIMNAZIALĂ ”IOAN MAIORESCU” ŞCOALA GIMNAZIALĂ ”IOAN MAIORESCU” 3476/01.04.2013
52. BARBULETIU MIHAI-STEFAN MATEMATICA Grad I LICEUL TEORETIC TEIUS LICEUL TEORETIC TEIUS 5667/07.09.2012
53. BARDI STEFAN PROFESOR Grad I COLEGIUL TEHNIC AIUD INSPECTORATUL ŞCOLAR JUDEȚEAN ALBA 3845/27.04.2012
54. BARLOG ELENA MARCELA LIMBA FRANCEZA Grad II SCOALA GIMNAZIALA ION BREAZU, MIHALT/ STREMT SC. GIMNAZIALA ION BREAZU, MIHALT/ SC. GIM STREMT 3267/16.02.2017
55. BARNA TEODORA LIVIA PROFESOR LIMBA SI LITERATURA ROMANA Grad I SCOALA GIMNAZIALA EMIL RACOVITA GARDA DE SUS SCOALA GIMNAZIALA EMIL RACOVITA GARDA DE SUS 2544/27.03.2015
56. BARTHA MELINDA ILDIKO PEDAGOGIE - LB SI LIT MAGHIARA Grad I COLEGIUL NATIONAL ”BETHLEN GABOR” 3476/01.04.2013
57. BARTOC SIMONA-ELENA LICENŢIAT IN BIOLOGIE Grad II ŞC. GIMNAZIALĂ SALCIUA+ŞC. GIMNAZIALĂ CIURULEASA ŞC. GIMN. SALCIUA+ŞC. GIMN. CIURULEASA 5076/31.08.2016
58. BARUTA RODICA CHIMIE-FIZICĂ Grad I COLEGIUL NAŢIONAL HOREA CLOSCA ŞI CRISAN ISJ ALBA 3845/27.04.2012
59. BASARABA MIHAELA IOANA MATEMATICA Grad I COLEGIUL ECONOMIC DIONISIE POP MARTIAN ALBA IULI COLEGIUL ECONOMIC DIONISIE POP MARTIAN ALBA IULI 5667/07.09.2012
60. BATRÎNA RODICA PROFESOR ÎNVĂȚĂMÂNT PRIMAR Grad I ȘCOALA GIMNAZIALĂ SIMION BALINT ROȘIA MONTANĂ SCOALA PRIMARĂ GURA ROȘIEI 4522/07.08.2017
61. BECA FELICIA TURISM - SERVICII Grad I COLEGIUL ECONOMIC DIONISIE POP MARTIAN COLEGIUL ECONOMIC DIONISIE POP MARTIAN 4849/31.07.2012
62. BENCHEA LUMINIŢA GABRIELA MATEMATICĂ Grad I ŞCOALA CU CLASELE I-VIII CIUGUD ŞCOALA CU CLASELE I-VIII CIUGUD 4849/31.07.2012
63. BERINDEIE ANGELA -FLOAREA SOCIOLOGIE Grad I LICEUL CORNELIU MEDREA ZLATNA ȘCOALA GIMNAZIALĂ AVRAM IANCU ZLATNA 2544/27.03.2015
64. BERINDEIE VALENTINA MARIA PROFESOR ÎNVĂȚĂMÂNT PREȘCOLAR Grad II GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT PITICOT CÂMPENI GRĂDINIŢA CU PROGRAM PRELUNGIT PITICOT CÂMPENI 3677/20.03.2020
65. BÎLE PARASCHIVA-NICOLETA PROFESOR Grad I ȘCOALA GIMNAZIALĂ DAIA ROMÂNĂ ȘCOALA GIMNAZIALĂ DAIA ROMÂNĂ 3267/16.02.2017
66. BIRGOZ VIOLETA NADIA PROFESOR INVATAMANT PRIMAR SI PRESCOLAR Grad II SCOALA GIMNAZIALA STREMT SCOALA GIMNAZIALA STREMT 5624/06.11.2015
67. BIRIȘ DORINA PEDAGOGIA ÎNVĂȚĂMÂNTULUI PRIMAR ȘI PREȘCOLAR Grad I ȘCOALA GIMNAZIALĂ ION BIANU ȘCOALA GIMNAZIALĂ ION BIANU VALEA LUNGĂ ALBA 4522/07.08.2017
68. BÎRJAC MIHAELA CHIMIE-FIZICA Grad I COLEGIUL TEHNIC DORIN PAVEL ALBA IULIA CCD ALBA 4849/31.07.2012
69. BIRSAN ANCA-NICOLETA PROFESOR INVATAMANT PRIMAR Grad I SCOALA CU CLASELE I-VIII ION AGARBICEANUCENADE SCOALA CU CLASELE I-VIII ION AGARBICEANU CENADE 5667/07.09.2012
70. BIRSAN ILONA GHIZELA EDUCATOARE Grad I SCOALA GIMNAZIALA SINGIDAVA CUGIR SCOALA GIMNAZIALA SINGIDAVA CUGIR 3267/16.02.2017
71. BIRTA DANA VALENTINA LIMBA ENGLEZA-LIMBA FRANCEZA Grad I ȘCOALA GIMNAZIALĂ LUCIAN BLAGA ȘCOALA GIMNAZIALĂ LUCIAN BLAGA OCNA MUREȘ 4522/07.08.2017
72. BISTRAIE ADELA MARIA BIOLOGIE Grad I COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU COLEGIUL NAŢIONAL AVRAM IANCU CÂMPENI 3677/20.03.2020
73. BÎTE MARIN MATEMATICĂ-FIZICĂ Grad I GRUP ŞCOLAR DE TURISM ARIEŞENI GRUP ŞCOLAR DE TURISM ARIEŞENI 5667/07.09.2012
74. BITIU VASILE EDUCAŢIE FIZICĂ ŞI SPORT Grad I ŞCOALA CU CLASELE I-VIII PETRESTI ŞCOALA CU CLASELE I-VIII PETRESTI 3845/27.04.2012
75. BLAGA GHEORGHE ILIE PEDAGOGIE MUZICALA Grad I SCOALA GIMNAZIALA ,,ION AGARBICEANU,, CENADE SCOALA GIMNAZIALA ,,ION AGARBICEANU,, CENADE 3476/01.04.2013
76. BLAGU IONELA EDUCAŢIE FIZICĂ ŞI SPORT Grad I ŞCOALA CU CLASELE I-VIII DECEBAL CRICAU ŞCOALA CU CLASELE I-VIII DECEBAL CRICAU 3845/27.04.2012
77. BLOJ LENUȚA LICENTIAT IN PSIHOLOGIE Grad I ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”ION POP RETEGANUL” SÂNCEL ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”ION POP RETEGANUL” SÂNCEL 3476/01.04.2013
78. BOBAR DELIANA ELENA PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR Grad II SCOALA GIMNAZIALA SOHODOL SCOALA GIMNAZIALA SOHODOL 2544/27.03.2015
79. BOBAR EUGEN FIZICA Grad I COLEGIUL NATIONAL LUCIAN BLAGA COLAGIUL NATIONAL LUCIAN BLAGA SEBES 5667/07.09.2012
80. BOBAR OLIMPIA MARIA PEDAGOGIA INVATAMANTULUI PRIMAR SI PRESCOLAR Grad I SCOALA CU CLASELE I-VIII SOHODOL SCOALA CU CLS I-VIII SOHODOL 5667/07.09.2012
81. BOBAR VIORICA PROFESOR ÎNVĂŢĂMÂNT PREŞCOLAR Grad I GRĂDINIŢA CU PROGRAM NORMAL MUSCA GRĂDINIŢA CU PROGRAM NORMAL MUSCA 2544/27.03.2015
82. BOBARIU CALIN IOAN ELECTROMECANICA Grad II LICEUL TEHNOLOGIC SILVIC CIMPENI LICEUL TEHNOLOGIC SILVIC CIMPENI 5557/22.11.2013
83. BOCA-DANDEA TIBERIU PROFESOR Grad I ȘCOALA GIMNAZIALĂ NICODIM GANEA BISTRA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NICODIM GANEA BISTRA 3677/20.03.2020
84. BOCŞA AURELIA-GEORGETA PROFESOR ÎNVĂŢĂMÂNT PRIMAR Grad I ŞCOALA GIMNAZIALĂ ,,DR.PETRU ŞPAN"LUPŞA, ŞCOALA GIMNAZIALĂ MUŞCA 2544/27.03.2015
85. BODA-OLAR ALEXANDRA-IOANA PROFESOR PENTRU ÎNVĂȚĂMÂNT PREȘCOLAR Grad II LICEUL TEHNOLOGIC SEBES - G.P.P. NR. 2 SEBEȘ LICEUL TEHNOLOGIC SEBEŞ - G.P.P NR. 2 SEBEŞ 3677/20.03.2020
86. BODEA ROXANA VOICHITA ROMÂNĂ-FRANCEZĂ Grad I COLEGIUL NAŢIONAL AVRAM IANCU CIMPENI COLEGIUL NAŢIONAL AVRAM IANCU CIMPENI 3845/27.04.2012
87. BOGDAN EUGENIA PROFESOR PENTRU ÎNVĂŢĂMANTUL PRIMAR Grad I ŞCOALA GIMNAZIALĂ "SIMION BĂRNUŢIU" ŞCOALA GIMNAZIALĂ "SIMION BĂRNUŢIU" 4751/07.10.2014
88. BOGDAN LUCIAN NICOLAE LB. FRANCEZA - LB ENGLEZA Grad II LICEUL TEHNOLOGIC SEBEȘ LICEUL TEHNOLOGIC SEBEȘ 3267/16.02.2017
89. BOGHICI ADRIANA ELENA PROFESOR INVATAMANT PRIMAR Grad I SCOALA GIMNAZIALA SPRING SCOALA GIMNAZIALA ”MIHAIL KOGALNICEANU” SEBES 3476/01.04.2013
90. BOIAN CORNELIA PROFESOR PENTRU ÎNVĂȚĂMÂNT PRIMAR Grad II ȘCOALA GIMNAZIALĂ NICOLAE DRĂGAN GALDA DE JOS ȘCOALA GIMNAZIALĂ NICOLAE DRĂGAN GALDA DE JOS/ ȘCOALA PRIMARĂ CETEA 4522/07.08.2017
91. BOIAN FLORINA - ILEANA PROFESOR Grad I ŞCOALA CU CLASELE I - VIII BĂRĂBANŢ, VINŢU DE JOS ŞCOALA CU CLASELE I - VIII BĂRĂBANŢ, VINŢU DE JOS 4849/31.07.2012
92. BOIAN IOAN DANIEL ISTORIE Grad I ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”MIHAI EMINESCU” ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”MIHAI EMINESCU” 5557/22.11.2013
93. BOIT DANIELA ANTOANETA PROFESOR IN INVATAMANTUL PRIMAR Grad I SC. GIMNAZIALA ”ION AGARBICEANU” SC. GIMNAZIALA ”ION AGARBICEANU” 3476/01.04.2013
94. BOLCA CORNELIA FIZICA, INFORMATICA APLICATA SI PROGRAMARE Grad I COLEGIUL TEHNIC AIUD COLEGIUL TEHNIC AIUD 4849/31.07.2012
95. BOLD SANDA MARIA ROMÂNĂ - ENGLEZĂ Grad I COLEGIUL NAȚIONAL AVRAM IANCU COLEGIUL NAȚIONAL AVRAM IANCU 4849/31.07.2012
96. BOLDAŞ CRISTINA IOANA LIMBA ROMÂNA - ENGLEZĂ Grad I LICEUL ,, DR. LAZĂR CHIRILĂ" BAIA DE ARIES LICEUL ,, DR. LAZĂR CHIRILĂ" BAIA DE ARIES 5624/06.11.2015
97. BOLEA ILEANA NICOLETA PROFESOR ÎNVĂȚĂMÂNT PRIMAR/ PSIHOLOGIE Grad II ŞCOALA GIMNAZIALĂ IOAN DE HUNEDOARA SÂNTIMBRU ŞCOALA GIMNAZIALĂ IOAN DE HUNEDOARA SÂNTIMBRU 3677/20.03.2020
98. BOLEA NICOLAE TEOLOGIE Grad I SEMINARUL TEOLOGIC ORTODOX SF. SIMION STEFAN” ISJ ALBA 5557/22.11.2013
99. BONCUTIU SIMONA ELENA ISTORIE - GEOGRAFIE Grad I SCOALA GIMNAZIALA CAMPENI SCOALA GIMNAZIALA CAMPENI 3267/16.02.2017
100. BORCA ANAMARIA LOREDANA PROFESOR INVATAMANT PRIMAR Grad I SCOALA GIMNAZIALA LUCIAN BLAGA OCNA MURES SCOALA GIMNAZIALA LUCIAN BLAGA OCNA MURES 3267/16.02.2017
101. BORDEAN IOAN PSIHOLOGIE-SOCIOLOGIE Grad I COLEGIUL TEHNIC APULUM ALBA IULIA INSPECTORATUL ŞCOLAR JUDEŢEAN ALBA IULIA 3845/27.04.2012
102. BORDEU GEORGETA EDUCATOARE Grad I GRADINITA P.P. NR.12 ALBA IULIA GRADINITA P.P. NR.12 ALBA IULIA 4849/31.07.2012
103. BOROICA MARIA - ELENA PROFESOR PENTRU ÎNVĂȚĂMÂNTUL PRIMAR Grad I LICEUL CU PROGRAM SPORTIV FLORIN FLESERIU SEBES LICEUL CU PROGRAM SPORTIV FLORIN FLESERIU SEBES 4236/07.06.2019
104. BORTES DAN GABRIEL PROFESOR Grad I SCOALA GIMNAZIALA VIDRA SCOALA GIMNAZIALA VIDRA 3476/01.04.2013
105. BORZA MONALISA MIRELA ÎNVĂŢĂTOR / INSTITUTOR / EDUCATOR / PROFESOR ÎN ÎNVĂŢĂMÂNTUL PRIMAR ŞI PREŞCOLAR Grad I ŞCOALA CU CLASELE. I-VIII SINGIDAVA CUGIR ŞCOALA CU CLASELE I-VIII SINGIDAVA CUGIR 3845/27.04.2012
106. BOTA DANIELA ELENA PROFESOR PENTRU ÎNVĂŢĂMANTUL PREŞCOLAR Grad II GRĂDINIŢA CU PROGRAM PRELUNGIT "PITICOT" CÂMPENI GRĂDINIŢA CU PROGRAM PRELUNGIT "PITICOT" CÂMPENI 2544/27.03.2015
107. BOTA DELIA MARIANA EDUCATOARE Grad I GRĂDINIŢA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.12 ALBA IULIA GRĂDINIŢA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.12 ALBA IULIA 2544/27.03.2015
108. BRAD IOAN EDUCAŢIE FIZICĂ ŞI SPORT Grad I GRUP ŞCOLAR TIMOTEI CIPARIU BLAJ GRUP ŞCOLAR TIMOTEI CIPARIU BLAJ 3845/27.04.2012
109. BRADILA LAURA MARIANA PROFESOR LIMBA SI LITERATURA ROMANA/RELIGIE Doctorat SCOALA GIMNAZIALA DAIA ROMANA SCOALA GIMNAZIALA DAIA ROMANA 3267/16.02.2017
110. BREGAR ELENA PROFESOR Grad I GRADINITA P.P.NR.12 ALBA IULIA GRADINITA P.P.NR.12 ALBA IULIA 2544/27.03.2015
111. BRICIU ANA-MARIA PROFESOR PENTRU ÎNVĂŢĂMÂNT PREŞCOLAR Grad I GRĂDINIŢA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 8 GRĂDINIŢA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 8 3677/20.03.2020
112. BRICIU ROVIN GEOGRAFIE Grad I SCOALA GIMNAZIALĂ POIANA VADULUI SCOALA GIMNAZIALĂ POIANA VADULUI 3839/11.07.2014
113. BUCURESTEAN NARCISA-IOANA PROFESOR IN INVATAMANTUL PRESCOLAR SI SCOLAR Grad I SCOALA GIMNAZIALA GIRBOVA SCOALA GIMNAZIALA GIRBOVA 3839/11.07.2014
114. BUD ALINA PAULA PROFESOR Grad II PALATUL COPIILOR ALBA IULIA PALATUL COPIILOR ALBA IULIA 4849/31.07.2012
115. BUDOIU DORINA PROFESOR INGINER Grad I LICEUL TEHNOLOGIC SEBES LICEUL TEHNOLOGIC SEBES 3839/11.07.2014
116. BUFNEA ANA-CAMELIA EDUCATOARE - ÎNVĂȚĂTOARE Grad I GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT STEP BY STEP NR.12 GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT STEP BY STEP NR. 12 5624/06.11.2015
117. BUGNAR SIMONA FELICIA MATEMATICA - FIZICA Grad I SCOALA CU CLASELE I-VIII SEPTIMIU ALBINI CUT GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SEBES 4849/31.07.2012
118. BULAC- MUNCUŞ CRISTINA- VIORICA PROFESOR ÎNVĂŢĂMÂNT PRIMAR Grad I ŞCOALA GIMNAZIALĂ AVRAM IANCU ALBA IULIA ŞCOALA GIMNAZIALĂ AVRAM IANCU ALBA IULIA 4522/07.08.2017
119. BULBUCAN MIOARA GEOGRAFIE Grad I COLEGIUL NATIONAL LUCIAN BLAGA COLEGIUL NATIONAL LUCIAN BLAGA 4849/31.07.2012
120. BULGARIA CLAUDIA VIORICA LIMBA ȘI LITERATURA ROMÂNĂ-LIMBA FRANCEZĂ Grad I ȘCOALA GIMNAZIALĂ HOPÂRTA ȘCOALA GIMNAZIALĂ HOPIRTA 3267/16.02.2017
121. BUMBU MARIA ÎNVĂȚĂTOARE Grad I ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 2 SEBEȘ ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 2 SEBEȘ 5076/31.08.2016
122. BURDE MARIA LĂCRIMIOARA LIMBA ȘI LITERATURA ROMÂNĂ Grad I ȘCOALA GIMNAZIALĂ ,,AVRAM IANCU" ABRUD ȘCOALA GIMNAZIALĂ ,,AVRAM IANCU" ABRUD 5624/06.11.2015
123. BURNETE CORINA PROFESOR INVATAMANTUL PRESCOLAR Grad I GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.12 "STEP BY STEP GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.12 "STEP BY STEP 5624/06.11.2015
124. BUT GEORGETA-MARIA LIMBA ȘI LITERATURA ROMÂNĂ Grad I COLEGIUL NAȚIONAL LUCIAN BLAGA SEBEȘ COLEGIUL NAȚIONAL LUCIAN BLAGA SEBEȘ 4127/16.07.2018
125. BUTA MARIA IULIANA ISTORIE Grad II SCOALA GIMNAZIALA FARAU SCOALA GIMNAZIALA FARAU 2544/27.03.2015
126. BUTA RAMONA DORA LIMBA FRANCEZA Grad I COLEGIUL TEHNIC AIUD COLEGIUL TEHNIC AIUD 3267/16.02.2017
127. BUTAŞ FLORICA-CLAUDIA INVĂŢĂTORI-EDUCATOARE Grad II GRĂDINIŢA CU PROGRAM NORMAL ”SURÂSUL COPIILOR” BLA GRĂDINITA SURÂSUL COPIILOR BLAJ 3476/01.04.2013
128. CAIZER DANIELA FILOSOFIE Grad I COLEGIUL NATIONAL ”TITU MAIORESCU” AIUD COLEGIUL NATIONAL ”TITU MAIORESCU” AIUD 5557/22.11.2013
129. CALIN CAMELIA SIMONA MAŞINI UNELTE + PU INFORMATICĂ APLICATĂ Grad I GRUP ŞCOLAR CORNELIU MEDREA GRUP ŞCOLAR CORNELIU MEDREA 3845/27.04.2012
130. CALIN I. SIMONA ALEXANDRA PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR SI PRESCOLAR Grad II SCOALA GIMNAZIALA SPRING SCOALA GIMNAZIALA SPRING-DRASOV 3267/16.02.2017
131. CĂLINA ANIELA ELENA CHIMIE -FIZICA Doctorat LICEUL TEHNOLOGIC SEBEŞ LICEUL TEHNOLOGIC SEBEŞ 3476/01.04.2013
132. CĂLUGĂR DANIEL MECANICĂ AGRICOLĂ Grad I COLEGIUL TEHNIC ION D. LĂZĂRESCU COLEGIUL TEHNIC ION D. LĂZĂRESCU 4751/07.10.2014
133. CAMPEAN CRISTINA GEOGRAFIE Grad I LICEUL TEHNOLOGIC SEBES LICEUL TEHNOLOGIC SEBES 5557/22.11.2013
134. CANDEA TEREZA LIMBA SI LITERATURA ROMANA Grad I COLEGIUL NATIONAL ”LUCIAN BLAGA” SEBES COLEGIUL NATIONAL ”LUCIAN BLAGA” SEBES 3476/01.04.2013
135. CAPALNA DANIELA SANDA LIMBA ENGLEZA Grad I COLEGIUL TEHNIC AIUD COLEGIUL TEHNIC AIUD 4751/07.10.2014
136. CAPALNA DELIA ANGELA ECONOMIE / FINANŢE - CONTABILITATE Grad I GRUPUL ŞCOLAR AGRICOL ALEXANDRU BORZA CIUMBRUD GRUPUL ŞCOLAR AGRICOL ALEXANDRU BORZA CIUMBRUD 3845/27.04.2012
137. CAPALNA LUCIAN INFORMATICA Grad I COLEGIUL TEHNIC AIUD COLEGIUL TEHNIC AIUD 4751/07.10.2014
138. CAPĂTĂ MARIOARA-CRISTINA GEOGRAFIE-LIMBA FRANCEZĂ Grad I ȘCOALA GIMNAZIALĂ ȘUGAG ȘCOALA GIMNAZIALĂ ȘUGAG 4522/07.08.2017
139. CĂPÎLNEAN ALEXANDRA VIVIANA PROFESOR Grad I ȘCOALA GIMNAZIALĂ ȘONA ȘCOALA GIMNAZIALĂ ȘONA 3267/16.02.2017
140. CAPROS GABRIELA ADELA LIMBA SI LIT ROMANA-LIMBA SI LIT ENGLEZA Grad II SCOALA GIMNAZIALA SIMION BALINT SCOALA GIMNAZIALA SIMION BALINT 5624/06.11.2015
141. CÂRCOANĂ BOGDAN PETRU PROFESOR Grad II LICEUL SPORTIV SEBEȘ LICEUL SPORTIV SEBEȘ 5624/06.11.2015
142. CÂRCOANĂ DANA PROFESOR Grad II ȘCOALA GIMNAZIALĂ PETREȘTI/ ȘC. GIM. SĂSCIORI COLEGIUL NAȚIONAL LUCIAN BLAGA SEBEȘ/ SC. PETREȘTI 5624/06.11.2015
