oldsite.edu.ro
Formular înscriere
Lista candidaţilor admiși în etapa de selecție online - înainte de verificarea conformităţii declaraţiilor din formularul de înscriere cu criteriile prevăzute la art. 2 din Metodologie, în baza documentelor din portofoliul depus.


Concursul de selecţie a cadrelor didactice în vederea constituirii Corpului Naţional de Experţi în Management Educaţional

Lista candidaţilor admişi în etapa de selecţie online
Judeţul/Municipiul: GORJ - Perioada: SESIUNEA 2017, SERIA 2 (SERIA A 12-A)
Nr. Crt. Nume și prenume Județ Localitatea Loc de muncă Funcția
1. ALBERT MIHAELA GORJ SCOARŢA SCOALA GIMNAZIALA SCOARTA PROF.INV.PRIMAR
2. ANDRIEŞ ION LIVIU GORJ TÂRGU JIU LICEUL CU PROGRAM SPORTIV PROFESOR
3. ANDRIEŞ IULIAN GORJ TÂRGU JIU LICEUL CU PROGRAM SPORTIV PROFESOR
4. ANGHEL SIMONA GORJ TÂRGU JIU COLEHIUL NATIONAL ,, SPIRU HARET PROF.INV.PRIMAR
5. ARAMBAŞA GEORGETA ADELA GORJ ROVINARI COLEGIUL,,GHEORGHE TĂTĂRESCU,, ROVINARI PROFESOR BIOLOGIE
6. ARDEIU AURORA JENI GORJ MOTRU ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 MOTRU PROFESOR INVĂŢAMÂNT PRIMAR
7. ARMĂȘELU DELIA-FLORENTINA GORJ ROVINARI ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR,1 DIRECTOR ADJUNCT
8. AVRAM NICOLAE GORJ BAIA DE FIER LICEUL TEHNOLOGIC BAIA DE FIER PROFESOR
9. BĂBUCEA TEODORA GORJ TÂRGU CĂRBUNEŞTI ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 ,,GEORGE USCĂTESCU DIRECTOR ADJUNCT
10. BÎLGĂR OTILIA GORJ TÂRGU JIU GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT LUMEA COPIILOR PROFESOR ÎNVĂȚĂMÂNT PREȘCOLAR
11. BLEJEA ROXANA-ELENA GORJ ŢICLENI SCOALA GIMNAZIALA NR.1 TICLENI PROFESOR INVATAMANT PRIMAR
12. BOBEI IRINA GORJ ROŞIA JIU LICEUL TEHNOLOGIC ROȘIA JIU DIRECTOR ADJUNCT
13. CALOTA ADRIANA GORJ ŢICLENI SC GIM NR 1 TICLENI PROFESOR
14. CARAMETE ELENA GORJ BAIA DE FIER LICEUL TEHNOLOGIC BAIA DE FIER PROFESOR
15. CHILIBAN PETRONELA DENISA GORJ TÂRGU JIU COLEGIUL NAȚIONAL TUDOR VLADIMIRESCU PROFESOR
16. CIOBANU LILIANA GORJ TÂRGU JIU SCOALA GIMNAZIALĂ SFÂNTUL NICOLAE TÂRGU JIU PROFESOR
17. CRĂCIUN DORINA GORJ MOTRU ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 PROFESOR ÎNVĂȚĂMÂNT PRIMAR
18. CUCĂILĂ-CIULICĂ MĂDĂLINA GORJ TÂRGU JIU COLEGIUL TEHNIC ION MINCU PROFESOR LIMBA FRANCEZĂ