143. CARNAT MONA-CARMEN PROFESOR Grad I SC.GIMN.,,TOMA COCISIU” +SC.GIMN.,,P.P. AARON” SC.GIMN.,,TOMA COCISIU” +SC.GIMN.,,P.P. AARON” 5557/22.11.2013
144. CÂRNEALĂ RODICA PROFESOR ÎNVĂŢĂMÂNT PRIMAR Grad I ŞC. GIMNAZIALĂ "M. KOGĂLNICEANU" ŞC. GIMNAZIALĂ "M. KOGĂLNICEANU" 4751/07.10.2014
145. CĂRPINIȘAN GHEORGHE EDUCAŢIE FIZICĂ ŞI SPORT Grad I ŞCOALA CU CLASELE I-VIII ION AGARBICEANU ŞCOALA CU CLASELE I-VIII ION AGÂRBICEANU 3845/27.04.2012
146. CARUNTA ELENA PROFESOR INVATAMANT PRIMAR Grad I SCOALA LUCIAN BLAGA SCOALA LUCIAN BLAGA 4849/31.07.2012
147. CATANA MARIA OLGA LIMBA ŞI LITERATURA ROMÂNĂ Grad I GRUPUL ŞCOLAR FORESTIER CAMPENI GRUPUL ŞCOLAR FORESTIER CAMPENI 3845/27.04.2012
148. CATAUŢA IOANA AURICA PROFESOR Grad II ŞCOALA GIMNAZIALĂ ION POP RETEGANUL SANCEL ŞCOALA GIMNAZIALĂ ION POP RETEGANUL SANCEL 5076/31.08.2016
149. CENAN NICOLETA ROMANA-ENGLEZA Grad I LICEUL ”DR.LAZAR CHIRILA” LICEUL "DR. LAZAR CHIRILA" 5557/22.11.2013
150. CERBU VALERIU NICOLAE BIOLOGIE Grad I COLEGIUL NAŢIONAL HOREA CLOSCA ŞI CRISAN COLEGIUL NAŢIONAL HOREA CLOSCA ŞI CRISAN 3845/27.04.2012
151. CETEAN BRÎNDUȘA ELENA LIMBA FRANCEZĂ Grad II ȘCOALA GIMNAZIALA TOMA COCIȘIU BLAJ ȘCOALA GIMNAZIALA TOMA COCIȘIU BLAJ 4236/07.06.2019
152. CETEAN IOAN EMIL ECONOMIST Grad I COLEGIUL ECONOMIC DIONISIE POP MARTIAN COLEGIUL ECONOMIC DIONISIE POP MARTIAN 4751/07.10.2014
153. CHERECHEŞ IOAN DAN UTILAJUL ŞI TEHNOLOGIA SUDĂRII Grad I COLEGIUL TEHNIC ION D. LĂZĂRESCU INSPECTORATUL ŞCOLAR JUDEŢEAN ALBA 3845/27.04.2012
154. CHICIUDEAN IOAN PROFESOR ARTA VOCALA „CANTO” Doctorat LICEUL DE ARTE REGINA MARIA ALBA IULIA LICEUL DE ARTE REGINA MARIA ALBA IULIA 4127/16.07.2018
155. CHIRA MIHAELA IOANA PROF. PT. INV. PRESCOLAR Grad II GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT ”PITICOT” CIMPENI GRADINITA CU PROGRAM NORMAL NR. 1 CIMPENI 5557/22.11.2013
156. CHIRITESCU MARINEL ISTORIE Grad I GRUPSC AGROM ALBAC + SC I-VIII VADU MOTILOR GRUPŞCOALAAGROM ALBAC + ŞCOALAI-VIII VADU MOTILOR 3845/27.04.2012
157. CHIȘ ANDA-CLAUDIA MATEMATICA-FIZICA Grad II SCOALA GIMNAZIALA BLANDIANA SCOALA GIMNAZIALA BLANDIANA 3267/16.02.2017
158. CHIVOIU MARIA ILEANA PROFESOR PENTRU ÎNVĂŢĂMÂNTUL PRIMAR Grad I ŞCOALA CU CLASELE I- VIII AVRAM IANCU ŞCOALA CU CLS. I-VIII AVRAM IANCU ALBA IULIA 4849/31.07.2012
159. CIBU EUGENIA PROFESOR ÎNVĂŢĂMÂNT PRIMAR Grad I LICEUL CU PROGRAM SPORTIV SEBES LICEUL CU PROGRAM SPORTIV SEBEŞ 3476/01.04.2013
160. CIBU MARIA GEOGRAFIE Grad II SCOALA GIMNAZIALA PETRESTI SCOALA GIMNAZIALA PETRESTI 5557/22.11.2013
161. CÎMPEAN ANA PROFESOR INVATAMANTUL PRESCOLAR Grad I GRADINITA CU PROGRAM NORMAL NR. 2 GRADINITA CU PROGRAM NORMAL NR. 2 CIMPENI 4849/31.07.2012
162. CIMPEAN CRISTINA MIHAELA PSIHOSOCIOLOGIE Grad I C.J.R.A.E. ALBA/SCOALA NR. 3 CUGIR C.J.R.A.E. ALBA/SCOALA GIMNAZIALA NR.3 CUGIR 3267/16.02.2017
163. CÎMPEAN LUCIA ÎNVĂŢĂTOR / INSTITUTOR / EDUCATOR / PROFESOR ÎN ÎNVĂŢĂMÂNTUL PRIMAR ŞI PREŞCOLAR / PROFESOR CONSILIER / LOGOPED Grad I C.J.R.A.E. ALBA - GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR.1 CENTRUL JUDEȚEAN DE RESURSE ŞI ASISTENŢĂ EDUCAŢIONALĂ ALBA -GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR.1 3845/27.04.2012
164. CIMPEAN NICOLETA PROFESOR ISTORIE Grad I LICEUL TEORETIC TEIUS LICEUL TEORETIC TEIUS 5667/07.09.2012
165. CIMPEAN RADU AUTOMATIZĂRI INDUSTRIALE Grad I COLEGIUL TEHNIC DORIN PAVEL ALBA-IULIA COLEGIUL TEHNIC DORIN PAVEL ALBA-IULIA 3845/27.04.2012
166. CIMPEAN TEODORA-IULIANA LIMBA ENGLEZA Grad II SCOALA GIMNAZIALA SASCIORI CENTRUL SCOLAR DE EDUCATIE INCLUZIVA 3839/11.07.2014
167. CÎMPEAN VALERIA MATEMATICĂ Grad I ȘCOALA GIMNAZIALĂ „ VASILE GOLDIȘ” ȘCOLA GIMNAZIALĂ „VASILE GOLDIȘ” ALBA IULIA 5624/06.11.2015
168. CIOARA OVIDIU VASILE ISTORIE-GEOGRAFIE Grad I SCOALA GIMNAZIALA SCARISOARA+LICEUL TEHN. ALBAC SCOALA GIMNAZIALA SCARISOARA+LICEUL TEHN. ALBAC 3267/16.02.2017
169. CIOAZA GHEORGHE PETRU ROMANA- FRANCEZA Grad II SCOALA GIMNAZIALA ,,IOAN DE HUNEDOARA,, SANTIMBRU SCOALA GIMNAZIALA ,,IOAN DE HUNEDOARA,, SANTIMBRU 3476/01.04.2013
170. CIOBANU ADRIANA GABRIELA FIZICĂ / TEHNOLOGIA INFORMAŢIEI ŞI A COMUNICĂRII Grad I COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU DOMSA COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU DOMSA 3845/27.04.2012
171. CIOCA ALINA NICOLETA PROFESOR PENTRU ÎNVĂȚĂMÂNTUL PRIMAR ȘI PREȘCOLAR Grad II LICEUL TEHNOLOGIC SEBEȘ- GRĂDINIȚA P.P. NR. 2 GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 2 SEBEȘ 2544/27.03.2015
172. CIOCA LIANA BIOLOGIE Grad I ŞCOALA GIRBOVA+ ŞCOALA CALNIC ŞCOALA GIRBOVA 3845/27.04.2012
173. CIOCAN CARMEN-CORNELIA CONTABILITATE ȘI INFORMATICĂ DE GESTIUNE Grad I COLEGIUL ECONOMIC ”DIONISIE POP MARȚIAN” COLEGIUL ECONOMIC ”DIONISIE POP MARȚIAN” 3476/01.04.2013
174. CIOCÎRLAN MARIANA GEORGETA CHIMIE-FIZICĂ / INFORMATICĂ Grad I ȘC. CU CLASELE. I-VIIIM.EMINESCU IGHIU / ȘARD ŞCOALA CU CLASELE I-VIIIM.EMINESCU IGHIU / ȘARD 3845/27.04.2012
175. CIOLAN LENUTA-NICOLETA LIMBA ŞI LITERATURA ROMANĂ-LIMBA ŞI LITERATURA ENG Grad I ŞCOALA GIMNAZIALĂ TOMA COCIŞIU, BLAJ ŞCOALA GIMNAZIALĂ TOMA COCIŞIU, BLAJ 3267/16.02.2017
176. CIOROGAR SABINA ROMÂNĂ-LATINĂ Grad I COLEGIUL TEHNIC APULUM ALBA IULIA INSPECTORATUL ŞCOLAR JUDEȚEAN ALBA 3845/27.04.2012
177. CIORTEA ŞTEFANIA LIANA PROFESOR ÎNVĂŢĂMÂNT PRIMAR Grad II ŞCOALA GIMNAZIALĂ "OVIDIU HULEA" AIUD ŞCOALA GIMNAZIALĂ "OVIDIU HULEA" AIUD 5624/06.11.2015
178. CIORTEA VERONICA INFORMATICĂ Grad I COLEGIUL TEHNIC COLEGIUL TEHNIC AIUD 4849/31.07.2012
179. CÎRA - GRIGORESCU GABRIEL EDUCATIE FIZICA SI SPORT Grad I LICEUL HOREA, CLOȘCA ȘI CRIȘAN ABRUD LICEUL HOREA, CLOȘCA ȘI CRIȘAN ABRUD 3267/16.02.2017
180. CIULEA HAJNAL GABRIELLA PEDAGOGIA ÎNVĂȚĂMÂNTULUI PRIMAR ȘI PREȘCOLAR Grad I ȘC. GIMN. AVRAM IANCU UNIREA-STR.GH. MAIER ȘC.GIMN.AVRAM IANCU UNIREA-STR.GH. MAIER 3267/16.02.2017
181. COCONU GABRIELA NINA LIMBA ROMANA - LIMBA LATINA Grad II SCOALA GIMNAZIALA ”IOSIF SARBU” SIBOT SCOALA GIMNAZIALA" IOSIF SARBU" SIBOT 5557/22.11.2013
182. COCOŞ ILEANA GEOGRAFIE-ISTORIE Grad I ŞCOALA GIMNAZIALĂ POŞAGA DE JOS ŞCOALA GIMNAZIALĂ POŞAGA DE JOS 3845/27.04.2012
183. CODREA MARIA TEOLOGIE ORTODOXĂ-LIMBA ȘI LITERATURA ROMÂNĂ Grad I LICEUL TEHNOLOGIC ȚARA MOȚILOR ALBAC LICEUL TEHNOLOGIC ȚARA MOȚILOR ALBAC 4522/07.08.2017
184. COLCERIU VIOLETA CRINELA PEDAGOGIA ÎNVĂȚĂMÂNTULUI PRIMAR ȘI PREȘCOLAR Grad II GRĂDINIȚA CU P.P.SCUFIȚA ROȘIE ALBA IULIA GRĂDINIȚA CU P.P.SCUFIȚA ROȘIE ALBA IULIA 4236/07.06.2019
185. COMAN A. MARIA FLOARE PROF.ÎNV.PREŞCOLAR Grad I GRĂDINIŢA P.P. SCUFIŢA ROŞIE GRĂDINIŢA P.P. SCUFIŢA ROŞIE 4849/31.07.2012
186. COMAN ELENA-GABRIELA LIMBA SI LITERATURA ROMANA Grad I GRUP SCOLAR TIMOTEI CIPARIU GRUP SCOLAR TIMOTEI CIPARIU 4849/31.07.2012
187. COMAN MALVINA PROFESOR ÎNVĂŢĂMÂNT PRIMAR Grad I ŞCOALA GIMNAZIALĂ ION POP RETEGANUL ŞCOALA GIMNAZIALĂ ION POP RETEGANUL SANCEL 5076/31.08.2016
188. COMAN MARIA EDUCATOARE Grad I GRĂDINIŢA CU PROGRAM PRELUNGIT SCUFIŢA ROŞIE GRĂDINIŢA CU PROGRAM PRELUNGIT SCUFIŢA ROŞIE 4849/31.07.2012
189. COMAN MARINELA CHIMIE-FIZICA Grad I LICEUL TEHNOLOGIC STEFAN MANCIULEA LICEUL TEHNOLOGIC STEFAN MANCIULEA 5667/07.09.2012
190. COMANICIU CRISTINA VIORICA CHIMIE-FIZICĂ Grad I COLEGIUL TEHNIC APULUM INSPECTORATUL ŞCOLAR JUDEŢEAN ALBA IULIA 3845/27.04.2012
191. COMȘA CĂLINA PROFESOR ÎNVĂȚĂMANT PRIMAR Grad I ȘCOALA GIMNAZIALĂ ION BIANU VALEA LUNGĂ ȘCOALA GIMNAZIALĂ ION BIANU VALEA LUNGĂ 3267/16.02.2017
192. COMSA MARIA-FLORINA LIMBA ENGLEZA Grad II SCOALA GIMNAZIALA ION BREAZU MIHALT SCOALA GIMNAZIALA ION BREAZU MIHALT 3267/16.02.2017
193. CONSTANTIN CAMELIA CRISTINA ROMÂNĂ-FRANCEZĂ Grad II ŞCOALA CU CLASELE I-VIII RIMET ŞCOALA CU CLASELE I-VIII RIMET 3845/27.04.2012
194. CONTAN LUCIA PROFESOR Grad I COLEGIUL TEHNIC "APULUM" ALBA IULIA COLEGIUL TEHNIC "APULUM" ALBA IULIA 5624/06.11.2015
195. CORBEAN ADELA ANA PROFESOR PENTRU ÎNVĂŢĂMÂNT PRIMAR Grad I ŞCOALA GIMNAZIALĂ TOMA COCIŞIU ŞCOALA GIMNAZIALĂ TOMA COCIŞIU 3267/16.02.2017
196. CORCHES ILEANA SIMONA PROFESOR Grad II LICEUL TEHNOLOGIC ”TARA MOTILOR” ALBAC LICEUL TEHNOLOGIC ”TARA MOTILOR” ALBAC 3476/01.04.2013
197. CORDEA RODICA ECATERINA PROFESOR ÎNVĂȚĂMÂNT PRIMAR ȘI PREȘCOLAR Grad I GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 13 GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 13 3677/20.03.2020
198. CORDUNEANU TEREZIA-ERICA CHIMIE-FIZICĂ Grad I GRUP ŞCOLAR CORNELIU MEDREAZLATNA,JUD.ALBA GRUP ŞCOLAR CORNELIU MEDREAZLATNA,JUD.ALBA 3845/27.04.2012
199. CORLACI MARIA- IOANA INSTITUTOR LIMBA ENGLEZĂ Grad II ŞCOALA GIMNAZIALĂ ”ION AGÂRBICEANU” ŞCOALA GIMNAZIALĂ ”ION AGÂRBICEANU” 3476/01.04.2013
200. COROIU VIRGINIA FELICIA BIOLOGIE-ŞTIINȚE AGRICOLE Grad I LICEUL TEHNOLOGIC ŢARA MOŢILOR ALBAC LICEUL TEHNOLOGIC ŢARA MOŢILOR ALBAC 3677/20.03.2020
201. COS DANIELA GRATIELA FIZICA Grad I LICEUL CU PROGRAM SPORTIV ALBA IULIA INSPECTORATUL SCOLAR JUDETEAN ALBA 3267/16.02.2017
202. COSMA CORNELIA PROFESOR Grad I LICEUL CU PROGRAM SPORTIV FLORIN FLEŞERIU SEBEŞ LICEUL CU PROGRAM SPORTIV FLORIN FLEŞERIU SEBEŞ 4522/07.08.2017
203. COSMA CRISTINA PSIHOLOGIE-TERAPIE OCUPATIONALA Grad I SCOALA GIMNAZIALA CALNIC SCOALA GIMNAZIALA CALNIC 3267/16.02.2017
204. COSMA FLORIN CRISTIAN TEHNOLOGIA CONSTRUCŢIILOR DE MAŞINI Grad II COLEGIUL TEHNIC ,,ALEXANDRU DOMŞA” ALBA IULIA COLEGIUL TEHNIC ,,ALEXANDRU DOMŞA” ALBA IULIA 3476/01.04.2013
205. COSTAN ZAMFIRA BIOLOGIE Grad I COLEGIUL NAŢIONAL TITU MAIORESCU COLEGIUL NAŢIONAL TITU MAIORESCU 3845/27.04.2012
206. COSTEA LEONTIN GEOGRAFIE Grad I LICEULHOREA, CLOŞCA ŞI CRIŞANABRUD LICEULHOREA, CLOSŞCA ŞI CRIŞANABRUD 5076/31.08.2016
207. COTEA CORINA-MARIA CHIMIE Grad I CLUBUL COPIILOR SEBES-CUGIR CLUBUL COPIILOR SEBES-CUGIR 3845/27.04.2012
208. COTEȚ MIHAELA SOCIOLOGIE-PSIHOLOGIE Grad II SCOALA „SIMION BALINT” ROȘIA-MONTANĂ ȘCOALA GIMNAZIALĂ ” SIMION BALINT” ROȘIA-MONTANĂ 2544/27.03.2015
209. COZMESCU IONELA LIMBA SI LITERATURĂ ROMÂNĂ Doctorat COLEGIUL NAŢIONAL DAVID PRODAN COLEGIU NAŢIONAL DAVID PRODAN CUGIR 5076/31.08.2016
210. CRASNIC IOANA-EUGENIA CHIMIE-FIZICĂ / INFORMATICĂ Grad I ŞCOALA CU CLASELE. I-VIII MICESTI INSPECTORATUL ŞCOLAR JUDEȚEAN ALBA 3845/27.04.2012
211. CRASNIC SONIA INVATATOR Grad I SCOALA GIMNAZIALA "SIMION BALINT" SCOALA GIMNAZIALA "CLOSCA", CARPINIS-STRUCTURA 5624/06.11.2015
212. CREȘTIN LIANA MARIA MATEMATICA Grad I LICEUL TEHNOLOGIC SEBES LICEUL TEHNOLOGIC SEBES 5557/22.11.2013
213. CRIŞAN CĂLIN GHEORGHE MATEMATICĂ-INFORMATICĂ Grad I ȘCOALA GIMNAZIALĂ PROF. UNIV. DR. GHEORGHE BELEIU ŞCOALA GIMNAZIALĂ PROF. UNIV. DR. GHEORGHE BELEIU 3677/20.03.2020
214. CRIŞAN DANIELA GEOGRAFIE Grad I ŞCOALA CU CLASELE I-VIII DR. PETRU ŞPAN LUPŞA ŞCOALA CU CLASELE I-VIII DR. PETRU ŞPAN LUPŞA 5667/07.09.2012
215. CRIŞAN EMILIA ALEXANDRA LIMBA ŞI LITERATURA ROMÂNĂ - LIMBA FRANCEZĂ Grad I ŞCOALA CU CLS. I-VIII N. DRĂGAN GALDA DE JOS ŞCOALA CU CLS. I-VIII N. DRĂGAN GALDA DE JOS 4849/31.07.2012
216. CRISAN MARIA PROFESOR INVATAMANT PRIMAR Grad I GRUP SCOLAR INDUSTRIAL GRUP SCOLAR INDUSTRIAL 4849/31.07.2012
217. CRIŞAN MIRONA OLIVIA PROFESOR Grad II COLEGIUL TEHNIC ”DORIN PAVEL” COLEGIUL TEHNIC ”DORIN PAVEL” 3476/01.04.2013
218. CRISAN SEMIDIA PROFESOR INVATAMANT PRIMAR Grad I SCOALA CU CLASELE I-VIII VADU-MOTILOR SCOALA CU CLASELE I-VIII VADU-MOTILOR 5667/07.09.2012
219. CRISTEA MARIA CHIMIE - FIZICA Grad I SCOALA GIMNAZIALA LUCIAN BLAGA OCNA MURES SCOALA GIMNAZIALA LUCIAN BLAGA 3267/16.02.2017
220. CRISTEA RODICA PSIHOLOGIE-PEDAGOGIE Grad I CENTRUL JUDEŢEAN DE RESURSE ŞI ASISTENŢĂ EDUCAŢION CENTRUL JUDEŢEAN DE RESURSE ŞI ASISTENŢĂ EDUCAŢIONALĂ ALBA 3845/27.04.2012
221. CRISTIAN EMILIA ADRIANA PSIHOLOGIE Grad I SCOALA GIMNAZIALA IOAN MAIORESCU GPN BUCERDEA GRAN-SCOALA GIMNAZIALA IOAN MAIORESCU 3267/16.02.2017
222. CRISTIAN IONELA LIMBA ŞI LITERATURA ROMÂNĂ - ETNOLOGIE Grad II ŞCOALA GIMNAZIALĂ PETREŞTI ŞCOALA GIMNAZIALĂ PETREŞTI 2544/27.03.2015
223. CROITORU FELICIA MELANIA PSIHOLOGIE Grad I CJRAE ALBA COLEGIUL TEHNIC DORIN PAVEL ALBA IULIA 3845/27.04.2012
224. CUCEA RAMONA ECONOMIE Grad I COLEGIUL ECONOMIC DIONISIE POP MARȚIAN COLEGIUL ECONOMIC DIONISIE POP MARȚIAN 3845/27.04.2012
225. DACHE LILIANA ELECTROTEHNICA Grad I COLEGIUL TEHNIC ,,I.D.LAZARESCU” COLEGIUL TEHNIC ,,I.D.LAZARESCU” 3476/01.04.2013
226. DĂESCU MIHAIL ISTORIE Doctorat COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU DOMȘA ALBA IULIA COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU DOMȘA ALBA IULIA 4522/07.08.2017
227. DĂESCU NICOLETA ISTORIE Grad I COLEGIUL TEHNIC APULUM ALBA IULIA COLEGIUL TEHNIC APULUM ALBA IULIA 4522/07.08.2017
228. DAMIAN ELENA ISTORIE Grad II SCOALA GIMNAZIALA NR. 2 SEBEȘ SCOALA GIMNAZIALA NR.2 SEBES 3476/01.04.2013
229. DAN ADINA MARIA ISTORIE Grad II SCOALA CU CLS. I-VIII HOPIRTA SCOALA CU CLS. I-VIII HOPIRTA 4849/31.07.2012
230. DANCEA TEODORA ALINA GEOGRAFIE Grad I LICEUL TEHNOLOGIC AGRICOL"ALEXANDRU BORZA"CIUMBRUD LICEUL TEHNOLOGIC AGRICOL"ALEXANDRU BORZA" 5624/06.11.2015
231. DĂNCILĂ M .ADRIAN ALEXANDRU EDUCAŢIE FIZICĂ ŞI SPORT Grad I LICEUL CU PROGRAM SPORTIV SEBEŞ LICEUL CU PROGRAM SPORTIV SEBEŞ 4849/31.07.2012
232. DANCU AUREL ISTORIE Grad I GRUP SCOLAR INDUSTRIAL JIDVEI GRUP SCOLAR INDUSTRIAL JIDVEI 4849/31.07.2012
233. DĂNILĂ ANDREEA-MARIA LIMBA ȘI LIT. ROMÂNĂ-LIMBA ȘI LIT. ENGLEZĂ Grad II ȘCOALA GIMNAZIALĂ PETREȘTI ȘCOALA GIMNAZIALĂ PETREȘTI 2544/27.03.2015
234. DARAMUS EUGENIA-MARCELA DISCIPLINE ECONOMICE Grad I COLEGIUL ECONOMIC DIONISIE POP MARTIAN COLEGIUL ECONOMIC DIONISIE POP MARTIAN 4849/31.07.2012
235. DARAMUS GHEORGHE ISTORIE Grad II SCOALA GIMNAZIALA PETRESTI SCOALA GIMNAZIALA PETRESTI 5557/22.11.2013
236. DAVID ARANKA PROFESOR Grad I LICEUL CU PROGRAM SPORTIV LICEUL CU PROGRAM SPORTIV 4849/31.07.2012
237. DAVID RODICA PROFESOR IN INVATAMANTUL PRIMAR Grad I LICEUL ,,CORNELIU MEDREA” LICEUL ,,CORNELIU MEDREA” 3476/01.04.2013
238. DEÁK-SZÉKELY SZILÁRD LEVENTE MATEMATICĂ Grad I ŞCOALA CU CLASELE I-VIII RIMETEA CASA CORPULUI DIDACTIC ALBA 3845/27.04.2012
239. DECEAN IOANA DELIA PROFESOR PT INVATAMANT PRESCOLAR Grad I GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT STEP BY STEP NR.12 GRADINITA CU PP STEP BY STEP NR 12 ALBA IULIA 5624/06.11.2015
240. DEMENY IDA MATEMATICĂ-FIZICĂ / INFORMATICĂ Grad I ŞCOALA CU CLASELE I-VIIIOVIDIU HULEA AIUD ŞCOALA CU CLASELE I-VIIIOVIDIU HULEA AIUD 3845/27.04.2012
241. DIMÉN ERIKA-ILDIKÓ PEDAGOGIE-LIMBA ȘI LITERATURA MAGHIARĂ Grad I LICEUL TEOLOGIC ROMANO-CATOLIC GMGK LICEUL TEOLOGIC ROMANO-CATOLIC GMGK 3267/16.02.2017
242. DIMITRIU LIGIA VALERIA ROMÂNĂ-FRANCEZĂ Doctorat COLEGIUL TEHINIC APULUM ALBA IULIA INSPECTORATUL ŞCOLAR JUDEȚEAN ALBA 3845/27.04.2012
243. DINCĂ FLORIN CRISTIAN TURISM Grad I COLEGIUL ECONOMIC DIONISIE POP MARȚIAN COLEGIUL ECONOMIC DIONISIE POP MARȚIAN 3845/27.04.2012
244. DINIȘ-ADAM CRISTINA PEDAGOGIE-LIMBA ȘI LITERATURA ROMÂNĂ Grad I ȘCOALA GIMNAZIALĂ NICODIM GANEA BISTRA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NICODIM GANEA BISTRA 3677/20.03.2020
245. DOBRA AUREL ÎNVĂŢĂTOR / INSTITUTOR / EDUCATOR / PROFESOR ÎN ÎNVĂŢĂMÂNTUL PRIMAR ŞI PREŞCOLAR Grad I ŞCOALA CU CLASELE. I-VIIIEMIL RACOVIȚĂ GÎRDA DE SU ŞCOALA CU CLASELE I-VIIIEMIL RACOVIȚĂ GÎRDA DE SUS 3845/27.04.2012
246. DONCEA ANA- MARIANA PROFESOR Grad II ȘCOALA GIMNAZIALĂ ALMAȘU MARE ȘCOALA GIMNAZIALĂ ALMAȘU MARE 3267/16.02.2017
247. DORA DAN ED. FIZICA Grad II SC.GIM.POSAGA DE JOS SC.GIM.POSAGA DE JOS 3267/16.02.2017
248. DOROGA MARCELA PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR Grad I LICEUL CU PROGRAM SPORTIV ALBA IULIA LICEUL CU PROGRAM SPORTIV ALBA IULIA 3267/16.02.2017
249. DRĂGAN A ILEANA PROFESOR ÎNVĂȚĂMÂNTUL PRIMAR Grad I ȘCOALA CU CLASELE I-VIII MIHAI EMINESCU ȘCOALA CU CLASELE I-VIII MIHAI EMINESCU 5667/07.09.2012
250. DRĂGAN ELENA AGRICULTURA Grad I LICEUL TEHNOLOGIC ȘTEFAN MANCIULEA BLAJ LICEUL TEHNOLOGIC ȘTEFAN MANCIULEA BLAJ 3839/11.07.2014
251. DRĂGHIȚA ANDREEA EDUCATOARE /INVĂȚĂTOARE/SOCIOLOG Grad II GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 11 ALBA IULIA GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 11 ALBA IULIA 5076/31.08.2016
252. DRAGOMIR ANA PROFESOR Grad I LICEUL CU PROGRAM SPORT SEBES LICEUL CU PROGRAM SPORTIV SEBES 5667/07.09.2012
253. DRAGOMIR I. ANA ÎNVĂŢĂTOR Grad I LICEUL CU PROGRAM SPORTIV SEBEŞ LICEUL CU PROGRAM SPORTIV SEBEŞ 4849/31.07.2012
254. DRAGOMIRESCU LIA LUMINIȚA PROFESOR ÎNVĂȚĂMÂNT PRIMAR Grad I COLEGIUL TEHNIC APULUM ALBA IULIA COLEGIUL TEHNIC APULUM ALBA IULIA 4522/07.08.2017
255. DRAŞOVEAN MIHAELA-SIMONA ÎNVĂŢĂTOR / INSTITUTOR / EDUCATOR / PROFESOR ÎN ÎNVĂŢĂMÂNTUL PRIMAR ŞI PREŞCOLAR Grad I ŞCOALA CU CLASELE I-VIII NR.2 SEBEŞ ŞCOALA CU CLASELE I-VIII NR.2 SEBEŞ 3845/27.04.2012
256. DULĂU ALINA MARIA LIMBA ŞI LITERATURA ROMÂNĂ Doctorat ȘC. TOMA COCIȘIU ŞCOALA TOMA COCIȘIU 3845/27.04.2012
257. DUMITRA MARIA LIMBA ROMANA Grad II SCOALA GIMNAZIALA FARAU SCOALA GIMNAZIALA FARAU 3839/11.07.2014
258. DUMITREAN CAMELIA TEHNOLOGIA CONSTRUCȚIILOR DE MAȘINI Grad I COLEGIUL TEHNIC ION D. LĂZĂRESCU COLEGIUL TEHNIC ION D. LĂZĂRESCU 3845/27.04.2012
259. DUMITREANU ANA FLORINA PROFESOR CONSILIER ŞCOLAR Grad I C.J.R.A.E. ALBA CENTRUL JUDEŢEAN DE ASISTENŢĂ PSIHOPEDAGOGICĂ 3677/20.03.2020
260. DUMITRIU-FLORIANU GHEORGHE MATEMATICĂ Grad I LICEUL CU PROGRAM SPORTIV FLORIN FLEȘERIU LICEUL CU PROGRAM SPORTIV FLORIN FLEȘERIU 3267/16.02.2017
261. DUSA EMESE TUNDE PROFESOR Grad II SCOALA CU CLS. I- VIII ION BIANU, VALEA LUNGA SCOALA CU CLS. I- VIII, ION BIANU, VALEA LUNGA 4849/31.07.2012
262. ENYEDI ANCA MARIANA DREPT / ÎNVĂȚĂTOR Grad I CENTRUL ȘCOLAR DE EDUCAȚIE INCLUZIVĂ ALBA IULIA CENTRUL ŞCOLAR DE EDUCAŢIE INCLUZIVĂ ALBA IULIA 3677/20.03.2020
263. FER TITIANA RELIGIE Grad I ŞCOALA CU CLASELE I-VIII, CRACIUNELU DE JOS, ALBA ŞCOALA CU CLASELE I-VIII, CRĂCIUNELU DE JOS, ALBA 3845/27.04.2012
264. FERARU STELIAN MUZICA INSTRUMENTALA-VIOARA Grad I LICEUL DE MUZICA SI ARTE PLASTICE LICEUL DE MUZICA SI ARTE PLASTICE 4849/31.07.2012
265. FILIMON ANA-MARIA PSIHOLOGIE Grad II C.J.R.A.E. SCOALA GIMNAZIALA MIHAI EMINESCU IGHIU 3267/16.02.2017
266. FILIMON DANA MARIA FIZICĂ Grad I GRUPUL ŞCOLAR AGRICOL ALEXANDRU BORZA CIUMBRUD GRUPUL ŞCOLAR AGRICOL ALEXANDRU BORZA CIUMBRUD 3845/27.04.2012
267. FILIMON G. ILDIKO GABRIELA FIZICĂ Grad I ŞCOALA CU CLASELE. I-VIII AX. SEVER ŞCOALA CU CLASELE I-VIII AX. SEVER 3845/27.04.2012
268. FILIMON MARIA CORALIA MATEMATICĂ Grad I ŞCOALA CU CLASELE I-VIII AXENTE SEVER AIUD ŞCOALA CU CLASELE I-VIII AXENTE SEVER AIUD 3845/27.04.2012
269. FILIMON MARIANA TEOLOGIE-ASISTENTA SOCIALA Grad I LICEUL TEHNOLOGIC AGRICOL"AL.BORZA"CIUMBRUD LICEUL TEHNOLOGIC AGRICOL"AL. BORZA"CIUMBRUD 4751/07.10.2014
270. FILIP ALEXANDRINA DELIA PROFESOR Grad II LICEUL DE ARTE REGINA MARIA ALBA IULIA INSPECTORATUL SCOLAR JUDETEAN ALBA 5624/06.11.2015
271. FILIP ANA TEXTILE- FILATURĂ-ȚESĂTORIE Grad I GRUP ŞCOLAR INDUSTRIAL GRUP ŞCOLAR INDUSTRIAL 3845/27.04.2012
272. FILIP CARMEN MAGDALENA MATEMATICA Grad II SCOALA GIMNAZIALA PETRU PAVEL AARON SCOALA GIMNAZIALA PETRU PAVEL AARON 3267/16.02.2017
273. FILIP SIMONA ÎNVĂȚĂTOR-EDUCATORI Grad I ȘCOALA GIMNAZIALĂ DAIA ROMÂNĂ ȘCOALA GIMNAZIALĂ DAIA ROMÂNĂ 3267/16.02.2017
274. FINTA VICTORIA MADALINA PEDAGOGIA INVATAMANTULUI PRIMAR SI PRESCOLAR Grad I SCOALA CU CLS.I-VIII BENIC (GALDA DE JOS) SCOALA CU CLASELE I-VIII BENIC (GALDA DE JOS) 4849/31.07.2012
275. FLEȘER LIVIA MARIA FRANCEZĂ-ROMÂNĂ Grad I ȘCOALA GIMNAZIALĂ OVIDIU HULEA ȘCOALA GIMNAZIALĂ OVIDIU HULEA 4849/31.07.2012
276. FLOREA CONSTANTIN - ADRIAN EDUCATIE FIZICA SI SPORT Grad I CENTRUL SCOLAR PENTRU EDUCATIE INCLUZIVA ALBA IULI CENTRUL SCOLAR PENTRU EDUCATIE INCLUZIVA ALBA IULI 5667/07.09.2012
277. FLOREA CRISTINA MARIA PROFESOR ÎNVĂŢĂMÂNT PRIMAR Grad I LICEUL DE ARTE REGINA MARIA LICEUL DE ARTE REGINA MARIA 3267/16.02.2017
278. FLOREA LIVIA FINANȚE ȘI BĂNCI Grad I ȘCOALA CU CLS. I-VIIIMIHAI EMINESCU IGHIU/ȘARD ȘCOALA CU CLS. I-VIIIMIHAI EMINESCU IGHIU/ȘARD 4849/31.07.2012
279. FLOREA MONICA PROFESOR ÎNVĂȚĂMÂNT PRIMAR Grad I ȘCOALA GIMANZIALĂ IOAN MAIORESCU ȘCOALA GIMNAZIALĂ I. MAIORESCU BUCERDEA GRÂNOASĂ 4127/16.07.2018
280. FLOREA TEOFIL FIZICĂ-CHIMIE Grad I ŞCOALA CU CLASELE I-VIII VASILE GOLDIS ŞCOALA CU CLASELE I-VIII VASILE GOLDIS 3845/27.04.2012
281. FOLEA ANA-MARIA PROFESOR INVATAMANT PRIMAR Grad I SCOALA GIMNAZIALA SONA SCOALA GIMNAZIALA SONA 3267/16.02.2017
282. FONOAGE DANIEL RELIGIE ORTODOXA Grad I LICEUL TEORETIC TEIUS SI SCOALA GIMNAZIALA SANTIMB SCOALA GIMNAZIALA ”IOAN DE HUNEDOARA” SANTIMBRU 3476/01.04.2013
283. FOTIN LAURA MIHAELA PROFESOR INVATAMANT PRESCOLAR Grad II GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 13 ALBA IULIA GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 13 ALBA IULIA 4849/31.07.2012
284. FRATILA ANA ADRIANA PSIHOLOGIE Grad I LICEUL CU PROGRAM SPORTIV SEBES LICEUL CU PROGRAM SPORTIV SEBES 3845/27.04.2012
285. FRĂȚILĂ ANA ELIABETA LIMBA ȘI LITERATURA ROMÂNĂ - LIMBA ENGLEZĂ Grad I 4236/07.06.2019
286. FRĂȚILĂ CECILIA VERONICA PROFESOR Grad II LICEUL TEHNOLOGIC ”ȘTEFAN MANCIULEA” LICEUL TEHNOLOGIC ”ȘTEFAN MANCIULEA” 3476/01.04.2013
287. FRĂȚILĂ CRINA PROFESOR PENTRU ÎNVĂȚĂMÂNT PRIMAR Grad I ȘCOALA GIMNAZIALĂ TOMA COCIȘIU ȘCOALA GIMNAZIALĂ TOMA COCIȘIU 3267/16.02.2017
288. FRATILA MARIA LIMBA FRANCEZA Grad II LICEUL TEHNOLOGIC ,,TIMOTEI CIPARIU” LICEUL TEHNOLOGIC ,,TIMOTEI CIPARIU” 5557/22.11.2013
289. FULEA CLAUDIU ÎNVĂŢĂTOR / INSTITUTOR / EDUCATOR / PROFESOR ÎN ÎNVĂŢĂMÂNTUL PRIMAR ŞI PREŞCOLAR Grad I ŞCOALA GIMNAZIALĂ SASCIORI ŞCOALA GIMNAZIALĂ SASCIORI 3845/27.04.2012
290. FULEA DORIN MATEMATICĂ / INFORMATICĂ Grad I COLEGIUL NAȚIONAL TITU MAIORESCU COLEGIUL NAȚIONAL TITU MAIORESCU 4849/31.07.2012
291. FULEA SORINA DIANA CHIMIE-FIZICĂ / INFORMATICĂ Grad I COLEGIUL NAŢIONAL TITU MAIORESCU COLEGIUL NAŢIONAL TITU MAIORESCU 3845/27.04.2012
292. FURDUI AMALIA IULIANA INFORMATICA ECONOMICA Grad II COLEGIUL ECONOMIC "DIONISIE POP MARTIAN" COLEGIUL ECONOMIC "DIONISIE POP MARTIAN" 2544/27.03.2015
293. FURDUI MIRELA ELENA PROFESOR ÎNVĂȚĂMÂNT PRIMAR ȘI PREȘCOLAR Grad II ȘCOALA GIMNAZIALĂ NICODIM GANEA BISTRA ŞCOALA GIMNAZIALĂ NICODIM GANEA BISTRA 3677/20.03.2020
294. GABOR ELENA ELA MAGHIARĂ-ENGLEZĂ Grad I COLEGIUL NAȚIONAL BETHLEN GABOR COLEGIUL NAȚIONAL BETHLEN GABOR AIUD 3677/20.03.2020
295. GABRIŞ CARMEN LUCIA FIZICĂ-CHIMIE Grad I ŞCOALA CU CLASELE. I-VIII ION POP RETEGANUL SÂNCEL ŞCOALA CU CLASELE I-VIII ION POP RETEGANUL SÂNCEL 3845/27.04.2012
296. GALATA DIANA-CRISTINA PROFESOR Grad II SCOALA GIMNAZIALA PETRESTI SCOALA GIMNAZIALA PETRESTI 5624/06.11.2015
297. GÂLEA GABRIELA ANAMARIA ROMÂNĂ-FRANCEZĂ Grad I COLEGIUL NAŢIONAL TITU MAIORESCU AIUD COLEGIUL NAŢIONAL TITU MAIORESCU AIUD 3845/27.04.2012
298. GĂMULESCU MARIA DANA FIZICĂ Grad I ŞCOALA GIMNAZIALĂ SĂSCIORI ŞCOALA GIMNAZIALĂ SĂSCIORI 3267/16.02.2017
299. GATEA MIHAELA AURORA PROFESOR ÎNVATAMÂNT PRIMAR Grad I ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 2 SEBEȘ ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 2 SEBEȘ 5624/06.11.2015
300. GAVRILUT DOINA PSIHOLOGIE,PSIHOPEDAGOGIE SPECIALĂ Grad I CJRAE ALBA CJRAE/ȘCOALA GIMNAZIALĂ TOMA COCIȘIU BLAJ 4522/07.08.2017
301. GAVRILUŢ VALERIU FIZICĂ Grad I COLEGIUL NAŢIONAL I.M. CLAIN BLAJ INSPECTORATUL ŞCOLAR JUDEŢEAN ALBA 3845/27.04.2012
302. GEORGESCU GHEORGHE ISTORIE Grad I SCOALA GIMNAZIALA "OVIDIU HULEA" AIUD SCOALA GIMNAZIALA "OVIDIU HULEA" AIUD 2544/27.03.2015
303. GHENESCU ALEXANDRA EDUCATOR/INVATATOR Grad II GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT STEP BY STEP NR 12 GPP STEP BY STEP NR12 ALBA IULIA 5624/06.11.2015
304. GHETIE ELISABETA ISTORIE Grad I COLEGIUL NATIONAL TITU MAIORESCU AIUD COLEGIUL NATIONAL TITU MAIORESCU AIUD 5667/07.09.2012
305. GHIBESCU MARIA MATEMATICĂ - FIZICĂ Grad II ŞCOALA GIMNAZIALĂ GÂRBOVA ŞCOALA GIMNAZIALĂ PETREŞTI 2544/27.03.2015
306. GHITA ROMANTA MARGARETA INFORMATICA Grad I COLEGIUL NATIONAL INOCHENTIE MICU CLAIN COLEGIUL NAȚIONAL INOCHENTIE MICU CLAIN BLAJ 4522/07.08.2017
307. GIURCA CORNELIA EDUCATIE TEHNOLOGICA Grad I SCOALA GIMNAZIALA ”VASILE GOLDIS” SCOALA GIMNAZIALA "VASILE GOLDIS" 5557/22.11.2013
308. GIURGIU LILIANA ÎNVĂŢĂTOR / INSTITUTOR / EDUCATOR / PROFESOR ÎN ÎNVĂŢĂMÂNTUL PRIMAR ŞI PREŞCOLAR Grad I ŞCOALA CU CLASELE I-VIII MIRĂSLĂU ŞCOALA CU CLASELE I-VIII MIRĂSLĂU 3845/27.04.2012
309. GLIGOR DOINA LILIANA PSIHOLOGIE Grad II C.J.R.A.E. ALBA SCOALA CU CLASELE I-VIII CIMPENI 4849/31.07.2012
310. GODICIU RUNCAN ILEANA MARIA EDUCATOARE Grad I SCOALA GIMNAZIALA NR. 2 SEBES-GRADINITA P.P. NR 3 GRADINITA CU P.P. NR. 3 SEBES 5624/06.11.2015
311. GOGA POMPILIA ADRIANA ÎNVĂŢĂTOR / INSTITUTOR / EDUCATOR / PROFESOR ÎN ÎNVĂŢĂMÂNTUL PRIMAR ŞI PREŞCOLAR Grad I ŞCOALA STEFAN CEL MARE CETATEA DE BALTA ŞCOALA STEFAN CEL MARE CETATEA DE BALTA 3845/27.04.2012
312. GOIA ADINA DANA PROFESOR INVATAMANT PRIMAR Grad I SC. GIMNAZIALA "DR. PETRU SPAN" LUPSA SC. GIMNAZIALA "DR. PETRU SPAN" LUPSA 5624/06.11.2015
313. GOIA ANA NICOLETA RELIGIE Grad II SCOALA CU CLASELE I-VIII NICOLAE DRAGAN SCOALA CU CLASELE I-VIII NICOLAE DRAGAN 4849/31.07.2012
314. GOMBOŞ CORNELIA IONELA AGRICULTURĂ Grad II LICEUL TEHNOLOGIC ,,ŢARA MOŢILOR,, ALBAC LICEUL TEHNOLOGIC ,,ŢARA MOŢILOR,, ALBAC 5557/22.11.2013
315. GOŢA ANCA HENRIETA PROFESOR ÎNVĂŢĂMÂNT PRIMAR ŞI PREŞCOLAR Grad I GRĂDINIŢA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.13 GRĂDINIŢA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.13 3476/01.04.2013
316. GOTIA NCOLAE LIVIU TCM Grad I COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU DOMSA COLEGIUL TEHNIC ALEANDRU DOMSA ALBA IULIA 4849/31.07.2012
317. GRAD EMILIA MARIA PROFESOR LIMBA ENGLEZA Grad II SCOALA GIMNAZIALA "MIHAI EMINESCU" ALBA IULIA SCOALA GIMNAZIALA "MIHAI EMINESCU" ALBA IULIA 5624/06.11.2015
318. GROSU DUMITRU-IULIAN INVATATOR-EDUCATOR-ISTORIE Grad I SCOALA GIMNAZIALA SUGAG SCOALA GIMNAZIALA SUGAG 3476/01.04.2013
319. GROZA (COHUȚ) ELENA-CRISTINA LIMBA ENGLEZĂ Grad II ȘCOALA GIMNAZIALĂ OVIDIU HULEA AIUD ȘCOALA GIMNAZIALĂ OVIDIU HULEA AIUD 3677/20.03.2020
320. GROZA CONSTANTIN ROMÂNĂ-ENGLEZĂ Grad I ŞCOALA CU CLASELE. I-VIII OVIDIU HULEA AIUD ŞCOALA CU CLASELE I-VIII O.HULEA AIUD 3845/27.04.2012
321. GROZA IOANA PROFESOR PENTRU ÎNVĂŢĂMÂNT PRIMAR Grad I ŞCOALA GIMNAZIALĂ DAIA ROMÂNĂ ŞCOALA GIMNAZIALĂ DAIA ROMÂNĂ 3267/16.02.2017
322. GROZA RODICA ISTORIE-FILOSOFIE Grad I GRUPUL ŞCOLAR INDUSTRIAL GRUPUL ŞCOLAR INDUSTRIAL 3845/27.04.2012
323. GROZA SIMONA PROFESOR ÎNVĂȚĂMÂNT PRIMAR Grad I ȘCOALA GIMNAZIALĂ ,,ION POP RETEGANUL ȘCOALA GIMNAZIALĂ ,,ION POP RETEGANUL SANCEL 5076/31.08.2016
324. GROZAV VASILE EDUCATIE FIZICA SI SPORT Grad I SCOALA CU CLS.I-VIII MIHAI EMINESCU ALBA IULIA SCOALA CU CLS. I-VIII MIHAI EMINESCU ALBA IULIA 4849/31.07.2012
325. GRUIAN ECATERINA-CECILIA MATEMATICA Grad II LICEUL TEHNOLOGIC JIDVEI COLEGIUL TEHNIC APULUM ALBA IULIA 4522/07.08.2017