19. CUCU IRINA-ELENA GORJ BUSTUCHIN GRADINITA CU P.N. NR. 1 BUSTUCHIN PROFESOR INVATAMANT PRESCOLAR
20. DĂNĂRICU CARMEN MARIANA GORJ TÂRGU JIU COLEGIUL TEHNIC GENERAL GHEORGHE MAGHERU RESPONSABIL CATEDRA RESURSE NATURALE
21. DEACONESCU ANDREEA ADELINA GORJ TÂRGU JIU GRADINITA CU P.P.NR. 8 TG-JIU PROFESOR INVATAMANT PRESCOLAR
22. DIACONESCU ANCA VERONICA GORJ MOTRU ȘCOALA GIMNAZIALA NR.2 PROFESOR ÎNVĂȚĂMÂNT PRIMAR
23. DINEI PETRE GORJ ROŞIA DE AMARADIA LICEUL TEHNOLOGIC ROSIA DE AMARADIA PROFESOR
24. DOLCESCU ALEXANDRU LAURENȚIU GORJ ROVINARI COLEGIUL „GHEORGHE TĂTĂRESCU„ ROVINARI PROFESOR
25. DOLCESCU ELENA MĂDĂLINA GORJ ANINOASA ȘCOALA GIMNAZIALĂ ANINOASA PROFESOR
26. DREGHICI ELENA MANUELA GORJ MOTRU COLEGIUL TEHNIC MOTRU PROFESOR
27. DUMITRU SILVIA GORJ BAIA DE FIER LICEUL TEHNOLOGIC BAIA DE FIER PROFESOR
28. FIRESCU CĂTĂLIN GORJ ANINOASA ŞCOALA GIMNAZIALĂ ANINOASA DIRECTOR ADJUNCT
29. FLOREA CRISTIAN DANIEL GORJ DRĂGUŢEŞTI SCOALA GIMNAZIALA DRAGUTESTI PROFESOR RELIGIE
30. FLORESCU ECATERINA GORJ TÂRGU JIU COLEGIUL TEHNIC ION MINCU PROFESOR
31. FRUNZA MARIANA GORJ TURCENI LICEUL TEHNOLOGIC TURCENI PROFESOR
32. GHEORGHIȚĂ ELENA GORJ PLOPŞORU ȘCOALA GIMNAZIALĂ NICOLAE TOMOVICI PLOPȘOR DIRECTOR
33. GIONEA DANIELA GORJ MOTRU ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 PROFESOR ÎNVĂȚĂMÂNT PRIMAR
34. GIURCAU ALINA GHEORGHITA GORJ LARGA GRADINITA LARGA PROFESOR INVATAMANT PRESCOLAR
35. GOGELESCU-BĂDIȚA ANA-MARIA GORJ POLOVRAGI ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 POLOVRAGI ÎNVĂȚĂTOR
36. ILIUSI ILIE-MARIAN GORJ ROŞIA DE AMARADIA LICEUL TEHNOLOGIC ROSIA DE AMARADIA PROFESOR
37. IORDACONIU OTILIA GORJ TÂRGU JIU SCOALA GIMNAZIALA SFANTUL NICOLAE PROFESOR INVATAMANT PRIMAR
38. IRIZA CRISTINA GORJ PLOPŞORU SCOALA GIMNAZIALA NICOLAE TOMOVICI-PLOPSOR PROFESOR
39. LĂCĂTUȘU MONICA-LAVINIA GORJ CĂRPINIŞ SCOALA GIMNAZIALA CARPINIS PROFESOR
40. MARCU LIANA GEORGETA GORJ TÂRGU JIU SCOALA GIMNAZIALA CONSTANTIN SAVOIU TG-JIU PROFESOR INVATAMANT PRIMAR
41. MERFU GEORGETA LOREDANA GORJ MOTRU SCOALA GIMNAZIALA NR. 2 PROFESOR ÎNVĂȚĂMÂNT PRIMAR
42. MOREGA IONELA ADRIANA GORJ MOTRU COLEGIUL TEHNIC MOTRU PROFESOR
43. MOTINTAU DANIELA GORJ MOTRU SCOALA GIMNAZIALA NR 2 MOTRU PROFESOR INVATAMANT PRIMAR