326. HĂJMĂȘAN AURORA MARIA PROFESOR ÎNVĂȚĂMÂNT PREȘCOLAR Grad II GRADINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT DUMBRAVA MINUNATĂ GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT DUMBRAVA MINUNATĂ 5624/06.11.2015
327. HAN IOAN MATEMATICA-INFORMATICA Grad I LICEUL TEHNOLOGIC ”TARA MOTILOR” ALBAC LICEUL TEHNOLOGIC "TARA MOTILOR" ALBAC 5557/22.11.2013
328. HANG MARIA -EVA PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR Grad I SCOALA GIMNAZIALA ”ION AGARBICEANU” ALBA IULIA SCOALA GIMNAZIALA ”ION AGARBICEANU” ALBA IULIA 3476/01.04.2013
329. HAPRIAN MIHAELA PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR Grad I SCOALA GIMNAZIALA DAIA ROMANA SCOALA GIMNAZIALA DAIA ROMANA 3267/16.02.2017
330. HAŢEGAN COMŞA MARILENA PROFESOR PENTRU INVĂŢĂMÂNT PRIMAR ŞI PREŞCOLAR Grad I SC. CU CLS. I-VIII I-M-MOLDOVAN SC. CU CLS. I-VIII I.M.MOLDOVAN BLAJ 4849/31.07.2012
331. HATEGAN MARIA EMILIA TEOLOGIE GRECO-CATOLICA- FILOLOGIE Grad II LICEUL TEHNOLOGIC JIDVEI LICEUL TEHNOLOGIC JIDVEI 3476/01.04.2013
332. HELER DACIANA ALEXANDRA LIMBA ȘI LITERATURA ROMÂNĂ-LIMBA ENGLEZĂ Grad II ȘCOALA GIMNAZIALĂ „AVRAM IANCU AVRAM IANCU ȘCOALA GINMAZIALĂ „AVRAM IANCU AVRAM IANCU 3267/16.02.2017
333. HENEGARIU CAMELIA INGINER INDUSTRIALIZAREA LEMNULUI Grad I COLEGIUL TEHNICALEXANDRU DOMSA INSPECTORATUL ŞCOLAR JUDEȚEAN ALBA 3845/27.04.2012
334. HERMAN LUCIA MATEMATICĂ-FIZICĂ Grad I ŞCOALA CU CLASELE.I-VIII IULIU MANIU ŞCOALA CU CLASELE I-VIII IULIU MANIU 3845/27.04.2012
335. HIMCINSCHI SIMONA RELIGIE Grad I COLEGIUL ECONOMIC DIONISIE POP MARTIAN COLEGIUL ECONOMIC DIONISIE POP MARTIAN 5667/07.09.2012
336. HINŢIA FLORIN-NELUŢU TEOLOGIE ORTODOXĂ PASTORALĂ Grad I ŞCOALA GIMNAZIALĂ SĂSCIORI ŞCOALA GIMNAZIALĂ SĂSCIORI 3267/16.02.2017
337. HOISAN BIANCA ELENA MATEMATICĂ-INFORMATICĂ Grad I COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU DOMSA COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU DOMSA 3845/27.04.2012
338. HONDOLA LILIANA DORINA PROFESOR INVATAMANT PRESCOLAR Grad I GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.8/9 GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.9 5624/06.11.2015
339. HORHAT HOREA PROFESOR Grad I SCOALA GIMNAZIALA ”OVIDIU HULEA” AIUD SCOALA GIMNAZIALA ”OVIDIU HULEA” AIUD 3476/01.04.2013
340. HOSU MIHAIELA LIVIA BIOLOGIE Grad I LICEUL TEORETIC PETRU MAIOR LICEUL TEORETIC PETRU MAIOR 4849/31.07.2012
341. HUMENIUC RAMONA PROFESOR Grad I COLEGIUL TEHNIC AIUD LICEUL TEORETIC TEIUS 5667/07.09.2012
342. HUSTIUC NICOLETTA PROFESOR INVATAMANT PRESCOLAR Grad I GRADINITA CU PROGRAM NORMAL VINEREA GRADINITA CU PROGRAM NORMAL VINEREA 5557/22.11.2013
343. IANC MIRELA LIMBA SI LITERATURA ROMANA Grad I SCOALA GIMNAZIALA AVRAM IANCU ALBA IULIA SCOALA GIMNAZIALA AVRAM IANCU ALBA IULIA 3839/11.07.2014
344. IANCU ALINA MARIETA INFORMATICA Grad I LICEUL HOREA, CLOŞCA ŞI CRIŞAN ABRUD LICEUL HOREA, CLOŞCA ŞI CRIŞAN ABRUD 5076/31.08.2016
345. IANCU C CARMEN DANIELA MATEMATICA Grad II SCOALA GIMNAZIALA ”IOSIF SARBU” SCOALA GIMNAZIALA ”IOSIF SARBU” 5557/22.11.2013
346. IANCU IONUT MARIAN ROMANA FRANCEZA Grad II COLEGIUL TEHNIC ION D LAZARESCU COLEGIUL TEHNIC ION D LAZARESCU 5667/07.09.2012
347. IFTIME PAULESCU MARIANA IULIA PROFESOR Grad II SCOALA GIMNAZIALA ,,SEPTIMIU ALBINI” CUT SCOALA GIMNAZIALA NR. 2 SEBES 3476/01.04.2013
348. IGNAT ELENA BIOLOGIE Grad I ŞCOALA CU CLASELE I-VIII AVRAM IANCUALBA IULIA ŞCOALA CU CLASELE I-VIII AVRAM IANCUALBA IULIA 3845/27.04.2012
349. IGNAT FLOARE EUGENIA SOCIOLOGIE Grad I CJRAE INSPECTORATUL ŞCOLAR AL JUDETULUI ALBA 3845/27.04.2012
350. IHUŢ SIMONA-MARIA EDUCATOR-ÎNVĂŢĂTOR Grad II ŞCOALA GIMNAZIALĂ SIMION PANTEA SĂLCIUA ŞCOALA GIMNAZIALĂ NICODIM GANEA BISTRA 3267/16.02.2017
351. ILIESCU DANIELA GEOGRAFIE-ISTORIE Grad II ȘCOALA GIMNAZIALĂ ȘTEFAN CEL MARE CETATEA DE BALTĂ ȘC. GIMNAZIALĂȘTEFAN CEL MARE CETATEA DE BALTĂ 4522/07.08.2017
352. ION NICU ELECTRONICA APLICATA; Grad I COLEGIUL TEHNIC ION D. LĂZĂRESCU CUGIR COLEGIUL TEHNIC ION D. LĂZĂRESCU CUGIR 5667/07.09.2012
353. IONESCU NICOLAE MIHAI EDUCAŢIE FIZICĂ ŞI SPORT Grad I ŞCOALA CU CLASELE I-VIII TOMA COCISIU ŞCOALA CU CLASELE I-VIII TOMA COCISIU 3845/27.04.2012
354. IONICA ELENA DELIA PROFESOR LOGOPED Grad I CJRAE ALBA CJRAE ALBA/ G.P.P. PITICOT CÎMPENI 4522/07.08.2017
355. IRIMIE NICOLETA PROFESOR PENTRU ÎNVĂŢĂMÂNT PRIMAR Grad I ŞCOALA CU CLASELE I-VIII DEMETRIU RADU RĂDEŞTI LICEUL TEHNOLOGIC AGRICOL AL. BORZA CIUMBRUD 5667/07.09.2012
356. IRIMIE PETRONELA PROFESOR PENTRU ÎNVĂŢĂMÂNTUL PRIMAR Grad I LICEUL TEHNOLOGIC LICEUL TEHNOLOGIC 3839/11.07.2014
357. JEFLEA NATALIA ISTORIE Grad I COLEGIUL NAȚIONAL AVRAM IANCU COLEGIUL NAȚIONAL AVRAM IANCU CÂMPENI 3677/20.03.2020
358. JEICAN RODICA IULIANA SOCIO -UMANE Grad I COLEGIUL NATIONAL I.M.CLAIN COLEGIUL NATIONAL I.M.CLAIN 4849/31.07.2012
359. JIBETEAN MARIANA FIZICĂ Grad I COLEGIUL TEHNIC COLEGIUL TEHNIC AIUD 4849/31.07.2012
360. JOSAN LUMINITA DANIELA PROFESOR INVATAMANT PRESCOLAR Grad I GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT ”PRIMII PASI” AIUD GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT ”PRIMII PASI” AIUD 5557/22.11.2013
361. JUDE LAURENTIU FIZICĂ-CHIMIE Grad I COLEGIUL NAŢIONAL HOREA CLOȘCA ȘI CRIȘAN ALBA IULI CASA CORPULUI DIDACTIC ALBA 3845/27.04.2012
362. JURCA LARISA MARIA PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR Grad I GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NUMARUL 11 ALBA IUL GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NUMARUL 11 ALBA IUL 3267/16.02.2017
363. JURCA TEODORA-MIRELA LIMBA ENGLEZA Grad I LICEUL CU PROGRAM SPORTIV ALBA IULIA LICEUL CU PROGRAM SPORTIV ALBA IULIA 4127/16.07.2018
364. JURCOVET ALICE LIMBA SI LITERATURA ROMANA Grad I LICEUL DE ARTE REGINA MARIA ALBA IULIA LICEUL DE ARTE REGINA MARIA ALBA IULIA 4236/07.06.2019
365. JURJ MIHAI EDUCAȚIE TEHNOLOGICĂ Grad I ȘCOALA GIMNAZIALĂ IOSIF PERVAIN + ȘCOALA GIMNAZIAL ȘCOALA GIMNAZIALĂ IOSIF PERVAIN + ȘCOALA GIMNAZIALĂ SINGIDAVA 3677/20.03.2020
366. KONNERTH IULIANA PEDAGOGIA ÎNVĂȚĂMÂNTULUI PRIMAR ȘI PREȘCOLAR Grad I ȘCOALA GIMNAZIALĂ ION BIANU VALEA LUNGĂ ȘCOALA GIMNAZIALĂ ION BIANU VALEA LUNGĂ 4522/07.08.2017
367. LASCU GABRIELA ANA ENGLEZĂ Grad I LICEUL TEORETIC TEIUS LICEUL TEORETIC TEIUS 3845/27.04.2012
368. LATIU ADRIANA CLAUDIA PROFESOR PENTRU INVATAMANT PRIMAR SI PRESCOLAR Grad I SCOALA GIMNAZIALA ”NICOLAE DRAGAN” GALDA DE JOS 3476/01.04.2013
369. LATIU CALINA ELENA PROFESOT PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR Grad I SCOALA GIMNAZIALA ”NICOLAE DRAGAN” GALDA DE JOS SCOALA GIMNAZIALA ”NICOLAE DRAGAN”, GALDA DE JOS 3476/01.04.2013
370. LATIU CAMELIA LUCIA PROFESOR LOGOPED Grad I LICEUL TEHNOLOGIC TIMOTEI CIPARIU LICEUL TEHNOLOGIC TIMOTEI CIPARIU 4751/07.10.2014
371. LATIU IOAN PROFESOR GEAOGRAFIE-ISTORIE Grad I GRUP SCOLAR TIMOTEI CIPARIU-BLAJ GRUP SCOLAR TIMOTEI CIPARIU-BLAJ 5667/07.09.2012
372. LAZĂR LILIANA - DANIELA LB. ȘI LIT. ROMÂNĂ - LB. ȘI LIT. FRANCEZĂ Grad I ȘCOALA CU CLASELE I - VIII CÂMPENI ȘCOALA CU CLASELE I - VIII CÂMPENI 4849/31.07.2012
373. LAZAR SIMONA MARIA HORTENSIA INGINER / ECONOMIST Grad I COL.ECONOMICDIONISIE POP MARTIAN GRUPUL ŞCOLAR AGRICOLALEXANDRU BORZACIUMBRUD 3845/27.04.2012
374. LAZEA MONICA ALINA LIMBA ENGLEZĂ Grad II LICEUL TEHNOLOGIC SILVIC LICEUL TEHNOLOGIC SILVIC 5557/22.11.2013
375. LAZEA SANDA SIMONA CHIMIE-FIZICĂ Grad I ȘCOALA GIMNAZIALĂ VADU MOȚILOR ȘCOALA GIMNAZIALĂ VADU MOȚILOR 3476/01.04.2013
376. LEAH BIANCA ROMANA-FRANCEZA Grad I LICEUL ,,HOREA, CLOSCA SI CRISAN" ABRUD LICEUL ,,HOREA, CLOSCA SI CRISAN" ABRUD 4751/07.10.2014
377. LEAHU GABRIELA ILEANA PROFESOR PENTRU INV. PRIMAR Grad II LICEUL TEORETIC ,,PETRU MAIOR” OCNA MUREȘ LICEUL TEORETIC ,,PETRU MAIOR” OCNA MUREȘ 3476/01.04.2013
378. LODROMAN CODRUTA ROMÂNĂ-FRANCEZĂ Grad I ŞCOALA CU CLASELE I-VIII ION AGARBICEANU ŞCOALA CU CLASELE I-VIII ION AGARBICEANU 3845/27.04.2012
379. LORINCZ HELGA FINANTE CONTABILITATE Doctorat COLEGIUL NATIONAL ”BETHLEN GABOR” AIUD ISJ ALBA, COLEGIUL NATIONAL ”BETHELN GABOR” AIUD 3476/01.04.2013
380. LŐRINCZ ILDIKO TEOLOGIE PROTESTANTĂ DIDACTICĂ Grad I ȘCOALA GIMNAZIALĂ LOPADEA NOUĂ ȘCOALA GIMNAZIALĂ LOPADEA NOUĂ 3267/16.02.2017
381. LORINTZ LILIANA PROFESOR MATEMATICA Grad I COLEGIUL NATIONAL LUCIAN BLAGA COLEGIUL NATIONAL LUCIAN BLAGA 5624/06.11.2015
382. LOW DELIA SIMONA PROFESOR ÎNVĂŢĂMÂNT PRIMAR Grad I ŞCOALA GIMNAZIALĂ CRĂCIUNELU DE JOS ŞCOALA GIMNAZIALĂ CRĂCIUNELU DE JOS 3267/16.02.2017
383. LUCA COSMINA MAURA PEDAGOGIE SOCIALĂ Grad I CJRAE ALBA ŞCOALA GIMNAZIALĂ OVIDIU HULEA AIUD 5076/31.08.2016
384. LUDOSAN SANDA INGINER PROFESOR EDUCATIE TEHNOLOGICA Grad I SC. CU CLS. I-VIII M.KOGALNICEANU SEBES+PETRESTI SC. CU CLS. I-VIII M.KOGALNICEANU SEBES+PETRESTI 5667/07.09.2012
385. LUDUSAN MARIA ÎNVĂŢĂTOR / INSTITUTOR / EDUCATOR / PROFESOR ÎN ÎNVĂŢĂMÂNTUL PRIMAR ŞI PREŞCOLAR Grad I GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.9 GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.8 3845/27.04.2012
386. LUP MARIA CHIMIE-FIZICĂ Grad I LICEUL TEORETIC TEIUŞ LICEUL TEORETIC TEIUŞ 5667/07.09.2012
387. LUPEA RODICA PROFESOR INVATAMANT PRIMAR Grad I SCOALA GIMNAZIALA ”VASILE GOLDIS” SCOALA GIMNAZIALA ”VASILE GOLDIS” 5557/22.11.2013
388. LUPEAN DELIA PARASCHIVA PROFESOR ÎNVĂŢĂMÂNT PIMAR ŞI PREŞCOLAR Grad I ŞCOALA GIMNAZIALĂ GÂRBOVA GRĂDINIŢA CU PROGRAM NORMAL GÂRBOVA 2544/27.03.2015
389. LUPŞA EUGENIA SOCIOLOGIE - PSIHOLOGIE Grad I CJRAE- ALBA/ LICEUL CORNELIU MEDREA CJRAE - ALBA / LICEUL CORNELIU MEDREA 3267/16.02.2017
390. LUPU ALEXANDRA TEODORA PROFESOR PENTRU ÎNVĂȚĂMÂNTUL PREȘCOLAR Grad II ȘCOALA GIMNAZIALĂ VIDRA, VIDRA, ALBA ȘCOALA GIMNAZIALĂ VIDRA, GPN VÂRTĂNEȘTI 3267/16.02.2017
391. LUPU GABRIELA LIMBA SI LIT. FRANCEZA - LIMBA SI LIT. ROMANA Grad I SCOALA CU CLASELE I-VIII SINGIDAVA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 2 CUGIR 4849/31.07.2012
392. MACARIE ADRIANA PEDAGOGIA INVATAMANTULUI PRIMAR SI PRESCOLAR Grad II SCOALA GIMNAZIALA ,,ION POP RETEGANUL” SANCEL SCOALA GIMNAZIALA ,,ION POP RETEGANUL” SANCEL 5557/22.11.2013
393. MACARIE LUMINITA GEOGRAFIE Grad I SCOALA GIMNAZIALA ”OVIDIU HULEA” SCOALA GIMNAZIALA ”OVIDIU HULEA” 3476/01.04.2013
394. MACARIE VALENTINA TEHNOLOGIA CONSTRUCŢIILOR DE MAŞINI Grad I COLEGIUL TEHNIC "ION D. LĂZĂRESCU"CUGIR COLEGIUL TEHNIC "ION D. LĂZĂRESCU"CUGIR 2544/27.03.2015
395. MACOVEI DUBLESIU FLORINA ADELA CHIMIE FIZICA Grad II SCOALA GIMNAZIALA CERU BACAINTI CERU BACAINTI 5624/06.11.2015
396. MAGDA ANCA RUXANDRA LIMBA SI LITERATURA ROMANĂ Grad II COLEGIUL TEHNIC APULUM ALBA IULIA COLEGIUL TEHNIC APULUM ALBA IULIA 5076/31.08.2016
397. MAIERESCU MARIANA SALOMIA CHIMIE-FIZICĂ Grad I ŞCOALA GIMNAZIALĂ ŞCOALA CU CLASELE I-VIII ION AGARBICEANUALBA IUL 3845/27.04.2012
398. MĂLIN DUMITRU LIMBA ŞI LITERATURA ROMÂNĂ - LIMBA ŞI LITERATURA F Doctorat PALATUL COPIILOR ALBA IULIA PALATUL COPIILOR ALBA IULIA 4849/31.07.2012
399. MAN AURICA INGINER MECANIC AGRICOL Grad I LICEUL TEHNOLOGIC AGRICOL AL. BORZA CIUMBRUD LICEUL TEHNOLOGIC AGRICOL AL. BORZA CIUMBRUD 5076/31.08.2016
400. MAN OANA MIHAELA MATEMATICA Grad II COLEGIUL TEHNIC AIUD COLEGIUL TEHNIC AIUD 3839/11.07.2014
401. MANIU VALERIA ANGELA PROF.INV.PRIMAR SI PRESCOLAR Grad I SCOALA GIMNAZIALA GARBOVA SCOALA GIMNAZIALA GARBOVA 5624/06.11.2015
402. MARA IOAN-ANTONIU EDUCATIE FIZICA SI SPORT Grad I CLUBUL SPORTIV SCOLAR CLUBUL SPORTIV SCOLAR 4849/31.07.2012
403. MARCU ANA LIMBA ȘI LITERATURA ROMÂNĂ Grad I ȘCOALA GIMNAZIALĂ TOMA COCIȘIU COLEGIUL NAȚIONAL INOCHENTIE MICU CLAIN BLAJ 3677/20.03.2020
404. MARCU CODRUTA - ALINA PROFESOR INVATAMANT PRESCOLAR Grad I GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT PITICOTCIMPENI GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT PITICOTCIMPENI 3267/16.02.2017
405. MARCU IOAN EDUCAȚIE FIZICĂ ȘI SPORT Grad I LICEUL TEHNOLOGIC ȘTEFAN MANCIULEA BLAJ LICEUL TEHNOLOGIC ȘTEFAN MANCIULEA BLAJ 3839/11.07.2014
406. MARCU NICOLETA IOANA TEOLOGIE ORTODOXĂ-LITERE-ROMÂNĂ Grad I ŞCOALA GIMNAZIALĂ ”SIMION BĂRNUŢIU” TIUR ŞCOALA GIMNAZIALĂ ,,SIMION BĂRNUŢIU” TIUR 3476/01.04.2013
407. MARCU NICUSOR EDUCAŢIE FIZICĂ ŞI SPORT Grad I LICEUL SPORTIV ALBA IULIA LICEUL SPORTIV 3845/27.04.2012
408. MARCU SILVIA EDUCATIE FIZICA SI SPORT Grad I CSS BLAJ CSS BLAJ 5667/07.09.2012
409. MARCU STEFANIA FIZICA - CHIMIE Grad II SCOALA GIMNAZIALA DEMETRIU RADU RADESTI, SCOALA GIMNAZIALA DEMETRIU RADU RADESTI 3267/16.02.2017
410. MARELE ADRIAN CRISTIAN PROFESOR-PSIHOLOG Grad I C.J.R.A.E. ALBA/LICEUL TEORETIC PETRU MAIOR C.J.R.A.E./ LICEUL TEORETIC PETRU MAIOR 3267/16.02.2017
411. MĂRGINEAN ANGELA PROFESOR ÎNVĂȚĂMÂNT PRIMAR Grad I LICEUL CU PROGRAM SPORTIV ALBA IULIA LICEUL CU PROGRAM SPORTIV ALBA IULIA 3267/16.02.2017
412. MĂRGINEAN GEORGETA-JULIETA PROFESOR ÎNVĂŢĂMÂNT PRIMAR Grad I LICEUL DE MUZICĂ ŞI ARTE PLASTICE LICEUL DE MUZICĂ ŞI ARTE PLASTICE 4849/31.07.2012
413. MĂRGINEAN GHEORGHE VASILE ÎNVĂŢĂTOR / INSTITUTOR / EDUCATOR / PROFESOR ÎN ÎNVĂŢĂMÂNTUL PRIMAR ŞI PREŞCOLAR Grad I ŞCOALA CU CLASELE I-VIII VASILE GOLDIȘ ŞCOALA CU CLASELE I-VIII VASILE GOLDIȘ 3845/27.04.2012
414. MĂRGINEAN ROZINA KATHARINA PROFESOR PENTRU ÎNVĂȚĂMÂNTUL PRIMAR Grad I ȘCOALA GIMNAZIALĂ TOMA COCIȘIU ȘCOALA GIMNAZIALĂ TOMA COCISIU 3267/16.02.2017
415. MARIAN ILEANA CLAUDIA CHIMIE - INFORMATICA APLICATA Grad II ŞCOALA GIMNAZIALĂ FĂRĂU ŞCOALA GIMNAZIALĂ FĂRĂU 3267/16.02.2017
416. MARINA GABRIELA PROFESOR Grad II ŞCOALA CU CLASELE I - VIII BĂRĂBANŢ ŞCOALA CU CLASELE I - VIII BĂRĂBANŢ 4849/31.07.2012
417. MARINA SIDONIA ÎNVĂŢĂTOR / INSTITUTOR / EDUCATOR / PROFESOR ÎN ÎNVĂŢĂMÂNTUL PRIMAR ŞI PREŞCOLAR Grad I GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR.2 OCNA MURES GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR.2 OCNA MURES 3845/27.04.2012
418. MARINESCU IOAN MATEMATICĂ Grad I COLEGIUL ECONOMIC DIONISIE POP MARȚIAN COLEGIUL ECONOMIC DIONISIE POP MARȚIAN 3845/27.04.2012
419. MARINESCU RODICA FLORICA MATEMATICĂ Grad I ŞCOALA CU CLASELE I-VIII MIHAI EMINESCU ŞCOALA CU CLASELE I-VIII MIHAI EMINESCU 3845/27.04.2012
420. MARINESCU SABINA-VICTORIA ROMÂNĂ-FRANCEZĂ Grad I ŞCOALA CU CLASELE I-VIII TOMA COCISIU ŞCOALA CU CLASELE I-VIII TOMA COCISIU 3845/27.04.2012
421. MARIS ANA-MARIA INVATATOR-EDUCATOR Grad I SCOALA GIMNAZIALA ”EMIL RACOVITA” GIRDA DE SUS SCOALA GIMNAZIALA ”EMIL RACOVITA” GIRDA DE SUS 3839/11.07.2014
422. MARTA D. DIANA BEATRICE INGINER MECANIC Grad I LICEUL DR. LAZAR CHIRILA LICEUL DR. LAZAR CHIRILA BAIA DE ARIES 4751/07.10.2014
423. MARTIN MARCELA ELVIRA FIZICA Grad I LICEUL HOREA, CLOŞCA ŞI CRIŞAN LICEUL HOREA, CLOŞCA ŞI CRIŞAN 3839/11.07.2014
424. MATEESCU MIHAELA CHIMIE Grad I ȘCOALA GIMNAZIALĂ MIHAI EMINESCU INSPECTORATUL ȘCOLAR JUDEȚEAN ALBA 3677/20.03.2020
425. MATEI ANIELA IOANA PROFESOR ÎNVĂŢĂMÂNT PRIMAR ŞI PREŞCOLAR Grad I ŞCOALA GIMNAZIALĂ NICODIM GANEA BISTRA ŞCOALA GIMNAZIALĂ EMIL RACOVIŢĂ GÎRDA DE SUS 3267/16.02.2017
426. MATEI ROVIN ISTORIE Grad I SCOALA CU CLS I-VIII SONA SCOALA CU CLS I-VIII SONA 4849/31.07.2012
427. MATEICA DANIELA IULIANA ISTORIE Grad I LICEUL CU PROGRAM SPORTIV ALBA IULIA LICEUL CU PROGRAM SPORTIV ALBA IULIA 3267/16.02.2017
428. MATEIU MARIUS PROFESOR LIMBA ȘI LITERATURA ROMÂNĂ Grad I LICEUL „HOREA, CLOȘCA ȘI CRIȘAN LICEUL „HOREA, CLOȘCA ȘI CRIȘAN ABRUD 3267/16.02.2017
429. MATES MARIN EMIL EDUCATIE FIZICA SI SPORT Grad I SCOALA GIMNAZIALA HOREAHOREAJUDETULALBA SCOALA GIMNAZIALA HOREAHOREA 4522/07.08.2017
430. MATEȘ RODICA PROFESOR Grad I ȘCOALA GIMNAZIALĂ „HOREA HOREA ȘCOALA GIMNAZIALĂ „HOREA HOREA 3267/16.02.2017
431. MAXIM VETURIA MATEMATICA-FIZICA Grad II SCOALA GIMNAZIALANICOLAE DRAGAN GALDA DE JOS SCOALA GIMNAZIALA NICOLAE DRAGAN GALDA DE JOS 3267/16.02.2017
432. MEDREA VIORICA-CAMELIA MATEMATICĂ-INFORMATICĂ Grad I LICEUL TEHNOLOGIC JIDVEI ŞCOALA GIMNAZIALĂ DOŞTAT 3677/20.03.2020
433. MEGHEA ADRIANA-VIORICA CHIMIE-FIZICĂ Grad I ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 2 SEBEȘ ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 2 SEBEȘ 5624/06.11.2015
434. MERA ALEXANDRA ÎNVĂȚĂTOR Grad I ȘCOALA GIMNAZIALĂ SIMION BALINT ȘCOALA GIMNAZIALĂ SIMION BALINT ROȘIA MONTANĂ 3677/20.03.2020
435. MEZEI I. ȘTEFAN ZOLTI PROF. ÎNVĂȚĂMÂNT PRIMAR Grad I ȘCOALA CU CLASELE I-VIII IOAN MAIORESCU ȘCOALA CU CLASELE I-VIII IOAN MAIORESCU 4849/31.07.2012
436. MICACIU ALEXANDRU CATALIN TCM Grad I COLEGIUL TEHNIC ”I.D.LAZARESCU” CUGIR COLEGIUL TEHNIC ”I.D. LAZARESCU” CUGIR 3476/01.04.2013
437. MICLAUS LIANA LIMBA SI LITERATURA ROMANA Doctorat LICEUL CU PROGRAM SPORTIV FLORIN FLESERIU SEBES LICEUL CU PROGRAM SPORTIV FLORIN FLESERIU SEBES 4236/07.06.2019
438. MICLEA SONIA PROFESOR LB. SI LIT. ROMANA - LB. SI LIT. FRANCEZA Grad II SCOALA GIMNAZIALA ION AGARBICEANU SCOALA GIMNAZIALA ION AGARBICEANU, BUCIUM 4751/07.10.2014
439. MICU MARIA PROFESOR ÎN ÎNVĂŢĂMÂNT PRIMAR Grad I ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 2 ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 2 ŞEBEŞ 5624/06.11.2015
440. MIHACEA LENUTA CHIMIE-FIZICA Grad I SC.GIMN. LIVEZILE+ SC. GIMN. ”A. SEVER” AIUD SCOALA GIMNAZIALA LIVEZILE 5557/22.11.2013
441. MIHAI I. MARIA PEDAGOGIA ÎNVĂŢĂMÂNTULUI PRIMAR ŞI PREŞCOLAR Grad I ŞCOALA GIMNAZIALĂ ŞTEFAN CEL MARE ŞC. GIM. ŞTEFAN CEL MARE CETATEA DE BALTĂ 4522/07.08.2017
442. MIHAI RODICA ROXANA PROFESOR LIMBA SI LITERATURA ROMANA Grad I SCOALA GIMNAZIALA IOSIF PERVAIN CUGIR SCOALA GIMNAZIALA IOSIF PERVAIN CUGIR 3839/11.07.2014
443. MIHĂIASA ALINA MARIA LIMBA FRANCEZĂ Grad II ȘCOALA GIMNAZIALĂ BLANDIANA ȘCOALA GIMNAZIALĂ BLANDIANA 3267/16.02.2017
444. MIHĂILĂ ADINA DACIANA PSIHOPEDAGOGIE Grad I CJRAE ALBA ŞCOALA CU CLASELE I-VIII,AXENTE SEVERAIUD 3845/27.04.2012
445. MIHEŢ ALINA ELENA ÎNVĂŢĂTOR-EDUCATOR Grad II GRĂDINIŢA CU P.P. PITICOT CÎMPENI GRĂDINIŢA CU P.P. PITICOT CÎMPENI 5624/06.11.2015
446. MIHU ANCA ELENA PROFESOR Grad II SCOALA GIMNAZIALA GERMANA SEBES SCOALA GIMNAZIALA GERMANA SEBES 5624/06.11.2015
447. MIHU RODICA PROFESOR Grad I SCOALA GIMNAZIALA SPRING SCOALA GIMNAZIALA PETRESTI 3476/01.04.2013
448. MIHU ROZALIA PROFESOR INV. PRIMAR Grad I SCOALA GIMNAZIALA ,,SINGIDAVA” SCOALA GIMNAZIALA ,,SINGIDAVA" 5557/22.11.2013
449. MÎNDROC MARIA LORENA CHIMIE - FIZICĂ Grad I ŞC. CU CLS.I - VIII NR.2 SEBEŞ ŞC.CU CLS. I-VIII M.KOGĂLNICEANU SEBEŞ 4849/31.07.2012
450. MÎNDROC-FILIMON MARIA-NICOLETA PROFESOR ÎNVĂŢĂMÂNT PRIMAR Grad I ŞCOALA CU CLASELE I-VIII ION AGÂRBICEANU ŞCOALA CU CLASELE I-VIII ION AGÂRBICEANU 5667/07.09.2012
451. MIRON LILIANA-ISTINA CHIMIE Grad I COLEGIUL TEHNIC COLEGIUL TEHNIC AIUD 4849/31.07.2012
452. MÎRZA IOANA CLARA PROFESOR ÎNVĂȚĂMÂNT PRIMAR Grad II ȘCOALA GIMNAZIALĂ ION BREAZU ȘCOALA GIMNAZIALĂ ION BREAZU 3267/16.02.2017
453. MITEA I. MARIANA ALEXANDRINA MATEMATICĂ Grad I ŞCOALA CU CLASELE I-VIII NR.2 ŞCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 2 3845/27.04.2012
454. MLĂDIN AURELIA FINANȚE ȘI CONTABILITATE Grad II LICEUL TEHNOLOGIC ”ȘTEFAN MANCIULEA” BLAJ LICEUL TEHNOLOGIC ”ȘTEFAN MANCIULEA” BLAJ 3476/01.04.2013
455. MOCAN IOAN CLAUDIU TURISM SI SERVICII Grad II LICEUL TEHNOLOGIC DE TURISM ȘI ALIMENTAȚIE ARIEȘEN LICEUL TEHN. DE TURISM ȘI ALIMENTAȚIE ARIEȘENI 4522/07.08.2017
456. MOCAN MARIA MIRELA ISTORIE Doctorat LIC. TEHN. DE TURISM ȘI ALIMENTAȚIE ARIEȘENI LIC.TEHN. DE TURISM ŞI ALIMENTAŢIE ARIEŞENI 3677/20.03.2020
457. MOGA NICOLAE-NICUȘOR MATEMATICĂ - INFORMATICĂ Grad I COLEGIUL NAȚIONAL ”LUCIAN BLAGA” SEBEȘ COLEGIUL NAȚIONAL ”LUCIAN BLAGA” SEBEȘ 3476/01.04.2013
458. MOLDOVAN DANA ÎNVĂŢĂTOR / INSTITUTOR / EDUCATOR / PROFESOR ÎN ÎNVĂŢĂMÂNTUL PRIMAR ŞI PREŞCOLAR Grad I ŞCOALA CU CLASELE. I-VIII ION AGÂRBICEANU CENADE ŞCOALA CU CLASELE I-VIII ION AGÂRBICEANU CENADE 3845/27.04.2012
459. MOLDOVAN FELICIA ISTORIE Grad II ȘCOALA GIMNAZIALĂ ION BREAZU ȘCOALA GIMNAZIALĂ ION BREAZU MIHALȚ 4522/07.08.2017
460. MOLDOVAN FLORINA ISTORIE Grad I SCOALA GIMNAZIALA AVRAM IANCU UNIREA SCOALA GIMNAIZALA AVRAM IANCU UNIREA 3839/11.07.2014
461. MOLDOVAN IOANA COSMINA LIMBA SI LITERATURA ROMANA-LIMBA SI LITERATURA FRA Grad II COLEGIUL TEHNIC AIUD COLEGIUL TEHNIC AIUD 4751/07.10.2014
462. MOLODET MIHAELA EDUCATOARE Grad I GRĂDINIŢA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 11 ALBA IULIA GRĂDINIŢA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 11 ALBA IULIA 3677/20.03.2020
463. MORAR ALINA MARIA EDUCAŢIE FIZICĂ ŞI SPORT Grad I LICEUL TEHNOLOGIC ŢARA MOŢILOR ALBAC LICEUL TEHNOLOGIC ŢARA MOŢILOR ALBAC 3677/20.03.2020
464. MORAR CARMEN MARIA LIMBA SI LITERATURA ROMANA Grad II SCOALA GIMNAZIALA L.BLAGA SCOALA GIMNAZIALA L. BLAGA 3267/16.02.2017
465. MORAR CRISTINA-ADRIANA PROFESOR Grad I LICEUL TEHNOLOGIC ~TARA MOTILOR~ALBAC LICEUL TEHNOLOGIC ~TARA MOTILOR~ ALBAC 3267/16.02.2017
466. MORAR DANIEL GEOGRAFIE Grad I SCOALA GIMNAZIALA BERGHIN SCOALA GIMNAZIALA BERGHIN 5624/06.11.2015
467. MORAR MARIOARA CONSTRUCŢII Doctorat COLEGIUL TEHNIC DORIN PAVEL COLEGIUL TEHNIC DORIN PAVEL 3845/27.04.2012
468. MORARIU ANGELA ROMÂNĂ-FRANCEZĂ Grad II ŞCOALA CU CLASELE I-VIII HOREA ŞCOALA CU CLASELE I-VIII HOREA 3845/27.04.2012
469. MOŞNEAG ANGELA ÎNVĂŢĂTOR / INSTITUTOR / EDUCATOR / PROFESOR ÎN ÎNVĂŢĂMÂNTUL PRIMAR ŞI PREŞCOLAR / PSIHOLOGIE Grad I LIC. TEOLOGIC GRECO-CATOLIC SF. VASILE BLAJ LIC. TEOLOGIC GRECO-CATOLIC SF. VASILE BLAJ 3845/27.04.2012
470. MUNTEAN ADELIA MARIA PROFESOR ÎNVĂȚĂMÂNT PRIMAR Grad I SCOALA GIMNAZIALA STREMȚ ȘCOALA GIMNAZIALĂ STREMȚ 4127/16.07.2018
471. MUNTEAN ADINA-LUCIA PROFESOR ÎNVĂŢĂMÂNT PREŞCOLAR Grad I GRĂDINIŢA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.11 ALBA IULIA GRĂDINIŢA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.11 ALBA IULIA 5624/06.11.2015
472. MUNTEAN CAMELIA PROFESOR ÎNVĂȚĂMÂNT PREȘCOLAR Grad II LICEUL TEHNOLOGIC SEBEŞ - G.P.P. NR. 2 SEBEŞ LICEUL TEHNOLOGIC SEBEŞ - G.P.P NR. 2 SEBEŞ 3677/20.03.2020
473. MUNTEAN DANIELA PROFESOR PENTRU ÎNVAȚAMÂNTUL PRIMAR Grad I SCOALA GIMNAZIALĂ PETRU PAVEL AARON ȘCOALA GIMNAZIALĂ PETRU PAVEL AARON 3267/16.02.2017
474. MUNTEAN EMILIA VIRGINIA PROFESOR ÎNVĂŢĂMÂNT PRIMAR Grad I ŞCOALA GIMNAZIALĂ AVRAM IANCU ALBA IULIA ŞCOALA GIMNAZIALĂ AVRAM IANCU ALBA IULIA 4522/07.08.2017
475. MUNTEAN FELICIA ELENA PROFESOR ÎNVĂŢĂMÂNT PIMAR ŞI PREŞCOLAR Grad I ŞCOALA GIMNAZIALĂ GÂRBOVA GRĂDINIŢA CU PROGRAM NORMAL GÂRBOVA 2544/27.03.2015
476. MUNTEAN IOAN PROFESOR Grad I ŞCOALA GIMNAZIALĂ V.GOLDIS INSPECTORATUL ŞCOLAR JUDEȚEAN 3845/27.04.2012
477. MUNTEAN LIDIA ÎNVĂŢĂTOR / INSTITUTOR / EDUCATOR / PROFESOR ÎN ÎNVĂŢĂMÂNTUL PRIMAR ŞI PREŞCOLAR Grad I GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.11 GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.11 3845/27.04.2012
478. MUNTEAN LILIANA NICOLETA ȘTIINȚE NATURALE SI AGRICOLE Grad I ȘCOALA GIMNAZIALĂ ȘONA ȘCOALA GIMNAZIALĂ ȘONA 3267/16.02.2017
479. MUNTEAN MARIA CRISTINA EDUCATOARE Grad I SCOALA GIMNAZIALA NR. 2 - GRADINITA CU P.P. NR. 3 GRĂDINIŢA CU P.P. NR. 3 SEBEŞ 5624/06.11.2015
480. MUNTEAN MARIUS DAVID MATEMATICA-INFORMATICA Grad I COLEGIUL NATIONAL LUCIAN BLAGA SEBES COLEGIUL NATIONAL LUCIAN BLAGA SEBES 5667/07.09.2012
481. MUNTEAN NICOLETA PROFESOR IN INV. PRIMAR SI PRESCOLAR Grad I SCOALA GIMNAZIALA GIRBOVA/G.P.N. GIRBOVA G.P.N GIRBOVA 5624/06.11.2015
482. MUNTEAN SIMONA ADRIANA PEDAGOGIA INVATAMANTULUI PRIMAR SI PRESCOLAR Grad I ȘCOALA GIMNAZIALĂ STEFAN CEL MARE CETATEA DE BALTA ȘCOALA GIMNAZIALĂ ȘTEFAN CEL MARE CETATEA DE BALTĂ 4522/07.08.2017
483. MUNTEANU FELICIA ANA PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR Grad I SCOALA GIMNAZIALA AXENTE SEVER SCOALA GIMNAZIALA AXENTE SEVER 4849/31.07.2012
484. MUNTEANU MARIA MATEMATICA Grad I SCOALA GIMNAZIALA ”M.EMINESCU” IGHIU SCOALA GIMNAZIALA ”I.AGARBICEANU” ALBA IULIA 5557/22.11.2013
485. MUREŞAN DOINA MARIA EDUCATOARE Grad I GRADINITA P.P. NR.12 ALBA IULIA GRADINITA P.P. NR.12 ALBA IULIA 4849/31.07.2012
486. MUREŞAN LIVIA GEOGRAFIE Grad I COLEGIUL NAŢIOANL I.M.CLAIN BLAJ ŞCOALA CU CLASELE I-VIII P.P.AARON BLAJ 3845/27.04.2012
487. MURESAN LUCRETIU DORIN EDUCAŢIE FIZICĂ ŞI SPORT Grad I ŞCOALA CU CLASELE I-VIII NICOLAE DRAGAN GALDA DE ŞCOALA CU CLASELE I-VIII NICOLAE DRAGAN GALDA DE 3845/27.04.2012
488. MURESAN MANUELA EUGENIA INVATATOR-EDUCATOR Grad II SCOALA GIMNAZIALA OHABA SCOALA GIMNAZIALA OHABA 3839/11.07.2014
489. MUREȘAN SORINA EMILIA PROFESOR ÎNVĂȚĂMÂNT PRIMAR Grad II ȘCOALA GIMNAZIALĂ ION MICU MILDOVAN ȘCOALA GIMNAZIALĂ ION MICU MOLDOVAN 3267/16.02.2017
490. MUREŞAN TEODORA CODRUŢA LIMBA ŞI LIT. ROMÂNĂ- LIMBA ŞI LIT. ENGLEZĂ Grad II ŞCOALA GIMNAZIALĂ AVRAM IANCU UNIREA ŞCOALA GIMNAZIALĂ AVRAM IANCU UNIREA 3267/16.02.2017
491. MURSA LILIANA AURICA PROFESOR ÎNVĂŢĂMÂNT PRIMAR Grad I ŞCOALA SIMION BALINT ŞCOALA SIMION BALINT 4849/31.07.2012
492. NAE Z. ANA ÎNVĂŢĂTOR / INSTITUTOR / EDUCATOR / PROFESOR ÎN ÎNVĂŢĂMÂNTUL PRIMAR ŞI PREŞCOLAR Grad I GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 13 GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 13 3845/27.04.2012
493. NAGY EDINA ROZALIA PROFESOR INVATAMANT PRESCOLAR Grad I GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.8/9 GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.9 5624/06.11.2015
494. NAGY TIMEA INGINER ELECTROTEHNICĂ Grad I LICEUL TEHNOLOGIC OCNA MUREȘ 1/2 LICEUL TEHNOLOGIC OCNA MURES+1/2 ISJ ALBA 3267/16.02.2017
495. NANDREA MARIA CHIMIE-FIZICĂ Grad I ŞCOALA CU CLASELE. I-VIII PERTESTI CASA CORPULUI DIDACTIC ALBA 3845/27.04.2012
496. NAPĂU ILEANA DACIA PROFESOR Doctorat COLEGIUL TEHNIC ION D. LĂZĂRESCU CUGIR COLEGIUL TEHNIC ION D. LĂZĂRESCU CUGIR 4849/31.07.2012
497. NARIŢA NATALIA MIHAELA PROFESOR Grad I COLEGIUL NAŢIONAL AVRAM IANCU COLEGIUL NAŢIONAL AVRAM IANCU 4849/31.07.2012
498. NEGREA RAMONA PROFESOR ÎNVĂȚĂMÂNT PRIMAR Grad I ŞCOALA GIMNAZIALĂ GÂRBOVA ŞCOALA GIMNAZIALĂ GÂRBOVA 3677/20.03.2020
499. NEGREA SANDA LIMBA ŞI LITERATURA ROMÂNĂ Grad I LICEUL TEHNOLOGIC SEBEŞ LICEUL TEHNOLOGIC SEBEŞ 3677/20.03.2020
500. NEGRESCU MIHAI EDUCAȚIE FIZICĂ ȘI SPORT Grad II ȘCOALA GIMNAZIALĂ „MIHAI EMINESCU ALBA IULIA ȘCOALA GIMNAZIALĂ „MIHAI EMINESCU ALBA IULIA 5076/31.08.2016
501. NEGUCIOIU CONSTANTIN FIZICĂ-INFORMATICĂ Grad I COLEGIUL NAŢIONAL HOREA, CLOSCA ŞI CRISAN ALBA I INSPECTORATUL ŞCOLAR JUDEȚEAN ALBA 3845/27.04.2012
502. NICOARA ANTONETA - ANAMARIA LIMBA SI LITERATURA ROMANA-LIMBA FRANCEZA Grad II COLEGIUL TEHNIC AIUD COLEGIUL TEHNIC AIUD 3839/11.07.2014
503. NICOARĂ CLAUDIA-ANCUŢA ÎNVĂŢĂTOR-EDUCATOR, DREPT Grad I LICEUL TEHNOLOGIC ŢARA MOŢILOR ALBAC LICEUL TEHNOLOGIC ŢARA MOŢILOR ALBAC 3677/20.03.2020
504. NICOARA CORNELIA TEHNOLOGIA SI CONTROLUL CALITATII PRODUSELOR ALIME Grad I GRUP SCOLAR STEFAN MANCIULEA GRUP SCOLAR STEFAN MANCIULEA 5667/07.09.2012
505. NICOARA DANA PSIHOLOGIE - PSIHOPEDAGOGIE SPECIALA Grad I CJRAE/COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU DOMSA ALBA IULIA CJRAE/COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU DOMSA ALBA IULIA 5076/31.08.2016