44. NEGRI ROMULUS GORJ ROVINARI SCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1.ROVINARI JUDEȚUL GORJ PROFESOR
45. NICOARA ROXANA ANDREEA GORJ ŢICLENI SCOALA GIMNAZIALA NR.1, TICLENI PROFESOR
46. NISTORESCU CRISTINA-NORICA GORJ BUMBEŞTI-JIU SCOALA GIMNAZIALA NR.1 BUMBESTI-JIU PROF. INV. PRIMAR
47. OPRIAN CLAUDIA GORJ TÂRGU CĂRBUNEŞTI GRADINITA CU PN SFANTUL STELIAN EDUCATOARE
48. PASERE VASILICA MIOARA GORJ IONEŞTI SCOALA GIMBAZIALA IONESTI PROFESOR INVATAMANT PRIMAR
49. PERETETEANU ANTONICA GABRIEL GORJ ŢÂNŢĂRENI SCOALA GIMNAZIALA TINTARENI PROFESOR INVATAMANT PRIMAR
50. PLESA MIRELA GORJ ŢICLENI SC GIMN NR 1 TICLENI PROFESOR
51. POPESCU ADRIANA-MIHAELA GORJ MILUTA COLEGIUL NAȚIONAL TUDOR ARGHEZI, TG CĂRBUNEȘTI PROFESOR
52. POPESCU MIHAELA GORJ TÂRGU JIU COLEGIUL TEHNIC ION MINCU PROFESOR
53. RUXANDA MARIA GORJ SATU NOU SCOALA GIMNAZIALA CAPRENI PROFESOR INVATAMANT PRESCOLAR
54. SCHEAU MIHAELA-NADIA GORJ TÂRGU JIU SCOALA GIMNAZIALA ,,ECATERINA TEODOROIU PROFESOR INVATAMANT PRIMAR
55. STAMATOIU ANCUTA GORJ MOTRU SCOALA GIMNAZIALA NR.2 PROFESOR ÎNVĂȚĂMÂNT PRIMAR
56. STANCA LILIANA GORJ BĂRBĂTEŞTI SCOALA GIMNAZIALA ION POPESCU BARBATESTI DIRECTOR
57. ȘURCĂ ADRIANA GORJ TÂRGU JIU ȘCOALA GIMNAZIALĂ SFÂNTUL NICOLAE PROFESOR PENTRU ÎNVĂȚĂMÂNTUL PRIMAR
58. TACLICIU MIRELA-ROXANA GORJ TÂRGU JIU CENTRUL ȘCOLAR PENTRU EDUCAȚIE INCLUZIVĂ TG-JIU PROFESOR DE SPRIJIN PENTRU INVĂȚĂMÂNTUL PRIMAR
59. TANASOIU MONICA VASILA GORJ TÂRGU JIU CENTRU SCOLAR PENTRU EDUCATIE INCLUZIVA PROFESOR ITINERANT
60. TIȚA OANA CORNELIA GORJ TÂRGU JIU COLEGIUL NAȚIONAL SPIRU HARET PROFESOR PENTRU ÎNVĂȚĂMÂNTUL PRIMAR
61. ȚOGOE GRIGORE GORJ ROVINARI COLEGIUL GHEORGHE TĂTĂRESCU ROVINARI PROFESOR
62. TOMESCU CRISTINA GORJ TÂRGU JIU COLEGIUL NATIONAL TUDOR VLADIMIRESCU PROF, PT. INV. PRIMAR
63. TRAISTARU CERASELA ELENA GORJ STRÂMBA JIU LICEUL TEHNOLOGIC TURCENI PROF.INV.PRIMAR
64. TUDOSIE ANGHEL CRISTINA GORJ CĂPRENI SCOALA GIMNAZIALA CAPRENI PROFESOR INVATAMANT PRIMAR
65. UNGUREANU DUMITRU GORJ NEGOMIR ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1, NEGOMIR DIRECTOR
66. VADUVA LUIZA-ADELA GORJ PADEŞ SCOALA GIMNAZIALA PADES PROFESOR
67. VOLINTIRU MARIANA GORJ TURCENI LICEUL TEHNOLOGIC TURCENI PROFESOR
Total candidați înscriși în județul/municipiul GORJ 67
Preşedintele comisiei,