506. NICODIN AURELIA EDUCATOARE / PSIHOLOGIE Grad I CLUBUL COPIILOR BLAJ CLUBUL COPIILOR BLAJ 4849/31.07.2012
507. NICOLA CRISTINA PROFESOR CHIMIE - FIZICĂ Grad I ȘCOALA GIMNAZIALĂ HOREA HOREA ȘCOALA GIMNAZIALĂ HOREA HOREA 3267/16.02.2017
508. NICOLA NICOLETA ALINA PROFESOR PENTRU ÎNVĂŢĂMÂNTUL PREŞCOLAR/PRIMAR Grad II GRĂDINIŢA CU PROGRAM PRELUNGIT "DUMBRAVA MINUNATĂ" GRADINIŢA CU PROGRAM PRELUNGIT "DUMBRAVA MINUNATĂ" 5624/06.11.2015
509. NICULESCU CLAUDIA-RAVECA LIMBA ŞI LITERATURA ROMÂNĂ Grad I COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU DOMSA COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU DOMSA 3845/27.04.2012
510. NISTOR IOAN ELECTROTEHNICA-INGINER Grad I GRUP SCOLAR TIMOTEI CIPARIU GRUP SCOLAR TIMOTEI CIPARIU 5667/07.09.2012
511. NISTOR SABINA PEDAGOGIA INVATAMANTULUI PRIMAR SI PRESCOLAR Grad I SCOALA GIMNAZIALA ”NICOLAE DRAGAN” GALDA DE JOS SCOALA PRIMARA GALDA DE SUS 3476/01.04.2013
512. OANCEA IOAN DORU EDUCATIE FIZICA SI SPORT Grad I SCOALA GIMNAZIALA CALNIC SCOALA GIMNAZIALA CALNIC/ LPS SEBES 3267/16.02.2017
513. OANCEA VASILIANA ANGELA PROFESOR Grad II SCOALA GIMNAZIALA NR.2 SEBES SCOALA GIMNAZIALA NR.2 SEBES 5624/06.11.2015
514. OANCEA-RAICA CLAUDIA LIMBA SI LITERATURA ROMANA Doctorat COLEGIUL NATIONAL ”INOCHENTIE MICU CLAIN” COLEGIUL NATIONAL ”INOCHENTIE MICU CLAIN” 3476/01.04.2013
515. OBREJA ADRIANA PARASCHIVA LIMBA SI LITERATURA ROMANA Grad I LICEUL TEHNOLOGIC SEBES SCOALA GIMNAZIALA GERMANA SEBES 5624/06.11.2015
516. OLALAU ODETTA IOANA PROFESOR DOCUMENTARIST Grad II LICEUL ,,CORNELIU MEDREA” ZLATNA LICEUL ,,CORNELIU MEDREA” ZLATNA 5557/22.11.2013
517. OLCAR ENIKO PROFESOR Doctorat SCOALA GIMNAZIALA ”MIHAIL KOGALNICEANU” SEBEȘ SCOALA GIMNAZIALA ”MIHAIL KOGALNICEANU” SEBES 5557/22.11.2013
518. OLEA MARIA-ADRIANA PROFESOR ÎNVĂțĂMÂNT PRIMAR Grad I ȘCOALA GIMNAZIALĂ ALMAșU MARE/ȘCOALA PRIMARĂ CIB ȘCOALA PRIMARĂ CIB 3267/16.02.2017
519. OLTEAN SABINA LARISA LIMBA SI LITERATURA ROMANA Grad II LICEUL CU PROGRAM SPORTIV ALBA IULIA LICEUL CU PROGRAM SPORTIV ALBA IULIA 5557/22.11.2013
520. ONAC OLIMPIA-CARMEN CHIMIE, FIZICA, TEHNOLOGIA INFORMATIEI Grad I LICEUL TEORETIC PETRU MAIOR OCNA MURES LICEUL TEORETIC PETRU MAIOR OCNA MURES 4849/31.07.2012
521. ONET ANA-MARIA ÎNVĂŢĂTOR / INSTITUTOR / EDUCATOR / PROFESOR ÎN ÎNVĂŢĂMÂNTUL PRIMAR ŞI PREŞCOLAR Grad I ŞCOALA CU CLASELE I-VIII ION BIANU ŞCOALA CU CLASELE I-VIII ION BIANU 3845/27.04.2012
522. ONET CAMELIA TEOLOGIE-LITERE Grad I SCOALA GIMNAZIALA ”AVRAM IANCU” SCOALA GIMNAZIALA ”AVRAM IANCU” 3476/01.04.2013
523. ONEŢ MARCELA ÎNVĂŢĂTOR-EDUCATOR Grad I LICEUL TEHNOLOGIC ŢARA MOŢILOR ALBAC GRADINITA CU PROGRAM NORMAL ALBAC 4127/16.07.2018
524. ONEȚIU LILIANA CRISTINA ROMÂNĂ/ ETNOLOGIE Grad I LICEUL HOREA, CLOȘCA ȘI CRIȘAN ABRUD LICEUL HOREA, CLOȘCA ȘI CRIȘAN ABRUD 2544/27.03.2015
525. ONIGA CAMELIA MIHAELA ROMÂNĂ - FRANCEZA Grad I COLEGIUL TEHNIC APULUM ALBA IULIA INSPECTORATUL ȘCOLAR JUDEȚEAN ALBA 3677/20.03.2020
526. ONOFREI VERONA-MARIA GERMANĂ-ROMÂNĂ Grad I ŞCOALA CU CLASELE I-VIII PETREŞTI ŞCOALA CU CLASELE I-VIII PETREŞTI 3845/27.04.2012
527. OROS LIGIA ELENA FIZICĂ Grad I COLEGIUL NAŢIONAL AVRAM IANCU CAMPENI CASA CORPULUI DIDACTIC ALBA 3845/27.04.2012
528. OTEL EMILIA CAMELIA GEOGRAFIE Grad I COLEGIUL TEHNIC AIUD COLEGIUL TEHNIC AIUD 5624/06.11.2015
529. OȚELEA MARIANA GEORGETA MATEMATICĂ Grad I COLEGIUL TEHNIC APULUM ALBA IULIA COLEGIUL TEHNIC APULUM ALBA IULIA 3267/16.02.2017
530. OZSVATH ADRIANA -ELISABETA LIMBA ROMANA Grad I SCOALA GIMNAZIALA "AVRAM IANCU" UNIREA SCOALA GIMNAZIALA " AVRAM IANCU " UNIREA 4751/07.10.2014
531. PĂCURAR DANIELA AGRICULTURĂ Grad II LICEUL TEHNOLOGIC ȘTEFAN MANCIULEA BLAJ LICEUL TEHNOLOGIC ȘTEFAN MANCIULEA BLAJ 3677/20.03.2020
532. PACURAR SIMONA ISTORIE Grad II LICEUL TEHNOLOGIC ALEXANDRU BORZA CIUMBRUD LICEUL TEHNOLOGIC ALEXANDRU BORZA CIUMBRUD 4236/07.06.2019
533. PADUREAN ELVIRA DIANA ROMANA - FRANCEZA Grad I COLEGIUL TEHNIC AIUD COLEGIUL TEHNIC AIUD 3267/16.02.2017
534. PAIUSI MADALINA SILVIA CHIMIE-FIZICA Grad I SCOALA CU CLS. I-VIII OVIDIU HULEA AIUD SCOALA CU CLS. I-VIII OVIDIU HULEA AIUD 4849/31.07.2012
535. PANAIT ANTONINA ROMÂNĂ-FRANCEZĂ / DOCUMENTARIST Grad I ŞCOALA CU CLASELE. I-VIII IULIU MANIU VINŢU DE JOS INSPECTORATUL ŞCOLAR JUDEŢEAN ALBA 3845/27.04.2012
536. PANŢA DUMITRU PSIHOLOGIE-PEDAGOGIE Grad I CENTRUL JUD. DE RESURSE ŞI ASISTENŢĂ EDUC. ALBA INSPECTORATUL ŞCOLAR AL JUDEŢULUI ALBA 3845/27.04.2012
537. PARASCHIVESCU ALINA MARCELA LIMBA ENGLEZA Doctorat SCOALA GIMNAZIALA ”VASILE GOLDIS” SCOALA GIMNAZIALA ”VASILE GOLDIS” 3476/01.04.2013
538. PASCA ADRIANA ECOLOGIE SI PROTECTIA MEDIULUI Grad II SCOALA GIMNAZIALA ”VASILE GOLDIS” SCOALA GIMNAZIALA ”VASILE GOLDIS” 5557/22.11.2013
539. PASCA IGNA MARIA PROFESOR INVATAMANT PRIMAR Grad I LICEUL TEHNOLOGIC ''TARA MOTILOR ''ALBAC LICEUL TEHNOLOGIC'TARA MOTILOR 'ALBAC 2544/27.03.2015
540. PATRUT FLORICA-VIORICA CHIMIE-FIZICA Grad II SCOALA CU CLS I-VIII NICOLAE DRAGAN GALDA DE JOS SCOALA CU CLS I-VIII INTREGALDE 4849/31.07.2012
541. PĂUCEAN MARIA IOANA PROFESOR RELIGIE ORTODOXĂ Grad II ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”SEPTIMIU ALBINI”CUT ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”SEPTIMIU ALBINI”CUT 5624/06.11.2015
542. PAUL MONICA FLORICA PSIHOPEDAGOGIE SPECIALA Grad I CENTRUL SCOLAR PENTRU EDUCATIE INCLUZIVA CENTRUL SCOLAR PENTRU EDUCATIE INCLUZIVA 5667/07.09.2012
543. PAVEN RODICA PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR Grad I G.P.P. ”PITICOT” CAMPENI G.P.P. ”PITICOT” CAMPENI 5557/22.11.2013
544. PEREANU MARIANA MARIA CHIMIE-FIZICĂ Grad I COLEGIUL TEHNIC I.D.LAZARESCU CUGIR COLEGIUL TEHNIC I.D.LAZARESCU CUGIR 3845/27.04.2012
545. PERIAT E. DANUTA ÎNVĂŢĂTOR / INSTITUTOR / EDUCATOR / PROFESOR ÎN ÎNVĂŢĂMÂNTUL PRIMAR ŞI PREŞCOLAR Grad I ŞCOALA CU CLASELE I-VIII AVRAM IANCU ŞCOALA CU CLASELE I-VIII GH.MAIER UNIREA 3845/27.04.2012
546. PETACA DANIELA MARIA PROFESOR ÎNV. PREŞC. Grad II GRĂDINIŢA CU P.P. "PITICOT " GRĂDINIŢA CU P.P "PITICOT" CÎMPENI 4751/07.10.2014
547. PETREA EMILIAN MATEMATICA Grad I COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU CAMPENI COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU CAMPENI 4849/31.07.2012
548. PETRESCU ELENA INVATATOR Grad I ȘCOALA GIMNAZIALĂ DAIA ROMÂNĂ ȘCOALA GIMNAZIALĂ DAIA ROMÂNĂ 4522/07.08.2017
549. PETRINCA CODRUTA-ELENA PROFESOR LIMBA ROMANA Grad II SCOALA GIMNAZIALA ARON COTRUS, CERGAU MARE SCOALA GIMNAZIALA ARON COTRUS, CERGAU MARE 3267/16.02.2017
550. PETROVAN ELENA ANAMARIA PROFESOR Grad II ŞCOALA CU CLASELE I-VIII NICODIM GANEABISTRA ŞCOALA CU CLASELE I-VIII NICODIM GANEA BISTRA 4849/31.07.2012
551. PETROVAN MARIA PROF.INV.PRIMAR SI PRESCOLAR Grad I SC.GIMNAZIALA GARBOVA SCOALA GIMNAZIALA GARBOVA 5624/06.11.2015
552. PETRU VASILE ISTORIE Grad I LICEUL TEHNOLOGIC SEBES LICEUL TEHNOLOGIC SEBES 3839/11.07.2014
553. PETRU VIORICA MIHAIELA PROFESOR PENTRU ÎNVĂȚĂMÂNTUL PRIMAR Grad I ȘCOALA GIMNAZIALĂ TOMA COCIȘIU ȘCOALA GIMNAZIALĂ TOMA COCIȘIU 3267/16.02.2017
554. PETRUT MIRELA PROFESOR Grad I SCOALA GIMNAZIALA ION POP RETEGANUL SCOALA GIMNAZIALA ION POP RETEGANUL 3267/16.02.2017
555. PETRUTA ANGELA INVATATOR EDUCATOR Grad I GRADINITA NR. 12 GRADINITA NR. 12 2544/27.03.2015
556. PETRUȚA MARIANA NICULINA PROFESOR PENTRU ÎNVĂȚĂMÂNTUL PREȘCOLAR Grad I GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT PITICOT GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT PITICOT 3839/11.07.2014
557. PINTEA EUGEN MENUȚ TEOLOGIE ORTODOXĂ PASTORALĂ Doctorat SEMINARUL TEOLOGIC ORTODOX SF. SIMION ȘTEFAN ALBA SEMINARUL TEOLOGIC ORTODOX SF. SIMION ȘTEFAN ALBA 3267/16.02.2017
558. PINTEA MARIUS COSMIN LIMBA SI LITERATURA ROMANA Grad II LICEUL TEORETIC TEIUS LICEUL TEORETIC TEIUS 5557/22.11.2013
559. PISTOL NICOLAE PROFESOR DISCIPLINE TEHNICE , ING. TCM Grad I COLEGIUL TEHNIC AIUD COLEGIUL TEHNIC AIUD 3267/16.02.2017
560. PITEA CARMEN GABRIELA TEHNOLOGIA SUBSANTELOR ORGANICE Grad I COLEGIUL TEHNICAPULUM COLEGIUL TEHNIC APULUM 4849/31.07.2012
561. PLEŞA IOAN-HOREA EDUCAŢIE FIZICĂ ŞI SPORT Grad I LICEUL TEHNOLOGIC ”ŢARA MOŢILOR” ALBAC LICEUL TEHNOLOGIC ”ŢARA MOŢILOR” ALBAC 3476/01.04.2013
562. POP AURELIA INVATATOR-EDUCATOR Grad I GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.11 ALBA IULIA GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.11 ALBA IULIA 2544/27.03.2015
563. POP BONCEA NICULINA MARIA PROFESOR ÎNVĂȚĂMÂNTUL PREȘCOLAR Grad II ȘCOALA CU CLASELE I-VIII DECEBAL CRICĂU GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL CRICĂU 5667/07.09.2012
564. POP DELIA ANCA MATEMATICĂ Grad I GRUP ŞCOLAR STEFAN MANCIULEA BLAJ GRUP ŞCOLAR STEFAN MANCIULEA BLAJ 3845/27.04.2012
565. POP ELENA CHIMIE-FIZICĂ Grad I ŞCOALACU CLASELE I-VIII LUCIAN BLAGA ŞCOALACU CLASELE I-VIII LUCIAN BLAGA 3845/27.04.2012
566. POP LUCIAN OVIDIU CHIMIE Grad I COLEGIUL NAŢIONAL INOCHENTIE MICU CLAIN COLEGIUL NAŢIONAL INOCHENTIE MICU CLAIN 3845/27.04.2012
567. POP ROMINA-MARIA LIMBA SI LITERATURA ROMANA Grad I LICEUL TEORETIC TEIUS LICEUL TEORETIC TEIUS 5624/06.11.2015
568. POPA ALEXANDRA TEHNOLOGIA CONSTRUCȚIILOR DE MAȘINI Grad I COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU DOMSA ALBA IULIA INSPECTORATUL ŞCOLAR JUDEȚEAN ALBA 3845/27.04.2012
569. POPA ANCA IOANA ECONOMIA INDUSTRIEI, CONSTRUCTIILOR ŞI TRANSPORT. Grad II GRUP ŞCOLAR DE TURISM ARIEŞENI GRUP ŞCOLAR DE TURISM ARIEŞENI 3845/27.04.2012
570. POPA ANGELA PROF. ÎNV.PREŞCOLAR Grad I G.P.P."PRIMII PAŞI" AIUD G.P.P."PRIMII PAŞI" AIUD 2544/27.03.2015
571. POPA AURICA LIMBA ENGLEZA Grad II COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU DOMSA COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU DOMSA 5667/07.09.2012
572. POPA CONSTANTIN IOAN GEOGRAFIE Grad II LICEUL CU PROGRAM SPORTIV SEBES SCOALA CU CLASELE I-VIII CALNIC 4849/31.07.2012
573. POPA DANIELA PROFESOR ÎNVĂȚĂMÂNT PRȘCOLAR Grad I ȘCOALA GIMNAZIALĂ LUCIAN BLAGA OCNA MUREȘ/ STRUCTU GRĂDINIŢA CU PROGRAM PRELUNGIT PITICOT CÂMPENI 3677/20.03.2020
574. POPA DANIELA MARIANA LIMBA SI LITERATURA ROMANA- LIMBA ENGLEZA Grad I SCOALA GIMNAZIALA CALNIC SCOALA GIMNAZIALA CALNIC 3267/16.02.2017
575. POPA JANA ELECTROMECANICĂ Grad I COLEGIUL TEHNIC DORIN PAVEL COLEGIUL TEHNIC DORIN PAVEL 3845/27.04.2012
576. POPA LARISA LAURA TEOLOGIE ORTODOXA-LIMBA ENGLEZA Grad II LICEUL TEHNOLOGIC CIUMBRUD, LICEUL TEORETIC OCNA M SCOALA GIMNAZIALA D. RADU, RADESTI 5624/06.11.2015
577. POPA MIHAELA ELENA INVATATOR Grad I SCOALA CU CLASELE I-VIII NICOLAE DRAGANGALDA DE SCOALA CU CLS.I-VIIINICOLAE DRAGANGALDA DE JOS 4849/31.07.2012
578. POPA MONICA ADRIANA FIZICĂ-CHIMIE Grad I ŞCOALA CU CLASELE I-VIII TOMA COCISIU ŞCOALA CU CLASELE I-VIII TOMA COCISIU 3845/27.04.2012
579. POPA RAMONA CLAUDIA PROFESOR Grad I SCOALA GIMNAZIALAION AGARBICEANU ALBA IULIA SCOALA GIMNAZIALAION AGARBICEANU ALBA IULIA 3839/11.07.2014
580. POPA VICTORIA PROFESOR Doctorat COLEGIUL ECONOMIC DIONISIE POP MARTIAN COLEGIUL ECONOMIC DIONISIE POP MARTIAN 5667/07.09.2012
581. POPESCU CAMELIA LB. SI LIT. ROMANA, LB. SI LIT. ENGLEZA Grad I SCOALA GIMNAZIALA DAIA ROMANA SCOALA GIMNAZIALA DAIA ROMANA 3476/01.04.2013
582. POPESCU CORNELIA FILOSOFIE-ANTROPOLOGIE Grad II GRUP ŞCOLAR DE CHIMIE INDUSTRIALA OCNA MURES GRUP ŞCOLAR DE CHIMIE INDUSTRIALA OCNA MURES 3845/27.04.2012
583. POPESCU DAN MIRCEA GEOGRAFIE Grad II SCOALA GIMNAZIALA SASCIORI SCOALA GIMNAZIALA SASCIORI 3476/01.04.2013
584. POPESCU IOAN DORIN ISTORIE-ARHEOLOGIE Grad I COLEGIUL TEHNIC APULUM COLEGIUL TEHNIC APULUM 4849/31.07.2012
585. POPESCU T. MARIA-MARCELA BIOLOGIE Grad I ŞCOALA CU CLASELE I-VIII ŞCOALA PIANU DE SUS 3845/27.04.2012
586. POPOVICIU CORINA DANIELA PROFESOR Grad II COLEGIUL TEHNIC APULUM INSPECTORATUL SCOLAR ALBA 5667/07.09.2012
587. POPTELECAN I. IOAN CALIN BIOLOGIE Grad I SCOALA GIMNAZIALA ,,TOMA COCISIU,,BLAJ SCOALA GIMNAZILA ,, TOMACOCISIU,,BLAJ 5624/06.11.2015
588. POŞOGAN LAVINIA VALENTINA ÎNVĂŢĂTORI-EDUCATORI Grad I COLEGIUL TEHNIC APULUM COLEGIUL TEHNIC APULUM ALBA IULIA 3677/20.03.2020
589. POTINTEU VIORICA MATEMATICĂ Grad I ȘCOALA GIMNAZIALĂ VADU MOȚILOR ȘCOALA GIMNAZIALĂ VADU MOȚILOR 3839/11.07.2014
590. PRECUP MARIUS INVATATOR Grad II SCOALA GIMNAZIALA DOSTAT SCOALA GIMNAZIALA SPRING 2544/27.03.2015
591. PREDESCU STELA BIOLOGIE Grad II SC. GIMN. SINGIDAVA + I. D. LAZARESCU CUGIR SC. GIMN. SINGIDAVA + I. D. LAZARESCU CUGIR 3839/11.07.2014
592. PRIHOI ANA-LUCREŢIA PEDAGOGIA ÎNVĂŢĂMÂNTULUI PRIMAR ŞI PREŞCOLAR Grad I ŞCOALA GIMNAZIALĂ ”SIMION BĂRNUŢIU” TIUR ŞCOALA GIMNAZIALĂ ”SIMION BĂRNUŢIU” TIUR 3476/01.04.2013
593. PUŞCAŞ DIANA RODICA LIMBA ŞI LITERATURA ROMÂNĂ Grad I LICEUL TEOLOGIC GR.-CAT. SFÂNTUL VASILE CEL MARE LICEUL TEOLOGIC GR.-CAT. SFÂNTUL VASILE CEL MARE 5624/06.11.2015
594. PUŞCAŞ MIHAELA MARIA MATEMATICĂ Grad II SEMINARUL TEOLOGIC ORTODOX SFÂNTUL SIMION ŞTEFAN SEMINARUL TEOLOGIC ORTODOX SFÂNTUL SIMION ŞTEFAN 3677/20.03.2020
595. PUSTAI ALINA ȘTEFANIA FILOSOFIE Grad II LICEUL TEORETIC PETRU MAIOR LICEUL TEORETIC PETRU MAIOR 4849/31.07.2012
596. RĂDAC CRINA PROFESOR ÎNVĂȚĂMÂNT PREȘCOLAR Grad II GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 11 ALBA IULIA GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 11 ALBA IULIA 3677/20.03.2020
597. RĂDAC DANIELA ÎNVĂȚĂTOARE/EDUCATOARE Grad I ȘCOALA GIMNAZIALĂ EMIL RACOVIȚĂ GÎRDA DE SUS ȘCOALA GIMNAZIALĂ EMIL RACOVIȚĂ GÎRDA DE SUS 3677/20.03.2020
598. RADOESCU ANTONELA FIZICA Grad I COLEGIUL NATIONAL TITU MAIORESCU, AIUD COL. NAT. TITU MAIORESCU ,AIUD 4849/31.07.2012
599. RADU LIDIA CORINA LIMBA ENGLEZA - LIMBA FRANCEZA Grad I LICEUL TEORETIC TEIUS LICEUL TEORETIC TEIUS 4849/31.07.2012
600. RADU NICOLAE PSIHOLOGIE Grad I ŞCOALA CU CLASELE. I-VIII MIHAI EMINESCU ALBA IULI ŞCOALA CU CLASELE I-VIII MIHAI EMINESCU ALBA IULIA 3845/27.04.2012
601. RAŞCOVICI CLAUDIA MARIA PROFESOR INVATANMANT PRIMAR ŞI PRESCOLAR Grad I ŞCOALA CU CLS.I-VIII ARON COTRUŞ CERGĂU MARE ŞCOALA CU CLS. I-VIIIARONCOTRUŞ CERGAU MARE 5667/07.09.2012
602. RASTEIU IOANA ÎNVĂŢĂTOR / INSTITUTOR / EDUCATOR / PROFESOR ÎN ÎNVĂŢĂMÂNTUL PRIMAR ŞI PREŞCOLAR Grad I ŞCOALA CU CLASELE I-VIII AVRAM IANCU ŞCOALA CU CLASELE I-VIII AVRAM IANCU ABRUD 3845/27.04.2012
603. RATIU AUGUSTA MATEMATICA INFORMATICA Doctorat LICEUL TEHNOLOGIC AGRICOL ALEXANDRU BORZA CIUMBRUD LICEUL TEHNOLOGIC AGRICOL ALEXANDRU BORZA CIUMBRUD 5624/06.11.2015
604. RETEGAN MANUELA RAMONA FIZICA Grad I COLEGIUL TEHNIC APULUM COLEGIUL TEHNIC APULUM 3476/01.04.2013
605. ROATA VASILICA PROFESOR INVATAMANTUL PRIMAR Grad I SCOALA CU CLS. I-VIII AVRAM IANCU UNIREA SCOALA CU CLS I-VIII AVRAM IANCU UNIREA 4849/31.07.2012
606. ROATA VASILICA ÎNVĂŢĂTOR / INSTITUTOR / EDUCATOR / PROFESOR ÎN ÎNVĂŢĂMÂNTUL PRIMAR ŞI PREŞCOLAR Grad I ŞCOALA CU CLASELE. I-VIII AVRAM IANCU UNIREA ŞCOALA CU CLASELE I-VIII AVRAM IANCU UNIREA 3845/27.04.2012
607. ROFF NICOLETA MARIA EDUCATOARE Grad I GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT STEP BY STEP NR. 12 GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT STEP BY STEP NR. 12 3677/20.03.2020
608. ROGOJAN VIORICA LIMBA FRANCEZA-LIMBA ENGLEZA Grad I LICEUL TEORETIC PETRU MAIOR LICEUL TEORETIC PETRU MAIOR OCNA MURES 5624/06.11.2015
609. ROMAN CONSTANTIN PROFESOR Grad II LICEUL ,,CORNELIU MEDREA,, ZLATNA SCOALA GIMNAZIALA ,,SAVA ALBESCU,, FENES 3839/11.07.2014
610. ROMAN LORENA LUCIANA EDUCATOARE Grad II ȘCOALA GIMNAZIALĂ METEȘ ȘCOALA GIMNAZIALĂ „AVRAM IANCU” - ABRUD 4751/07.10.2014
611. ROȘA IOAN ISTORIE Grad I ȘCOALA GIMNAZIALĂ AVRAM IANCU ABRUD+SOHODOL ȘCOALA GIMNAZIALĂ AVRAM IANCU ABRUD+SOHODOL 3267/16.02.2017
612. ROTAR CAMELIA LIMBA SI LITERATURA ROMANA - LIMBA SI LITERATURA F Grad I ȘCOALA GIMNAZIALA ION BIANU VALEA LUNGĂ ȘCOALA VALEA LUNGĂ 3267/16.02.2017
613. ROTARU ALINA CRISTINA EDUCATOARE Grad II SCOALA GIMNAZIALA SINGIDAVA CUGIR SCOALA GIMNAZIALA SINGIDAVA CUGIR 3267/16.02.2017
614. ROTCHE ANDREEA ISTORIE Grad I COLEGIUL NATIONAL H.C.C. ALBA IULIA COLEGIUL NATIONAL H.C.C. ALBA IULIA 4127/16.07.2018
615. RUS DANIELA FIVI MUZICĂ Grad I LICEUL DE MUZICA ŞI ARTE PLASTICE ISJ ALBA 3845/27.04.2012
616. RUS LAVINIA GEORGIANA PROFESOR ÎNVĂȚĂMÂNT PREȘCOLAR Grad II SCOALA GIMNAZIALA LUCIAN BLAGA OCNA MURES SCOALA GIMNAZIALA LUCIAN BLAGA OCNA MURES 4127/16.07.2018
617. RUSAN MINODORA - MARIA PEDAGOGIE - LIMBA ȘI LITERATURA ROMÂNĂ Grad I LICEUL TEHNOLOGIC TIMOTEI CIPARIU LICEUL TEHNOLOGIC TIMOTEI CIPARIU 3267/16.02.2017
618. RUSNEAC ANCA GHEORGHINA LIMBA ŞI LITERATURA ROMÂNĂ Grad I ŞCOALA CU CLASELE I-VIII ŞUGAG ŞCOALA CU CLASELE I-VIII ŞUGAG 3845/27.04.2012
619. RUSU MIHAIELA EDUCATIE FIZICA SI SPORT+ BIOLOGIE Grad I SCOALA CU CLS. I-VIII NOSLAC SCOALA CU CLS. I-VIII NOSLAC 4849/31.07.2012
620. RUSU OCTAVIAN HORATIU EDUCAȚIE FIZICĂ ȘI SPORTIVĂ Grad II LICEUL TEORETIC TEIUŞ LICEUL TEORETIC TEIUŞ 3677/20.03.2020
621. RUSU OCTAVIAN MIHAI EDUCAŢIE FIZICĂ ŞI SPORT Grad I LICEUL TEORETIC TEIUS LICEUL TEORETIC TEIUS 3845/27.04.2012
622. RUSU SOFICA FRANCEZĂ-ROMÂNĂ Grad I COLEGIUL NAŢIONAL HOREA CLOSCA ŞI CRISAN ALBA IULI COLEGIUL NAŢIONAL HOREA CLOSCA ŞI CRISAN ALBA IULI 3845/27.04.2012
623. SALVAN ADALIA FLORENTINA ISTORIE Grad II COLEGIUL NATIONAL LUCIAN BLAGA SEBES COLEGIUL NATIONALLUCIAN BLAGA SEBES 4127/16.07.2018
624. SANDA-ALEXANDRINA GHERMAN MATEMATICA Grad I LICEUL CU PROGRAM SPORTIV L.P.S. SEBEŞ 4849/31.07.2012
625. SANDEA DORIN-GHEORGHE PROFESOR FIZICA Grad I COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU DOMSA INSPECTORATUL SCOLAR AL JUDETULUI ALBA 5667/07.09.2012
626. ȘANDRU MARIA-PUȘA PROFESOR PENTRU ÎNVĂȚĂMÂNTUL PREȘCOLAR Grad I GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 11 ALBA IULIA GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.11 ALBA IULIA 4236/07.06.2019
627. SANDU CORNEL-STELIAN MATEMATICĂ-INFORMATICĂ Grad I COLEGIUL NAŢIONAL HOREA CLOSCA ŞI CRISAN,ALBA IULI INSPECTORATUL ŞCOLAR ALBA 3845/27.04.2012
628. SANTIMBREAN ANCA STELUTA LIMBA SI LITERATURA ROMANA, LIMBA SI LITERATURA EN Doctorat COLEGIUL NATIONAL LUCIAN BLAGA SEBES COLEGIUL NATIONAL LUCIAN BLAGA SEBES 5667/07.09.2012
629. SARLEA IULIANA PSIHOLOGIE Grad II COLEGIUL NATIONAL TITU MAIORESCU AIUD COLEGIUL NATIONAL TITU MAIORESCU AIUD 4849/31.07.2012
630. SARMASIU FLOAREA EDUCAŢIE TEHNOLOGICĂ / BIOLOGIE Grad I ŞCOALA CU CLASELE I-VIII SIMION LAZAR LUNCA MURESU ŞCOALA CU CLASELE I-VIII SIMION LAZAR LUNCA MURESULUI 3845/27.04.2012
631. SAS GHEORGHE ELECTROTEHNICĂ Grad I COLEGIUL TEHNICALEXANDRU DOMSA COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU DOMSA 3845/27.04.2012
632. SAVA GABRIELA CORINA MATEMATICA - INFORMATICA Grad II SCOALA CU CLASELE I-VIII MIHAI EMINESCU SCOALA CU CLASELE I-VIII MIHAI EMINESCU 4849/31.07.2012
633. SAVU MARINELA INVATATOARE/EDUCATOARE Grad I SCOALA CU CLASELE I-VIII METES SCOALA CU CLS I-VIII AMPOITA 5667/07.09.2012
634. SCHIAU ELENA PROF. INV. PRIMAR Grad I SCOALA GIMNAZIALA DAIA ROMANA SCOALA GIMNAZIALA DAIA ROMANA 3267/16.02.2017
635. SCHIAU SORIN DUMITRU RELIGIE Grad I COLEGIUL NATIONAL HOREA CLOSCA SI CRISAN COLEGIUL NATIONAL HOREA CLOSCA SI CRISAN 5667/07.09.2012
636. SCHIOP AURELIA PRELUCRAREA LEMNULUI / INGINERIE ECONOMICĂ Grad I GRUP ŞCOLAR FORESTIER CIMPENI GRUP ŞCOLAR AGROMONTAN TARA MOTILOR ALBAC 3845/27.04.2012
637. SCROB IULIANA LIMBA FRANCEZĂ- LIMBA ENGLEZĂ Grad II LICEUL TEHNOLOGIC ŢARA MOŢILOR ALBAC LICEUL TEHNOLOGIC ŢARA MOŢILOR ALBAC 3677/20.03.2020
638. SEICEAN RODICA PIPP Grad I SCOALA GIMNAZIALA PETRU PAVEL AARON SCOALA GIMNAZIALA PETRU PAVEL AARON 3267/16.02.2017
639. SEICIAN MARIA INVATATOR-EDUCATOARE Grad II CENTRUL SCOLAR DE EDUCATIE INCLUZIVA GRADINITA CU PROGRAM NORMAL NR.6 4751/07.10.2014
640. SELAGEA ADRIANA CHIMIE-FIZICA Grad I SCOALA GIMNAZIALA ”NICODIM GANEA” BISTRA SCOALA GIMNAZIALA "NICODIM GANEA" BISTRA 5557/22.11.2013
641. SELYEM ALEXANDRU CORNEL LIMBA ROMÂNĂ – LIMBA ENGLEZĂ Grad I COLEGIUL NAȚIONAL AVRAM IANCU COLEGIUL NAŢIONAL AVRAM IANCU CÂMPENI 3677/20.03.2020
642. SEVESTREAN ANA- GABRIELA PROFESOR Grad I LICEUL TEHNOLOGIC ,,TIMOTEI CIPARIU” BLAJ LICEUL TEHNOLOGIC ,,TIMOTEI CIPARIU” BLAJ 3476/01.04.2013
643. SGUBEA LUMINIŢA RELIGIE-ENGLEZĂ; CHIMIE Grad I ŞCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 ŞCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 5667/07.09.2012
644. SICOE NICOLAE RUSALIN GEOGRAFIE Grad I SCOALA GIMNAZIALA CIURULEASA SCOALA GIMNAZIALA CIURULEASA 5557/22.11.2013
645. SIMINA MONICA-IULIANA PEDAGOGIE-LIMBA ŞI LITERATURA ROMÂNĂ Grad II CJRAE GRUPUL ŞCOLAR HCC ŞI ŞCOALA AVRAM IANCU, ABRUD 4849/31.07.2012
646. SIMIOANA MIHAIELA ADINA LIMBA ROMANA-LIMBA ENGLEZA Grad II SCOALA GIMNAZIALA MOGOS SCOALA GIMNAZIALA MOGOS 3267/16.02.2017
647. SIMION CONSTANTIN ADRIAN ISTORIE Grad II COLEGIUL ECONOMIC DIONISIE POP MARTIAN ALBAIULIA COLEGIUL ECONOMIC DIONISIE POP MARTIAN ALBAIULIA 3839/11.07.2014
648. SIMU ALEXANDRU GEOGRAFIE Grad I LICEUL TEOLOGIC SF. VASILE CEL MARE BLAJ LICEUL TEOLOGIC SF. VASILE CEL MARE BLAJ 4127/16.07.2018
649. SINC CARMEN MINE / INFORMATICĂ APLICATĂ ŞI PROGRAMARE Grad I COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU DOMSA COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU DOMSA ALBA IULIA 3845/27.04.2012
650. SINTOMA MARIA PROFESOR INVATAMANT PRESCOLAR Grad I GRADINITA CU P.P." PRIMII PASI" GRADINITA CU P.P."PRIMII PASI" 4751/07.10.2014
651. SLEVAȘ DANA AMALIA LIMBA ȘI LITERATURA ROMÂNĂ Grad I ȘCOALA GIMNAZIALĂ AVRAM IANCU ALBA IULIA ȘCOALA GIMNAZIALĂ AVRAM IANCU ALBA IULIA 4522/07.08.2017
652. SOPORAN CORNELIA ÎNVĂŢĂTOR / INSTITUTOR / EDUCATOR / PROFESOR ÎN ÎNVĂŢĂMÂNTUL PRIMAR ŞI PREŞCOLAR Grad I GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.2 GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.2 AIUD 3845/27.04.2012
653. ȘOȘA ADRIANA PROFESOR PENTRU ÎNVĂȚĂMÂNTUL PRIMAR Grad I COLEGIUL TEHNIC APULUM ALBA IULIA COLEGIUL TEHNIC APULUM ALBA IULIA 3267/16.02.2017
654. ȘOVREA MARIA PROFESOR ÎNVĂȚĂMÂNT PRIMAR ȘI PREȘCOLAR Grad I ȘCOALA GIMNAZIALĂ ION BIANU ȘCOALA GIMNAZIALĂ ION BIANU 3267/16.02.2017
655. SPRINGEAN LUCICA PROFESOR ÎNV. PRIMAR Grad I ȘCOALA GIMNAZIALĂ ROȘIA DE SECAȘ ȘCOALA PRIMARĂ UNGUREI 5624/06.11.2015
656. STAICU IONEL MECANICĂ Grad I LICEUL TEHNOLOGIC ,,TIMOTEI CIPARIU"BLAJ LICEUL TEHNOLOGIC ,,TIMOTEI CIPARIU"BLAJ 2544/27.03.2015
657. STAICU IONELA RELIGIE - LIMBA ROMÂNĂ Grad II LICEUL TEORETIC TEIUŞ LICEUL TEORETIC TEIUŞ 4849/31.07.2012
658. STAICU LAURA MARINELA EDUCATIE TEHNOLOGICA Grad I SCOALA GIMNAZIALA "TOMA COCISIU" SCOALA GIMNAZIALA "TOMA COCISIU" BLAJ 4751/07.10.2014
659. STAN CARMEN ISTORIE-GEOGRAFIE Grad I GRUP ŞCOLAR INDUSTRIAL JIDVEI GRUP ŞCOLAR INDUSTRIAL JIDVEI 3845/27.04.2012
660. STAN DIANA PROFESOR Grad I COLEGIUL NAȚIONAL AVRAM IANCU CÂMPENI+LICEUL TEHNO COLEGIUL NAŢIONAL AVRAM IANCU CÂMPENI+LICEUL TEHNOLOGIC SILVIC CÂMPENI 3677/20.03.2020
661. STAN IULIANA GEORGETA PROFESOR INVATAMANT PRIMAR Grad I SCOALA GIMNAZIALA "AVRAM IANCU" ABRUD SCOALA GIMNAZIALA "AVRAM IANCU" ABRUD 4751/07.10.2014
662. STAN LOREDANA ALINA EDUCATOR INVATATOR Grad I GPP STEP BY STEP NR.12 ALBA IULIA GPP STEP BY STEP NR.12 ALBA IULIA 3267/16.02.2017
663. STAN MAGDALENA MATEMATICĂ Grad I GRUPUL ŞCOLAR HOREA, CLOȘCA ȘI CRIȘAN ABRUD GRUPUL ŞCOLAR HOREA, CLOȘCA ȘI CRIȘAN ABRUD 3845/27.04.2012
664. STAN MARCEL IOAN MATEMATICĂ Grad I GRUPUL ŞCOLAR HOREA, CLOȘCA ȘI CRIȘAN ABRUD INSPECTORATUL ŞCOLAR JUDEȚEAN ALBA 3845/27.04.2012
665. STANCIU ADINA MIXANDRA DISCIPLINE ECONOMICE Grad II LICEUL TEHNOLOGIC SEBES LICEUL TEHNOLOGIC SEBES 5624/06.11.2015
666. STANCIU AURORA LIMBA SI LITERATURA ROMANA Grad I LICEUL TEORETIC PETRU MAIOR LICEUL TEORETIC PETRU MAIOR 4849/31.07.2012
667. STANCIU MIHAELA ELENA FRANCEZA -ROMANA Grad I COLEGIUL ECONOMIC DIONISIE POP MARTIAN COLEGIUL ECONOMIC DIONISIE POP MARTIAN 4849/31.07.2012
668. STÂNEA ALINA MIRELA PROFESOR PENTRU ÎNVĂȚĂMÂNTUL PRIMAR Grad I LICEUL CU PROGRAM SPORTIV FLORIN FLESERIU SEBES LICEUL CU PROGRAM SPORTIV FLORIN FLESERIU SEBES 4236/07.06.2019
669. STĂVAR GLIGOR ÎNVĂŢĂTOR Grad I LICEUL TEHNOLOGIC SEBEŞ LICEUL TEHNOLOGIC SEBEŞ 2544/27.03.2015
670. ȘTEF DELIA ALINA GEOGRAFIE Grad I ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”MIHAI EMINESCU” IGHIU ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”MIHAI EMINESCU” IGHIU 3476/01.04.2013
671. STEFAN DIANA MARIA BIOLOGIE Grad I COLEGIUL NATIONAL LUCIAN BLAGA COLEGIUL NATIONAL LUCIAN BLAGA 3267/16.02.2017
672. STEFAN MONICA NICOLETA PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR Grad I SCOALA GIMNAZIALA ”NICOLAE DRAGAN” GALDA DE JOS SCOALA PRIMARA OIEJDEA 3476/01.04.2013
673. ŞTEFĂNESCU MARIAN CĂLIN INGINER MAŞINI UNELTE Grad II COLEGIUL TEHNIC DORIN PAVEL ALBA IULIA COLEGIUL TEHNIC DORIN PAVEL ALBA IULIA 2544/27.03.2015
674. STOIAN MIHAELA MATEMATICA-FIZICA Grad I SCOALA CU CLASELE I-VIII NOSLAC SCOALA CU CLASELE I-VIII NOSLAC 5667/07.09.2012
675. STOICA CLAUDIA - ELENA MATEMATICA Grad I SCOALA GIMNAZIALA LUCIAN BLAGA OCNA MURES SCOALA GIMNAZIALA LUCIAN BLAGA 3267/16.02.2017
676. SUCIU FLORINA MIHAELA LIMBA SI LITERATURA ROMANA Grad II LICEUL TEHNOLOGIC SEBES LICEUL TEHNOLOGIC SEBES 3267/16.02.2017
677. SUCIU GHEORGHE MATEMATICA - FIZICA Grad II COLEGIUL TEHNIC AIUD COLEGIUL TEHNIC AIUD 3476/01.04.2013
678. SUCIU GHEORGHE MATEMATICĂ-INFORMATICĂ Grad I COLEGIUL NAŢIONAL LUCIAN BLAGA SEBES COLEGIUL NAŢIONAL LUCIAN BLAGA SEBES 3845/27.04.2012
679. SUCIU IONELA GABRIELA LIMBA SI LITERATURA ROMANA-LIMBA SI LITERATURA FRA Grad II SCOALA GIMNAZIALA"DAVID PRODAN" SALISTEA SCOALA GIMNAZIALA"DAVID PRODAN" SALISTEA 5624/06.11.2015
680. SUCIU MARIA-DOINA PROFESOR ÎNVĂȚĂMÂNT PRIMAR Grad I LICEUL CU PROGRAM SPORTIV FLORIN FLEȘERIU SEBEȘ LICEUL CU PROGRAM SPORTIV FLORIN FLEȘERIU SEBEȘ 4522/07.08.2017
681. SUCIU VERONICA ÎNVĂŢĂTOR / INSTITUTOR / EDUCATOR / PROFESOR ÎN ÎNVĂŢĂMÂNTUL PRIMAR ŞI PREŞCOLAR Grad I GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 12 GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR 12 3845/27.04.2012
682. SUTEU MARIANA CHIMIE-FIZICA Grad I LICEUL TEHNOLOGIC ”STEFAN MANCIULEA” BLAJ LICEUL TEHNOLOGIC ”STEFAN MANCIULEA” BLAJ 3476/01.04.2013
683. SUTEU SUSANA PROFESOR PENTRU ÎNVĂȚĂMÂNTUL PRIMAR Grad I ȘCOALA GIMNAZIALĂ TOMA COCIȘIU ȘCOALA GIMNAZIALĂ TOMA COCIȘIU 3267/16.02.2017
684. SZABO EMŐKE PROFESOR ÎNVĂȚĂMÂNT PREȘCOLAR Grad I ȘCOALA GIMNAZIALĂ SEBEȘ PAL RÎMETEA/G.P.N. COLȚEȘT ȘCOALA GIMNAZIALĂ SEBEȘ PAL RÎMETEA/G.P.N. COLȚEȘTI 4522/07.08.2017
685. SZEKELY ELENA ISTORIE Grad I COLEGIUL NATIONAL"TITU MAIORESCU" COLEGIUL NATIONAL"TITU MAIORESU"AIUD 5624/06.11.2015
686. SZEKELY ERIKA ILDIKO GEOGRAFIE Grad I SCOALA GIMNAZIALA "SEBES PAL"RIMETEA SI LICEUL TEL SCOALA GIMNAZIALA"SEBES PAL"RIMETEA 5624/06.11.2015
687. SZEKELY MARGARETA INVATATOR - EDUCATOARE - PROFESOR Grad I SCOALA CU CLASELE I-VIII SIMION BALINT SCOALA CU CLASELE I-VIII SIMION BALINT 5667/07.09.2012
688. SZEKELY-BANYAI ANDREA-MARIA PROFESOR ÎNVĂȚĂMÂNT PRIMAR ȘI PREȘCOLAR Grad I ȘCOALA GIMNAZIALĂ LOPADEA NOUĂ ȘCOALA GIMNAZIALĂ LOPADEA NOUĂ 3267/16.02.2017
689. SZILAGHI SZÉKELY MELINDA ETELKA PROFESOR ÎNVĂȚĂMÂNT PRIMAR ȘI PREȘCOLAR Grad I ȘCOALA GIMNAZIALĂ LOPADEA NOUĂ ȘCOALA GIMNAZIALĂ LOPADEA NOUĂ 3267/16.02.2017
690. SZILAGYI - TOMOIU MIHAELA PROFESOR PENTRU ÎNVÂȚÂMÂNTUL PRIMAR Grad I ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 3 CUGIR ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 3 CUGIR 4522/07.08.2017
691. SZŐCS ILDICO CHIMIE-FIZICÂ Grad I COLEGIUL NAŢIONAL BETHLEN GABOR COLEGIUL NAŢIONAL BETHLEN GABOR 3845/27.04.2012
692. TAMAS ALINA INVATATOR-EDUCATOARE Grad I ȘCOALA GIMNAZIALĂ DAIA ROMÂNĂ GRADINIȚA CU PROGRAM NORMAL DAIA ROMÂNĂ 4522/07.08.2017
693. ȚANDEA GABRIELLA LIMBA ȘI LITERATURA ROMÂNĂ- LIMBA ȘI LIT. FRANCEZĂ Grad II COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU DOMȘA COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU DOMȘA 3267/16.02.2017
694. TANŢOŞ MARIANA INGINER MECANIC Grad I LICEUL HOREA, CLOŞCA ŞI CRIŞAN LICEUL HOREA, CLOŞCA ŞI CRIŞAN 3839/11.07.2014
695. TARAN ILEANA BIOLOGIE Grad I SCOALA CU CLASELE I-VIII MIHAI EMINESCU ALBA IUL SCOALA CU CLASELE I-VIII MIHAI EMINESCU ALBA IUL 4849/31.07.2012
696. TARAN IOAN EDUCAŢIE FIZICĂ ŞI SPORT Grad I LICEUL SPORTIV LICEUL SPORTIV 3845/27.04.2012
697. TARKO IULIA MIRELA PROFESOR Grad I COLEGIUL NATIONAL INOCHENTIE MICU CLAIN BLAJ COLEGIUL NATIONAL INOCHENTIE MICU CLAIN BLAJ 4236/07.06.2019
698. TEBAN LAURA DIANA RELIGIE - LIMBA ENGLEZA Grad I SCOALA CU CLASELE I-VIII IOAN MIHUVINEREA SCOALA CU CLASELE I-VIII IOAN MIHUVINEREA 5667/07.09.2012
699. TECAR MARIOARA OFELIA PROFESOR INV.PRIMAR Grad I SCOALA GIMNAZIALA NOSLAC SCOALA GIMNAZIALA NOSLAC 5624/06.11.2015
700. TECAU DORICA PEDAGOGIA INVATAMANTULUI PRIMAR SI PRESCOLAR Grad I SCOALA GIMNAZIALA DOSTAT SCOALA GIMNAZIALA DOSTAT 2544/27.03.2015
701. TECŞA ANDA PROFESOR ÎN ÎNVĂŢĂMÂNTUL PRIMAR Grad I ŞCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 ŞCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 CUGIR 4849/31.07.2012
702. TEISAN GENOVEVA LIMBA SI LITERATURA ROMANA Grad I COLEGIUL TEHNIC APULUM COLEGIUL TEHNIC APULUM 3267/16.02.2017
703. TEOMPA AVIU STEFAN ISTORIE Grad I COLEGIUL TEHNIC ”DORIN PAVEL” ALBA IULIA COLEGIUL TEHNIC ”DORIN PAVEL” ALBA IULIA 3476/01.04.2013
704. TIA CORINA-MARIA CHIMIE - FIZICA, INFORMATICA Grad I LICEUL TEORETIC ”PETRU MAIOR” LICEUL TEORETIC ”PETRU MAIOR” 5624/06.11.2015
705. ȚIBEA MARIA ELENA MATEMATICĂ Grad I COLEGIUL TEHNIC APULUM COLEGIUL TEHNIC APULUM 2544/27.03.2015
706. TICA ANGELA MATEMATICĂ Grad I LICEUL DE MUZICA ŞI ARTE PLASTICE ALBA IULIA LICEUL DE MUZICA ŞI ARTE PLASTICE + ISJ ALBA 3845/27.04.2012
707. ȚÎRA IOANA MARIA INSTITUTOR – LIMBA ENGLEZĂ Grad I LICEUL TEHNOLOGIC ALEXANDRU DOMȘA ALBA IULIA LICEUL TEHNOLOGIC ALEXANDRU DOMŞA ALBA IULIA 3677/20.03.2020
708. TIRLEA ANCA STELA MATEMATICĂ Grad I ŞCOALA CU CLASELE. I-VIII NR.3 CUGIR ŞCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 CUGIR 3845/27.04.2012
709. TIUTIU GIORGIA-LAURA PROF. ÎNV. PRIMAR ŞI PREŞCOLAR Grad I GRĂDINIŢA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 8 ALBA IULIA GRĂDINIŢA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 8 ALBA IULIA 5557/22.11.2013
710. TIUTIU GRAŢIELA LB. ŞI LIT.ROMÂNĂ-LB.ŞI LIT.ITALIANĂ Grad I COLEGIUL NAŢIONAL BETHLEN GABOR AIUD COLEGIUL NAŢIONAL BETHLEN GABOR AIUD 4849/31.07.2012
711. TOADER SIMONA PROFESOR INV. PRESCOLAR Grad I GRADINITA CU P.P. „PITICOT” GRADINITA CU P.P. „PITICOT” 5557/22.11.2013
712. TOCACIU CAMELIA CHIMIE-FIZICĂ Grad I LICEUL TEHNOLOGIC AGRICOL AL. BORZA CIUMBRUD LICEUL TEHNOLOGIC AGRICOL AL. BORZA CIUMBRUD 5076/31.08.2016
713. TOCACIU DIANA - ELENA LIMBA ROMÂNĂ - LIMBA FRANCEZĂ Doctorat ŞCOALA GIMNAZIALĂ ”TOMA COCIŞIU” BLAJ ŞCOALA GIMNAZIALĂ "TOMA COCIŞIU" BLAJ 5557/22.11.2013
714. TODEA ION SEBASTIAN PROFESOR ÎNVĂŢĂMÂNT PRIMAR Grad I ŞCOALA GIMNAZIALĂ NICODIM GANEA BISTRA ŞCOALA GIMNAZIALĂ NICODIM GANEA BISTRA 3267/16.02.2017
715. TODOR CORNELIA PROFESOR Grad I COLEGIUL NATIONAL LUCIAN BLAGA SEBES COLEGIUL NATIONALLUCIAN BLAGA SEBES 4236/07.06.2019
716. TODORAN ADRIANA ROMÂNĂ-LATINĂ Doctorat LICEUL DE MUZICA ŞI ARTE PLASTICE INSPECTORATUL ŞCOLAR JUDEȚEAN ALBA 3845/27.04.2012
717. TODORAN SIMONA MARCELA BIOLOGIE Grad II LICEUL SPORTIV LICEUL SPORTIV 4849/31.07.2012
718. TODORAN-FER MONICA-NICOLETA GEOGRAFIE TURISM Grad I LIC.CORNELIU MEDREA ZLATNA/SC.GIM.ALMASU MARE LIC.CORNELIU MEDREA ZLATNA/SC.GIM.ALMASU MARE 3839/11.07.2014
719. TOMA COSMINA ADELA INVĂŢĂTORI Grad I LICEUL TEHNOLOGIC AGRICOL ALEXANDRU BORZA CIUMBRUD LICEUL TEHNOLOGIC AGRICOL ALEXANDRU BORZA CIUMBRUD 3267/16.02.2017
720. TOMA GAROFITA-RAMONA PROFESOR INVATAMANT PRIMAR Grad II SCOALA GIMNAZIALA ION AGARBICEANU BUCIUM SCOALA PRIMARA BUCIUM SASA 3839/11.07.2014
721. TOMA MARIA PEDAGOGIA ÎNVĂŢĂMÂNTULUI PRIMAR ŞI PREŞCOLAR Grad I ŞCOALA GIMNAZIALĂ HOPÎRTA ŞCOALA GIMNAZIALĂ HOPÎRTA 3839/11.07.2014
722. TOMA NICOLETA PROFESOR Grad I ŞCOALA GIMNAZIALĂ DAIA ROMÂNĂ ŞCOALA GIMNAZIALĂ DAIA ROMÂNĂ 3267/16.02.2017
723. TOMOIAGĂ IOAN FIZICĂ Grad I COLEGIUL NATIONAL INOCHENTIE MICU CLAIN COLEGIUL NATIONAL INOCHENTIE MICU CLAIN 4849/31.07.2012
724. TOMOTAS VALERIA CRISTINA FILOSOFIE Grad II GRUP ŞCOLARTIMOTEI CIPARIU / STEFAN MANCIULEA GRUP ŞCOLARTIMOTEI CIPARIU BLAJ 3845/27.04.2012
725. TOMUS CLAUDIA MIHAELA INVATATOR - EDUCATOR Grad II SCOALA GIMNAZIALA ,,ION AGARBICEANU,, BUCIUM GRADINITA CU PROGRAM NORMAL BUCIUM SAT 4751/07.10.2014
726. TOMUȘ DANIELA PROFESOR ÎNVĂȚĂMÂNT PREȘCOLAR Grad II GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL EMANUEL ALBA IULIA GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL EMANUEL ALBA IULIA 4127/16.07.2018
727. TOMUS ELENA DOINA PROFESOR INGINER EDUCATIE TEHNOLOGICA Grad I LICEUL ”CORNELIU MEDREA” LICEUL ”CORNELIU MEDREA” 3476/01.04.2013
728. TOMUȘ-MARA HERMINA-SILVANA PROFESOR Grad I LICEUL CU PROGRAM SPORTIV FLORIN FLESERIU SEBES LICEUL CU PROGRAM SPORTIV FLORIN FLESERIU SEBES 4127/16.07.2018
729. TOPÎRCEAN NICOLAE RELIGIE Doctorat SEMINARUL TEOLOGIC ORTODOX SEMINARUL TEOLOGIC ORTODOX 3267/16.02.2017
730. TOTH CRISTINA LIGIA LIMBA ŞI LITERATURA ROMÂNĂ - LIMBA ŞI LITERATURA F Grad II COLEGIUL ECONOMIC DIONISIE POP MARŢIAN COLEGIUL ECONOMIC DIONISIE POP MARŢIAN ALBA IULI 5667/07.09.2012
731. TRIF ANA MARIA PROFESOR ÎNVĂȚĂMÂNT PRIMAR Grad II ȘCOALA GIMNAZIALĂ ION POP RETEGANUL ȘCOALA GIMNAZIALĂ ION POP RETEGANUL 3267/16.02.2017
732. TRIF GABRIELA PROFESOR INVATAMANT PRIMAR Grad I SCOALA GIMNAZIALA CRACIUNELU DE JOS SCOALA GIMNAZIALA CRACIUNELU DE JOS 4751/07.10.2014
733. TRIFON DORINA MATEMATICĂ Grad I COLEGIUL MILITAR LICEAL MIHAI VITEAZUL ALBA IULIA COLEGIUL MILITAR LICEAL MIHAI VITEAZUL ALBA IULI 3845/27.04.2012
734. TRIFON IONEL MATEMATICĂ Grad I COLEGIUL NAŢIONAL HCC ALBA IULIA INSPECTORATUL ŞCOLAR JUDEŢEAN ALBA 3845/27.04.2012
735. TRIFU ANDREEA DANIELA LIMBA ȘI LITERATURA ROMÂNĂ Grad II ȘCOALA GIMNAZIALĂ ȘPRING ȘCOALA GIMNAZIALĂ ȘPRING - VINGARD 4522/07.08.2017
736. TRÎNC SOFIA RELIGIE Grad I ȘCOALA GIMNAZIALĂ AXENTE SEVER AIUD ȘCOALA GIMNAZIALĂ AXENTE SEVER AIUD 3267/16.02.2017
737. TUCULETE MARINELA VIORICA LIMBA SI LITERATURA ROMANA Grad I LICEUL CU PROGRAM SPORTIV LICEUL CU PROGRAM SPORTIV 5557/22.11.2013
738. TUDOR ADELA - MARIA PROFESOR Grad I COLEGIUL MILITAR LICEAL MIHAI VITEAZUL COLEGIUL MILITAR LICEAL MIHAI VITEAZUL 4849/31.07.2012
739. TURCAS ANGELA INFORMATICA Grad I COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU DOMSA ALBA IULIA COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU DOMSA ALBA IULIA 4849/31.07.2012
740. TURCU IULIANA ELIZA BIOLOGIE Grad I ŞCOALA CU CLASELE I-VIII VASILE GOLDISALBA IULIA ŞCOALA CU CLASELE I-VIII VASILE GOLDISALBA IULIA 3845/27.04.2012
741. TURCU VASILE SORIN PEDAGOGIA ÎNVĂȚĂMÂNTULUI PRIMAR ȘI PREȘCOLAR Grad I ȘCOALA GIMNAZIALĂ LUCIAN BLAGA OCNA MUREŞ ŞCOALA GIMNAZIALĂ LUCIAN BLAGA OCNA MUREŞ 3267/16.02.2017
742. TURCU VERONICA MONICA PEDAGOGIA ÎNVĂȚĂMÂNTULUI PRIMAR ȘI PREȘCOLAR Grad I ȘCOALA GIMNAZIALĂ LUCIAN BLAGA OCNA MUREŞ ȘCOALA GIMNAZIALĂ LUCIAN BLAGA OCNA MUREŞ 3267/16.02.2017
743. TURZAI MELANIA LB. ŞI LIT. MAGHIARĂ - LB. ŞI LIT. RUSĂ Grad I COLEGIUL NAŢIONAL ”BETHLEN GABOR” COLEGIUL NAŢIONAL ”BETHLEN GABOR” 3476/01.04.2013
744. TUTUIAN LUMINIȚA MARIA ING. MECANIC - UTILAJ TEHN. PT PRELUCR. LA CALD Grad I LICEUL DR. LAZĂR CHIRILĂ BAIA DE ARIEŞ LICEUL DR. LAZĂR CHIRILĂ BAIA DE ARIEŞ 3267/16.02.2017
745. UDREA GLIGOR MATEMATICA Grad I LICEUL DE MUZICĂ ŞI ARTE PLASTICE LICEUL DE MUZICĂ ŞI ARTE PLASTICE ALBA IULIA 4849/31.07.2012
746. UNGUR LACRIMA MIHAELA LIMBA ENGLEZA Grad II LICEUL TEHNOLOGIC TARA MOTILOR ALBAC LICEUL TEHNOLOGIC TARA MOTILOR ALBAC 2544/27.03.2015
747. URIEȘU EUGENIA MIHAELA PROFESOR PENTRU ÎNVĂȚĂMÂNTUL PREȘCOLAR Grad I ȘCOALA GIMNAZIALĂ SINGIDAVA/GPP PRICHINDEL GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT PRICHINDEL CUGIR 4522/07.08.2017
748. URIȚESCU DANA CHIMIE-FIZICĂ șI INFORMATICĂ APLICATĂ Grad I COLEGIUL TEHNIC APULUM ALBA IULIA COLEGIUL TEHNIC APULUM ALBA IULIA 5667/07.09.2012
749. URSU CARMEN IULIANA TEHNOLOGIA SILICATILOR ŞI A COMPUȘILOR OXIDICI Grad I COLEGIUL TEHNIC APULUM ALBA IULIA COLEGIUL TEHNIC APULUM ALBA IULIA 3845/27.04.2012
750. URSU GABRIELA SABINA MATEMATICĂ Grad I ŞCOALA CU CLASELE I-VIII VASILE GOLDIS ŞCOALA CU CLASELE I-VIII VASILE GOLDIS 3845/27.04.2012
751. URSU SANDA-DIANA PEDAGOGIE Grad I COLEGIUL NAŢIONAL INOCHENTIE MICU CLAIN BLAJ COLEGIUL NAŢIONAL INOCHENTIE MICU CLAIN BLAJ 3845/27.04.2012
752. USINEVICI CLAUDIA DANIELA LB. FRANCEZĂ Grad II ŞCOALA GIMNAZIALĂ PIANU DE SUS ŞCOALA GIMNAZIALĂ PIANU DE SUS 3476/01.04.2013
753. VANT LILICA LIMBA ENGLEZA Grad I COLEGIUL NATIONAL DAVID PRODAN COLEGIUL NATIONAL DAVID PRODAN, CUGIR 3839/11.07.2014
754. VANTU IULIAN MATEMATICA Grad II COLEGIUL TEHNIC AIUD COLEGIUL TEHNIC AIUD 4849/31.07.2012
755. VARGA MELINDA MARIA PROFESOR ÎNVĂȚĂMÂNT PRIMAR Grad I ȘCOALA GIMNAZIALĂ SEBEȘ PAL RÎMETEA ȘCOALA GIMNAZIALĂ SEBEȘ PAL RÎMETEA 4127/16.07.2018
756. VARTEI AURORA ÎNVĂŢĂTOR / INSTITUTOR / EDUCATOR / PROFESOR ÎN ÎNVĂŢĂMÂNTUL PRIMAR ŞI PREŞCOLAR Grad I GPNDUMBRAVA MINUNATAALBA IULIA GPN DUMBRAVA MINUNATA 3845/27.04.2012
757. VASILCA DOINA CARMEN ROMÂNĂ-FRANCEZĂ Grad I LICEUL TEORETIC PETRU MAIOR LICEUL TEORETIC PETRU MAIOR 3845/27.04.2012
758. VASILE MIREL-SEPTIMIU EDUCATIE -FIZICA Grad I LICEUL ”CORNELIU MEDREA” LICEUL ”CORNELIU MEDREA” 3476/01.04.2013
759. VASIU DIANA MARIA MATEMATICĂ-INFORMATICĂ Grad I LICEUL DE ARTE REGINA MARIA ALBA IULIA LICEUL DE ARTE REGINA MARIA ALBA IULIA 3677/20.03.2020
760. VASIU VIRGINIA EDUCATOARE Grad I SCOALA GIMNAZIALA SIMION BALINT, ROSIA MONTANA SCOALA GIMNAZIALA SIMION BALINT, GPN CARPINIS 5624/06.11.2015
761. VASS ERZSEBET BIOLOGIE-CHIMIE Grad II ȘCOALA GIMNAZIALĂ ŞONA ŞCOALA GIMNAZIALĂ ŞONA 3677/20.03.2020
762. VASUTI NICOLETA PARASCHIVA PROFESOR Grad I SCOALA GIMNAZIALA SINGIDAVA SCOALA GIMNAZIALA SINGIDAVA 3267/16.02.2017
763. VECSEI ECATERINA MELINDA BIOLOGIE, INFORMATICA Grad I LICEUL CU PROGRAM SPORTIV ALBA IULIA+LIC TEOL GMGK LICEUL CU PROGRAM SPORTIV+LIC TEOL ROM CAT GMGK AB 3267/16.02.2017
764. VESA ILINA ÎNVĂŢĂTOARE Grad I ŞCOALA GIMNAZIALĂ POŞAGA DE JOS ŞCOALA GIMNAZIALĂ POŞAGA DE JOS 3476/01.04.2013
765. VILCEANU GEORGETA-DELIA ÎNVĂŢĂTOR / INSTITUTOR / EDUCATOR / PROFESOR ÎN ÎNVĂŢĂMÂNTUL PRIMAR ŞI PREŞCOLAR Grad I ŞCOALA CU CLASELE I-VIII VASILE GOLDIS ŞCOALA CU CLASELE I-VIII VASILE GOLDIS 3845/27.04.2012
766. VINCELLER ALEXE GEOGRAFIE Grad I SCOALA CU CLS. I-VIII ION AGARBICEANU SCOALA CU CLS. I-VIII ION AGARBICEANU 4849/31.07.2012
767. VINCELLER ELENA ROMÂNĂ-RUSĂ Grad I LICEUL SPORTIV ALBA IULIA LICEUL SPORTIV ALBA IULIA 3845/27.04.2012
768. VIRCIU MIRELA MIHAELA BIOLOGIE Grad I GRUPSC TARA MOTILOR ALBAC+SC I-VIII SCARISOARA GRUP ŞCOLAR TARA MOTILOR ALBAC+ŞCOALA I-VIII SCARISOARA 3845/27.04.2012
769. VLAD MARIA PEDAGOGIA ÎNVĂȚĂMÂNTULUI PRIMAR/PREȘCOLAR Grad I ȘCOALA GIMNAZIALĂ DAVID PRODAN SĂLIȘTEA ȘCOALA GIMNAZIALĂ DAVID PRODAN SĂLIȘTEA 3677/20.03.2020
770. VLASEA FLOARE MATEMATICĂ Grad I ŞCOALA GIMNAZIALĂ SINGIDAVA CUGIR ŞCOALA GIMNAZIALĂ SINGIDAVA CUGIR 5624/06.11.2015
771. VLAȘIN IOAN FIZICĂ-INFORMATICĂ Grad I ŞCOALA CU CLASELE I-VIII MIHAI EMINESCU IGHIU ŞCOALA CU CLASELE I-VIII MIHAI EMINESCU IGHIU 3845/27.04.2012
772. VOICU SIMONA ROMANA-FRANCEZA Grad I SCOALA GIMNAZIALA STREMT SCOALA GIMNAZIALA STREMT 3267/16.02.2017
773. VOLCOV CLAUDIU-VASILE PROFESOR Grad II LICEUL DR. LAZAR CHIRILA LICEUL DR. LAZAR CHIRILA BAIA DE ARIES 5076/31.08.2016
774. ZACHIU ANCUŢA CLAUDIA EDUCATOARE Grad I GPP NR 16 / STRUCTURA GPN BARABANT G. P. N. BARABANT 5076/31.08.2016
775. ZBUCHEA GEORGETA MARIA PEDAGOGIA INVATAMANTULUI PRIMAR SI PRESCOLAR Grad I ȘCOALA GIMNAZIALĂ MIHAIL KOGALNICEANU SEBEȘ ȘCOALA GIMNAZIALĂ MIHAIL KOGĂLNICEANU SEBEȘ 4522/07.08.2017
776. ZDRENGHIA MARIA ÎNVĂȚĂTOR Grad I ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.2 SEBES ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.2 SEBES 5076/31.08.2016
777. ZEHAN PLATON ANA FILOSOFIE-ISTORIE Grad I ŞCOALA CU CLASELE.I-VIII SIMION BARNUTIU BLAJ ŞCOALA CU CLASELE I-VIII SIMION BARNUTIU BLAJ 3845/27.04.2012
778. ZORFIE ADRIAN PROFESOR Grad II SCOALA GIMNAZIALA GARBOVA/SCOALA GIMNAZIALA CALNIC SCOALA GIMNAZIALA GARBOVA/SCOALA GIMNAZIALA CALNIC 3476/01.04.2013
Total experţi în județul/municipiul ALBA 778